PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نرم افزاري براي دريافت كانالهاي تلويزيون استفاده كنيم

hamid65sr
17-11-2009, 14:05
سلام دوستان.براي دريافت شبكه هاي تلويزيون از چه نرم افزاري استفاده مي كنيد.اخه هر نرم افزاري نصب مي كنم درست كار نميده. بعضي از كانالها را نشون ميده ولي همه را خير. لطفا راهنمايي كنيد

ramtin_d
17-11-2009, 22:41
فکر کنم اسمش این بود
Free Internet TV
AnyTV Pro
اینها رو سرچ کن هم مجانی هستن
هم این که باید سرویس پرسرعت داشته باشی
وقتی دانلود میکنی استفاده نکن کیفیتش افت پیدا میکنه
در ضمن اگه دقت کنی جلوی کانالها نوشته
64 کیلو برای سرویسهای 512 به پایین مثه 256 و 128 . 512 باید از این نوع کانالها نگاه کرد چون کیفیتشون افت نمیکنه و راحت میتونین نگاه کنین هرگاه دیدین عددها بیشتر بود خطر افت کیفیت دارین در واقع افت کیفیت که نمیشه گفت چون که کیفیت این شبکه ها خیلی بالاست ولی سرعت ارتباط شما کمتر از ان میزان است هنگام دریافت به مشکلاتی برخورد میکنین مثل قطعی تصویر و...
موفق باشید

hamid65sr
18-11-2009, 01:33
من از سرويس128كيلو استفاده ميكنم تصوير هر چند ثانيه قطع ميشه البته اخر شب وضعيت بهتر ميشه.ايا ميتونه از شركت سرويس دهنده باشه؟

ramtin_d
18-11-2009, 20:22
من از سرويس128كيلو استفاده ميكنم تصوير هر چند ثانيه قطع ميشه البته اخر شب وضعيت بهتر ميشه.ايا ميتونه از شركت سرويس دهنده باشه؟

حمید جان!!!!! ( تبرک رو یادت میاد که حمیددددد ))
اقا بهتر نبود پست بالایی رو نگجاه بندازی
مثه این که من اینجا هرچقدر توضیح میدم ملت یه زحمت نمیشکن نگاه کنن
نوتم دیگه برای اینترنت های بی کیفیت و اشغال ایران باید از اون شبکه هایی استفاده کرد که 64 کیلو هستند
شبکه پارس بود کجا بود 32 هم داشت که میشه استفاده کرد
برای 128 زیاد جالب نیست چون سرعت نرخ بر ثانیه حساب میشه در واقع شما چون 128 داری تقسیم بر 8 میشه 16
باید دنبال شبکه ای در اون لیست نر افزار بگردی که سرعتش 16 کیلو به پایین باشه
مثلا 8 - 9 اینها ولی همون شونزده هم نشون میده ولی با قطعی و اینها
دیگه باید تحمل کنی:41:

hamid65sr
18-11-2009, 23:59
ramtin-d عزيز استفاده كردم سپاسگزارم

irainian
19-11-2009, 18:19
عزیزان چرا از fox tv ماله adds های شرکت mozila استفاده نمیکنید روی مرورگر فایرفکس

hamid65sr
19-11-2009, 18:27
سلام دوست عزيز خواهش مي كنم توضيح بيشتري بده

ramtin_d
19-11-2009, 23:01
عزیزان چرا از fox tv ماله adds های شرکت mozila استفاده نمیکنید روی مرورگر فایرفکس
بابا !!!!!!!!!!!!! دمت گرم
مگه داره خبر نداشتم
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
این راهی که موزیلا در پیش گرفته آخرش به یه جایی میرسه که فایلهاتو مستقیم میده به رایتر رایت کنی بری بخوابی
دمش گرم
...:31:

hamid65sr
20-11-2009, 13:55
سلام
من يه نرم افزار نصب كردام بنام JLCS.internet tvبعضي كانالها واقعا راضي كننده هستش
ولي هنوز كامل نيست.
خواهش ميكنم در مورد fox tv اطلاعات بيشتري بزاريد

ramtin_d
21-11-2009, 00:31
پلاگین فاکس تی وی رو بر روی موزیلا فایرفاکس نصب کردم پلاگین بدی نیست ولی چیز خاصی نیست همه کارها رو میسپاره به مدیا پلایر ویندور !!!!
خوب میریم سر اطلاع رسانی امروز !!!
تمامی نرم افزارهای تماشای تلوزیون انلاین همه مثل هم هستن
این که بیایم بگیم سرعت یکی بهتره یانه فایده ای نداره چون در واقع یه سری اطلاعات هستند که صفر و یک شدند اون اطلاعات چیه ؟ خوب معولمه تصاویری هستند که encode شده اند وباید توسط یه نرم افزار دیگه ای در مقصد ( کامپیوتر شما ) به اصطلاح decode بشوند خوب ؟
حالاما بیایم از مدیا پلایر ویندوز استفاده کنیم یا هرچیز دیگری هیچ فایده ای نداره چون بازم به سرعت برمیگرده اطلاعات از طرف همون سایت و یا پرووایدر که ارسال میشه نرخ ارسال یکسانی داره ولی در هنگام انتقال هست که با خطر افت و خیز سرعت مواجه میشیم پس در نتیجه ما در مقصد با هر نرم افزاری بخواهیم تصاویر رو دریافت کنیم بازم مسئله سرعت کنار گذاشته نمیشه چون که همه چی به سرعت بستگی داره
نگاه کنین نرخ انتقال سرعت برای تلفن حدود 11 کیلو بایت است و برای رادیو های ماهواره ای 64 کیلو هست
یعنی چی ؟
یعنی درواقع سرعتی که اونجا درحال استفاده هستند برای تلفن و مرکز مخابرات (( شبکه 88 کیلوبایتی )) و برای ایستگاه فرستنده رادیویی (( 512 کیلو بایت )) است
خوب ؟ حالا چی میشه برداشت کرد
از اونجایی که قراره تصاویر بطور مرتبو پشت سرهم چیده شوند ( مثل تصاویر فیلم سینما و انیشمین و کارتون متحرک )) پس باید یک ارتباط بی وقفه با شبکه موردنظر برقرا باشد برای تلوزیون که ایستگاه فرستنده داره نیازی به خط تلفن نیست ..خوب ؟
ولی بر روی اینترنت نیاز به DSL است چرا که باید اطلاعاتی برای فرستنده و سایت شبکه تلوزیونی ارسال شود تا به شما تصاویر رو ارسال کنند
حالا بررسی میکنیم برای چه شبکه هایی چه نرخی از سرعتها احتیاج است
شبکه هایی ایرانی برای این که مقداری کمبود مالی دارند معمولا از کیفیت پایین استفاده میکنند و چون کیفیت پایین اسمش با خودش هست پس مطعاقبا با یک اینترنت دایال آپی هم راه میفته و احتیاجی به دی اس ال سرعت بالا نیست
ولی یک سری از کانالها نظیر nrj12 هست که کیفیت شفاف و بسیار مطلوبی داره ولی سرعت مورد نیاز این شبکه چیزی در حدود 256 کیلو بیت هست که برا داشتن همچین سرعتی کاربر باید اقدام به خرید یک سرویس دو مگابایتی (( تاکید مککینم نرید 128 بگیرید بعد بگیدی کفیت نداره )) داشته باشه تا بتونه از این شبکه ها استفاده کنه.
ولی در حالت کلی همه سرویس گیرنده ها میتونن از پایگاههای رادیویی آنلاین استفاده کنن چرا که انتقال صدا به مراتب خیلی خیلی آسونتر از انتقال تصویر هست و به رعت خیلی بالا نیاز ندارد
راهنمایی :
برای این که بدونین با سرویسی که در اختیار دارید چه شبکه هایی رو بدون وقفه میتونید نگاه کنید من یه لیست برای راهنمایی شما قرار میدم د این نوع شما باید دنبال شبکه هایی باشید که عدد مربوطه جلوی انها نوشته شده باشد

برای کسانی که اینترنت64 کیلو بایت دارند = متاسفانه شما فقط میتونین کانالهایی رو ببینین که جلوی اسم انها قید شده 16 کیلو بیت ولی لازم به یاد آوریه که قطعی مکرر در حین پخش دارید و این مربوط به پایین بودن سرعت سرویس شما میشه!!! نه چیز دیگه

برای کسانی که اینترنت 128 کیلو بایت دارند = ( شبکه هایی که جلوی اسم آنها قید شده باشد 16 کیلو بیت . این نوع شبکه ها کیفیت خوبی ندارند ولی بدون وقفه میتونین ببینین )

برای کسانی که 256 دارند = شبکه هایی با کیفیت معمولی نه خیلی شفاف ولی مطلوب جلوی آنها نوشته شده 32 کیلو بایت

برای کسانی که اینترنت 512 دارند = اکثر کانالها رو میتون ببینن ولی برای کانالهای سرعت بالا با خطر وقفه یا به اصطلاح delay
مواجه میشوند باید دنبال کانالهایی باشند که جلوی انها قید شده باشد 64 کیلوبایت

برای کسانی که اینترنت یک مگابایت دارند = تقریبا همه شبکه ها باز هست و میتونی استفاده ببرین و بهترین شبکه ها ی پیشنهادی انهایی هستند که جلوی اسم انها قید شده 128 کیلو بایت .

برای کسانی که سرویس دومگابایت دارند= :31:سلام ما رو به همه برسونین شما نیاز به راهنمایی ندارید چون همه کانالها باز هست !!!
امیدوارم که مورد استفاده همه دوستان قرار گرفته باشه.

Amin.Senator
21-11-2009, 11:06
دوست عزيز با سرويس 128 بهترين نرم افزار ممكن super internet tv هست كه نسخه پريميوم رو يه سرچ بزني ميتوني پيدا كني.

من خودم الان دارم استفاده ميكنم.

hamid65sr
21-11-2009, 14:03
اقا ramtin سپاسگزارم از راهنمايي

hamid65sr
21-11-2009, 18:32
در ويندوز XP Pro درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 % از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصالتان به اينترنت بهره ببريد.
براي اينكه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد و سرعت بالاتری را در اتصال به اينترنت تجربه نماييد، مراحل زير را انجام دهيد :

1.Run را از منوي Start اجرا كنيد.
2. در Run عبارت gpedit.msc را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
3. منتظر بمانيد تا Group Policy اجرا شود.
4. در بخش Local Computer Policy و زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. ( با كليك بر روي علامت + كار آن انجام دهيد )
5. در ليست باز شده گزينه Network را نيز گسترش دهيد.
6. حال در اين ليست Qos Packet Scheduler را انتخاب كنيد.
7. به گزينه هايي كه در سمت راست ظاهر مي شوند دقت كنيد.
8 .بر روي Limit reservable bandwidth كليك راست كرده و Properties را كليك كنيد.
9. پس از اينكه پنجره Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد.
10. مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد.
11.به جاي عدد 20 مقدار 0 را تايپ كرده و OK را كليك كنيد.
12.حال به Connection كه به وسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه Properties كليك كنيد.
13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود).
14. اين پنجره را OK كنيد.
15.كامپيوتر خود را Restart كنيد.
اين کار را می توانيد با نرم افزارهاي قدرتمند بهينه سازی ويندوز مثلTuneUp Utilities خيلی سريعتر و راحتر انجام دهيد.v
برای بازگشت به حالت پيش فرض هم می توانيد مسير فوق را دنبال کرده و بجای 0 عدد 20 را قرار دهيد.

من فكر مي كنم سرعت بهتر شد. بعضي از كانالها كه قطع و وصل مي شدن وضعيتشون بهتر شد

hamid65sr
21-11-2009, 23:22
در ويندوز XP Pro درحالت پيش فرض Packet Scheduler سيستم را به 20 % از پهناي باند يك اتصال به اينترنت محدود مي كند. يعني اگر شما اين تنظيمات را تغيير ندهيد قادريد از 20 درصد پهناي باند اتصالتان به اينترنت بهره ببريد.
براي اينكه بتوانيد از 100 درصد پهناي باندتان استفاده كنيد و سرعت بالاتری را در اتصال به اينترنت تجربه نماييد، مراحل زير را انجام دهيد :

4. در بخش Local Computer Policy و زير Computer Configuration گزينه Administrative Templates را گسترش دهيد. ( با كليك بر روي علامت + كار آن انجام دهيد )
9. پس از اينكه پنجره Limit reservable bandwidth Properties باز شد در برگه Setting و در زير Limit reservable bandwidth گزينه Enabled را انتخاب كنيد.
10. مشاهده مي كنيد كه با انتخاب آن در روبروي Bandwidth Limit مقدار پيش فرض آن يعني 20 درصد به نمايش در مي آيد.
12.حال به Connection كه به وسيله آن به اينترنت وصل مي شويد رفته و بر روي دكمه Properties كليك كنيد.
13.به برگه Networking برويد و دقت كنيد كه Packet Scheduler فعال باشد (تيك كنار آن مشاهده شود).
اين کار را می توانيد با نرم افزارهاي قدرتمند بهينه سازی ويندوز مثلTuneUp Utilities خيلی سريعتر و راحتر انجام دهيد.v
برای بازگشت به حالت پيش فرض هم می توانيد مسير فوق را دنبال کرده و بجای 0 عدد 20 را قرار دهيد.
من اين دستور را اجرا كردم فكر مي كنم سرعت بهتر شد يعني قطع ووصل كانالها كمتر شد

ramtin_d
22-11-2009, 03:00
دوست عزيز با سرويس 128 بهترين نرم افزار ممكن super internet tv هست كه نسخه پريميوم رو يه سرچ بزني ميتوني پيدا كني.

من خودم الان دارم استفاده ميكنم.

دوست عزیز این نشون از کمبود اطلاعات شماست
چون این نرم افزارها هیچ تفاوتی باهم ندارند شاید و شاید و شاید مهمترین اغییراتشون کشش اونها باشه که اون هم خیلی محسوس نیست
چون همه چیز به سرعت بستگی داره من 512 نامحدود دارم میتونم بگم کانالهای mpeg رو باز میکنم ؟
نمیشه اصلا همچین چیزی مسخره است و با عقل جور در نمیاد چطور ممکنه سرعت broadcast از اون سرویسی که در اختیار دارید بالاتره بره
مثه این می مونه که من بگم با سرویس 56 دایال آپ دارم 500 کیلو بر ثانیه دانلود میکنم با عقل جور در میاد ؟؟
:13:

Amin.Senator
22-11-2009, 13:16
دوست عزیز این نشون از کمبود اطلاعات شماست
چون این نرم افزارها هیچ تفاوتی باهم ندارند شاید و شاید و شاید مهمترین اغییراتشون کشش اونها باشه که اون هم خیلی محسوس نیست
چون همه چیز به سرعت بستگی داره من 512 نامحدود دارم میتونم بگم کانالهای mpeg رو باز میکنم ؟
نمیشه اصلا همچین چیزی مسخره است و با عقل جور در نمیاد چطور ممکنه سرعت broadcast از اون سرویسی که در اختیار دارید بالاتره بره
مثه این می مونه که من بگم با سرویس 56 دایال آپ دارم 500 کیلو بر ثانیه دانلود میکنم با عقل جور در میاد ؟؟
:13:
برادر شما اين نرم افزار رو داريد؟اين رو چيfreez_online_tv؟

بهتره شما از نسخه پريميوم اين نرم افزار استفاده كنيد تا به فرق اون با بقيه پي ببريد بعد بيايد وارد بحث بشيد

من 7 تا نرم افزار استفاده كردم كه همگي يكي بودن ولي قابليتهايي كه اين نرم افزار در ريافت كانال ها داشت فوق العاده بود

اگر پست من رو به دقت خونده باشين(كه نخوندين):13:ميفهمين كه نوشتم بهترين يعني قرار نيس كه همه كانال ها براي شما

با كيفيت عالي باز بشن اميدوارم با اين توضيحات منظورم رو فهميده باشين!

hamid65sr
23-11-2009, 00:27
سلام دوستان.ايا تست سرعت از سايتspeedtest سرعت واقعي نشون ميده يا نمي شه زياد بهش اعتماد كرد
اگه واقعا درست باشه بعضي وقتها سرعت منو تا 512 هم نشون ميده منظورم اينه كه اگه واقعي باشه پس من تصاوير را بايد
بدون قطع و وصل ببينم ولي باز هم تصاوير مثل قبل

ramtin_d
23-11-2009, 02:45
برادر شما اين نرم افزار رو داريد؟اين رو چيfreez_online_tv؟

بهتره شما از نسخه پريميوم اين نرم افزار استفاده كنيد تا به فرق اون با بقيه پي ببريد بعد بيايد وارد بحث بشيد

من 7 تا نرم افزار استفاده كردم كه همگي يكي بودن ولي قابليتهايي كه اين نرم افزار در ريافت كانال ها داشت فوق العاده بود

اگر پست من رو به دقت خونده باشين(كه نخوندين):13:ميفهمين كه نوشتم بهترين يعني قرار نيس كه همه كانال ها براي شما

با كيفيت عالي باز بشن اميدوارم با اين توضيحات منظورم رو فهميده باشين!

داداش گلم !!
شما فکر کن پشت یه ترافیک شلوغ پشت فرمون نشستی آیا واست فرقی میکنه سوار پژو باشی یا ژیان !!!؟
سرعت که نمیتونی بگیری !! پس چه انتظاری از نرم افزار داری
من پستتو کامل خوندم هیچ نکته روشن وتخصصی داخل این نرم افزار نیست! چون با منطق کار میکنیم دیگه!!
منطق میگه وقتی که سرعت سیستم جنابعالی 128 کیلوبایته دریافت شما با سرعت 64 کیلو محاله
شما بهتره یه خورده مطالعتو بیتشر کنی تا به فرق بین کمیت و کیفیت برسی داداش گلم
شما که به قول خودت شش تا نرم افزار دیدی هنوز نفهمیدی همه اونها برای دریافت فرضا VOX TV به یک سورس وصل میشن
آیا اون سورسی که ما داریم ممکنه یک نسخه برای سیستمهای کم سرعت ایران نوشته باشه و یک نسخه از همون برنامه رو برای سیستمهای پرسرعت ایران نوشته شده باشه و چون خیلی ادعای جنابعالی محکم هست احتمالا SESION هم که برقرار میشه بوسیله یک تروجان میاد توی سیستم طرف زیر و رو میکنه ببینه با چه سرعتی وصل شده که برایش همون ارتباط رو در نظر بگیره!!! نه جانم این بازیها نیست
یک پلاگینه که دانلود میشه ( مجبورم دوباره توضیح بدم )
و توی یک نرم افزار پیش فرض ( مانند ویندوز مدیا پلایر - REAL PLAYER ) ایمپورت میشه بین سیستم شما و هاست مربوطه یک ارتباط ( SESION ) تشکیل میشه و شما رو به عنوان یک بیینده فرض میگیرن و برای شما اطلاعات ( تصویر ) رو ارسال میکنن. کارش هم فوق العاده پیچیده است و یک بحث تخصصی داره که اگه بخوام توضیح بدم خیلی طولانی میشه.
این پلاگین که رو سیستم شما نصب میشه چه بوسیله JET AUDIO- KM PLAYER - ZOOM PLAYER - WINAMP - و یا هرچیز دیگه ای خونده بشه کیفیتش هم همونه و دست نخورده باقی می منونه پس دیگه بهترینی نداریم
حالا میگیم بهترین بهترین از چه لحاظ؟
ایا محیط برنامه ملاک هست
برنامه ای باید محبوب باشه که کاربر پسندتر باشه به اصطلاح USER FRIENDLY تر باشه تا بتونه خودشو جا کنه امکانات بیشتری داشته باشه فرضا الان WEB TV که کار میکنم احساس میکنم چیز زیاد جالبی نیست ولی یه حسن داره واون یانه که میتونیم لیست علاقه مندیها FAVORITE LIST رودرست کنیم تا کانالها رو همیشه داشته باشیم مثل -----
تمامی کانالهایی که با سرعتهای کم هستند رو میتونیم در این بخش بگذاریم
حالا این پلاگین موزیلا فایرفاکس این گزینه رو نداره و نمیتونیم بفهمیم که چه شبکه هایی با چه سرعتهایی موجود هست ولی یه حسن داره و میتونیم دوربینها موجود در بزرگراههای تمام شهرهای بزرگ رو ببینیم
خوب این چه ربطی به کیفیت تصویر داره ؟
چه ربطی به بهترین بودن داره ؟
چه ربطی به توضیحات من داره ؟
اینجاست که باید با عقل تصمیم بگیریم و ببینیم از چه نرم افزاری خوشمون میاد همون رو نصب کنیم
شما بهتره به جای شش تا نرم افزار یک کتاب شبکه بخونی و چهارسال مثه ما تو دانشگاه درس بخونی تا بفهمی فرق بین تلوزیون آنلاین با دستگاه دی وی دی خونتون چیه!!
بعضیها احساس میکنن با سه تا نرم افزار (( بخونش پشمک )) فاتح قلل افسانه ای IT شدن.
تا سه سال پیش یک شرکت درست حسابی برای گارانتی و وارانتی نبود برین نمایشگاه بین المللی ببینید الکامپ راه افتاده دیگه معلومه هر چغندری هم یهو اونجا سبز میشه.
اگه به تلوزیون نگاه کردن و سابقه است که WEBTV ویندوز 98 رو خودم رسما افتتاح کردم . البته اگه تا حالا 98 دیده باشی که فکر نکنم اون زمانی که ما پای سیستم کار میکردیم هنوز هیچ باقالی پا برهنه نپریده بود وسط
البته بلانسبت شما ولی واقعا بعضی وقتها از خوندن بعضی پستها خنده ام میگیره !!!!:5:

ramtin_d
23-11-2009, 03:08
سلام دوستان.ايا تست سرعت از سايتspeedtest سرعت واقعي نشون ميده يا نمي شه زياد بهش اعتماد كرد
اگه واقعا درست باشه بعضي وقتها سرعت منو تا 512 هم نشون ميده منظورم اينه كه اگه واقعي باشه پس من تصاوير را بايد
بدون قطع و وصل ببينم ولي باز هم تصاوير مثل قبل

حمید جان!
به دو دلیل!!
شبکه ای که میخوای نگاه کنی سرعتش برای شما نوشته نشده !! مثلا 250 کیلو باشه که شما مییگن 512 دارین و تا شصت و چهار کیلو بیشتر نمیتونین دریافت کنین پس منطقی اینه که دنبال کانالهایی باشین که جلوی توضیحاتش نوشته شده باشه سرعت 64 و هرچه عدد ها پایننتر باشه ارتباطی بهتر خواهید داشت ولی کیفیت هم پایینتر میاد
و این خیلی منطقیه
یا این که اون اینترنت لامصبه که شیر شده بین شونصد نفر و هر از گاهی با افت و خیز سرعت مواجه میشی که این به نظرم معقولانه تره شما باید تست رو هرچند دقیقه یک بار انجام بدی تا از یکنواخت بودن سرعتت مطلع بشی
اگر یکنواخت بود که دلیل اولی رو باید پیگیری کنی ببینی اون شبکه کیفیتش بالاست ؟ پس باید کانالت رو عوض کنی
اگه کیفیتش بالا باشه با عرض تاسف با سرعت اینترنت شما نمیشه اون کانال رو نگاه کرد.
موفق باشید

ramtin_d
23-11-2009, 03:12

من اين دستور را اجرا كردم فكر مي كنم سرعت بهتر شد يعني قطع ووصل كانالها كمتر شد

سرعت بهتر میشه ولی متاسفانه یک بار من این کار رو کردم فکر کنم یک سال و نیم پیش بود و هنگام اتصال به اینترنت از همون لحظه که کانکت میشد کش سیستم منو منفجر میکرد!!
این پهنای باند رو میگیره ولی پدر سیستم رو در میاره به سی پی یو خیلی فشار میاره و هنگام اجرای بعضی از نرم افزارهای تخصصی کلافه میشی ضمنا در ویندوز اکس پی سرویس پک 2 شما فقط میتونی این کار رو انجام بدی در سرویس پک 3 عملا راه نفوذ به GROUP POLICY بسته شده !!:46:

hamid65sr
23-11-2009, 11:11
ramtin عزيز تشكر.واقعا دستت در نكنه از راهنمايي شما استفاده مي كنيم

Amin.Senator
23-11-2009, 17:33
داداش گلم !!
شما فکر کن پشت یه ترافیک شلوغ پشت فرمون نشستی آیا واست فرقی میکنه سوار پژو باشی یا ژیان !!!؟
سرعت که نمیتونی بگیری !! پس چه انتظاری از نرم افزار داری
من پستتو کامل خوندم هیچ نکته روشن وتخصصی داخل این نرم افزار نیست! چون با منطق کار میکنیم دیگه!!
منطق میگه وقتی که سرعت سیستم جنابعالی 128 کیلوبایته دریافت شما با سرعت 64 کیلو محاله
شما بهتره یه خورده مطالعتو بیتشر کنی تا به فرق بین کمیت و کیفیت برسی داداش گلم
شما که به قول خودت شش تا نرم افزار دیدی هنوز نفهمیدی همه اونها برای دریافت فرضا VOX TV به یک سورس وصل میشن
آیا اون سورسی که ما داریم ممکنه یک نسخه برای سیستمهای کم سرعت ایران نوشته باشه و یک نسخه از همون برنامه رو برای سیستمهای پرسرعت ایران نوشته شده باشه و چون خیلی ادعای جنابعالی محکم هست احتمالا SESION هم که برقرار میشه بوسیله یک تروجان میاد توی سیستم طرف زیر و رو میکنه ببینه با چه سرعتی وصل شده که برایش همون ارتباط رو در نظر بگیره!!! نه جانم این بازیها نیست
یک پلاگینه که دانلود میشه ( مجبورم دوباره توضیح بدم )
و توی یک نرم افزار پیش فرض ( مانند ویندوز مدیا پلایر - REAL PLAYER ) ایمپورت میشه بین سیستم شما و هاست مربوطه یک ارتباط ( SESION ) تشکیل میشه و شما رو به عنوان یک بیینده فرض میگیرن و برای شما اطلاعات ( تصویر ) رو ارسال میکنن. کارش هم فوق العاده پیچیده است و یک بحث تخصصی داره که اگه بخوام توضیح بدم خیلی طولانی میشه.
این پلاگین که رو سیستم شما نصب میشه چه بوسیله JET AUDIO- KM PLAYER - ZOOM PLAYER - WINAMP - و یا هرچیز دیگه ای خونده بشه کیفیتش هم همونه و دست نخورده باقی می منونه پس دیگه بهترینی نداریم
حالا میگیم بهترین بهترین از چه لحاظ؟
ایا محیط برنامه ملاک هست
برنامه ای باید محبوب باشه که کاربر پسندتر باشه به اصطلاح USER FRIENDLY تر باشه تا بتونه خودشو جا کنه امکانات بیشتری داشته باشه فرضا الان WEB TV که کار میکنم احساس میکنم چیز زیاد جالبی نیست ولی یه حسن داره واون یانه که میتونیم لیست علاقه مندیها FAVORITE LIST رودرست کنیم تا کانالها رو همیشه داشته باشیم مثل -----
.....

برادر چرا جوش مياري من كه چيزي نگفتم اخه:31:

باشه قبول شما چهارسال درس خوندي چهارتا اصطلاح بيشتر ميدوني ولي من فقط خواستم تجربه ام ازين نرم افزار رو در اختيار ديگران بذارم و با هدف اينكه اكستنشن موزيلا خوبه يا اين اصلا كاري ندارم اون دوست عزيزمون سوال پرسيد گفت چه نرم افزاري خوبه منم گفتم چون ازش استفاده كردم وگرنه ايني كه شما گفتين توي بخش افزونه هاي فايرفوكس خيلي وقته هست و مورد جديدي نيست.به هر حال ازين كه از اطلاعات چهارسالتون در اختيار من ترم دومي قرار دادين ممنون سعي ميكنم براي شبكه بيشتر ازين اطلاعاتتون استفاده كنم:10:

ramtin_d
24-11-2009, 00:12
من یه نکته رو به فارسی ثلیث در پروفایلت خوندم که همون برای شناخت روحیه تو کافیه برو داداشم Hoşgeldiniz :16:
هرچی دلت میخواد از نوشته های من برداشت کن تو مختاری :31: حتی اگه دلت خواست میتوین فحش بدی :31: شما راحت باش :31:

ramtin_d
24-11-2009, 00:17
ramtin عزيز تشكر.واقعا دستت در نكنه از راهنمايي شما استفاده مي كنيم
حمید جان
oخواهش میکنم عزیزم این حرفها چیه کار نکردم
چیزی که بلد بودم رو و تجربه کرده بودم در اختیارت گذاشتم که تو دیگه ادیت نشی و به زحمت بیفتی همون کارهای منو دوباره انجام بدی.
هر مشکلی داشتی اول یه پی ام بده بلد بودم میگم بلدم نبودم میرم یاد میگیرم نشونت میدم اگه هم نتونستم مختاری:20: میتونی بری تاپیک بزنی
توی مشخصات پروفایل من میتونی بعضی از تجربهامو که بلد بودم و برای بقیه نوشتم پیگیری کنی
یه چیزهایی بلد بودم نشون بقیه هم دادم
یه وقتهایی هم بوده بقیه چیزایی نشونم دادن . اینجا یه دانشگاهه برای همه نه عرصه ای برای کل کل و هزارتا کار جلف و سبک دیگه متاسفانه دور میدون انقلاب پره از انواع آدمها ، این فروم هم که قربونش برم متاسفانه حق عضویت نمیگیره که حداقل هر کی هر کی نشه... به هر حال خوشحال شدم از دیدنتون.:20:

saze
24-11-2009, 06:52
[quote=ramtin_d;4420019]پلاگین فاکس تی وی رو بر روی موزیلا فایرفاکس
سلام
لطفا در مورد چگونگی دانلود و نصب پلاگین فاکس تی وی بر روی موزیلا فایرفاکس توضیح دهید.

ramtin_d
24-11-2009, 09:56
منوی tools سپس add ons رو از داخل مرورگر موزیلا خود اجرا کنید
سپس get - addons
در قسمت سرچ بالای کادر تایپ کنید
fox tv
و سپس دکمه نصب رو بفشارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فکر کنم بتونین با لینک بالا هم نصب کنید:46: