PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL Shahrad / شرکت شهراد

صفحه ها : 1 [2]

Amir Sepehr
17-01-2016, 23:43
دوستان شهرادی

وضعیت پینگ و قطعی و سرعت سرویس‌های حجمی شهراد چه طوره؟
سرعت شبانه رایگانش چطوره؟

واقعا کسی نیست جواب بده؟؟ الان اوضاع شهراد چطوری هست؟ شبانه رایگان از چهار تا ده صبح چطوری هستش؟ اوضاع تک لینک چی؟

سرویس 2 مگ 10 گیگ درماه.... نویز خطم زیاده نمیتونم نظر قطعی بدم ولی خطو رو 2.5 مگ بستم... تک کانکشن تعریفی نداره ادیت میکنه... قطعی سرویس خیلی کم...

تایم رایگان شبانه ام 4.5 گیگ میگیرم هر شب

4l1r3z4
24-02-2016, 19:05
کسانی که از این شرکت سرویس دارند ؛ با توجه به اینکه این شرکت رفته زیر مجموعه شرکت آسیاتک ، آیا سرعت شبانه رایگان این شرکت مثه آسیاتک محدود و داغونه ؟!!

4l1r3z4
29-02-2016, 13:30
کسانی که از این شرکت سرویس دارند ؛ با توجه به اینکه این شرکت رفته زیر مجموعه شرکت آسیاتک ، آیا سرعت شبانه رایگان این شرکت مثه آسیاتک محدود و داغونه ؟!!

کسی نبود؟!

bilmazlar
29-02-2016, 15:41

دوست عزیز. شهراد چون یه سرویس‌دهنده کوچیک به حساب می‌آد، و در سال‌های گذشته هم عملکرد چندان خوبی نداشته، بعیده اینجا کاربر فعال ازش پیدا بشه. همین طور که می‌بینی فاصله بین هر پست با پست قبلی تو این تاپیک تا 1 ماه هم می‌کشه.

اما اگه از نظر شما سرعت شبانه رایگان آسیاتک محدود و داغونه مطمئن باش با شهراد وضعیتت بدتر هم خواهد بود. من چند سال پیش تجربه‌اش رو داشتم. یعنی علاوه بر محدودیت از نظر قطعی هم خیلی افتضاح بود. حتی تو ساعت‌های غیررایگان هم قطعی مداوم داشتم. مثلن هر 0.5 تا 1.5 ساعت یک بار قطع می‌شد. عوضش کردم از آسیاتک گرفتم هم که هم از نظر سرعت و هم از نظر پایداری خط بهتر شد برام. (مرکز مخابراتی کاشانی تهران) البته اون موقع آسیاتک تازه داشت سرعت‌های بالاتر از 2مگ به کاربراش می‌داد که واسه من تا 6 مگابیت بسته بودن خط رو اگه اشتباه نکنم.

یه توضیح دیگه هم این که همون موقع هم شهراد با آسیاتک یکی بودن. یعنی خط من بدون طی فرآیند خروج از رانژه و رانژه مجدد بلافاصله رفت روی آسیاتک (ظرف 1 روز).

personal_68
19-03-2016, 01:27
من راضی ام هر شب 7 گیگ می گیرم

4l1r3z4
19-03-2016, 01:51
من راضی ام هر شب 7 گیگ می گیرم

با چه سرویسی؟ و سرعتش چنده؟

muh
09-04-2016, 13:36
دوستان عزیز من میخوام سرویس 10 مگش رو بگیرم، اینطور که مسئول فروش به من گفت به دلیل دانلود زیاد محدود نمیکنن و این سرویس 10 مگ، در ساعات شبانه با سرعت 6 تا 8 مگ میتونم دانلود کنم... خواستم ببینم آیا صحت داره؟ و آیا من که دانلود شبانه زیادی دارم این ISP بدردم میخوره یا نه. (تهران و مرکز نصراللهی)

personal_68
02-05-2016, 09:47
کسی شهرادی نیست؟

10مگ سرویس داشته باشه؟

میخوام ببینم سرعت دانلود تو شبانه بهش چقدر میده ؟ مثلا 250 کیلوبایت بده یا 500 تا یا 1 مگ در ثانیه

روز چند میده ، شب چند میده رایگان ؟؟؟

کسی این پیام رو هر وقت دید جواب بده بهش

bilmazlar
02-05-2016, 10:17
دوستان عزیز من میخوام سرویس 10 مگش رو بگیرم، اینطور که مسئول فروش به من گفت به دلیل دانلود زیاد محدود نمیکنن و این سرویس 10 مگ، در ساعات شبانه با سرعت 6 تا 8 مگ میتونم دانلود کنم... خواستم ببینم آیا صحت داره؟ و آیا من که دانلود شبانه زیادی دارم این ISP بدردم میخوره یا نه. (تهران و مرکز نصراللهی)

کسی شهرادی نیست؟

10مگ سرویس داشته باشه؟

میخوام ببینم سرعت دانلود تو شبانه بهش چقدر میده ؟ مثلا 250 کیلوبایت بده یا 500 تا یا 1 مگ در ثانیه

روز چند میده ، شب چند میده رایگان ؟؟؟

کسی این پیام رو هر وقت دید جواب بده بهش

دوستان.

شهراد با این که شرکت مستقلیه ولی در عمل نماینده شرکت آسیاتکه. تو سایت آسیاتک هم به عنوان نماینده این شرکت معرفی شده. فقط نکته‌اش اینه که خودش واسه خودش پورت اجاره می‌کنه و IPهاش هم به اسم خودشه. ولی سرویس‌هاش و پهنای باندش رو از خود آسیاتک می‌گیره. چون شرکت محدود و نسبتن کوچیکیه، خیلی به ندرت یوزر فعال تو این انجمن داره.

در واقع شهراد یه جورایی شریک آسیاتکه الآن. مدیرعامل فعلی آسیاتک، قبلن مدیرعامل شهراد بوده. در حال حاضر هم سرویسای شهراد عین سرویس‌های آسیاتکه. به نظر می‌رسه از نظر مشخصات، به ویژه تو شبانه حداکثر مشابه آسیاتک باشه. بعید می‌دونم وضعیت بهتری نسبت به آسیاتک داشته باشه.

من قبلن (حدود 4 سال پیش) از شهراد سرویس داشتم تو مرکز مخابراتی کاشانی تهران. برای من خوب نبود. مشکلشم قطعی‌های مکررش بود. بعدش یه مدتی در حدود 10 ماه از آسیاتک سرویس گرفتم که مشکلات شهراد رو نداشت. (البته اون موقع شبانه رایگان معمولن در حد سرعت اسمی سرویس بود و هنوز شرکت‌ها پهنای باندهای بالای 2مگ نداشتن.)

personal_68
02-05-2016, 21:11
دوستان.

شهراد با این که شرکت مستقلیه ولی در عمل نماینده شرکت آسیاتکه. تو سایت آسیاتک هم به عنوان نماینده این شرکت معرفی شده. فقط نکته‌اش اینه که خودش واسه خودش پورت اجاره می‌کنه و IPهاش هم به اسم خودشه. ولی سرویس‌هاش و پهنای باندش رو از خود آسیاتک می‌گیره. چون شرکت محدود و نسبتن کوچیکیه، خیلی به ندرت یوزر فعال تو این انجمن داره.

در واقع شهراد یه جورایی شریک آسیاتکه الآن. مدیرعامل فعلی آسیاتک، قبلن مدیرعامل شهراد بوده. در حال حاضر هم سرویسای شهراد عین سرویس‌های آسیاتکه. به نظر می‌رسه از نظر مشخصات، به ویژه تو شبانه حداکثر مشابه آسیاتک باشه. بعید می‌دونم وضعیت بهتری نسبت به آسیاتک داشته باشه.

من قبلن (حدود 4 سال پیش) از شهراد سرویس داشتم تو مرکز مخابراتی کاشانی تهران. برای من خوب نبود. مشکلشم قطعی‌های مکررش بود. بعدش یه مدتی در حدود 10 ماه از آسیاتک سرویس گرفتم که مشکلات شهراد رو نداشت. (البته اون موقع شبانه رایگان معمولن در حد سرعت اسمی سرویس بود و هنوز شرکت‌ها پهنای باندهای بالای 2مگ نداشتن.)

من 4 ماهه کاشانی ام
قطعی تا حالا نداشته جز یک بار چند ساعت بوده

من راضی ام

bilmazlar
02-05-2016, 22:28
من 4 ماهه کاشانی ام
قطعی تا حالا نداشته جز یک بار چند ساعت بوده

من راضی ام

الآن کیفیتش چه طوریه؟ سرعت روزانه و شبانه رایگانش چه وضعیتی داره؟

personal_68
03-05-2016, 00:42
بدک نیست ، شب ها رو 500 تا میده

بستکی به محلش داره دو خیابون اونورتر میبینی سرعت شبانش 100 تاس