PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با FolderLock

vertigo123
16-11-2009, 22:44
سلام و ادب،
یه مشکلی با برنامه FolderLock پیدا کردم..
ورژن 6.1.7 را مدتیه نصب کردم و بدون مشکل چندتا locker هم درست کردم که فایلها رو encrypt بهش اضافه می کردم..بصورت اتفاقی یکی از اونها اطلاعاتش ناپدید شده و وقتی پسورد میزنم و داخل locker میشوم فقط یک پوشه RECYCLER موجوده؛ با اینکه آخرین بار فایلها سر جاش بود و برنامه درست کار میکرد.ضمنا مابقی locker ها سالمن و برنامه را هم reinstall کردم نتیجه نداد.به شدت نیازمند راهنماییتان هستم،دوستان.

mf.designing
16-11-2009, 22:51
منم همین مشکل رو دارم ! :41: برا همین برگشتم به همون نسخه های قدیمی با همون سازوکار قدیمی ...

DJ POLESTAR
16-11-2009, 22:54
آخه چه زوریه که از ورژن جدید استفاده کنید؟!؟!
از همون ورژن قدیمی هم استفاده کنید خیلی به کار آدم میاد!

tajrobenik
16-11-2009, 23:06
اتفاقا من یادمه که یه زمانی این نرم افزار رو نصب کردم اما به راحتی تونستم دورش بزنم ::><><<>>> یادم نیست چه جوری اما به نظر من نرم افزار ضعیفی بود...

البته این جریان ماله چند ماه هه پیشه شاید ورژن جدیدش درست شده باشه.

DJ POLESTAR
16-11-2009, 23:11
اتفاقا من یادمه که یه زمانی این نرم افزار رو نصب کردم اما به راحتی تونستم دورش بزنم ::><><<>>> یادم نیست چه جوری اما به نظر من نرم افزار ضعیفی بود...

البته این جریان ماله چند ماه هه پیشه شاید ورژن جدیدش درست شده باشه.
اتفاقا من هم خیلی وقت پیش این نرمافزار رو دور زدم:5:
دور زدنش خیلی ساده هست ولی هرکسی که نمیدونه و بلد نیست پس نمیگم چجوریه:21:

Ship Storm
17-11-2009, 00:09
اگه دوتا ویندوز داشته باشی و در ویندوز اول نرم افزار نصب باشه خیلی راحت از ویندوز دوم میتونی فایل هایی که در ویندوز اول مثلا به قول این نرم افزار رمز گذاری شده اند رو مشاهده کنید ;)

DJ POLESTAR
17-11-2009, 11:58
همینطور میتونید با عوض کردن اسم درایور به فایلها دسترسی پیدا کنید مثلا در درایو F فایل رمزگذاری شداه دارید میتونید از Administrative Tools اسم درایور F رو با G عوض کنید تا کلا Folder Lock از کار بیفته:5:

mf.designing
17-11-2009, 12:44
خیلی آسون میشه با یه یوزر جدید و یا اجرای ویندوز در حالت safe mode و یا استفاده از OS دیگه ای مثله لینوکس این برنامه (نسخه قدیمی تر رو میگم ، چون جدید رو نتونستم تست کنم !) دور زد !!

vertigo123
17-11-2009, 13:27
با تشکر از راهنمایی دوستان ولی مشکل من هنوز حل نشده.. نیاز به دور زدن ندارم چون برنامه سالمه و دیگر لوکرها هم دست نخورده هستند و فقط یکیشون بعد از ورود داخلش فقط یه پوشه RECYCLER هست و اطلاعات دیگه پریده..در صورتیکه نه پاکشون کردم نه دفعه قبل مشکلی داشته.. حالا به توجه به اینکه فایها رو encrypt اضافه کرده بودم آیا راهی برای بازیابی اطلاعات داخل لوکر وجود داره؟
ممنون از توجهتون

Amin
18-11-2009, 23:18
سلام
قفل رو از روی فولدر مورد نظر بردارین
بعد با یکی از برنامه های recovery مثل GetDataBack تست کنید ببینید میتونید فایلهارو تو محل مورد نظر ببینید (و بازیابی کنید)

vertigo123
19-11-2009, 14:12
سلام
قفل رو از روی فولدر مورد نظر بردارین
بعد با یکی از برنامه های recovery مثل GetDataBack تست کنید ببینید میتونید فایلهارو تو محل مورد نظر ببینید (و بازیابی کنید)

ممنون از پاسخ شما ولی من فولدر قفل شده ندارم بلکه یک لوکر با folder lock درست کردم و هر بار فایلها رو مستقیم از گوشی بصورت انکریپت بهش اضافه می کردم.. حالا فایل لوکر موجوده و با پسورد باز میشه ولی عسهایی که داخلش بوده حذف شده.
راهی بنر دوستان میرسه؟؟