PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره لب تاپ گمشده / ویندوز 7

pd2006
16-11-2009, 01:02
سلام

سه تا سوال دارم .
اولیش اینه که آیا درسته که اگه لب تابی گم بشه ، از هر جا به اینترنت وصل بشه ، میشه شناساییش کرد ؟
ضمنا این شناسایی اتوماتیک انجام میشه یا باید توی سایت کمپانی سازنده ثبت نام کنم ؟

دوما لب تاپم سونی VGN-NR398E هستش و همراهش سی دی ویندوز ویستام home edition هست ، و سایت سونی درایور برای ویندوز 7 نداده ، آیا امکان نصب ویندوز 7 هست /

سوا چون با ویستا راحت نبودم ویندوز xp نصب کردم حالا از کجا بدونم لب تا 32 هستش یا 64 ؟

با تشکر .

mehran_4x
16-11-2009, 05:25
اون یه نرم افزار که شرکتهای یازنده رو نوتبوکهاشون میفروشن شما هم اگه میتونی برو بخر !!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Green.Son
17-11-2009, 12:55
نوت بوكي كه دزديدن رفته كه رفته
فقط كافيه طرف فرمت كنه و از نو نصب كنه
بي خيال اين روشها

درايور ويندوز 7 هم با اين روش بگير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mehran_4x
17-11-2009, 14:55
نه Green.Son اینطوریم نیست این شرکت نرم افزاری که اسم برندش رو گذاشته Laptop Lojack بخصوص با Dell قراردادی بسته که در اکثر نوت بوکهای کانفیگ از طریق سایتش بصورت دیفالت این نرم افزار در bios نصب میشه . حتی با ریختن دوباره و فلش کردن bios اون نرم افزار اونجا میمونه و خودش رو در ویندوز جز سرویس هایی که اجرا میشه قرار نمیده
اما خوب آقا دزده باید به اینترنت وصل بشه وگرنه از تو فضا که مکانش نمیتونه تعیین بشه
خوب پس معلومه که فقط تو آمریکا چنین چیزی کار میکنه.چون اون شرکت که نمیاد به پارس آنلاین زنگ بزنه بعد FBI با نیروی انتظامی هماهنگ کنه!!!!