PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bs_panzer
14-11-2009, 23:01
آموزش زیر توسط sima_6600 تهیه شده
در ضمن این روش 100% عملی و تست شده هست و دیگه هیچ مشکلی وجود نداره

تو این روش دیگه نیازی به Steam نیست و بدون اون بازی اجرا میشه . در نسخه Full میشه LAN هم بازی کرد فعلا نمیشه.ولی انلاین میشه زد . در صورت هر گونه تغییر پست اول ویرایش میشه .

روش اول :

اول از همه شما باید چند چیز رو بدونید : این که میخواید به چه ورژنی از بازی بازی کنید قدیمی یا جدید
اگر میخواید از ورژن قدیمی که همون 1.0.182 استفاده کنید که تعداد سرور کمی داره باید این فایل ها رو دانلود کنید :

مرحله اول:

این فایل زیر رو بگیرید و بریزید جایی که بازی رو نصب کردید :
MW2-Client-from-Old.rar

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرحله دوم:

این رو هم دانلود کنید و بریزید توی پوشه بازی باعث میشه که دیگه نیاز به استیم نباشه. بدون این بازی اجرا نمیشه.

مرحله اخر:

خوب حالا تو جایی که بازی رو نصب کردید یک فایل هست با اسم alterIWnet_configure.exe بازش کنید و یک Name بزارید اونجا و Save کنید.
بعد بازی رو باز کنید و Find Game رو بزنید و Mod که می خواهید بازی کنید بعد بمونید تا یک سرور پیدا کنه

نکات:

ممکنه یک سری ارور به شما بده خوب من چند تا از اون ها رو میگم
1- patch_map.ff پیدا نشد این ارور رو شما با اکسترکت کرد mw2-client-from-old.exe مشکل حل میشه
2- ممکنه بگه یک مپ پیدا نشد که اگر بخوای این مشکل رو نداشته بازی باید DLC رو هم دانلود کنید
3- time out که این هم به دیر لود شدن خیلی مربوطه اگر کامپیوتر شما بازی رو دیر لود میکنه یکم گرافیک بازی رو بیارید پایین .

روش دوم:

در این روش شما باید از ورژن 1.0.195 استفاده کنید + DLC مپ جدید.نکته شما باید فایل DLC و Old File رو در این روش دانلود کنید و به بازی اضافه کنید همون فایل های بالا
ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید
MW2-Client-from-New.ra

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبریزید روی بازی Fix یادتون نره همون که بالا گفتم
و در اخر لینک DLC رو میزارم برای ورژن 1.0.82 مهم نیست ولی برای 1.0.195 لازمه.
DLC_Maps.rar (Part 1)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDLC_Maps.rar (Part 2)

Bs_panzer
14-11-2009, 23:02
حداکثر تعداد بازیکنان : 2
نکته : از Fix crack استفاده کنید (لینکش تو همین پسته)
نکته : برای Lan هم باید دسترسی به اینترنت برای ورود به استیم لازمه ولی برای IP از این سایت استفاده نکنید رو آکن شبکه اون پایین کلیک کنید و از اونجا IP رو بدین ولی در آنلاین نه از همون سایتی که گفتم

co-op
در آنلاین و lan فرقی نداره فقط IP
خوب اول این فایلو بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک کمکی (با تشکر از S A M S U N G )

کار هایی که سرور باید انجام بده (کسی که match رو میسازه)

1. این دو تا فایل TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll رو تو فولدر بازی کپی کنید
و بازی رو از همین TeknoGods_MW2SP.exe اجرا کنید
2.
داخل بازی spec ops رو کلیک کنید
Two Player Online رو کلیک کنید
بازی رو هاست کنید مرحله رو انتخاب کنید و تو لابی منتظر بمونید تا طرف f12 رو بزنه و بپیونده
بزای این کار IP خودتون رو به طرف مقابل بدبد
برای این که بفهمید ip خودتون رو به این سایت برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:8:
:8:

کار هایی که کلاینت باید انجام بده (کسی که میخواد به سرور وصل شه)
1. این دو تا فایل TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll رو تو فولدر بازی کپی کنید
2. یه شرتکات از TeknoGods_MW2SP.exe تو هر جا که خواستین بسازین روی شرتکات کلیک راست کرده
بعد ip کسی که سرور رو میسازه بگیرین و به این صورت آخر Target کپی کنید مثال ! : TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1
مثال برای خودم target این شکلی باشه
D:\Call Of Duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip= 94.183.252.89

تو بازی f12 رو بزنین سری میره تو لابی

تو استیم هم باید عضو باشین برنامشو داشته باشین از این لینک !

نکته : بدون steam نمیشه بازی کرد....
توجه کنید اسمی که ار شما تو بازی نشون میده هم همون یوزری هست که تو steam می سازین

نکته 2 : کسی که اینترنت بهتر و CPU قوی تر داره بازی رو بسازه که حتما باید دو هسته ای باشه (حداقل)

Fix crack...

دوستان یه سایت جدید اومده مطمئن هست سریال اصلی بازی رو 20 تومن میده کسی خواست پ خ بده بهش بگم این راه های کرک دیگه کار نمی کنن

ا تشکر از alizshah که تو این 1 ماه که بن بودم تایپیکو چرخوند.... و به خاطر این آموزش

1. یدونه اکانت تو steam درست کنید( از اکانت اصلی خودتون که بازی رو مجاز گرفتید استفاده نکنید ) احتمال بن شدن دارن

2. به سایت
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرید
( فعلا کار نمیکنه )
ایمیل معتبر خودتون رو بدید و رو Submitکلیک کنید
به inbox ایمیلتون برید و ایمیلی که از طرف Zero Gear اومده باز کنید لینکی که تو ایمیل میده رو باز کنید و beta key رو کپی کنید

تو steam لوگین کنید و به تب My games برید
رو Activate a product on Steam کلیک کنید و اون کدی که کپی کرده بودید رو اینجا پست کنید
(در ضمن بگم بازی خدود گ300 مگ هستش )
تو My games راست کلیک کنید
properties > Update > Automatic updates >(select) Do not automatically update this game

به جایی که steam رو نصب کردید برید بعدش برید اینجا :
\steamapps\common\zero gear\Server
هر چی در فولدر Server هستش رو cut کنید تو یه پوشه دیگه ( اگه بعدا نمیخواد zero gear رو بازی کنید delete کنید )
بعد تمام فایل های Modern Warfare 2رو کپی کنید تو همین شاخه
\steamapps\common\zero gear\Server

از این لینک کرک جدید رو دانلود کنید :
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز فشردگی خارجش کنید و کپی کنید تو فولدر steamapps\common
تو steam لوگین کنید و به تب my games برید و zero gear رو اجرا کنید
اما این mw2 رو اجرا میکنه

بقیش مهم نیست
چند توصیه مهم : (واسه اینکه مثل من نشید و 300 مگ بیشتر دانلود نکنید )
1. اگه steam شما خیلی وقته نصبه یا قاطی داره بهتره یه بار دیگه پاک و نصب کنید و اموزش بالا رو انجام بدید
2. بازی mw2 رو یه جا دیگه نصب کنید و از اونجا کپی کنید به بخش مربوطه
3. حتما تو steam
properties > Update > Automatic updates
Do not automatically update this game انتخاب شده باشه

آخرین کرک با تشکر از آقا مجید :دی (کرک جدید میاد تو پروفایلم بگین پست 2وم رو آپدیت کنم :))

djmd
14-11-2009, 23:37
دوستان تو این پست سعی می کنم کل چیزی که من فهمیدم و طریقه ای که من تونستم آنلاین بازی کنم رو بطور خلاصه بنویسم ...
1- دانلود استیم , نصب کردن استیم بر روی سیستم و ساخت یه اکانت در استیم
2- سپس سیستم خود را ریست کنید و پس از بالا آمدن دوباره سیستم به اینترنت وصل بشین و استیم رو اجرا کنید و با اکانتی که ساختین Log in کنید
3- حال با استفاده از اینترنت اکسپلورر به لینک زیر برید :

4- صفحه که به طور کامل باز شد بر روی گزینه Install Demo کلیک کنید , صفحه کوچکی باز خواهد شد که شما گزینه سبز رنگ یا همان YES را انتخاب کنید
5- در این مرحله استیم شروع به نصب کردن zero gear demo بر روی سیستم خواهد کرد و دانلود این بازی نیز حدود 300mb حجم دارد
6- حال کال آف دیوتی 6 (یا همان جنگاوری نوین 2) رو در هر کجای سیستم که می خواهید نصب کنید ! (اگر هم اکنون بازی بر روی سیستم شما نصب هست و بدون هیچ مشکلی قسمت سینگل پلیر آنرا بازی می کنید , این گزینه نیازی نیست و به مرحله بعد بروید)

- توجه از این قسمت به بعد فرض بر این است که شما مثلا کال آف دیوتی خود را در درایور D نصب کرده اید -
D:\Modern Warfare 2

7- حال به لینک زیر بروید و فایل پچ را دانلود کنید : ( Patch1.0.66 & Patch1.0.172 )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید8- در این مرحله پچ هارا از حالت فشرده خارج کنید ابتدا کل داخل فولدر Patch1.0.66 بروید و کل محتویات آنرا به فولدر بازی منتقل کنید ...
9- اکنون کل فایلهای داخل فولدر Patch1.0.172 رو به فولدر اصلی بازی انتقال دهید که جایگزین فایلهای قدیم شوند ...
10- حال قسمت مولتی پلیر جنگاوری نوین 2 را اجرا کنید در منو اصلی بازی در قسمتی پایین و سمت راست صفحه ورژن بازی نوشته شده است دقت کنید که حتما نوشته باشد :

1.0.172
by Parovoz

اگر چنین بود خیالتان از پچ بودن بازی راحت باشد ! (به مرحله 11 بروید)
11- حال که دانلود zero gear demo تمام شد به طور کلی از استیم خارج شوید و به مسیر زیر بروید :

C:\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear

12- در اینجا حدودا 4 فولدر و دو فایل خواهید دید , بر روی فایل ZeroGear راست کلیک کنید و گزینه Edit را انتخاب کنید .
13- حال برنامه notepad ویندوز اجرا شده و شما مشغول ادیت کردن فایل مربوطه هستید کل محتویات داخل آن را پاک کنید و متن زیر را جایگزین کنید :

دقت فرمائید : اگر چنانچه بازی را در مسیر دیگری در سیستم خود نصب کردید به جای D:\Modern Warfare 2 , مسیر یا فولدر مربوطه بازی خود را تایپ کنید ! مثلا اگر بازی خود را در درایور E:\Call of Duty 6 نصب کردین متن بالا به شرح زیر است :

14- در این مرحله از منوی فایل برنامه Notepad گزینه Save را انتخاب کنید و نوت پد رو ببندید ...
15- حال دوباره استیم را اجرا کنید و Log in شوید .. اکنون از سربرگ My Games بازی Zero Gear Demo را اجرا کنید (پس کلیک کردن بر روی اسمش می تونید گزینه Launch رو از اون پایین برنامه بزنید که اجرا بشه :دی)
16- حالا یهو می بینید که کال اف دیوتی اجرا شد و دیگه بقیش هم خودتون بهتر بلدین ...

Bs_panzer
14-11-2009, 23:46
لیست ModernWarfare 2 باز های فروم (آنلاین)
یوزر پی 30 / یوزر استیم (همونی که تو بازی نشون میده)

dashmojtaba / dashmojtaba

!@#$%^&*() / HulkTheOne

hadihs / hadi h

alfa_warior / alex mercer

W I N N E R / Newboys20

siavash_666 / sima_6600

Bs_panzer
15-11-2009, 00:27
با تشکر از !@#$%^&*() :دی

یکی از آموزشهای مهم که امروز قصد توضیح آن را دارم چگونگی اضافه کردن بازی Modern Warfare 2 به Xfire است . همانطور که می دانید بطور معمولی انجام این کار میسر نیست ولی با دستکاری ساده ای چند فایل متنی در فولدر Xfire براحتی می توانید این بازی را تحت Xfire اجرا کنید.
در ابتدا شما را به دیدن فیلم**** آموزشی دعوت می کنم ولی اگر نمی توانید این فیلم را ببینید پس به ادامه آموزش توجه کنید:
ابتدا متناسب با سیستم خود یکی از دوفایل متنی زیر را دانلود کنید:
1.اگر سیستم رایانه شما 32 بیتی است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2.اگر سیستم رایانه شما 64 بیتی است.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر اقدام بعدی باید فایل متنی xfire_games.ini را در دو حالت ویندوز XP و یا Vista و Seven پیدا کنید:

این فایل در ویندوز XP در مسیر زیر است:
C:\Program Files\Xfire\xfire_games.ini

این فایل در ویندوز Vista و یا Seven در مسیر زیر است:
C:\Program Data\Xfire\xfire_games.ini
*دقت کنید که حالت نمایش فایلهای مخفی در ویندوز فعال است.

پس از یافتن فایل مورد نظر و دانلود فایل متناسب با سیستم خود فایل xfire_games.ini را باز کنید و عدد [5992] را در این فایل پیدا کنید و از سطر این عدد که پیدا کردید تا سطر ماقبل عدد [5994] را پاک کنید و متناسب با این سطور پاک شده , فایل متنی دانلود شده را باز کنید و کلیه محتویات آن را کپی و بجای این قسمت پاک شده قرار دهید.
(دقت کنید که Xfire نباید در Tryicon ویندوز فعال باشد و با هر بار بروز رسانی Xfire شما مجبور به تکرار این عملیات هستید.)
در مرحله بعدی بطور معمول که هر بازی را به Xfire اضافه می کنید بعد از اقدامات بالا Modern Warfare 2 را به Xfire اضاف کنید.

فیلم آموزشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه نقل از:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Oracle_Eldorado
15-11-2009, 01:01
چرا من هستم .
بزار فایل ها رو دانلود کنم .
ولی ADSL محدود دارم .
2 شب به بعد میتونم بیام .
اگه میتونی بشینیم بازی کنیم !

kourosh4
15-11-2009, 02:15
دوست من میشه یکم در مورد بازی به صورت lan توضیح بدید .........
اون برنامه هم دانلود کردم اما چیزی برای نصب توش نبود ........
اینم عکسش. ............
اگه کمک کنی ممنون میشم..........
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omidtb
15-11-2009, 08:49
برای من وقیتی f12 رو می زنم یک صفحه باز میشه ولی هیچ اتفاقی نمیفته خیلیم صبر کردم باید چقدر صبر کرد تا به بازی join بشه

S A M S U N G
15-11-2009, 10:31
سلام به همگی .

مرسی دوست عزیز .

فقط اگه میشه به فارسی توضیح بده واسه ما مبتدی ها :دی

ما هم بیایم حال کنیم :دی

sima_6600
15-11-2009, 12:34
اگر ممکنه این لینک رو این جا اپلود کنید
به اینجا
تا بشه دانلود کرد

Moein FO
15-11-2009, 12:35
سلام خدمت شما. تشکر بابت این اموزش. اما من هر کاری کردم راه نیفتاد. یعنی همه چیزا رو کپی و اجرا کردم توی استیم هم لاگین شدم ولی بازم وقتی داخل بازی میزنم co op میگه شما در استیم لاگین نیستید.
بعد یه چیز دیگه. من گیم نت دارم. میشه یه کاری کرد که بشه این بازی رو هم مثل call of های قدیمی شبکه بازی کرد. منظورم همون team و free for all و ... هستش. تشکر از شما. لطف میکنین اگه راهنمایی کنین.

S A M S U N G
15-11-2009, 12:45
اگر ممکنه این لینک رو این جا اپلود کنید
به اینجا
تا بشه دانلود کرد
سلام .

واستون آپ کردم .

راستی Bs_panzer آموزش فارسی یادت نره :دی

مخلصیم .

mirtalasan
15-11-2009, 12:58
سلام اگه میشه در مورد MPبازیم راهنمایی کنین مرسی

mirtalasan
15-11-2009, 13:20
سلام خدمت شما. تشکر بابت این اموزش. اما من هر کاری کردم راه نیفتاد. یعنی همه چیزا رو کپی و اجرا کردم توی استیم هم لاگین شدم ولی بازم وقتی داخل بازی میزنم co op میگه شما در استیم لاگین نیستید.
بعد یه چیز دیگه. من گیم نت دارم. میشه یه کاری کرد که بشه این بازی رو هم مثل call of های قدیمی شبکه بازی کرد. منظورم همون team و free for all و ... هستش. تشکر از شما. لطف میکنین اگه راهنمایی کنین.
منم همین مشگل دارم لطفاکمک کنید:42:

Bs_panzer
15-11-2009, 14:35
مشکل ساین شدن در استیم دارین از این کرک استفده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدnon steam patch رو نریزید ! فقط کرک رو کپی کنید....

Squall Leonhart
15-11-2009, 17:03
واقعا دستت درد نكنه Bs_panzer .

يه سوال داشتم براي مولتي پلير 4 تا DVD بويز تيم (به قول يكي از بچه ها بز تيم!) بهتره بخرم يا نسخه 3 تا DVD ؟

البته خودم تصميم دارم 3 تايي رو بخرم ولي نه به خاطر پول كمتر به خاطر بد سابقه بودم بويز تيم!

راستي يه چيز ديگه چرا بعضي از بچه ها به استيم ميگن استريم! و به بويز تيم ميگن بوي استيم :13:حتي كاربراي فعال!

Bs_panzer
15-11-2009, 17:11
من بز تیم دارم کار می کنه حالا شما هر کدومو گرفتی گرفتی نسخه ای که تو ایران پخش شده استیم هست !
چه 3 تا چه 4 تا

Squall Leonhart
15-11-2009, 18:19
مثل اينكه نسخه اي كه SKIDROW داده بيرون Steam نداره. و فقط نسخه Razor استيم داره كه از قرار معلوم نصبش هم سخت شده و عجيب غريب هست!
تا جايي كه بررسي كردم اول Razor اومده بعد SKIDROW كه SKIDROW مشكل Steam رو برطرف كرده و ادعاش هم اينه كه ديگه نيازي به نصب عجيب غريب و حتي برنامه استيم نيست!
توي پست اولي كه زدي نوشتي بدون استيم نميشه مولتي زد و بايد برنامشو جدا گونه نصب كنيم. پس من اينجوري نتيجه ميگيرم كه نسخه بويز تيم همون ماله SKIDROW هست كه استيم نداره وگر نه اگه ماله رازور بود بايد استيم رو هم نصب ميكرد. نظرت چيه؟

Bs_panzer
15-11-2009, 19:01
نه اون موقع که بز تیم داد سکیدراو نبود شبش اومد

Alex merccer
15-11-2009, 19:45
اگه کسی میخواد بازی کنه من هستم
اگه جمعه باشه از همه ی روزا بهتره

Molibden
15-11-2009, 20:21
منم هستم.........................

mirtalasan
15-11-2009, 20:45
بجز co-op نمیشه قسمت MPبازی رو بازی کرد منظورم free for all-themdechmach-S7Dو....اینا.
لطفاکمکم کنین:10:

Bs_panzer
15-11-2009, 20:55
بجز co-op نمیشه قسمت MPبازی رو بازی کرد منظورم free for all-themdechmach-S7Dو....اینا.
لطفاکمکم کنین:10:
فعلا خیر باید بازم منتظر شاهکار تکنو گاد باشیم
تا 2-3 روز آینده اونم بازی می کنیم یه سرور میسازم بچه های فروم جمع میشیم هم دیگه رو جرواجر می کنیم ! :دی

samank
15-11-2009, 21:25
با اون کرک که گذاشتین مشکل steam هم حل شد و منم بشه امشب میتونم بازی کنم:20:

SIMON137
15-11-2009, 21:46
به قول دوستان اینقدر کوآپ زدیم ، خفه شدیم :دی

mirtalasan
15-11-2009, 21:48
بابا یکی بیاد الان بازی کنیم ببینم ماله من میشه

Bs_panzer
15-11-2009, 22:03
فعلا من با سیمون فقط بازی می کنم ! چون حرکات همدیگه رو تا حدودی فهمیدیم ! و نوع بازی همو می دونیم....
و اگه عوض کنیم یار هارو 1 ساعت درگیریم تا بفهمیم !
شما هم دو تا دوتا تمرین کنید طبق آموزش عمل کنید

mirtalasan
15-11-2009, 22:05
فعلا من با سیمون فقط بازی می کنم ! چون حرکات همدیگه رو تا حدودی فهمیدیم ! و نوع بازی همو می دونیم....
و اگه عوض کنیم یار هارو 1 ساعت درگیریم تا بفهمیم !
شما هم دو تا دوتا تمرین کنید طبق آموزش عمل کنید
میخوام ببینم میشه فقط یه تست کوچلو بکنیم دیقه چی میشه اخه:41:

alireza2099
15-11-2009, 22:21
هر کس پایه هست من هر شب از 10-1شب هستم . هرکس بازی میکنه
بگه تا ipمو بدم بهش با هم بازی کنیم.

Bs_panzer
15-11-2009, 22:47
میخوام ببینم میشه فقط یه تست کوچلو بکنیم دیقه چی میشه اخه:41:
هر کی خواست بازی کنه منو اد کن آی پی بدم

Yahoo : behdad1994

Xfire : behdad1994

Mostafa NBA
15-11-2009, 23:17
چجوری باید توی استیم لاگین شد ؟

کلاً کار با استیم رو توضیح بده.

S A M S U N G
15-11-2009, 23:17
یه سوال .

این Fix Crack که توی پست اول گذاشتین جریانش چیه ؟

مخلصیم .

Bs_panzer
15-11-2009, 23:52
چجوری باید توی استیم لاگین شد ؟

کلاً کار با استیم رو توضیح بده.

کار باهاش کار نداره که فقط شما می تونید لاگ این بشین کار دیگه ای نمی تونید بکنید ولی امتیازات خوبی برای کسانی که بازیه اورجینال می خرن داره

یه سوال .

این Fix Crack که توی پست اول گذاشتین جریانش چیه ؟

مخلصیم .

از اسمش معلومه دیگه ولی برای این که کرک همه یه دست باشه اینو دادم که مشکلی پیش بیاد سریع برطرف شه

hossein2801
15-11-2009, 23:56
الان با این میشه عین lan بازی کرد؟

Bs_panzer
16-11-2009, 00:13
آره فقط دسترسی به اینترنت هم همزمان باید داشته باشین برای ساین شدن در استیم (دایال هم کافیه)

Squall Leonhart
16-11-2009, 09:27
آره فقط دسترسی به اینترنت هم همزمان باید داشته باشین برای ساین شدن در استیم (دایال هم کافیه)

اين جوري كه خيلي بده! :19: لااقل بگو ببينم همه PC هاي شبكه بايد به اينترنت وصل باشن يا فقط سرور؟

omidtb
16-11-2009, 10:08

SIMON137
16-11-2009, 10:10
یکی بیاد کوآپ بزنیم ، ببینم این مولتیش درست نشد ؟
امید جان یک توضیحی چیزی میزاشتی
خودت میای کوآپ بزنیم ؟ آی دی ایکس فایرت چی هست ؟

mirtalasan
16-11-2009, 12:34

:18:هک شد MP???????????????

SIMON137
16-11-2009, 12:54
طبق آخرین اخبار ، مولتی پلیر هم هک شد :دی

hamidnakhafan
16-11-2009, 12:54
آقا من تو گیم نت چه توری بین کامپیوتر ها lan بزنیم بدون کانکت شدن به اینترنت راهنمایی کنید:42::42::13::13:

mirtalasan
16-11-2009, 12:56
طبق آخرین اخبار ، مولتی پلیر هم هک شد :دی
بابا ایول آموزش کو:31:

sima_6600
16-11-2009, 14:26
سلام لطفا یکی من رو Add کنه ID man to Steam
siavash_666
لطفا من رو راهنمای کنید همه کاری که شما گفتتد کردم ولی باز ارور میده به استیم کانک شو در صورتی که من داخل استیم هستم.

alizshah
16-11-2009, 15:03
این پست اولی کار میکنه بازی کنیم ؟

alireza2099
16-11-2009, 15:04
من همین الان مولتی بازی کردم .خیلی حال میده .فقط خدا کنه جلوشو نگیرن. کرک هم کاملا سالم وبازی کردن هم اصلا اموزش نمیخواد فقط برو داخل بازی بعد مد رو انتخاب کن بعدشم بازی کن.

soheilsh
16-11-2009, 15:07
از طریق lan چی ؟

sima_6600
16-11-2009, 15:48
کسی هست با من بای کنه
ID Xfire=sima6600
ID Steam=siavash_666

soheilsh
16-11-2009, 15:57
کسی هست با من بای کنه
ID Xfire=sima6600
ID Steam=siavash_666

تو steam چطور میشه ایدی ادد کرد؟؟

sima_6600
16-11-2009, 15:59
نمیدونم
ببین منو یا تو یاهو یا تو xfite add کم هستم.

اینه sima_d900
yahoo

soheilsh
16-11-2009, 16:01
نمیدونم
ببین منو یا تو یاهو یا تو xfite add کم هستم.

ای دی یاهوت چیه؟

sima_6600
16-11-2009, 16:02
sima_d900 اینه

sima_6600
16-11-2009, 17:05
:18:هک شد MP???????????????
بله هک شد من بازی کردم.coop نه ها مالتی پلی Free For all

sima_6600
16-11-2009, 17:09
این هم شاهد
با این ping بد ببین چه کردم.:31::21::27:

Bs_panzer
16-11-2009, 18:11
خفه شدم این قدر بازی کردم !
یه روش هست که بشه Private match برگذار کرد و Invite کرد از طریق Steam

Bs_panzer
16-11-2009, 18:12
این هم شاهد
با این ping بد ببین چه کردم.:31::21::27:

پس چرا خالی بستی گفتی سرعتم خوبه ؟ من که 2 خط دارم می نالم !
یعنی توقع من بالاست :دی

sima_6600
16-11-2009, 19:53
خفه شدم این قدر بازی کردم !
یه روش هست که بشه Private match برگذار کرد و Invite کرد از طریق Steam
ببین چرا من نمیتونم کسی رو ADD کنم بیام توبازی Invitre کنم باهم بازی کنیم.:41:
من میخوام add کنم میگه یوزر شما محدود میباشد:13:

alizshah
16-11-2009, 20:02
کسی میتونه ای پی سرور رو بده ؟
واسه بازی نمیخوام

Bs_panzer
16-11-2009, 20:09
ببین چرا من نمیتونم کسی رو ADD کنم بیام توبازی Invitre کنم باهم بازی کنیم.:41:
من میخوام add کنم میگه یوزر شما محدود میباشد:13:

من یه روش پیدا کردم ولی عملیش نکردم میذارم تو پست دوم

Bs_panzer
16-11-2009, 20:10
کسی میتونه ای پی سرور رو بده ؟
واسه بازی نمیخوام

نه نمیشه چون نمی تونی بفهمی به چه سروری وصل میشی !
random عمل می کنه

samank
16-11-2009, 20:16
میگم من مولتی میتونم بازی کنم ولی مشکل اینه بعد از حدود 5 دقیقه از بازی خارج میشه وبرمیگرده به منو ارور هم چیزی مثل قطع ارتباط با استیم کسی میتونه کمک کنه؟

Molibden
16-11-2009, 20:31
میگم من مولتی میتونم بازی کنم ولی مشکل اینه بعد از حدود 5 دقیقه از بازی خارج میشه وبرمیگرده به منو ارور هم چیزی مثل قطع ارتباط با استیم کسی میتونه کمک کنه؟
منم همین مشکلو دارم
128 سرعتم

بچه ها پینگ تایم شما چنده؟

Molibden
16-11-2009, 20:36
با این سرعت میشه بازی کرد یا بیخیلش شم؟

sima_6600
16-11-2009, 20:55
:D فکر نکنم بتونی سرعت زیاد ملاک نیست پنگ خیلی مهمه کا مال شما loool

samank
16-11-2009, 21:03
نوشته شده توسط samank

این مشکل من راه حلی داره؟ یا مربوط به اینترنت خودمه؟ فکر نکنم مشلکل از سرعت یا همچین چیزی باشه اگه کسی راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنه:11:

omidtb
16-11-2009, 21:04
کسی تونست مشکل کیک شدن بعد از 5 دقیقه رو رفع کنه

omidtb
16-11-2009, 21:35
مشکل کیک 5 دقیقه پیدا شد

کافی است یک اسپیس بین نام ونام خانوادگی در قسمت nickname ایجاد کنید مانند زیر
shadowelite به shadow elite تبدیل میشود

هرکی استفاده کرد و جواب گرفت تشکرش فراموش نشه

Bs_panzer
16-11-2009, 21:55
مشکل کیک 5 دقیقه پیدا شد

من که تو پست دوم گفته بودم شما نمی خونید :19:

omidtb
16-11-2009, 22:02
من که تو پست دوم گفته بودم شما نمی خونید :19:

ندیدم آخه قبلا پست شما یک چیز دیگه بود و امروز ویرایشش کردید

Molibden
16-11-2009, 22:05
اقا ایول درست شد

sima_6600
16-11-2009, 22:17
سلام چرا shortcut نمیشه ساخت یکی کمک کنه همش ارور میده
کمک کمک کمک

Bs_panzer
16-11-2009, 22:27
سلام چرا shortcut نمیشه ساخت یکی کمک کنه همش ارور میده
کمک کمک کمک

چه ارروری میده ؟

hadi h
16-11-2009, 22:31
سلام به همه من وقتی می خوام برم تو بازی این ارور رو میده
اون دوتا فایلم ریختم ولی باز هم همون ارور رو می ده !!!!
لطفا کمک :19::42:

Bs_panzer
16-11-2009, 22:35
سلام به همه من وقتی می خوام برم تو بازی این ارور رو میده
اون دوتا فایلم ریختم ولی باز هم همون ارور رو می ده !!!!
لطفا کمک :19::42:

FIX Crack که تو پست اول هست رو بریز

sima_6600
16-11-2009, 22:37
چه ارروری میده ؟
نمیدونم نمیزاره کرک بسازم
چطور بسازم

samank
16-11-2009, 22:40
مشکل کیک 5 دقیقه پیدا شد

واقعا ممنون با این کار مشکلم حل شد. خیلی لطف کردی:11:

من که تو پست دوم گفته بودم شما نمی خونید

من ندیده بودمش به هرحال ممنون :11:

senjin
16-11-2009, 22:41
سلام من میخوام با دوستام به صورت lan بازی کنیم میخواستم بدونم همین تنظیمات رو انجام بدیم درسته. من کرک و پچ نصب کردم باید چیکار کنم؟ اینا رو ریختم تو پوشه بازی ( کرک . binkw32.dll . mss32.dll . steam_api.dll با این پچ ReUnion.Patch.exe)

Bs_panzer
16-11-2009, 22:52
سلام من میخوام با دوستام به صورت lan بازی کنیم میخواستم بدونم همین تنظیمات رو انجام بدیم درسته. من کرک و پچ نصب کردم باید چیکار کنم؟ اینا رو ریختم تو پوشه بازی ( کرک . binkw32.dll . mss32.dll . steam_api.dll با این پچ ReUnion.Patch.exe)

برای Deathmatch over lan باید وایسی تکنو گاد هک جدید رو بیرون بده

ولی Co-op رو خودم تست کردم

Bs_panzer
16-11-2009, 22:57
نمیدونم نمیزاره کرک بسازم
چطور بسازم

کرک بسازی ؟؟؟؟
مگه نمیگی شرتکات ؟

sima_6600
16-11-2009, 23:01
اشتباه نوشتم راستی میشه بازی رو روی lan به صورت افلاین بازی کرد ایا میشه

omidtb
16-11-2009, 23:02
پینگ من واسه بازی خوبه

Bs_panzer
16-11-2009, 23:04
اشتباه نوشتم راستی میشه بازی رو روی lan به صورت افلاین بازی کرد ایا میشه

آفلایه آفلاین که نه باید تو Steam لاگ این شده باشین که یه دایال آپ هم کافیه :21:

hadi h
16-11-2009, 23:08
FIX Crack که تو پست اول هست رو بریز

دو تا فایل زیپ داره کدومو بریزم البته "COD.MW2.CRACK_Razor1911.rar" اینو ریختم گند زد به بازی و باید دوباره بازی رو بریزم
لطفا کمک کنید توضیح هم بدین ممنون می شم

sima_6600
16-11-2009, 23:08
:D
پس خوبه تا حدی :D

hadi h
16-11-2009, 23:17
بازی رو دوباره ریختم چی کار کنم کدوم کرک رو بریزم ؟؟؟؟؟؟

dr.vampire
17-11-2009, 01:39
اون فیکس کرک رو توی مدیا فایر آپ کنید ممنون میشم .

Molibden
17-11-2009, 11:56
بازی رو دوباره ریختم چی کار کنم کدوم کرک رو بریزم ؟؟؟؟؟؟
اول فیکس کرک رو بریز
بعد کرک پست دوم رو برای مولتی پلیر
استیم هم که در پست اول هست نصب کن
انلاین بازی کن!

sima_6600
17-11-2009, 13:22
چی شد کسی بلد نیست در Steam کسی رو Add کنه کسی بلده

Bs_panzer
17-11-2009, 15:38
چی شد کسی بلد نیست در Steam کسی رو Add کنه کسی بلده

پست دوم......

hadi h
17-11-2009, 16:00
بابا ایول به همه
من 3 ساعت دارم مولتی بازی می کنم خیلی حال می ده
راست چه جوری با هم می تونیم بازی کنیم ؟

hadi h
17-11-2009, 16:09
ID steam : hadihs
email : spy_hell_boy@yahoo.com
منو اد کنید تا با هم بازی کنید !!!!:42::33:

sima_6600
17-11-2009, 17:14
بچه ها من الان انلان هستم منو add کنید
siavash_666

hadi h
17-11-2009, 21:12
من شما رو اد کردم امیدوارم بتونیم بازی کنیم :45::12:

omidtb
17-11-2009, 22:30
حداکثر تعداد بازیکنان : 16
این هک خیلی سادست یعنی کار خاصی نداره فقط این کرک رو کپی کنید تو فولدر بازی (هر دو فایل) و nick name رو در Steam یغییر بدید که یک فاصله تو اسم ایجاد شه مثلا ماله من Behdad1994 بود کردمش Behdad 1994
تا استیم کیک نکنه
اینم کرک از این فایل بازی رو اجرا کنید و Find game بزنید خودش اتومات پیدا می کنه سرور هارو و وصل میشه

اما برای Private Server (سرور شخصی که هر کی دلتون خواست فقط راه بدید)

برای Add کردن دوستان خود در Steam نیاز به سریال دارین (Active a Product on Steam) ما هم که بازی اورجینال نداریم ! پس از سریالی که این بازیه مجانی میده استیم رو اکتیو می کنیم :دی
این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدایمیل خودتون رو بدین تا سریال رو براتون ارسال کنه شما تو استیم به تب Games برین و روی Active a product on steam کلیک کنید کد رو بدین میگه اون بازی مجانیه رو که کد گرفتیم نصب کنید شما کنسل کنید ! ولی اگه بعدا خواستین می تونین نصب کنید حجمش 240 مگه

خوب تویه بازی که رفتین Private match رو بزنید و دوستتون (اونم باید اکتیو کنه ها !) رو که قبلا اد کردین رو Invite کنید
من هر کاری کردم invite sent میشه ولی برای طرف چیزی نمیاد شما هم امتحان کنید تا سریع تر مشکل حل بشه منم می گردم
اگر بشه آخر این هفته 5 شنبه ساعت 10:30 شب یه Death match میزنیم

من ایملمو به این سایت دادم ولی ایمیلی به من نفرستاده omidtgame@gmail.com

Bs_panzer
18-11-2009, 00:06
من ایملمو به این سایت دادم ولی ایمیلی به من نفرستاده omidtgame@gmail.com

مگه من ادمین اون سایتم ؟!!!! :46::21:

در ضمن دیگه نمیده این قدر کد گرفتیم ازش ! ولی میل داده باشین می فرسته دیر و زود داره سوخت و سوز نداره !:8:

Oracle_Eldorado
18-11-2009, 00:48
دوستان اگه کسی واسه بازی نصف شب پایه هست ID بزاره اینجا .
من 2 به بعد میتونم بیام . چون ADSL محدود دارم .

yoosef_st
18-11-2009, 13:58
آقا من استیم رو نصب کردم و با یورز و پسورد وارد شدم.
بعد خودم دستی آدرس iw4mp رو بهش دادم ( که البته با اون لینک کرکی که دادین قبلا اینو جایگزین کردم) و از توی خودِ استیم اجراش کردم.
تا اینجاش درسته دیگه، نه؟
حالا وقتی رفت توی بازی Find Game و بعد Team Death Mach رو میزنم. رویهمین صفحه میمونه . فقط نوشته های سمت راست بالا هی عوض میشه:
کمک کنید که مشکل چیه و چه کنم.
ممنون.

SIMON137
18-11-2009, 14:07
آقا من استیم رو نصب کردم و با یورز و پسورد وارد شدم.
بعد خودم دستی آدرس iw4mp رو بهش دادم ( که البته با اون لینک کرکی که دادین قبلا اینو جایگزین کردم) و از توی خودِ استیم اجراش کردم.
تا اینجاش درسته دیگه، نه؟
حالا وقتی رفت توی بازی Find Game و بعد Team Death Mach رو میزنم. رویهمین صفحه میمونه . فقط نوشته های سمت راست بالا هی عوض میشه:
کمک کنید که مشکل چیه و چه کنم.
ممنون.

داره تو اون محدود پینگ ، پلیر پیدا می کنه ....

hadi h
18-11-2009, 14:38
منم امروز همین مشکل رو دارم ولی دیروز بازی می کردم !!!!
فکر کنم واسه پینگم باشه امروز به زور به 240 میرسه !!!!
ولی در حالت معمولی 2000 است امروز تو اینترنت خبریه ؟
که انقدر سرعت اومده پایین ؟؟؟؟؟

yoosef_st
18-11-2009, 15:02
داره تو اون محدود پینگ ، پلیر پیدا می کنه ....
یعنی باید وایسم تا پیدا کنه؟
چقدر صبر کنم بابا؟ 1 ربع وایسادم!
عجب مسخره بازی یی راه انداختن اینا دیگه! شیطونه میگه برم 2 باره همون 4 رو بریزم مثل آدم آنلاین بزنم صفا کنم

mirtalasan
18-11-2009, 15:35
یعنی باید وایسم تا پیدا کنه؟
چقدر صبر کنم بابا؟ 1 ربع وایسادم!
عجب مسخره بازی یی راه انداختن اینا دیگه! شیطونه میگه برم 2 باره همون 4 رو بریزم مثل آدم آنلاین بزنم صفا کنم

دوست من مشگل از بازی نیس که بدبختیه ما نبود یه اینترنت با سرعت بالاس که خوشبختانه اونم نداریم.

hadi h
18-11-2009, 15:43
نه مثل اینکه استیم قاطی کرده یا کرکو پکوندن :D

Alex merccer
18-11-2009, 15:51
دوست من مشگل از بازی نیس که بدبختیه ما نبود یه اینترنت با سرعت بالاس که خوشبختانه اونم نداریم.

اتفاقا مشکل از بازیه که یک fix patch هم واسش اومده

باید patch رو از اینجا دانلود کنید اما من نتونستم دانلود کنم فقط لینک یک torrent هست که وقتی بگیریش یک فایله 1 کیلو بایتیه که من نمیدونم باید چیکارش کنم(خود patch حجمش 1.6 مگا بایته):41::41::41::41::41::37::37::37::37:

hadi h
18-11-2009, 16:10
اون فایلی که باید با نرم افزار بیت تورنت دانلودش کنی !!!!!

hadi h
18-11-2009, 16:24
از این سایت می دونید لینک دانلود نرم افزارشو بگیرید !!!

Bs_panzer
18-11-2009, 16:53
فرقی نکرد کسی دنلود نکنه وایسین پریشب هم این طوری شد ساعت 1-2 فرداش زدم کار کرد

yoosef_st
18-11-2009, 16:59
اتفاقا مشکل از بازیه که یک fix patch هم واسش اومده

باید patch رو از اینجا دانلود کنید اما من نتونستم دانلود کنم فقط لینک یک torrent هست که وقتی بگیریش یک فایله 1 کیلو بایتیه که من نمیدونم باید چیکارش کنم(خود patch حجمش 1.6 مگا بایته):41::41::41::41::41::37::37::37::37:
از اونجاییکه مرده شور تورنت رو ببره:
لینک رپیدباز:

hadi h
18-11-2009, 17:10
کلا خرابه دانلود نکنید و دیگه بازی اصلا اجرا نمی شه ولی باید صبر کنیم تا درست شه (خدا کنه)

mirtalasan
18-11-2009, 17:36
بله بد بختانه پچ اومد تا جلوی ما رو بگیرن باید یکم صبر کنیم تاکرکش بیاد
خدابگم چیکارشون کنه بابا اینقد رکورد زنی کردین دیگه چرا اینجوری میکنین اخههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههه:19:
اینم لینک سالم

Bs_panzer
18-11-2009, 17:48
servers as of november 11th will be down for a short while due to updates and a re-set of leaderboards. no doubt this is annoying after waiting so long but rest assured it will be up and running within the next couple of hours.
just wait

بله بد بختانه پچ اومد تا جلوی ما رو بگیرن باید یکم صبر کنیم تاکرکش بیاد

مطمئنی ؟؟ لینک پچ ؟

yoosef_st
18-11-2009, 18:12
الان چی شده؟ یکی ما رو هم در جریان بذاره...

Bs_panzer
18-11-2009, 18:32
یا مشکل از کرک هست یا مشکل از سرور ها

senjin
18-11-2009, 21:52
سلام یه سوال فنی. الان به هیچ وجه نمیشه انلاین بازی کرد حتی co op . یا فقط ملنی خرابه.( اگه کسی بازی میکنه یه خبر بده با هم یه دست بزنیم) . اگه میشه اینو جواب بدین که ببینم سوال بعدیمو بپرسم یا حل میشه. ممنون

Oracle_Eldorado
18-11-2009, 22:05
دوستان اگه کسی واسه بازی نصف شب پایه هست ID بزاره اینجا .
من 2 به بعد میتونم بیام . چون ADSL محدود دارم .

کسی نبود ؟

SIMON137
18-11-2009, 22:07
من هستم ، کسی هست بازی کنیم ؟ ترجیحا استیم داشته باشه ( اکانتش فعال باشه )

senjin
18-11-2009, 22:13
من هستم همین الان.user:senjin67 yahoo id: senjin_67

Alex merccer
18-11-2009, 22:27
کسی نبود ؟

این بازی اونقدر از محدودیت کم نمی کنه من خودم 1:30 دقیقه بازی کردم 11 مگابایت receive داشت با 9 مگابایت sent (البته من هاست نشدم)
ولی در بازی دو نفره هاست خیلی هم با کسی که جوین می شه فرقی نداره چون تعداد کمه پس با محدودیت کم هم می شه بازی کرد:31::31::31::5::5::5:

A.R.B.N
18-11-2009, 23:09
مشکل اینکه نمیشه ملتیپلیر رو بازی کرد به دلیل این هستش که Patchجدیدی ریلیز شده
لینک دانلود Patch با حجم 1.7 MB

پیشنهاد میکنم فعلا فقط Patch رو دانلود کنید و نصبش نکنید
به این دلیل که هنوز این Patch هک نشده و کرکی براش وجود نداره

sima_6600
18-11-2009, 23:25
سلام من هستم کسی خواست بازی کنه اکانت استیم من هم فعال هست
siavash_666

Alex merccer
18-11-2009, 23:38
من الان می تونم بازی کنم
steam account: alfa warrior

Bs_panzer
19-11-2009, 01:22
سلام یه سوال فنی. الان به هیچ وجه نمیشه انلاین بازی کرد حتی co op . یا فقط ملنی خرابه.( اگه کسی بازی میکنه یه خبر بده با هم یه دست بزنیم) . اگه میشه اینو جواب بدین که ببینم سوال بعدیمو بپرسم یا حل میشه. ممنون

co-op رو که سرور رو خودت می سازی با این هک
ولی پچ اومده باید وایسیم کرکش هم بیاد تا لذت ببریم :دی

هک Dedicated server در حال انجام هست ! (teknogod)

تو سایت خودش نوشته آخر هفته میده بیرون هک رو :46::10:

hadi h
19-11-2009, 08:01
یعنی صبر ........:41::13:

hadi h
19-11-2009, 08:34
به هر حال اگه کسی تونست بره تو بازی یا کرکی پچی چیزی پیدا کرد که کار می کنه ما رو هم بی خبر نذاره ...

Oracle_Eldorado
19-11-2009, 09:46
دوستان امشب پنج شنبه شب هست .
فردا هم جمعه که کسی درس و مدرسه نداره !
امشب رو اگه کسی پایست بشینیم آنلاین بزنیم .
البته من 2 به بعد میتونم .
هرکی پایست اینجا اعلام کنه .

Moein FO
19-11-2009, 10:23
آقا من هر کاری کردم ما لتی کار نکرد یعنی رفتم تو بازی ولی نفر دوم یا بقیه نتونستن سروری رو که برای لن ساخته بودم رو بیان تو برای اونا رو ارور میده لطفا کمک کنید این بازار کیمنت ما خراب شده دمتون کرم این آموزششو کامل و پله به پله بزارین لطفا

hamidnakhafan
19-11-2009, 10:36
سلام آقامن گیم نت دارم چه طوری بخش مولتی رو تو گیم نت بازی کنم اگر میشه راههنمایی کنید .

Alex merccer
19-11-2009, 12:09
سلام
من پچ 1.0.66 رو با کرک مولتی پلیر پیدا کردم (اما الان وقت ندارم امتحان کنم) اگه کسی وقت داشت امتحان کنه فقط یادتون نره قبل از استفاده از فایل هاتون backup بگیرید

(لینک اصلاح شد)

sima_6600
19-11-2009, 13:15
این فایل اصلا وجود نداره داداش

Bs_panzer
19-11-2009, 13:46
فکر کنم آخرین کسی بودم که دانلودش کردم :دی

مشکلش برطرف شد و به هر سروری هم وصل نمیشه به اونایی که پینگ خوب دارن وصل میشه 3-4 تا آنتن داشتم :دی !

ولی مشکل اینجاست !

بعد دو سه دقیقه steam connect failed میده تو فروم های خارجی هم همین مشکلو داشتن !

sima_6600
19-11-2009, 14:11
یکی به من کمک کنه من میخوام shortcut بسازم برای Co-Op ولی ارورر میده من این جوری مینویسم ولی ارور میده
"E:\Program Files\Activision\Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1"
خوب یک میشه بگه مشکل چیه.

sima_6600
19-11-2009, 15:20
یکی به من کمک کنه من میخوام shortcut بسازم برای Co-Op ولی ارورر میده من این جوری مینویسم ولی ارور میده
"E:\Program Files\Activision\Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1"
خوب یک میشه بگه مشکل چیه.
کسی نیست کمک کنههههههههههههههههههههههه
:19::19::19:
:13::13:

hadi h
19-11-2009, 15:35
مشکل احتمالا سر اون ( " ) که نمی ذاره تو اسم تایپ کنی !!!!

keylogger
19-11-2009, 15:38
دوستان اصلا نمیشه بدون اینکه به اینترنت وصل شد و Steam نصب کرد وارد مولتی شد ؟
اخه ما گیم نت اینترنت نداریم :(

hadi h
19-11-2009, 15:55
نه فکر نکنم باید تو steam آنلاین باشی !!!!!

mes que un club
19-11-2009, 16:44
سلام بر همگی کسی میتونه این اصتلاحات مولتیو این چیزا توضیح بده.با این سرعت میشه بازی کرد(لطفا جواب بدید)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi h
19-11-2009, 17:36
اره میتونی بازی کنی

hadi h
19-11-2009, 18:21
منظور کدوم اصطلاحات رو ؟

mes que un club
19-11-2009, 18:28
این مولتی پلیر.راستی این steam کارش چیه

hadi h
19-11-2009, 18:37
مولتی پلیر همون چند نفره بازی کردن مثل کانتر (اینترنتی)
این steam هم یک نرم افزار اینترنتی که به شما اجازه میده آنلاین بازی کنی .

SIMON137
19-11-2009, 18:49
این مولتی پلیر.راستی این steam کارش چیه

استیم ، بند ناف بازیه :31:
نسبتش مثل سوشیال کلاب هست به GTA IV :31:

*hamedkhatar*
19-11-2009, 19:22
من میخوام شبکه ای بازی کنم بین دو تا کامپیوتر
میشه یا نه؟
چطوری؟

Alex merccer
19-11-2009, 19:38
توی پست اول در مورد 2 نفره بازی کردن توضیح داده شده

shahramcat
19-11-2009, 20:01
سلام

کرکی برای پچ 1.1 نیومده ؟ بدون کرک که نمیشه بازی کرد درسته ؟

Alex merccer
19-11-2009, 20:05
سلام

کرکی برای پچ 1.1 نیومده ؟ بدون کرک که نمیشه بازی کرد درسته ؟

می شه بازی کرد اما استیم بعد 2 دقیقه کیک میکنه

hadi h
19-11-2009, 20:10
اره خیلی ضد حاله !!!

shahramcat
19-11-2009, 20:22
می شه بازی کرد اما استیم بعد 2 دقیقه کیک میکنه

یعنی الان مشکل فقط همین کرک هست ؟

hadi h
19-11-2009, 20:28
اره فعلا ....
باید تا آخر هفته صبر کنیم ...

*hamedkhatar*
19-11-2009, 20:32
توی پست اول در مورد 2 نفره بازی کردن توضیح داده شده

توی پست اول در مورد دو نفره آنلاین گفته
من چیزی در مورد شبکه ندیدم

shahramcat
19-11-2009, 21:11
hame bache ha saat 10:30 بیایددددددددددددددددد ...................

sima_6600
19-11-2009, 21:21
یه خبر خوب ساعت 10.30 امشب همه جمع بشید:31::27:

hadi h
19-11-2009, 21:29
چه خبره (امید وارم خوب باشه)

Bs_panzer
19-11-2009, 21:35
نه نیاید ! :دی

فکر می کردم از این راه میشه نشد

اصلا گیج شدم هر راهی رو امتحان کردم برای invite نشد که نشد

خدا کنه تکنو گاد هفته دیگه هک رو بده ! این هفته که ساعت ده و نیم نشد هفته دیگه

hadi h
19-11-2009, 23:00
بابا دلم لک زد واسه یه بازی درست و حسابی من همش 3 ساعت 13 دقیقه بازی کردم حالا دوروزه نمی تونم بازی کنم .
چرااااااااااااااااااااااا ااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:41::19::44::37::45::sad:

sima_6600
19-11-2009, 23:21
نگران نباشید پچ جدید در راه هست:31:

Bs_panzer
20-11-2009, 00:16
پچ که اومده کرک خوب نیست !

alizshah
20-11-2009, 00:17
واسه online باید چیکار کنیم ؟
تو پست اول مثل اینکه از بازی دو نفره میگه درسته ؟

Bs_panzer
20-11-2009, 00:22
بله یک سری مراحل از بازی جدا رو به صورت دو نفره می تونید بازی کنید که خیلی کیف میده (deathmatch) بیشتر حال میده

axiniar
20-11-2009, 01:01
بله یک سری مراحل از بازی جدا رو به صورت دو نفره می تونید بازی کنید که خیلی کیف میده (deathmatch) بیشتر حال میده
پس فعلاً باید بشینیم COD4 مونو بازی کنیم تا یه کرک دیگه بیاد!!!
من خودمو تا LEVEL 8 رسوندم... بعدش که...:41:
اه... بعدCOD 6 اصلاً COD 4 حال نمیده:19:

alizshah
20-11-2009, 01:31
خوب الان شما کدوم رو انجام میداید همون دو نفره یا online ? :31:

Bs_panzer
20-11-2009, 02:10
خوب الان شما کدوم رو انجام میداید همون دو نفره یا online ? :31:

دو نفره یا آنلاین رو انجام میدم بیشتر

مولتی rank ام 21 هست ! چند روزی نرفته بودم همه زیاد شده رنک ها

قبلی که 55 تا رنک داشت 11-12 روز طول کشید این یکی 70 تا داره !

bull
20-11-2009, 07:41
سلام
برای بازی دونفره : من کارایی که گفتی رو انجام دادم . بازی رو هم ساختم ولی هرچی منتظر میشم کسی آنلاین نمیشه . اولین لحظه هم که two players online رو میزنم میره برای انتخاب مپ و منم نمی تونم به کسی join بشم . از کجا میتونم ip بگیرم یا به دیگران بدم ؟ من که نمی بینمشون :20: اگه میشه راهنمایی کنید.

hadi h
20-11-2009, 09:15
من با 3 ساعت بازی کردن لول شد 13 :41:
واقعا دیگه بازی حال نمی ده بدون مولتی MW2
چرا انقدر به ما ظلم می شه !!!!!!:13::19::44::37::45::sad:

mohammad_smart
20-11-2009, 09:46
اقا ما اخر نفهمیدیم این بازیو میشه مولتی اجرا کرد (یعنی چند نفره) یا فقط دو نفره یا کلا هیچکدوم ؟اخه یکی میگه میشه .یکی میگه نمیشه .یکی میگه ما داریم بازی میکنیم .یکی میگه من منتظرم .یکی میگه من امشب هستم................اخرش یکی میگه نمیشه.جون مادرتون یکی بیاد درست حسابی بگه میشه یا نمیشه یا چیکار باید بکنیم تا بشه

Alex merccer
20-11-2009, 09:56
توی پست اول در مورد دو نفره آنلاین گفته
من چیزی در مورد شبکه ندیدم

بین online و lan فرقی وجود نداره به جز اینکه برای کانکت شدن تو استیم برای dial up lan هم کافیه. برای mp هم فقط باید منتظر کرک باشیم

sima_6600
20-11-2009, 10:26
بین online و lan فرقی وجود نداره به جز اینکه برای کانکت شدن تو استیم برای dial up lan هم کافیه. برای mp هم فقط باید منتظر کرک باشیم
سلام بله اگر کرک درستی بیاد که بشه دوستان رو INVITED کرد میشه MP هم چند نفره روی LAN زد یا سرور درست کر و بچه های ایرا رو ریخت توش:31::27:

UP-SNAKE
20-11-2009, 10:33
سلام دوستن خسته نباشيد من ميخوام با داداشم تو خونه co-op بزنيم از چه راهی بايد بريم؟ همين راهی که تو صفحه اول نوشته درسته؟

bull
20-11-2009, 11:25
call of duty من بعد از اینکه 1.0.166 رو ریختم دیگه فقط با steam بالا میاد (solo player ها !) بعد از 2-3 دقیقه هم دقیقا مثل MP میپره بیرون !

xerxes.2009
20-11-2009, 11:59
سلام من عضو جدیدم.
کسی میدونه چطوری بازی رو توی game net lan کنیم؟
اگه توضیح بدین ممنون میشم.:11:

Bs_panzer
20-11-2009, 13:46

این جا رای بدین تا از دست این نوع مولتی پبیر راحت شیم و سرور اختصاصی شو خودمون خودمون بزنیم

در ضمن یه clan هم می خوام بسازم هر کی خواست عضو شه بگه !

shahramcat
20-11-2009, 13:50
خوب فعلا که نمیشه پس !

ببینم با خرید نسخه ارجینال بازی تمام مشکلات حل میشه دیگه ؟

Bs_panzer
20-11-2009, 13:55
خوب فعلا که نمیشه پس !

ببینم با خرید نسخه ارجینال بازی تمام مشکلات حل میشه دیگه ؟

آره نیازی هم به این steam هم نیست دیگه !

a.z.p.z
20-11-2009, 13:58
تو گیم نمنت ها از کدوم روش میرن ؟ لن چه جوریه ؟ ...
پس الان co-op و مولتی مشکلی نداره ؟
من اطلاعی ندارم ممنون

shahramcat
20-11-2009, 14:01
آره نیازی هم به این steam هم نیست دیگه !

آقا بهداد ممنون ......

2تا سوال آخر :

1- از کجا باید نسخه ارجینال بازی رو تهیه کرد ؟

2- اونطوری که من دیدم باید پینک زیر 100 یا 200 باشه وگرنه اجازه بازی نمیده اصلا ! ! درسته ؟ برای COD4 اینطوری نبود !

Bs_panzer
20-11-2009, 14:27
آقا بهداد ممنون ......

2تا سوال آخر :

1- از کجا باید نسخه ارجینال بازی رو تهیه کرد ؟

2- اونطوری که من دیدم باید پینک زیر 100 یا 200 باشه وگرنه اجازه بازی نمیده اصلا ! ! درسته ؟ برای COD4 اینطوری نبود !

نه بعد از آپدیت من با پینگ 160 بازی می کنم ! (همون 2 دقیقه)

از پایتخت بگیر ......

قیمت هم حدود 70 دارم

ولی وایسا اگه بازم درست نشد بعد ! :10:

senjin
20-11-2009, 15:10
سلام . یه سوال . من برای وصل شدن به اینترنت باید به شبکه وایرلس وصل بشم. برای وصل شدن هم پ ر وکسی باید بزنیم. حالا مشکل اینجاس که نمیتونم تو steam پ ر وکسی بزنم. اونم نمیتونه به اینتر نت وصل بشه . راهی هست که بشه بهش ------ داد؟ وقتی من و دوستم با وایلس به اینتر نت وصلیم چجوری با هم lan بشیم؟ ( با وایرلس)

sima_6600
20-11-2009, 15:40
برای این بازی پچ جدید امده و برای همین هنوز هیچ خبری نیست
1.0.167 هستش و عصاب همه گیمر ها رو خورد کرده.

mohammad_smart
20-11-2009, 15:47
اقا ما اخر نفهمیدیم این بازیو میشه مولتی اجرا کرد (یعنی چند نفره) یا فقط دو نفره یا کلا هیچکدوم ؟اخه یکی میگه میشه .یکی میگه نمیشه .یکی میگه ما داریم بازی میکنیم .یکی میگه من منتظرم .یکی میگه من امشب هستم................اخرش یکی میگه نمیشه.جون مادرتون یکی بیاد درست حسابی بگه میشه یا نمیشه یا چیکار باید بکنیم تا بشه

alizshah
20-11-2009, 15:48
دوستان واسه این بازی پینگ 200 زیاده
به نظر من به جای خریدن اورجینال بازی یه سرور تو ایران بزنن با پینگ حداکثر 50 ولی فقط سرور ایرانی ها میان و مثل انلاین نخواهد بود
مگه انلاین هک نشده بود ؟
الان من چجوری انلاین بازی کنم ؟من که گیج شدم یکی بازی میکنه یکی نمیتونه وصل شه یکی LAN می خواد

alizshah
20-11-2009, 15:49
این STEAM چیه تو مولتی ارور میده ؟

yoosef_st
20-11-2009, 15:56
من چجوری بفهمم پینگم با استیم و کلا سرورهای بازی چقدره؟

alizshah
20-11-2009, 16:10
حداکثر تعداد بازیکنان : 18
نکته : بازی باید به آخرین پچ آپدیت باشه و هر پچ جدیدی که میاد باید کرک جدید هم بیاد تا بشه استفاده کرد
این هک خیلی سادست یعنی کار خاصی نداره فقط این کرک رو کپی کنید تو فولدر بازی (هر دو فایل) و nick name رو در Steam یغییر بدید که یک فاصله تو اسم ایجاد شه مثلا ماله من Behdad1994 بود کردمش Behdad 1994
تا استیم کیک نکنه
اینم کرک از این فایل بازی رو اجرا کنید و Find game بزنید خودش اتومات پیدا می کنه سرور هارو و وصل میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما برای Private Server (سرور شخصی که هر کی دلتون خواست فقط راه بدید)

برای Add کردن دوستان خود در Steam نیاز به سریال دارین (Active a Product on Steam) ما هم که بازی اورجینال نداریم ! پس از سریالی که این بازیه مجانی میده استیم رو اکتیو می کنیم :دی
این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدایمیل خودتون رو بدین تا سریال رو براتون ارسال کنه شما تو استیم به تب Games برین و روی Active a product on steam کلیک کنید کد رو بدین میگه اون بازی مجانیه رو که کد گرفتیم نصب کنید شما کنسل کنید ! ولی اگه بعدا خواستین می تونین نصب کنید حجمش 240 مگه

خوب تویه بازی که رفتین Private match رو بزنید و دوستتون (اونم باید اکتیو کنه ها !) رو که قبلا اد کردین رو Invite کنید
شما قبل از invite باید ncf files رو که تو آپدیت اول هست رو تو آدرس program files / Steam / Steam apps کپی کنید

آپدیت های بازی به ترتیب

همراه با کرک

کرک رو ریختم حالا mp باز نمیشه
کجا اسم رو عوض کنم ؟

####ویرایش
تو یه سایتی نوشته بود :
its showing there is not installed steam in ur PC,
Now im telling u step by step just follow them...
Step 1: Click Here ---> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Step 2: Click "Get Steam Now Free Download"
Step 3: Install Steam
Step 4: Create an account
Step 5: Minimize Steam
Step 6: Now Click "iw4mp" (But remmember u must crack 1st iw4mp)
خوب من اینکارو انجام دادم کرکی که تو صفحه اول بود رو هم دان کردم
چرا کسی بلد نیست ؟!!!!

aria_victor
20-11-2009, 17:33
چقدر شماها سوال دارید! هیچکس هم جواب نمیده!
اول راجب پینگ بگم! شاید پینگت بالا باشه یکم برای پیدا کردن بازی مناسب پینگت طول بکشه اما حتمآ میتونی بازی کنی! خوب این از پینگ بالا! بعدی اینکه الآن روزی چندین نفر میان میپرسن میشه مولتی بازی کرد یا نه! بله تا چند روز پیش میشد ولی الآن نمیشه چون باید صبر کنیم برای پچ جدید کرک بیاد و بشینیم دوباره بازی کنیم و لذت ببریم! کسانی هم که وقتی مالتی پلیر رو اجرا میکنن اگر ارور استیم داد یا استیم اصلآ باز نیست یا اینکه کرک قدیمیه! فعلآ هیچ کاری نکنید تا کرک جدید بیاد! بعد اینکه میگه چجوری بفهمید پینگتون چقدره متاسفانه در بازی جدید به جای نشون دادن پینگ از خطهایی مثل آنتن موبایل استفاده میکنه که خیلی جالب نیست! اگر سبز باشه یعنی پینگت خوبه! اگر زرد باشه یعنی پینگت معمولیه! اگر هم قرمز باشه یعنی خیلی بالاست که ما ایرانی ها معمولآ یا زرد میبینیم یا قرمز! تعجب نکینید
راستی لن هم نمیشه بازی کرد
همه برای زودتر اومدن کرک جدید دعا کنید :)

Bs_panzer
20-11-2009, 18:24
تو همین آپدیت یک کرک هم داره که باید کپی کنی !

فعلا کاری نکن چون به درد نمی خوره !

آخر هفته هم هست کرکر ها دارن استراحت می کنن :دی

axiniar
20-11-2009, 23:10
چقدر شماها سوال دارید! هیچکس هم جواب نمیده!
اول راجب پینگ بگم! شاید پینگت بالا باشه یکم برای پیدا کردن بازی مناسب پینگت طول بکشه اما حتمآ میتونی بازی کنی! خوب این از پینگ بالا! بعدی اینکه الآن روزی چندین نفر میان میپرسن میشه مولتی بازی کرد یا نه! بله تا چند روز پیش میشد ولی الآن نمیشه چون باید صبر کنیم برای پچ جدید کرک بیاد و بشینیم دوباره بازی کنیم و لذت ببریم! کسانی هم که وقتی مالتی پلیر رو اجرا میکنن اگر ارور استیم داد یا استیم اصلآ باز نیست یا اینکه کرک قدیمیه! فعلآ هیچ کاری نکنید تا کرک جدید بیاد! بعد اینکه میگه چجوری بفهمید پینگتون چقدره متاسفانه در بازی جدید به جای نشون دادن پینگ از خطهایی مثل آنتن موبایل استفاده میکنه که خیلی جالب نیست! اگر سبز باشه یعنی پینگت خوبه! اگر زرد باشه یعنی پینگت معمولیه! اگر هم قرمز باشه یعنی خیلی بالاست که ما ایرانی ها معمولآ یا زرد میبینیم یا قرمز! تعجب نکینید
راستی لن هم نمیشه بازی کرد
همه برای زودتر اومدن کرک جدید دعا کنید :)
خدایا گناهان این هکرهای عزیز را بیامرز...:20:
خدایا به آنها طول عمر و حوصله زیاد عطا بفرما...:40:
امیدوارم که بزودی خبری خوش از دل این وبلاگها برای ما کشته مرده های کال آو برسد...
آمن!:27:
.................................................. ....................
راستی... حالا که مجبوریم صبر کنیم چند تا سرور خوب واسه پینگ کم ... COD 4 ... میشه معرفی کنین!؟
ممنون میشم!:10:

hadi h
20-11-2009, 23:38
من چجوری بفهمم پینگم با استیم و کلا سرورهای بازی چقدره؟

اگه تو بازی رفته باشی احتمالا دیدی اگه اسمت زرد یا سبز باشه واسه بازی خوبه ولی در کل می تونی پینگت به سایت های معروف رو این جوری بگیری :
از start رو گزینه ی run کلیک کن بعد درون run بنویس cmd بعد از باز شدن صفحه ی cmd (همون مشکیه) بنویس ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا) ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (به انگلیسی بنویس پینگ (ping)بعد یه فاصله بعد آدرس سایتو بدون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن ) بعد چهار تا عدد بهت می ده که توش تایم (زمان) هم داره جولوش یه عدد نوشته که هرچی کمتر بهتر مثلا من با پینگ 234 به سایت یاهو وصل شدم .

مثلا من از سایت یاهو و گوگل پینگ کرفتم که بین 230 هست که خوبه !

alizshah
21-11-2009, 01:40
من اگه بتونم وصل بشم به سرور میتونم ای پی شو پیدا کنم و از همین روش بالا میشه فهمید پینگ ما تا سرور چنده
معمولا باید کمتراز 200 باشه و کمتراز 100 یا 50 رو سبز میدونند
خوب از کجا میفهمید کرک اومده یا نه سایت خاصی میرید ؟

axiniar
21-11-2009, 10:59
آقا چون تازه واردیم نباید حرفمون و به حساب بیارین!!
PLz ... اگه بشه تا کرک این MW2 بیاد چند تا سرور پینگ کم واسه COD 4 سراغ دارین مارم بی بهره نظارین...
ممنون!
:17:

sima_6600
21-11-2009, 11:29
یک خبر خیلی توپ.پچ جدید + کرک امد 1.0.168 :31:این ها پاک عقل شون رو از دست دادن :27:هر روز پچ میدن بیرون

axiniar
21-11-2009, 12:48
خوب پس کوش!؟ لینک دانلودشو نداری!؟:13:

xerxes.2009
21-11-2009, 14:02
khob likesho bezar.mamnoon:40:

Bs_panzer
21-11-2009, 14:51
لینک آپدیت
ویرایش : کار نکرد !

shahramcat
21-11-2009, 15:15
آقا پس برای پچ جدید هم کرکش اومد ؟!‌

bull
21-11-2009, 15:34
اومد یا نه ؟؟؟؟ اگه اومد لینکی چیزی ....

Bs_panzer
21-11-2009, 15:35
آقا پس برای پچ جدید هم کرکش اومد ؟!‌

not yet...:13:

mirtalasan
21-11-2009, 18:49
من با کرک جدید فقط 5 دقیقه تونستم بازی کنم

sima_6600
21-11-2009, 20:52
نه دوستان هنوز خبری نیست باید به هکر ها و کرکر های روسی وقت بدیت تا بتونم فایل های بازی رو رمز گشای کنن.:31:
کشک که نیست باید صبر کنید به زودی شبیح ساز IW.NET میاد و دیگه نیاز به پچ و کرک هر دقیقه نیست.:5:

ehsan7156
21-11-2009, 21:20
سلام راهی ساده برای LANکردن وجود نداره CALL 4 راحت LAN میشدمن گیم نت دارممیخواستم بدونم با کرک تنها میشه LANکرد اگر میشه اونCRAC رو بذارید

mirtalasan
21-11-2009, 21:26
کشک که نیست باید صبر کنید به زودی شبیح ساز IW.NET میاد و دیگه نیاز به پچ و کرک هر دقیقه نیست.:5:[/quote]
یعنی میشه شبیح ساز IW.NET درس کنن:18:

mirtalasan
21-11-2009, 21:27
سلام راهی ساده برای LANکردن وجود نداره CALL 4 راحت LAN میشدمن گیم نت دارممیخواستم بدونم با کرک تنها میشه LANکرد اگر میشه اونCRAC رو بذارید
نه فعلا نمیشه

sima_6600
21-11-2009, 21:59
یعنی میشه شبیح ساز IW.NET درس کنن:18:

hossein2801
21-11-2009, 22:57
هنوز کار میکنه
چه پچی میخاد؟

r3xaa
22-11-2009, 01:46
دوستان فک کنم اینجا رو با چت روم اشتباه گرفتید.
این همه پست الکی برای چی
خوب اگه بیاد که دوستان زحمت کش سریع میزارن .

axiniar
22-11-2009, 11:30
هنوز کار میکنه
چه پچی میخاد؟
یعنی شما داری الا آنلاین بازی میکنی!؟:13:

sima_6600
22-11-2009, 15:44
قول نمیدم ولی شاید یک راهی رو نشون تون دادم باید ودم تست کنم اگر جواب داد میگم یک راه جدید.خیلی ها میگن جواب میده:31:

Bs_panzer
22-11-2009, 15:59

SIMON137
22-11-2009, 16:52
گویا استیم شروع به بن کردن افرادی که دارن از کرک استفاده می کنن می کنه ... گفتم که کلا حواستون باشه ...

hadi h
22-11-2009, 17:49
یعنی مولتی رو ببوسیم بذاریم کنار ؟

Bs_panzer
22-11-2009, 18:03
نه server emulator میاد....

امیر منو بلاک کردی ؟

mes que un club
22-11-2009, 19:16
سلام به همگی.ما که هنوز تو 1دیقه بازی کردن این بازی موندیم:41:اینجا هنوز نیوردن ما دیری هستیم یکی از شهر های بوشهر.گفته 3شنبه 4شنبه بیا تا بگیم بیارن تا 5شنبه جمعه میاد کاشکی همون اول سفارش داده بودم

mirtalasan
22-11-2009, 20:02
سلام آقا من دیگه نمیتونم :24:
این ارج از کجا بخرم همه میگن DC یه سایتی شماره ای چیزی نداره که من با هاشون ارتباط برقرار کنم.
به دادم برسیییییییییییییییییییییی یییییییییییییین:19::19:

mirtalasan
22-11-2009, 20:16
panzer تو یه چیزی بگوو

Sam Fisher 11
22-11-2009, 20:51
دوستان عزیز درسته که پست ها شمارش نمیشه اما اصلا جالب نیست که مدام میپرسید کرک اومد یا سوال های مشابه و تکراری... وقت بذارید و چند پست عقب تر بخونید یا صفحات رو مرور کنید تا به جواب سوالتون برسید!
از بنده چیزی کم نمیشه فقط محتوای تاپیک تنزل پیدا میکنه...اینگونه رفتار در شان این تاپیک نیست!
+
Bs_panzer جان بابت کواوپی که با ما زدی ممنون حال دادی;)
از لایو که انداختمون بیرون ... پول پی اس تریم که نداریم خدا اینو ازمون نگیره: دی

SIMON137
22-11-2009, 21:47
اون از x360 ، حالا هم نوبت pc هست ، شروع کردن به بن کردن استیم ... عجب ، پول نداریم اورجینال بخریم ، خدایا توبه :دی
با بهداد جونمون درمیاد یه مرحله باز می کنیم ، بعد تریپ نامردی ، مراحل فقط برای اون بازی میشه برای من باز نمیشه ، نمی دونم چجوریاس :دی

Bs_panzer
22-11-2009, 22:59
اون از x360 ، حالا هم نوبت pc هست ، شروع کردن به بن کردن استیم ... عجب ، پول نداریم اورجینال بخریم ، خدایا توبه :دی
با بهداد جونمون درمیاد یه مرحله باز می کنیم ، بعد تریپ نامردی ، مراحل فقط برای اون بازی میشه برای من باز نمیشه ، نمی دونم چجوریاس :دی
چه قدر پدرمون در اومد تا با VETERAN رفتیم :19: !

هوس کردم میای ؟؟

Bs_panzer
22-11-2009, 23:01
نمی تونم دووم بیرم میرم لایو بن شدم حلالم کنید :دی !

برای wii هم که نیمد !

iMbaQ_SiR
23-11-2009, 01:10
منم هستم

My steam is : imbaq.sir

من ی مشگلم دارم 2 3 دقیقه که بازی میکنم ی دفعه از سرور می یاد بیرون میزنه Steam canect fiald!! شما می دونید چرا؟ و چطوری درست میشه؟

mirtalasan
23-11-2009, 11:07
منم هستم

My steam is : imbaq.sir

من ی مشگلم دارم 2 3 دقیقه که بازی میکنم ی دفعه از سرور می یاد بیرون میزنه Steam canect fiald!! شما می دونید چرا؟ و چطوری درست میشه؟
شما باید فخ استیم بین نیک نیمت یه فاصله بزاری
اینجوری imbaq .sir

general_doghol
23-11-2009, 11:58
اقا من در حالت کوپ ،دقیقا مثل دستورالعمل عمل کردم ولی f12 عمل نمیکنه
لطفا راهنمایی کنید
حالت مولتی رو بازی میتونم بکنم یه 5 دقیقه ای ولی کوپ رو نمیشه

کمک کنید
دارم روانی میشم

Alex merccer
23-11-2009, 14:57
شما باید فخ استیم بین نیک نیمت یه فاصله بزاری
اینجوری imbaq .sir

این روش قبلا جواب می داد اما با پچ جدیدی که اومده دیگه جواب نمی ده فعلا هم راهی برای درست شدن این مشکل ارایه نشده:41:
خودم هم یک سوال داشتم:
من میخوام یه مسافرت برم چین. توی چین cod6 اورجینال پیدا می شه؟اگه پیدا بشه از ایران ارزون تره؟

Bs_panzer
23-11-2009, 17:01
این روش قبلا جواب می داد اما با پچ جدیدی که اومده دیگه جواب نمی ده فعلا هم راهی برای درست شدن این مشکل ارایه نشده:41:
خودم هم یک سوال داشتم:
من میخوام یه مسافرت برم چین. توی چین cod6 اورجینال پیدا می شه؟اگه پیدا بشه از ایران ارزون تره؟

ایزان 53 تومنه آخرین قیمت

rezakheyri
23-11-2009, 17:22
اقا قسمت مولتیه من این ارورو میده steam must be runing to play this game از چیه ؟
ممنون میشم کمک کنید:41:

axiniar
23-11-2009, 18:30
به صفحه 1 و 2 و3 یه سر بزن و به دقت کارایی که گفته شده رو انجام بده!
در ضمن! فعلاً تا پچ جدید نیومده گیمهای کرک شده بن شدن...
:44:

Bs_panzer
23-11-2009, 19:03
فعلا اینو بازی کنیم تا کرکش بیاد

bull
23-11-2009, 19:05
رفقا من که فعلا از خیر مولتی گذشتم :19:
اگه کسی two players بازی می کنه منو invite کنه اسم خودش رو هم اگه ممکنه بگه .

my steam id : bullcodmaster
nick name : bull codmaster

شما رو هم اد کردم :
Behdad1994
hadihs
siavash_666

:(( پس کی این پج میاد ؟؟؟ :13::13::13:

axiniar
24-11-2009, 16:17
:27:من یه پیشنهاد دارم!...
شما اکانت و نیک نیم تونو بزارین...
من یه سرور باز میکنم و شمارو اینوایت میکنم!:20:
کامپیوتر من قابلیتشو داره!:5:
فقط نمیدونم واسه اینوایت باید از نیکنیم شما استفاده کنم یا اسم اکانتتون!؟:13:
در ضمن من فقط میتونم شبا از ساعت 11 به بعد اینکارو انجام بدم!!
هستین!؟

general_doghol
24-11-2009, 17:20
اقا من steam رو فعال کردم
فقط هنگام invite کردن اتفاقی نمیوفته
فقط برای طرف پیغام میاد که من دعوتش کردم
کجا باید بریم که دعوت منو بتونه قبول کنه
کمک کنید

general_doghol
24-11-2009, 17:23
اقا من steam رو فعال کردم
و دوست هم add کردم فقط وقتی در بازی دوستمو invite میکنم یک پیغام بهش داده میشه که من دعوتش کردم
حالا کجا باید بریم تا دعوت منو قبول کنه
کمک کنید دارم روانی میشم:19:

general_doghol
24-11-2009, 19:23
من مو به مو دستورالعمل رو اجرا کردم
همه چیز خوبه فقط وقتی دوستمو invait میکنم فقط یک پیغام براش میاد
و نمیدونیم کجا باید بره تا دعوت منو قبول کنه
لطفا کمک کنید
کمک

amir_aria
25-11-2009, 14:31
دوستان ، حداقل سرعت نت باید چند باشه که آنلاین بازی کنیم؟

Bs_panzer
25-11-2009, 16:22
128 حداقل...............

در ضمن برای دعوت دوست شما کاری نمی تونید بکنید اون روش دیگه کارساز نیست

bull
25-11-2009, 16:24
panzer جان خواستی بازی کنی خبر کن . راستی هنوز نیومد ؟ آخر هفته هم گذشتا !!!

sima_6600
25-11-2009, 16:46
:31: دوستان تا شبیح ساز سرور نیاد نمیشه بازی کرد پس دل خوش نکنید.

sima_6600
25-11-2009, 16:47
تازه پچ جدید هم امده 1.0.169 لعنت به این شرکت های پول پرست خدا کنه به زمین گرم بخورن.:31:

Squall Leonhart
25-11-2009, 18:21
واسه چي اين قدر عجله ميكنين؟ من اگه جاي شما بودم Nacht der Untoten رو بازي ميكردم!

Bs_panzer
25-11-2009, 19:33

دوستان امیدوار باشید :دی

دیدین گفتم تنها امیدتون یه تکنو گاد باشه ؟!!

هنوز هکش رو ریلیس نکرده :دی کرد 20 ثانیه بعد تو پست دومه :دی

Bs_panzer
25-11-2009, 19:41
به نقل از خبرگذاری تکنو گاد :34: :دی

Hello everyone! I thought some update on the progress would be nice so here it is. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] It’s just a screen for now, but more is coming soon! (Monday, 2009-11-30).

4 روز دیگه

mirtalasan
25-11-2009, 20:40
سلام
خوبی خوشی سلامتی ......
میشه یکم بیشتر توضیح بدی.:31:
تنها امیدمون این تکنو دیگه.مرسی

Bs_panzer
25-11-2009, 22:06
4 روز دیگه هکش میاد مثه co-op همتون بامن بازی کردید دیگه ؟ :دی سرور می سازم آی پی رو میذارم مثلا 6-7 نفر میان وصل میشن :دی !

sima_6600
26-11-2009, 00:58
درسته ولی مشخص نیست هنوز من این خبر رو خیلی وقت دارم.
یک پروژه جدید هم دارن که فکر کنم l4D 2 باشه:31:

Bs_panzer
26-11-2009, 23:36
درسته ولی مشخص نیست هنوز من این خبر رو خیلی وقت دارم.
یک پروژه جدید هم دارن که فکر کنم l4D 2 باشه:31:

left 4 dead رو که هکش اومده برین تو گارنا ببینید چه خبره !

UP-SNAKE
27-11-2009, 13:50
سلام دوستان من با برادرم ميخوايم لن بازی کنيم همون co-op ميشه يکم توضيح بديد بايد چيکار کنيم؟ پست اول رو خوندم ولی درست نشد ممنون ميشم توضيح بديد

general_doghol
27-11-2009, 13:53
متاسفانه من دیگه دارم روانی میشم:19:از بس مراحل اسپیشیال رو سه ستاره رفتم خسته شدم:24:
این هکر های محترم روسیه اگه یکم دست بجنبونند بد نمیشه
شیطونه میگه خودم برم هکشون کنم:21:

Squall Leonhart
27-11-2009, 14:33
سلام دوستان من با برادرم ميخوايم لن بازی کنيم همون co-op ميشه يکم توضيح بديد بايد چيکار کنيم؟ پست اول رو خوندم ولی درست نشد ممنون ميشم توضيح بديد

مثل اينكه بايد فعلا صبر كني تا شبه سازش بياد :31:
ميتوني به جاي اين با ناخدر اون توتن (يعني شب مرده هاي متحرك!) كه ماله 5 هست خودت رو گرم كني تا نوبت اين بشه!

mirtalasan
27-11-2009, 16:05
4 روز دیگه هکش میاد مثه co-op همتون بامن بازی کردید دیگه ؟ :دی سرور می سازم آی پی رو میذارم مثلا 6-7 نفر میان وصل میشن :دی !
بازم باید به اینترنت وصل شیم تا بتونین co-op بازی کنیم یا با این هکه مشگل حل میشه؟

arman665
27-11-2009, 16:40
سلام
من به یک مشکل بر خوردهام
من کامپیوترم رو با دوستم شبکه کردم و بازی coll of 4 و coll of 5 رو راحت شبکه بازی می کنم ولی در coll of 6 وقتی میرم تو قسمت multiplayer این ارور رو میده.
اگه کمکم کنید خیلی ممنون میشم.

Bs_panzer
27-11-2009, 22:06

bull
28-11-2009, 09:34
panzer جان اینم شنبه . را حل بدههههههه . :19::19::19:

Bs_panzer
28-11-2009, 12:55
عجب سوتی ! امروز 28 هست ؟؟؟

شما رو سر کار گذاشتم 30 ام میاد ببخشید تقویمم تنظیم نبوده دو شنبه میاد :27:

Xx Hossein xX
28-11-2009, 15:04
گروه Teknogods داره یه کارایی میکنه !

Monday, 2009-11-30 میآد !

اینم عکس از مراحل انجام کار این گروه !

Bs_panzer
28-11-2009, 16:00
گروه Teknogods داره یه کارایی میکنه !

Monday, 2009-11-30 میآد !

اینم عکس از مراحل انجام کار این گروه !

صفحه پیش من چی گفتم ؟ :18::13:

sir reza 2
28-11-2009, 19:09
من هنوز هم نمیتونم بازی کنم .
وقتی میزنم Find Game و یه نوع رو انتخاب میکنم فقط مینویسه سرچینگ و هر چی صبر کنم کسی نمیاد .
میشه کمک کنید ؟