PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12

!@#$%^&*()
06-07-2010, 16:48
یکی سیو هاشو بزاره اینجا لطفا لول 70 باشه .......

راستش برای یکی از دوستان سیو هامو اپلود کردم ولی فک کنم بازیش قاط زد!!!
ولی به هر حال اگه خواستی بگو تا بزارم

حداقل سرعتی که برای بازی اینترنتی میخواد چنده
با adsl 128 هم میشه بازی کرد...ولی بیشتر به پینگ بستگی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REZA1011
06-07-2010, 17:26
صفحه ی اول رو که من نمی تونم درست کنم . (باید sima_6600 جان درست کنن)
ولی کل اون کارایی که من کردم رو واستون می نویسم با لینک دانلود مربوطه :31:
بازم از دوستان معذرت می خوام .

ابتدا فایل ها زیر رو دانلود کنید . (با تشکز از yoosef_st جان که لینک ها رو واسمون مستقیم کرد :10::11:)
اول این (کرک شماره 1):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یا

حجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

یا

حجمش 6 مگ هست .

بعد از این ها هم باید DLC مپ ها رو دانلود کنید که از لینک زیر میشه این کارو کرد .
:
پارت اول :

یا

حجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

یا

حجمش 80 مگ هست .

(کلا چیزی حدود 460 مگ باید دانلود کنید .:46:)
حالا اکسترک کردن :

اول این مپ ها که 2 تا پارت هستن رو بریزید تو فولدر zone\english .
بعد کرک شماره 1 که 150 مگ حجم داره رو اکسترک کنید تو فولدر بازی (تو فولدر کرک که اکسترکش کردین 2 تا فولدر به نام های main و zone هست ، محتوایات این پوشه ها رو داخل همین پوشه ها که در فولدر بازی هم وجود دارن بریزید .)
بعد کرک شماره 2 که 6 مگ حجم داشت رو به همین روش جایگزین کنید . (این کرک فقط فولدر zone داره.)
بعد که همه رو ریختین یک فابل تو فولدر اصلی بازی میاد به نام alterIWnet_configure.exe که اگه اونو باز کنید می تونی nike name خودتون رو وارد کنید .
بعد بازی رو اجرا کنید (با فایل iw4mp.exe).
و حالا به راحتی می تونید بازی کنید .

امید وارم sima_6600 از دست من ناراحت نشه :10::31:

موفق باشین . (یعنی همه تونین بازی کنید :31::20:)

آقا يه سوال اين كرك ها چه ورژني هست چون توبازي نوشته يه چيزي اون گوشه مشخص نيست براي اينكه Rank ببرم LV70 مي گم چون ورژن مهمه!!!!

Newboys20
07-07-2010, 15:32
سلام
ممکن cheat معرفی کنید البته برای cod4 v1.7؟
خدا خیرتون بده، خسته شدم بس که مردم!!!:19::19::19:
راستشو بخوای ما این جا حرفی از چیت میت نمی زنیم

یکی سیو هاشو بزاره اینجا لطفا لول 70 باشه .......

آره خودمم یکبار رفتم لول 70 شدم عصابم به هم ریخت رفتم سیو لول 30 مو ورداشتم (از قبل کپی کرده بودم) گذاشتم جاش

حداقل سرعتی که برای بازی اینترنتی میخواد چنده

128 هم جواب می ده مهم پینگ هست

در ضمن برای راهنمایی آسان و کامل به وبلاگ:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک مشکل داغون!!!
این سایت ISGamer خیلی خوب واسه خودشون یک تیم تشکیل دادن اول اسمشون ISG هست (اینا ایرانین!)
بعدشم هر شب راس ساعت 10 به بعد میرن بازی می کنن Capture the Flag بازی می کنن یک شب که فهمیدم رفتم هم توی همون مد هم پینگم رسید به 90 پیداشون کرد ( در حالتی که برای بازی های خارجی پینگم 300 هست!) ولی پر شده بود به نظر من هم ما هم بیایم هر شب ساعت 10 همه با هم یک مد رو انتخاب کنیم بعدشم بازی کنیم وقتی همه سرچ کنن همدیگر رو پیدا می کنیم!!

Newboys20
07-07-2010, 15:54
آقا کسی لینک مدیافایر فایل های DLC رو نداره ؟؟!:8:
چرا چرا بیا اینجاست...:31:

MW2-Client-from-New.rar

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMW2-Client-from-Old.rar

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDLC_Maps.rar (Part 1)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDLC_Maps.rar (Part 2)

*Mehran*
07-07-2010, 16:23
با سلام دوستان ، اینا DLC های جدید هستن ؟ و باید دانلود کنم ؟ همون 5 نقشه جدید هستن که جدیدن منتشر شده ؟

Xx Hossein xX
07-07-2010, 19:19
الان داشتم بازی میکردم با پینگ 400 زدم این خارجی ها رو ترکوندم ! :31:

shmp30

A.M.D.D.E.V.I.L
07-07-2010, 19:45
دیگه حق نداریم خودمون سرور بزنیم
Many people on this forum continuously suggest hosting and starting up their own server on which South Asian's can play for better ping.LET it BE NOTED no such activity will be tolerated as it against forum rules , the last Forum group that tried to Do so got Banned and the forum will be removed . This Warning goes out specifically to Sweetkiller and davidboon who yet after continued warnings are hell bent on the fact that we should host our own server. This will break the community apart and will not be tolerated at all.So as a FINAL WARNING ,You CANNOT host your own server for only one specific group of people just for better pings , if we do find out about this you will be permanently banned .

Newboys20
07-07-2010, 19:56
الان داشتم بازی میکردم با پینگ 400 زدم این خارجی ها رو ترکوندم ! :31:

shmp30

آره خوب بازی کردی منم یکبار با پینگ تقریبا 350 2 هزار و خورده ای امتیاز اوردم در ضمن اسم منم یادت باشه

CPT.Mc Tavish

---------- Post added at 07:56 PM ---------- Previous post was at 07:54 PM ----------

با سلام دوستان ، اینا DLC های جدید هستن ؟ و باید دانلود کنم ؟ همون 5 نقشه جدید هستن که جدیدن منتشر شده ؟

نه اینا همون DLC قدیمی ها هستند . جدیدا هنوز منتشر نشده (البته تا این لحظه:31:) و تو بعضی سایت ها اونا رو پیش فروش می کنن.

A.M.D.D.E.V.I.L
07-07-2010, 20:00
من چرا نمیتونم بازی کنم؟ یعنی پچ رو آپدیت کردن؟ من وقتی play رو میزنم
میگه connecting to IWnet ... و مثل گاو منو نگاه میکنه

!@#$%^&*()
08-07-2010, 08:17
Many people on this forum continuously suggest hosting and starting up their own server on which South Asian's can play for better ping.LET it BE NOTED no such activity will be tolerated as it against forum rules , the last Forum group that tried to Do so got Banned and the forum will be removed . This Warning goes out specifically to Sweetkiller and davidboon who yet after continued warnings are hell bent on the fact that we should host our own server. This will break the community apart and will not be tolerated at all.So as a FINAL WARNING ,You CANNOT host your own server for only one specific group of people just for better pings , if we do find out about this you will be permanently banned
یکی اینو معنی کنه ببینیم چی گفته:eh:

*Mehran*
08-07-2010, 09:19
دوستان منم میتونین با نام Cpt_.MacMillion پیدا کنین

SNIPER_ORGINAL
08-07-2010, 10:27
سلام دوزدان
من تازه ثبت نام کردم لازم دونستم خدمو معرفی کنم من حسین هستم
الان حدود 7 ماه میشه که CALL OF DUTY MW2 رو ارجینال دارم و مپ پک 1 رو هم دارم من 2 تا کلن هم دارم که از بازی کنان خوب تشکیل شده اگر سوالی در این ضمینه داشتید میتونید بپرسید مدتها آز کرک استفاده کردم پست هارو خوندم متوجه شدم حسابی عزاب کشیدید 1پیشنهاد دارم دوستان :10: شما میتونید به راحتی 1 سی دی کی COD MW2 رو جور کنید قیمتشم مناسبه با این کار تو وقتو هزینه هاتون صرفه جویی میکنید مخصوصا الان که سال ..... مصرفه :31:
در ضمن مپ پک 2 دو روزه که آمده آگه تمایل دارید مپ جدید کاملا بزرگ رو تجبه کنین 1 باید از یکی که مپارو خریده بگیرید بعد منتظر کرک جدیدشین :5:

M E H R A N
08-07-2010, 16:11
دوستان منم میتونین با نام Cpt_.MacMillion پیدا کنین

سلام مهران جان. :10:
من ادت میکنم. پکیدم از بس ایرانی ندیدم .
آی دی خودمو تو پ.م برات فرستادم. دوست داشتی اد کن. :46:

راستی من توی PS3 بازی میکنم. نمیدونم اصلا سرورشون با آیدیهای پی سی یکی هست یا نه. اگر سرور فرق داشته باشه فکر نکنم اد بشه . حالا یک امتحان میکنم خبرشون بعدا میدم.

*Mehran*
08-07-2010, 16:34
دوستان اینم بگم که ، من همیشه و همه وقت تو مود Search and Destroy , Arena بازی میکنم ، آخه حال میده و وقتی یکی مرد یعنی اینکه داره طریقه بازیه پلایر باقیمانده رو نگاه میکنه ، منم چون دوربین دار هستم ، هیچکس نمیدونه من کجام ، سه سوته میکشمشون ، در ضمن ببخشین اون نقطه تو آی دی من اشتباهی تایپ شده اصلش : cpt_MacMillion هستش ، حریف نیست بازی کنیم ؟ فقط تو این 2 مود ... ، در ضمن من تو بازیم نمیتونم کسیو add کنم میشه ، بگین چطور باید کسی رو add کنم ، ممنون:11:

M E H R A N
08-07-2010, 16:40
دوستان اینم بگم که ، من همیشه و همه وقت تو مود Search and Destroy , Arena بازی میکنم ، آخه حال میده و وقتی یکی مرد یعنی اینکه داره طریقه بازیه پلایر باقیمانده رو نگاه میکنه ، منم چون دوربین دار هستم ، هیچکس نمیدونه من کجام ، سه سوته میکشمشون ، در ضمن ببخشین اون نقطه تو آی دی من اشتباهی تایپ شده اصلش : cpt_MacMillion هستش ، حریف نیست بازی کنیم ؟ فقط تو این 2 مود ... ، در ضمن من تو بازیم نمیتونم کسیو add کنم میشه ، بگین چطور باید کسی رو add کنم ، ممنون:11:

مهران برای اد برو توی Friends اونجا add رو پیدا میکنی.

آی دیت هم چه با نقطه چه بی نقطه اد نمیشه و میگه این آی دی اصلا ثبت نشده . :31:

فکر کنم سرور های پی سی لیستشون با کنسول ها فرق کنه حتی اگر یک بازی مشترک هم بکنیم.
بهر حال بی نقطه اش رو هم امتحان کردم نشد.

shahramcat
09-07-2010, 12:24
سلام

این cd key اورجینال که میفروشن خوبه من بگیرم ؟ مشکلی نداره ؟!

ممنون

SNIPER_ORGINAL
09-07-2010, 14:48
سلام

این cd key اورجینال که میفروشن خوبه من بگیرم ؟ مشکلی نداره ؟!

ممنون

سی دی کی های عرضه شده 2 نوع هستند 1-سی یس کی انگیلسی 2-سی دی کی روسی
سی دی کی انگلیسی رو فقط میتونین تو پک ارجینال بازی پیدا کنین اما سی دی کی روسی بسیار ارزان و در دسترسه  انگلیسی 70 تومن و روسی 20 تومنه فرقشونم فقط زبون بازیه و هر کیم گفته که اینا هکینو بنن می شن بدونید می خواد بترسونتتون در حال حاظر فکر میکنم 20! 25 نفر که یکیش خودمم  از سی دی کی انگلیس و حدود 200 نفر سی دی کی روسی دارن که از این تعداد فقط 2 نفر بعلت چیت زدن بن شدن که اونا هم سی دی کی انگلیسی داشتن

سوال یگه ای هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5::7:

shahramcat
09-07-2010, 23:43
سی دی کی های عرضه شده 2 نوع هستند 1-سی یس کی انگیلسی 2-سی دی کی روسی
سی دی کی انگلیسی رو فقط میتونین تو پک ارجینال بازی پیدا کنین اما سی دی کی روسی بسیار ارزان و در دسترسه  انگلیسی 70 تومن و روسی 20 تومنه فرقشونم فقط زبون بازیه و هر کیم گفته که اینا هکینو بنن می شن بدونید می خواد بترسونتتون در حال حاظر فکر میکنم 20! 25 نفر که یکیش خودمم  از سی دی کی انگلیس و حدود 200 نفر سی دی کی روسی دارن که از این تعداد فقط 2 نفر بعلت چیت زدن بن شدن که اونا هم سی دی کی انگلیسی داشتن

سوال یگه ای هم هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:5::7:

آقا ممنون از توضیحات شما .... پس من بدون مشکل بگیرم یک سی کی رو .

ببینم این زبان بازی مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ باید حتما بازی رو از استیم دانلود کنم یا میتونم از دی وی دی خودم اون رو بریزم ؟

ممنون

fabregas
10-07-2010, 01:25
من تازه میخوام cod onlineبازی کنم حال هم ندارم 200 صفحه بخونم خداییش یکی بگه چه کنم ممنون از همه

camry
10-07-2010, 14:41
دوستان
ip تونو بگید و بگید که کی میتونید بیاید بازی
من همیشه هستم
هر کی خواست بازی کنه بهم pm بده یا بیاد yahoo massenger
اینم ای دیم: babyvaiper7@yahoo.com

camry
10-07-2010, 14:51
دوستانی که می خوان آنلاین بازی کنن کافیه این کارای زیر رو انجام بدن ( دیگه نیازی به کارایی که توی صفحه ی اول نوشته نیست ):
1. اول فایل زیر رو دانلود کنن:

2. بعد این فایلو دانلود می کنید

3. بعد از این که این دو فایل رو داملود کردید اکسترک می کنید
4. توی فایل MW2Client-FreshInstall_2 دو تا فایل به نام های main و zone + چند تا آیتم هست
فایل داخل main رو درون فایل main بازی (جایی که بازیو نصب کردید ) می ریزید و به همین ترتیب zone رو البته توی فایل zone بازی یه فایلی هست به نام rnglish که باید توی اون بریزید
بعد بقیه ی فایل ها رو یه راس میریزین تو فابل بازی
5. داخل فایل crack mw 2 هم یه zone هست و چند تا آیتم که باز فایلای درون zone رو توی english درون zone بازی میریزید
بعد بقیه ی فایل آیتم ها رو یه راس توی فایل بازی کپی می کنید
همین

حالا کافی برای آنلاین بازی کردن روی iw4mp کلیک کنید
حالشو ببرید

*Mehran*
10-07-2010, 19:15
با سلام دوستان ، پچ جدید این بازی نیومده ؟ وقتی میخوام بازی کنم میگه پچ جدید میخواد منتهی لینک نداره !!! کسی میدونه ؟

Acro-Crown
11-07-2010, 00:20
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید&

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم 314.85 کیلوبایت

محتویاتو داخل پوشه اصلی بازی ریخته و iw4mp.exe رو اجرا کنید تا خود به خود آپدیت بشه به نسخه 1.3.37a

پ.ن
دوستان ، از سرورای ایرانی خبری نیست؟

*Mehran*
11-07-2010, 10:18
فقط لینک اول رو دانلود کردم ، دومی دانلود نمیشه !!! با تشکر

*Mehran*
11-07-2010, 10:28
ولی دوست عزیز ، کرک می خواد !!! کرکشم لطفا بذارین ، ممنون ...

yoosef_st
11-07-2010, 22:00
من تازه بازی رو نصب کردم و این کارا رو کردم اما کلا بازی اجرا نشد.

mes que un club
11-07-2010, 22:56
Brought To You By pay7man

.
.
با سلام
.
.
برای استفاده از قابلیت Multiplayer بازی Modern Warfare 2 بدون Steam
شما باید مراحل زیر رو طی کنین :
.
.

دانلود Emulator جدید Alteriw ورژن 1.3.37a از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم فایل : 4.67MG برخی ار قابلیت های این ورژن بدین شرح است :
.
- از کار افتادن برنامه های Cheat فعلی ...
.
- بن شدن به طور موقت توسط سرور در صورت استفاده از Cheat های جدید ...
.
دقت : در این ورژن Rank شما به 1 برگشته و برای باز شدن اسلحه ها و ... باید مجددا زحمت بکشید.
.
.

بعد از دانلود این فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در مسیر اصلی نصب بازی کپی کنید. .
دقت : اگر در هنگام کپی کردن پیغامی مبنی بر اینکه این فایل موجود است آیا می خواهید آن را Copy & Replace کنید دریافت کردید که باید تایید کنید و اگر دریافت نکردید فایل ها را در مسیر دیگری به غیر از مسیر مورد انتظار کپی کرده اید.
.
.

دانلود فایل iw_23.iwd از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حجم فایل : 126.59MG .
.

بعد از دانلود این فایل آن را در پوشه main که در محل نصب بازی موجود است کپی کنید. .
.

بعد از به پایان رساندن عملیات فوق به محل نصب بازی رفته و فایل alterIWnet_configure را اجرا کنید و در پنجره باز شده اسم مستعار خود در بازی یا همان Nickname را نوشته و روی Save کلیک نمایید. .
.

حالا فایل iw4mp.exe که در محل نصب بازی است رو اجرا کنین ... .
.
.

اختیاری : .
.

اگه از نقشه هایی که تو بازی هست خسته شدین یا براتون تکراری شده میتونین از نقشه های جدید استفاده کنین! .
.

دانلود نقشه های Stimulus DLC از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
دقت : این نقشه قبلا با نام DLC شناخته میشد اما نام کامل آن Stimulus DLC است اگر قبلا نقشه با نام DLC دانلود کرده اید نیازی به دانلود این نقشه نیست.
.

بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در پوشه english که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید. .
دقت : پوشه zone در مسیر اصلی نصب بازی قرار دارد.
.
.

دانلود نقشه های Resurgence DLC از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Password : xuxinio .
.

بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در پوشه dlc که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید. .
دقت : پوشه dlc بعد از کپی کردن فایل های مربوط به ورژن 1.3.37a به وجود می آید و توجه داشته باشید این نقشه ها با ورژن قبلی یعنی 1.3.37 سازگار نمی باشد.

منبع:kitty.persiangig.com

Acro-Crown
11-07-2010, 23:36
ولی دوست عزیز ، کرک می خواد !!! کرکشم لطفا بذارین ، ممنون ...

سلام
شرمنده بدلیل مشکلات انجمن از صبح نتونستم وارد بشم
به هر حال
لینک اول و دوم یکی هستند فقط رو دو سرور متفاوت هستند
در واقع اون فایل ها آپدیتر بازی هستند که به خود سرور وصل میشند و شروع به آپدیت بازی در حدود حجم 960 mb میکنند:18:
من خودم هنوز نتونستم آپدیت کنم مجبور شدم لینک تورنتشو استفاده کنم

حالا
دوستان ابتدا این فایلها رو دانلود کنند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس محتویاتو تو فولدر اصلی کپی کنند و iw4mp.exe رو اجرا کنند تا آپدیت شروع بشه......
حالا اگه کسانی هم مثل من با این روش بدلیل سرعت پایین مشکل دارن اینکارو بکنند فایل تورنت زیر رو دانلود بکنند

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکه تمام اون فایلهایی که اضافه میشه به بازی حالا فایل بالا رو اکسترکت کنید تو محل اصلی نصب بعدش iw4mp.exe رو اجرا کنید تا ایندفعه حجم کمتری رو دانلود کنه و بعدش بازی شروع میشه
اینم متن راهنمای اصلی چون احساس میکنم منظورمو بد رسوندم

*Mehran*
12-07-2010, 08:26
ببخشین ، این لینک های بالاتون خیلتره !!! و بعدش چرا زحمت بازی ما میره ؟؟؟ مگه ما دیوانه شدیم ؟؟؟ برای چی میره ، غلط میکنه میره نمیذارم زحمت های عزیزم بره ، امکان نداره ...

*Mehran*
12-07-2010, 08:38
به خشکی شانس ... تمامی سیو هام و زحمت هام رفت کسی Profile اونو نداره که lvl 70 کامل باشه ؟

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

این لینک ها همشون خرابن ...

ocean12
12-07-2010, 08:50
من راهی که پیمان نوشته رو انجام دادم این ارور رو میده و بازی خراب میشه

couldnt load image 'previrew_mp_abandon'

*Mehran*
12-07-2010, 08:54
آره ماله منم همینطوره دیگه ، اون فایل IW 23 حتما باید دانلود بشه ، ولی لینک دانلودی که گذاشتن نمیاد ، خرابه ! ، سریعتر درستش کنین ...

ocean12
12-07-2010, 09:15
من دانلود کرده بودم خنگ بازی درآوردم کپی کردم تو پوشه اصلی:20:

mes que un club
12-07-2010, 09:56
من راهی که پیمان نوشته رو انجام دادم این ارور رو میده و بازی خراب میشه

couldnt load image 'previrew_mp_abandon'

یکم واضح تر بگو.اگه میره تو بازی و پیدا میکنه بعد از ارور میده ماله dlc هست که باید بگیری:31:

*Mehran*
12-07-2010, 10:03
خوب لینک دانلود صفحه قبل کار نمی کنه ، لطفا دوباره بزارید ، ممنون ...

mes que un club
12-07-2010, 12:58
شما میتونید برید تو سایت و از اونجا بگیرید

*Mehran*
12-07-2010, 13:54
ممنون ، متشکرم ، دستت درد نکنه ، واقعا ممنون ، دارم دانلود میکنم ...

---------- Post added at 01:54 PM ---------- Previous post was at 01:53 PM ----------

در ضمن من قبلا نقشه های DLC رو با حجم 340 مگابایت دانلود کردم ، حالا باید اونا رو به فولدر DLC باید ببرم ؟

hossein1111
14-07-2010, 11:44
آقا لطفا يکي بهترين و جديد ترين روش رو توضيح بده! من گيج شدم!

من از روشي که پيمان نوشته رفتم ، اول اينکه اون پچ 5 مگي دانلود نميشه و به هزار زحمت از يک جاي ديگه دانلود کردم ولي پوشه dlc رو نداره! بعدش که نميدونم ورژن بازيم قديميه يا جديد ، ولي فکر ميکنم قديمي باشه، خلاصه 2تا فايل iw-22 & 23 رو گرفتم و در مسيرش قرار دادم، وقتي بازي رو اجرا کردم يه چيز اومد شبيه آپديت و پر شد و وقتي خواست بره تو بازي اين ارور رو داد :

the main\iw_22.iwd file is incorrect. you might have use update package while having an old version.click ok to be directed to the alterwnet download page.

اوکي هم که ميزنم نميره تو سايت و ارور ميده!

(راستي من اين فايل iw_22 رو از اين لينک رپيد باز نتونستم دانلود کنم رفتم از يه جاي ديگه دانلود کردم ، مشکل از اين فايلي که دانلود کردم نيست که ارور ميده ؟)

ممنون ميشم دوستان کمک کنن خيلي دوست دارم بتونم مولتي پلير بازي کنم

MobinS
14-07-2010, 14:12
آقا لطفا يکي بهترين و جديد ترين روش رو توضيح بده! من گيج شدم!

من از روشي که پيمان نوشته رفتم ، اول اينکه اون پچ 5 مگي دانلود نميشه و به هزار زحمت از يک جاي ديگه دانلود کردم ولي پوشه dlc رو نداره! بعدش که نميدونم ورژن بازيم قديميه يا جديد ، ولي فکر ميکنم قديمي باشه، خلاصه 2تا فايل iw-22 & 23 رو گرفتم و در مسيرش قرار دادم، وقتي بازي رو اجرا کردم يه چيز اومد شبيه آپديت و پر شد و وقتي خواست بره تو بازي اين ارور رو داد :

the main\iw_22.iwd file is incorrect. you might have use update package while having an old version.click ok to be directed to the alterwnet download page.

اوکي هم که ميزنم نميره تو سايت و ارور ميده!

(راستي من اين فايل iw_22 رو از اين لينک رپيد باز نتونستم دانلود کنم رفتم از يه جاي ديگه دانلود کردم ، مشکل از اين فايلي که دانلود کردم نيست که ارور ميده ؟)

ممنون ميشم دوستان کمک کنن خيلي دوست دارم بتونم مولتي پلير بازي کنم

کسی نیست جواب بده؟

MB3d
14-07-2010, 16:24
سلام
من وقتی آیکان مولتی پلیر رو کی زنم وقتی می ره تو بازی موس تکون نمی خوره !!! خود بازی هیچ مشکلی نداره ××××
ویندوزم 64 بیته xp
:13::13::13::13::13:

Newboys20
14-07-2010, 17:10
codonline.blogfa.com

خفه کردین خودتونو 2 روزه نیستم بلد نیستین یک حل مشکل بزارین:41:
1-بیاین این فایل رو دانلود کنید برزید تو پوشه main

این همون iw_23 هست

2-اینو دانلود کنید حجمش 4 مگ هست

محتویات این رو بریزید تو فولدر بازی بزارید آپدیت شه بعدشم بازی کنید.

لینک DLC1 و DLC 2 با هم : (لازم نیست حتما دانلود کنید)

من با این روش همین الان تونستم آنلاین بزنم
در ضمن codonline.blogfa.com رو فراموش نکنید

hossein1111
14-07-2010, 18:28
خوب با اين روش چه جوري به سروري ميشه وصل شد؟ من find game رو ميزنم بازي رو انتخاب ميکنم بعد منتطر ميشه که 11 تا بازکن ديگم کانکت شن ، ولي من 20 دقيقم وايسادم ولي هيچکي کانکت نشد!

روش درستش همينه ديگه؟

*Mehran*
14-07-2010, 19:05
codonline.blogfa.com

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین همون iw_23 هست

چطور اینا دوتا DLC بودن و ما باید یکیش رو یعنی DLC جدید رو دانلود میکردیم ... ، حالا شده 5 تا WTF !!!

hossein1111
14-07-2010, 23:12
newboys ممنون درست شد و تونستم بازي کنم ، فقط يه مشکلي که دارم اينه که بعد از اينکه يک بازي تموم شد و يک بار ديکه ميخوام بازي کنم اين ارور رو ميده و از بازي مياد بيرون :
could not find zone mp_vacant.ff

مشکل از کجاست؟

sepanta
15-07-2010, 11:07
codonline.blogfa.com

این همون iw_23 هست

سلام یک سوال.
یعنی وقتی بازی رو نصب کردیم بدون اینکه هیچ کدوم از فایل هایی که قبلا معرفی شده فقط همین هایی که اینجا گفتین رو بریزیم یا نه باید اول اون قبلی ها رو بریزیم؟

shahramcat
15-07-2010, 11:12
سلام

یک فایل به نام IW-22 هم هست ! اون چیه لازمه ؟
میشه لینک بدید ...مستقیم باشه بهتر ..

ممنون

Newboys20
16-07-2010, 11:10
newboys ممنون درست شد و تونستم بازي کنم ، فقط يه مشکلي که دارم اينه که بعد از اينکه يک بازي تموم شد و يک بار ديکه ميخوام بازي کنم اين ارور رو ميده و از بازي مياد بيرون :
could not find zone mp_vacant.ff

مشکل از کجاست؟
بله این مپ DLC جدید هست

سلام یک سوال.
یعنی وقتی بازی رو نصب کردیم بدون اینکه هیچ کدوم از فایل هایی که قبلا معرفی شده فقط همین هایی که اینجا گفتین رو بریزیم یا نه باید اول اون قبلی ها رو بریزیم؟

iw22 هم ضرورت داره

سلام

یک فایل به نام IW-22 هم هست ! اون چیه لازمه ؟
میشه لینک بدید ...مستقیم باشه بهتر ..

ممنون

اونم مهمه باید از اینجا دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMW2Client-FreshInstall
لینک مستقیم هم hadi h چند صفحه قبل گذاشته بود حال ندارم پیدا کنم

Blue_Ray
16-07-2010, 13:53
این iw_23 واسه من فیلتره کسی لینک دیگه ای ازش نداره؟

Newboys20
16-07-2010, 14:00

Blue_Ray
16-07-2010, 14:15
ممنون ولی این iw_22.iwd هست نه 23

ویرایش:
این Iw_23 از مدیا فایر:

worldclass
16-07-2010, 21:06
مشکل حل شد

worldclass
16-07-2010, 23:28
سلام
من کامل بازی رو کرک کردم اما گزینه join game و steam خاموشه و وقتی دعوتنامه ها رو قبول میکنم ارور میده و میگه این دعوتنامه برای یک بازی دیگه هست !!!

Newboys20
17-07-2010, 00:01
ممنون ولی این iw_22.iwd هست نه 23

ویرایش:
این Iw_23 از مدیا فایر:

ا راست می گی ممنون برای مدیا فایر

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

سلام
من کامل بازی رو کرک کردم اما گزینه join game و steam خاموشه و وقتی دعوتنامه ها رو قبول میکنم ارور میده و میگه این دعوتنامه برای یک بازی دیگه هست !!!
متوجه منظور نمی شم اگه ممکنه بهتر توضیح بدید

sepanta
17-07-2010, 00:05
بچه ها من یک مشکل عجیب و غریب دارم که باعث شده نتونم حتی یک دقیقه هم بازی کنم. و تا حالا 5 باز بازی رو اینستال کردم و دوباره نصب کردم اما بی فایده بوده.بعد از نصب بازی و ریختن iw_23.iwd و iw_22.iwd در پوشه main برنامه و بعد از اون کپی کردن محتویات 4 مگی این فایل aIW-37a.zip در پوشه اصلی برنامه وقتی می خوام روی فایل alterIWnet_configure.exe کلیک کنم تا آپدیت شده ارور میده و اجرا نمیشه ارورش هم اینه
THE APPLICATION FAILED TO INITIALIZE PROPERLY (0*C0000135). CLIK ON OK TO TERMINATE THE APPLICATION
واقعا موندم جریان چیه.
تمام روش همون رو انجام دادم که بچه ها گفتن.وقتی این ارور رو میده قسمن سنگل پلیر کار میکنه اما وقتی تو بازی رو مولتی کلیک می کنم هم این ارور رو میده آپدیت هم نیشه این alterIWnet_configure.exe
به من بگید جریان چیه؟

*Mehran*
17-07-2010, 10:50
سلام ، این که مسخره هستش ... من قبلا از Wall - hak استفاده میکردم الان خودم متوجه میشم تعداد زیادی از بازیکن ها از این وال هـک استفاده میکنن !!! آخه چطور ممکنه ، اصلا اعصابم خورد شد ، یکی بگه سیو این بازی کجا ذخیره میشه ؟؟؟؟!!!؟؟؟ از یکی پرسیدم گفت سیو ها من نرفته !!! باز اون lvl 70 بود من تازه lvl 1 هستم !!!! قبلا 64 بودم آخه اینقدر زحمتم چرا هیچ شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Newboys20
17-07-2010, 11:56
سلام ، این که مسخره هستش ... من قبلا از Wall - hak استفاده میکردم الان خودم متوجه میشم تعداد زیادی از بازیکن ها از این وال هـک استفاده میکنن !!! آخه چطور ممکنه ، اصلا اعصابم خورد شد ، یکی بگه سیو این بازی کجا ذخیره میشه ؟؟؟؟!!!؟؟؟ از یکی پرسیدم گفت سیو ها من نرفته !!! باز اون lvl 70 بود من تازه lvl 1 هستم !!!! قبلا 64 بودم آخه اینقدر زحمتم چرا هیچ شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو فولدر player هستش هر از چند گاهی یک بک اپ بگیر ازش

Newboys20
17-07-2010, 12:03
بچه ها من یک مشکل عجیب و غریب دارم که باعث شده نتونم حتی یک دقیقه هم بازی کنم. و تا حالا 5 باز بازی رو اینستال کردم و دوباره نصب کردم اما بی فایده بوده.بعد از نصب بازی و ریختن iw_23.iwd و iw_22.iwd در پوشه main برنامه و بعد از اون کپی کردن محتویات 4 مگی این فایل aIW-37a.zip در پوشه اصلی برنامه وقتی می خوام روی فایل alterIWnet_configure.exe کلیک کنم تا آپدیت شده ارور میده و اجرا نمیشه ارورش هم اینه
THE APPLICATION FAILED TO INITIALIZE PROPERLY (0*C0000135). CLIK ON OK TO TERMINATE THE APPLICATION
واقعا موندم جریان چیه.
تمام روش همون رو انجام دادم که بچه ها گفتن.وقتی این ارور رو میده قسمن سنگل پلیر کار میکنه اما وقتی تو بازی رو مولتی کلیک می کنم هم این ارور رو میده آپدیت هم نیشه این alterIWnet_configure.exe
به من بگید جریان چیه؟

اولا باید بزاری iw4mp آپدیت شه یعنی باید روش کلیک کنی بزاری اپدیت شه

sepanta
17-07-2010, 13:11
اولا باید بزاری iw4mp آپدیت شه یعنی باید روش کلیک کنی بزاری اپدیت شه

خوب من که میگم روش کلیک می کنم این ارور رو میده.
یعنی ترتیب انجام دادن من غلت هست؟اصلا تا حالا کسی ایم مشکل رو داشته؟
میشه بگید ترتیب درست چیه؟

worldclass
17-07-2010, 14:53
متوجه منظور نمی شم اگه ممکنه بهتر توضیح بدید
مشکل اینه که نمی تونم به دوستانم join بشم و گزینش خاموشه !

sepanta
18-07-2010, 14:59
کسی نفهمید مشکل من از چیه؟

worldclass
18-07-2010, 15:13
به ترتیب اموزش این سایت انجام بده.من انجام دادم جواب داد
اگر مشکل داشتی یکبار uninstall کن

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

مشکل اینه که نمی تونم به دوستانم join بشم و گزینش خاموشه !

دوستان لطفا راهنمائی کنید!
.................................................. ........................
ضمنا یک مشکل دیگه هم تازه اضافه شد و اون اینکه سرور رو پیدا میکنه اما واردش نمیشه و از بازی میاد بیرون و بازی رو میبنده!

A.M.D.D.E.V.I.L
18-07-2010, 15:31
یعنی میشه از طریق steam بازی کرد؟ تا جایی که من میدونم alter IW نیازی به steam نداره

A.M.D.D.E.V.I.L
18-07-2010, 16:33
یک روش پیدا کردم که باهاش میتونیم lvl 70 بشیم ولی یکم ریسک داره اگه کسی 2 تا IP داره بگه که بهش بگم چطور ی هست ببینیم بن شد یا نه
یک سوال دیگه هم دارم
به شما هم بعد از اینکه آپدیت کرد یک سوال میده که جوابشو بنویسید؟ چون من دفعه ی قبلی با کرک قدیمی بن شده بودم الان که خواستم اجرا کنم ازم خواست یک جمله ی نسبتا طولانی رو توی یک فیلد بنویسم
یک سوال دیگه هم دارم
من قبلا DLC 1 رو دانلود کرده بودم اما الان قابل استفاده نیست - همچنین حالات death match هم دیگه نیست ، کجا رفته؟

Alex merccer
19-07-2010, 08:02

---------- Post added at 04:13 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

ضمنا یک مشکل دیگه هم تازه اضافه شد و اون اینکه سرور رو پیدا میکنه اما واردش نمیشه و از بازی میاد بیرون و بازی رو میبنده!

برای اینکه join خاموشه 2 تا احتمال وجود داره:
1-کسی که می خوای بهش جوین بشی توی بازی نیست و توی مین منوی بازی هست
2-استیم قاتی کرده که این برای من هم پیش اومده اما یکم صبر کنی درست می شه

بچه ها یک سوال هم داشتم(به موضوع ربطی نداره):چرا فروم حدود 1 هفته ف . ی . ل . ت . ر بود؟

A.M.D.D.E.V.I.L
20-07-2010, 16:32
آقا امشب هستید death match?

Newboys20
21-07-2010, 11:45

این واسه اکانت ارجینال steam هست و ربطی به AlterIW نداره ما هم ازش سر در نمی یاریم ولی بچه ها من یکی رو پیدا کردم که IP سرور های ایرانی رو ازش می گیرم این بار اگه پیدا کردم همین جا می نویسم هر کی دوست داشت بیاد

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

الان ساعت 1:15 دقیقه یک سرور ایرانی توی Domiation هست هر کی می تونه بره آی پی سرور رو ندارم ولی اگه با خود server.alteriw.net سرچ کنی پیداش می کنه زود برین تا تموم نشده.

*Ali*
21-07-2010, 12:04
دوستان این روش پست اول هنوز پابرجاست یا دوباره روش جدید اومده ؟

MILIN3M
21-07-2010, 15:37
دوستان یه سوال
من بازی کال رو از همین کپی ها که تو بازاره دارم
یه نفر برام از اون ور یه سری کد برام فرستاد که برم تو استیم اکتیو کنم و بهد انلاین
میخوام ببینم بازی ارجینال نیست این key بن نمیشه؟؟؟
از این key چند نفر میتونن استفاده کنن
سوال مهمتر از این key چطور استفاده کنم؟؟؟ گفته استیمو دانلود کنید بزنید اونجا من نفهمیدم

ninjaghaleb
21-07-2010, 15:43
سلام

COD6 من ورژن 1.0.159 باید کدو پچ رو نصب کنم

Newboys20
21-07-2010, 16:51
بچ ها من خودم سرورم (SERVER هستم) هر کی ip می خواد ID یاهو منو add کنه تا بش بدم بیاین بازی
آی دی : j.game2011
فقط سریع تر (تا ساعت 8)

A.M.D.D.E.V.I.L
21-07-2010, 17:06
من ادت کردم حالا
IP
بده

humanaga
22-07-2010, 09:42
اقا یکی من اد کنه
humanaga

humanaga
22-07-2010, 17:27
خوب با اين روش چه جوري به سروري ميشه وصل شد؟ من find game رو ميزنم بازي رو انتخاب ميکنم بعد منتطر ميشه که 11 تا بازکن ديگم کانکت شن ، ولي من 20 دقيقم وايسادم ولي هيچکي کانکت نشد!

روش درستش همينه ديگه؟

ninjaghaleb
23-07-2010, 18:14
واسه من این Error رو میده Iwnet_invalidversion

چیکار کنم؟

Amin.P30
24-07-2010, 08:05
یه پچ جدید اومده.
من که بازی نمیکنم شما یه تست بزنید:
Call Of Duty Modern Warfare 2 S E -1.3.37a alterIWnet new update

*Mehran*
24-07-2010, 10:29
سلام من تو بازیم هیچکس رو نمیتونم پیدا کنم !!!

worldclass
24-07-2010, 13:53
یه پچ جدید اومده.
من که بازی نمیکنم شما یه تست بزنید:
Call Of Duty Modern Warfare 2 S E -1.3.37a alterIWnet new update

برای من خودش داره اپدیت میکنه ولی حجمش خیلی بالاست !

ninjaghaleb
24-07-2010, 14:13
معذرت شما ها با چی بازی می کنین Xfire ,Garena,steam

Character
24-07-2010, 22:40
کسی لینک مستقیم از DLC ها نداره؟

worldclass
25-07-2010, 01:56
کسی لینک مستقیم از DLC ها نداره؟
لینک مستقیم نقشه ها

MILAD2799
25-07-2010, 09:44
فعلا سرورا down شدن . اون پچی هم که آقای amingh016 گذاشته بودن درسته که جدیده ولی برای اپدیت کردن بازیه و هیچ کار دیگه ای نمیکنه یعنی کل مپ ها رو میخواد از اول دانلود کنه . فعلا باید صبر کرد

sepanta
25-07-2010, 13:10
واقعا موندم جریان چیه.
به من بگید جریان چیه؟

haniehjan
25-07-2010, 13:56
من نمیدونم چرا باید برای یه بازی اینقدر ادم عذاب بکشه:41:
بازیه خیلی خوبیه ولی خیلی دردسر داره
من که برای انلاینش منصرف شدم و چسبیدم به همون :10:4
موفق باشید:20:

Alex merccer
25-07-2010, 16:17
واقعا موندم جریان چیه.
به من بگید جریان چیه؟

منم قبلا این مشکلو داشتم
شما باید نت فریم ورک 3.5 به بالا رو نصب کنی تا درست بشه

ges1382
25-07-2010, 18:13
واقعا موندم جریان چیه.
به من بگید جریان چیه؟

منم مشکل شما رو داشتم. رفتم این سایت alteriwnet.net و رفتم یه فایل 1 گیگی رو که نقشه ها هستند رو دانلود کردم بعد اون کارا رو کردم. الان دارم بازی میکنم.

godsmak
25-07-2010, 20:28
دوستان خواهشا یکی که با استفاده از آموزش های این تاپیک داره بازی میکنه، بگه کدوم آموزش از همه بهتره و 100% کار میکنه؟
پیشاپیش ممنون.

sepanta
25-07-2010, 23:39
منم قبلا این مشکلو داشتم
شما باید نت فریم ورک 3.5 به بالا رو نصب کنی تا درست بشه

یک ماچ گنده بهت بدهکار شدم رفیق.حل شد اما حالا نمیدونم کار میکنه این روش ها یا بازم از کار افتاده کرک؟

Character
25-07-2010, 23:47
من 2تا DLC که حجمشون 1 گیگ بود رو دان کردم اما نقشه های karachi و Derail رو ندارم این دو تا رو از کجا باید دان کنم؟

worldclass
26-07-2010, 13:01
سلام
من دنبال راهنما کامل تمام سلاح ها و مابقی اپشن ها هستم

gomgashte_r
26-07-2010, 23:55
با سلام خدمت همه دوستان
من اين اموزش رو توي وب پيدا كردم كه همون طور كه گفته شده و من چكش كردم مربوط به آخرين آبديت سايت alteriw.net مي باشد. راستش رو بخوايد من خودم تستش نكردم ولي فكر كنم جواب بده كه يه فيلم آموزشي هم داره كه لينكش رو طرف گذاشته.اگه كسي تونست راش بندازه لطفا به ما هم كمك كنه.
من مي خوام اين modern warfare رو توي گيم نت به صورت شبكه بازي كنم كه فكر كنم با اين روش ميشه .لطفا اگه كسي ميتونه اين روش رو تست كنه و بهمون خبرش رو بده .با تشكر قبلي

فعلا آخرین روش برای مولتی پلیر این بازی هست و ممکنه باز هم آپدیت های جدید از طرف alteriwnet بیاد.

دانلود Emulator جدید Alteriw ورژن 1.3.37a حجم فایل : 4.67MG .

بعد از دانلود این فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در مسیر اصلی نصب بازی کپی کنید.
.
.
برخی ار قابلیت های ورژن 1.3.37a بدین شرح است :
.
- از کار افتادن برنامه های Cheat فعلی ...
.
- بن شدن به طور موقت توسط سرور در صورت استفاده از Cheat های جدید ...
---------------------------------------------------------------------------------------------
دقت : در این ورژن Rank شما به 1 برمیگرده و برای باز شدن تمام اسلحه ها و امکانات بازی باید دوباره زحمت بگشید.اگر میخواید بدون زحمت rank خودتون رو بالا ببرید به اینجا رجوع کنید.
.
.
دقت : اون دسته از دوستان که ورژن قدیمی (1.3.37) رو ندارن و میخوان مستقیما ازاین ورژن ( ۱.۳.۳۷a) استفاده کنن باید فایل iw_22.iwd رو دانلود کرده و در پوشه main که در محل نصب بازی هست کپی کنند اگر ورژن قبلی رو (۱.۳.۳۷) دارین که اول اون رو کپی کنین تو بازی (منظور همون فایل iw_22.iwd هست که باید توی پوشه ی main بریزید )بعد ادامه مطلب رو بخونین ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.
.
دانلود فایل iw_23.iwd از اینجا یا از اینجا حجم فایل : 126.59MG .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت : این فایل (iw_23.iwd) با فایل iw_22.iwd متفاوت بوده و برای اجرا شدن بازی هر دو فایل باید در پوشه main قرار داشته باشند.(iw_23.iwd را مثل iw_22.iwd در پوشه main که در محل نصب بازی قرار دارد بریزید)
.
.
● دانلود نقشه های Resurgence DLC password : xuxinio

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمحتوای Resurgence DLC را در پوشه dlc که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید.
نکته :این نقشه ها برای ورژن 1.3.37a میباشد و با نقشه های ورژن 1.3.37 سازگار نمیباشد.
.
.
دانلود نقشه های Stimulus DLC

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت : این نقشه قبلا با نام DLC شناخته میشد اما نام کامل آن Stimulus DLC است اگر قبلا نقشه با نام DLC دانلود کرده اید نیازی به دانلود این نقشه نیست اما اگه ندارین حتما دانلود کنین که بتونین تو همه نقشه ها بازی کنین.
بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در پوشه english که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید. .

دقت : پوشه zone در مسیر اصلی نصب بازی قرار دارد.

دقت : پوشه dlc بعد از کپی کردن فایل های مربوط به ورژن 1.3.37a به وجود می آید و توجه داشته باشید این نقشه ها با ورژن قبلی یعنی 1.3.37 سازگار نمی باشند.
.
.
بعد از به پایان رساندن عملیات فوق به محل نصب بازی رفته و فایل alterIWnet_configure را اجرا کنید و در پنجره باز شده اسم مستعار خود در بازی یا همان Nickname را نوشته و روی Save کلیک نمایید. ( آموزش ساخت nickname رنگی را از اینجا مشاهده کنید)
.

دقت : اگه بعد از اجرا کردن بازی شروع کرد به Update و گیر کرد این فایل رو بگیرین و تو محل نصب بازی کپی کنین و بزارین Update بشه ... (توجه داشته باشید که اگه بازی بدون نیاز به آپدیت اجرا شد ، نیازی به دانلود این فایل نیست)
.
دقت : برای وصل شدن به سرورهایی که بچه ها می سازن برای جلوگیری از fetching player list این فایل یا این فایل رو دانلود کنین و در پوشه english که در پوشه zone در محل نصب بازی قرار داره کپی کنین این فایل باعث میشه قسمت setting up game هم سریعتر لود بشه.
نکته: ممکنه فایل بالا ( playlist.ff) هر چند وقت یک بار آپدیت شه و نتونید توی سرور بچه ها بازی کنید و وقتی find game رو بزنید پیغام fetching playlist... بده.برای رهایی از این مشکل کافیه فقط یک بار با ای پی پیشفرض ( server.alteriw.net) با خارجی ها بازی کنید تا این فایلتون آپدیت شه...
.
دقت : ممکنه بار اول که می خواین وصل شین به نظر برسه که گیر کرده توی setting up game اما گیر نکرده داره config میکنه حتی ممکنه 5 دقیقه هم طول بکشه پس صبور باشین ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته : دانلود فایل های iw_22.iwd و iw_23.iwd و نقشه هایResurgence DLC وStimulus DLC و ... همه با هم در یک فایل rarدر یکی از سرور های زیر. البته برای اینکه به مشکل بر نخورید ( برای محتویات فایل های زیر ) فیلم آموزشی رو دانلود کنید و تماشا کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کلیه فایلهای بالا بصورت کلی ... حجم 900 مگ

MegaUpload :

برای هرگونه اطلاعات بیشتر به وبلاگ فارسی مخصوص بازی مراجعه کنید :

sepanta
27-07-2010, 15:23
میشه بازی کرد یا نه

ges1382
27-07-2010, 16:50
میشه بازی کرد یا نه

من دارم بازی میکنم آنلاین

alteriw.net

kortol
27-07-2010, 19:25
آره میشه آن لاین بازی کرد... من این آپ دیت جدید رو با تورنت دانلود کردم و بعدش شروع کردم به بازی کردن ولی متاسفانه از 1 باید شروع کنید ولی نقشه ها و مود های جالبی توشه و دیگه اون کد تقلب های قدیمی توش کار نمی کنه و برای 1 ساعت بن میشید!!!!

worldclass
27-07-2010, 20:25
سلام
امروز نمیدونم چرا انلاین بازی اصلا بالا نمیاد
تا همین دیشب داشتم بازی میکردم!!
مشکل چی هست ؟

MILAD2799
27-07-2010, 21:13
من الان که بازیو ران میکنم میگه که نسخه بتای بازی تموم شده و دیگه کسیو پیدا نمیکنه .
البته یه پچ اومده بود اونو ریختم باز کار نکرد
اینم پچش هست

MILAD2799
27-07-2010, 21:26
یافتم . این اپدیت رو دانلود کنید و فقط فایلهای
DBNetwork.Indigo.dll
iw4mp.dat
steam_api.dll
رو داخل بازی بریزید

اپدیت

worldclass
27-07-2010, 21:36
یافتم . این اپدیت رو دانلود کنید و فقط فایلهای
DBNetwork.Indigo.dll
iw4mp.dat
steam_api.dll
رو داخل بازی بریزید

اپدیت
نمیره تو بازی !

MILAD2799
27-07-2010, 21:46
نمیره تو بازی !

اون کرک قبلی رو که همون 4 مگ باشه رو بریز و فقط فایل steam-api رو از این اپدیت جدید بریز توی بازی

worldclass
27-07-2010, 21:48
اون کرک قبلی رو که همون 4 مگ باشه رو بریز و فقط فایل steam-api رو از این اپدیت جدید بریز توی بازی
بازم نمیره!
جالبه که هیچ اروری هم نمیده و اصلا مولتی پلیر باز نمیشه !!

MILAD2799
27-07-2010, 21:49
من همین الان با این فایل بازی کردم:18:

worldclass
27-07-2010, 23:54
دوباره بازی رو نصب کردم درست شد اما یادم رفت از سیو کپی بگیرم :41:

کسی از دوستان میتونه برای من سیو LEVEL 45 رو پیدا کنه ؟

kortol
28-07-2010, 00:00
خوب من هم مثل دوستمون این مشکلو داشتم که بعد از دانلود پچ جدید و ریختن در محل نصب بازی تا امروز داشتم بازی رو راحت انجام می دادم که یه دفعه این پیغام the beta .....endad ( یا یه همچین چیزی ) روی صفحه اول بازی ظاهر شد..........این فایل ها رو دانلود کردم و ریختم توی محل بازی

اما وقتی بازی رو اجرا میکردم بازی اصلا بالا نمی یومد.......برای همین هم به پوشه کرکی رفتم که قبلا دانلودش کرده بودم همون 6 مگی که توی پست های اول گفته بود و فقط فایل iw4mp.exe رو کپی کردم ( فقط همین فایل رو ) ....بازی به راحتی اجرا شد و مشکلی هم نداست ورژن بازی هم AlterIW 1.3.37a هست که گوشه پایین سمت راست نوشته..........

موفق باشید

A.Fire
28-07-2010, 00:06
با سلام.
من این آپدیت جدید Alteriw رو 2 هفته پیش ریختم ولی هر موقع iw4mp.exe رو باز میکنم میگه "iw4mp.exe has stopped working" توی خود وبسایت alteriw هم چند نفر پرسیده بودن ولی هیچ راه حلی نبود. تو Youtube چند تا راه پیشنهاد داده بودن مردم که اونام واسه من کار نکرد. ویندوز من Vista 32bit و با پچ قبلی هم هیچ مشکلی نداشتم.
کسی میدونه چه جوری درستش کنم؟؟؟ یا کرک دیگه ای هست به جز این؟؟
مرسی

gomgashte_r
28-07-2010, 12:28
با سلام خدمت همه دوستان
من مي خوام اين modern warfare رو توي گيم نت به صورت شبكه بازي كنم.لطفا اگه كسي ميتونه يه آموزش در مورد نحوه بازي توي lan بدون استفاده از اينترنت بزاره.
با تشكر قبلي

از دوستان كسي نيست كه بتونه بهم كمك كنه ؟ خيلي ممنون ميشم يه راهنمايي بكنيد.

worldclass
28-07-2010, 16:55
سلام
اخرین ورژن Easy Account Manager رو برای تبدیل لول ها قرار بدید لطفا

A.Fire
30-07-2010, 01:37
با سلام.
من این آپدیت جدید Alteriw رو 2 هفته پیش ریختم ولی هر موقع iw4mp.exe رو باز میکنم میگه "iw4mp.exe has stopped working" توی خود وبسایت alteriw هم چند نفر پرسیده بودن ولی هیچ راه حلی نبود. تو Youtube چند تا راه پیشنهاد داده بودن مردم که اونام واسه من کار نکرد. ویندوز من Vista 32bit و با پچ قبلی هم هیچ مشکلی نداشتم.
کسی میدونه چه جوری درستش کنم؟؟؟ یا کرک دیگه ای هست به جز این؟؟
مرسی
کسی نیست جواب ما رو یده؟

iilliya
30-07-2010, 14:11
دوستان بهترین روش انلاین بازی کردن این بازی چیه تو صفحه اول چند تا گزشته گفته این مال ورژن قدیم این مال جدید
این ورژن ها کدومن؟

ocean12
30-07-2010, 16:27
بعد از آپدیتی که امروز میکنه ورژن بازی دقیقا چند میشه؟ کسی لینک فایلهای آپدیت جدید رو داره؟
حجمش فایلها زیاده.

ocean12
30-07-2010, 17:11
بعد از آپدیتی که امروز میکنه ورژن بازی دقیقا چند میشه؟ کسی لینک فایلهای آپدیت جدید رو داره؟
حجمش فایلها زیاده.

حجم آپدیت زیاد نبود داشت نقشه هایی که توی فولدر zone/english داشتم رو دوباره میگرفت میگذاشت توی zone/dlc :9:!! خودم کپی کردمشون.

بردیا
31-07-2010, 18:59
فقط 2نفره میشه بازی کردش یا اینکه اینم مثل کانتر میشه توی مپای چند نفره زد؟

worldclass
31-07-2010, 21:23
بچه ها من سیوم رو LEVEL 45 پاک شد
کسی میتونه برام رو همون لول یا 70 برگردونه ؟
لطفا راهنمائی کنید خیلی سخته از اول بخوام برم

godsmak
01-08-2010, 09:59
بچه ها من سیوم رو LEVEL 45 پاک شد
کسی میتونه برام رو همون لول یا 70 برگردونه ؟
لطفا راهنمائی کنید خیلی سخته از اول بخوام برم
دوست عزیز، حداقل شما راهنمایی کن که با کدوم آموزش داری بدون دردسر بازی میکنی؟
دو هفتس هیچکس جوابمونو نمیده!

iilliya
01-08-2010, 13:38
کسی نیست بگه داستان این ورژن هاش چیه؟

ocean12
01-08-2010, 17:22

A.Fire
01-08-2010, 23:32

آره دادا منم یه سوال پرسیدم مگه کسی جواب میده....:13:

godsmak
02-08-2010, 11:53
آقا خدا خیرت بده، من طبق این آموزس همین الان دارم بازی میکنم، فقط هم با خارجی ها.
فعلا که با رنک 7 هرچی رنک 30 به بالاست رو نابود کردم! :31:
طبق این آموزش عمل کنید بازی 100% اجرا میشه! :5:

136209
02-08-2010, 13:53
آقا خدا خیرت بده، من طبق این آموزس همین الان دارم بازی میکنم، فقط هم با خارجی ها.
فعلا که با رنک 7 هرچی رنک 30 به بالاست رو نابود کردم! :31:
طبق این آموزش عمل کنید بازی 100% اجرا میشه! :5:

سلام منم که طبق همین آموزش رفتم اما قسمت مولتی پلیر اصلا باز نمی شه بعضی وقتی هم پیغام می ده که نمی تونه به سرور وصل بشه یکی منو راهنمایی کنه لطفا

godsmak
02-08-2010, 15:17
سلام منم که طبق همین آموزش رفتم اما قسمت مولتی پلیر اصلا باز نمی شه بعضی وقتی هم پیغام می ده که نمی تونه به سرور وصل بشه یکی منو راهنمایی کنه لطفا
زیر همون آموزش تو وبلاگ نظر بذار، جوابتون رو میده!
درضمن برای وصل شدن به سرور حدود 5 تا 10 دقیقه باید صبر کنید!

djmd
03-08-2010, 00:17
کسی نیست بگه داستان این ورژن هاش چیه؟

دوست عزیز من در مورد نسخه کرک شده اطلاعات چندانی ندارم .. شرمنده .

Newboys20
05-08-2010, 09:55
سلام
یک مدت نبودم
یک مدت هم فراموش کرده بودم سر بزنم
بچه های ایرانی زیاد شدند از ساعت های 12 ظهر تا 2 شب سرور ایرانی همیشه هست
سرور ایرانی یعنی پینگ کم
اگه می خواین با ایرانی ها بازی کنید آی دی یا هو ی زیر رو اد کنید تا بهتون آی پی سرور های ایرانی رو بدن
توجه کنید که آی پی عوض می شود

j.game2011
اینم یکی دیگه
vahid0027
اینم هست
benam_miri
اینم خوبه
mis_nader

Newboys20
06-08-2010, 13:09
وقتی ip سرور ایرانی رو دارید برید تو console بزنید
conncet ip
که به جای ip آی پی سرور ایرانی رو بزنید

hassanmirabi
07-08-2010, 18:49
بسم رب الشهدا

اين تاپيك رو ايجاد كردم تا يه سري اطلاعات راجع به نحوه آملاين بازي كردن مادرن وارفير 2 به دوستاني كه ميخوان آنلاين بازي كنن يا اين كه توي آنلاين بازي كردن موفق باشن بدم.بيشترش تجربيات شخصي خودمه.من مادرن وارفير دو رو هم روي پلي استيشن 3 و هم روي ايكس باكس آنلاين بازي ميكنم.در زمان نوشتن اين تاپيك رنكم توي پلي استيشن 32 پرستيژه و توي ايكس باكس هم كه خيلي بازي نميكنم 34.اينا چند تا توصيه از ديدگاه منه كه باعث ميشه تو انواع بازي ها موفق تر باشيد.اميدوارم بقيه دوستان هم تجربياتشون رو در اختيار ما و ديگران قرار بدن.پس لتس گو:

ابتدا اجازه بديد اسلحه ها رو معرفي كنم:

اسلحه هاي توليه (primary weapons):
Assault rifles:

M4 Carbine:

مشخصات فني:
كارخانه سازنده: Colt's Manufacturing Company
كشور سازنده: ايلات متحده امريكا
كاليبر: 5.56x45mm NATO
نوع شليك: نيمه/تمام اتوماتيك
تعداد شليك در دقيقه: 800-950
برد موثر (متر): 300

اين اسلحه در هر سه حالت كمپين مولتي پلير و اسپشيال اوپس در دسترسه

نكاتي راجع به اسلحه:
در مولتي پلير اين اسلحه در هر كلا 30 گلوله داره كه در هر خشاب 15 گلوله قرار ميگيرن كه مقدار كميه.با توجه به اين كه صدمه اي كه ميزنه (دميج) كمه من توصيه مي كنم اگه تازه كاريد ازش استفاده نكنيد.اين اسلحه به صورت پيش فرض بازن.بردش خوبه ولي دقت شليكش پايينه

FAMAS

مشخصات فني:
كارخانه سازنده: GIAT Industries
كشور سازنده:فرانسه
كاليبر: 5.56x45mm NATO
نوع شليك: نيمه/تمام اتوماتيك (در بازي سه تير با هر شليك)
تعداد شليك در دقيقه: 1000-1100
برد موثر (متر): 450

اين اسلخه در رنك 4 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه ي محبوب منه.دقتش خيلي بالاست به طوري كه حتي ميتونم بگم با خيلي از اسنايپ ها ميتونه رقابت كنه.من با اين اسلحه حتي تونستم از فاصله اي در حد نيم كيلومتر هم هد شات كنم.علي ارغم اسلحه واقعي در بازي برد موثرش هم خوبه.تنها مشكلش شايد اين باشه كه در هر شليك سه تير ميزنه.اگه بتونيد سريع و پشت سرهم دكمه رو فشار بديد اين نقيصه هم به راحتي جبران ميشه.در هر خشابش 30 تير و جمعا 60 تير داره كه مقدار خيلي بالاييه.بهترين گزينه براي آماتور هاست.چون در هر شليك 3 تير ميزنه براي زدن هدف هاي متحرك بهترين گزينس.چون ميزان تير هاي هدر رفت به حداقل ميرسه.
مشكل ديگه اي كه داره اينه كه شما با اين اسلحه نميتونيد در يك زمان بيشتر از سه نفر رو بكشيد (لا اقل من كه تا حالا نتونستم) .از مزاياي ديگش اينه كه اصلا لگد نداره براي همين ميتونيد هدف هاي دور رو به راحتي با اين اسلحه از پا در بياريد.بهتره اين اسلحه رو فقط با افزونه نارنجك انداز استفاده كنيد.رد دات يا هولو گرافيگ سايت روش نذاريد كه اين اسلحه بدون اونا بهتر نشونه گيري ميكنه

SCAR-H

مشخصات فني:
كارخانه سازنده: Fabrique Nationale de Herstal (FN)
كشور سازنده:بلژيك
كاليبر:7.62x51mm NATO
نوع شليك: تمام اتوماتيك
تعداد شليك در دقيقه:800
برد موثر (متر): 525

اين اسلحه در رنك 8 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:

اين اسلحه هم اسلخه ي بساير خوبيه.دقت بالايي داره كه با توجه به لگد كم براي هدف هاي دور مناسبه.برد و دميج خوبي هم داره.تنها مشكل خشابشه با سرعته شليكش.خشابش 20 تير داره كه جمعا ميشه 40 تير.كه مفدار كميه و بعد از كشتن هر 2 نفر مجبور به ريلود كردن هستيد.سرعت شليكش هم براي يه ازولت ريفل خيلي كمه.جاي خالي افزونه (attachment) rapid fire براش به شدت حس ميشه.اين اسلحه به همراه اقزونه هاي نارنجك انداز (grenade launcher) و رد دات (red dot) تركيب خوبي واسه شما ميسازه

TAR-21

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Israel Military Industries (IMI)
كشور سازنده: رژيم اشغالگر قدس
كاليبر:5.56x45mm NATO
نوع شليك: نيمه/تمام اتوماتيك-سه تير در يك شليك (در بازي فقط تمام اتوماتيك)
تعداد شليك در دقيقه:800
برد موثر (متر): 525

اين اسلحه در رنك 20 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
خوب اين اسلحه در دنياي واقعي ساخت رژيم اشغالگره قدسه بنابر اين من دركتون ميكنم اگه نخوايد ازش استفاده كنيد (شوخي :31::31:)
سواي از شوخي بايد بگم كه اين اسلحه چندان اسلحه ي خوبي نيست(مثل رژيم سازندش).دقتش خيلي پايينه كه اونو فقط براي هدف هاي نزديك قابل استفاده ميكنه.بر خلاف مشخصاتي از اسلحه كه بازي ارائه ميده ولي در عمل بايد بگم كه قدرت آتش يا همون دميج و بردش هم چندان خوب نيست.
اين اسلحه به همراه F2000 يه رد دات منخصر به فرد داره كه بهش ميگن ديد مريخي (mars sight) .تو هر خشابش 30 تا گلوله هست.
اين تنها اسلحه ايه كه در توي بازي روس ها صلا ازش استفاده نميكنن (چرا؟)

FAL

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Fabrique Nationale de Herstal (FN)
نوع شليك: نيمه/تمام اتوماتيك (در بازي فقط يك تير در هر شليك)
تعداد شليك در دقيقه:650-700
برد موثر (متر):600

اين اسلحه در رنك 28 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
راجع به اين اسلحه يه نفر ديگه توضيح بده چون من حتي يه بار هم ازش استفاده نكردم

M16A4

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Colt
كشور سازنده:ايلات متحده
نوع شليك: نيمه اتوماتيك (در بازي فقط سه تير در هر شليك)
تعداد شليك در دقيقه:650-700
برد موثر (متر):600

اين اسلحه در هر دو حالت كمپين و مولتي پليردر دسترسه
اين اسلحه در رنك 40 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه هم مثل فاماس تير شليك ميكنه ولي دقت و سرعت شليكش از فاماس كمتره.در ضمن ميزان قابل توجهي هم لگد داره.نشونه گيرش به خوبيه فاماس نيست ولي بد هم نيست براي هدف هايي در برد متوسط توصيه ميشه.وقتي كار با فاماس رو خوب ياد گرفتيد و حسابي باهاش كشتيد ميتونيد بيايد سروقت اين اسلحه

ACR:

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Bushmaster
كشور سازنده:ايالات متحده
تعداد شليك در دقيقه:650
برد موثر (متر):300

اين اسلحه در رنك48 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
بهترين گزينه براي حرفه اي ها.به جرات ميتونيد بگم كه اين اسلحه يه اسلحه چند منظوره ي عاليه.دقت بسيار بالا برد و سرعت شليك خوب از اون يه اسلحه س عالي ساخته.توي مشخصات اسلحه قدرت دميج رو كم نشون دادن ولي تجربه به من ميگه كه از قدرت دميجي بالاتر از اونچه كه نشون دادن برخورداره
اين اسلحه دقيقترين اسلحه ي بازيه.محبوبترين اسلحه در بين بازيكن ها و همجنين تيم سازنده مادرن وارفر هم هست.
طوري كه اونا بعد از ساختن اين اسلحه واسه اين بازي به خودشون آفرين گفتن!!!
خلاصش كنم اگه اين اسلحه رو باز كرديد دليلي وجود نداره كه از اسلحه هاي ديگه به عنوان اسلحه اوليتون استفاده كنيد.
اين اسلحه به همراه افزونه هاي رد دات و نارنجك انداز تركيبي دوست داشتني و عالي براي شما و مهلك براي دشمنان ميسازه

F2000

مشخصات فني:
كشور سازندبلژيك
تعداد شليك در دقيقه:850-900
برد موثر (متر):550

اين اسلحه در رنك60 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:اين اسلحه بسار خوش دسته.لگدش هم خيلي كمه اگه دقتش بيشتر بود بهترين گزينه براي فاصله هاي دور بود كه متاسفانه از دقت پاييني برخورداره.البته رد دات در عمل دقتش رو ميزان زيادي بهبود ميبخشه (يادتون هست كه اين اسلحه رد دات ديد مريخي داره).ميزان دميجش هم در عمل بيشتر از اون چيزيه كه بازي ميگه.تو هر خشابش 30 تا تير داره.
در كل بايد بگم اسلحه ي خوبيه.هيچگاه از انتخابش به عنوان اسلحه ي اوليتون پشيمون نميشيد

AK-47

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Izhmash
كشور سازنده: اتحاد جماهير شوروي سوسياليستي
كاليبر:7.62x39 mm
تعداد شليك در دقيقه:600
برد موثر (متر):800

اين اسلحه در رنك70 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
آقا اول يكي بمن بگه هدف از اين كه اين اسلخه رو گذاشتن تو رنك آخر باز شه چيه؟.اگه خيلي شاخ بود يه چيزي ولي يه اسلحه ي معموليه.
دميجش خوبه ولي دقتش تعريفي نداره در ضمن لگدش هم بالنسبه زياده.من زياد باهاش بازي نكردم.چون همين رسيدم به رنك 70 بعدش سريع پرستيژ گيم رو باز كردم و اسلحه هام دوباره ريست شد.
رد دات دقتش رو به ميزان زيادي بهبود ميده چون نشونه گيرش يكي از بيخودترين نشونه گير هاست
اين اسلحه همونطور كه انتظار ميره اسلحه ي محبوب رو س ها در بازيه.معمولا موقعي كه صداي ِيزاييچ رو ميشنويد و نقش زمين ميشيد به احتمال 70 درصد تير ي كه شما رو از پا در آورده از يه كلاشنيكف آ كا 47 شليك شده.
از نكات خارح از بازي اين اسلحه هم اينه كه اين اسلحه محبوب ترين اسلحه در جهانه.در همه ي كشور ها بجز امريكا انگليس و فرانسه استفاده شده.تاريخ ساختش يك سال بعد از اتمام جنگ جهاني دوم توسط سرگرد ميخاييل كلاشنيكفه.اين اسلحه بيشترين تعداد استفاده و ساخت رو در سراسر جهان داره و تا به امروز توسط حدود 147 كشور در جهان ساخته ميشه
با تمام اينها توي مادرن وافر اين اسلحه بدرد همون روسها ميخوره:31:

Sub machine guns:

MP5K

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Heckler & Koch
كشور سازنده: آلمان
كاليبر:9x19mm Para/luger
نوع شليك:تمام اتوماتيك/تك شليك
تعداد شليك در دقيقه900
برد موثر (متر):20-80

اين اسلحه به صورت پيش فرض بازه
نكاتي راجع به اسلحه:كلا اسلحه هاي اين كلاس براي هدف هاي نزديكن.سعي كنيد توي نقشه هاي كوچيك مثل Rust,scarpyard,highrise ازشون به عنوان اسلحه اوليه استفاده كنيد.اسلحه هاي اين كلاس معمولا سرعت اتش بالايي دارن واسه همين هم همونطور كه گفتم براي هدف هاي نزديك بهترين گزينن.چون در كسري از ثانيه تعداد زيادي گلوله به درون بدن دشمن سرازير ميكنند.
اما راجع به اين اسلحه:
اين اسلحه تمام خصويات مورد انتظار از اين كلاس رو داره به اضافه اين كه ميزان لگش وحشتناكه (منظور از لگد انحراف از هدف در اثر شليكه)جوري كه زدن هدف هاي نزديك هم با اين اسلحه كاريست بسي دشوار.
راجع بهش زيادتر توضيح نميدم چون ميدونم با وجود شاهكاري مثل ump45 كه به صورت پيش فرض بازه هيچكدوم از شما ختي نيم نگاهي هم به اين اسلخه نمي اندازيد

UMP45

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Heckler & Koch
كشور سازنده: آلمان
كاليبر:.45 ACP
نوع شليك:تمام اتوماتيك
تعداد شليك در دقيقه:650
برد موثر (متر):100

اين اسلحه به صورت پيش فرض باز مي باشد
نكاتي راجع به اسلحه:
و اما شاهكار آفرينش... گل سر سبد اين كلاس...
بهترين اسلحه ي اين كلاس همين اسلحه هست.اين اسلحه همه چيزش عاليه.دقتودميج برد سرعت آتش خلاصه همه چيز.به جرات ميتونم بگم كه اين اسلحه توان رقابت با تمامي اسلحه هاي كلاس ازولت ريفل بجز ACR رو داره.اين اسلحه بر خلاف ديگر همتايانش در اين كلاس ميتواند براي هف هاي دور هم استعمال شود.يك نكته بهتون ميگم كه بتونيد به راحتي با اين اسلحه هدف هاي دور رو شكار كنيد:
تنها مشكل اين اسلخه ميزان لگد نسبتا زيادشه كه اونو براي هدف هاي دور قير قابل استفاده ميكنه.شما ميتونيد براي رفع اين نقيصه با اين اسلحه بصورت منقطع شليك كنيد بطوري كه در هر ثانيه دو بار دكمه شليك رو فشار بديد كه باعث ميشه در هر بار شليك سه تير از اسلحه رها بشه.(عملا ميشه مثل فاماس) با اين كلك به راحتي ميتونيد ببينيد كه چجوري شكارتون كه در فاصله ي دوري از شما قرار داره چگونه نقش بر زمين ميشه
اين اسلحه يكي از بهترين انتخاب ها براي تازه كاراس چون بصورت پيش فرض بازه و خصوصيات عالي هم داره

VECTOR

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:Transformational Defense Industries, Inc. (TDI)
كاليبر:.45 ACP
تعداد شليك در دقيقه:1500
برد موثر (متر):80-100
عكس واقعي:

اين اسلحه در رنك 12 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:اين اسلحه سريع ترين سرعت آتش رو در بين تمام اسلحه هاي مادرن وارفير 2 داره.تو هر خشابش 30 تا تير جا ميگيره (در دنياي واقعي 13 الي 28 تير جا ميگيره) ميزان لگدش بسار كمه ولي مانند ساير اسلحه هاي اين كلاس برد بسيار كمي داره.دقتش خوبه و با رد دات بهتر هم ميشه.سعي كنيد در نقشه هاي كوچك ازش استفاده كنيد

P90

مشخصات فني:
كاليبر:.5.7x28mm
تعداد شليك در دقيقه:900
برد موثر (متر):200

اين اسلحه در رنك 24 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه دقت و سرعت آتش خوبي داره.مهمترين مزيتش سرعت ريلود يا خشاب گذاريشه كه بسيار كمه.ميزان لگد اين اسلحه هم كمه اين اسلحه به همراه رد دات يا هولوگرافيك سايت يكي از گزينه هاي خوب شما براي نقشه هاي كوچك تا متوسطه

MINI-UZI

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:IMI
كشور سازنده:رژيم اشغالگر قدس
كاليبر:.9x19mm Luger/Para
تعداد شليك در دقيقه:950
برد موثر (متر):100

اين اسلحه در دو حالت كمپين مولتي پلير در دسترسه
اين اسلحه در رنك 44 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
خب يه اسلحه ديگه از رژيم اشغالگر قدس.بر خلاف اسلحه ي قبلي اين يكي چندان بد نيست.مثل ساير اسلحه هاي اين كلاس براي هدف هاي نزديك ساحته شده.به تنهايي كاربردي نداره مگر اينكه از افزونه ي آكيمبو (akimbo) به همراه پرك (perk) هاي دويدن نا محدود (Marathon) و سرعت بيشتر (light weight) و خونسرد (cold blood) استفاده كنيد.اين سه پرك رو با هم انتخاب كنيد اين اسلحه رو هم آكيمبو كنيدG18رو هم به عنوان اسلخه ثانويه آكيمبو كنيد و برداريد.يه كاستوم كلاس عالي واسه دويدن به اطراف و شكار دشمنان از فاصله ي نزديك.به راحتي ميتونيد در هر تيم دث مچي 20 تا 25 نفر رو شكار كنيد.

Light Machine Guns

L86 LSW:

مشخصات فني:
كارخانه سازنده:IRoyal Small Arms Factory
كشور سازنده:بريتانيا
كاليبر:.5.56x45mm NATO
تعداد شليك در دقيقه:610-775
برد موثر (متر):650

اين اسلحه به صورت پيش فرض باز ميباشد
نكاتي راجع به اسلحه:
اسلحه هاي اين كلاس داراي خشاب زياد ميباشند.معمولا توانايي خمل اين اسلحه ها كم است و همراه داشتن آنها به ميزان قابل توجهي از سرعت دويدن شما در بازي ميكاهد و باعث زودتر خسته شدن شما ميشود.اين اسلحه ها بيشتر مناسب نقشه هاي كوچك و علي الخصوص نقشه هايي كه شما قصد داريد براي شكار در نقطه اي كمين كنيد مناسب هستند.ميزان لگد اين اسلحه ها وخشتناك است بطوري كه براي فواصل دور غير قابل استفاده اند اما افزونه ي GRIP به ميزان قابل توجهي از لگد آنها ميكاهد.
و اما راجع به اين اسلخه:
دميج و برد موثر اين اسلحه نسبتا خوب است ميزان لگدش هم از ديگر همتايانش در اين كلاس كمتره.اين اسلحه به همراه افزونه هاي رد دات و هارت بيت (heartbeat) انتخاب خوبي براي نقشه هاي كوچك و متوسطه.ضمن اينكه دقت اين اسلحه با رد تا در خد قابل توجهي بهتر ميشود

RPD

مشخصات فني:
كارخانه سازنده : ناشناخته
كشور سازنده:اتحاد جماهير شوروي سوسياليستي
كاليبر:.7.62x39mm
تعداد شليك در دقيقه: 650
برد موثر (متر):1000

نكاتي راجع به اسلحه:
در هر خشاب اين اسلحه 100 تير جا ميگيرد.اسلحه ي خوش دستيه.لگدش نسبت به ساير اسلحه هاي اين كلاس كمتره.اين الحه رو به همراه افزونه هاي رد دات و هارت بيت استفاده كنيد.با اين اسلحه تقريبا فواصل دور رو هم مي تونيد نشونه گيري كنيد

MG4

مشخصات فني:
كارخانه سازنده : Heckler & Koch (HK)
كشور سازنده:آلمان
كاليبر:.5.56x45mm NATO
تعداد شليك در دقيقه:750-800
برد موثر (متر):900-1000

اين اسلحه در دو حالت مولتي پلير و اسپشيال اوپس در دسترسه
اين اسلحه در رنك 16 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
دقت خوبي داره ولي ميزان لگدش خيلي زياده كه حتما بايد همراهش افزونه ي GRIP رو استفاده كنيد.اين اسلحه رو مي تونيد همراه افزونه هاي گريپ و هارت بيت استفاده كنيد.

AUG HBAR

مشخصات فني:
كارخانه سازنده :Steyr
كشور سازنده:اتريش
تعداد شليك در دقيقه: 650
برد موثر (متر):450-500

اين اسلحه در رنك 32 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه بهترين اسلحه ي اين كلاسه.بيشترين دقت و دميج رو داره.اما تعداد گلوله ها در خشابش از ساير همتايانش در اين كلاس كمتره.اين اسلحه در هر خشابش 84 گلوله داره.ضمن اين كه از سرعت آتش كمتري نسبت به بقيه در اين كلاس برخورداره.
در كل اگه اين اسلحه رو باز كرديد نيازي به استفاده از ديگر اسلحه هاي اين كلاس نيست.
اين اسلحه به همراه افزونه هاي ACOG SCOPE و هارت بيت انتخاب مناسبي هست.ضمن اين كه ميزان لگدش هم بالنسبه كمه

M240

مشخصات فني:
كارخانه سازنده :Fabrique Nationale de Herstal
كاليبر:7.62x51mm NATO
تعداد شليك در دقيقه:-950 650

اين اسلحه در رنك52 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه تنها نكته ي مثبتي كه داره سرعت آتششه.كه اونم خيلي بالا نيست در حده بقيه اسلحه هاي اين كلاسه.بقيه خصوصياتش از سايرين بدتره.ضمن اين كه ميزان لگدش هم زياده.
در ضمن اين اسلحه يك مشكل يا بهتره بگيم باگ خيلي بزرگ داره.اونم اينه كه بر خلاف ساير اسلحه ها وقتي كه از افزونه ي Silencer استفاده كنيد هنگام شليك همچنان در ميني مپ (mini map) قابل رويت هستيد:18:
خالا يكي بگه چرا بايد از اين اسلحه استفاده كرد وقتي AUG HBAR هست؟!

Sniper rifles

INTERVENTION:

مشخصات فني:
كارخانه سازنده :CheyTac LLC
كاليبر:.408
تعداد شليك در دقيقه:-نا معلوم
برد موثر (متر):بيشتر از 2000

نكاتي راجع به اسلحه:
اسلحه هاي اين كلاس همگي انايپ هستند مناسب براي هدف هاي دور.پيشنهاد ميشه در نقشه هاي underpass -estate-derail و ساير نقشه هاي بزرگ بيشتر از اين اسلحه ها استفاده كنيد.همچنين پيشنهاد ميشه اين اسلحه ها رو به همرا افزونه هاي هارت بيت و FMJ و پرك Staedy Aim استفاده كنيد.
همانطور كه ميدونيد اين اسلحه ها براي هدف هاي دور مناسبند اما اگه حرفه اي باشيد ميتونيد براي هدف هاي نزديك و در نقشه هاي كوچك هم از آنها استفاده كنيد.حتما تا حالا به آدم هايي بر خورديد كه با يك اسناپ از فاصله 5-6 متري شما رو كه مسلسل در دست داريد در كسري از ثانيه ميكشند.ولي رسيدن به اين مهارت نياز به تمرين بسيار داره.من هنوز بعد خدود يك سال بازي كردن به اين مهارت نرسيدم

اما راجع به اين اسلحه:
اين اسلحه كه به صورت پيش فرض هم بازه تقريبا بهتريا اسلحه اين كلاسه.البته به شرط اين كه حداقل اونقدر حرفه اي باشيد كه بتونيد با تير اول دشمن رو بكشيد.چون سرعت آتش اين اسلحه بسيار پايينه و تا تير بعدي آماده ي شليك بشه احتمالا شكار شما از تير رس شما فرار كرده.

BARRETT .50CAL

مشخصات فني:
كارخانه سازنده :Barrett Firearms Manufacturing
كاليبر:.50 BMG
تعداد شليك در دقيقه:-60
برد موثر (متر):1829

نكاتي راجع به اسلحه:
اين اسلحه داراي بيشترين سرعت آتش در ميان همتايان خود است.دقتش تنها اندكي از اسلحه ي قبلي كمتره.
براي مبتدي ها بهترين گزينه استچون هم بصورت پيش فرض بازه هم سرعت آتشش زياده

WA2000

مشخصات فني:
كارخانه سازنده Walther
كشور سازنده:آلمان
كاليبر:.300 Winchester Magnum
تعداد شليك در دقيقه:-نا معلوم
برد موثر (متر):1000

اين اسلحه در رنك 36 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:اين اسلحه به جز در سرعت آتش تفاوت چندان ديگه اي با اسلحه ي قبلي نداره.سرعته آتشش كمترهبا توجه به اين كه اين اسلحه در رنك 36 باز ميشه كمتر كسي رو ميبينيد كه ازش استفاده كنه.مقدار خشابش هم خيلي كمه تنها 6 تير در هر خشاب.در كل اسلحه ي بدرد بخوري نيست.
خوبه بدونيد كه در دنياي واقعي تنها 176 عدد از اين اسلحه ها ساخته شده

M21 EBR

مشخصات فني:
كارخانه سازنده :Naval Surface Warfare Center Crane Devision
كاليبر:.7.62x51mm NATO
تعداد شليك در دقيقه:-700-750

اين اسلحه فقط در حالت مولتي پلير در دسترسه
اين اسلحه در رنك 56 باز ميشود
نكاتي راجع به اسلحه:من زياد از اين اسلحه استفاده نكردم.ولي از مشخصاتش معلومه كه نبايد فرق چنداني با بقيه اسنايپ هاي اين كلاس داشته باشه.در هر خشابش 20تير جا ميگيره
ولي چيزي كه توجه رو جلب ميكنه سرعت آتش اسلحه در دنياي واقعيه كه 700 تا 750 تير در دقيقس:18:.نميدونم فكر مي كنيد چنين چيزي ممكنه؟! با اين سرعت آتش ديگه اين اسلحه اسنايپ مخسوب نميشه كه بايد بهش بگن مسلسل!!!!!!!

Riot Shield

نكاتي راجع به سپر:
سپر به عنوان يك اسلحه ي اوليه بكار مير.از فاصله ي نزديك بسار روي دشمنان كار سازه بطوري كه با يك يا دو ضربه اونا رو ميكشه.زماني كه سپر رو استفاده نميكنيد و از اسلحه ي ثانويتون استفاده ميكنيد سپر در پشت شما قرار ميگيره و تير هايي كه از پشت سر به سوي شما شليك ميشن رو دفع ميكنه.هنگام استفاده از سپر به حالت نيمه ايستاده باشيد تا از پا هاي شما هم محافظت بشه هرگز هنگام استفاده از سپر ندويد.از سپر به همراه اكويپمنت (equipment) پرتاب چاقو استفاده كنيد.در هنگامي كه سپر داريد هيچ نوع سلاحي از جمله آر پي جي شات گان سنچوري گان(sentry gun) هرير (harrier) مستقيما روي شما كار ساز نيست.از اين مزيت دوستان شما مي توانند براي نابودي سنچوري گان ها و انواع پرنده هاي دشمن استفاده كنند.(زماني كه اين وسايل بر روي شما قفل كرده اند دوستانتان به راحتي مي توانند آنها را نابود كنند)
هر تير دشمن را كه بلاك كنيد مقداري امتياز تجربي به شما داده مي شود
براي كشتن دشمن هايي كه سپر حمل ميككند هم ميتونيد اونا رو دور بزنيد و به پشتشون بريد يا اين كه كورشون كنيد و بريد پشتشون يا به پا هاشون شليك كنيد يه از بمب كنترل دار (semtex) استفاده كنيد

---------------------------------------
خوب در پست بعدي انشا الله به معرفي اسلحه هاي ثانويه و نكاتشون مي پردازم.در پست هاي آتي هم پرك ها اتچمنت ها و اكويپمنت ها و تك تك نقشه هاي بازي رو معرفي ميكنم و نحوه مبارزه دز هر كدوم از اونا رو ميگم.
لطفا باقي دوستان هم تجربياتشون رو در اختيار ما بذارن

MobinS
07-08-2010, 21:24
چرا توی قسمت بازی های آنلاین نزدی؟

hassanmirabi
07-08-2010, 21:56
اگه لازمه خوب يكي از مديرا زحمتشو بكشه ديگه.

Torch Bearer
10-08-2010, 22:19
درسته که در بازی انلاین حق برداشتن Grenade Luncher ندارید؟

mes que un club
11-08-2010, 11:12
آره تو سرور های ایرانی نمیزترند.والا میدونی مثل چیه مثل تقلب حسابش میکنن.توصیه میکنم که تو سرور های ایرانی لانچر نزنید و اگه کیفتون گرف برین سرور خارجی :31:

light
11-08-2010, 11:19
آخر روشي براي شبكه كردن بصورت LAN اومد ؟

iilliya
11-08-2010, 11:37
آخر روشي براي شبكه كردن بصورت LAN اومد ؟

روش که هست اما بدرد جای مثل گیم نت نمی خوره اگه تو خونه میخوای میشه خیلی هم شاده:13:

hajoo
11-08-2010, 12:57
من میخوام تو خونه لن کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

iilliya
11-08-2010, 16:07
من میخوام تو خونه لن کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

بازی من مشکل داره یا من یه جای ریست میزنم داشتم بازی میکردم تا رنک 6 رفتم بعد بازی رو مپشو عوز کرد من شدم رنک 1:19::19::19: ترو جون هر کی دوست دارین یکی بگه چشه ؟
مال من بازیم کرک نمی خواست

worldclass
11-08-2010, 16:40
یک اتفاق جالب برای من افتاد !
چند روز پیش بعد از کشتن یک نفر یک مرتبه از level 53 به level 70 بهم ترفیع داد!!
از هیچ نرم افزاری هم استفاده نکردم و میخواستم دوباره از اول شروع کنم!
چطور همچین چیزی ممکنه ؟

AhmadReza.
11-08-2010, 21:41
پس آموزش lan کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.Fire
12-08-2010, 11:06
یک اتفاق جالب برای من افتاد !
چند روز پیش بعد از کشتن یک نفر یک مرتبه از level 53 به level 70 بهم ترفیع داد!!
از هیچ نرم افزاری هم استفاده نکردم و میخواستم دوباره از اول شروع کنم!
چطور همچین چیزی ممکنه ؟
احتمالا داشتی Search and destroy ّبازی میکردی. اونجا از این چیزا پیش میاد من خودم یه دفعه از لول 29 شدم 70.

parsa5564
13-08-2010, 00:54
دوستان میشه لطف کنید و جدیدترین و کامل ترین اموزش برای این بازی رو بدید؟اخه توی تاپیک چندتا هست نمیدونم کدوم درست تره

worldclass
13-08-2010, 15:39
احتمالا داشتی Search and destroy ّبازی میکردی. اونجا از این چیزا پیش میاد من خودم یه دفعه از لول 29 شدم 70.
برای من تو Demolition اینجوری شد !

vegas
13-08-2010, 15:45
این هکر ها و چیتر ها کم که نشدن زیاد هم شدن ای بابا !!!!!!!

black.assassin
13-08-2010, 20:41
خیلی راحته کرک کردن بازی برای آنلاین بازی کردن :

اگه بازی رو دارید که هیچ اگه ندارید از اینجا بگیرید :

اول باید حدود 1 گیگ دانلود کنید :

1- DLC (mediafire)5part:

rapidshare :

2- patch3 :

3- Move_Stimulus.exe

بعد اولش DLC ها رو کپی کن داخل پوشه بازی . بعد Move_Stimulus.exe رو کپی کن و اجرا کن . آخر از همه حشفزا رو کپی کن و با alteriw configur... می تونی یوزر داخل بازیتو اسمش رو عوض کنی . حالا بازی کرک شده . برای آنلاین زدن می تونی از سرور های مجازی استفاده کنی و یا از برنامه هایی مثل این :

A.Fire
13-08-2010, 22:04
برای من تو Demolition اینجوری شد !
من تا حالا اونجا امتحان نکرده بودم چه جالب

parsa5564
14-08-2010, 01:25
خیلی راحته کرک کردن بازی برای آنلاین بازی کردن :

اگه بازی رو دارید که هیچ اگه ندارید از اینجا بگیرید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداول باید حدود 1 گیگ دانلود کنید :

1- DLC (mediafire)5part:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدrapidshare :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- patch3 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- Move_Stimulus.exe

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد اولش DLC ها رو کپی کن داخل پوشه بازی . بعد Move_Stimulus.exe رو کپی کن و اجرا کن . آخر از همه حشفزا رو کپی کن و با alteriw configur... می تونی یوزر داخل بازیتو اسمش رو عوض کنی . حالا بازی کرک شده . برای آنلاین زدن می تونی از سرور های مجازی استفاده کنی و یا از برنامه هایی مثل این :

همه لینک هارو بعد از دانلود تو فولدر اصلی بازی کپی کنم؟یعنی اینجا؟
\Call of Duty 6\Game\Call of Duty Modern Warfare 2

A.Fire
14-08-2010, 02:11
ببینم راه دیگه ای به جز Alteriwnet نیست که بتونیم Mw 2 رو آنلاین بازی کنیم؟؟

black.assassin
14-08-2010, 10:12
همه لینک هارو بعد از دانلود تو فولدر اصلی بازی کپی کنم؟یعنی اینجا؟
\Call of Duty 6\Game\Call of Duty Modern Warfare 2

بله . البته اگه شانس بیارید فایلهای شما توسط شرکت های پخش بازی ایرانی دستکاری نشده باشه .

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

ببینم راه دیگه ای به جز Alteriwnet نیست که بتونیم Mw 2 رو آنلاین بازی کنیم؟؟

چرا راه برای آنلاین بازی کردن زیاده ولی ساده ترین و راحت ترینش همینه .

parsa5564
14-08-2010, 11:57
نمیدونم.بازی 3 تا دی وی دی هست؟بازی های دست کاری نشده چند دی وی دی هستند؟

aram24
14-08-2010, 12:00
دوستان ما اينترنت خفن نداريم ...

يكي شيوه LAN بازي كردن رو توضيح بده لطفا

A.Fire
15-08-2010, 04:16
چرا راه برای آنلاین بازی کردن زیاده ولی ساده ترین و راحت ترینش همینه .
یکیشو میتونی توضیح بدی بی زحمت؟ مرسی

iilliya
15-08-2010, 08:19

یه سر به ایجا بزنین هر چی بخواین هست:20:

black.assassin
15-08-2010, 14:45
یکیشو میتونی توضیح بدی بی زحمت؟ مرسی

صفحه اول هست

farid_frd
16-08-2010, 17:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا واسه این که بخوایم آنلاین بازی کنیم این همه کاری باید انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

iilliya
16-08-2010, 21:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا واسه این که بخوایم آنلاین بازی کنیم این همه کاری باید انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟

نه برو 100هژار تومان بده بازی اصلی بخر
اونم آپدیت میخواد کاری نداره
اگه بدونی چه کیفی میده بازی

black.assassin
16-08-2010, 21:42

شما کافیه بری کافی نت . اگه دانلود رایگان نداری :31: و چیزی حدود 1 گیگ دانلود کنی و این همه کار هم که تو پست اول گفته لازم نیست . صفحه قبل توضیح دادم .

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

نمیدونم.بازی 3 تا دی وی دی هست؟بازی های دست کاری نشده چند دی وی دی هستند؟

همون 3 DVD هستش .

farid_frd
17-08-2010, 01:04
شما کافیه بری کافی نت . اگه دانلود رایگان نداری :31: و چیزی حدود 1 گیگ دانلود کنی و این همه کار هم که تو پست اول گفته لازم نیست . صفحه قبل توضیح دادم .

---------- Post added at 10:42 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

همون 3 DVD هستش .

ولی مال من 4 تا dvd بود :18::20::27::5:

Squall Leonhart
17-08-2010, 08:47
ولی مال من 4 تا dvd بود :18::20::27::5:

ماله تو کاملا دستکاری شده توسط گروه بویز تیم هست. تازه ناقص هم هست! چون یه جایی گیر خواهد کرد.

نسخه اصلی که IW داده بیرون دو دی وی دی هست. که دی وی دی اول ناین هست یعنی (نه گیگ هست) ولی توی ایران همون نسخه سه دی وی دی ( دی وی دی فایو) اصل هست.

farid_frd
17-08-2010, 18:40

یه سر به ایجا بزنین هر چی بخواین هست:20:

دوستان من طبق این سایت عمل کردم ولی اونجا که باید آپدیت کنه حدود 1 ساعت که گذشت تا وسطا رسید قطع شد ( یه اروری داد ) حالا دوباره که می خوام آپدیت کنم فایروال یه پیام میده که من allow رو میزنم و بعد کامپیوتر هنگ میکنه که باید ریستارت کنم
win7
mer30

farid_frd
18-08-2010, 12:59
دوستان من طبق این سایت عمل کردم ولی اونجا که باید آپدیت کنه حدود 1 ساعت که گذشت تا وسطا رسید قطع شد ( یه اروری داد ) حالا دوباره که می خوام آپدیت کنم فایروال یه پیام میده که من allow رو میزنم و بعد کامپیوتر هنگ میکنه که باید ریستارت کنم
win7
mer30

کسی پاسخگو نیست ؟؟؟؟؟؟:19:

mehraboun1985
18-08-2010, 16:29
ماله تو کاملا دستکاری شده توسط گروه بویز تیم هست. تازه ناقص هم هست! چون یه جایی گیر خواهد کرد.

نسخه اصلی که IW داده بیرون دو دی وی دی هست. که دی وی دی اول ناین هست یعنی (نه گیگ هست) ولی توی ایران همون نسخه سه دی وی دی ( دی وی دی فایو) اصل هست.
حالا یعنی اینی که 4 دیسکه ، نمیشه باهاش بازی کرد؟یعنی باید نسخه 3 دیسکش رو پیدا کنیم؟ (توی تک نفره که مشکلی نداره)

parsa5564
20-08-2010, 03:35
نسخه ای که من دارم 3 دی وی دی هست.پس ریسک می کنم و میرم سراغ دانلود برنامه های مورد نیاز

iilliya
20-08-2010, 12:23
win7
mer30

منم 7 دارم مشکلی ندارم تمام فایل ها رو ریختی هم نقشه ها هم 23 22 رو میخوای بازیت رو پاک کن دوباره نصب کن بعد یکی یکی مراحل رو برو اگه درست نشد از اورو یه عکس بگیر بزار ببینیم چیه:10:

kortol
20-08-2010, 18:29
والا مال من که چهار دی وی دی بود و مشکلی هم ندارم الان هم دارم بازی می کنم ...البته یا فایل 2 گیگی از خود سایت Alter IW دانلود کردم و بعد هم از راهنمایی های اینجا استفاده کردم و شروع به بازی کردم.............ID : kortol004 توی بازی

farid_frd
21-08-2010, 23:44
سلام دوستان
من وقتی بازی رو نصب کردم هیچ کرکی ندیدم و الان بدون هیچ مشکلی می تونم بازی کنم .... آیا من نسخه اورجینال رو دارم ؟
در ضمن در مورد multi player من همه اون کارایی که توی وبلاگ گفته بود رو انجام دادم وقتی iw4mp باز کردم این ارور رو داد :

حالا من چه جوری میتونم آنلاین بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

black.assassin
22-08-2010, 14:39
سلام دوستان
من وقتی بازی رو نصب کردم هیچ کرکی ندیدم و الان بدون هیچ مشکلی می تونم بازی کنم .... آیا من نسخه اورجینال رو دارم ؟
در ضمن در مورد multi player من همه اون کارایی که توی وبلاگ گفته بود رو انجام دادم وقتی iw4mp باز کردم این ارور رو داد :

حالا من چه جوری میتونم آنلاین بازی کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

شما درست کرک نکردید . دوباره بازی رو نصب کنید و به ترتیب انجام بدید . به نظر من بهتره از سایت alterIW استفاده کنید . ویدئوی آموزشی هم داره برای کرک .

JahanaraCo
22-08-2010, 14:46
آقايون سلام كسي آپديت جديد رو دانلود كرده؟؟

farid_frd
22-08-2010, 15:43
شما درست کرک نکردید . دوباره بازی رو نصب کنید و به ترتیب انجام بدید . به نظر من بهتره از سایت alterIW استفاده کنید . ویدئوی آموزشی هم داره برای کرک .

من اصلا بازی رو کرک نکردم یعنی تو dvd ها کرکی نبود و البته تا قبل از اینکه فایل های multi player رو بریزم راحت میتونستم بازی کنم !!!!!
اگه ممکنه بیش تر راهنمایی کنین
mer30:40:

kortol
22-08-2010, 16:59
من اصلا بازی رو کرک نکردم یعنی تو dvd ها کرکی نبود و البته تا قبل از اینکه فایل های multi player رو بریزم راحت میتونستم بازی کنم !!!!!
.................................................. .................................................. ................................
دوست عزیز شما یه سر برو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یه فایل حدودا 2 گیگ هست که باید دانلود کنی که شامل نقشه های جدید و پچ های بازی میشه ......بعد باید یه کرک 6 مگی رو دانلود کنی که توی پست های اول هست بگردی پیدا میکنی...............و اونها رو توی پوشه بازی کپی کنید...............بعدش می تونی حالت مولتی پلیر رو بازی کنی اما دیگه نمی تونی حالت تک نفره رو بازی کنی...........با کرک های داخل دی وی دی هم کاری نداشته باش.........

farid_frd
22-08-2010, 17:51
.................................................. .................................................. ................................
دوست عزیز شما یه سر برو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و یه فایل حدودا 2 گیگ هست که باید دانلود کنی که شامل نقشه های جدید و پچ های بازی میشه ......بعد باید یه کرک 6 مگی رو دانلود کنی که توی پست های اول هست بگردی پیدا میکنی...............و اونها رو توی پوشه بازی کپی کنید...............بعدش می تونی حالت مولتی پلیر رو بازی کنی اما دیگه نمی تونی حالت تک نفره رو بازی کنی...........با کرک های داخل دی وی دی هم کاری نداشته باش.........

ممنون دوست عزیز ولی من حالت تک نفره هم میخوام بازی کنم ....:40:

black.assassin
22-08-2010, 21:48

kortol
23-08-2010, 00:10
ممنون دوست عزیز ولی من حالت تک نفره هم میخوام بازی کنم ....:40:
.................................................. .................................................. ......................
نمیشه دوست عزیز برای بازی کردن در حالت آ لاین باید غید تک نفره رو بزنید ..........چون کرک ها عوض میشه و یه سری پچ جدید نصب میشه که اگه بخواید با همون کرک تک نفره بازی کنید به شما پیغام خطا می ده............باید یکی رو فدای دیگری کنید!!!!!!!!!!!!

black.assassin
23-08-2010, 10:24
.................................................. .................................................. ......................
نمیشه دوست عزیز برای بازی کردن در حالت آ لاین باید غید تک نفره رو بزنید ..........چون کرک ها عوض میشه و یه سری پچ جدید نصب میشه که اگه بخواید با همون کرک تک نفره بازی کنید به شما پیغام خطا می ده............باید یکی رو فدای دیگری کنید!!!!!!!!!!!!

نه عزیز این بازی قسمت مولتی و سینگلش کاملا جدا هستن و هیچ ربطی به هم ندارن . پس شما اگر قسمت مولتی تون با این که کرکش رو درست انجام دادید کار نکرد باید فقط قسمت مولتی رو که 6 گیگ میشه رو از اینترنت بدانلودی یا اینکه از یکی بگیرین ( مثلا از گیم نت ها )

kortol
23-08-2010, 15:32
نه عزیز این بازی قسمت مولتی و سینگلش کاملا جدا هستن و هیچ ربطی به هم ندارن . پس شما اگر قسمت مولتی تون با این که کرکش رو درست انجام دادید کار نکرد باید فقط قسمت مولتی رو که 6 گیگ میشه رو از اینترنت بدانلودی یا اینکه از یکی بگیرین ( مثلا از گیم نت ها )

دوست عزیز من قسمت مولتی برام کار میکنه اما با کرکی که کردمش دیگه نمی تونم قسمت تک نفره رو بازی کنم.کرکی نیست که بشه هم تک نفره رو بازی کرد و هم مولتی رو ...............هر وقت که میخوام برم توی قسمت تک نفره میزنه CD اصلی بازی رو داخل CD Drive قرار بدید؟؟؟

black.assassin
23-08-2010, 15:38
دوست عزیز من قسمت مولتی برام کار میکنه اما با کرکی که کردمش دیگه نمی تونم قسمت تک نفره رو بازی کنم.کرکی نیست که بشه هم تک نفره رو بازی کرد و هم مولتی رو ...............هر وقت که میخوام برم توی قسمت تک نفره میزنه CD اصلی بازی رو داخل CD Drive قرار بدید؟؟؟

از اونجایی که فایلهای exe قسمت سینگل و مولتی جداس باید جدا کرک بشن . معمولا قسمت مولتی تو ایران کرک نمیشه و تو دی وی دی فقط سینگلشو کرک می کنن . تو نت شاید کرک سینگلش باشه . بگر پیدا می کنی .

Squall Leonhart
23-08-2010, 16:00

از کرک اسکیدرو استفاده بکن :

farid_frd
23-08-2010, 16:30
بابا حالا من چی کار کنم ؟

A.Fire
24-08-2010, 11:04
Bebakhshid farsi nadaram alan
man hamechiro radif kardam alan mitoonam bazi konam vali vaghti play ro mizanam oon payin minevise "YOUR NAT TYPE: Strict" antivirusamo ham khamoosh kardam dorost nashod.:41:
Komaaaaaaaak lotfan

iilliya
24-08-2010, 11:33
اون نت مال سرور شده
اگه از وی پی ... یا اگه بدونه بریج به اینترنت وصل شی این جوری میشه:13: البته اگه مثل من به شبکه وصلی میشه کاری کرد اما مهم نیست اون مال سرور شدنه:10:

A.Fire
25-08-2010, 01:13
اون نت مال سرور شده
اگه از وی پی ... یا اگه بدونه بریج به اینترنت وصل شی این جوری میشه:13: البته اگه مثل من به شبکه وصلی میشه کاری کرد اما مهم نیست اون مال سرور شدنه:10:

akhe man shenidam intori nemitoone kesiro davat koni bahat bazi kone o az in harfa
mamoon dar har soorat :20:

iilliya
25-08-2010, 09:57
akhe man shenidam intori nemitoone kesiro davat koni bahat bazi kone o az in harfa
mamoon dar har soorat :20:
ببین اگه دعوت منظورت اینکه سرور بسازی بقیه بیان تو سرورت بهله دلسته :20: اگه این اوپن نباشه نمیتونی سرور شی
حالا وی پی وصله یا اینترنت رو از رو شبکه میگیری؟ بگو شاید تونستیم کمکت کنیم
:11:

بردیا
25-08-2010, 16:36
برای آنلاین بازی کردن و جوین شدن به سرورای خارجی ها(مث کانتر)از کدوم روش استفاده کنم

iilliya
25-08-2010, 16:42
آدرسی که من گزاشتم

asskicker56
26-08-2010, 05:05
بعد اولش DLC ها رو کپی کن داخل پوشه بازی . بعد Move_Stimulus.exe رو کپی کن و اجرا کن . آخر از همه حشفزا رو کپی کن و با alteriw configur... می تونی یوزر داخل بازیتو اسمش رو عوض کنی . حالا بازی کرک شده . برای آنلاین زدن می تونی از سرور های مجازی استفاده کنی و یا از برنامه هایی مثل این :
این Move_Stimulus.exe چیه؟ وقتی اجراش میکنم این ارور میده؟؟؟!!!!!!!!

A.Fire
26-08-2010, 06:45
ببین اگه دعوت منظورت اینکه سرور بسازی بقیه بیان تو سرورت بهله دلسته :20: اگه این اوپن نباشه نمیتونی سرور شی
حالا وی پی وصله یا اینترنت رو از رو شبکه میگیری؟ بگو شاید تونستیم کمکت کنیم
:11:
na kabl vasle be computeram
vali mohem nist in vase khodesh stricte manam bazi mikonam moshkeli nadaram
merC

asskicker56
26-08-2010, 14:19
همه ی مراحل گفته شده رو انجام دادم ولی اونجا گفته شده که با نرم افزار tunngle بازی کنید من با تانگل مشکل دارم راهه دیگه ای نیست؟

black.assassin
26-08-2010, 18:01
همه ی مراحل گفته شده رو انجام دادم ولی اونجا گفته شده که با نرم افزار tunngle بازی کنید من با تانگل مشکل دارم راهه دیگه ای نیست؟

چرا شما اگه از alterIW استفاده می کنید لازم نیست که از هیچ نرم افزاری استفاده کنید و فقط باید به سرور alter کانکت بشید .

asskicker56
26-08-2010, 20:49
چرا شما اگه از alterIW استفاده می کنید لازم نیست که از هیچ نرم افزاری استفاده کنید و فقط باید به سرور alter کانکت بشید .
چطوری؟خودش که میگرده چیزی پیدا نمیکنه در ضمن nat هم ristrict هست مشکلی نداره؟پینگ alterIW چطوریه؟

A.Fire
27-08-2010, 05:58
چطوری؟خودش که میگرده چیزی پیدا نمیکنه در ضمن nat هم ristrict هست مشکلی نداره؟پینگ alterIW چطوریه؟
این مشکل NAT از اون کارای ت*میه که تو پچ جدید انجام دادن :13:
برو تو این وبسایت مدل مدمتو انتخاب کن بعد نوشته باید چیکار کنی

توی قسمت Allow a program through windows firewall هم برو MW2 رو اد کن.

asskicker56
27-08-2010, 12:30
این مشکل NAT از اون کارای ت*میه که تو پچ جدید انجام دادن :13:
برو تو این وبسایت مدل مدمتو انتخاب کن بعد نوشته باید چیکار کنی

توی قسمت Allow a program through windows firewall هم برو MW2 رو اد کن.
خیلی ممنون ولی چه پورتی رو فروارد کنم؟:40:
در ضمن این " ت*میه " چیه؟:31:

iilliya
27-08-2010, 17:10
خیلی ممنون ولی چه پورتی رو فروارد کنم؟:40:
در ضمن این " ت*میه " چیه؟:31:

مهم نیست کدوم یکی فقط باز کن
مدم من مثلا کلا 8تا پرت باز میکنه تو هر کدوم رو باز کنی نت ردیفه اما واسه سرور شدن فقط نت مهمه
اونم یه خ کم گزاشته:31:

asskicker56
27-08-2010, 22:40
مهم نیست کدوم یکی فقط باز کن
مدم من مثلا کلا 8تا پرت باز میکنه تو هر کدوم رو باز کنی نت ردیفه اما واسه سرور شدن فقط نت مهمه
اونم یه خ کم گزاشته:31:
یه start port ی چیزی باید من تو قسمت پورت فرواردینگ بذارم دیگه درسته؟:11:در ضمن مدل مدم من تو اون لیست نیست (zyxel p-660ru-t1):40:

iilliya
28-08-2010, 08:22
یه start port ی چیزی باید من تو قسمت پورت فرواردینگ بذارم دیگه درسته؟:11:در ضمن مدل مدم من تو اون لیست نیست (zyxel p-660ru-t1):40:

بهله اگه اون فروارد رو پیدا کردی دیگه مدل مهم نیست خود من هم مدمم مدلش هست اما چون مدم به روتر وصل باید روتر رو ست کنم که تو اون لیست نیست قبلا برای گیم رنجر جاش رو پیدا کرده بودم:21:

A.Fire
29-08-2010, 21:00
آقا چرا انقدر هکر زیاد شده؟:13:
بازیرو شروع میکنی 2 دقیقه بعد 2 تا Harrier میان بعد آخرشم یارو nuke میزنه :18:

iilliya
30-08-2010, 04:42
آقا چرا انقدر هکر زیاد شده؟:13:
بازیرو شروع میکنی 2 دقیقه بعد 2 تا Harrier میان بعد آخرشم یارو nuke میزنه :18:

-- کجا بود؟
خب هریر اینا که کیل استریکت برو شماره هاشو حفظ کن تا میاد یه نگا توی تب بنداز ببین کسی این تعداد کشته
نوک که جفنگه از نوع درجه 1 تا بزنه بازی تموم میشه 10 ثانیه بعدش

فکنم 20 کشته لازم داشت
EMP
با حاله رد دات هم حتی از کار میفته:31:

kortol
30-08-2010, 14:17
آقا چه جوری میشه وارد این مود های عجیب و غریب که ساختن نشد........................یه مود هایی من دیدم شاخ در آوردم...............اول با چاقو میری بعدش میشه اسلحه کمری بعد شات گان بعد اسلحه خود کار و الی آخر............فقط این وسط یه 30 باری میمیری!!!!!!!!!!!!!! اون مود های زامبی و چیزی های دیگه که به کنار ............قبلا نبود .!!!!!!!!!!!!!! گویا تازه اضافه شدن!!!!!!!!!!!!

sepanta
30-08-2010, 19:12
سلام دوستان من تازه تونستم آنلاین بازی کنم.کمی طول میکشه تا سرور پیدا کنه.همه هم خارجی هستن و پینگشون از ما بهتره.از کجا سرور ایرانی پیدا کنم؟

mes que un club
30-08-2010, 19:29
سلام دوست عزیز:11:
جوری که این دوست فرمود بازی با خارجی ها آزار دهنده هست و .......
برا اینکه بیای سرور ایرانی آی دی یاهو یا ایکس فایر منو اد کن.
بچه ها سرور میزنن بعد هم آی پی میده تا بقیه جوین بشن.
تازگی ها هم مسابقه راه انداختن بین گروه ها شما هم میتونید یه گروه بسازید و یا در سایتی که در ادامه مینویسم برین و عضو بشین.:8:
مطلب دیگری بود در خدمتیم.
xfire=abbaszaeri
yahoo=lionelm75
و سایته که میتونید تو تیم ها عضو بشید توصیه میکنم قبل از اینکه به تیمی برید با لیدر اون تیم صحبت کنید

A.Fire
31-08-2010, 06:58
آقا چه جوری میشه وارد این مود های عجیب و غریب که ساختن نشد........................یه مود هایی من دیدم شاخ در آوردم...............اول با چاقو میری بعدش میشه اسلحه کمری بعد شات گان بعد اسلحه خود کار و الی آخر............فقط این وسط یه 30 باری میمیری!!!!!!!!!!!!!! اون مود های زامبی و چیزی های دیگه که به کنار ............قبلا نبود .!!!!!!!!!!!!!! گویا تازه اضافه شدن!!!!!!!!!!!!

ااااااااا مگه زامبی هم داره mw2 ؟؟!؟!

kortol
31-08-2010, 13:46
ااااااااا مگه زامبی هم داره mw2 ؟؟!؟!
.................................................. .................................................. ....
نه از اون زامبی ها که تو فکر می کنی .......Mode زامبی رو گفتم... ( صفحه تاریک میشه و سرعت ها زیاد میشه پرش ها بلند تر .!! ) ........کلا اگه رفتی توی این مود ها سریع بیا بیرون چون ممکنه که حتی اون رنکینگ و درجه ای رو هم که زحمت کشیدی گرفتی از دست بدی که برای من این اتفاق افتاد.....................یه سری آدم الاف و بی کار نشتن این مود ها رو ساختن !!!!!!!!!!!!!!!! خدا بگم چه کارشون کنه ..............یه زمانی اینقدر زیاد شده بودند این مود ها که من بی خیال team death match می شدم و می رفتم Domination می زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iilliya
31-08-2010, 14:01
.................................................. .................................................. ....
نه از اون زامبی ها که تو فکر می کنی .......Mode زامبی رو گفتم... ( صفحه تاریک میشه و سرعت ها زیاد میشه پرش ها بلند تر .!! ) ........کلا اگه رفتی توی این مود ها سریع بیا بیرون چون ممکنه که حتی اون رنکینگ و درجه ای رو هم که زحمت کشیدی گرفتی از دست بدی که برای من این اتفاق افتاد.....................یه سری آدم الاف و بی کار نشتن این مود ها رو ساختن !!!!!!!!!!!!!!!! خدا بگم چه کارشون کنه ..............یه زمانی اینقدر زیاد شده بودند این مود ها که من بی خیال team death match می شدم و می رفتم Domination می زدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میدونم چی رو میگی دیوانه خا نست اون سرور ها

اول که بازی رو شروع میکنی بجای اصلحه نایف پرون میشی اگه کلی رو بگشی بعدش یه کلتت میده و بعد که کلی دیگه بکشی یه مسلسل بیخودی
هیچ راهی هم نداره تنها راه اینکه بیای ازش بیرون (من وقتی عصابم میریزه به هم یه فوش مینویسم میام بیرون)

kortol
31-08-2010, 22:12
آقا سلام یک مشکل فنی.................من تا دیروز راحت بازی رو اجرا می کردم ...اما امروز که خواستم بازی کنم همون وارد بازی که میشی و می خوای play game رو کلیک کنی یه پیغام میاد که میگه the beta for modern warfare 2 has ended ............توی سایت AlterIW.net هم رفتم .........گفته بودن که باید DLC ها رو از اول دانلود کنم..............این کار خیلی طول میشکه ...............کسی اگه به این موضوع برخورد داشته ما رو یه راهنمایی بکنه .......بد جور TDM خونم اومده پایین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Molibden
31-08-2010, 23:41
واسه انلاین حتما باید اون فایل 150 مگی رو دانلود کنیم؟
راه سبکتری نداره

A.Fire
01-09-2010, 09:38
اتفاقا من تو پچ قبلی به یه همچین mode ی برخوردم اولین نفرو که کشتم از لول 29 شدم 70 :31:

hosein ati
01-09-2010, 12:59
سلام من که از این همه چیزی که گفتین سر در نیا وردم.یکی به من بگه که باید چی فایلی را دانلود کنم.

kortol
01-09-2010, 14:22
آقا سلام یک مشکل فنی.................من تا دیروز راحت بازی رو اجرا می کردم ...اما امروز که خواستم بازی کنم همون وارد بازی که میشی و می خوای play game رو کلیک کنی یه پیغام میاد که میگه the beta for modern warfare 2 has ended ............توی سایت AlterIW.net هم رفتم .........گفته بودن که باید DLC ها رو از اول دانلود کنم..............این کار خیلی طول میشکه ...............کسی اگه به این موضوع برخورد داشته ما رو یه راهنمایی بکنه .......بد جور TDM خونم اومده پایین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.................................................. .................................................. ................

کسی نیست به ما بگه که چکار باید بکنیم!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

kortol
01-09-2010, 15:03
خوب هیچ کسی کمک نکرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رفتیم سایت خود alteriw.net و با یه 2 ساعت جست وجو به اینجا رسیدیم................کلا هر کی می خواد این بازی رو آن لاین بزنه باید کارهای زیر رو بدون هیچ کم و کاستی انجام بده و گرنه به مشکل بر می خوره:

این روشی هست که توی خود سایت گفته شده :

Section A - What you need

IQ of over 60 (No need for link. You can't install the game without this)
MW2 downloaded
.Net 3.5 framework installed
VC++ 2008 redistributable x86 installed
DLCs Repository
Patch 3
WinRAR (or any other archiving tool)
Torrent client (only if you get the DLCs Repo from the torrent link)

Section B - How to install

Install MW2 from you install discs
Extract aIW-DLC1, aIW-DLC2 and aIW-Misc to your MW2 folder
Extract Patch 3 to your MW2 folder
Run alterIWnet_cofigure.exe to set your name
Run iw4mp.exe and let it update

لینک های دانلود :

Microsoft .Net 3.5 Framework -

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. .................................................. ..........

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. .................................................. ...........

WinRAR -

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. .................................................. ........

MP Rip (6.18 GB)
Torrent link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. ...........................................
DLCs Repository (961 MB)
Torrent Link

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. ............................................

Move_Stimulus.exe (54,5 KB)
Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. ...............................................
Patch 3 (small)
Download

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. ..............................................

اینجا براتون DLC هارو توی سه جای مختلف لینک دادم تا راحت بتونید دانلود کنید ............

DLCs Repository @ MediaFire
Part 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 4

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.......................................... .................................................. .............................

DLCs Repository @ MegaUpload -

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 1

.................................................. .................................................. ..........................................

DLCs Repository @ RapidShare -

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart 1

.................................................. .................................................. ............

New in this version:

DLC2 Support (aka Resurgence Pack)
Default FOV is 80
Auto-update feature added (for small incremental updates)
Ability to connect to a lobby via IP
Small bug fixes

بعد هم باید مطمئن باشید که توی فایل iw4mp.cfg نوشته های زیر باشه :

این IQ خیلی باحال بود کلی خندیدیم!!!!!!!!!!!!!!!! بعد هم منظور از MP rip همون بخش چند نفره بازی هستش و در صورتی که بازی رو نصب کردید نیازی نیست این رو دانلود کنید.... و برید DLC ها و بقیه رو دانلود کنید ..........بقیش هم که معلومه دیگه.......
موفق باشید

MILAD2799
04-09-2010, 17:00
درود
من امروز بازیو اجرا کردم . اپدیت شد و دیگه الان ایکس فایر تو بازی فعال نیست . چی شده؟
از تو ایکشس فایر هم که بازیو اجرا میکنم اجرا میشه ولی تو بازی ایکس فایر کار نمیکنه جریان چیه؟

kortol
04-09-2010, 23:48
درود
من امروز بازیو اجرا کردم . اپدیت شد و دیگه الان ایکس فایر تو بازی فعال نیست . چی شده؟
از تو ایکشس فایر هم که بازیو اجرا میکنم اجرا میشه ولی تو بازی ایکس فایر کار نمیکنه جریان چیه؟

.................................................. .................................................. .................
والا ما با انجام کارهایی گفته شده در پست قبلی خودم بازی رو بدون Xfire اجرا می کنیم....یعنی تا حالا اصلا با Xfire اجراش نمی کردیم... بیش از 10 روز یا 240 ساعت هم بازی کردیم بدون Xfire.....میری توی مولتی پلیر .........پلی گیم......فایند گیم.....بعد پیدا میکنه و ما هم بازی می کنیم.............همین.............مگه با ایکش فایر هم اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohebbinodej
04-09-2010, 23:49
سلام دوستان
یه مشکل دارم وقتی می خوام تو مپ drail یا karachi برم بازی کرش میکنه :37: یه ارور هم میده read disk eror تو رو خدا کمک کنید :42:

tapesh95
05-09-2010, 05:01
برای Deathmatch over lan باید وایسی تکنو گاد -- جدید رو بیرون بده

ولی Co-op رو خودم تست کردم

سلام چکار باید بکنیم تا Co-op رو بازی کنیم بصورت لن

MILAD2799
05-09-2010, 08:17
.................................................. .................................................. .................
والا ما با انجام کارهایی گفته شده در پست قبلی خودم بازی رو بدون Xfire اجرا می کنیم....یعنی تا حالا اصلا با Xfire اجراش نمی کردیم... بیش از 10 روز یا 240 ساعت هم بازی کردیم بدون Xfire.....میری توی مولتی پلیر .........پلی گیم......فایند گیم.....بعد پیدا میکنه و ما هم بازی می کنیم.............همین.............مگه با ایکش فایر هم اجرا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیزم واسه اسکرین شات گرفتن یا فیلم گرفتن یا در حین بازی بتونم با بقیه تماس داشته باشم

iilliya
05-09-2010, 09:22
سلام چکار باید بکنیم تا Co-op رو بازی کنیم بصورت لن

یه سایت بود من آدرسش رو گذاشتم اون جا برو گفته چطوری همون روشی که برای نت گفته کافی آی پی شبکه بدی میشه لن :11:

---------- Post added at 10:20 AM ---------- Previous post was at 10:19 AM ----------

سلام دوستان
یه مشکل دارم وقتی می خوام تو مپ drail یا karachi برم بازی کرش میکنه :37: یه ارور هم میده read disk eror تو رو خدا کمک کنید :42:
تمام مپ ها رو ریختی؟:20: هر دو تا سری رو؟

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

عزیزم واسه اسکرین شات گرفتن یا فیلم گرفتن یا در حین بازی بتونم با بقیه تماس داشته باشم

عزیز جون هر بار بازی رو آپ دیت کنی از داخل ایکس فایر میپره:21: باید دوباره واردش کنی طبق همون روال قبلی:11:

SA3EDLORD
05-09-2010, 10:02
دوستان..........ورژن بازی من اینه:1.0.159
با این میشه بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیشه لینک دانلود پچ بازی رو بدین:11:

iilliya
05-09-2010, 14:07
دوستان..........ورژن بازی من اینه:1.0.159
با این میشه بازی کرد؟؟؟؟؟؟؟
اگه نمیشه لینک دانلود پچ بازی رو بدین:11:

به اینجا سر بزن ورژن هم مال من دیروز آپ کرد خودشو

Amin.P30
05-09-2010, 16:30
دوستان سلام.
حالا میشه LAN خالی بازی کرد.
اگر پچی یا کرکی میخاد لطف کنید؟

Phenomenon
06-09-2010, 00:22
سلام
دوستان یه روشی برای انجام بازی مرحله ای کالاف هم هست که میشه دو نفری و از طریق لن با هم مرحله ها رو بازی کنیم.این کدوم روش میشه؟

من این دستور عمل رو پیدا کردم.
* TeknoMW2 1.0 - Modern Warfare 2 Multiplayer Loader *
--
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید --

==Changelog==
- Initial Release

==Support==
Spec Ops Coop Play

==Usage For Client==
1. Copy TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll to your game folder.
2. Make a shortcut to TeknoGods_MW2SP.exe and add --ip=<host ip> after
Example TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1

==Usage For Server==
1. Copy TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll to your game folder.
2. Run game from TeknoGods_MW2SP.exe

==In game use for server==
1. Goto Spec Ops
2. Click Two Player Online
3. Host the game and wait in lobby.

==In game use for client==
1. Simply press F12 to connect

==Caveats==
- This release is not intended for piracy usage!
- This release will not work on executable that doesn't use steam!
- Use your own steam account at your own risk.
You can create separate account and use 'backup exe' with steam support to run the game.

==Support==
This release is beta quality. If something breaks, review any
pertinent comments on teknogods.com, then email me as a last resort.
Include all log files and a detailed description of problem and
how to reproduce it.

==Thanks==
Testers: Adeas
Our community of course! :)
Make sure you also check out our StarCraft2 and Red Alert 3 Progress!

Enjoy.
-- Reaver <reaver@teknogods.com>
Questions or comments are welcomed.

THIS SOFTWARE IS PROVIDED BY THE COPYRIGHT HOLDERS AND CONTRIBUTORS “AS IS” AND
ANY EXPRESS OR IMPLIED WARRANTIES, INCLUDING, BUT NOT LIMITED TO, THE IMPLIED
WARRANTIES OF MERCHANTABILITY AND FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE ARE DISCLAIMED.
IN NO EVENT SHALL THE COPYRIGHT OWNER OR CONTRIBUTORS BE LIABLE FOR ANY DIRECT,
INDIRECT, INCIDENTAL, SPECIAL, EXEMPLARY, OR CONSEQUENTIAL DAMAGES (INCLUDING,
BUT NOT LIMITED TO, PROCUREMENT OF SUBSTITUTE GOODS OR SERVICES; LOSS OF USE,
DATA, OR PROFITS; OR BUSINESS INTERRUPTION) HOWEVER CAUSED AND ON ANY THEORY OF
LIABILITY, WHETHER IN CONTRACT, STRICT LIABILITY, OR TORT (INCLUDING NEGLIGENCE
OR OTHERWISE) ARISING IN ANY WAY OUT OF THE USE OF THIS SOFTWARE, EVEN IF ADVISED
OF THE POSSIBILITY OF SUCH DAMAGE.

SA3EDLORD
06-09-2010, 01:43
ما که انگليسي نميفهميم:31:

iilliya
06-09-2010, 09:05
==Support==
Spec Ops Coop Play
این رو ببین همون Co op
هست یعنی این دو نفره هست وقتی بازی باز میشه 3 قسمت داره وسط که مرحله ای و 1 نفره هست
چپ که حداکثر 2 نفر هست (همین که این جا گفت)
راست که مولتی پلیر هست

برای حالت دونفره شما
شما این آموزش رو انجام بده:

آموزش قسمت دونفره mw2 - co-ops

با سلام

گروه alteriwnet به تازگی یک Lancher رو عرضه کرده که با اون میتونید mw2 را هم به صورت mp و همsp و در نهایت به صورت دو نفره یا همون co-ops اجرا کنید.

ابتدا این فایلو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود محتوای فایل فشرده را داخل پوشه ی بازی کپی کنید.

حالا فایل alteriwnet Launcher را اجرا کنید.
بعد از اجرا شدن این برنامه دو قسمت اصلی را مشاهده میکنید:

1 - start mp که اگر بر روی آن کلیک کنید بازی به صورت مولتی پلیر اجرا میشه

2 - start sp که اگر بر روی آن کلیک کنید بازی به صورت سینگل پلیر (تک نفره) و co-ops (دونفره) اجرا میشه.

حالا اگر بخواهید بر روی start sp کلیک کنید ، یک پیغام به شما میده که آیا میخواهید با دوستتان بازی کنید؟

اگر نخواستید با کسی دونفره بازی کنید و خواستید به صورت تک نفره بازی کنید no را کلیک کنید.
ولی اگر خواستید با دوستتون بازی کنید به صورت دو نفره باید بر روی yes کلیک کنید.
وقتی روی yes کلیک کردید پیغام زیر رو به شما میده.

اگر از دوستتون ای پی داشتید و او سرور بود، ای پی دوستتون رو در قسمت ای پی که در عکس بالا مشاهده میکنید وارد کنید و client mode را بزنید و وقتی بازی اجرا شد کلید F12 را از روی کیبورد خود بزنید. تا به دوستتون وصل شه.

توجه : co-ops به صورت تک نفره هم امکان پذیره.

توجه : co-ops بیشتر از دو نفر امکان پذیر نیست.

توجه : توی قسمت co-ops (دونفره) نمیتونید به دوستتون پیغام متنی یا صوتی بدید و باید از برنامه هایی مثل xfire استفاده کنید و با هم در تماس باشید.(با xfire میتونید هنگام co-ops با دوستتون صحبت کنید)

توجه : اگر در هنگام load کردن map ، ارور (error) داد و همونجا بازی گیر کرد،
پچ را دانلود و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر هنگام نصب پچ ، مسیر زیر را برای نصب بدهید :

your drive:\\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english
به جای your drive ، درایوی را که بازی در آن نصب است قرار دهید.
مثلا :

C:\\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english

منبع :

black.assassin
06-09-2010, 11:15
راستی دوستانی که از alteriw استفاده می کنند اگر می بینید که هیچ بازیکنی رو در سرورها نمی بینید باید حتما port forward انجام بدید به این آی پی : 28960

برای آموزش port forward هم برین به portforward.com و اونجا مودمتون رو انتخاب کنید . ( اگه مدل دقیق شما نبود یکی از مدلهای پایین یا بالاتر از اون رو انتخاب کنید که منوهاش شبیه مدل شماست ) و بعد اونجایی که range IP رو نوشته به جای چیزایی که اون نوشته عدد 28960 رو وارد کنید . من خودم آماده مشاوره آنلاین در این زمینه هستم . آی دی بنده : mooo1390 خوشحال میشم راهنماییتون کنم .

iilliya
06-09-2010, 12:49
فکنم باید آموزش آنلاین شو هم کامل کپی بکنم اینجا همه خیالشون راحت شه نظرتون چیه؟:11:

black.assassin
06-09-2010, 13:53
فکنم باید آموزش آنلاین شو هم کامل کپی بکنم اینجا همه خیالشون راحت شه نظرتون چیه؟:11:

آره داداش بزار :31:

shahramcat
06-09-2010, 22:32
گویا Alteriwnet بسته شده ! ممکن هست دیگه تعطیل کرده باشن !

کسی خبر تکمیلی نداره ؟>

M A X I M U M
07-09-2010, 03:31
من میخوام بازی کنم کسی راهنمایی می کنه تو یاهو ؟

Squall Leonhart
07-09-2010, 07:46
گویا Alteriwnet بسته شده ! ممکن هست دیگه تعطیل کرده باشن !

کسی خبر تکمیلی نداره ؟>

چرا شایعه درست میکنی؟ دارن روی آپدیت کردنش کار میکنن :

About the recent issues.
Poster: MaxDamage Mon Sep 06, 2010 10:03 pm
Hello.
As you obviously noticed, the server was down for a few hours today. The last update we did screwed up a bit and we're working to fix it at this time. The update involved further support of modifications, but did not go as planned.
I repeat, we are working to fix all the issues spawned by the update, so you'll have to bear with us.
Some of you have asked, why do we make these updates and "ruin" the game?
Updates are necessary for the furthering of this project beyond Modern Warfare 2. We are currently testing the limits of what we can do. With every update, we are one step closer to achieving a perfect Modern Warfare 2 and continuing on to other games. (You guessed it.)
So please, no more whining about it. It's not about what you want, it's about what we give you. AlterIWNet is a privilege, not a right.

iilliya
07-09-2010, 10:35
درباره مسائل اخیر.
ارسال کننده : پنج شنبه MaxDamage 06 ، 2010 10:03
سلام.
همانطور که شما به وضوح متوجه سرور شده بود را برای چند ساعت امروز. آخرین به روز رسانی کنیم تا screwed آیا بیت و ما در حال کار به آن در این زمان ثابت. بروز رسانی بیشتر درگیر حمایت از اصلاحات ، اما نه به صورت برنامه ریزی شده بروید.
تکرار من ، ما در حال تلاش برای حل تمام مسائل شده توسط کلکسیون رسانی ، بنابراین شما باید با ما داشته باشد.
برخی از شما پرسید ، چرا ما را از این به روز رسانی و "خرابه" بازی؟
به روز رسانی ها ضروری هستند برای پیشبرد این پروژه فراتر از جنگ های مدرن 2. ما در حال حاضر آزمایش محدود از آنچه که میتوانیم انجام دهیم. با هر بروز رسانی ، ما یک گام نزدیک تر برای دستیابی به ایده آل های مدرن جنگ 2 و در ادامه به بازی های دیگر. (شما آن را حدس زد.)
بنابراین ، لطفا هیچ ناله بیشتر در مورد آن. این نیست در مورد آنچه شما می خواهید ، آن را در مورد آنچه که ما به شما می دهد. AlterIWNet امتیاز ، حق است

اینم ترجمش من حال ویرایش نداشتم

iilliya
07-09-2010, 11:04
آخرین روش مولتی پلیر mw2 ورژن 1.3.37a

فعلا آخرین روش برای مولتی پلیر این بازی هست و ممکنه باز هم آپدیت های جدید از طرف alteriwnet بیاد.

دانلود Microsoft .Net 3.5 Framework از سایت مایکروسافت - 2 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable از سایت مایکروسافت - 2 مگابایت

توجه : دو فایل بالا رو فقط نصب کنید .

دانلود Emulator جدید Alteriw ورژن 1.3.37a از (لینک مستقیم)حجم : 4.33mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود این فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در مسیر اصلی نصب بازی کپی کنید. (فایل آپدیت شد! 1389/05/06)

دقت : این فایل رو که بریزید تو بازی هرموقع بازی نیاز به آپدیت داشته باشه آپدیت میکنه. (برای آپدیت زیاد زمان نمیبره - زیر 5 دقیقه)
دقت: در این ورژن Rank شما به 1 برمیگرده و برای باز شدن تمام اسلحه ها و امکانات بازی باید دوباره زحمت بگشید.اگر میخواید بدون زحمت rank خودتون رو بالا ببرید به

رجوع کنید.

(اگه زد به سرم اون رو هم میارم تو سایت میزارم اخه از شانس 1 کیلید تشکرم نداره:19::13:)

دقت : اون دسته از دوستان که فایل iw_22.iwd رو داخل پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار داره ندارن حتما باید دانلود کنن و بریزن تو پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار دارد .از

دانلود کنید (لینک مستقیم) حجم : 145mb

دانلود فایل iw_23.iwd از

(لینک مستقیم) حجم فایل : 126mb .

بعد از دانلود فایل iw_23.iwd ، آن را داخل پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار داره بریزید.

دقت :فایل iw_23.iwd با فایل iw_22.iwd متفاوت بوده و برای اجرا شدن بازی هر دو فایل باید در پوشه main قرار داشته باشند.

دانلود فایل Z_SPETZ1.IWD از

لینک مستقیم حجم :11.42MB

دانلود فایل Z_SPETZ2.IWD از

لینک مستقیم حجم :3.5MB

دو فایل بالا را هم مانند iw_22 و iw_23 داخل پوشه ی main بریزید.

دانلود نقشه هایResurgence DLC از

(لینک مستقیم) password : xuxinio
حجم :354mb

محتوای Resurgence DLC را در پوشه dlc که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید.

دقت : اگر در پوشه ی zone ، پوشه ی dlc وجود نداشت ، خودتون یه فولدر با این اسم(dlc) بسازید واین نقشه هارو ( Resurgence dlc) اونجا کپی کنید.

نکته :این نقشه ها (Resurgence DLC) برای ورژن 1.3.37a میباشد و با نقشه های ورژن 1.3.37 سازگار نمیباشد. (یعنی نگیرید بریزید تو پوشه ی english)

دانلود نقشه های Stimulus DLC از

(لینک مستقیم) حجم : 336mb

دقت: این نقشه قبلا با نام DLC شناخته میشد اما نام کامل آن Stimulus DLC است اگر قبلا نقشه با نام DLC دانلود کرده اید نیازی به دانلود این نقشه نیست اما اگه ندارین حتما دانلود کنین که بتونین تو همه نقشه ها بازی کنین.
بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در پوشه english که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید.

دقت: پوشه zone در مسیر اصلی نصب بازی قرار دارد.
بعد از به پایان رساندن عملیات فوق به محل نصب بازی رفته و فایل alterIWnet_configure را اجرا کنید و در پنجره باز شده اسم مستعار خود در بازی یا همان Nickname را نوشته و روی Save کلیک نمایید. ( آموزش ساخت nickname رنگی را هم اگه بی کاری زده بود زیره دلم میزارم)
.

دقت : بعد از اجرا کردن فایل IW4.MP.EXE بازی شروع میکنه به آپدیت شدن ولی گیر نمیکنه و خیلی سریع آپدیت میشه.(زیر 5 دقیقه).

بعد از آپدیت ، بازی هنگام اجرا شدن یه پیغامی مبنی بر اینکه تعهد بدید که کد تقلب یا چیت نمیزنید به شما میده که باید متن زیر رو اونجا کپی کنید و OK بزنید :

I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat.

حالا بازی بدون مشکل اجرا میشه. PLAY رو بزنید ، بعد FIND GAME رو بزنید. بعد یه MODE مثلا FREE FOR ALL را انتخاب کنید تا بازی به دنبال بازیکن بگرده و... .
دقت: برای وصل شدن به سرورهایی که بچه ها می سازن برای جلوگیری از fetching player list این فایل

رو دانلود کنین و در پوشه english که در پوشه zone در محل نصب بازی قرار داره کپی کنین این فایل باعث میشه قسمت setting up game هم سریعتر لود بشه. (فایل آپدیت شد حتما دانلود کنید 10/06/89)

دقت: ممکنه بار اول که می خواین وصل شین به نظر برسه که گیر کرده توی setting up game اما گیر نکرده داره config میکنه حتی ممکنه 5 دقیقه هم طول بکشه پس صبور باشین ...

دقت : ممکنه این فایل هر چند وقت یک بار آپدیت شه و نتونید با ایرانی ها بازی کنید و پیغام fetching player list بده. برای رهایی از این مشکل کافیه یک بار با خارجی ها بازی کنید تا این فایل آپدیت بشه.

اینم از آموزش آنلاین

منبع :

Squall Leonhart
07-09-2010, 12:14
اینم ترجمش من حال ویرایش نداشتم

این چطور ترجمه ای هست؟ این رو نمیزاشتی بهتر بود که همه چیز رو برعکس گفته. مثلا جمله آخر رو ببین که منظورش اینکه که بهتون بده کار نیستیم! (امتیاز هست نه حق)

iilliya
07-09-2010, 12:46
این چطور ترجمه ای هست؟ این رو نمیزاشتی بهتر بود که همه چیز رو برعکس گفته. مثلا جمله آخر رو ببین که منظورش اینکه که بهتون طلب کار نیستیم! (امتیاز هست نه حق)

تخسیره گوگل ترنسلت بید من کاره ای نیستم اومدم ثواب کنم کباب شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Character
07-09-2010, 23:55
سلام
از دیروز که alteriw دوباره آپدیت شده من هرچی آدم می کشم تعداد kills تغییری نمی کنه کسی می تونه راهنمایی کنه؟

kortol
08-09-2010, 00:36
آقا این روشی که دوستمون در صفحه قبل زحمتش رو کشیدن برای ما که کار کرد ...تازه رنکینگ ما هم اصلا تکان نخور همین الان از پای بازی بلند شدم و اومدم که این خبر رو به شما بدم.......................البته من DLc ها و MAP ها رو داشتم و همش اون خورده برنامه ها رو دانلود کردم .......حتی اون دوتا فایل بزرگ 120 مگی ها رو هم داشتم...............خوب بود دستش درد نکنه یه چند روزی بود که با این پیغام the beta for modern warfare 2 has ended داشتم سرو کله می زدم اما خوش بختانه با روش ایشون حل شد.................

iilliya
08-09-2010, 09:45
آقا این روشی که دوستمون در صفحه قبل زحمتش رو کشیدن برای ما که کار کرد ...تازه رنکینگ ما هم اصلا تکان نخور همین الان از پای بازی بلند شدم و اومدم که این خبر رو به شما بدم.......................البته من DLc ها و MAP ها رو داشتم و همش اون خورده برنامه ها رو دانلود کردم .......حتی اون دوتا فایل بزرگ 120 مگی ها رو هم داشتم...............خوب بود دستش درد نکنه یه چند روزی بود که با این پیغام the beta for modern warfare 2 has ended داشتم سرو کله می زدم اما خوش بختانه با روش ایشون حل شد.................

خوش حالم مفید بود:20:

دوستان روش 70 کردن رنک هم هست من حس ندارم بزارم
هر کی میترسه رنکش خراب شه تو آدرس بازی از فایل پلیر یه بک آپ بگیره بعد اگه مشکلی پیش اومد برش گردونه
من که بردمش رو 70 با کلک دیگه با کلاش کیف میکنیم با یه لانچر زیرش یه رد دات هم رو کلش

فقط کاش میشد یه کاری کرد این 2 تا پست به ابدیت نپیوندن فعلا برم لینکشو بزارم تو امضام

tapesh95
08-09-2010, 23:10
[QUOTE=iilliya;5368307]یه سایت بود من آدرسش رو گذاشتم اون جا برو گفته چطوری همون روشی که برای نت گفته کافی آی پی شبکه بدی میشه لن :11:[COLOR="Silver"]

کدوم سایت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A.Fire
09-09-2010, 09:48
آقا اون ترجمه ای که گزاشتی خدا بود من یه ساعت داشتم میخندیدم :31: گوگل دیگه ترکونده زبانو :27:

iilliya
09-09-2010, 09:55
[QUOTE=iilliya;5368307]یه سایت بود من آدرسش رو گذاشتم اون جا برو گفته چطوری همون روشی که برای نت گفته کافی آی پی شبکه بدی میشه لن :11:[COLOR="Silver"]

کدوم سایت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه نگاه به امضای من بکن:46::31:

artoor32
09-09-2010, 11:35
روش پست اول از کار افتاده...

روش جدید برای انلابن بازی کردن cod:mw2

Saeid1212
09-09-2010, 14:18
سلام
اساتید بازی یه راهنمایی بفرمایید، چطوز میشه این بازی رو lan انجام داد؟ امکان دانلود 400 مگ رو ندارم. در ضمن چند روزه دارم دنبال یه روش درست و حسابی میگردم ولی هیج کدوم جواب نمیده:19::19::19:
ورژن بازی من 1.159 هستش...
:40:

artoor32
09-09-2010, 21:04
سلام
اساتید بازی یه راهنمایی بفرمایید، چطوز میشه این بازی رو lan انجام داد؟ امکان دانلود 400 مگ رو ندارم. در ضمن چند روزه دارم دنبال یه روش درست و حسابی میگردم ولی هیج کدوم جواب نمیده:19::19::19:
ورژن بازی من 1.159 هستش...
:40:

یه ذره بیشتر توجه می کردید و پست قبلی منو میخوندید کمتر از دادن یه پست وقتتون رو می گرفت تا انلاینش کنید چه برسه به lan

tapesh95
10-09-2010, 09:38
اقا خواهش میکنم یکی بگه چطور میشه این بازی رو لن بصورت آفلاین بازی کرد ؟
ایلیا روشی که گفتی جوابگو نبود داداش

iilliya
10-09-2010, 16:32
یعنی چی جواب گو نبود ؟مشکل چی بود؟

iilliya
10-09-2010, 16:41
روش پست اول از کار افتاده...

روش جدید برای انلابن بازی کردن cod:mw2

:31:

ماشالا واقعا گل کاشتی خب بچه جون من 2 تا پست زدم منبع زیرشو که ندیدی هیچ روشم نخوندی ؟!!! واقعا خسته نباشی تازه فهمیدی اون کار نمی کنه این کار میکنه ما الان بیشتر از 1ماه فکنم دارم با این روش بازی میکنم
:5:

kiarashyk
11-09-2010, 12:08
سلام دوستان به کمک شما نیاز دارم یکی از دوستان لطف کنه فایل boneyard.ff را از پوشه نصب بازی برام آپ کنه و آدرس شو بده دست شو میبوسم خیلی حیاتیه در پوشه zone هستش در اون محلی که بازی رو نصب کردید ممنونم دوستان

tapesh95
12-09-2010, 05:28

من میخوام افلاین بازی کنم ایلیا اما این روشی که گفتی steam میخواد

iilliya
12-09-2010, 15:26

یه نمه جک میگی:31:
اگه افلاین بخوای بازی کنی که خب بازی رو بخر بعدم کرکش رو بریز یا دنلودش کن
اگه میخوای بازی غیر اورجینال رو باهاش انلاین بازی کنی به روش من
اگه بازی اصلی داری میخوای آنلاین بازی کنی از روش یکی از دوستان بود گزاشت با استم بازی کن
اگه این فایلا منو دنلود کنی مرحله ای از کار میفته ها یه بک آپ ازش بگیر:21:

asskicker56
12-09-2010, 21:47
میشه یه سرور ایرانی معرفی کنید؟

اگه بازی اصلی داری میخوای آنلاین بازی کنی از روش یکی از دوستان بود گزاشت با استم بازی کن
فک کنم منظور ایشون از افلاین شبکه ای (lan) باشه:31:

tapesh95
13-09-2010, 04:04
میشه یه سرور ایرانی معرفی کنید؟

فک کنم منظور ایشون از افلاین شبکه ای (lan) باشه:31:

بابا چه عجب یکی فهمید من دارم چی میگم

tapesh95
13-09-2010, 04:12

فکر کنم مستی یا شایدم داری شیرین میزنیا
اولا اگه عینکتو بزنی میبینی که من نوشتم لن بازی کنم اما افلاین نه اینکه چور این بازیو اجرا کنم
دوما حالا خداییش خودت بگو کی داره جک میگه ؟

Squall Leonhart
13-09-2010, 09:45
اولا اگه عینکتو بزنی میبینی که من نوشتم لن بازی کنم اما افلاین نه اینکه چور این بازیو اجرا کنم

بیا ببین این کار میکنه :

اول از اینجا کرک Skidrow رو دانلود کن و بریزش توی پوشه اصلی بازی :

بعدش این رو دانلود کن و بازم بریزش توی پوشه اصلی بازی و بعد اجراش کن :

دقت کن که برای بازی به صورت LAN همه کامپیوترهای شبکه فقط باید فایل COD MW2 Loader Rev 6.exe رو اجرا بکنن. وقتی اجرا کردی خودش توی پنجره Dos توضیح میده که باید چی کار کنی. این توضیحات خیلی مهم هستن و باید قدم به قدم و با دقت بخونیشون و ضمناَ توضیحات کامپیوتر Host با توضیحات Client با هم فرق داره.

worldclass
13-09-2010, 16:25
سلام
سایتی میخوام که ایپی تمام سرورهای Dedicated رو بهم بده

Squall Leonhart
13-09-2010, 16:36
سلام
سایتی میخوام که ایپی تمام سرورهای Dedicated رو بهم بده

این سایت سرورهای کرک شده رو لیست میکنه :

ولی CoD6 که سرور ددیکیتت نداره. داره؟ :18:

iilliya
14-09-2010, 10:12

من که عینکی نیستم اما تو عینک بزن یا درست حرف بزن بلکه آدم بفهمه چی میگی :13:
گفتی میخوای آفلاین بازی کنی خب آفلاین معنی اونی هم که من فکر کردم میده

مگه من مثل تو مشروب خورم بچه جون درست حرف بزن من گفتم جک میگی حرفی نزدم که میگی مغزم تاب داره:18:

حالا تو عینکتو بده من که عینکی نیستم ببینم چجوریاست شاید با عینک کلمه لن رو میدیدم
گفتی استیم میخواد گفتم استم مال موقعی که بازی رو خریدی
این بازی خودش لن نداره مثل بقه کال ها که فایند سرور لن داشته باشه
جک هم من نمی گم تو مثل آدم بگو لن میخای
لن هم همون کار های مولتی پلیر رو انجام بده بعد لن رو راه بنداز یکیتون سرور شه بعد اون یکی مثل حالت بازی با آی پی که تو وب لاگ هست ای پی سرور رو بده همین
یکمی به خودت زحمت میدادی میرفتی توی اون وب لاگ میفهمیدی

بعدم باز میگم منظورت رو درست بیان کن بلکه آدم بفهمه کمی هم تحمل داشته باش با یه کلمه جک میگی قاطی نکن

tapesh95
15-09-2010, 02:23
اقا خواهش میکنم یکی بگه چطور میشه این بازی رو لن بصورت آفلاین بازی کرد ؟
ایلیا روشی که گفتی جوابگو نبود داداش

خدایی هرکی لن رو نمیبینه بگه
ایلیا چرا جوش میاری داداش من شوخی کردم باهات چون خودت سر شوخی رو باز کردی من منظوری نداشتم
شایدم حق با تو باشه و من اونجا لن ننوشتم :31:
Squall Leonhart دستت درد نکنه

gomgashte_r
15-09-2010, 06:17
سلام دوستان
من روش لن بازي كردن cod 6 modern warfare2 رو بلدم مربوط به alterIWnet 1.3.37a هستش ولي منتهي يه كم طول ميكشه تا اموزشش رو آماده كنم اگه تونستم ببراتون ميزارم اگه نرسيدم هم شرمنده همتون.
فعلا باي

Squall Leonhart
15-09-2010, 08:39
خدایی هرکی لن رو نمیبینه بگه
ایلیا چرا جوش میاری داداش من شوخی کردم باهات چون خودت سر شوخی رو باز کردی من منظوری نداشتم
شایدم حق با تو باشه و من اونجا لن ننوشتم :31:
Squall Leonhart دستت درد نکنه

تونستی راش بندازی؟ با پچ سه آپدیت کرده بودی یا بدون آپدیت امتحان کردی؟ دی اس سی چی دانلود کردی؟

سلام دوستان
من روش لن بازي كردن cod 6 modern warfare2 رو بلدم مربوط به alterIWnet 1.3.37a هستش ولي منتهي يه كم طول ميكشه تا اموزشش رو آماده كنم اگه تونستم ببراتون ميزارم اگه نرسيدم هم شرمنده همتون.
فعلا باي

اصلش این هست که بدون اینکه آپدیت بکنی بشه لن بازی کرد وگر نه کسی که آپیدت میکنه یعنی اینترنت داره! از طرف دیگه کسی که میخواد فقط توی شبکه بازی کنه یعنی آنچنان اینترنت پرسرعت نداره که میخواد لن بازه کنه.

اگر هم بشه یه بار یکی از کامپیوترها رو آپیدیت کرد و بعد به بقیه کامپیوترهای شبکه اون آپیدت ها رو انتقال داد بازم خوبه.

حالا اگه کسی یه راهی بلده که بازی رو نصب کنی و بعد بدون آپدیت کردن و دانلود دی ال سی بشه لن (مولتی و کواوپ) بازی کرد لطفا دریغ نکنه.

gomgashte_r
16-09-2010, 01:04
با سلام
شكر خدا دارم آموزش رو اماده ميكنم فكر مي كنم تا فردا شب آماده بشه.
فعلا باي

Molibden
16-09-2010, 01:19
آقا من 5 تا فایلو گرفتم :
aIW-DLC.part1.rar
aIW-DLC.part2.rar
aIW-DLC.part3.rar
aIW-DLC.part4.rar
aIW-DLC.part5.rar

حالا باید چکارش کنم؟

CRYSiS2
16-09-2010, 14:27
آقا ما رفتیم تو این وبلاگه مو به مو تمام کارا رو انجام دادیم بازیمونم آپدیت شد و اومد بالا ولی وقتی Play رو میزنم میگه Please wait connecting to iwnet همونجوری میمونه یک ساعتم وایسی همونجوری میمونه خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه.عکسشم پائین گذاشتم گوشه سمت راستشم همون ورژنی شد که تو وبلاگ زده بود.1.3.37 a legacy :18::18: