PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12

A.M.D.D.E.V.I.L
31-05-2010, 14:47
عجیبه
من که همچین فایلی نداشتم !!

iranwz
31-05-2010, 14:54
عجیبه
پس شما هم اگر توی سروری برید که که مپ Karachi بخواد، میپرید بیرون! Dics read error میده

iranwz
31-05-2010, 14:58
عجیبه
مثلا یک private match درست کنید و بزارید روی مپ karachi می بینید که وارد بازی نمیشه! چون این مپ رو نداریم.
امتحان کن، نتیجشون بگو

خیلی مپ باحالیه، کلیپ هاش رو تو youtube دیدم

pinkfloyd2
31-05-2010, 15:28
آقا یک جوانمرد بیاد این مپ karachi رو واسه ما آپلود کنه، خیلی نیاز دارم.
اسم فایلش فکر کنم mp_karachi,ff و در شاخه zone/english

ممنون

من هم نداشتم ببخشید دیگه اما می گردم ببینم کی داره برات آپ می کنم

ocean12
31-05-2010, 17:27
اسم مپش این نیست چون من دارم ولی توی فایلها با این اسم نبود.

iranwz
31-05-2010, 17:55
اسم مپش این نیست چون من دارم ولی توی فایلها با این اسم نبود.
آها، شما درست میگید
اسم دقیق تمام نقشه های multiplayer در MW2 :

mp_afghan
mp_boneyard (Scrapyard)
mp_brecourt (Wasteland)
mp_checkpoint (Karachi)
mp_derail
mp_estate
mp_favela
mp_highrise
mp_nightshift (Skidrow)
mp_invasion
mp_quarry
mp_rundown
mp_rust
mp_subbase
mp_terminal
mp_underpass

اونایی که پر رنگ هستند اسم اصلی فایل در شاخه zone/english

نقشه رو از یک ftp دارم دانلود میکنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید 2/Games/Steam/steamapps/common/call of duty modern warfare 2/zone/english/mp_checkpoint.ff

مرسی

worldpcgame
31-05-2010, 19:51
با سلام من آموزش کامل بازی در قالب PDF می خواهم ...

joorabeban
31-05-2010, 22:12
دوستان حل شد دیدی گفتم سحر نزدیک است.
بنده رو ادد کنید.
secretjail:yahoo

تشکر یادت نره.!

pinkfloyd2
01-06-2010, 00:51
با سلام من آموزش کامل بازی در قالب PDF می خواهم ...

دوست عزیز اگر منظورت آنلاین بازی کردن و کرکش هست که دیگه آموزش نداره خیلی ساده است برو کالاف رو نصب کن بعد پچ رو دانلود و جایگذین کن به همین راهتی
لینک زیر را در گوگل سرچ کن تا دانلودش را پیدا کنی اگر حال نداشتی بگو تا من برایت پیدا کنم
MW2Client FreshInstall free download

joorabeban
01-06-2010, 01:12
خب از هرچه بگذریم سخن آن لاین بازی کردن خوش تر است.

8 نفر بودیم امشب.بجز آقا مجید!(شوخی) هرکی میخواد بیاد سه شنبه89/03/11 ساعت 3 P.M آن باشه.
yahoo:scretjail

:rolleye:

یا علی(ع).

mes que un club
01-06-2010, 08:56
salam:31:
emsab saat 3:41:
ey baba mage che khabare:41:

A.M.D.D.E.V.I.L
01-06-2010, 09:17
نه بابا ساعت 3 نصف شب نه که گفته PM یعنی 5 ساعت دیگه

worldpcgame
01-06-2010, 09:28
با سلام من وقتی این بازی رو با Garena باز می کنم چی کار کنم ، میشه آموزش بازی کردن با Garena رو توضیح بدین ... ممنون میشم ، چون وقتی با Garena وارد بازی می شوم میگه You Must Login In Steam !!! چی کار باید بکنم ؟؟؟

joorabeban
01-06-2010, 10:24
یه کاری پیش اومد برای بنده.احتمالا دیر تر بیام.شاید 5 بعد از ظهر.(89/03/11)جایی باید برم.
اگه تونستید صبر کنید که هیچ.اگه نه پیمان عزیز زحمت سرور شدن رو میکشه.
ایدی ایشون در یاهو

kitten_23t

تازه روز های اوله.انشاء الله میایم میکشید بنده رو هم.من که خیلی ضعیفم.
بد قولی بنده رو ببخشید.

ocean12
01-06-2010, 11:41
آی پی سرور رو همینجا بگید بقیه هم اگر خواستن بیان بازی.

pinkfloyd2
01-06-2010, 12:35
با سلام من وقتی این بازی رو با Garena باز می کنم چی کار کنم ، میشه آموزش بازی کردن با Garena رو توضیح بدین ... ممنون میشم ، چون وقتی با Garena وارد بازی می شوم میگه You Must Login In Steam !!! چی کار باید بکنم ؟؟؟
من نمی دونم تو چه اسراری داری که با گارنا بازی کنی؟؟؟ اگر خیلی دوست داری برو با xfire ولی مهم نیست تنها دلیل من از استفاده با اکس فایر همان چتش هست نه چیز دیگه(که البته اونم joorabeban معرفی کرد و یاد داد)

تازه روز های اوله.انشاء الله میایم میکشید بنده رو هم.من که خیلی ضعیفم.
نه بابا بیخیال شما سرور مایی این حرف ها چیه!!!!

worldpcgame
01-06-2010, 12:56
من نمی دونم تو چه اسراری داری که با گارنا بازی کنی؟؟؟ اگر خیلی دوست داری برو با xfire ولی مهم نیست تنها دلیل من از استفاده با اکس فایر همان چتش هست نه چیز دیگه(که البته اونم joorabeban معرفی کرد و یاد داد)

نه بابا بیخیال شما سرور مایی این حرف ها چیه!!!!

با سلام ، من Xfire , Garena , Game Ranger , Steam , Hamachi دارم با کدومش میشه کالاف 6 بازی کرد به جز Steam لطفا راهنماییم کنین با Xfire چگونه میتونم بازی کنم ممنون میشم ...:10:

pinkfloyd2
01-06-2010, 13:21
با سلام ، من Xfire , Garena , Game Ranger , Steam , Hamachi دارم با کدومش میشه کالاف 6 بازی کرد به جز Steam لطفا راهنماییم کنین با Xfire چگونه میتونم بازی کنم ممنون میشم ...:10:

دوست من شما بدونه هیچ کدوم از این ها می تونید کالاف 6 را بدونه استیم بازی کنید.....
فقط کالاف را نصب کن بعد همان پچی که توی چند پست قبلیم گفتم رو دان کن حله اگر خاستی آیدیت رو بزار تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم

joorabeban
01-06-2010, 15:10
دوستان من عرض کردم ساعت سه 3/30 اومدم تقاضایی نبود.ای پی هم تغیر میکنه نمیشه که خودم نباشم ای پی بدم.به هر حال فکر کنم بهترین راه ارتباطی همون آیدی بنده هست توی یاهو.همه جوین میشن به یه کنفرانس یا آی پی و مد بازی رو سند تو آل میکنم.
به هر حال بنده در خدمتم.یاد باد آنکه میگفت ماهی 6000 تومن بدید.مومن پهنای باندی نمیگیره از آدم.اونم فدای سرم
ارزانی دوستان.ساعتی فوقش 150 مگ ترافیکت مصرف میشه.اما خداییش میشه 6 تومن گرفت از کسی؟

worldpcgame
01-06-2010, 16:36
با سلام مجدد من پچ رو نتونستم پیدا کنم میشه لینکش رو بذارین ؟

pinkfloyd2
01-06-2010, 18:13
با سلام مجدد من پچ رو نتونستم پیدا کنم میشه لینکش رو بذارین ؟

بیا عزیزم این لینکش از چند آپ لودر با هر کدوم که راهتری دانلود کن
دانلود از میس آپلاود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود از رپیدشر

دانلود از مگا آپلودر

مگا ف---ی-ل-تر است
می تونی از رپید لیچ هم برای مستقیم کردن لینک رپیدشر استفاده کنی
لینک رپید لیچ

ocean12
01-06-2010, 19:17
من رو هم اد کنید. آی دی من: reza087

joorabeban
02-06-2010, 01:02
من رو هم اد کنید. آی دی من: reza087

برادر من و هرکی که می خواد با ایرانی ها بازی کنه یه ای دی از دوستان داشته باشید واسه اطلاع رسانی.
Yahoo: secretjail

joorabeban
02-06-2010, 14:10
دوستان XFIRE هم چت روم داره اما باید اول هماهنگ شد.مزیت ایکس فایر اینه که نمیخواد بازی رو بندازی پایین با آلت و تب.اما تا هماهنگ نباشن دوستان همون کنفرانس یاهو خوبه.اگه همه خواستید ایکس فایر میریم چت رم.مونده به اینکه اکثریت چی بخوان
فعلا....

CRYSiS2
02-06-2010, 14:28
ببخشید که دیر جوابت رو می دم آخه اسم سایت رو گم کردم بعد هم اسم یوزر پسورد رو اما خوب....
بیا یک کار کنیم اول بازی رو پاک کنم کنپلیت که هیچ اصری ازش نمونه بعد بیا بازی رو از اول نصب کن بعد پچ زیر را دانلود کن و جایگذین کن
اگر هر مشکلی داشت بگو تا ببینیم چکار می تونیم بکونیم
اینم ایدی منه ادد کن تا راهتر درستش کنیم
PINKFLOYD2212@YAHOO.COM
ببخشید دیگه که دیر جواببت رو دادم

ممنونم از اينكه لطف ميكني جوابمو ميدي بايد ببخشيد كه دارم دير مينويسم امتحان داشتم.
راستش اين پچ جديد رو هم گرفتم و ريختم ولي مشكلم باز همونه كه گفتم وقتي پچ رو ميريزم بازي اصلا اجرا نميشه.

joorabeban
02-06-2010, 16:02
ممنونم از اينكه لطف ميكني جوابمو ميدي بايد ببخشيد كه دارم دير مينويسم امتحان داشتم.
راستش اين پچ جديد رو هم گرفتم و ريختم ولي مشكلم باز همونه كه گفتم وقتي پچ رو ميريزم بازي اصلا اجرا نميشه.

ببین دوست عزیز ورژن بازیت (که بازی رو بالا می آری سمت راست پایین نوشته و سرورت رو هم نوشته) باید حتما 1.3.37 باشه اگه نشده باید فایل هاتو عوض کنی یه چیز دیگه بریزی.

Blue_Ray
02-06-2010, 16:37
من این مپو ندارم: mp_derail هر وقت وارد بازی میشم error میده.کسی لینکی ازش داره؟

C0OPeR
02-06-2010, 17:55
سلام دوستان .
الان توی تاپیک کلی روش گفته شده ! من نمیدونم کدوم رو انجام بدم ! اگه ممکنه بطور خیلی خلاصه بگید بعد از نصب بازی باید چه پچی رو نصب کنم و اگه سرور ایرانی با پینگ خوب هم میشناسید بگید .
ممنون :46:

hadi h
02-06-2010, 20:15
سلام دوستان .
الان توی تاپیک کلی روش گفته شده ! من نمیدونم کدوم رو انجام بدم ! اگه ممکنه بطور خیلی خلاصه بگید بعد از نصب بازی باید چه پچی رو نصب کنم و اگه سرور ایرانی با پینگ خوب هم میشناسید بگید .
ممنون :46:

من بازم از همه عذر خواهی می کنم . ولی واسه اینکه این دوستمون هم بتونه بازی کنه دوباره واسش می ذارم .

اول اینو دانلود کن
:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد اینو :

به همین ترتیبی که گذاشتم واسه دانلود جایگزین کن .
و یک پک مپ که دوستان لطف کنن بذارن که حجمش 350 مگ بود . ولی فکر کنم بدون اون هم بشه بازی کرد .

C0OPeR
02-06-2010, 21:42
ممنون دوست عزیز :46:

pinkfloyd2
03-06-2010, 01:48
وایـــــــــــــــی ببخشید دیگه شرمنده که مجبورت کردم 140 مگ دانلود کنی

ببین دوست عزیز ورژن بازیت (که بازی رو بالا می آری سمت راست پایین نوشته و سرورت رو هم نوشته) باید حتما 1.3.37 باشه اگه نشده باید فایل هاتو عوض کنی یه چیز دیگه بریزی.
نه امیر جان این دوست عزیزمان می گوید که وقتی بازی رو کرک می کنه دیگه اجرا نمی شه نه سینگل و نه ملتی هیچیزی هم نمیاد
والا دوست عزیز اطلاعات نا چیز من دیگه خط نمی ده والا نمی دونم چی بگم
من یک بار یک مشکل عجیب داشتم انم اینکه همه سرور ها رو می گفت دانه با اینکه فکر نمی کردیم
ویندوز باشه اما با عوض کردن ویندوز درست شد حالا شما هم یک امتحانی به کنید خالی از لطف نیست

joorabeban
03-06-2010, 01:59
ممنون دوست عزیز :46:

جناب ChaGHaL اگه کار کرد براتون به بنده هم بگید دوستانی که تازه واردند رو ارجاء بدم به این پست.چون خودم خیلی وقته ریختم و درست شده.حتما دقت کن ورژنت 1.3.37 باشه.

hadi h
03-06-2010, 08:37
جناب ChaGHaL اگه کار کرد براتون به بنده هم بگید دوستانی که تازه واردند رو ارجاء بدم به این پست.چون خودم خیلی وقته ریختم و درست شده.حتما دقت کن ورژنت 1.3.37 باشه.

بله دوستان منم وقتی می خواستم کرک کنم از پست اول چیزی نفهمیدم (البته توهین با sima_6600 جان نباشه ولی یکم در هم و برهم توضیح داده :31:) و از یکی از دوستان به نام A.M.D.D.E.V.I.L پرسیدم و ایشون منو کامل راهنمایی کرد و تونستم ورژن بازیم به 1.3.37 ارتقا بدم و الان هم دارم بازی میکنم .
اون مپ هایی هم که گفته بودم احتمالا همین هاست (اگه نیست دوستان تصحیحی کنن) البته من از یه لینک دانلود کردم که یه پارت بود ولی این 2 پارت هست .

DLC_Maps.rar (Part 1)

DLC_Maps.rar (Part 2)

حجمش کای این مپ ها هم حدود 290 مگ هست که با اون یکی ها میشه دور ور 460 مگ (اون یکی ها هم که تو پست شماره 1529 صفحه ی 153 هست :31:)

yoosef_st
03-06-2010, 09:57
بله دوستان منم وقتی می خواستم کرک کنم از پست اول چیزی نفهمیدم (البته توهین با sima_6600 جان نباشه ولی یکم در هم و برهم توضیح داده :31:) و از یکی از دوستان به نام A.M.D.D.E.V.I.L پرسیدم و ایشون منو کامل راهنمایی کرد و تونستم ورژن بازیم به 1.3.37 ارتقا بدم و الان هم دارم بازی میکنم .
اون مپ هایی هم که گفته بودم احتمالا همین هاست (اگه نیست دوستان تصحیحی کنن) البته من از یه لینک دانلود کردم که یه پارت بود ولی این 2 پارت هست .

DLC_Maps.rar (Part 1)

DLC_Maps.rar (Part 2)

حجمش کای این مپ ها هم حدود 290 مگ هست که با اون یکی ها میشه دور ور 460 مگ (اون یکی ها هم که تو پست شماره 1529 صفحه ی 153 هست :31:)

به نظر من هم با وجود تمام زحمتی که دوستان کشیدن اما آموزش صفحه اول یکم گنگه...
میشه شما اون جاهایی که خودت مشکل داشتی رو یکم توضیح بدی؟
یا اصلا اون آموزش رو ویرایش کنید، نکاتی که خودتون فکر میکنید مهمه رو توش بگنجونید؟

hadi h
03-06-2010, 11:35
صفحه ی اول رو که من نمی تونم درست کنم . (باید sima_6600 جان درست کنن)
ولی کل اون کارایی که من کردم رو واستون می نویسم با لینک دانلود مربوطه :31:
بازم از دوستان معذرت می خوام .

ابتدا فایل ها زیر رو دانلود کنید . (با تشکز از yoosef_st جان که لینک ها رو واسمون مستقیم کرد :10::11:)
اول این (کرک شماره 1):

یا

حجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

یا

حجمش 6 مگ هست .

بعد از این ها هم باید DLC مپ ها رو دانلود کنید که از لینک زیر میشه این کارو کرد .
:
پارت اول :

یا

حجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

یا

حجمش 80 مگ هست .

(کلا چیزی حدود 460 مگ باید دانلود کنید .:46:)
حالا اکسترک کردن :

اول این مپ ها که 2 تا پارت هستن رو بریزید تو فولدر zone\english .
بعد کرک شماره 1 که 150 مگ حجم داره رو اکسترک کنید تو فولدر بازی (تو فولدر کرک که اکسترکش کردین 2 تا فولدر به نام های main و zone هست ، محتوایات این پوشه ها رو داخل همین پوشه ها که در فولدر بازی هم وجود دارن بریزید .)
بعد کرک شماره 2 که 6 مگ حجم داشت رو به همین روش جایگزین کنید . (این کرک فقط فولدر zone داره.)
بعد که همه رو ریختین یک فابل تو فولدر اصلی بازی میاد به نام alterIWnet_configure.exe که اگه اونو باز کنید می تونی nike name خودتون رو وارد کنید .
بعد بازی رو اجرا کنید (با فایل iw4mp.exe).
و حالا به راحتی می تونید بازی کنید .

امید وارم sima_6600 از دست من ناراحت نشه :10::31:

موفق باشین . (یعنی همه تونین بازی کنید :31::20:)

A.M.D.D.E.V.I.L
03-06-2010, 12:43
لینک پستتو بزار به امضات

david071
03-06-2010, 14:07
سلام
اگه کسی کرک سالم مولتی پلیر داره برام بگذار ممنون

وقتی روی مولتی پلیر کایک میکنم ارر میده

من میخوام این بازی رو شبکه با دو کامپیوتر بازی کنم اگر کسی بلده یک راهنمایی کوچیک بده
ممنون

yoosef_st
03-06-2010, 14:48
ابتدا فایل ها زیر رو دانلود کنید .
اول این (کرک شماره 1):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 6 مگ هست .

بعد از این ها هم باید DLC مپ ها رو دانلود کنید که از لینک زیر میشه این کارو کرد .
:
پارت اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید حجمش 80 مگ هست .

حالا اکسترک کردن :

بعد کرک شماره 1 که 150 مگ حجم داره رو اکسترک کنید تو فولدر بازی (تو فولدر کرک که اکسترکش کردین 2 تا فولدر به نام های main و zone هست ، محتوایات این پوشه ها رو داخل همین پوشه ها که در فولدر بازی هم وجود دارن بریزید .)
بعد کرک شماره 2 که 6 مگ حجم داشت رو به همین روش جایگزین کنید . (این کرک فقط فولدر zone داره.)
بعد که همه رو ریختین یک فابل تو فولدر اصلی بازی میاد به نام alterIWnet_configure.exe که اگه اونو باز کنید می تونی nike name خودتون رو وارد کنید .

با اجازتون این هم لینکها مستقیم برای دانلود لینکهای فوق:
کرک 1:

کرک 2:

DLC مپ ها:

A.M.D.D.E.V.I.L
03-06-2010, 17:53
الان هستین بازی کنیم؟

david071
03-06-2010, 21:39
کسی نیست به من آموزش lan بده خیلی مهمه ها

A.M.D.D.E.V.I.L
03-06-2010, 22:41
چرا چشمات هستن یک بار این صفحه رو کامل بخون

isbn
04-06-2010, 14:04
سلام
اگه ممکنه آموزش lan هم بذارید ممنون

joorabeban
04-06-2010, 16:55
دوست من بهتره برای این کار دوتا سیستم رو با کابل کراس اور به هم و صل کنی و به هر دو در یک رنج آی پی بدی و آموزش رو دنبال کنی صفحه 68 یا 63 هستش.کسی میتونه کمک دقیق بکنه که در لن اجرا کرده باشه بازی رو.بنده انجام ندادم.خودت یه کم تلاش کنی حل میشه.

joorabeban
05-06-2010, 02:54
خب دوستان دیشب از ساعت 8:39 شب تا 2:27 دقیقه بامداد بازی کردیم با عزیزان.

حالا ببینید ترافیک مصرفی بنده چه طور بوده.

خیلی هم پس ترافیک مصرف نمکنه!

حدودا 320 مگ برای حدود 6 ساعت!

تعداد دوستان 10 نفر با خودم.

یه چیز جالب: درخت بلوط تا قبل از پنجاه سالگی میوه نمی دهد.

C0OPeR
05-06-2010, 08:10
سلام .
روس گفته شده تو پست 1535 که hadi n توضیح داده بودن رو رفتم و کاملا جواب میده . ممنون :11:
-------------------

الان تا کی باید صبر کرد تا وارد یه سرور شی ؟! من فکر میکردم مثل cod 4 هستش که گفتم سرور ایرانی معرفی کنید :دی

camry
05-06-2010, 11:55
دوستان من همون کاراییو که توی صفحه ی اول نوشته بود انجام دادم اما حالا نمیدونم چه جوری میشه آنلاین بازی (چه با خارجی چه ایرنی)
ممنون میشم کمکم کنید

Alex merccer
05-06-2010, 14:34
خب دوستان دیشب از ساعت 8:39 شب تا 2:27 دقیقه بامداد بازی کردیم با عزیزان.

حالا ببینید ترافیک مصرفی بنده چه طور بوده.

خیلی هم پس ترافیک مصرف نمکنه!

حدودا 320 مگ برای حدود 6 ساعت!

تعداد دوستان 10 نفر با خودم.

یه چیز جالب: درخت بلوط تا قبل از پنجاه سالگی میوه نمی دهد.

من هر وقت بازی می کنم حدود یک چهارم برای سند مصرف می شه اما الان شما خیلی زیلد بود سندت رسیوت هم زیاد بود احتمالا هاست بودی:2:

hadi h
05-06-2010, 17:55
دوستان من همون کاراییو که توی صفحه ی اول نوشته بود انجام دادم اما حالا نمیدونم چه جوری میشه آنلاین بازی (چه با خارجی چه ایرنی)
ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوست عزیز به پستی که تو امضای من هست مراجعه کن درست میشه !

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:53 PM ----------

من هر وقت بازی می کنم حدود یک چهارم برای سند مصرف می شه اما الان شما خیلی زیلد بود سندت رسیوت هم زیاد بود احتمالا هاست بودی:2:

100% هاست بودن دیگه !:27:
من واسه 200 دقیقه (3 ساعت و 20 دقیقه) بازی کردن فقط 17 مگ مصرف کردم !:20::5:

joorabeban
06-06-2010, 00:54

بله دوست عزیز من هر شب هاست هستم که دیگه یواش یواش دارم کم میارم.ترافیکم ته کشیده.پس در نتیجه ماهی 6000 تومن بدید بهم هر نفر!(آخه این رو یه بنده خدا میگفت)

!@#$%^&*()
06-06-2010, 09:52
آقا تورو خدا هرکی خواست سرور شه ip ش رو اینجا بزاره که ما هم بیایم

A.M.D.D.E.V.I.L
06-06-2010, 10:31
کسی نیست بازی کنیم؟

joorabeban
06-06-2010, 20:33
آقا تورو خدا هرکی خواست سرور شه ip ش رو اینجا بزاره که ما هم بیایم

برادر من آی دی یاهو دوستان رو داشته باش اونجا اطلاع رسانی سریع تره.

secretjail بنده

benam_miri بهنام

kitten_23t پیمان

pesaregoloo
07-06-2010, 09:01
آقا شب ها ما همیشه داریم آنلاین می زنیم
از دست ندید حیف ها.

ocean12
07-06-2010, 09:22
بله دوست عزیز من هر شب هاست هستم که دیگه یواش یواش دارم کم میارم.ترافیکم ته کشیده.پس در نتیجه ماهی 6000 تومن بدید بهم هر نفر!(آخه این رو یه بنده خدا میگفت)

من اگر تعداد بازیکنها زیاد بود و پینگ ای دی اس الم هم درست بود میدادم ارزش داره ولی از پینگ اینترنت خودم مطمئن نیستم. فعلا که بیشتر شبها پینگم خرابه. من صبانت دارم توی تهران حدود یک سال پیش که بازی میکردم پینک تقریبا خوب بود ولی الان مخصوصا شبها خرابه و کم پیش میاد که بتونم یک ساعت بدون دردسر بازی کنم.
کسی توی تهران هست که صبانت داشته باشه و پینگش هم خوب و ثابت باشه؟

Alixbox
07-06-2010, 11:40
بریم دیگه غاز بچشرونیم . -- شد رفت . الان اومدم دیدم یارو فقط تیر میزنه خود به خود میره رو هد ادم های بیچاره مثل من . همون یارو چیتر هاستم بود . دیگه بد تر !!!

pinkfloyd2
07-06-2010, 12:05
آقایون ما رفتیم کالاف 4 از این همه چت و غیره خسته شدیم
لطفا دیگه ما رو حذف کنید
احتمالا این آخرین پست من هست به امید موفقیت و آرزوی خوشبختی
خدانگهدار همه شما دوستان عزیز
God

joorabeban
07-06-2010, 13:14
بریم دیگه غاز بچشرونیم . -- شد رفت . الان اومدم دیدم یارو فقط تیر میزنه خود به خود میره رو هد ادم های بیچاره مثل من . همون یارو چیتر هاستم بود . دیگه بد تر !!!

والا نمیدونم منظورت از چیت زدن بنده اگه رنکه که یه سرور خارجی بری رنکت میشه 70.حالا من دیدم اینجوریه یه بک آپ گرفتم و رنکم همونه همیشه.حالا غیر این لول چیت دیگه ای گه مد نظره بفرمایید.گرچه رنک خیلی مهم نیست پینگ مهمه و اونم اگه بازیت خوب باشه باز مهم نیست میبینی که بعضی از دوستان با رنک آشخور و پینگ 140-160 اول هستن همیشه علت؟چیت؟

aga hadi
07-06-2010, 16:57
ما کرکی ها چه جوری به سرور شما وصل شیم؟

SHADEL
07-06-2010, 17:23
من چه طوری می تونم lan بازی کنم با یه کامپیتر دیگه؟
وقتی می خوام لن بازی کنم.وقتی می رم. multiplayer رو میزنم از بازی میاد بیرون میره تو یه محیط کد مانند که واسه خود بازیه.بعد یه ارور میده از بازی میاد بیرون.
آموزشی چیزی هستش به من بدید؟؟؟؟
ممون میشم!!!!

joorabeban
07-06-2010, 20:33
آقایون ما رفتیم کالاف 4 از این همه چت و غیره خسته شدیم
لطفا دیگه ما رو حذف کنید
احتمالا این آخرین پست من هست به امید موفقیت و آرزوی خوشبختی
خدانگهدار همه شما دوستان عزیز
God

دوستان عزیزان هرکی شب ها اومد از لانچر و ار پی جی استفاده نکنه.گرانادا لانچر هم جزء همین موارده.
چون تعداد واقعا بالاست الان دقیقا 25 نفر رو بنده ادد دارم پس:

عباس جان شما که معمولا اول بودی اما به هر حال صلاح با خودته ولی لانچر استفاده نکن اگه اومدی.

joorabeban
07-06-2010, 20:37

خیلی ساده بازی رو نصب کن.نصب آسان توی امضاء هادی هست دنبال کن بعد به ایرانی ها محلق میشی.به این شکل که یکی میشه میزبان(هاست،سرور) ای پی و مد بازی رو اعلام میکنه.شما هم آی پی رو جلوی = در فایل ای ان ای موجود در محل نصب بازی میزنی و اون مدی که میزبان میگه میری و جوین میشی.به همین سادگی.

hadi h
07-06-2010, 21:35

دوست عزیز ما همه کرکی هستیم :31:
ولی شما اگه می خوای وصل شی به سرور دوستان وقتی این عزیزان هستن باید پینگ کسیو که می خواد سرور بشه رو بگیری و به جای server.alteriw.net در داخل فایل alterIWnet.ini اون شماره ای پی رو بنویسی .
همین

این مواردی که توی این فایل نوشته
:
[Configuration]
Server=server.alteriw.net
WebHost=auto

شما باید بعد از گرفتن ای پی اونو این جایش وارد کنی :
[Configuration]
Server=85.9.118.99
WebHost=auto

Vahid67
07-06-2010, 23:24
دوستان این بازی توی گارنا هم هست اونجا بدون مشکل میشه بازی کرد یا باید کرک خاصی ریخت؟

Alixbox
07-06-2010, 23:47
والا نمیدونم منظورت از چیت زدن بنده اگه رنکه که یه سرور خارجی بری رنکت میشه 70.حالا من دیدم اینجوریه یه بک آپ گرفتم و رنکم همونه همیشه.حالا غیر این لول چیت دیگه ای گه مد نظره بفرمایید.گرچه رنک خیلی مهم نیست پینگ مهمه و اونم اگه بازیت خوب باشه باز مهم نیست میبینی که بعضی از دوستان با رنک آشخور و پینگ 140-160 اول هستن همیشه علت؟چیت؟

اقا اون سوسکه در مقابل این . یارو فقط دستشو رو تیر میزاره خود به خود هدتو میزنه . بازیتم خوب باشه باید میلی ثانیه قبل اینکه دستش رو تیر بره هدش کنی . فقط تو محدوده دیدش باش هد شدی رفتی یارو داد میزد codhacks.ru

A.M.D.D.E.V.I.L
08-06-2010, 08:12
به به امتحانات فینیشد :دی حالا کی هستید باهم بریم TDM

V i r u s e r
08-06-2010, 08:52
فک کنم اریج دارا باید یه تاپیک جدید بزنن اینجوری نمیشه همه کرکی شدن :)

aga hadi
08-06-2010, 20:51
دستتون درد نکنه.حالا یه سوال دیگه.چه جوی سرور شیم؟طوری که امتیاز هم حساب کنه

Vahid67
09-06-2010, 17:19
دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه چجوری میشه توی گارنا بازی کرد؟؟

Alex merccer
09-06-2010, 19:34
سلام به همگی
یک چیز بگم حال کنین :
بالاخره بعد از کلی تلاش تونستم یک چیت واسه ورژن 1.3.37 گیر بیارم(مجانی) که مال callofdutyhacks هست(100% تست شده).
نکته جالب اینجاست که این چیت فقط ایم بات نیست بلکه knifebotوwallhack هم هست و یک سری چیزهای دیگه هم داره
این هم لینکش(برای حالگیری اون خارجی هایی گذاشتم که فکر کردن فقط خودشون چیت دارن:31:):

اگه لینک مشکل داشت بگین درست کنم
راهنمای استفاده:اول فایل چیت رو باز کنین بعد خودش اتومات استیم رو باز می کنه(باید استیم داشته باشید) اما خودتون استیم رو ببندین بعد هم بازی رو اجرا کنید کلید delete رو هم که توی بازی بزنین منوی چیت میاد.(وقتی با AC130 کار می کنین از منو autobot،aimbot رو غیر فعال کنین)
تذکر:دوستان اینو فقط در سرور های خارجی استفاده کنن و در سرور های خودی استفاده نکنند.

hadi h
10-06-2010, 03:07
سلام به همگی
یک چیز بگم حال کنین :
بالاخره بعد از کلی تلاش تونستم یک چیت واسه ورژن 1.3.37 گیر بیارم(مجانی) که مال callofdutyhacks هست(100% تست شده).
نکته جالب اینجاست که این چیت فقط ایم بات نیست بلکه knifebotوwallhack هم هست و یک سری چیزهای دیگه هم داره
این هم لینکش(برای حالگیری اون خارجی هایی گذاشتم که فکر کردن فقط خودشون چیت دارن:31:):

اگه لینک مشکل داشت بگین درست کنم
راهنمای استفاده:اول فایل چیت رو باز کنین بعد خودش اتومات استیم رو باز می کنه(باید استیم داشته باشید) اما خودتون استیم رو ببندین بعد هم بازی رو اجرا کنید کلید delete رو هم که توی بازی بزنین منوی چیت میاد.(وقتی با AC130 کار می کنین از منو autobot،aimbot رو غیر فعال کنین)
تذکر:دوستان اینو فقط در سرور های خارجی استفاده کنن و در سرور های خودی استفاده نکنند.

بابا خیلی سخته که !
حالا می خوای هلیکوپتر یا هواپیما بگیری چه جوریه ؟؟:31:

sima_6600
10-06-2010, 07:36
بابا خیلی سخته که !
حالا می خوای هلیکوپتر یا هواپیما بگیری چه جوریه ؟؟:31:
ای بابا چیت چیز بدیه بابا :31:
من خودم یکی نوشتم برای این ورژن اما تو هیچ سروری تست نکردم فقط LAN با بچه های خودمون
مال من فک کنم خیلی بهتر از این باشه.:5:

Alex merccer
10-06-2010, 08:48
ای بابا چیت چیز بدیه بابا :31:
من خودم یکی نوشتم برای این ورژن اما تو هیچ سروری تست نکردم فقط LAN با بچه های خودمون
مال من فک کنم خیلی بهتر از این باشه.:5:

شما اینو دانلود کن تو کفش می مونی این ته چیته همه چی هست. در صمن این رو فقط برای رو کم کنی خارجی هایی که چیت می زنن گذاشتم نه برای بازی های خودمون:27:

MB3d
10-06-2010, 11:28
سلام این الان عملیه با پینگ پایین بازی کرد ؟ سرور مثل کانتر داره ؟ ایرانی

moallem89
10-06-2010, 12:53
آقا چتوری میشه اسمارو رنگی کرد؟؟؟؟؟

moallem89
10-06-2010, 12:55
آقا چتوری میشه اسمارو رنگی کرد؟؟؟؟؟ هر کی میدونه زود کمک کنه

david071
10-06-2010, 14:23
سلام
باید چی داشته باشم که توی تفنگهایی که رادار داره نشون داده نشم

aga hadi
10-06-2010, 16:24
آقا مال ما به بعضی سرور ها کانکت نمیشه اکثرا سرور های ایرانی. بعضی وقتا هم که میره یا تفنگ و نشون نمیده یا هم جا رو سیاه میکنه!! مشکل از کجاست؟ همه چیره هم درست میزنم. آی پی رو از xfire میگیرم کپی میکنم جلوی سرور. ولی میگه سرور downe !!

hadi h
10-06-2010, 18:19
سلام این الان عملیه با پینگ پایین بازی کرد ؟ سرور مثل کانتر داره ؟ ایرانی

سلام
مثل کانتر رو نمی دونم
ولی شب ها بچه های همین سایت سرور می شن و با هم با پینگ زیر 150 بازی می کنیم .

آقا چتوری میشه اسمارو رنگی کرد؟؟؟؟؟ هر کی میدونه زود کمک کنه

واسه این اون جایی که اسم وارد می کنید باید قبل هر حرف که می خواید رنگی بشه باید یه همچین دستوری بنویسید .
مثلا واسه اسم HADIshuter
اگه اینو این شکلی بنویسید :
HADIshuter = ^1H^2A^3D^4I^5s^6h^7u^8ter

رنگش این جوری میشه
HADIshuter :8:
به طور کلی باید دستور ^1-8 (عدد یک تا هشت) قبل هر حرف یا گروهی از حرف ها بنویسید .
من رنگ هر عدد هم می نویسم تا راحتتر بنویسید .
1 = قرمز
2 = سبز
3 = زرد
4 = آبی
5 = آبی کم رنگ (یه چیزی تو مایعه های سبز آبی)
6 = صورتی (بنفش کم رنگ)
7 = سفید (همون سفید)
8 = مشکی
اگر متوجه نشدید بگید تا دوباره توضیح بدم
یا اگه باز نشد اسمی که می خواید رنگی بشه رو با رنگ هر حرف بدیین تا دستورشو بدم بهتون :46:

joorabeban
10-06-2010, 18:43
سلام
باید چی داشته باشم که توی تفنگهایی که رادار داره نشون داده نشم

jتوی PERK ها یکی هست که این کارو میکنه و اسمش هم Cold_Blooded Pro هستش.شما مستونی توضیح کنار هر پرک رو یاداشت کنی و ترجمه کنی ببینی کدوم به دردت میخوره

اما خب از اونجایی که اصولا تنبلیم همه:

PERK 1

Marathon دویدن بدون محدودیت

Selight of Hand سریع تر عوض کردن خشاب های خالی

Scavenger تغذیه از مهمات دشمنان مرده (مثل لاشخور ها)

Bling داشتن 2 تجهیز(اتچمنت!) بر روی اسلحه اصلی مثلا هارت بیت سنسور و ترمال هم زمان.

One Man Army تعویض کلاس ها در هر زمان بازی مثلا از مسلسل به آر پی جی تعویض کنی سلاح ها رو.

PERK 2

Stopping Power مشخیصه.مثل یک جلیقه که کمتر آسیب ببینی با گلوله دشمن.

LightWeight سبک وزن که سریع تر حرکت کنی

HardLine کمتر کردن جایزه های کشتن(کیل استریک) یک دونه!

Cold_Blooded غیر شناسایی بودن توسط هارت بیت و یو آ ای و...

Danger Close خوراک لانچر بازها.آسیب رساندن بیشتر با اسلحه های منفجر کننده.

PERK 3

Commando چاقو رو از فاصله دور تر میزنه

Steady Aim نشانه گیری دقیق تر میکنه.

Ninja بی سر و صدا حرکت میکنه.صدای پات کمتر مشخصه

Scrabmle خراب کردن رادار دشمنان نزدیک شما.

Sitrep شناسایی مین های دشمن

Last Stand چند لحضه قبل از مرگ با اصلحه دوم میتونی شلیک کنی در حالت افتاده بر زمین

بعد همه اینا اگه پرک رو پرو (Pro) کنی یه بعلاوه میاد که مثلا در بلینگ میتونی 2 اتچمنت روی اصلحه دومت هم داشته باشی.

فک کنم چیزی نمونده در مورد پرک ها دیگه.

joorabeban
10-06-2010, 19:03
سلام
مثل کانتر رو نمی دونم
ولی شب ها بچه های همین سایت سرور می شن و با هم با پینگ زیر 150 بازی می کنیم .

واسه این اون جایی که اسم وارد می کنید باید قبل هر حرف که می خواید رنگی بشه باید یه همچین دستوری بنویسید .
مثلا واسه اسم HADIshuter
اگه اینو این شکلی بنویسید :
HADIshuter = ^1H^2A^3D^4I^5s^6h^7u^8ter

رنگش این جوری میشه
HADIshuter :8:
به طور کلی باید دستور ^1-8 (عدد یک تا هشت) قبل هر حرف یا گروهی از حرف ها بنویسید .
من رنگ هر عدد هم می نویسم تا راحتتر بنویسید .
1 = قرمز
2 = سبز
3 = زرد
4 = آبی
5 = آبی کم رنگ (یه چیزی تو مایعه های سبز آبی)
6 = صورتی (بنفش کم رنگ)
7 = کرم
8 = مشکی
اگر متوجه نشدید بگید تا دوباره توضیح بدم
یا اگه باز نشد اسمی که می خواید رنگی بشه رو با رنگ هر حرف بدیین تا دستورشو بدم بهتون :46:

کد رنگ سفید؟

hadi h
10-06-2010, 21:44
کد رنگ سفید؟

خی من از شما عذر خواهی می کنم چون اون رنگ کرم در واقع سفید هست .:31::46:
پست اصلی رو تصحیح می کنم :10:

omidtb
10-06-2010, 23:02
من وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور میده مشگل از چیه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
10-06-2010, 23:05
اینو دانلود کن و بیریزش به محل بازیت

یادت باشه کلمه ی دانلود رو بزنی

omidtb
10-06-2010, 23:13
اینو دانلود کن و بیریزش به محل بازیت

یادت باشه کلمه ی دانلود رو بزنی

ممنون درست شد حالا وارد بازی شدم چجوری باید وارد یک سرور ایرانی بشم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
10-06-2010, 23:15
اگه اون مسیر بازیت هست باید بگم که بازی رو ناقص نصبیدی

omidtb
10-06-2010, 23:26
اگه اون مسیر بازیت هست باید بگم که بازی رو ناقص نصبیدی

hadi h
11-06-2010, 13:01

شما اگه می خوای وصل شی به سرور دوستان وقتی این عزیزان هستن باید ای پی کسیو که می خواد سرور بشه رو بگیری و به جای server.alteriw.net در داخل فایل alterIWnet.ini اون شماره ای پی رو بنویسی .
همین

این مواردی که توی این فایل نوشته
:
[Configuration]
Server=server.alteriw.net
WebHost=auto

شما باید بعد از گرفتن ای پی اونو این جایش وارد کنی :
[Configuration]
Server=85.9.118.99
WebHost=auto

برای گرفتن ای پی هم این چندتا یاهو ای دی رو ادد کن تا هر وقت خواستن سرور شن از ای پی با خبر شی .

lionelm75
benam_miri
kitten_23t
reza087
secretjail
sima_d900

MB3d
11-06-2010, 14:40
یعنی فقط تک به تک می زنین ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
11-06-2010, 14:50
من که از خیر این بازی گزشتم
از وقتی امتحاناتم تمومیدن 1 بار هم کسی رو پیدا نکردم که بازی کنم
1 بار پیدا کردم اونم پینگم 980 بود پرسیدم هاست اهل کجاست
حدس بزن چی گفت؟
i'm from hawaii

hadi h
11-06-2010, 15:28
یعنی فقط تک به تک می زنین ؟

نه بابا مثلا ما دیشب 12 نفر بودیم شما اگه این ای دی ها رو که دادم ادد کنید از ساعت 9 شب معمولا تا 3 شب هستن . می تونی ای پی بگیری و با اون روشی که گفتم بازی کنی

من که از خیر این بازی گزشتم
از وقتی امتحاناتم تمومیدن 1 بار هم کسی رو پیدا نکردم که بازی کنم
1 بار پیدا کردم اونم پینگم 980 بود پرسیدم هاست اهل کجاست
حدس بزن چی گفت؟
i'm from hawaii

شما هم این چند نفر رو ادد کن تو همون ساعتی که گفتم بیا بازی می کنی با پینگ زیر 150 !
تا بعضی وقتا هم ظهر ها هم هستن ولی شب ها همه پایه هستن .

راستی ای دی خودم هم : spy_hell_boy

CRYSiS2
11-06-2010, 22:40
آقا خواهش ميكنم يكي مشكل ما رو هم حل كنه . من همه پچها رو دانلود كردم حتي dlc ها رو و طبق دستورالعمل كپي كردم ولي بازيم اصلا اجرا نميشه بعد با برنامه QuickSFV v2.36 فايلهاي cod6 را چك كردم كنار فايلهاي زير ضربدر قرمز زد Failed crc mismatch

miles\milesEq.flt
miles\mssds3d.flt
miles\mssdsp.flt
miles\msseax.flt
miles\mssmp3.asi
miles\mssvoice.asi
zone\english\mp_playlists.ff

A.M.D.D.E.V.I.L
11-06-2010, 22:45
^ نمی فهمم چی میگی بیشتر توضیح بده

الان فعلا اگه بازی میکنید با کدوم IP ؟

joorabeban
12-06-2010, 02:10
خی من از شما عذر خواهی می کنم چون اون رنگ کرم در واقع سفید هست .:31::46:
پست اصلی رو تصحیح می کنم :10:
1 محبت کردی پاسخ دادی
2 ممنون به خاطر پستت.

joorabeban
12-06-2010, 02:21

ببینید شما بای د آی پی کسی رو که سرور میشه رو داشته باشی.از اونجایی که هیچ کدوممون آی پپی ولید نداریم.در نتیجه آی پی متغیره.حالا من بیام اینجا ای پی رو بزنم تا مدیر انجمن و سایت تائید کنن بره دفتر ثبت بشه بیاد شماره بخوره دبیر خانه بره مقابله بشه بعد بره تایپیست تایپ کنه نامه رو تازه امضائ ریس هم اگه گیر بیاد انشائ الله تعالی توی فروم نوشته میشه که ممکنه بعد 10 ساعت اتفاق بیفته.پس یه راه سریع تر و آن لاین و آن تایم
آیدی یاهو داشته باش آی پی و مد بازی رو همون لحضه دریافت میکنی با سند تو آل سرور.
بعد وارد میکنی آی پی رو و همون مدی که سرور بهت گفته میری میبینی ملت اونجا منتظر شما هستن که بکشنت.

GOWB
یا علی (ع).

CRYSiS2
12-06-2010, 16:37

اگر منظورت منم توي پستاي قبليم مشكلمو گفتم بازيم اصلا اجرا نميشه وقتي پچها رو طبق دستور العمل ميريزم و روي iw4mp.exe دوبار كليك ميكنم فقط يك لحظه ساعت شني مياد و ميره ديگه هيچ اتفاقي نميفته

omidtb
12-06-2010, 17:51
دوستان عزیز اگر کسی در مورد ساخت سرور (کرک شده mw2)راهنمایی کنه یا یک لینک که اموزش باشه ممنون میشم

ehssanehs
12-06-2010, 18:07
با سلام
آیا برای دوستانی که سرور می شن نمیشه از dyndns.com استفاده کرد. به این صورت که یک اکانت در این سایت بسازن مثلا xxx و بعد هر بار که می خوان سرور بشن قبلش در سایت بالا لاگین کنن و بعد سرور بشن. کلاینتها هم بجای وارد کردن آی پی آدرس بالا مثلا xxx.dyndns.com رو وارد میکنن و اینطوری نیازی نیست که هر دفعه از آی پی سرور مطلع بشن و این سایت اونا رو به آی پی سرور متصل می کنه.

bejanyar
13-06-2010, 08:35
سلام ...
من با همون روش کرک 150 مگی و بعد 6 مگی و به همراه dlc ها بازی سعی کردم اجرا کنم .. ولی همه ی اون کارا رو که می کنم .. وقتی بازی رو اجرا می کنم با همون فابل مولتی پلیرش صفحه سیاه میشه و همینجوری می مونه ... !!!چی کارش کنم ؟؟؟ :41:

---------- Post added at 09:35 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

ابتدا فایل ها زیر رو دانلود کنید . (با تشکز از yoosef_st جان که لینک ها رو واسمون مستقیم کرد :10::11:)
اول این (کرک شماره 1):

یا

حجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

یا

حجمش 6 مگ هست .

:
پارت اول :

یا

حجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

یا

حجمش 80 مگ هست .

حالا اکسترک کردن :

من همه ی این کارا رو کردم ....... !!! ولی درست نشد که نشد ... راهنماییم کنین لطفا ...

hadi h
13-06-2010, 13:12
سلام ...
من با همون روش کرک 150 مگی و بعد 6 مگی و به همراه dlc ها بازی سعی کردم اجرا کنم .. ولی همه ی اون کارا رو که می کنم .. وقتی بازی رو اجرا می کنم با همون فابل مولتی پلیرش صفحه سیاه میشه و همینجوری می مونه ... !!!چی کارش کنم ؟؟؟ :41:

---------- Post added at 09:35 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

من همه ی این کارا رو کردم ....... !!! ولی درست نشد که نشد ... راهنماییم کنین لطفا ...

اگه سیاه می شه شاید از :
درایور کارت گرافیکت باشه !
از ویندوزت باشه
از دایرکس باشه ! (ویندوز 7 اینو نمی خواد)
احتمالا باید از اینا باشه چون میره تو بازی ولی اشکال از سیستم هست .

subasa
13-06-2010, 14:58
حالا سرور از كجا بايد پيدا كنيم؟؟ فرقي نميكنه خارجي باشه يا ايراني

bejanyar
13-06-2010, 15:53
اگه سیاه می شه شاید از :
درایور کارت گرافیکت باشه !
از ویندوزت باشه
از دایرکس باشه ! (ویندوز 7 اینو نمی خواد)
احتمالا باید از اینا باشه چون میره تو بازی ولی اشکال از سیستم هست .

درست شد ... !!!!!!!!
نمی دونم چه جوری !!!!

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

ولی من می خوام تو لن بازی کنم .. نمی خوام آنلاین بازی کنم .... باید چی کار کنم ؟؟؟

joorabeban
13-06-2010, 17:18
خب یک لن بساز.بعد آموزش لن رو دنبال کن.بنده امتحان نکردم و نمیتونم کمک کنم.

0027
13-06-2010, 20:07
سلام اموزش هاست شدن و ساخت سرو همین بازی رو میگید؟ (البته با کرک جدیده 150 mb )

0027
13-06-2010, 20:39
دوستان عزیز اگر کسی در مورد ساخت سرور (کرک شده mw2)راهنمایی کنه یا یک لینک که اموزش باشه ممنون میشم
به خدا ثواب داره

bejanyar
13-06-2010, 21:49
یعنی چی لن بسازم ... یعنی دقیقا چی کار کنم ؟؟؟
میشه لطفا لینک آموزش رو بدی ؟؟

joorabeban
14-06-2010, 03:37
یعنی چی لن بسازم ... یعنی دقیقا چی کار کنم ؟؟؟
میشه لطفا لینک آموزش رو بدی ؟؟

ببین دوست عزیز lan همان local area networke که یعنی محلیه.اینترنتی نیست.چند تا کامپیوتر به هم وصل میشن میشن لن.مثل یه گیم نت.پس لن رو با آنلاین دوستان قاطی نکنند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

worldpcgame
14-06-2010, 13:11
با سلام ، ببخشین آیا این فایلی که میهن دانلود برای دانلود گذاشته همین پچ ها و نقشه هاست که شما گذاشتین یا با آنها فرق می کنه ؟؟؟ ، اگه راهنماییم کنین ممنون میشم ...

sima_6600
14-06-2010, 13:58
با سلام ، ببخشین آیا این فایلی که میهن دانلود برای دانلود گذاشته همین پچ ها و نقشه هاست که شما گذاشتین یا با آنها فرق می کنه ؟؟؟ ، اگه راهنماییم کنین ممنون میشم ...

بله همینه در ضمن این سایت از روی ما کپی زده lolz

!@#$%^&*()
14-06-2010, 19:36

این عکس رو میهن دانلود گذاشته تو اون صفحه
میگم این چه تفنگیه؟ من تاحالا اینو ندیدم؟:eh:

sima_6600
14-06-2010, 20:03

این عکس رو میهن دانلود گذاشته تو اون صفحه
میگم این چه تفنگیه؟ من تاحالا اینو ندیدم؟:eh:
این سایت یک سری از عکس های COD4 mw1 رو به جای mw2 گزاشته M21 رو نگاه :27:
looooooooooooooooooooooooooooooooooooolz
سوتی

bejanyar
15-06-2010, 13:02
ببین دوست عزیز lan همان local area networke که یعنی محلیه.اینترنتی نیست.چند تا کامپیوتر به هم وصل میشن میشن لن.مثل یه گیم نت.پس لن رو با آنلاین دوستان قاطی نکنند. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لن می دونم چیه !!!
منظورم اینه که چی کار کنم ؟؟
من الان با همون کرک 150 مگی و dlc ها می تونم آنلاین بازی کنم ..... چی کار کنم که بتونم بدون اینترنت تو شبکه بازی کنم ؟؟؟ اصلا راهی داره ؟؟

scott_tomes
15-06-2010, 16:06
اره منم با این دوستمون موافقم نمیشه بدون اینترنت با لن بازی کرد؟ راستی کسی بلده وایلیس یواس بی رو راه بندازه ؟

hadi h
15-06-2010, 19:26
راستی بچه ها من می خوام ویندوز عوض کنم .
اگه فقط از فولدر player کپی داشته باشم سیو هام بر می گرده ؟

Blue_Ray
15-06-2010, 20:27
سلام.
دوستان کسی میتونه یه لینک برای دانلود این مپ derail بذاره یا اینکه اونو اپلود کنه؟

sima_6600
15-06-2010, 21:19
راستی بچه ها من می خوام ویندوز عوض کنم .
اگه فقط از فولدر player کپی داشته باشم سیو هام بر می گرده ؟
بله همین پوشه رو کیپی کنی کافیه:46:

scott_tomes
15-06-2010, 21:44
بچه اگه کسایی هستید که بازیهایی میکنید که زیاد طول میکشه مثل فوتبال و یا بازیهای دیگهکه میخواین سیو از دست ندید به هیچ وجع و همینطور یه کمکی به ویندوزتون کرده باشید اینکه که جای my documaent تتون رو عوض کنید اونو بزارید توی یه دراو دیگه این کارو با کیلیک راست روی مای داکیومت برید توی پروپرتیسش اگه شورت کار بود open file location رو بزنید ادرس دقیقو میده بعد اونجا دوباره برید توی پروپرتیسش روی گزینه indude folder کلیک کنید بعد ادرس یه درایو به جوز ویندوز رو بدید بعد میاد توی صفحه بالا روش کلیک کنید در اخر هم save set location رو که کنار indude folder هست بزنید تمام فایلهای داکیومتتون میره توی همون فولدر حالا دیگه خیالتون راحته از همه چیز از ویندوز پریدن و یا ویندوز عوض کردن یا هر چی دیگه البته وقتی که ویدوز رو عوض کردین دوباره باید همون ادرس داکیومندتون رو بدید تا دوباره عین اول بشه .
بچه ها کسی کارباوایلس یواس بی رو بلده ؟ که چطور باید راش بندازیم ؟

bejanyar
16-06-2010, 15:19
سلام ...
من لولم خیلی پایینه ... نمیشه کاری کرد که بره بالا ... همه ی اسلحه ها و امکانات بسته هست ....
اگر کسی سیو کاملش رو داره بذاره ... البته بعید می دونم باشه ... چون تو اینترنت گشتم .. پیدا نکردم ....!!!

joorabeban
16-06-2010, 22:32
سلام ...
من لولم خیلی پایینه ... نمیشه کاری کرد که بره بالا ... همه ی اسلحه ها و امکانات بسته هست ....
اگر کسی سیو کاملش رو داره بذاره ... البته بعید می دونم باشه ... چون تو اینترنت گشتم .. پیدا نکردم ....!!!

easy account manager رو دانلود کن سیو هاشو من دارم بهت میدم.حجمی نداره سیو هاش.اما به نظر من حالش به اینه که خودت لول ها رو دونه دونه بگیری.ولی خب این نرم افزارم هست یه هو میشی 70 لول آخر.

worldpcgame
17-06-2010, 15:39
با سلام من الان تمامی پچ هایی که گفتین و نقشه های DLC مه گفتین دانلود کردم ، ولی حالا چطور باید با کسی بازی کنم ؟؟؟
بر روی گزینهFind Game هم میزنم تا آخر Searching ... می مونه !!! چطور باید بازی کنم میشه راهنماییم کنین ، این فایل ها رو دانلود کردم ... نشستم و یکی یکی دانلود کردم ، و ورژنم هم 1.3.37 شد همونطور که گفتین ولی حالا چیکار کنم ، ؟؟؟ در ضمن برای آنلاین بازی کردن CO-OP در سینگل پلایر باید چیکار کنم ؟؟؟؟ میشه اونم توضیح بدین ...

sima_6600
17-06-2010, 16:47
با سلام من الان تمامی پچ هایی که گفتین و نقشه های DLC مه گفتین دانلود کردم ، ولی حالا چطور باید با کسی بازی کنم ؟؟؟
بر روی گزینهFind Game هم میزنم تا آخر Searching ... می مونه !!! چطور باید بازی کنم میشه راهنماییم کنین ، این فایل ها رو دانلود کردم ... نشستم و یکی یکی دانلود کردم ، و ورژنم هم 1.3.37 شد همونطور که گفتین ولی حالا چیکار کنم ، ؟؟؟ در ضمن برای آنلاین بازی کردن CO-OP در سینگل پلایر باید چیکار کنم ؟؟؟؟ میشه اونم توضیح بدین ...
دوست عزیزززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز زززززززززز
من چند هزار پست بدم چرا ما ایرانی ها این جوری هستیم بابا 100000000 بار توضیح داده شده بازم میگم
شما پینگ بالای داری باید بمونی تا یک سرور پیدا کنه اگر میخوای با بچه های ایران بازی کنی منو ADD کن
Yahoo=sima_d900
Xfire =Sima6600
Garna=HeadHunter666
Steam=siavash_666
ICQ=44862
Hotmail=siavash_art2002
Gmail=siabash_art2010
:31:
یک 100 تای دیگه هست ولی برای امروز کافیه

mohebbinodej
17-06-2010, 17:07
سلام آقا سینا لطفا منو add کنین برای modern warfare 2
yahoo id:mohebbinodej
nick name in game:mamal_gi

worldpcgame
17-06-2010, 17:53
پس منم Add کنین Worldpcgame همه چیز
دارم GR , GA , XF , GM , HA , YA , ...

abi_star
18-06-2010, 00:23

اول این (کرک شماره 1):

یا

حجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

یا

حجمش 6 مگ هست .

:
پارت اول :

یا

حجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

یا

حجمش 80 مگ هست .

حالا اکسترک کردن :

من اینارو دانلود کردم حالا نمی تونم مرحلهایش برم میشه راهنمایی کنید تا میرم بازی کنم 1 error میده می نویسه
inviled version :18::18::18::19::19:

worldpcgame
18-06-2010, 08:40
من اینارو دانلود کردم حالا نمی تونم مرحلهایش برم میشه راهنمایی کنید تا میرم بازی کنم 1 error میده می نویسه
inviled version :18::18::18::19::19:
با سلام بر شما کاربر محترم من هم دیروز این فایل ها رو دانلود کردم ولی این error اومد که یعنی اینکه شما باید اون نقشه ها رو درست جایگزاری نکردین ماله من که حالا درست شد باید درست در فایل --->

C:\Program Files/Activation/Modern Warfare2/Zone

جایگزاری کنین ... دقت داشته باشین که نباید داخل فایل Zone باز هم فایل Zone وجود داشته باشد
در ضمن شما وقتی می خواهین فایل ها رو Extract کنین حتما باید خود اون نقشه ها رو Extract کنین
به همون مسیری که گفتم و در داخل پوشه Zone نباید باز هم فایل Zone وجود داشته باشد ...

موفق باشین ...:10:

---------- Post added at 08:40 AM ---------- Previous post was at 08:38 AM ----------

در ضمن بازی رو کرک هم بکنین و پچ بازی رو هم به همون جا یعنی :

C:\Program Files/Activation/Modern Warfare2
بریزین

به خاطر داشته باشین که همه این فایل ها رو باید دانلود کنین همه پچ بازی ، نقشه های DLC و کرک رو حتما باید دانلود کنین ...( درست Extract کنین لطفا ... )

joorabeban
18-06-2010, 13:31
GOWB wrote:
i have a problem with only one ip that the dhcp give me.if i get this ip x.x.x.a i cant be a host and game say its actualy down.but if i restart my modem and so i have x.x.x.b or c or d or.... i can be host.what i can do to fix this problem.usualy dhcp give me that x.x.x.a
ip.its not local ip.it valid ip.like 80.10.14.a

اجنبی ها که جواب ندادن کسی میدونه؟
نرفتم اسپل چک کنم و دیکشنری هم استفاده نکردم.غلط املایی ها رو ببخشایید.توی این سایت پست زدم که متاسفانه خبری نیست

page 12

bejanyar
18-06-2010, 14:00
دوست عزیزززززززززززززززززززززز ززززززززززززززززززززززززز زززززززززز
من چند هزار پست بدم چرا ما ایرانی ها این جوری هستیم بابا 100000000 بار توضیح داده شده بازم میگم
شما پینگ بالای داری باید بمونی تا یک سرور پیدا کنه اگر میخوای با بچه های ایران بازی کنی منو ADD کن
Yahoo=sima_d900
Xfire =Sima6600
Garna=HeadHunter666
Steam=siavash_666
ICQ=44862
Hotmail=siavash_art2002
Gmail=siabash_art2010
:31:
یک 100 تای دیگه هست ولی برای امروز کافیه

چه جوری باید اد کنیم کسی رو !؟!؟؟!
من این گزینه ی INVITE رو که می زنم کار نمیکنه !!!!!

sima_6600
18-06-2010, 15:16
چه جوری باید اد کنیم کسی رو !؟!؟؟!
من این گزینه ی INVITE رو که می زنم کار نمیکنه !!!!!
کسی رو دعوت نمیکنی فقط باید سرور رو پیدا کنه و بازی کنی همین
Find Game
Mod Name
:10:

joorabeban
18-06-2010, 17:33
می خوام تشکر کنم ازت چه فکری میکنی واقعا خجالت آوره:

اینجوری میخوای روتر وزارت ارشاد رو حک کنی؟
بد بخت.

worldpcgame
18-06-2010, 20:08
کی من ؟ چی میگی ؟ من تا تونستم شما ها رو راهنمایی کردم ،

sima_6600
18-06-2010, 22:24
می خوام تشکر کنم ازت چه فکری میکنی واقعا خجالت آوره:

اینجوری میخوای روتر وزارت ارشاد رو حک کنی؟
بد بخت.
شعور داشته باش در ضمن این یک تست بود اگر هم میخوای کافیه یک تستی بکنم تا حالت جا بیاد فهمیدی احمق

sima_6600
18-06-2010, 22:29
دقت کنید بچه ها سایت TekNoGods مثل اینکه میخواد برنامشو بده بیرون به نقل از مدیر سایت:46:

*Mehran*
19-06-2010, 07:20

اول این (کرک شماره 1):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 150 مگه !

بعد این (کرک شماره 2):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 6 مگ هست .

:
پارت اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 208 مگ هست .

و پارت دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش 80 مگ هست .

حالا اکسترک کردن :

همه اینکار هایی که گفتین عملی شد ولی من وقتی می خوام با دیگران SAD بازی کنم ارور میده و میگه یک نقشه ندارین ، این نقشه هم تو اون پچ ها و DLC ها نیست ، !!!

axilbam
19-06-2010, 09:44
ببخشید یه سوال این همه آموزش برای بازی آنلانه یا شبکه؟
من اگه بخوام این بازی رو بین دو تا سیستم بدون هاب و با کابل کراس بازی کنم هم باید این کار هارو انجام بدم(مثل COD2 )؟

COD4 هم همین مشکل رو داره یا نه اونو میشه شبکه بازی کرد؟

AM1NR3Z4
19-06-2010, 17:03
سلام دوستان عزيز
ببخشيد دوستان من ADSL 512 با پينگ زير 300m/s دارم.
بخوام آنلاين بازي كنم حدودا ساعتي چقدر كم ميكنه؟
مر30

sima_6600
20-06-2010, 12:17
تجربه شخصی من میگه ساعتی 60 تا 70 مگ اگر سرور نباشی اگر هم سرور بازی 120 تا 140 مگ بستگی به تعداد هم داره

bull
20-06-2010, 17:36
سلام بر دوستان عزیز . بنده 2 سوال دارم که امیدوارم یه بنده خدایی پیدا بشه به من کمک کنه . خدا خیرتون بده اگر می تونید دریغ نکنید .

1- من طبق دستور پست اول عمل کردم . ولی زمانی که میخوام وارد بازی بشم و روی play کلیک میکنم . یه چیزی میاد با عنوان : connecting to IWnet ... please wait
مثل عکس زیر :

باید چه کاری انجام بدم ؟

2 - اگر بخوام پچ 1.0.182 (که دارم) رو به پچ 1.0.195 تبدیل کنم باید چه کاری بکنم ؟
همین ! ممنون کسی میشم که با حوصله جواب بده .

headhunter
20-06-2010, 20:21
نوشته ی کامل این است:
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: unable to load eq ******.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 1360 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Ignoring asset 'coop_lobby' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'leave_lobby_warning' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_video' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_advanced_video' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'apply_picmip_popmenu' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_audio' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_controls' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_voice' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics_texture' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics_defaults' of type menu, between fastfiles patch and ui
Creating Direct3D queries...
Setting initial state...
Video memory for device: 1014 MB.
Rounded video memory size: 1024 MB.
Available DirectX texture memory: 1449 MB.
DirectX reports 1024 MB of video memory and 1449 MB of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 1008 MB.
Using reported available texture memory: 1008 MB.
Texture detail is set automatically.
Capping texture detail based on virtual memory of 2047 MB to prevent out-of-memory failure.
Using picmip 0 on most textures, 1 on normal maps, and 3 on specular maps

------- sound system initialization -------
------- sound system successfully initialized -------
GamerProfile - Updating for controller #0 without saving.

Reading profile for controller 0
GamerProfile - Updating vars for controller #0.

--- Common Initialization Complete ---
Working directory: C:\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2
Socket error: select, 10093
Couldn't resolve iw.net ip server hostname.
Found no UPNP devices to query
Save Message First Frame Shown: 3578
quitting...
----- CL_Shutdown -----
-----------------------
----- CL_ShutdownOnceForAllClients -----
-----------------------
Ignoring asset 'options_graphics' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'options_graphics_texture' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'options_graphics_defaults' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_video' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_advanced_video' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'apply_picmip_popmenu' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_audio' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_controls' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_voice' of type menu, between fastfiles patch and common
Unloaded fastfile common
Unloaded fastfile ui
Unloaded fastfile patch
Unloaded fastfile code_post_gfx
Unloaded fastfile patch_code_pre_gfx
Unloaded fastfile code_pre_gfx
ERROR: No languages available because no localized assets were found

Could not start process 'iw4mp_ceg.exe'
Access is denied.

(0x00000005)

sima_6600
20-06-2010, 21:39
سلام بر دوستان عزیز . بنده 2 سوال دارم که امیدوارم یه بنده خدایی پیدا بشه به من کمک کنه . خدا خیرتون بده اگر می تونید دریغ نکنید .

1- من طبق دستور پست اول عمل کردم . ولی زمانی که میخوام وارد بازی بشم و روی play کلیک میکنم . یه چیزی میاد با عنوان : connecting to IWnet ... please wait
مثل عکس زیر :

باید چه کاری انجام بدم ؟

2 - اگر بخوام پچ 1.0.182 (که دارم) رو به پچ 1.0.195 تبدیل کنم باید چه کاری بکنم ؟
همین ! ممنون کسی میشم که با حوصله جواب بده .

شما باید یک پچ جدید هم بریزی روش
اینو بگیر
بعد بازی اپدیت میشه و مشکلت حل میشه

---------- Post added at 10:39 PM ---------- Previous post was at 10:34 PM ----------

نوشته ی کامل این است:
----- Client Initialization Complete -----
Attempting 44 kHz 16 bit [Windows default] sound
ERROR: unable to load eq ******.
----- R_Init -----
Getting Direct3D 9 interface...
Pixel shader version is 3.0
Vertex shader version is 3.0
Shader model 3.0 code path is available.
Using Shader model 3.0 code path because it is the best available path on this hardware.
Attempting 1360 x 768 fullscreen with 32 bpp at 60 hz
Game window successfully created.
Creating Direct3D device...
Com_TouchMemory: 0 msec. Using sum: 0
Loading fastfile code_post_gfx
Loading fastfile patch
Loading fastfile ui
Loading fastfile common
Initializing render targets...
Requested frame buffer to be 24-bit color with 8-bit alpha
DirectX returned a frame buffer that is 24-bit color with 8-bit alpha
Initializing static model cache...
Initializing dynamic buffers...
Initializing particle cloud buffer...
Ignoring asset 'coop_lobby' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'leave_lobby_warning' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_video' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_advanced_video' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'apply_picmip_popmenu' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_audio' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_controls' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'pc_options_voice' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics_texture' of type menu, between fastfiles patch and ui
Ignoring asset 'options_graphics_defaults' of type menu, between fastfiles patch and ui
Creating Direct3D queries...
Setting initial state...
Video memory for device: 1014 MB.
Rounded video memory size: 1024 MB.
Available DirectX texture memory: 1449 MB.
DirectX reports 1024 MB of video memory and 1449 MB of available texture memory.
Using video memory size to cap used texture memory at 1008 MB.
Using reported available texture memory: 1008 MB.
Texture detail is set automatically.
Capping texture detail based on virtual memory of 2047 MB to prevent out-of-memory failure.
Using picmip 0 on most textures, 1 on normal maps, and 3 on specular maps

------- sound system initialization -------
------- sound system successfully initialized -------

Reading profile for controller 0

--- Common Initialization Complete ---
Working directory: C:\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2
Socket error: select, 10093
Found no UPNP devices to query
Save Message First Frame Shown: 3578
quitting...
----- CL_Shutdown -----
-----------------------
----- CL_ShutdownOnceForAllClients -----
-----------------------
Ignoring asset 'options_graphics' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'options_graphics_texture' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'options_graphics_defaults' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_video' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_advanced_video' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'apply_picmip_popmenu' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_audio' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_controls' of type menu, between fastfiles patch and common
Ignoring asset 'pc_options_voice' of type menu, between fastfiles patch and common
Unloaded fastfile common
Unloaded fastfile ui
Unloaded fastfile patch
Unloaded fastfile code_post_gfx
Unloaded fastfile patch_code_pre_gfx
Unloaded fastfile code_pre_gfx
ERROR: No languages available because no localized assets were found

Could not start process 'iw4mp_ceg.exe'
Access is denied.

(0x00000005)

فکر کنم از کرک باشه
شما این ها رو هم نصب کن
Directx
VC++2008,2005
Net Freamwork 3.5 and 4
اینا رو بریز تا مشکل پیش نیا

worldpcgame
20-06-2010, 22:36
با سلام چطور باید در این MW 2 هاست شد ؟

bull
21-06-2010, 11:00
باز هم سلام . صمیمانه از شما sima_6600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) متشکرم . کاری رو که گفتید کردم و بازی هم کردم .
ولی 2 مشکل دارم : اول اینکه بعد از زدن find game و انتخاب مثلا team death match . کلی طول میکشه تا یه سرور پیدا کنه . اول دنبال پینگ زیر 200 و 300 میگرده و همین جور ادامه میده در صورتی که اوایل من وقتی بازی می کردم تا find game میزدم وارد host میشد .
مشکل دومم هم اینه که با اینکه من adsl 2Mb دارم ولی تو بازی پینگم قرمز رنگه و خیلی lag میزنه.
لطفا بازم کمکم کنید تو این موضوع . با تشکر

sima_6600
21-06-2010, 13:14
باز هم سلام . صمیمانه از شما sima_6600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) متشکرم . کاری رو که گفتید کردم و بازی هم کردم .
ولی 2 مشکل دارم : اول اینکه بعد از زدن find game و انتخاب مثلا team death match . کلی طول میکشه تا یه سرور پیدا کنه . اول دنبال پینگ زیر 200 و 300 میگرده و همین جور ادامه میده در صورتی که اوایل من وقتی بازی می کردم تا find game میزدم وارد host میشد .
مشکل دومم هم اینه که با اینکه من adsl 2Mb دارم ولی تو بازی پینگم قرمز رنگه و خیلی lag میزنه.
لطفا بازم کمکم کنید تو این موضوع . با تشکر

خوب این مشکل از اینترنت شنا نیست به خاطر اینه که سرور های خارجی از ما خیلی دور هستن پینگ شما قرمز رنگ میشه اگر میخوای با دوستان ایرانی بازی کنی منو Add کن هر شب سرور هست و دوستان کنار هم بازی میکنن:46:
:10:

Judas_Kiss
21-06-2010, 16:24
سلام دوستان

من تا حالا بازی شبکه ای نکردم... من یه اینترنت adsl دارم که ماهیانه 3 گیگ هستش و برای مقدار کمی دانلود و دیدن صفحات وب کافی هستش و کلا استفاده زیاد نمیکنم..سوالم اینه

آیا با بازی شبکه ای کردن از 3 گیگ زیاد کم میشه( مثله دانلود) یا مثله اینه که تو صفحات وب بچرخی؟؟

joorabeban
21-06-2010, 21:15
5 نقشه جدید برای mw2 اومده با قیمت 15 دلار.کسی گشت پیدا کرد.لینگ بزاره واسه بقیه و مورد تشکر واقع بشه.

sima_6600
21-06-2010, 21:45
5 نقشه جدید برای mw2 اومده با قیمت 15 دلار.کسی گشت پیدا کرد.لینگ بزاره واسه بقیه و مورد تشکر واقع بشه.
باید یکم صبر کنیم تا بیاد دست برو بچ تا برای شما هم لینک بزارم:46:.

sima_6600
21-06-2010, 21:51
سلام دوستان

من تا حالا بازی شبکه ای نکردم... من یه اینترنت adsl دارم که ماهیانه 3 گیگ هستش و برای مقدار کمی دانلود و دیدن صفحات وب کافی هستش و کلا استفاده زیاد نمیکنم..سوالم اینه

آیا با بازی شبکه ای کردن از 3 گیگ زیاد کم میشه( مثله دانلود) یا مثله اینه که تو صفحات وب بچرخی؟؟
بستگی داره روزی چقدر بازی کنی مهم اینه معتاد بشی عملت سنگین میشه کار میده دستت داداش :31:
قیافه من قبل از بازی این جوری بود :20:اما بعد بازی اینجوری شدم :34:.دارم فرهنگ سازی میکنم احه ما ایرانی ها به هر چی گیر بدیم دیگه پدرشو در میاریم ما از همه دنیا تو افراط و تفریط بد تریم:10:

reza_mega
21-06-2010, 22:29
برو بچ من هم اد کنین
reza_boy2002 یا هو

joorabeban
22-06-2010, 02:06

یه دید بزنید.حجمش زیاده دانلود نکردم کسی مشکل نداشت تونست دانلود کنه اسم فایل های جدید رو بگه ما هم دل کنیم.

bull
22-06-2010, 06:49
SIMA جان آی دی یاهوتو اد کنم ؟ آخه قبلا با بچه ها که می خواستیم بازی کنیم آیدی استیم رو اد می کردیم . راستی من اگه یاهوتو اد کنم تو هم شب بهم pm بدی و من find game بزنم از کجا معلوم که وارد هاست تو بشه ؟

bull
22-06-2010, 06:54
در ضمن sima جان اگه شما میگی مشکل پینگ مشکل همس ، چرا اوایل که از طریق استیم (دزدی و فاصله دادن به اسم و کرک و...:31: ) بازی می کردیم ، منظورم چند هفته اوله ، پینگم خوب بود ، تو بازی سبز بود راحتم بازی میکردم . چرا ؟

روزبه 007
22-06-2010, 12:02
بخشید اگه میشه به طور اسان وفارسی به من این کار رو یاد بدید <انلاین بازی کردن رو می گم >بعدش می شه با adsl256 سرور شد

sima_6600
22-06-2010, 12:31
یه دید بزنید.حجمش زیاده دانلود نکردم کسی مشکل نداشت تونست دانلود کنه اسم فایل های جدید رو بگه ما هم دل کنیم.

این مپ ها همون های هست که در پست 1 هست DLC :5: یکمک دقت کن بعد پست بده.
bull
ببین دوستم شاید اون موقه هم خود شما سرور میشدی :46:
الان هم اگر با بقیه بازی کنید میفهمید:19:

Newboys20
22-06-2010, 15:05
سلام
راستش من قبلا با پچ 175 بازی می کردم یک 3 ماهی ADSL ام قطع بود الان اگه بخوام دوباره بازی کنم همون دستور عمل های پست یک رو عمل کنم یا نه ؟ اگه چیزی فرق کرده بگید.:46:

joorabeban
22-06-2010, 15:58
یکی خودش به زور وارد فروم میشد.ویروس هم می بست به دمش!

bull
22-06-2010, 16:00
sima جان چند تا سوال رو با شماره ازت می پرسم (برای اینکه قاطی نشه ) اگه میشه یه مختصر توضیحی دربارش بده .و اگه میشه شما هم با شماره جواب بده . ممنون میشم .البته ما شرمنده شما هستیم !:10:
1- اگه بخوام با دوستم وارد یه سرور بشیم و با هم بازی کنیم باید چیکار کنم ؟
2- چطور می تونم هاست بشم ؟
3- من مپهایی مثل derail یا karachi رو ندارم و زمانی که این مپ ها بازی میشه . میپره بیرون از کجا می تونم تهیه کنم ؟
4- لول 70 شدن ؟
5- من دیدم یه سری -- توی بازی انجام میشه شما اطلاعی دارید ؟ چطوری ؟
6- آی دی یاهوتو بده اد میکنم . چطور منو invite به بازی می کنی ؟ چه ساعتی بازی میکنید ؟
شرمنده یکم زیاد شد :11: :31:
امیدوارم سوالات من به درد بقیه هم بخوره . sima جان یه پست بده :31:. منتظرم ...

ocean12
22-06-2010, 17:07
برای سرور شدن باید NAT باز باشه؟
من هر کاری میکنم strict مونده. فایروال رو قطع کردم upnp رو هم اکتیو کردم پورت رو از 28950 تا 29000 باز کردم ولی باز هم درست نشد. dmz رو هم فعال کردم باز هم نشد. فایروال ویندوز هفتم هم غیرفعاله. کسی میدونه چکار باید کرد؟
حالا به قرض که این درست شد برای سرور شدن همینکه آی پیمون رو اعلام کنیم و بریم توی بازی کافیه تا بقیه به ما ملحق بشن؟

sima_6600
22-06-2010, 20:38
سلام
راستش من قبلا با پچ 175 بازی می کردم یک 3 ماهی ADSL ام قطع بود الان اگه بخوام دوباره بازی کنم همون دستور عمل های پست یک رو عمل کنم یا نه ؟ اگه چیزی فرق کرده بگید.:46:
پست اول +
کافیه

---------- Post added at 09:38 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

یکی خودش به زور وارد فروم میشد.ویروس هم می بست به دمش!
اره میخوای بیا بگیرش فهمیدی شعورت رو هم یکم زیاد کن :46:

sima_6600
22-06-2010, 22:44
sima جان چند تا سوال رو با شماره ازت می پرسم (برای اینکه قاطی نشه ) اگه میشه یه مختصر توضیحی دربارش بده .و اگه میشه شما هم با شماره جواب بده . ممنون میشم .البته ما شرمنده شما هستیم !:10:
1- اگه بخوام با دوستم وارد یه سرور بشیم و با هم بازی کنیم باید چیکار کنم ؟
2- چطور می تونم هاست بشم ؟
3- من مپهایی مثل derail یا karachi رو ندارم و زمانی که این مپ ها بازی میشه . میپره بیرون از کجا می تونم تهیه کنم ؟
4- لول 70 شدن ؟
5- من دیدم یه سری -- توی بازی انجام میشه شما اطلاعی دارید ؟ چطوری ؟
6- آی دی یاهوتو بده اد میکنم . چطور منو invite به بازی می کنی ؟ چه ساعتی بازی میکنید ؟
شرمنده یکم زیاد شد :11: :31:
امیدوارم سوالات من به درد بقیه هم بخوره . sima جان یه پست بده :31:. منتظرم ...

1-کافیه ای پی سرور ایرانی رو داشته باشی
3-پست اول DLC ها رو بگیر اون ها مپ هستن
4-بازی کن میشی این کارا خوشم نمیاد با این که خودم یکی از توسعه دهنگانش هستم:31:
5-کسای که استفاده کنن تو سرور بنده IP Ben mishan و حتی نمی تونن به AlterIwnet وصل بشن میگن نه امتحانش مجانیه
6-صد بار تو صد پست گفتم sima_d900 در ضمن بازم میگم نیار نیست Invite بدی به کسی معمولا شب ها من تا نهم نیستم چون درس دارمممممممممممممممممممممم مممممم:11:

Judas_Kiss
22-06-2010, 23:14
بستگی داره روزی چقدر بازی کنی مهم اینه معتاد بشی عملت سنگین میشه کار میده دستت داداش :31:
قیافه من قبل از بازی این جوری بود :20:اما بعد بازی اینجوری شدم :34:.دارم فرهنگ سازی میکنم احه ما ایرانی ها به هر چی گیر بدیم دیگه پدرشو در میاریم ما از همه دنیا تو افراط و تفریط بد تریم:10:

عزیز شما که جواب منو ندادی....

سواله منه اینه: با آنلاین بازی کردن از 3 گیگ اینترتم شبیه کدوم کم میشه؟؟
1- مثله دیدن صفحات وب؟؟

2- یا مثله یه فایل دانلود کردن کم میشه؟

sima_6600
23-06-2010, 07:08
عزیز شما که جواب منو ندادی....

سواله منه اینه: با آنلاین بازی کردن از 3 گیگ اینترتم شبیه کدوم کم میشه؟؟
1- مثله دیدن صفحات وب؟؟

2- یا مثله یه فایل دانلود کردن کم میشه؟
هر ساعت 60 تا 70 مگابایت کم میشه در صورتی که سرور نباشی

bull
23-06-2010, 08:25
1-کافیه ای پی سرور ایرانی رو داشته باشی
3-پست اول DLC ها رو بگیر اون ها مپ هستن
4-بازی کن میشی این کارا خوشم نمیاد با این که خودم یکی از توسعه دهنگانش هستم:31:
5-کسای که استفاده کنن تو سرور بنده IP Ben mishan و حتی نمی تونن به AlterIwnet وصل بشن میگن نه امتحانش مجانیه
6-صد بار تو صد پست گفتم sima_d900 در ضمن بازم میگم نیار نیست Invite بدی به کسی معمولا شب ها من تا نهم نیستم چون درس دارمممممممممممممممممممممم مممممم:11:

sima sima sima !!!

سلام :31:
بابا نصفشو که جواب ندادی !
شماره 2 رو که اصلا
تو شماره 3 :
در DLC ها فقط (دقت کن فقط ) مپ های زیر موجوده :
mp_compact.ff
mp_crash.ff
mp_overgrown.ff
mp_storm.ff

و مپهای :
mp_derail.ff
mp_karachi.ff
توش نیست . از کجا این 2 تا رو Downlaod کنم ؟

آی پی سرور خودت و سرورهای ایرانی روهم ندادی . بعد اگه آی پی داشتم باید کجا واردش کنم تا بتونم با ایرانی ها بازی کنم ؟

تاره 2 تا سوال هم در اومد !
یه سری مپ با عنوان Bonus maps (در private match) وجود دارند چرا هیچوقت این مپها برای team death match نمیاد ؟؟

*** و مهمترین سوالم *** ار کجا بفهمم پچ ام چنده ؟ قبل از اینکه کرک ها (150 MB و 6 MB ) رو بریزم پایین صفحه ام نوشته بود : 1.0.182 ولی الان نوشته : 1.3.37 یعنی الان پچم اینه ؟ یا 1.0.195 هست ؟ یه توضیحی بدبد .
بازهم شرمنده :46: :10:

CRYSiS2
23-06-2010, 21:50
آقا بالاخره منم موفق شدم بازی کنم هم lan هم از طریق اینترنت فقط چند تا سوال داشتم . میخواستم ببینم وقتی از طریق Lan بازی میکنم چطور میتونم game rules بازی رو تغییر بدم یعنی time limit , score limit و همه اون چیزائی که توی private match میشه تغییر داد . خواهش میکنم جوابمو بدین.

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

بالاخره نسخه full این patch کی میاد؟ کسی خبر نداره

Molibden
23-06-2010, 22:00
الان بهترین اموزش در کدوم پسته؟

Judas_Kiss
24-06-2010, 02:48
هر ساعت 60 تا 70 مگابایت کم میشه در صورتی که سرور نباشی

منظورت چیه سرور نباشی؟؟؟
اگه سرور باشم چی ؟؟؟:31:

hadi h
24-06-2010, 07:38
الان بهترین اموزش در کدوم پسته؟

اگه اموزش انلاین بازی کردنو می خوای تو امضای من هست ! ولی سرور شدن رو فکر نکنم تو این سایت پیدا کنی :31:

منظورت چیه سرور نباشی؟؟؟
اگه سرور باشم چی ؟؟؟:31:

اگه سرور باشی بالای 250 مگ کم می کنه :46: (بعدشم واسه سرور باید سرعت بالا (و پینگ مناسب) + سیستم خوب باشه که بتونن بهت وصل شن :27: )

bastakboys
24-06-2010, 11:09
ببخشین دوستان بلاخره میشه در لن بازی کرد یا نه ؟
اگه آره لطفا لینک آموزش را بگذارید

CRYSiS2
24-06-2010, 11:58
اگه اموزش انلاین بازی کردنو می خوای تو امضای من هست ! ولی سرور شدن رو فکر نکنم تو این سایت پیدا کنی :31:
اگه سرور باشی بالای 250 مگ کم می کنه :46: (بعدشم واسه سرور باید سرعت بالا (و پینگ مناسب) + سیستم خوب باشه که بتونن بهت وصل شن :27: )

پس از کدوم سایت میشه گیر آورد.(یعنی محرمانه هست تو این سایت نذاشتن :13:)
اگه بخوایم تو Lan بازی کنیم چی تو Lan که هم سرعت بالاست هم پینگ پایینه اگه میشه لطفا یه راهنمایی کنین. لااقل بگین تو کدوم سایت آموزشش هست.

lpman
24-06-2010, 15:29
age lan ro kasi balade vagen be ma ham yad bede man hame karharo anjam midam vagti miram gesmat find game minvise connecting to iwenet

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

آقا بالاخره منم موفق شدم بازی کنم هم lan هم از طریق اینترنت فقط چند تا سوال داشتم . میخواستم ببینم وقتی از طریق Lan بازی میکنم چطور میتونم game rules بازی رو تغییر بدم یعنی time limit , score limit و همه اون چیزائی که توی private match میشه تغییر داد . خواهش میکنم جوابمو بدین.

---------- Post added at 10:50 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

aziz age mishe lan ri nokte be nokte tozih bedi ty

pinchingholian
24-06-2010, 20:20

سلام

آره دوست عزیز میشه دستورات سرور باید داخل کنسول بنویسید
یه سرچ کنید تمام دستورات را راحت پیدا می کنید

یه سوال
آیا شما هم توی پیدا کردن سرور در حالت لن بعضی وقتا مشکل پیدا می کنید یعنی حالتی پیش میاد که سرچ کنه ولی کسی را پیدا نکنه؟

ببخشین دوستان بلاخره میشه در لن بازی کرد یا نه ؟
اگه آره لطفا لینک آموزش را بگذارید

age lan ro kasi balade vagen be ma ham yad bede man hame karharo anjam midam vagti miram gesmat find game minvise connecting to iwenet

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:28 PM ----------

بله میشه در همین تاپیک توضیح دادن

hadi h
24-06-2010, 22:06

پس از کدوم سایت میشه گیر آورد.(یعنی محرمانه هست تو این سایت نذاشتن :13:)
اگه بخوایم تو Lan بازی کنیم چی تو Lan که هم سرعت بالاست هم پینگ پایینه اگه میشه لطفا یه راهنمایی کنین. لااقل بگین تو کدوم سایت آموزشش هست.

سللام تو این سایت توضیح داده کامل
من تونستم با این اموزش این بازی رو تو یه گیم نت راه بندازم :46: (واسه همینم 3 روزه هر وقت میرم فیری بازی می کنم . :31::8:)

تو پست 977 تو همین صفحه (این زیریه :31:) توضیح داده خیلی اسون هست زرتی وصل میشن به هم و میره تو بازی !
فقط می خواین چندتا PC رو با هم شبکه کنید ؟ (من 10 تا رو با هم شبکه کردم :18:) (خداییش هر کی می یومد تو گیم نت می فهمید شبکه ی این بازی راه افتاده قش می کرد اخه بنده خداها 2 ساله دار mw1 بازی می کنن :31::41:)
چون اگه تعداد واسه مد کافی نباشه باید دستور زیر رو تو PC هاست (تو همون کنسولش ) بدی (توجه این بازی خودش به طور اتماتیک هاست انتخاب می کنه و باید تو PC سرور ای پی هاست رو پیدا کنید :27:)

(تو ادرس بالا به خاطر ... بین bazicente و r یا فاصله زدم اونو پاک کنید تا ادرس درست شه) (از دوستانه مدیر هم عذر خواهی می کنم اگه می شه ادرس بالا رو جور دیگه نوشت بگین تا درستش کنم :20:)

CRYSiS2
24-06-2010, 22:45

اولا لطف کن فارسی بنویس
ثانیا برو به این آدرس (صفحه 125)

من این دستورالعمل رو مو به مو انجام دادم و درست شد فقط قبلش باید اون patch و کرک های صفحه اول رو دانلود کنی و بریزی همه این کارها رو که بکنی هم میتونی Lan بازی کنی هم از طریق اینترنت حتما دقت کن که مو به مو انجام بدی

CRYSiS2
24-06-2010, 22:53
سلام
یه سوال
آیا شما هم توی پیدا کردن سرور در حالت لن بعضی وقتا مشکل پیدا می کنید یعنی حالتی پیش میاد که سرچ کنه ولی کسی را پیدا نکنه؟

بعضی وقتا میشه ولی اکثر مواقع راحت میشناسه و زود پیدا میکنه

pinchingholian
25-06-2010, 12:52
بعضی وقتا میشه ولی اکثر مواقع راحت میشناسه و زود پیدا میکنه

ماه منم هم همینجوریه ولی یک حالتی هست که وقتی همدیگرو پیدا نمی کنند فقط یکی از سیستم ها تا وارد شه همه همدیگرو پیدا می کنند فقط هم همون سیستم اگه وارد شه اینجور میشه با بقیه سیستم ها اینجوری نیست خیلی برام عجیبه

کسی میدونه چرا اینجوریه؟

pinchingholian
25-06-2010, 13:07
](توجه این بازی خودش به طور اتماتیک هاست انتخاب می کنه و باید تو PC سرور ای پی هاست رو پیدا کنید[/B]

اینکارو باید چجوری انجام بدیم

ماله منم هم راحت پیدا میکنه ولی بعضی وقتا قاط میزنه اصلا همدیگرو پیدا نمی کنند حتما یکی از سیستم هام باید وارد سرور شه تا بقیه هم همدیگرو پیدا کنند فقط همین سیستم این شرایط را داره یعنی تا این سیستم وارد شه همه همدیگر را پیدا می کنند

bejanyar
25-06-2010, 13:34
سلام ..
من این راه رو چند وقت پیش در این سایت زیر دیدم .. ولی برای من کار نمی کنه .. !!!

وقتی تو قسمت سرور اون اسم اصلی سرور رو به 192.168.1.2 تغییر می دم .... بعدش که بازی رو اجرا می کنم ... میگه که سرور دان هست و نمیشه وصل شد !!!
چی کار کنم ؟؟؟

ehssanehs
25-06-2010, 18:01
Modern Warfare 2 is a first-person tactical shooter and the sixth entry in the popular Call of Duty series. True to its name and following the lead of its predecessor, Call of Duty: Modern Warfare, it places players in modern combat settings, as opposed to the WWII environments of the earlier Call of Duty games. This modern approach brings with it new weapons, action and options. Coupled with a variety of gameplay modes including single player, multiplayer and the co-op Special Ops Mode, it is destined to be one of the most popular games of 2009 and a worthy addition to the Call of Duty series.

Patch contains:
- include Stimulus Map Pack
- AlterIWnet Client
- fix IWNET_INVALID_VERSION ERROR from Single Player

bull
25-06-2010, 18:39
رفقا کسی می تونه مشکل منو برطرف کنه ؟ من مپ derail و checkpoint (karachi)l رو ندارم یعنی دارم ولی زمانی که وارد بازی میشم (فقط توی این دو تا مپ) میپره بیرون از بازی . کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟ یا این 2 تا مپو برام آپ کنه یا لینک بده ؟
ممنون می شم .

CRYSiS2
25-06-2010, 21:59
کسی EasyAccount برای ورژن جدید 1.3.37 نداره یا اگر lvl 70 max prestige باشه اون فولدر players خودش رو برام upload کنه . خیلی خیلی ضروریه لازمش دارم . ممنون میشم

asskicker56
25-06-2010, 22:53
میشه تو یه جمع بندی بگید من برا انلاین بازی کردن چیکار باید بکنم؟:42::19::wac:
و اینکه با سرعت 256kb/s میتونم بازی کنم؟
با تشکر

درست شد

CRYSiS2
26-06-2010, 23:01
تو مد Sabotage چطور میتونم تعداد Round بازی رو تغییر بدم . تو Cod4 گزینه Score limit داشت اما تو این بازی نه Score limit داره نه Round limit . وقتی میرم تو بازی فقط یک راند بیشتر نمیتونم بازی کنم . دارم کلافه میشم حتی قبل از شروع بازی از این دستور هم استفاده کردم scr_sab_roundlimit ولی وقتی میره تو بازی فقط یک راند بیشتر نمیتونم بازی کنم.

CRYSiS2
26-06-2010, 23:07
من از بزرگترا دو تا سوال داشتم یکی اینکه الان خیلی وقته تعداد پستای من روی 15 متوقف شده اصلا تغییری نمیکنه چرا اینجوریه ؟
دوم اینکه چرا من هر سوالی میپرسم کسی جوابمو نمیده؟
خواهش میکنم لااقل به این دو تا سوال من جواب بدین

A.M.D.D.E.V.I.L
26-06-2010, 23:11
شما ها باهم IP میدید بازی میکنید یا همینطوری باهم بازی میکنید؟
بله من EASY ACOUNT manager دارم - داشتم- استفاده میکردم- بن شدم
حالا دیگه نمیتونم بازی کنم

اینجا تاپیک بازی های آنلاین هست پس پست شمارش نمیشه برو تاپیک های دیگه پست بده

joorabeban
27-06-2010, 03:20
من از بزرگترا دو تا سوال داشتم یکی اینکه الان خیلی وقته تعداد پستای من روی 15 متوقف شده اصلا تغییری نمیکنه چرا اینجوریه ؟
دوم اینکه چرا من هر سوالی میپرسم کسی جوابمو نمیده؟
خواهش میکنم لااقل به این دو تا سوال من جواب بدین
من که حتمی جواب سوالت رو نمیدونم:31: که جواب نمیدم.باز خواستی مینویسم"نمی دانم"

joorabeban
27-06-2010, 03:24
شما ها باهم IP میدید بازی میکنید یا همینطوری باهم بازی میکنید؟
بله من EASY ACOUNT manager دارم - داشتم- استفاده میکردم- بن شدم
حالا دیگه نمیتونم بازی کنم

اینجا تاپیک بازی های آنلاین هست پس پست شمارش نمیشه برو تاپیک های دیگه پست بده

ای پی میدیم.مشخصه خب.من رو هم که اد داری باز ای دی یاهوتو بگو بهم.

sepanta
27-06-2010, 13:12
سلام بچه ها یه 2 ماهی هست یه این تایپیک سر نزدم.یعنی قید آنلاین بازی کردن این بازی رو زدم.اگه میشه یکی بگه الان میشه ـلاین بازی کرد؟ چجوریه؟

A.M.D.D.E.V.I.L
27-06-2010, 15:17
دقیقا منم دیگه از این بازی افتادم خیلی تکراری شده!

Newboys20
27-06-2010, 19:48
سلام من وقتی خواستم Update Client & Stimulus Map Pack رو نصب کنم به مشکل خوردم ... کسی می تونه کمک کنه؟
در ضمن چون Mihan Download لینک مستقیم داشت از اونجا DL کردم

حتی یکبار دیگه هم بازی رو نصب کردم ولی باز هم Error می ده.

متن ارور :

The setup has detected that no version of Call of Duty Modern Warfare 2 is installed

در ضمن bull برو تو صفحه بعد جوابت رو پیدا می کنی.

bull
27-06-2010, 20:30
رفقا کسی می تونه مشکل منو برطرف کنه ؟ من مپ derail و checkpoint (karachi)l رو ندارم یعنی دارم ولی زمانی که وارد بازی میشم (فقط توی این دو تا مپ) میپره بیرون از بازی . کسی می تونه منو راهنمایی کنه ؟ یا این 2 تا مپو برام آپ کنه یا لینک بده ؟
ممنون می شم .

رفقا یعنی هیچکس نمی تونه به من کمک کنه که جواب نمی ده ؟ :19::41:

sepanta
28-06-2010, 00:13
سلام بچه ها یه 2 ماهی هست یه این تایپیک سر نزدم.یعنی قید آنلاین بازی کردن این بازی رو زدم.اگه میشه یکی بگه الان میشه ـلاین بازی کرد؟ چجوریه؟

???????????????????

joorabeban
28-06-2010, 01:58
???????????????????

یه کم بگردید زود پیدا میکنید ج.اب سوالتون رو ها.اما همه تنبلیم.

joorabeban
28-06-2010, 02:08

اقا این مپ ها توی دی وی دی خود بازی هست.توی نت سرچ کردم برات چیزی پیدا نکردم.

25 کیلو بایت mp_derail_load.ff

74 مگا بایت mp_derail.ff این دوتا فایل برای مپ derail هستش

و

25 کیلو بایت mp_checkpoint_load.ff

77 مگا بایت mp_checkpoint.ff این دوتا فایل برای مپ checkpoint هست.حالا یه کول دیسک بردار از یکی بگیرش.چه میدونم هزار راه داره.حتما باید دانلودکنی و لینک آماده اش هم باشه؟

M.s.95
28-06-2010, 10:08
سلام

دوستان چطوری میتونم سرور بشم ؟ من و چند تا از دوستام میخواییم با هم بازی کنیم ولی هر کاری میکنم نمیشه ولی با هاماچیمیشه که پینگ همه 999 میشه ! 4 نفریم که مطمئنا با اینترنت 512 میشه سرور شد !

اگه میشه یه راهنمایی بکنین ! ممنون

Newboys20
28-06-2010, 11:25
سلام من وقتی خواستم Update Client & Stimulus Map Pack رو نصب کنم به مشکل خوردم ... کسی می تونه کمک کنه؟
در ضمن چون Mihan Download لینک مستقیم داشت از اونجا DL کردم

حتی یکبار دیگه هم بازی رو نصب کردم ولی باز هم Error می ده.

متن ارور :

The setup has detected that no version of Call of Duty Modern Warfare 2 is installed

خواهشا یک جواب بده

Newboys20
28-06-2010, 11:37

بیا این مپ : Derail

75mg

22kb

Newboys20
28-06-2010, 11:45
بیا اینم مپ Checkpoint :

79mg

22kb

bull باید همه ی این ها رو دانلود کنی (روی هم 150 مگ هست) بعد کپی کنی این ها رو توی zone/english اگه با لینک دانلود مشکلی داشتی یا مپ های دیگه می خواستی بگو.

اگه لینک مستقیم پیدا کردم واست می زارم.

joorabeban
28-06-2010, 14:56
خواهشا یک جواب بده

به نظر من که دی وی دی مشکل داره.میگه که شناسی نشده ورژنی از بازی که بخواد آپ دیت کنه!اون رو

Newboys20
28-06-2010, 17:56
به نظر من که دی وی دی مشکل داره.میگه که شناسی نشده ورژنی از بازی که بخواد آپ دیت کنه!اون رو

معنی شو که خودم می دونم می گم احتمالا ستاپش پورتابل بوده که این جوری خراب شده احتمالا کد های ریجستریش رو نصب نمی کرده...
با این حال من الان دارم مپ ها و پچ ها رو جدا دانلود می کنم بیخیالش شدم..

MB3d
28-06-2010, 22:45
سلام
من وقتی آیکان مولتی پلیر رو کی زنم وقتی می ره تو بازی موس تکون نمی خوره !!! خود بازی هیچ مشکلی نداره ××××
ویندوزم 64 بیته xp

A.M.D.D.E.V.I.L
28-06-2010, 22:53
بچه ها
این بازی یک DLC دیگه هم داره اونو کی بیرون داده من بی خبر موندم؟!

Newboys20
28-06-2010, 23:52
آره مثل این که :
اینم ScreenShot
5 تا مپ جدیده

A.M.D.D.E.V.I.L
29-06-2010, 00:00
همشم نقشه میارن ولی هیچوقت اسلحه های جدید نزاشتن به بازی

mes que un club
29-06-2010, 01:00
البته همش جدید نیستن چندتاش ماله سری قبلی بازیه:31:

Blue_Ray
29-06-2010, 11:02
بیا این مپ : Derail

75mg

22kb

دستت درد نکنه....
ببینم اینا pass میخوان؟

worldclass
29-06-2010, 12:56
سلام
ایا پچی برای انلاین اومده؟
من چند وقته از این بازی دور بودم

mes que un club
29-06-2010, 14:04
خوب اینم آموزش سرور شدن.
برای اینکه سرور یشید دو فایل لازم دارید.
Offline Client archive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو
Server Debug archive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب حالا این دوتا فایلی رو که دانلود کردین از حالت فشرده خارج کنید.
حالا فایل iw4mp که در پوشه Offline Client هست رو در پوشه بازی بریزید.
حالا فایل IWnetServer.exe که داخل پوشه Server Debug هست رو اجرا کنید.
حالا cmd رو اجرا کنید و بزارید که باز باشه.
حالا برید داخل پوشه بازی و فایل alterIWnet.ini اجرا کنید و جلو سرور ip خودتونو بنویسید.
و حالا برید تو بازی و فایند گیم رو بزنید و یه مد رو انتخاب کنید و ip خودتونو به بقیه بدین تا join بشن.
برا گرفت ip میتونید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید.
و اگر هم مشکل داشتین و ارور down داد دیگه میره تو جزئییان که دیگه کاره ما نیستولی اگر مدمو دستکاری نکرده باشین حله
اگه مشکل خاصی بود تا جایی که اطلاع داشتم در خدمتم.
yahoo=lionelm75@yahoo.com
xfire=abbaszaeri
و امیدوارم که بقیه مارو راه بدن تو سرور خودشون تا مثله بعضی ها تهمت چیتر زدن و............
و در آخر با تشکر از آقای...... گل.

sepanta
29-06-2010, 15:47
بچه ها من این صفحه رو دیدم.آیا هنوز این روش کار میکنه؟
دیگه لازم نیست اون بازی مسخره رو از استیم دانلود کنیم؟
خود استیم هم باید آن باشه؟

joorabeban
29-06-2010, 16:25
بچه ها من این صفحه رو دیدم.آیا هنوز این روش کار میکنه؟

نه.مشکلی نداره.همه دارن با این روش بازی میکنن.

Xx Hossein xX
29-06-2010, 20:22
من امروز رفتم تو بازی دیدم lvl 1 شدم ! باید چیکار کنم ؟! چرا اینطوری شده ؟!

کلی زحمت کشیده بودم بدون چیت ! لول 20 بودم !

کمک کنید لطفا ..

sepanta
30-06-2010, 00:15
نه.مشکلی نداره.همه دارن با این روش بازی میکنن.
ممنون دوست من اما جواب این دو تا سوال دیگه من رو ندادی

!@#$%^&*()
30-06-2010, 10:17
بابا تو این روش اصلا استیم و دانلود بازی برای اون لازم نیست

joorabeban
30-06-2010, 13:22
ممنون دوست من اما جواب این دو تا سوال دیگه من رو ندادی

نه لازم نیست استیم داشته اصلا نصب باشه رو سیستم.در تائید جئابی که دوست دیگه دادان.

sepanta
30-06-2010, 13:53
نه لازم نیست استیم داشته اصلا نصب باشه رو سیستم.در تائید جئابی که دوست دیگه دادان.

ممنون از اینکه جواب دادین.یک سوال کوچولو دیگه
میگم در این روش قابلیت سرچ هم کار میکنه یا فقط باید اینوایت شیم؟

joorabeban
30-06-2010, 15:12
ممنون از اینکه جواب دادین.یک سوال کوچولو دیگه
میگم در این روش قابلیت سرچ هم کار میکنه یا فقط باید اینوایت شیم؟

سرچ داره.اما اینویت نداره.توی سایتش خوندم که دارن روی این گزینه هم کار میکنن اگه بشه میدن توی ریلیز بعدی.اما سچ رو هم بعد مدتی بیخیال میشی و فقط با ایرانی ها بازی خواهی کرد.چون وقتی میری سرچ میکنی مد دلخواه تو میبینی پینگات توی همه مد ها بالاست واصلا نمیشه خوب بازی کرد.اینه که با دوستان ایرانی پینگ پایین تری داری و مد رو با هم تعین میکنن.ای پی میدن جوین میشی.

joorabeban
30-06-2010, 15:14
من امروز رفتم تو بازی دیدم lvl 1 شدم ! باید چیکار کنم ؟! چرا اینطوری شده ؟!

کلی زحمت کشیده بودم بدون چیت ! لول 20 بودم !

کمک کنید لطفا ..

چون سرور ها کرک شده هستن رنک ها هم می پره.برای من هم چندین بار اتفاق افتاده.اینه که بیخیالش شدم و از ایزی اکانت منیجر استفاده میکنم.خلاص

Newboys20
30-06-2010, 16:15
دستت درد نکنه....
ببینم اینا pass میخوان؟

سلام.
این ها DLC نیستند(فقط جهت اطلاع) یکسری مپ هایی هستند که تو فولدر بازی برای دوست عزیز bull نبوده من هم واسش گذاشتم.

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

خوب اینم آموزش سرور شدن.
برای اینکه سرور یشید دو فایل لازم دارید.
Offline Client archive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو
Server Debug archive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوب حالا این دوتا فایلی رو که دانلود کردین از حالت فشرده خارج کنید.
حالا فایل iw4mp که در پوشه Offline Client هست رو در پوشه بازی بریزید.
حالا فایل IWnetServer.exe که داخل پوشه Server Debug هست رو اجرا کنید.
حالا cmd رو اجرا کنید و بزارید که باز باشه.
حالا برید داخل پوشه بازی و فایل alterIWnet.ini اجرا کنید و جلو سرور ip خودتونو بنویسید.
و حالا برید تو بازی و فایند گیم رو بزنید و یه مد رو انتخاب کنید و ip خودتونو به بقیه بدین تا join بشن.
برا گرفت ip میتونید از سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده کنید.
و اگر هم مشکل داشتین و ارور down داد دیگه میره تو جزئییان که دیگه کاره ما نیستولی اگر مدمو دستکاری نکرده باشین حله
اگه مشکل خاصی بود تا جایی که اطلاع داشتم در خدمتم.
yahoo=lionelm75@yahoo.com
xfire=abbaszaeri
و امیدوارم که بقیه مارو راه بدن تو سرور خودشون تا مثله بعضی ها تهمت چیتر زدن و............
و در آخر با تشکر از آقای...... گل.

من اینترنت نا محدود دارم ولی سرعتش متوسطه می تونم سرور شم؟
عصابم خورد شده از پینگ بالا چجوری میشه با بقیه ایرانیا بازی کرد؟
من هر چی سرچ میزنم خارجی اند.

mes que un club
30-06-2010, 17:20
دوست عزیز شما میتونید شبا یا هر وقت که سرور باشه بیاید با ما بازی کنید.اگه آی پی خواستی میتونی منو تو یاهو اد کنی یا بقیه دوستانو.فقط یه توصیه من بهت بکنم:10: اگر بازیت خوبه یکم الکی بازی کن چون بعضیا .............:2:

Xx Hossein xX
30-06-2010, 18:28
چون سرور ها کرک شده هستن رنک ها هم می پره.برای من هم چندین بار اتفاق افتاده.اینه که بیخیالش شدم و از ایزی اکانت منیجر استفاده میکنم.خلاص

سلام .. و ممنون

میشه بیشتر توضیح بدید این نرم افزارو از کجا دانلود کنم و چطوری کار میکنه ؟!

ممنون ........ :11:

joorabeban
30-06-2010, 19:13
سلام.
این ها DLC نیستند(فقط جهت اطلاع) یکسری مپ هایی هستند که تو فولدر بازی برای دوست عزیز bull نبوده من هم واسش گذاشتم.

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:13 PM ----------

من اینترنت نا محدود دارم ولی سرعتش متوسطه می تونم سرور شم؟
عصابم خورد شده از پینگ بالا چجوری میشه با بقیه ایرانیا بازی کرد؟
من هر چی سرچ میزنم خارجی اند.

خب اگه چیت نمیزنی مثل بعضی از دوستان که مچشون رو میگیریم توی بازی سرچ اند دستروی تنها پاسخشون این آیکنه::39::31:
تازه بعدش میگه تو چطور میتونی ثابت کنی من چیت زدم؟!!!!!!
ایدی یاهو یا ایکس فایر بنده رو ادد کن.

سلام .. و ممنون

میشه بیشتر توضیح بدید این نرم افزارو از کجا دانلود کنم و چطوری کار میکنه ؟!

ممنون ........ :11:

لینک های زیر:

نحوه کار با برنامه رو هم یه سرچ کنی تو نت می یابی.

mes que un club
30-06-2010, 19:44
آره دیگه وقتی تو بازی میپری میای میگی چیتر همینا هم داره نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالب اینجاست که یه دفعه داستم بازی میکریدم هر کی هد شات میزد آبروش میرقت.تو همون بازی هم خیلی ها چیتر شدند.و سر همین قضیه هم آقا مجید گل.......:41:.
آخه تا کی.از هرکی میپرسم اینو قبول میکنه و جالب اینه که براشون عادی شده و میگن ولش به همه میگه چیتر:27:

Newboys20
30-06-2010, 20:32
آره دیگه وقتی تو بازی میپری میای میگی چیتر همینا هم داره نه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جالب اینجاست که یه دفعه داستم بازی میکریدم هر کی هد شات میزد آبروش میرقت.تو همون بازی هم خیلی ها چیتر شدند.و سر همین قضیه هم آقا مجید گل.......:41:.
آخه تا کی.از هرکی میپرسم اینو قبول میکنه و جالب اینه که براشون عادی شده و میگن ولش به همه میگه چیتر:27:

باشه آی دی یاهوو رو بهت می دم بعد یه سوال دیگه چه جوری از رو IP کانکت میشین؟
من اصلا اهل چیت و این جور مزخرفا نیستم قبلا بازیم خیلی خوب بود اما الان (بعد 3 ماه) زیاد قوی نیستم.

CPT.MC Tavish

Newboys20
30-06-2010, 22:52
با سلام
این هم یک آموزش دیگست که خودم درست کردم...
بسیار کامل و ساده است
و دارای لینک های مستقیم است
بهترین اموزش ...

Newboys20
30-06-2010, 23:27
نمی دونم ولی امتحان کردم تونستم سرور شم ولی خوب چون که آی پی به کسی نداده بودم کار نشد بکنیم فردا اگه خواستین امتحانی یک سرور بشم شما بم کانکت شین شاید خوب بود؟!؟

joorabeban
01-07-2010, 02:35
نمی دونم ولی امتحان کردم تونستم سرور شم ولی خوب چون که آی پی به کسی نداده بودم کار نشد بکنیم فردا اگه خواستین امتحانی یک سرور بشم شما بم کانکت شین شاید خوب بود؟!؟

قربان سرور رو ران میکنی فقط با این اوصاف.هاست شدن مهمه عزیز.وگر نه اینجور هم میشه اما سیستم خودش یه هاست انتخاب میکنه.یا علی

Newboys20
01-07-2010, 13:28
قربان سرور رو ران میکنی فقط با این اوصاف.هاست شدن مهمه عزیز.وگر نه اینجور هم میشه اما سیستم خودش یه هاست انتخاب میکنه.یا علی

منظورت چیه ؟

joorabeban
01-07-2010, 17:46
منظورت چیه ؟

ببینید شما سرور ران میکنید.اما نمیتونید مپ دلخواه خودتون رو بیارید.یا مسی رو کیک کنید.اینه فرق هاست و سرور

vixen357ka
01-07-2010, 22:19
لطفا ي برنامه براي تنظيمات سرور
مثل تغيير تايم و مپ و مد و ... با لينك دانلود بزارين

ممنون

sepanta
01-07-2010, 22:24
یکی از دوستان گفته بود بعد از مدتی احتمال داره تمام رنک و لول های به دست آورده صفر بشه.
چون سرور ها کرک هست.واقعا اینطوزه؟
راه حلی هم داره؟
و سک سوال دیگه چطور سرور با پینگ مناسب پیدا کنیم یا مثلا بازیکن های ایرانی ؟

Blue_Ray
02-07-2010, 10:28

می دونم... منم مثل اون دوست عزیزتون این مپارو ندارم.
الان دان کردم دیدم که password میخوان فایل ها...
میدونی پسشون چی هست؟

pinchingholian
02-07-2010, 10:39
سلام دوستان

من یه مشکل با لن کردن این بازی دارم

من 6 تا سیستم دارم که تونستم با اونا MW2 را لن بازی کنم اونم تحت یک شرایط خاص که براتون توضیح میدم

هر سیستمی می تونه سرور بشه و همه سیستم ها وارد اون سرور بشن ولی در زمان سرچ بازیکنان هیچکدوم نمی تونن همیدگرو را پیدا کنند و همینجور در حالت سرچ باقی می مونن ولی به محض وارد شدن یک سیستم خاص که مثلا اسم اونو میذارم سیستم 5 یهو همه همدیگرو پیدا می کنند وفقط و فقط هم اگه سیستم 5 وارد سرچ بشه همه همدیگرو پیدا می کنند و تا زمانی که سیستم 5 نیاد کسی کسیو پیدا نمیکنه!!!!!!!!
یعنی مثله اینکه سیستم 5 فقط قابلیت هاست شدن را داراست
اینم بگم که من دستورات مربوط به هاست شدن را هم وارد نمی کنم چون اگه وارد کنم همین حالت نیز دیگه اتفاق نمیوفته و با وارد شدن سیستم 5 نیز کسی کسیو پیدا نمیکنه!!!!
اینجوری یعنی همیشه سیستم 5 باید یک پای بازی باشه و همچنین به محض خارج شدن سیستم 5 از بازی همه از بازی میپرن بیرون!!!!
کسی میتونه راهی به من نشون بده که این مشکل خاص را حل کنم؟

sepanta
02-07-2010, 10:54
می دونم... منم مثل اون دوست عزیزتون این مپارو ندارم.
الان دان کردم دیدم که password میخوان فایل ها...
میدونی پسشون چی هست؟

داداش من هم دانلود کردم به راحتی اکسترکت میشه و هیچ پسوردی از من نمی خواد

---------- Post added at 07:24 AM ---------- Previous post was at 07:19 AM ----------

یکی از دوستان گفته بود بعد از مدتی احتمال داره تمام رنک و لول های به دست آورده صفر بشه.
چون سرور ها کرک هست.واقعا اینطوزه؟
راه حلی هم داره؟
و یک سوال دیگه چطور سرور با پینگ مناسب پیدا کنیم یا مثلا بازیکن های ایرانی ؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ocean12
02-07-2010, 16:50
چند تا زمان مشخص رو در طول روز تعیین کنید تا هرکس خواست بازی کنه در همون ساعتها برای بازی بیاد . اینطوری که الان هست یکی سرور میزنه بعد افراد یکی یکی و با فاصله زیاد خبردار میشن و هرکی میاد میبینه سرور خالیه و میره بعدی هم که میاد همینطور و نمیشه بازی کرد یا اگر هم بشه تعداد کمه که جالب نیست.

joorabeban
02-07-2010, 17:20
چند تا زمان مشخص رو در طول روز تعیین کنید تا هرکس خواست بازی کنه در همون ساعتها برای بازی بیاد . اینطوری که الان هست یکی سرور میزنه بعد افراد یکی یکی و با فاصله زیاد خبردار میشن و هرکی میاد میبینه سرور خالیه و میره بعدی هم که میاد همینطور و نمیشه بازی کرد یا اگر هم بشه تعداد کمه که جالب نیست.

نمیشه قبلا این کار رو کردیم.
1-مشکل نداشتن تراقیک لیمیت رو چند نفر دارن یعنی افرادی بودن که گفتن آقا تو رو خدا به ما هم یاد بدید سرور بشیم.یاد دادیم.یا یاد گرفتن خودشون اما بعدش دیدن مثل اسب ترافیکشون به فنا میره بیخیال شدن.

2-اینترنت خوبی باید داشته باشه هاست که همه این شرایط رو ندارن.
3-که مهم تره اونی که ای پی میده میگه ساعت فلان بیاین و همه میان یه کاری پیش میاد براش نمیتونه بیاد همه دلخور میشن(مثل خود من)
4-توی این سایت یه چند ساعتی باید بگزره که یه نوشته درج بشه.و ممکنه توی همین مدت بازی انجام بشه.یارو میاد میبینه در حالی که سرور داونه.

نتیجه گیری اخلاقی:

با تمامی حسن ها و قوی بودن پی سی ورد بنده نقل مکان کردم به سایت بازی سنتر به خاطر همین مشکل کوچولو
و از طرریق یاهو مسنجر با دوستان در ارتباط هستم.هر وقت و هر زمان که ای پی باشه من سند تو آل گیمرز میکنم.
یا علی

Newboys20
02-07-2010, 17:34
داداش من هم دانلود کردم به راحتی اکسترکت میشه و هیچ پسوردی از من نمی خواد

---------- Post added at 07:24 AM ---------- Previous post was at 07:19 AM ----------

لول صفر شدن؟؟؟؟؟

باید محتویات پوشه player رو کپی کنی هر چند وقت چون فک کنم اونا سیوات هست؟؟!!
با این حال من که تاحالا صفر نشدم الانم یکبار لول 70 رو تموم کردن پرستش مود زدم الان لول 9 هستم
با این اسم CPT.Mc Tavish
این سرور های خارجی هم مود های باحالی دارند ها دقت کردم پینگ من از بقیه ایرانی هایی که میان تو سرور خارجی پایین تر هست (معمولا بین 230 تا 300
یکبار رفته بودم تو یک سرور با پینگ 310 تو دست اول 1900 تا امتیاز اوردم شدم دوّم دو دست دوم هم 1650 تا شدم چهارم خیلی بهم حال داد...

---------- Post added at 05:34 PM ---------- Previous post was at 05:31 PM ----------

سوال : باید همیشه سرور شیم نمی شه همه با هم بازی رو اجرا کنیم بعد خودش یکی رو واسه هاست انتخاب کنه ؟؟

joorabeban
02-07-2010, 17:44
سوال : باید همیشه سرور شیم نمی شه همه با هم بازی رو اجرا کنیم بعد خودش یکی رو واسه هاست انتخاب کنه ؟؟

میشه.یکی ای پی بده و سرور دی باگر رو ران کنه.بقیه جوینش میشن سیستم خودش یکی رو هاست انتخاب میکنه.اما اگه تعداد به حد نصاب نرسه چون کسی هاست نشده از اول باید حتما تعدادتون زیاد باشه که این مشکل رو نداشته باشید وگر نه باید اونقدر صبر کنید توی مد تیم دث مچ که تعدادتون به 8 برسه.

ocean12
02-07-2010, 23:07
نمیشه قبلا این کار رو کردیم.
1-مشکل نداشتن تراقیک لیمیت رو چند نفر دارن یعنی افرادی بودن که گفتن آقا تو رو خدا به ما هم یاد بدید سرور بشیم.یاد دادیم.یا یاد گرفتن خودشون اما بعدش دیدن مثل اسب ترافیکشون به فنا میره بیخیال شدن.

2-اینترنت خوبی باید داشته باشه هاست که همه این شرایط رو ندارن.
3-که مهم تره اونی که ای پی میده میگه ساعت فلان بیاین و همه میان یه کاری پیش میاد براش نمیتونه بیاد همه دلخور میشن(مثل خود من)
4-توی این سایت یه چند ساعتی باید بگزره که یه نوشته درج بشه.و ممکنه توی همین مدت بازی انجام بشه.یارو میاد میبینه در حالی که سرور داونه.

نتیجه گیری اخلاقی:

با تمامی حسن ها و قوی بودن پی سی ورد بنده نقل مکان کردم به سایت بازی سنتر به خاطر همین مشکل کوچولو
و از طرریق یاهو مسنجر با دوستان در ارتباط هستم.هر وقت و هر زمان که ای پی باشه من سند تو آل گیمرز میکنم.
یا علی

میشه حداقل یه توافقی بشه که هرکس خواست سرور بزنه فقط مثلا در ساعتهای زوج اینکار رو بکنه. خود اینکار پراکندگی رو حداقل نصف میکنه.

Newboys20
03-07-2010, 14:47
معذرت بچه ها پسورد اون مپ ها
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

این رو بزنید کار می کنه

اینم لینک های دانلود همون فایل ها ...

لینک دانلود مپ drail

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 75mg

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
22kb

Checkpoint :

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 79mg

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 22kb

sepanta
03-07-2010, 23:38
معذرت بچه ها پسورد اون مپ ها
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست

این رو بزنید کار می کنه

اینم لینک های دانلود همون فایل ها ...

لینک دانلود مپ drail

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 75mg

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
22kb

Checkpoint :

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 79mg

کد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 22kb
داداش این مپ ها جدا از ائن هایی که قبلا تو یک فایل356 مگی دانلود کردیم؟

KOJIMA
04-07-2010, 00:16
سلام دوستان
من یه سوال در مورد mw1 داشتم عذر می خوام اینجا مطرح میکنم
اول از همه بگم که که من اولین باره دارم انلاین بازی میکنم
زیاد وارد نیستم اکثر بچه های نت همشون اسلحه های خفن دارن ولی من با دیفالت دارم میرم
‍پدرم در میاد یکیو میکشم
حالا میشه یکی بگه از کجا اسلحه بگیرم راهی هست؟
thx:20:

Squall Leonhart
04-07-2010, 08:17
سلام دوستان
زیاد وارد نیستم اکثر بچه های نت همشون اسلحه های خفن دارن ولی من با دیفالت دارم میرم
‍پدرم در میاد یکیو میکشم

باید لول بگیری تا سلاح های جدید واست باز بشه.

joorabeban
04-07-2010, 18:33
سلام دوستان
‍پدرم در میاد یکیو میکشم

یه راه دیگه اش هم استفاده از EAM هستش.که لول تقدیمت میکنه.بعد توی created classes میتونی همه اسلحه ها رو انتخاب کنی.

moallem89
04-07-2010, 18:41
agha man server sho0dam valii balad nistam chejoorii bayad map avaz konii ya player entekhab konii har ki mido0nii harchii zoodtar rahnamae kone tQ:D

SileNTz
04-07-2010, 21:22
آقا کسی لینک مدیافایر فایل های DLC رو نداره ؟؟!:8:

Xx Hossein xX
05-07-2010, 11:24
سلام ...
من دیروز توی یک مپ بازی کردن که هیچ چیز عادی نبود ! و با 1 دونه کیل لولم از 20 به 70 رسید ! و 1000000 امتیاز بهم داد !
و از اوون به بعد دیگه هیچی عادی نیست اول هر بازی تمام اسلحه هارو میتونم انتخاب کنم و ........ !
کسی یه دلیل علمی براش داره ؟!!! :31:

black.assassin
05-07-2010, 13:01
دوستان من از نرم افزار tunngle برای بازی آنلاین استفاده می کنم . واقعا ازش راضیم . پینگ خوبی هم داره و زیاد هم شلوغ نیت که هی بپره بیرون :دی توصیه می کنم استفاده کنید :

کد:

دوستان لطفا سریع نرم افزار رو بگیرید و بیاید تا جمعیت ایرانیهای حاضر بالا بره .

camry
05-07-2010, 17:16
دوستان اگر من این کارای زیر رو انجام بدم می تونم آنلاین بازی کنم؟
آخه توی صفحه اول خیلی چیزا نوشته شده که من سر در نیاوردم
حالا می خواستم از اونایی که این بازیو آنلاین بازی می کنن بپرسم که اگر این کارای زیر رو انجام بدم می تونم به راحتی آنلاین با شما بازی کنم یا نه باید یه سری کارای دیگه هم انجام بدم

یک گروه موفق شده که IWNet رو شبیه سازی کنه, یعنی شما با بازی کرک شده به جای اینکه به سرور IWNet وصل بشید به سرور شبیه سازی شده این گروه وصل می شوید. البته این پروژه در مرحله آزمایشی هست و همچنین هنوز امکان اینوایت کردن وجود ندارد.
این گروه گفته که پس از تکمیل شدن کار پروژه, فایل های سرور رو در اختیار عموم میزاره که دراینصورت شما میتوانید بدون نیاز به اینترنت و برروی LAN بصورت چند نفره بازی کنید.

راهنمای نصب ALTERIWNET:

برنامه های مورد نیاز:
بازی modern warfare 2 (از هر ورژنی می تونید استفاده کنید)
.NET Framework 3.5
VC Redistributable (x86)

1-اگر آخرین نسخه بازی (1.1.195) رو دارید فایل MW2Client-Update.7z رو دانلود کنید
اگر بازی شما قدیمی است (ورژن 1.0.159 تا 1.0.184) فایل MW2Client-FreshInstall.7z رو دانلود کنید.
سپس فایل را از حالت rar خارج کنید و محتویات آن را در فولدر بازی کپی و جایگزین فایل های قدیمی کنید.
2- فایل های DLC رو دانلود و در فولدر بازی کپی کنید.(دانلود DLC الزامی نیست).
3-فایل alterIWnet_configure.exe را اجرا کنید و اسم خودتون را وارد کنید.
4-برای اجرای بازی برروی iw4mp.exe کلیک کنید.
بازی کاملا مستقل اجرا میشود و هیچ نیازی به استیم ندارد.

joorabeban
05-07-2010, 18:17
دوستان اگر من این کارای زیر رو انجام بدم می تونم آنلاین بازی کنم؟
آخه توی صفحه اول خیلی ....
آفا شما اون کار هارو میکنی تا نسخه بازیت بشه 1.3.37 که با رنگ زرد گوشه سمت راست پایین بازی نوشته میشه.به این مرحله رسیدی همه چیز حله.ای پی میگری و ای پی رو قرار میدی در محلش و جوین دوستی که ای پی رو داده میشی.
یا علی

camry
05-07-2010, 19:11
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟"

Xx Hossein xX
05-07-2010, 19:23
کسی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟"

فقط کارای پست اول رو انجام بده + این فایل رو توی محل نصب کپی کن ...

Saeid1212
05-07-2010, 19:41
سلام
ممکن cheat معرفی کنید البته برای cod4 v1.7؟
خدا خیرتون بده، خسته شدم بس که مردم!!!:19::19::19:

Xx Hossein xX
05-07-2010, 20:50
یکی سیو هاشو بزاره اینجا لطفا لول 70 باشه .......

Davood_titan
06-07-2010, 08:12
حداقل سرعتی که برای بازی اینترنتی میخواد چنده