PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12

djmd
11-01-2010, 09:29
پست سوم رو آپدیت کردم که خلاصه نحوه (نصب و راه اندازی) اجرا کردن بازیه ...

!@#$%^&*()
11-01-2010, 11:01
ویرایش:

ممنون...درست شد : دی

اونهایی که اکانت رسمی دارن....ادد کنن....

HulkTheOne
:27:

A.M.D.D.E.V.I.L
11-01-2010, 12:46
اقا يه روز همه بيان حال کنيم ديگه .چرا ضد حال ميزنين؟

A.M.D.D.E.V.I.L
11-01-2010, 13:11
اقا من يه عکس پيدا کردم که يه نوع هک ست و تمام پلير هاي دشمن دورشون يه مربع قرمز هست کسي ميدونه اون چيه؟

hiworld
11-01-2010, 14:19
حداکثر بازی کنا:2
تو پست اول نوشته
یعنی بیشتر از دو نفر نمیشه ؟

A.M.D.D.E.V.I.L
11-01-2010, 15:46
نه میشه
تو پست اول منظو همون co op هست که مزخرفه

keylogger
12-01-2010, 10:44
:46:
اقا من يه عکس پيدا کردم که يه نوع هک ست و تمام پلير هاي دشمن دورشون يه مربع قرمز هست کسي ميدونه اون چيه؟

عزیز به این هک میگن Wallhack که اگه کسی بدونه زدی و راپورت بده کلا بن میشی
سعی کن از این چرت و پرتا استفاده نکن

!@#$%^&*()
12-01-2010, 11:54
سعی کن از این چرت و پرتا استفاده نکن
آره....انصافا آدم بدون چیت و....... بازی کنه...کیفش بیشتره...:46:

mahdi8063
12-01-2010, 12:33
سلام دوستان راستش من با رفقا هر جمعه میریم گیم نت و حدود 6تا 8 نفر میشیم ولی از بس که کال 4 و 5 بازی کردیم دیگه خسته شدیم

میخاستم بدونم راهی نیست برای لن بازی کردن کال 6 توی گیم نت ؟؟ اونم بودن اتصال به انینترنت ها ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A.M.D.D.E.V.I.L
12-01-2010, 13:05
مگه اصلا ميشه مجاني دانلود كرد؟
من تو سايته callofdutyhacks ديدمش 20 usd قيمت عضويتش بود
ما هم كه فقيريم :(

Bs_panzer
12-01-2010, 13:32
رووم ها پر از iaimbot شده......

4ali
12-01-2010, 16:28
سلام دوستان راستش من با رفقا هر جمعه میریم گیم نت و حدود 6تا 8 نفر میشیم ولی از بس که کال 4 و 5 بازی کردیم دیگه خسته شدیم

میخاستم بدونم راهی نیست برای لن بازی کردن کال 6 توی گیم نت ؟؟ اونم بودن اتصال به انینترنت ها ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم همين مشكل دوستمونا دارم ميخواستم ببينم را هست كه بشه call of 6را بصورت لن بازي كرد؟؟؟؟

yoosef_st
12-01-2010, 21:10
رووم ها پر از iaimbot شده......
ها این که گفتی یعنی چه؟
آقا، یه راهی هست این استیم کوفتی رو همینجوری کامل دانلود کنیم که بعد از دانلود 2 باره 2ساعت نخواد آپدیت شه؟
و همین طور اون دموی بازی رو...

A.M.D.D.E.V.I.L
12-01-2010, 22:19
کسی هست لینک دانلود wallhack یا aimbot رو بزاره؟
تو رووم های روس همه wallhack دارن میخوام منم داشته باشم تا میونه اونا ضایع نشم :دی
راستی اصلا راهی هست که بشه مجانی wallhack یا aimbot دانلود کرد؟
من که رفتم سایته callofdutyhacks.com پولی بود :D
:41:

A.M.D.D.E.V.I.L
13-01-2010, 12:47
دوستان شنیدم zerogear دیگه کار نخواهد کرد ولی من یه پیش نهادی دارم اگه demo بودن zerogear اینهمه مهمه که اگه دمو نباشه ما دیگه نمیتونیم بازی کنیم پس یه بازیه demo ی دیگه دانلود میکنیم که دیگه من بقیه شو نمیدونم و شما باید خودتون تجربایتتون رو بگین

general_doghol
13-01-2010, 19:09
اصلا فایده نداره
اکثر بچه ها چیت میزنن
کسانی که تا دیروز بازی بلد نبودن الان 29 بار میکشن و 1 بار میمیرن
اونم نه یک بار و دو بار
5 روزه اقایون چیت میزنن و تو این 5 روز top killer هستند
یعنی مثبت 20 یا مثبت 30 میشن
فکر میکنن ما هم از پشت کوه اومدیم

Fusi0n
13-01-2010, 19:13
سلام اقا کسی مشکلی در اتصال نداره هر کاری که کردم وصل میشه

پیغام هم این میده :

Unable to join game session

Bs_panzer
14-01-2010, 06:48
کسی این جا اورجینال نداره ؟

!@#$%^&*()
14-01-2010, 21:25
سلام ...
آقا دوتا مشکل پیش اومده...

1-یکی اینکه وقتی کسی منو invite میکنه...نمیتونم join شم....
failed to join friend's game

why???:d

2-این zero gear نوشته 3days left یعنی چی؟؟؟یه نفر توضیح بده...:40::40::40:

SIMON137
14-01-2010, 23:32
یعنی اوضاع خرابه ، ...
به زودی هم ZERO می پکه ...
الان هم نمی تونیم بازی کنیم . گویا باز پچ داده

!@#$%^&*()
15-01-2010, 00:26
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با سلامی دوباره....

با تشکر از General_Doghol:40:

PATCH 1.0.174
:20:

hadi h
15-01-2010, 01:30
ای خداااااااا
تورو خدا تو هاتفایل آپ نکنید یکی تو رپیدباز یی جایی آپ کنه !
تورو خدا ......

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 12:35
اه اینا چرا با ما این همه دشمنی میکنن بعد 2.5 روز چی کار قراره بکنیم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 12:57
درست شد هی هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااا
با تشکر از general doghol به خاطر لینک :دی

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 13:32
مهم مهم اخبار داغ
zero gear با این روش هیچ وقت expired نمیشه
برین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دانلود کنین174رو بریزینش تو steam server و ... که zero رو با cod 6 جایگزین کرده بودیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فایل را دانلود و نصب کنین و steam رو دیسکانکت شین بعد از نصب این shortcuti که original بود و همیشه با اون steam رو باز میکردین رو پاک کنین و با shortcut ی که با نصب این tool روی صفحه ظاهر شده رو اجرا کنین بعد تو لیست گیم ها توی my games هزار تا بازی هست zero gear رو پیدا کنین و اجرا کنین تمومه :دی
منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببخشید که هی پست میدم :دی
البته اینطور که معلومه نمیشه join شد :(

yoosef_st
15-01-2010, 15:33
مهم مهم اخبار داغ
برین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دانلود کنین174رو بریزینش تو steam server و ... که zero رو با cod 6 جایگزین کرده بودیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فایل را دانلود و نصب کنین و steam رو دیسکانکت شین بعد از نصب این shortcuti که original بود و همیشه با اون steam رو باز میکردین رو پاک کنین و با shortcut ی که با نصب این tool روی صفحه ظاهر شده رو اجرا کنین بعد تو لیست گیم ها توی my games هزار تا بازی هست zero gear رو پیدا کنین و اجرا کنین تمومه :دی
منبع :
یکی اینو به پستهای صفحه اول (ترجیحا پست سوم) اضافه کنه.
ممنون

!@#$%^&*()
15-01-2010, 18:28
یعنی وقتی این روش رو انجام بدیم...دیگه نمیتونیم join شیم؟؟؟:eh:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 18:38
نمیدونم شاید بشه از هیچ که بهتره ولی من نتونستم به friends join بشم ولی تونستم با find game با بعضی دوستان به صورت تصادفی بازی کنم :D

meithamk
15-01-2010, 19:05
سلام دوستان. بخش مولتی من چند وقته اجرا نمیشه. یعنی وقتی اجراش میکنم صفحه سیاه میشه و هیچی نمیاد. یه بار مادرن وارفیر2 رو آنیستال کردم و دوباره اینستال کردم ولی بازم همونطوره. لطفا کمک کنید.

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 20:34
پاک شد را حت باشین اپ نشد

SIMON137
15-01-2010, 20:49
آقا یاد نده دیگه ، همینطوری آرامش نداریم از دست چیتر های موجود ... باز لول آپ کردن خوبه این ایم بات و این صحبتا گند میزنه به معنای حقیقی به بازی !!!

!@#$%^&*()
15-01-2010, 21:00
آقا یاد نده دیگه ، همینطوری آرامش نداریم از دست چیتر های موجود ... باز لول آپ کردن خوبه این ایم بات و این صحبتا گند میزنه به معنای حقیقی به بازی !!!
بهش گفتم.....الان ویرایش میکنه...شما به خودت مسلط باش:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
15-01-2010, 23:00
مشکل از کرکته meithamk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

general_doghol
15-01-2010, 23:07
چه فایده همه چیت میزنن
یکی وال هک میزنه ،یکی درجه 70 میشه،یکی گانر میزنه،یکی ایمبات میزنه
و بسیاری از دوستان همهرو با هم میزنن
این نشون میده که بازی این عزیزان خیلی خیلی ضعیف هست
نمیدونم میخوان چی رو ثابت کنن
وقتی یارو میبینه که چیت زدی نمیاد بگه که چقدر قوی هست.فقط بهت ناسزا میگه
واقعا خجالت داره،به خدا تابلو میشین،همه میفهمن چیت میزنید.سعی کنید بازیتونو قوی کنید.ایمبات گند میزنه به shooting گیمر
من که ترجیح میدم دونه دونه اسلحه بگیرم و اپگریت کنمشون.
وهر کس که ببینم چیت زده اسمشو تو پست میگم

S A M S U N G
16-01-2010, 09:23
سلام .

دوستان شما چطوری همدیگرو پیدا میکنین ؟ :دی شانسی ؟

hadi h
16-01-2010, 09:41
سلام چرا وصل نمیشه تو بازی !
وقتی بازیکن پیدا می کنه بعد از 5 ثانیه تو همون لابی مگه نمی تونه با استیم اتصال برقرار کنه !
پچ 175 رو هم ریختم چرا نمی شه !!!
توروخدا زور بگین که فقط 1.5 روز تا آخره دمو بازی مونده !

amirchifekkardi
16-01-2010, 10:25
سلام
فکر کنم پچ 172 را هم بلاک کردند
لطفا اقدام کنید

dashmojtaba
16-01-2010, 10:44
دوستان من الان میخوام برم این بازیو تهیه کنم لطف کنین این سوالو جواب بدین من تکلیفمو بدونم میشه باهاش آنلاین بازی کرد مشکلی نیست؟ چون من اول تاپیکم خوندم ولی انگار خیلی دنگو فنگ داره کلی...
میتونید بگید برای آنلاین چه کارایی لازمه؟ اول از همه آنلاین در Lan چی هست ؟؟؟ بعدش اگه اشتباه نکنم باید یه برنامه به اسم استیم نصب کنم بعد باهاش یه بازیو دانلود کنم ...
در کل این پست اول خیلی گیجم کرده یکی اگه توی پستا آموزش راحتتری دیده به ماهم بگه یا خودش قشنگ برای من که مبتدیه صفرم توضیحی بده ممنون میشم

Alex merccer
16-01-2010, 11:23
سلام
فکر کنم پچ 172 را هم بلاک کردند
لطفا اقدام کنید

صفحه ی 53 رو اگه بخونید گفته شده باید پچ 1.0.174 رو دانلود کنین:3::3::3:

amirchifekkardi
16-01-2010, 11:38
مهم مهم اخبار داغ
برین

منبع :
عزیزم نارحت نشی ها
ولی واقعا خراب کردی
وقتی اینو نصب می کنی هی zero gear می ره رو auto update هر کار هم بکنی دوباره می ره رو اتو اپدیت

A.M.D.D.E.V.I.L
16-01-2010, 12:04
عزیزان لطفا از چیزی اطمینان داشته باشید بعد پست بدید من که اموزش گزاشتم با اون اموزشی که من گذاشتم zerogear هیچ وقت تموم نمیشه که هیچ بلکه کلی بازی به لیست uninstalled اضافه میشه که اگه سرعت اینترنتتون بالا باشه میتونین دانلود کنین و بازی کنین همشون demo هستن ولی هیچ وقت تموم نمیشن

dashmojtaba
16-01-2010, 12:13
بچه ها جواب بدین دیگه
بازیش که دلمو برده واقعاً قشنگه من چون سیستمم هم خوبه دوست دارم این بازیایی که برتر شدنو بازی کنم از بیکاریم در میام
گیمر حرفه ای به اون معناهم نیستم که اکثر بازیارو انجام بدم ولی به جز فوتبالیاش اکثر بازیها چه آنلاینو چه تکیشو راحت ماهر میشم حالا این سوال مارم توضیحی بدین که دلمون لک زده بریم بازیو بخریم بشینیم پاش چقدم حجمش زیاده تاحالاش ندیده بودم یه بازی 11 گیگ باشه کولاکه :8:
دمتون گرم یک مارو شیرفهم کنه :31:

دوستان من الان میخوام برم این بازیو تهیه کنم لطف کنین این سوالو جواب بدین من تکلیفمو بدونم میشه باهاش آنلاین بازی کرد مشکلی نیست؟ چون من اول تاپیکم خوندم ولی انگار خیلی دنگو فنگ داره کلی...
میتونید بگید برای آنلاین چه کارایی لازمه؟ اول از همه آنلاین در Lan چی هست ؟؟؟ بعدش اگه اشتباه نکنم باید یه برنامه به اسم استیم نصب کنم بعد باهاش یه بازیو دانلود کنم ...
در کل این پست اول خیلی گیجم کرده یکی اگه توی پستا آموزش راحتتری دیده به ماهم بگه یا خودش قشنگ برای من که مبتدیه صفرم توضیحی بده ممنون میشم

A.M.D.D.E.V.I.L
16-01-2010, 12:42
بر گرفته از صفحه ی اول:
ببین اقا
1 تو برو ابنو دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد نصبش کن البته باید قبلا steam رو داشته باشی
2 از توی لیست بازی های موجود zero gear رو پیدا کن و اگه قبلا نداشتی نصبش کن واگر هم داشتی اجراش کن بقیش تو صفحه ی 1 هستن

پچ 1.0.176 اومده کسی لینک داره بده ماهم بریم دانلود کنیم

amirchifekkardi
16-01-2010, 12:46
عزیزان لطفا از چیزی اطمینان داشته باشید بعد پست بدید من که اموزش گزاشتم با اون اموزشی که من گذاشتم zerogear هیچ وقت تموم نمیشه که هیچ بلکه کلی بازی به لیست uninstalled اضافه میشه که اگه سرعت اینترنتتون بالا باشه میتونین دانلود کنین و بازی کنین همشون demo هستن ولی هیچ وقت تموم نمیشن
خوب بابا شاید مشکل از منه
یک راهی چیزی بگو
من میزارم اپدیت نشه میرم تو بازی بهد فیلد می شه میام بیرون می بینم که داره خودشو اپدیت می کنه
به نظر شما مشکل چیه؟؟؟؟

dashmojtaba
16-01-2010, 14:29
ممنون
این استیمو من تو پوشه بازی یه فایل دارم به همین اسم ولی exe نیست چجور اجرا میشه از کجا دانلود کنم؟

dashmojtaba
16-01-2010, 15:02
خب استیمو نصب کردم اما بعدش نمیدونم چیکار کنم ! توروخدا درست مارو روشن کنید من الان بازیو بدون هیچ مشکلی نصب کردم و فقط میخوام
1.نحوه مولتی پلیر
2. نحوه آنلاین دونفرشو
یاد بگیرم.

SIMON137
16-01-2010, 15:13
مولتی دردسر داره
ولی کوآپ :
باید یک فایل تکنو گاد بگیری ... و کرک رازور رو نصب کنی
سپس تکنو گاد رو باز می کنی
تکنو رو تو محل نصب بازی کپی می کنید ، شخصی که هاست میشه ، رو تکنو کلیک می کنه ، میره تو
فردی که جوین میشه ، از تکنو موجود در پوشه بازی ، یک شورتکات میگیره ، بعد انتهای تارگت شورتکات ، آی پی هاست رو میزنه
بعد طرف که هاست شد میره تو بخش دو نفره ، مپ رو انتخاب می کنه و منتظر میشه
شخص دوم روی شرتکات کلیک می کنه ، میره تو منو اصلی بعد f12 میزنه ، بعدشم بازی می کنن

dashmojtaba
16-01-2010, 15:27
این کرک رازور و تکنو گاد همون لینکا تو پست اوله؟

dashmojtaba
16-01-2010, 15:38
تکنو رو که اجرا کردم نمیره تو بازی هنگ میکنه !

Alex merccer
16-01-2010, 16:07
بروبکس بلاخره مشکل مولتی حل شد(فکر کنم):8::8::8:
راه حل:دقیقا همون کارای صفحه ی 53 رو بکنید فقط به جای کرک 1.0.174 از کرک 1.0.175 استفاده کنید

dashmojtaba
16-01-2010, 16:09
آهااان درست شد خیلی ممنون!
البته برای مولتی پلایرم یه کرک ساختن این جریانش چیه؟
در ضمن این بازی زروگیر دانلودش به چه درد میخوره؟

Alex merccer
16-01-2010, 16:10
راه حل:دقیقا همون کارای صفحه ی 53 رو بکنید فقط به جای کرک 1.0.174 از کرک 1.0.175 استفاده کنید

SIMON137
16-01-2010, 16:36
مگه نترکیده بود 175 ؟

Alex merccer
16-01-2010, 16:57
مگه نترکیده بود 175 ؟
نه ولی بازم یه مشکل داره که اگه حیلی خوش شانس باشی حداکثر 15 دقیقه بیشتر بازی نمی تونی بازی کنی:31::17:

A.M.D.D.E.V.I.L
16-01-2010, 18:05
نه نترکیده بود مهم بالا خره crack pavoroz 175 بایرون اومد میتونین join ,invite بشین :دی
لینک:

همون جا نوشته crack قرمز رنگ (این سایت همیشه تازه ارین کرک ها رو میده)
دانلود کنین و تفریح کنین :دی

hadi h
16-01-2010, 18:45
آقا یکی لینک دانلودش رو تو رپید باز اپ کنه !

amirchifekkardi
16-01-2010, 18:59
داداش شرمنده
نمی دونم چرا ولی استیمم مشکل دار شد الان یه راهی پیدا کردم درست شد از شما بسیار متشکر هستم بابت expire نشدن بازی محبوب من zero gear:31::31::31::31::31::31::31::31:!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
از کرک 175 by pavoroz هم که گذاشتین خیلی ممنون

S A M S U N G
16-01-2010, 19:12
من دانلود کردم ولی نشد بری تو بازی .

تو لابی دهنم سرویس شد همه چی درسته ولی نمیره .

!@#$%^&*()
16-01-2010, 19:54

راستی محض اطلاع باید بگم که بعد از دانلود باید اسمش رو به:
iw4mp
تغییر بدی بعد کپی کنی توی پوشه ی بازی......:46:

Bs_panzer
16-01-2010, 19:58

مگه اوریج نگرفته بودی ؟!؟!؟

خودت گفتی از توپ توپ گرفتی :دی

hadi h
16-01-2010, 20:41
بابا یکی لینک دانلود کرک جدید رو یه جا دیگه آپ کنه لطفا
جایی به جز هات فایل رپیدشیر

mh.attari
16-01-2010, 21:07
سلام رفقا
من 128 دارم ایا میتونم ملتی بازی کنم؟
چطوری؟

dashmojtaba
16-01-2010, 21:08
آقا من مراحل نصبو این فایلایی که گفتینو رفتم تا توی بازی رفتم تو بخش آنلاین دونفره بعدش کجا برم؟ توروخدا بگین دیگه طاقتم تاب شد!!

hadi h
16-01-2010, 21:17
سلام رفقا
من 128 دارم ایا میتونم ملتی بازی کنم؟
چطوری؟

اره می تونی با سرعت 128 هم بازی کنی مشکلی نداری

hadi h
16-01-2010, 21:40
بابا یکی بگه چی کار کنیم
ماله من بعد از 2 دقیقه می پره بیرون
بین اسمم هم فاصله داره

dashmojtaba
16-01-2010, 22:25
آقا من همه دستورای صفحه اولو انجام دادم ولی بازم نمیشه من تو بازی که میرم پلی و بعد فایند گیم تا اینجاشو درست رفتم یا نه؟؟؟
بعد یکی از این گزینه های آنلاینو انتخاب میکنم سرچ میکنه برای دوازده تا پلیر اما هیچی پیدا نمیکنه ایراد چیه؟؟؟

dashmojtaba
16-01-2010, 23:07
نمیشه بابا اه ه ه ه !
آی دی دوستان هم اد نمیکنه توی استیم
خسته شدیم دیگه یکی راهنمایی کنه
اصلاً کدوم روشای صفحه اول درسته من فکر کنم باید بازیو از اول نصب کنم کدومش کفایت میکنه برای آنلاین؟
اینا هر کدوم یه چیزی گفته فرق دارن من همه رو باهم انجام دادم !

!@#$%^&*()
16-01-2010, 23:34
نمیشه بابا اه ه ه ه !
آی دی دوستان هم اد نمیکنه توی استیم
خسته شدیم دیگه یکی راهنمایی کنه
اصلاً کدوم روشای صفحه اول درسته من فکر کنم باید بازیو از اول نصب کنم کدومش کفایت میکنه برای آنلاین؟
اینا هر کدوم یه چیزی گفته فرق دارن من همه رو باهم انجام دادم !

شما باید patch هم بریزید....رفقا صفحه قبل گزاشتن....دانلود کنید..بریزید توی پوشه ی بازی....:46:

dashmojtaba
16-01-2010, 23:45
شما باید patch هم بریزید....رفقا صفحه قبل گزاشتن....دانلود کنید..بریزید توی پوشه ی بازی....:46:
همه پچهارو به تریتیب تا پچ 75 ریختم نشد که نشد

dashmojtaba
17-01-2010, 14:08
دیشب بالاخره تونستم چقدم بازی باحالیه ولی الان دیگه سرورا فیل میزد مولتیش که میرفتم 16 نوع مسابقه داشت که 7 تاش فعال بود free for all هم کلی بازی کردم اما امروز دیگه نشد

!@#$%^&*()
17-01-2010, 14:49
نوع مسابقه داشت که 7 تاش فعال بود
شما اگه امتیاز بگیرید...درجه تون بالا میره....میتونید توی بقیه رو هم فعال کنید:46:

S A M S U N G
17-01-2010, 16:35
مگه اوریج نگرفته بودی ؟!؟!؟

خودت گفتی از توپ توپ گرفتی :دی
من طرف یکی از دوستام اینجا پست میدم :دی

وگرنه هنوز خودم اورجینالو نصب نکردم . میخوام هدیه بدم .

مخلصیم .

dashmojtaba
17-01-2010, 16:49
دقیقاً از همون وقتی که سرورا دیگه جواب نمیداد یه نوشته سبز رنگ توی منوی مولتی پلی بازی اومده اسم یه سایته میگه باید برید اینجا و یه کلمه استریکت هم به معنی محدودو این حرفا مینوشت...
...
البته الان انگار درست شدش راهش چی بود الان میگم چه کردم این ایراد از این جاست که پچ 175 هم جواب نمیده و مرتباً وقتی توی استیم رایت کلیک و آپدیت زرو رو دیسیبل میکنی وقتی بازیو اجرا میکنی دوباره آپدیتش فعال میشه اما هیچ اشکالی پیش نمیاد اگر وقتی بازیو اجرا کردین توی محیط بازی که هستین کنترل دلیتو آلتو بگیرید که بیایید توی ویندوز و بازم آپدیتشو دیسیبل کنید خسته کننده هست ولی جواب میده حالا خودم هنوز کامل مطمئن نیستم ولی اون نوشتهه رو که دیدم دیگه نیومد ایراد همین آپدیت و پچای تکراری و لعنتی است! :13:

amirchifekkardi
17-01-2010, 17:20
dashmojtaba
من اسمم تو بازی amirchifekkardi هست یعنی همه جا اسمم همینه
با هم تو یک گروه بودیم یبار جونمو نجات دادی دنبالت امودم منم یبار نجاتت دادم

A.M.D.D.E.V.I.L
17-01-2010, 18:57
خب بالا خره همه ی افرادی که گیج شدن و نمیدونن چی کار کنن توضیح میدم
1 لباس ها تونو بپوشین برین تو گیم فروشی محل و بگین cod 6 mw 2 رو بده و بخریدش بالا ترین قیمت 6000 تومان هست
2 برگردین خونه دست وصورتتون رو بشورید لباس راحت بپوشید و بعد بازی رو نصب کنید 11-14 گیگا بایت حافظه لازم داره گرافیکتونم باید 512 باشه رمتونم 1 گیگا بایت
3بازی کنید single player رو بازی کنید و تجربه به دست بیارید در حالت veteran بازی کنید و هر چقدر هم سخت بود بازی کنید
4بعد از این که single player تموم شد تجربه ی کافی واسه spec ops که اکثرا تک نفره هستن رو بازی کنید 2-3 مرحله coop هست یعنی دو نفره و میتونید از طریق گام های بعدی بازی کنید
5 خب واسه مولتی پلیر این فایلو دانلود کنین پایین با رنگ سبز نوشته free download click here

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلودش کنین و اجرا و نصبش کنین واسه خودتون دو تا اکونت درست کنین ولی همیشه با یکیشون بازی کنین با نصب این فایل یه shortcut تو صفحه ظاهر میشه به نام steam اونو پاک کنید(اکونت هاتون name میخواد که برای حل هر گونه مشکل اسمتون باید اینطوری باشه = A L I یعنی بین حروف 1 فاصله بزنید میتونید با وارد کردن همچین کدی رنگ نامتان را انتخاب کنید ^شماره ی رنگ و نام مثلا = ^6 ali یعنی قبل از اسم ^ و بعد بدون فاصله 1-9 عدد
6 بعد برین این فایلو دانلود کنین و اجراش کنین

با نصب این یه shortcut دیگه به نام steam ظاهر میشه پاکش نکنید و همیشه قبل از بازی کردن اینو اجرا کنین
7 بعد از اجرا کردن steam برین به my games و اون جا کلی بازی میبینید که بعضی هاشون installed هستن و بعضی دیگه uninstalled
8 برین توی لیست uninstalled دنبال zero gear بگردین و نصبش کنین (دانلود کنین و نصب کنین و بعد از نصب روی بازی راست کلیک کنید و بریند به properties و تو شاخه ی update .روی do not automatically update this game کلیک کنید و با زدن ENTER خارج بشین
9 همه ی 11-14 گیگ که بازی هست رو بریزین به این محل
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear\Server
10 خب برین اینو دانلود کنین و همه ی فایل های موجود در 1.0.74 رو بریزین به این مسیر
فایل =
11 بعد برید این فایلو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (توی این سایت سایت همیشه جدید ترین کرکهاورو قرار میدن برید ببینید که یه نوشتهی سبز هست نوشته crack 1.0.175 اونو دانلود کنید و بعد توش یه فایل هست اونو تغییر نام کنین به IW4MP و توی
بزاریدش
12 اینو دانلود کنین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و بزاریدش به اینجا
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\zero gear
13ستیم رو اجرا کنین و از توی گیم ها zero gear رو اجرا کنید باید ببینید که call of duty 6 اجرا شد در قسمت مولتی پلیر باید حتما به اینترنت وصل باشید
14 شما اصولا نباید بتونین add friend یا invite friend بکنید که اصولا مهم نیست و فقط کافیه یه demo ی دیگه پیدا کنید که رمز عبور مجانی میده و شما باید اون بازیو دانلود کنین و کدی رو که گرفنین به activate a game on steam بدین که البته هیچ بازی من نمیشناسم که کد بده قبلا zero gear کد میداد
15 شما اگر دوستی دارین میتونید بهش بگین شما رو اینوایت کنه و اگر هم ندارین با ید find گیم گنید
16 co op یا بازی دونفره اینجویه که شما باید friend داشته باشید و وقتی برید به spec ops و یکی از مرحله های 2 نفره رو انتخاب کنید invite frined f بکنید و صفحه ی steam باز میشه و لیست دوستانتونو میبینید که میتونید invite کنید
17 aimbot چیست wall ---- چیست ؟
aimbot هک بزرگ هست که بر دیگران در بازی های مولتی اثر داره که از این قراره :
وقتی روی سر یه بد بخت هدفگیری میکنین خودش قفل میکنه و راحت شلیک میکنید و یا میتونید از nuclear bomb استفاده کنید و ......
wall ---- هم جزئی از aimbot هست که شما از پشت دیوار دشمناتونو میبینید عکس های wallhack

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید البته سایتش عکس هارو فیلمر کرده :D
18 شاید این روزا مد شده باشه که همه دارن لول 70 میشن که یه trainer هست از سایت
19 توجه کنید تا جایی که من میدونم aimbot پولی هست و سایت سازنده انرا به قیمت 20 دلار میفروشد
20 بهترین اصلحه ها به نظر من shotgun و acr و augbar هستن
واااااااااااااااااااااااا ی خسته شدم از بس که تایپ کردم
اختار !
شما میتوانید این اموزش را فقط در صورتی در سایت دیگر قرار دهید که ادرس سایت p30world رو گفته باشید و همچنین اسم منو هم گفته باشید:31:
این آموزش رو خودم درست کردم و از هیچ سایتی بر گرفته نشده
موفق باشید اگر دچار مشکل شدید بگید و اگر باز هم پچ جدید آمد crack رو به محض در اومدن میذارم

dashmojtaba
18-01-2010, 00:56
بابا پچ 175 هم پوکید رفت! الان دیگه همون اول که وارد مولتی میشی دیسکانکت میشه دهنمونو سرویس کردن با این سروراشون

dashmojtaba
18-01-2010, 01:00
dashmojtaba
من اسمم تو بازی amirchifekkardi هست یعنی همه جا اسمم همینه
با هم تو یک گروه بودیم یبار جونمو نجات دادی دنبالت امودم منم یبار نجاتت دادم
آره یادمه دستت درد نکنه :20:

mmmaaammmaaaf14
18-01-2010, 12:35
خب بالا خره همه ی افرادی که گیج شدن و نمیدونن چی کار کنن توضیح میدم
...
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

با سلام و تشكر من تا ديشب به خوبي مي تونستم مولتي بازي كنم . اما نزديك ساعت 12 اوضاع يكم خراب شد و به سختي مي شد بازي كرد ، واسه همين تمام دستورات بالا را مو به مو اجرا كردم ، يعني steam رو هك كردم و ... .اما بعد از آن به محض اينكه find game رو مي زنم steam connect failed ميده .چه كار مي شه كرد ؟

amirchifekkardi
18-01-2010, 13:52
برای تمامی کسانی که بعد از اینکه اون tool را برای zero gear میریزن که expire نشه و بعد بازی می ره رو always keep . . راهی دارم که وسط بازی لازم نباشه هی بیان بیرون و از این کار ها بکنن
فقط کافیه وقتی اونو می زارن رو do not up ... دیگه صفحه را نبندند یعنی در طول بازی اون صفحه باز باشه به همین سادگی به همین خوشمزگی پودر کیک zero gear!!!!!!!!!!!!!:8::8:

amirchifekkardi
18-01-2010, 14:15
از مدیریت که دارن پست قبلی منو چک می کنن خواهش می کنم که این پست و پست قبلی منو نمایش ندهند با تشکر

A.M.D.D.E.V.I.L
18-01-2010, 15:24
خب درسته zerogear دو باره demo شد و باید نحوه ی کار رو عوض کرد
اخبار 17 ژانویه
اول برین به مسیر
steamapps\common\zero gear
و فایلی که به نام zerogear.bat هست رو back up بگیرید یعنی به یه جای دیگه کپی کنید ممکنه بعدا به دردتون بخوره
و بعد تو ستیم برین به
zero gear -> properties -> local Files tab -> verify integrity of game cache...
و صبر کنید
و بعد اون فایلی رو که ازش بک اپ گرفته بودید رو به جاش برگردونین
البته من که نتونستم باهاش کار کنم نه نه
نهنهنهنهنهن نه نه ن ن نه نه از این روش استفاده نکنید برین تو محلی که ستیم رو نصب کردید همه ی فایل ها رو بجز فایل های کال اف دیوتی و zerogear.bat یا iw4mp.bat رو اگه دارین پاک کنید و بعد برین از سایت ستیم ستیم رو دوباره دانلود و نصب کنید و دو باره zero gear رو دانلود و نصب کنید یا اگر قبلا در جایی ازش بک آپ گرفتین از اونا استفاده کنین بعد اصولا باید بتونین زرو گیر دمو رو بازی کنین و یکم ماشین سواری کنین بعد اون فایل iw4mp.bat یاzerogear.bat رو برگردونین و زرو گیر دمو خواهد شد و بازی هیچ وقت تموم نمیشه و cod 6 اجرا میشه (بعد از نصب مجدد دیگه نباید 1000 تا گیم تو لیست ستیم باشه)

Alex merccer
18-01-2010, 16:54
اخبار 17 ژانویه
اول برین به مسیر
steamapps\common\zero gear
و فایلی که به نام zerogear.bat هست رو back up بگیرید یعنی به یه جای دیگه کپی کنید ممکنه بعدا به دردتون بخوره
و بعد تو ستیم برین به
zero gear -> properties -> local Files tab -> verify integrity of game cache...
و صبر کنید
و بعد اون فایلی رو که ازش بک اپ گرفته بودید رو به جاش برگردونین
البته من که نتونستم باهاش کار کنم نه نه
نهنهنهنهنهن نه نه ن ن نه نه از این روش استفاده نکنید برین تو محلی که ستیم رو نصب کردید همه ی فایل ها رو بجز فایل های کال اف دیوتی و zerogear.bat یا iw4mp.bat رو اگه دارین پاک کنید و بعد برین از سایت ستیم ستیم رو دوباره دانلود و نصب کنید و دو باره zero gear رو دانلود و نصب کنید یا اگر قبلا در جایی ازش بک آپ گرفتین از اونا استفاده کنین بعد اصولا باید بتونین زرو گیر دمو رو بازی کنین و یکم ماشین سواری کنین بعد اون فایل iw4mp.bat یاzerogear.bat رو برگردونین و زرو گیر دمو خواهد شد و بازی هیچ وقت تموم نمیشه و cod 6 اجرا میشه (بعد از نصب مجدد دیگه نباید 1000 تا گیم تو لیست ستیم باشه)

به نظر من یکم صبر کنید ببینید راه حل جدیدی اگه نیومد یه نفر اینو تست کنه اگه درست بود به بقیه هم بگه همون کارو بکنن:28::28::28::28:

amirchifekkardi
18-01-2010, 17:31
می شه یه خواهشی ازت بکنم A.M.D.D.E.V.I.L ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟
اگه برات ممکنه اون tool که گذاشتی واسه steam یک uninstall هم براش بزار لطفا خیلی ازت ممنونم

yoosef_st
18-01-2010, 18:00
خداییش من که سرگیجه گرفتم اینقدر تو این تاپیک هرکی یه چیزی گفت و آخرش هم نفهمیدیم چه غلطی بکنیم...

!@#$%^&*()
18-01-2010, 18:04

:eh:
یعنی چی؟؟؟؟

amirchifekkardi
18-01-2010, 18:07
:eh:
یعنی چی؟؟؟؟
یعنی به خاطر همین استیم کانکشن فیلد می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A.M.D.D.E.V.I.L
18-01-2010, 18:26
یعنی باید همه ی فایل های ستیم رو بجز فایل های cod 6 و zerogear.bat رو پاک کنی و بعد دوباره ستیم رو نصب کنی وdemo zero gear رو ه نصب کنی و بعد تمومه کار میکنه ولی نمیدونم چرا تستش نمیکنید بیرین تستش کنید رو مال من که کار کرد حالا zero gear دوباره دمو میشه و لازم نیست steam رو هک کنیم :دی

A.M.D.D.E.V.I.L
18-01-2010, 18:56
کسی نمیاد بازی کنیم؟
سرورا همشون خارجین

dashmojtaba
18-01-2010, 23:25
زندگیم سر این کال6 نابود شدش!

dashmojtaba
18-01-2010, 23:26
ادیت شد مدیر عزیز لطفاً حذف کنید

dashmojtaba
19-01-2010, 00:05
نشد !
مسخرمون کردن با این آنلانشون رفتم همه زحماتمو پاک کردم دوساعت دمو استیمو آپدیت کردم باز میگه کود نات میگریت فور مور اینفورمیشن ویسیت سایت ...
بعدم یه بار دیگه زدم دیسکانکت شد اصلاً !!

dashmojtaba
19-01-2010, 00:37
بابا 2دقیقه ای شده بازیش عهههه!! چرا من همش این بدشانسیارو میارم کسی اگه هست کمک کنه الان همه ایرانیا جمعن یکیشون کمه !!

alizshah
19-01-2010, 03:13
بابا 2دقیقه ای شده بازیش عهههه!! چرا من همش این بدشانسیارو میارم کسی اگه هست کمک کنه الان همه ایرانیا جمعن یکیشون کمه !!

الان همه این مشکلارو داره همین الان 3 بار وسط بازی ارور داد
اصلش رو نخریدی انتظار نداشته باش که 100% واست کار کنه
ای دی یاهوت رو بده بیا من کمکت کنم
در ضمن هر کاری که میکن و یا هر فایل که دستکاری میکنی یه فولدر درست کن مثلا به نام 1 یه نسخه پشتیبان بگیر

dashmojtaba
19-01-2010, 04:32
واقعاً میتونی کمکم کنی؟
آی دی یاهوم همین داش مجتباس dashmojtaba

amirchifekkardi
19-01-2010, 13:23
مهم مهم
توجه توجه
خبر خوب برای کسانی که steam ---- را نصب کردن...
من و دوستم alex mercer که با هم اشنا هستیم از این روش دوباره داریم بازی می کنیم من خودم هم همین الان تست کردم یعنی روز چهار شنبه ساعت 1:10 دیگه میل خودتونه می خواین تست کنین می خواین هم انجام ندین
راهش اینه :
برین تو:
steamapps/common و فولدر zero gear را کپی کنید و یک جا بریزید چون بهش احتیاج دارین(11.6 gb) یا cut کنین
حالا استیم را پاک کنید ترجیحا از add remove control pannel باشه بهتره
حالا دوباره استیم رو نصب کنید بهد برین به لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و zero gear را بزین تا بخواد خودشو download و نصب کنه به محض این که خودشو تو steam ،اورد املیات دانلود را cancel کنید و اونو از حالت اتو اپدیت خارج کنید
حالا اون فایل هایی که کپی گرفته بودید را دوباره کپی(zero gear) کنید و بریزید به ادرس :
steamapps/common
حالا از تو استیم zero gear را باز کنید و می بینید zero gear باز می شه
بعد می رید تو جایی که از فایل ها کپی گرفته بودید و فولدر zero gear را باز کنید و فایل zero gear.bat را دوباره کپی و در قسمت :
steamapps/common/zero gear کپی کنید و بازیو از استیم اجرا کنید
خوش بگذره

A.M.D.D.E.V.I.L
19-01-2010, 15:12
خب اگه ته حرف های منو بگیری همین میشه دیگه چرا دعوت میکنید ؟
شما نمیتونی بفهمی به من مربوط نیست خوبه که گفتم اگه مشکل داشتید بهم بگینا

dashmojtaba
19-01-2010, 21:03
مهم مهم
توجه توجه
خبر خوب برای کسانی که steam ---- را نصب کردن...
من و دوستم alex mercer که با هم اشنا هستیم از این روش دوباره داریم بازی می کنیم من خودم هم همین الان تست کردم یعنی روز چهار شنبه ساعت 1:10 دیگه میل خودتونه می خواین تست کنین می خواین هم انجام ندین
راهش اینه :
برین تو:
steamapps/common و فولدر zero gear را کپی کنید و یک جا بریزید چون بهش احتیاج دارین(11.6 gb) یا cut کنین
حالا استیم را پاک کنید ترجیحا از add remove control pannel باشه بهتره
حالا دوباره استیم رو نصب کنید بهد برین به لینک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و zero gear را بزین تا بخواد خودشو download و نصب کنه به محض این که خودشو تو steam ،اورد املیات دانلود را cancel کنید و اونو از حالت اتو اپدیت خارج کنید
حالا اون فایل هایی که کپی گرفته بودید را دوباره کپی(zero gear) کنید و بریزید به ادرس :
steamapps/common
حالا از تو استیم zero gear را باز کنید و می بینید zero gear باز می شه
بعد می رید تو جایی که از فایل ها کپی گرفته بودید و فولدر zero gear را باز کنید و فایل zero gear.bat را دوباره کپی و در قسمت :
steamapps/common/zero gear کپی کنید و بازیو از استیم اجرا کنید
خوش بگذره
حالا گذشته از نتیجه دادن یا ندادن لطف کن حداقل دستورالعملو یه جور بنویس که مثل همه قبلیات طرف اگه مثل من درجه آی کی یوش بالاس میفهمه ولی قوای دماغی طرفو نپکون! :5:

dashmojtaba
19-01-2010, 23:52
آقایون بهتره این بساط دستورالعملو این حرفارو جمع کنید! من همین الان با همون تنظیماتی که تو این چندروز نمیتونستم بازی کنم بازی کردم 10 دقیقه ای هم بیشتر شد خودمم اومدم بیرون و هیچ مشکلیم پیش نیومد اینقد ملتو با هزارتا دستورالعمل گیج نکنید همشو انجام بدن آخرش هیچ ...
من علت واقعیشو پیدا کردم اونم اینه که یه وقتایی مثل یاهومسنجر یه کاری میکنن طرف ایرانیه پرت شه بیرون یابرعکس یه چیزی میگذارن تا ایرانیا بتونن آن بشن شایدم به قول بعضیا این راهشه که همه ایرانی باشن نمیدونم خلاصه هرچی هست به تنظیمات ربطی نداره من که از این بحثاو این چیزا هیچی نصیبم نشد ...

dashmojtaba
19-01-2010, 23:53
مشکل فقط ایرانی بودن ماس !

A.M.D.D.E.V.I.L
20-01-2010, 22:18
خب بالاخره گروه teknogods بعد از چندماه (فقط 2 هفته دیگه )روش های مسخره ی zero gear رو پایان میبخشه و بالا خره اوضاع بر میگرده به روال اولیه :دی
خب این یعنی چی
یعنی از یه پچ کلا متفاوت استفاده میشه patch non-steam که دیگه به ستیم نیازی نیست (البته خود گروه تکنو یه سرور ضد چیت میسازه :دی) و دیگه نمیتونیم از طریق ستیم بازی کنیم :41: که البته تکنو گاد گفنه دیگه هیچ دردوسری باقی نمیمونه مهمترین ویژگی اینه که عرضم به حضورتون به جای 12 نفر توی death match میشه 127 نفره بازی کرد نمیدونم چطوری ولی ویدیو شو گذاشتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که البته ویدیو از طریق youtube ارسال میشه فک کنم فهمیدید منظورم چیه :دی

!@#$%^&*()
20-01-2010, 22:28
میشه 127 نفره بازی کرد

فکر نکنم زیاد جالب شه:13:

amirchifekkardi
20-01-2010, 23:20
خب بالاخره گروه teknogods بعد از چندماه (فقط 2 هفته دیگه )روش های مسخره ی zero gear رو پایان میبخشه و بالا خره اوضاع بر میگرده به روال اولیه :دی
خب این یعنی چی
یعنی از یه پچ کلا متفاوت استفاده میشه patch non-steam که دیگه به ستیم نیازی نیست (البته خود گروه تکنو یه سرور ضد چیت میسازه :دی) و دیگه نمیتونیم از طریق ستیم بازی کنیم :41: که البته تکنو گاد گفنه دیگه هیچ دردوسری باقی نمیمونه مهمترین ویژگی اینه که عرضم به حضورتون به جای 12 نفر توی death match میشه 127 نفره بازی کرد نمیدونم چطوری ولی ویدیو شو گذاشتن
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که البته ویدیو از طریق youtube ارسال میشه فک کنم فهمیدید منظورم چیه :دی
من یکی روشzero gear را ترجیح می دم
فقط دو هفته؟ خیلی کمه من که این جوری راضی ترم
فقط 127 نفر؟ چه کم! مگه فرودگاه هست یا موزه؟؟؟؟؟؟؟:18::27:

dashmojtaba
20-01-2010, 23:46
خب این یعنی چی

گل بود به سبزه نیز آراسته شد ...
دیگه واقعاً گندش درومد اینم شد مثل قضیه بورن اوت دوماه آزاد میشد آنلاین بازی کرد بعدش یه کاری کردن که برای همیشه حسرت به دل بمونیم حالا باز اون همون دوماه اینقد دردسر نداشت این دیگه از همون روز اولش باید یه عالمه فنو هنر بکار ببریم تا بتونیم دودقیقه بازی کنیم حالا هم که ... :2:

alizshah
20-01-2010, 23:55
خب این یعنی چی
اول اینکه دستت درد نکنه هر روز خبر میزاری اینجا

(البته خود گروه تکنو یه سرور ضد چیت میسازه :دی)

اخییششش :31: یسری بد جور نارحت خواهند بود و ما خوشحال
روش ZERO GEAR هم بد نبود واقعا خیلی عالی بود کرک هایی که Parovoz هم میومد منو کشته بود
یا کرک نمی داد یا وقتی میداد خوبشو درست میکرد
دهن هر چی STEAM COD 6 بود تا چند روز سرویس میکرد !!!

عرضم به حضورتون به جای 12 نفر توی death match میشه 127 نفره بازی کرد نمیدونم چطوری ولی ویدیو شو گذاشتن

احتمالا کسی که HOST میشه باید سرعت چند مگی داشته باشه این وسطم یه 30 - 40 نفر به دلیلی پینگ بالا قطع میشن
چون محاسبات مهم بازی هم تو هاست انجام میشه طرف باید2 تا i core 7 ببنده :27:

A.M.D.D.E.V.I.L
21-01-2010, 11:57
ديگه نميدونم چطوري 127 جا ميشه ولي ميدونم كه صفحه ي rzking.co.cc كه هميشه كزك هاي pavoroz رو ميذاشتن ديگه لود نميشه ميگه ساندويچ ايز .... ببخشيد ميگه bandwitch limit access يا همچين چيزي
تكنو گاد گفته فقط 4 تا كار مونده كه انجام بدن اونا هم اينان:
مستر سرور كد براي ليست سرور

No-render mode for dedicated server
LAN host info socket
Rendering server browser window as overlay (it’s a separate window at the moment)(يعني مثل ستيم يه مرور گر داره :دي
__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ ______________________________________
نخواستم 2 تا پست بدم ولي خدا رو شكر كه من انگليسيم قويه خب يه روش فعلي هست كه به زودي جلوي اونم ميگيرن
رو دانلود كنيد

همشون يكين برين دانلود كنين و بعد بريزين به همون مكان zero gear و بعدش تو ستيم كانكت شين و بعد بازي رو از ستيم اجرا نكنيد بلكه از ستيم add a non steam game بكنيد و IW4MP رو كه تو محل zero gear hast رو add كنين و بازي رو از ستيم بانام IW4MP اجرا كنيد

xerxes_black
21-01-2010, 15:29
مثل مرد صبر کنید تا teknogods کارش تموم بشه بعد برین تو gamenet بازی کنید.تا اون موقع برین cod4 بزنید.:5:

dashmojtaba
21-01-2010, 16:16
مثل مرد صبر کنید تا teknogods کارش تموم بشه بعد برین تو gamenet بازی کنید.تا اون موقع برین cod4 بزنید.:5:
دیگه عمراً بازیای آنلاین این کلاه بردارارو بخرم! دوتا بازی آنلاین بیشتر امتحان نکردم دیگه هم عمراً طرف این مسخره بازیا برم
... :5:
عرضه یه سرور درست کردنم ندارن بدبختای عقب مونده اینقدم ادعاشون میشه :27:

!@#$%^&*()
21-01-2010, 16:41
دیگه عمراً بازیای آنلاین این کلاه بردارارو بخرم!

کلاه بردار؟
شما میری 4 تومن میدی بازی..........اونوقت انتظار داری...؟!؟!!؟؟
عرضه داری برو اصلش رو بخر........دیگران رو هم متهم به کلاه برداری نکن.............

A.M.D.D.E.V.I.L
21-01-2010, 17:16
اقا با همون روش بالا ولي اين كركو امتحان كنيد

!@#$%^&*()
21-01-2010, 17:29
اقا با همون روش بالا ولي اين كركو امتحان كنيد

ارور 404 میده

A.M.D.D.E.V.I.L
21-01-2010, 18:05
اي خدا چطوري صب كنم تازه ممكنه بيشتر از 2 هفته طول بكشه حوصله ندارم ترجمه كنم
Hello everyone [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Our TODO-list is pretty short now! Currently we’re working on:

Master server code (for server list)
No-render mode for dedicated server
LAN host info socket
Rendering server browser window as overlay (it’s a separate window at the moment)
Hi there [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Here’s some quick Q&A:
Q: Do I have to run the game again to connect to another IP?
A: Yes and No. The game runs with pre-set server IP from the loader (F9 triggers connection), but you can use a console command to connect elsewhere, for example:
>> tk_connect_mp 192.168.0.15 28960
Q: So, we are getting a console?
A: Yes, even three. One, called WinConsole is a separate window, second, called DevConsole is a custom overlay console visible in-game. Third one is the original console, but it can be opened only with the .159 build of the game. You can type in commands using all three of them!
Q: Why on the videos we don’t see any console being used?
A: Simple, I was using FRAPS for the video capturing and it doesn’t capture separate windows such as WinConsole.
Q: Server-browser?
A: Yes, final loader will have a server browser with 2 tabs: online games (internet connection required) and local games (no interned connection required).
Q: What about our stats?
A: Loader will ask you for your ‘ID name’ which will be locally assigned to your stats/power-ups etc. Nickname can be set using a different edit box (currently changeable using the console).
Q: Will it be possible to host a game for more than 18 players?
A: I need to test how stable this patch is. If the tests go fine I will put it into the final version.
Q: Dedicated server mode. How is it?
A: Loader will run the game with super-minimum gfx requirements. WinConsole will be open. Later, loader will automatically execute server.cfg file. Map rotation should work. Remote administration – maybe, depends on the demand.
Q: Why is it Steam-less? It will allow pirates to run the game!
A: Well, two reasons. First one, steam emulation is a key feature which makes it all work. It’s not just optional. Second, with your original Steam, our loader could be detected as a cheat and your account could get banned. We might code a DRM module that would make sure user has a legit copy installed, but DRMs as we all know, can be easily bypassed, resulting all this hard work being a waste of time.

dashmojtaba
21-01-2010, 19:23
کلاه بردار؟
شما میری 4 تومن میدی بازی..........اونوقت انتظار داری...؟!؟!!؟؟
عرضه داری برو اصلش رو بخر........دیگران رو هم متهم به کلاه برداری نکن.............
باعرضه بابا خیلی باحالی
خوب مگه اونا کلاه سر کسی نمیگذارن؟ لابد فکر میکنی ما سر اونا کلاه میگذاریم بی عرضه اونیه که عقلش نمیرسه کلاهبرداری یعنی همین کرک کردنا منم میرم کرک شدشو میخرم چون چاره ای ندارم چون تو این خراب شده اون بی سواداییو که سرشون نمیشه حتی کرک کردنم بلد نیستن اسمشونو گذاشتن عرضه کننده عرضه کننده بی عرضه!! واقعاً خاک...
در ضمن بی عرضن و کلاهبردار هردوش باهم چون اولاً همون کرکم نمیتونن مثل آدم انجام بدن دوماً کلاهبردارن با استناد به منطوق مواد ق.م.ا :5:

A.M.D.D.E.V.I.L
21-01-2010, 20:04
اقا اينجا دعوا نكنيد
و خبر باز هم مهم بالا خره كلي گشتم ژيدا كردم اين رو دانلود كنين بريزين تو محل zerogear رو از ستيم zerogear demo رو اجرا كنيد
مشكل ستيم ديكانكت حل شده و همچنين اقا ايران كمبود بازي كن داره واسه همينه كه ميره دنبال بازي هاي خارجي ميگرده و همچنين واسه همينه كه وقتي دارين باخارجيا بازي ميكنين kick ميشين چون ping تون خيلي ميره بالا واسه همين host migiration error ميده
ولي با اين حال دلتونو خوش نكيند ممكنه teknogods تاخير كنه واسه همين بياين با روش هاي 2-3 روزه بازي كنيم تا non-steam بياد وراحت شيم :دي
لينك
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر دوشون يكي هستن و در ضمن كسايي كه از تكنيك knife only استفاده ميكنن بدونن ها infinity ward همه ي باگ هارو تو 177 درست كرده و ديگه نميتونن وقتي ئستشون يه لعنتي هست مثل ميمون بودون يا نميتونن با model 1887 زود زود تير بزنن :دي
اه از شانس ما ديكه كلا 175 از كار افتاد اينو امتحان نكنيد:19:
نه 175 از كار نيفتاده اين بار ستيم خيلي استراتژيك عمل مرد افرين بهش
اقا جان ستيم كاري كرد كه همه ي hacker ها دست به كار شن و به نظر خودشون يه كاري بكنن ولي
ما فقط ميتونيم با كسايي بازي كنيم كه هم ورژن هستيم لعنتي ....
يعني الان يكي داره 175v1 رو كلكل ميكنه يكي 175v2 يكي 175v3 و 175v5 اه ديگه خسته شديم بايد حتما يدونه كرك وجود داشته باشه كه همشون عين هم باشن مثلا همه با كرك 176 (كه وجود نداره)بازي كنن مثل قديم steam سرمون كلاه گذاشت و ما هم فكر ميكرديم خيلي زرنگيم و داريم از كرك استفاده ميكنيم

!@#$%^&*()
21-01-2010, 20:45
باعرضه بابا خیلی باحالی

شما هم خیلی با نمکی گوگولی:27:

خوب مگه اونا کلاه سر کسی نمیگذارن؟

کلا شما چند پهلو صحبت میکنی!!!!
یه بار گیر میدی به بازی(بازیساز)....

دیگه عمراً بازیای آنلاین این کلاه بردارارو بخرم!
یه بار به پخش کننده بازی....

اسمشونو گذاشتن عرضه کننده عرضه کننده بی عرضه!! واقعاً خاک...

یه بار به هکر ها(اونایی که کرک و پچ و... میسازن)

در ضمن بی عرضن و کلاهبردار هردوش باهم چون اولاً همون کرکم نمیتونن
یه بار به گیمر ها...

عرضه یه سرور درست کردنم ندارن بدبختای عقب مونده اینقدم ادعاشون میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

استفاده کردیم از صحبتاتون.....:31:

A.M.D.D.E.V.I.L
21-01-2010, 20:54
اقا ناراحت نشين جنگ نكنيد بياين اينو ببينيد خوش شين اون پايين console نوشته خيلي زود تر از اوني كه فكر كردين پخش ميكنيم :دي

Bs_panzer
22-01-2010, 00:46
آقا این جا رو مثه تایپیکه wow نپوکنید !

dashmojtaba
22-01-2010, 01:48
چشک چشم چشم اصلاً گورپدر کرکو بازی آنلاینو اینا همش فدای سر یه تار موی همه گیمرا تموم شد :11:

Bs_panzer
22-01-2010, 01:56
یه توصیه :

3-4 هفته کم خرجی کنید و مقتصد زندگی کنید پولش جور میشه !

حیف این عنوان رو از دست بدین :دی

dashmojtaba
22-01-2010, 02:16
من تو سایت بازی سنتر رفتم اونجا بیشتر نباشن کمتر نیستن تو آنلاین این بازی پس بعید میدونم تعداد ایرانیا نسبت به بقیه کم باشه ضمناً من خودم چندبار با خارجیا بازی کردم اتفاقاً بهترم میشد کانکت شد! حالا نمیدونم رو چه حسابی میگید به خاطر خارجی بودنشون کیک میشیم
اینقد سر این بازی کفری شدم اونور دعوام شد یه هفته بن شدم :41:
در ضمن ما که دیگه آب از سرمون گذشت صبر میکنیم ببینیم چی میشه

sepanta
22-01-2010, 12:41
با سلام.آقا ما رفتیم آموزشی(سربازی)برگشتیم چقدر بازی اومده ها.من این بازی رو تموم کردم حالا می خوام آنلاین بازی کنم.پست اول رو خوندم اما انگار دیگه قابل استفاده نیست. واسه اینکه قاطی نکنم لطف کنید بگید آخرین روش ها و فایل ها چیه که باید دان کنم و کدوم روش بهتره؟ این بازی zero gear رو که 300 مگ هست بالاخره بگیریم یا دیگه این روش کار نمیکنه؟ من Call Of Duty Modern Warfare 4 رو قبلا آن بازی کردم اما این انگار یه جوره دیگش.ممنون منتظرم

A.M.D.D.E.V.I.L
22-01-2010, 13:27
ببينيد اقا (با sepanta ) نسيتم
host=
برين
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید v3
دانلود كنيد(175v3) بعد zero gear رو اجرا كنيد
status رو offline كنيد يه بازي فايند كنيد هرچي كه دوس دارين
وقتي يه بازي پيدا ميكنه زود leave كنيد
در منوي اصلي alt-tab بزنيد و status رو online كنيد
بعد دوستتونو invite كنيد (فعلا كار نميكنه)پس بايد دوستتون رو شما join بشه
يه بازي find كنيد و زود برين بازي كنيد
client

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید v4
رو دانلود كنيد و نصبش كنيد و وقتي دوستتون ميگه روي من join شو join بشين باهم ميرين تو يه بازي
*اگه نميخوايد با دوستتون بازي كنيد با همون v3 فايند كنيد و offline بمونيد

Alex merccer
22-01-2010, 16:31
host=
برين
client

رو دانلود كنيد و نصبش كنيد و وقتي دوستتون ميگه روي من join شو join بشين باهم ميرين تو يه بازي

هر دوتاش مشکل داره کسی دانلود نکنه:41::41::41:

!@#$%^&*()
22-01-2010, 16:33
هر دوتاش مشکل داره کسی دانلود نکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

من الان با v4 بازی کردم...فقط کمی طول میکشه تا find کنه

A.M.D.D.E.V.I.L
22-01-2010, 17:25
نه كي گفته مشكل نداره؟ اقا شما خودت برو يه كركي بيار كه مشكل نداشته باشه در ضمن با اينكه teknogods بازي رو درس ميكنه ولي من ميخرم ارجينالشو يه سؤال داشتم اگه من org بگيرم همه ي لول هام و اسلحه هايي كه باز كردم ميپرن؟

sepanta
22-01-2010, 20:55
host=
برين
client

ممون از توضیحات .امال من میخوام آنلاین بازی کنم با هرکی شد.شخص خاصی مد نظرم نیست بازم همه این کارا لازمه؟
و اینکه این کارا که گفتین مثل find و leave کجا باید انجام شه؟ تو steam?

Bs_panzer
22-01-2010, 22:04
نه كي گفته مشكل نداره؟ اقا شما خودت برو يه كركي بيار كه مشكل نداشته باشه در ضمن با اينكه teknogods بازي رو درس ميكنه ولي من ميخرم ارجينالشو يه سؤال داشتم اگه من org بگيرم همه ي لول هام و اسلحه هايي كه باز كردم ميپرن؟

آره یعنی من از ترس این که از طریق قبلیه یه وقت بن بشم هم ویندوز عوض کردم هم mw2 رو پاک کردم هم یه اکانت جدید استیم ساختم !

شما هم خریدید مواظب باشید چون فکر نکنم براتون خوشایند باشه یکی دیگه بخرین :27:

AFSHIN_GEMINI
23-01-2010, 03:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کار میکنه دانلود کنید و تو مسیر کپی کنید و لذت ببرید مشکل dissconnet from steam حل می شه 100 % تست شده
نیازی به کارایه قبلی نیست من 2 ساعت بازی کردم . ناگفته نماند خیلی سخت پیدا کردم

s-mu
23-01-2010, 11:11
آقا من تو اینجا هم مزاحمم:20:
یه راهنمایی درمورد بازی شبکه ای آفلاینcall of duty MW2 می خواستم
اگه نرم افزاری کرکی پچی چیزی هست لطف کنید بهم معرفی کنید
ممنون

dashmojtaba
23-01-2010, 14:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کار میکنه دانلود کنید و تو مسیر کپی کنید و لذت ببرید مشکل dissconnet from steam حل می شه 100 % تست شده
نیازی به کارایه قبلی نیست من 2 ساعت بازی کردم . ناگفته نماند خیلی سخت پیدا کردم
افشین تو یه جمینی نیستی اینقد جوزا بی معرفتی بهش راه نداره
آقا هیچکسی این فایلو دانلود نکنه مدیرای بی بخار این دوتا پست این آقارو پاک کنن کل بازیو باید پاک کنم از اول نصب کنم عجب !

A.M.D.D.E.V.I.L
23-01-2010, 14:53
اقا همه ي كرك هايي كه دانلود كرديم معروف به 175v1 v2 v3 v4 v5 v.... اونا همهشون مصنوعي بودن سرمون كلاه رفت
آقاي aka pavoroz معروف به dan2k در سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدگفته كه من هيچ كركي به عناوين بالا بيرون ندادم اونا غير واقعي هستن
ولي چون تو اين تاپيك همه ي مشكلاتتونو شنيدم يه v 2 ميدم بيرون كه تو اون سايت همه ازش راضي بودن :دي
تازه pavoroz گفته كرك بعدي 177 نيست 180 هست
لينك 175v2 ي اقا ي pavoroz =
همون لينك بالا برين خودتون پيدا ميكنيد

sepanta
23-01-2010, 15:33
به= خدا من گیج شدم آخرش فقط کرک کافیه ؟ Zero Gear Demo پس چی؟
من همه کارا رو با هم کردم یک چیزی شد عجیب و غریب میره تو بازی سرچ میکنه واسه بازیکن اما کسی نیست.لطفا یک نفر اخرین روش رو بگه.دیوونه شدم خوب بابا

Bs_panzer
23-01-2010, 16:48
سپنتا جان تنها راه بازی کردن در حال حاضر اینه

1. نسخه اورجینال تهیه کنی
2.منتظر teknogods باشی

!@#$%^&*()
23-01-2010, 17:54
سپنتا جان تنها راه بازی کردن در حال حاضر اینه

1. نسخه اورجینال تهیه کنی
2.منتظر teknogods باشی

نه باوا....چی میگی؟؟؟:31:

میگم شما کارهایی که پست اول گفته انجام دادین؟؟؟اگه دادین فقط کافیه کرکی که ارسطو(amddevil) گذاشته رو دانلود کنید
:10:

dashmojtaba
23-01-2010, 17:56
به= خدا من گیج شدم آخرش فقط کرک کافیه ؟ Zero Gear Demo پس چی؟
من همه کارا رو با هم کردم یک چیزی شد عجیب و غریب میره تو بازی سرچ میکنه واسه بازیکن اما کسی نیست.لطفا یک نفر اخرین روش رو بگه.دیوونه شدم خوب بابا
سلام عزیزم
شما بگو اینجا کی دیوونه نیست ! این کال لعنتی با این سروراش فعلاً همه بچه هارو سوزونده :27: همه داریم جلز ولز میکنیم ...
اون سرچ یعنی داره دنبال بازیکن میگرده تو اشتباهی نکردی منتها این سرچه ممکنه 10 ها دقیقه طول بکشه ! و ممکنه به خاطر وضع بد سرورا تا خواستی بازی کنی دیسکانکت بشی این تو نیستی که مشکل داری همه اساتید تو این مصیبت گیر کردن :31:
ضمناً من هم الان دوهفتس اینجا ولم اولش مثل تو گیج بودم
اما الان فهمیدم کسی راهی بهتر از همون زروگیرو استیمو همین کرکای بیخودی سراغ نداره مثلاً همین کرکه که دودقیقه پیش دوستمون گذاشته رو میبینی؟ همینم برای من جواب نداد وضع خراب است داداش ...!

dashmojtaba
23-01-2010, 17:58
نه باوا....چی میگی؟؟؟:31:

میگم شما کارهایی که پست اول گفته انجام دادین؟؟؟اگه دادین فقط کافیه کرکی که ارسطو(amddevil) گذاشته رو دانلود کنید
:10:
عزیز من الان اینم که میگیو آزمودمش اینم مفت نمیرزه عین بقیس :46:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-01-2010, 19:12
اقا من امروز 8 دس باهاش بازي كردم و يعني 80 دقيقه و هيچ كار عجيبي نكردم مثل offline كردن status در steam نه مثل روش اوليه هست ميخواستم بدونم كه شما اصلا تونستيد حتي 1 دست هم با هر كركي بازي كنيد؟
اگه نه پس اشكال از شماست

dashmojtaba
23-01-2010, 19:15
اقا من امروز 8 دس باهاش بازي كردم و يعني 80 دقيقه و هيچ كار عجيبي نكردم مثل offline كردن status در steam نه مثل روش اوليه هست ميخواستم بدونم كه شما اصلا تونستيد حتي 1 دست هم با هر كركي بازي كنيد؟
اگه نه پس اشكال از شماست

بله تونستم یه ساعاتی میشه یه ساعاتی نمیشه بگیر نگیر داره ولی ربطی به کرکهای موجود نداره

amiva
23-01-2010, 20:25
اقا ببخشید مزاحم شدم من با لاخره نفهمیدم میشه modern warfare 2 رو شبکه کرد؟ مال من که Error میده
میشه راهنمایی کنید ؟ خیلی ممنون میشم :19:
منظورم از شبکه اینه که مثل کانتر بشه بدوم اینترنت چند نفر با هم بازی کنن

Special thanks Experts :40::11:

A.M.D.D.E.V.I.L
23-01-2010, 22:07
بله تونستم یه ساعاتی میشه یه ساعاتی نمیشه بگیر نگیر داره ولی ربطی به کرکهای موجود نداره

عزيز جان منم گفتم كه همه ي كرك ها با عناوين v1 v2 v3 v4 v5 همه fake هستن و تقلبين پس چرا حرفاي خودمو به خودم ميگي؟ الان فعلا فقط كرك هاي 175v2 از pavoroz و كرك 175v3از B2k كار ميكنن
تازه به زودي قبل از اينكه teknogods كارش تموم شه 180 مياد :دي

mmmaaammmaaaf14
23-01-2010, 22:16
با سلام
من با اين كرك امروز به راحتی و بدون مشكل 4 ساعت بازي كردم :

منبع :

sepanta
23-01-2010, 22:27
خوب پس یعنی اونجایی که داره سرچ میکنه برا بازیکن من صبر کنم/؟ یا از جای دیگه بازی کنم؟

و یک سوال دیگه من از طریق steam که وارد بازی میشم تا میخوام play کنم disconect میشم.چرا؟ و راه علاجش چیه؟

amiva
24-01-2010, 01:21
اقا ببخشید مزاحم شدم من با لاخره نفهمیدم میشه modern warfare 2 رو شبکه کرد؟ مال من که Error میده
میشه راهنمایی کنید ؟ خیلی ممنون میشم :19:
منظورم از شبکه اینه که مثل کانتر بشه بدوم اینترنت چند نفر با هم بازی کنن

Special thanks Experts :40::11:

کسی جواب منو نمیده ؟؟؟؟؟

dashmojtaba
24-01-2010, 06:25
خوب پس یعنی اونجایی که داره سرچ میکنه برا بازیکن من صبر کنم/؟ یا از جای دیگه بازی کنم؟

و یک سوال دیگه من از طریق steam که وارد بازی میشم تا میخوام play کنم disconect میشم.چرا؟ و راه علاجش چیه؟
اگه راهشو پیدا کردی به ماهم بگو خسته شدیم از این تاپیک به خدا :2:

dashmojtaba
24-01-2010, 12:11
عزيز جان منم گفتم كه همه ي كرك ها با عناوين v1 v2 v3 v4 v5 همه fake هستن و تقلبين پس چرا حرفاي خودمو به خودم ميگي؟ الان فعلا فقط كرك هاي 175v2 از pavoroz و كرك 175v3از B2k كار ميكنن
تازه به زودي قبل از اينكه teknogods كارش تموم شه 180 مياد :دي
رو حرفت زیاد فکر کردم
به نتیجه ای نرسیدم! :41:

amiva
24-01-2010, 12:23
کسی جواب منو نمیده ؟؟؟؟؟

اخ اخ اینجا چقدر همه با مرامند !!! یعنی اینقدر وقتتون ارزش داره که حتی بهتون فشار میاد جواب یه سوال کوچولو رو بدید ؟؟؟!

واسه همتون متاسفم

dashmojtaba
24-01-2010, 12:27
اخ اخ اینجا چقدر همه با مرامند !!! یعنی اینقدر وقتتون ارزش داره که حتی بهتون فشار میاد جواب یه سوال کوچولو رو بدید ؟؟؟!

واسه همتون متاسفم
عزیزم بدبین نباش خیلیا هم از صبح تاشب دارن زحمت میکشن راه جدیدی پیدا کنن البته در مورد آنلاینش ... من نه خودم از شبکه ای اطلاعی دارم نه دیدم تو این یک هفته بحث زیادی راجع به شبکه ای بشه پس این احتمالم شما بده اون دسته بچه ها که شبکه ای بازی میکنن دیگه اینجا نیومده باشن و اصلاً شاید نشه شبکه ای بازی کرد دیگه :20:

dashmojtaba
24-01-2010, 12:32

همین کرکایی که صفحه قبل گذاشتنو دان کن بریزد تو پوشه بازی با شرت کاتی که از همون فایل گرفته شده بازی کن دیسکانکت شدن بخش جدایی ناپذیر این بازیه اونم هر دودقیقه :21:

amirchifekkardi
24-01-2010, 14:04
با با شما ها دیگه کی هستین؟؟؟؟؟؟ یعنی اینقدر سخته؟؟؟؟؟
من تا حالا هر روشی که اینجا گفته شده را انجام دادم و هر بار کرک جدید رو روی کرک قبلی ریختم هیچ مشکلی ندارم و همینجور دارم تفنگ باز می کنم
بابا به خدا خیلی سادست! من نمی دونم شما چرا گیج می زنین!!!!!!!! خواستین این ای دی یاهو مه (همین اسم) کاری داشتین بیشتر مواقع هستم

A.M.D.D.E.V.I.L
24-01-2010, 14:52
ببين اقا وقتي ما راه حل هاي فعليو ميگيم نميفهميد پس واسه همين صبر كنيد teknogods كارش تموم شه

sepanta
24-01-2010, 14:54
واسه شروع بازی رو کرک کلیک کنیم یا کرک رو باید رینیم کنیم و جایاصلی بازی کپی کنیم و از steam بازی رو باز کنیم؟

amirchifekkardi
24-01-2010, 14:58
واسه شروع بازی رو کرک کلیک کنیم یا کرک رو باید رینیم کنیم و جایاصلی بازی کپی کنیم و از steam بازی رو باز کنیم؟
کرک رو رینیم کنید به نام کرک قبلی بعد بریزید جای کرک قبلی یعنی تو steam apps... بعد بازی zero gear را از استیم اجرا کنید!
همین خیلی سخته؟ بابا یکم ور برید درست می شه به خدا:41:

sepanta
24-01-2010, 15:01
اقا این دفعه از steam هم دیسی نشدیم ولی کسی پیدا نشد بازی کنیم .عجب باباااااااا
یعنی وقتی سرج میکنیم بعد از کلی ارور میده.چکار کنیم؟

dashmojtaba
24-01-2010, 18:13
کرک رو رینیم کنید به نام کرک قبلی بعد بریزید جای کرک قبلی یعنی تو steam apps... بعد بازی zero gear را از استیم اجرا کنید!
همین خیلی سخته؟ بابا یکم ور برید درست می شه به خدا:41:
روشی که من میرم این نیستمن اصلاً بازی رو نمیریزم توی استیم! چون درایو سیم میپوکه اگه صفحه اولو دقت کنی پست سوم چهارمه دقیق نمیدونم یکی توضیح داده بازیو هرجا بخوای نصب کنی مشکلی نیست فقط باید فایل ZeroGear.bat رو که اینجاس

ادیت کنی مسیر بازیو یه جاییش بنویسی
من این راهو رفتم(دقیقشو خودتون از همونجا بخونید) نتیجه اشم فرقی با راهای دیگه نداره یعنی بازی تو استیم اجرا میشه به هرحال بعید میدونم تو یا هرکس دیگه هم چندوقت یه بار دیسکانکت نشده باشید این مشکلش سروراس هیچ راهیم نداره

dashmojtaba
24-01-2010, 18:18
اقا این دفعه از steam هم دیسی نشدیم ولی کسی پیدا نشد بازی کنیم .عجب باباااااااا
یعنی وقتی سرج میکنیم بعد از کلی ارور میده.چکار کنیم؟
آقا من درک میکنم الان چه حالی شدی :دی از من میشنوی یا از خیر این بازی بگذر یا از همین الان خودتو برای مشکلاتش آماده کن
شما همین پست قبلمم بخون و برو طبق روشی که صفحه اول پست سوم عمل کن

دقیق نمیدونم ولی گفتم کلیشو... بعدم کرکو این دوستمون اشتباه عرض کردن نباید تو استیم بریزیش باید تو همون پوشه بازی که فایل اکسه داخله بریزی که باهاش ریپلیس بشه ضمناً لازم نیست رینیم کنی عزیزم کارت اصلاً خرابترم میشه هردوشو داشته باش از شرت کات اونی که جدیده و میخوای استفاده کن اینم بدون همه مشکل دارن فقط بعضیا زودتر بازیکن پیدا میکنه وگرنه همشون بعد دودقیقه احتمال داره دیسکانکت بشن
موفق باشی :46:

dashmojtaba
24-01-2010, 18:22
یه چیز دیگه: از آیکون بازی زروگیر توی استیم برای بازی استفاده نکن از شرت کاتی که از بازی گرفتی استفاده کن وگرنه ممکنه مثل من از همون اول اجرای بازی دیسکانکت بشی!

amirchifekkardi
24-01-2010, 19:46
روشی که من میرم این نیستمن اصلاً بازی رو نمیریزم توی استیم! چون درایو سیم میپوکه اگه صفحه اولو دقت کنی پست سوم چهارمه دقیق نمیدونم یکی توضیح داده بازیو هرجا بخوای نصب کنی مشکلی نیست فقط باید فایل ZeroGear.bat رو که اینجاس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدادیت کنی مسیر بازیو یه جاییش بنویسی
من این راهو رفتم(دقیقشو خودتون از همونجا بخونید) نتیجه اشم فرقی با راهای دیگه نداره یعنی بازی تو استیم اجرا میشه به هرحال بعید میدونم تو یا هرکس دیگه هم چندوقت یه بار دیسکانکت نشده باشید این مشکلش سروراس هیچ راهیم نداره
داداش چرا فکر می کنی فقط راه خودت درسته؟؟؟؟ من دارم به شما دروغ می گم که دارم بازی می کنم؟؟؟؟
در ضمن به خاطر این میگم رینیم کنند که اسم کرک جدیدiw4mp.175 هست مه باید .175 حذف بشه نمی دونم دیدی یا نه؟؟؟؟
چرا می خوای بقیه را خراب کنی در حالی که تست نکردی؟؟؟؟؟؟

dashmojtaba
24-01-2010, 20:52
داداش چرا فکر می کنی فقط راه خودت درسته؟؟؟؟ من دارم به شما دروغ می گم که دارم بازی می کنم؟؟؟؟
در ضمن به خاطر این میگم رینیم کنند که اسم کرک جدیدiw4mp.175 هست مه باید .175 حذف بشه نمی دونم دیدی یا نه؟؟؟؟
چرا می خوای بقیه را خراب کنی در حالی که تست نکردی؟؟؟؟؟؟
خرابت نکردم ولی کرکو توی استیم کپی نمیکنن کرک بازیو تو پوشه بازی کپی میکنن درسته یانه؟ من خواستم به دوستمون کمک کنم دلیلی نداره بخوام ناراحتت کنم دیدم راهی که دادی از نظر من اشتباهه بهش گفتم اشتباه گفتی حالا اگه درسته من معذرت میخوام :10:

sepanta
24-01-2010, 22:09
خوب من به این نتیجه رسیدم دوباره از اول بازی رو نصب کنم و اون روش پست اول که الان گفتید رو احرا کنم.اما الان خیلی اینپوشه server به هم ریخته.راهی نیست که zero gear رو کپی کنم که دوباره مجبور نشم دان کنم.هرچی نگاه کردم ندیدمش.ها؟کجاس؟

dashmojtaba
24-01-2010, 23:45
خوب من به این نتیجه رسیدم دوباره از اول بازی رو نصب کنم و اون روش پست اول که الان گفتید رو احرا کنم.اما الان خیلی اینپوشه server به هم ریخته.راهی نیست که zero gear رو کپی کنم که دوباره مجبور نشم دان کنم.هرچی نگاه کردم ندیدمش.ها؟کجاس؟
لازمه زروگیر دانلود بشه و بعد تو روشی که پست سوم گفته رو انجام بده و آدرس پوشه بازیو به همون فایل بات که گفتم بگذار (طبق دستور) بازیم اگه ایراد داره همون پچ 175 رو بریز توش دیگه بقیش با خودته به خدا نمیدونم وضعیتت چجوریه که بیشتر کمکت کنم ولی پیشنهاد میکنم بازیو انیستال نکنی هم هاردت داغو نشه هم وقتت گرفته نشه فکر کنم بتونی درستش کنی خودمم اینطوری شدم گیج شده بودم اما تونستم درستش کنم همین پچارو همه رو دان کرده باشی امتحان کنی کارت بالاخره درست میشه

sepanta
25-01-2010, 00:52
هوراااااااااااااااااا.بال خره تونستم بازی کنم.دی سی هم نشدم.حالا اگه ریزه کاره داره بگید ما هم یاد بگیریم. و چطوری سیو هام رو نگه دارم؟

amirchifekkardi
25-01-2010, 00:54
خرابت نکردم ولی کرکو توی استیم کپی نمیکنن کرک بازیو تو پوشه بازی کپی میکنن درسته یانه؟ من خواستم به دوستمون کمک کنم دلیلی نداره بخوام ناراحتت کنم دیدم راهی که دادی از نظر من اشتباهه بهش گفتم اشتباه گفتی حالا اگه درسته من معذرت میخوام :10:
اقا وقطی می گم تو استیم کپی کن یعنی جایی که modern warfare 2 را توی استیم ریختی حالا من کار ندارم که شما از کجا بازیو اجرا می کنید!!!!!
در ضمن هر کرکی کی که بریزید مشکلی ایجاد نکرده (حداقل برای من) من همینطور روی کرک قبلی(همه ی کرک ها که از پست 50 تا اینجا )می ریزم و اصلا مشکلی ندارم
هر جور خودتون دوست دارید:46:

sepanta
25-01-2010, 01:02
این چه اروریه که واسه من داد؟ failed to join steam lobby

dashmojtaba
25-01-2010, 09:28
این چه اروریه که واسه من داد؟ failed to join steam lobby
میاد عزیز تا دلت بخواد میاد این میاد دیسکانکت نمیدونم چیچی میاد یه ارور دوخطی هم میاد گاهی که کلمه میگریشنی داخلش دیدم! باز ارور لابی کلوسد میاد و خلاصه انواع این بساطا میاد ناراحت نشو طبیعیه یه شب میگیره کارتو سرورا جواب میده اون شبو از دست نده و تا میتونی حرفه ای شو ضمناً یه کم که امتیاز آوردی بازیهای آنلاین بیشتری برات ممکن میشه اگه اشتباه نکنم الان باید 7 بازی داشته باشی اولش گیج میزنی مدام میان چاقو بهت میزنن نامردا یا نارنجک میندازن بی مراما !! دی یا خلاصه نمیفهمی از کجا خوردی یه کم بخند و خوش باش الان خود من بعد از یک هفته در به دری تازه شدم یه نیمه حرفه ای هر بازی یه 700 تایی میارم
این سیو بازیارو خوب اومدی اگه بچه ها کسی میدونه همینجا بگه نمیدونم شایدم جاش نباشه یه تاپیکم داره فکر کنم کال خود بازیش میگردم ببینم سیو میتونم جاشو پیدا کنم بهت خبرشو میدم تا حالا بش فکر نکرده بودم
امیرجان حق با شماس البته یکی از کرکا بود خیلی دیر بازیکن پیدا میکرد این آخریه خیلی توپه دست سازندش درد نکنه دی
...
ویرایش: آقایون یه بازی آنلاینش هست به نام هدکوارترس پرو ما یه شب رفتیم همه هم خارجی بودن انگار کال تاب برداشته بود اساسی وقتی پرش میکردیم میرفتیم هوا پرواز هرکیم میکشتیم یه ده دوازده هزار امتیازی میگرفتیم خیلی لول بود همه خندشون گرفته بود خلاصه خدا قسمت این تازه کارا مثل من بکنه گلیمشونو از آب بکشن بیرون یه کمیم بخندن دی

sepanta
25-01-2010, 15:05
داش مجتبی مرسی.من بازی کردم اکثر یازیکن ها ایرانی بودن.دلیل خاصی داره؟برای شما چقدر طول میکشه تا سرچ کنه؟

sepanta
25-01-2010, 15:41
وارد find gme که میشیم چند تا قسمت داره. که فکرکنم سبک های بازی هست.ت. کدوم سرج کنیم بهتره؟
من که هرچی سرج میکنم 4 تا پیدا میکنه بعد ارور میده

dashmojtaba
25-01-2010, 21:06
داش مجتبی مرسی.من بازی کردم اکثر یازیکن ها ایرانی بودن.دلیل خاصی داره؟برای شما چقدر طول میکشه تا سرچ کنه؟
آره اینطور که اساتید گفتن بهتره وقتایی تلاش برای بازی کنی که ایرانیا بیشترن و اگه همه ایرانی باشیم باز بهتره و به دلایلی که من نمیدونم بیشتر افرادی که دث مچ میان ایرانین راجبع زمان سرچ معلوم نیست چقد طول بکشه من ی بار نیم ساعت گذاشتم سرپ کنه رفتم یه جایی اومدم دیدم هیچ خبری نشده!! :دی از اون طرفم ممکنه حتی وقتی پینگت به 150 نرسیده سریع همه رو جمع کنه ولی این کرک آخری که دوستمون amddevil گذاشته بهتر بوده ازشون باید تشکر کرد اما احساس میکنم اونماز امروز گیر کردنش شروع شد همینه دیگه ... درکل در همه حالات امکان زود دیسکانکت شدن هست

وارد find gme که میشیم چند تا قسمت داره. که فکرکنم سبک های بازی هست.ت. کدوم سرج کنیم بهتره؟
من که هرچی سرج میکنم 4 تا پیدا میکنه بعد ارور میده
آره درواقع همون سبکای بازی آنلاینه اولیش طبعاً بیشتر شلوغ و مناسبه

sepanta
26-01-2010, 00:26
میگن این بازی 50 هزار بازیکن آنلاین داره.عجیبه پس چرا ما تو سرچ از هر 30 بار یک دفعه چند نفر رو اون هم فقط ایرانی پیدا می کنیم!!!!!!!!!!

SIMON137
26-01-2010, 01:02
میگن این بازی 50 هزار بازیکن آنلاین داره.عجیبه پس چرا ما تو سرچ از هر 30 بار یک دفعه چند نفر رو اون هم فقط ایرانی پیدا می کنیم!!!!!!!!!!
اولا شما کرک استفاده می کنید ... ثانیا بر حسب پینگ برای شما هاست پیدا می کنه

dashmojtaba
26-01-2010, 04:34
همین الان از یه بازی طولانی برمیگردم اسمایی که دیدم اصلاً ایرانی توشون نبود هرچیم سوال میکردم کسی جواب نمیداد فکر نکنم اصلاً یه ایرانی توی این دوساعت دیدم 20 باری بازی کردم هیچ مشکلیم پیش نیومد پینگم از همشون پایین تر بود و...
خلاصه بگم من شک ندارم اینکه طرفات ایرانی باشن یا نباشن تاثیری نداره این حداقل حرفمه چون تازه برعکس من هیچوقت با همون بچه های ایرانی بازی سنترو پی سی ورلدم که بودیم نشد 20 بار بدون دیسکانکت بازی کنم !

dashmojtaba
26-01-2010, 11:35
برای دوستانی که میخوان سیو بازی رو داشته باشن از این مسیر فایلهارو کپی کنید:

البته همینجا بگم فعلاً خودم امتحانش نکردم و نمیدونم مراحل آنلاینم همینه یانه

hadi h
26-01-2010, 13:57
مراحل آنلاین که ربطی به سیو نداره فقط مقدار درصد بازی !
سیو آنلاین مربوط به اکانت استیم میشه !
ولی مابقی مراحل با همون players میشه نگاه داشت .

sepanta
26-01-2010, 14:48
از کزک جدید خبری
نیست؟ این دیگه جواب نمیده

amirchifekkardi
26-01-2010, 14:59
خبر جالب
از level 31 پریدم level 70 به خدا چیت نزدم
رفتم یه جایی سرور قاتی کرد اولا سوم شخص مفرد شد ثانیا امتیازی که به کشتن هر کسی می داد نجومی شده بود!!!! کف کردم 3 نفرو کشتم شدم level 70 خیلی جالب بود کلی حال کردم هر 12 نفر سرور شده بودن 70!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dashmojtaba
26-01-2010, 16:38
خبر جالب
از level 31 پریدم level 70 به خدا چیت نزدم
رفتم یه جایی سرور قاتی کرد اولا سوم شخص مفرد شد ثانیا امتیازی که به کشتن هر کسی می داد نجومی شده بود!!!! کف کردم 3 نفرو کشتم شدم level 70 خیلی جالب بود کلی حال کردم هر 12 نفر سرور شده بودن 70!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آره منم اینطوری شدم
دیدین گفتم ؟ خیلی باحاله یه کم شانس بیارید سریع لولتون میره بالا
امیر فکر کنم برا تو یه جور دیگه شدش برا تو اینطور قاطی نکرد که آدما پرش که میکردن تو آسمون میموندن میجنگیدن؟!!؟ در کل این قاطی کردناش خیلی باحال و به یاد موندنیه خارجیا هم که اون شب بودیم اونجا هی میگفتن لل لل لل !! :دی :27:

Newboys20
26-01-2010, 16:40
من اگه بخوام توی Steam دوستامو اد کنم سریال نامبر می خواد کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

(در ضمن amirchifekkardi من همون H.J هستم)

!@#$%^&*()
26-01-2010, 17:16
سوم شخص مفرد
:39:آقا ایول....کلی خندیدیم:10:

Alex merccer
26-01-2010, 18:26
:39:آقا ایول....کلی خندیدیم:10:
خنده نداره بازی دقیقا یک مود سوم شخص داره سوم شخصش هم مفرده جمع که نیست:31::31:

مراحل آنلاین که ربطی به سیو نداره فقط مقدار درصد بازی !
سیو آنلاین مربوط به اکانت استیم میشه !
ولی مابقی مراحل با همون players میشه نگاه داشت .
اتفاقا به سیو ربط داره چون چیت های لول بدون استیم هم کار میکنه پچ تکنوگاد هم که قراره بیاد لول هارو از بین نمی بره (البته نمی دونم چه جوری:13:)

همین الان از یه بازی طولانی برمیگردم اسمایی که دیدم اصلاً ایرانی توشون نبود هرچیم سوال میکردم کسی جواب نمیداد فکر نکنم اصلاً یه ایرانی توی این دوساعت دیدم 20 باری بازی کردم هیچ مشکلیم پیش نیومد پینگم از همشون پایین تر بود و...
خلاصه بگم من شک ندارم اینکه طرفات ایرانی باشن یا نباشن تاثیری نداره این حداقل حرفمه چون تازه برعکس من هیچوقت با همون بچه های ایرانی بازی سنترو پی سی ورلدم که بودیم نشد 20 بار بدون دیسکانکت بازی کنم !
شما اگه تونستی بازی کنی که پینگت هم از همه پایین تر بوده احتمالا هاست شدی(دلیل این هم که هاست شدی اینه که بازی بعضی وقتا بازی قات میزنه به جای بهترین هاست بد ترین هاست رو انتخاب می کنه:21:) چون دقیقا به ایرانی بودن ربط داره دیسکانکت شدن هم تو سرورای ایرانی به خاطر کرکه تو سرور های خارجی هم اگه دیسکانکت نشدی حتما شانسی بوده

dashmojtaba
26-01-2010, 18:31
...
شما اگه تونستی بازی کنی که پینگت هم از همه پایین تر بوده احتمالا هاست شدی(دلیل این هم که هاست شدی اینه که بازی بعضی وقتا بازی قات میزنه به جای بهترین هاست بد ترین هاست رو انتخاب می کنه:21:) چون دقیقا به ایرانی بودن ربط داره دیسکانکت شدن هم تو سرورای ایرانی به خاطر کرکه تو سرور های خارجی هم اگه دیسکانکت نشدی حتما شانسی بوده
ببخشید نمیتونم حرفتونو قبول کنم من اولاً نمیدونم چجوری اصلاً حاست میشن! دوماً اگه بدونم با این وضعین پینگ 400 500 دی مگه میشه 2 3 سا@ بازی کرد؟ سوماً باز من چندین بار این قضیه برام تکرار شده چارماً بازم!!(دهه!) اصولاً من با خارجیا دووم آوردم اما با ایرانیا خصوصن وقتی همه جمشون جمه یه نفرشون کمه مشکل پیش میاد دی سی میشم به هرحال مخلص گیمرای وطنیم هستیم! :10:

Alex merccer
26-01-2010, 18:42
ببخشید نمیتونم حرفتونو قبول کنم من اولاً نمیدونم چجوری اصلاً حاست میشن! دوماً اگه بدونم با این وضعین پینگ 400 500 دی مگه میشه 2 3 سا@ بازی کرد؟ سوماً باز من چندین بار این قضیه برام تکرار شده چارماً بازم!!(دهه!) اصولاً من با خارجیا دووم آوردم اما با ایرانیا خصوصن وقتی همه جمشون جمه یه نفرشون کمه مشکل پیش میاد دی سی میشم به هرحال مخلص گیمرای وطنیم هستیم! :10:
هاست رو گیم لابی بعد از اینکه تعداد بازیکنا به مقدار لازم رسید انتخاب می کنه:8:(اون موقع می نویسه finding the best host) در ضمن وقتی شما هاست می شی پینگت می شه زیر 50 نه 400 500 و یک چیزه دیگه وقتی هاست انتخاب می شه تا وقتی که از گیم لابی خارج نشه هاست می مونه:27: وقتی هم شما هاست باشی معمولا دیسکانکت نمی شه(به شانس هم ربط داره):20:

dashmojtaba
26-01-2010, 19:29
هاست رو گیم لابی بعد از اینکه تعداد بازیکنا به مقدار لازم رسید انتخاب می کنه:8:(اون موقع می نویسه finding the best host) در ضمن وقتی شما هاست می شی پینگت می شه زیر 50 نه 400 500 و یک چیزه دیگه وقتی هاست انتخاب می شه تا وقتی که از گیم لابی خارج نشه هاست می مونه:27: وقتی هم شما هاست باشی معمولا دیسکانکت نمی شه(به شانس هم ربط داره):20:
که اینطور! وای چقد من خوش شانسم :20:
حالا برای اینکه مطمئن بشم این بار که با خارجیا جم شدیم نگاه میکنم ببینم میشه کیکشون کرد بدبختارو یا نه اگه هاست باشم اللقاعده باید بشه دیگه ؟

Hunter lord
26-01-2010, 19:48
چه جالب مگه حالت LAN از این بازی حذف نشده بود ؟

amirchifekkardi
26-01-2010, 23:02
مجتبی جان برای من این حالت که همه رو هوا باشن پیش نیومد
ولی خیلی حال داد کلی کیف کردم
فکر کنم الان دیگه 175 کار نمی کنه
new boys(h.j)
کجا منو دیدی؟ من اصولا اسم ها رو یادم نگه نمیدارم
اگه می شه هر کسی با هر اسمی که بازی می کنه خودشو معرفی کنه:
خودم
amirchifekkardi
alex merccer: alfa warrior
:D

sepanta
26-01-2010, 23:42
چطور میشه از zero steam کپی تهیه کرد که اگه بازی رو دوباره نصب کردیم لازم نشه دان کنیم؟

silentboy_0428
27-01-2010, 00:51
backup بگیر . رو بازی کلیک راست کن backup game files رو بزن

dashmojtaba
27-01-2010, 10:27
برای دوستانی که میخوان سیو بازی رو داشته باشن از این مسیر فایلهارو کپی کنید:

البته همینجا بگم فعلاً خودم امتحانش نکردم و نمیدونم مراحل آنلاینم همینه یانه

توجه !
سیو بازی آنلاین توی پوشه استیمه احتمالاً
من بازیمو انیستال کردم دوباره نصب کردم با پوشه پلایرس سیو آنلاینش برنمیگرده

mes que un club
27-01-2010, 14:20
سلام به همگی.دوستان من یه مدت نبودم و تازه اومدم و از هیچی خبر ندارم.هک اومده یا نه میشه مولتی بازی کرد یا نه چطوری؟با تشکر

Alex merccer
27-01-2010, 15:51
که اینطور! وای چقد من خوش شانسم :20:
حالا برای اینکه مطمئن بشم این بار که با خارجیا جم شدیم نگاه میکنم ببینم میشه کیکشون کرد بدبختارو یا نه اگه هاست باشم اللقاعده باید بشه دیگه ؟

متاسفانه اینجا تنها کاری که هاست می تونه بکنه اینه که اطلاعات و پردازش اصلی بازی رو انجام بده(در واقع مجبوره) و کار دیگه ای نمی تونه بکنه توی pravite همچین چیزی ممکنه اما اینجا این امکان وجود نداره:21::21:

dashmojtaba
27-01-2010, 19:15
متاسفانه اینجا تنها کاری که هاست می تونه بکنه اینه که اطلاعات و پردازش اصلی بازی رو انجام بده(در واقع مجبوره) و کار دیگه ای نمی تونه بکنه توی pravite همچین چیزی ممکنه اما اینجا این امکان وجود نداره:21::21:
به هرحال قبول کن با وضعیتی که گفتم بعیده خیلیم بعیده که به خاطر هاست شدن با خارجیا بازی میکنم تازه دیشب چندبار برای اینکه بهم ثابت بشه از بازی رفتم بیرون و دوباره رفتم توش هیچ مشکلی پیش نیومد ببین به نظر من این که کلاً به شانست بستگی داره قبوله ولی ایرانیو غیر ایرانی اصلاً برام تا حالا تاثیری نداشته گرچه ایرانیا گاهی خیلی بودن و گاهیم یه دونه پیدا نشده به هرحال من تخصصی ندارم حرف اساتیدی که با گیم نت آشنایی دارن و حداقل یه بار پاشون به اونجا خورده رو دربست قبول دارم :10:

mostafait
27-01-2010, 22:59
با سلام.

دوستان عزیز و گرامی دو کامپیوتر دارم که با هم شبکه هستند و می خوام با دوستم دو نفره این بازی رو انجام بدیم!

اگه میشه راهنمایی کنید!

(کامپیوترها به اینترنت متصل نیستند و امکان اتصال به اینترنت هم نیست)

می خواستم بدونم که آیا راهی هستش که بشه دو نفره به صورت شبکه ایی بازی کنیم؟!

Alex merccer
28-01-2010, 08:46
با سلام.

دوستان عزیز و گرامی دو کامپیوتر دارم که با هم شبکه هستند و می خوام با دوستم دو نفره این بازی رو انجام بدیم!

اگه میشه راهنمایی کنید!

(کامپیوترها به اینترنت متصل نیستند و امکان اتصال به اینترنت هم نیست)

می خواستم بدونم که آیا راهی هستش که بشه دو نفره به صورت شبکه ایی بازی کنیم؟!

نه.:41:
هنوز ممکن نیست اگه می خوای 2 نفره بازی کنی باید به استیم کانکت بشی(دایال آپ هم کافیه):8:

A.M.D.D.E.V.I.L
28-01-2010, 13:07
سلام دوستان اولا كرك جديد

دوما آموزش joining
1 با zerogear demo بازي رو اجرا كنيد
2 روي play كليك نكنيد status رو offline كنيد
3 nat بايد باز باشه و روي play كليك كنيد و status رو online كنيد
4 هم شما و هم دوستتون بايد اين مراحل رو پيموده باشن
5 حالا گزينه ي join در روي دوستتون فعال شده روش Join بشين()(your nat MUST be open
6 باهم بازي كنيد

!@#$%^&*()
28-01-2010, 19:41
سلام دوستان اولا كرك جديد
سری که درد نمی کنه رو که دستمال نمیبندن:31:
خب با همون 175pavoroz هم میشه بازی کرد , نیازی به این کار ها هم نیست......................

dashmojtaba
28-01-2010, 21:36
سری که درد نمی کنه رو که دستمال نمیبندن:31:
خب با همون 175pavoroz هم میشه بازی کرد , نیازی به این کار ها هم نیست......................
نه آقا این چه حرفیه این کرک جدید تره مدت بیشتری عمر میکنه دیگه اگه قبلیش اکسپایر شد ارزششو میفهمی
دستش درد نکنه خیلیم خوب بود :10:

sepanta
29-01-2010, 13:21
من الان بدون نصب بازی Zero Gear و فقط با نصب استیم دارم بازی می کنم.اگه این کرک جدید رو بریزیم باید بازی Zero Gear Demo رو نصب کنم؟

dashmojtaba
29-01-2010, 15:25
من الان بدون نصب بازی Zero Gear و فقط با نصب استیم دارم بازی می کنم.اگه این کرک جدید رو بریزیم باید بازی Zero Gear Demo رو نصب کنم؟
نه اصلاً ربطی به زروگیر نداره این کرکا همش باید توی پوشه بازی بره حالا هرجاهم نصب کردی کردی

Torch Bearer
29-01-2010, 19:30
سلام.
من چرا وقتی فایند گیم رو میزنم کلی زمان میگذره ولی هیچ پلیر دیگه ای پیدا نمیکنه؟

dashmojtaba
29-01-2010, 19:55
سلام.
من چرا وقتی فایند گیم رو میزنم کلی زمان میگذره ولی هیچ پلیر دیگه ای پیدا نمیکنه؟
همینطوریه دیگه من خدا شاهده یه بار رفتم بعد نیم ساعت برگشتم دیدم هیچ خبری نشده بگیر نگیر داره شما اگر از این ایرادا برات پیش اومد یا دیسکانکت زیاد میشدی یه بار از بازی و استیم خارج شو دوباره واردش شو شاید درست شد
نکته: من اکثر اوقات پوشه زروگیر و کرکهای موجودو که از قبل یه جا نگه داشتم از نو کپی میکنم تو محلش و مشکلم با چندبار اجرای بازی حل شده

A.M.D.D.E.V.I.L
29-01-2010, 20:38
نه اقا اين كرك rzking.blogspot.com كارش درسته مال dan2key يعني pavoroz هستش 175 خالي هست فيك نيست 175 v3 هم همونه ولي اينو دانلود كنيد و فايل default_xboxlive.cfg رو به players قرار بدين
1 invite ؤ join كار ميكنه
2 private match كار ميكنه
3 ميتونين با اجرا كردن zero gear به mainmenu برويد و از اونجا spec ops رو بزنيد و دوستتونو از steam دعوت كنيد و نيازي به هيچ گونه برنامه ي teknogods يا garena نيست

!@#$%^&*()
29-01-2010, 22:01
یکی از آموزشهای مهم که امروز قصد توضیح آن را دارم چگونگی اضافه کردن بازی Modern Warfare 2 به Xfire است . همانطور که می دانید بطور معمولی انجام این کار میسر نیست ولی با دستکاری ساده ای چند فایل متنی در فولدر Xfire براحتی می توانید این بازی را تحت Xfire اجرا کنید.
در ابتدا شما را به دیدن فیلم**** آموزشی دعوت می کنم ولی اگر نمی توانید این فیلم را ببینید پس به ادامه آموزش توجه کنید:
ابتدا متناسب با سیستم خود یکی از دوفایل متنی زیر را دانلود کنید:
1.اگر سیستم رایانه شما 32 بیتی است.

2.اگر سیستم رایانه شما 64 بیتی است.

در اقدام بعدی باید فایل متنی xfire_games.ini را در دو حالت ویندوز XP و یا Vista و Seven پیدا کنید:

این فایل در ویندوز XP در مسیر زیر است:
C:\Program Files\Xfire\xfire_games.ini

این فایل در ویندوز Vista و یا Seven در مسیر زیر است:
C:\Program Data\Xfire\xfire_games.ini
*دقت کنید که حالت نمایش فایلهای مخفی در ویندوز فعال است.

پس از یافتن فایل مورد نظر و دانلود فایل متناسب با سیستم خود فایل xfire_games.ini را باز کنید و عدد [5992] را در این فایل پیدا کنید و از سطر این عدد که پیدا کردید تا سطر ماقبل عدد [5994] را پاک کنید و متناسب با این سطور پاک شده , فایل متنی دانلود شده را باز کنید و کلیه محتویات آن را کپی و بجای این قسمت پاک شده قرار دهید.
(دقت کنید که Xfire نباید در Tryicon ویندوز فعال باشد و با هر بار بروز رسانی Xfire شما مجبور به تکرار این عملیات هستید.)
در مرحله بعدی بطور معمول که هر بازی را به Xfire اضافه می کنید بعد از اقدامات بالا Modern Warfare 2 را به Xfire اضاف کنید.

فیلم::::

به نقل از:

Molibden
29-01-2010, 22:17
اموزش انلاین بازی کردن تو کدوم پسته؟

SIMON137
29-01-2010, 22:24
تمامی آموزش ها تو صفحه اوله ...
میگم این aca چیه ؟ قوی ها پشت اسمشون نوشتن اینو

!@#$%^&*()
29-01-2010, 22:35
میگم این aca چیه ؟
همون clan ه....تقریبا یعنی بهترین بازیکن تیم....

Torch Bearer
30-01-2010, 15:49
همینطوریه دیگه من خدا شاهده یه بار رفتم بعد نیم ساعت برگشتم دیدم هیچ خبری نشده بگیر نگیر داره شما اگر از این ایرادا برات پیش اومد یا دیسکانکت زیاد میشدی یه بار از بازی و استیم خارج شو دوباره واردش شو شاید درست شد
نکته: من اکثر اوقات پوشه زروگیر و کرکهای موجودو که از قبل یه جا نگه داشتم از نو کپی میکنم تو محلش و مشکلم با چندبار اجرای بازی حل شده
یک بار از بازی و استیم خارج شدم ولی بازم فایده ای نداشت

Bs_panzer
30-01-2010, 18:45
دوستان من که نمی تونم با شما بازی کنم ولی در عوض بهتون حال میدم :دی

آی دی های استیم تون رو تو پروفایلم بگید من تو صفحه اول اد می کنم که یه دیتابیس کامل از بچه های mw2 بازی داشته باشین و موقع سرور ساختن پلیر کم نیارین

آموزش اضافه کردن بازی به xfire در صفحه اول قرار گرفت با تشکر از !@#$%^&*()

dashmojtaba
31-01-2010, 00:56

آی دی های استیم تون رو تو پروفایلم بگید من تو صفحه اول اد می کنم که یه دیتابیس کامل از بچه های mw2 بازی داشته باشین و موقع سرور ساختن پلیر کم نیارین

خوبه
آی دی من dashmojtaba هستش

MB3d
31-01-2010, 02:15
سام علیک آقا من می خواستم این بازیو بگیرم اگه الان آنلاین با پینگ کم امکان داره بگیرم نت 256

dashmojtaba
31-01-2010, 07:23
سام علیک آقا من می خواستم این بازیو بگیرم اگه الان آنلاین با پینگ کم امکان داره بگیرم نت 256
میتونی آنلاینشو بازی کنی ولی اگر سرعت دانلودت تا 70 یا 80 هم برسه دیگه ایده آله

Newboys20
31-01-2010, 14:43
ببخشید اگه ممکنه کمکم کنید.
من هر وقت می خوام تو STEAM لاگین کنم وقتی یوزر و پسم رو می زنم قفل می کنه و هر چی وا میستم تو نمیره.
مگه این که یه بار شانسی بزنم بره تو ... اگه ممکنه راهنمایی کنید.

Newboys20
31-01-2010, 14:45

آی دی منم : W I N N E R هست

totayma
31-01-2010, 21:30
ای دی منم totayma:31:

totayma
31-01-2010, 21:36
کسی میدونه که چطور میشه مشکل Conecction timed out رو بر طرف کرد کلافم کرده با هزار زحمت امتیاز می گیری یهو پرت میشی بیرون ضد حاله خدایی:41:

totayma
31-01-2010, 21:38
کسی میدونه که چطور میشه مشکل Conecction timed out رو بر طرف کرد کلافم کرده با هزار زحمت امتیاز می گیری یهو پرت میشی بیرون ضد حاله خدایی:41:

!@#$%^&*()
31-01-2010, 22:39
سلام خدمت اساتید گرامی

دوست ما یه مشکلی واسش پیش اومده....راستش میخواد آنلاین بازی کنه....ولی نسخه ی بازیِ ایشون ایراد داره(single player)
خب ایشون همه کار هارو انجام داده.....ولی وقتی سرور و بازیکن پیدا میکنه.....بعد از اینکه لودینگ پر میشه این ارور واسش میاد:
disk read eror

حالا اگه نسخه ی بازی رو عوض کنه مشکل حل میشه؟؟؟؟؟؟ایراد چیه؟؟؟؟؟

AFSHIN_GEMINI
01-02-2010, 00:01
full metal jacket add please tanx

silentboy_0428
01-02-2010, 13:31
ای دی من : silentboy_0428

!@#$%^&*()
01-02-2010, 13:39
full metal jacket add please tanx
از کجا معلوم اصلا به اینجا سر بزنه..............از کجا معلوم اصلا عضو باشه...:31:
ویرایش: فینگلیش هم ننویسین..............

راستی منتظر جوابتون در مورد مشکل هستیم..............................

Torch Bearer
01-02-2010, 19:01
کسی میتونه لینک پچ 1.075 رو بذاره؟

Jayfiend
01-02-2010, 22:18
آقا یکی بگه چجوری میشه LAN بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

یه روزه دارم ور میرم هنوز موفق نشدم !!!!! یکی کمک کنه

Newboys20
02-02-2010, 14:01
کسی میتونه لینک پچ 1.075 رو بذاره؟

Newboys20
02-02-2010, 14:08
ببخشید اگه ممکنه کمکم کنید.
من هر وقت می خوام تو STEAM لاگین کنم وقتی یوزر و پسم رو می زنم قفل می کنه و هر چی وا میستم تو نمیره.
مگه این که یه بار شانسی بزنم بره تو ... اگه ممکنه راهنمایی کنید.

آقا لطفا راهنمایی کنید من هنوز این مشکل رو دارم
تا حالا هیچ کس راهنمایی نکرده

Alex merccer
02-02-2010, 14:10
آقا لطفا راهنمایی کنید من هنوز این مشکل رو دارم
تا حالا هیچ کس راهنمایی نکرده

اگه منظورت اینکه هنگ می کنه احتمالا استیمت مشکل داره اگر هم مینویسه داره می ره تو اما نمی ره احتمالا اینترنتت مشکل داره:41:
حالا شما دقیق تر توضیح بده تا بتونم دقیق تر راهنماییت کنم:10:

Torch Bearer
03-02-2010, 13:42
چند تا پلیر پیدا میشه و بازی لود میشه ولی بعد پیغام میده فایل Patch mp.ff مال من با مال سرور فرق داره ونمیره تو بازی.میشه یکی فایل خودشو اپلود کنه؟(مال من حدود 144 کیلوبایته)

totayma
03-02-2010, 15:56
الان سه روزه دارم بازی می کنم امتیازامو اصلا Save نمی کنه لولم روی 27 ثابت مونده:41:از چی میتونه باشه؟

sepanta
03-02-2010, 17:01
میگم بچه ها کرک از کار افتاده؟ امروز هرچی سرچ میکنه کسی رو پیدا نمیکنه. کرک جدیدی هیت؟
اصلا کسی سایت یا وبلاگ کرکر این بازی رو داره سر بزنیم؟

amirchifekkardi
03-02-2010, 17:20
چند تا پلیر پیدا میشه و بازی لود میشه ولی بعد پیغام میده فایل Patch mp.ff مال من با مال سرور فرق داره ونمیره تو بازی.میشه یکی فایل خودشو اپلود کنه؟(مال من حدود 144 کیلوبایته)
سلام محمد
این چیزیه که لازم داری:

amirchifekkardi
03-02-2010, 17:22
میگم بچه ها کرک از کار افتاده؟ امروز هرچی سرچ میکنه کسی رو پیدا نمیکنه. کرک جدیدی هیت؟
اصلا کسی سایت یا وبلاگ کرکر این بازی رو داره سر بزنیم؟
می دونی؟ بیشتر مشکل اینترنت ایرانه مشکل از کرک نیست هنوز با همین می شه بازی کرد

amirchifekkardi
03-02-2010, 18:42
اقا اگه می شه یکی یه راهی پیدا کنه که تو steam بشه کسی add کرد
کدی مدی چیزی
حالم گرفتست من

Newboys20
03-02-2010, 21:11
اگه منظورت اینکه هنگ می کنه احتمالا استیمت مشکل داره اگر هم مینویسه داره می ره تو اما نمی ره احتمالا اینترنتت مشکل داره:41:
حالا شما دقیق تر توضیح بده تا بتونم دقیق تر راهنماییت کنم:10:

مرسی ورژن جدید دانلود کردم درست شد

Newboys20
03-02-2010, 21:17
تازگی ها مشکل داره همش ارور Update می ده
در ضمن به من می گه
Open your nat
your nat is strect
یا یه همچین چیزایی مشکل چیه ؟

amirchifekkardi
03-02-2010, 21:45
تازگی ها مشکل داره همش ارور Update می ده
در ضمن به من می گه
Open your nat
your nat is strect
یا یه همچین چیزایی مشکل چیه ؟
همش ماله اینترنت هست این سیاست هم خیلی چیزه بدیه. . .
در ضمن newboys(h.j) میدونی alex merccer همون cpt.mc millan هست؟:10:

sepanta
03-02-2010, 23:28
ای بابا.ما که حتی یک لحظه اممروز بازی نکردیم.موقع سرچ حتی یک بازیکنم پیدا نکرد.عجیبه.کسی مشکلی نداره؟

A.M.D.D.E.V.I.L
04-02-2010, 11:46
سلام من بر گشتم
ببينيد كرك هاي 180 و 177 اومدن ولي خيلي مشكل دارن
يه patch جديد به نام revloader steamless اومده كه من امتحانشون كردم ولي نميتوني دوستاتو invite كني
كسايي كه ميخوان addfriend بكنن اول برن توي اين سايت عضو بشن(سايت هلندي هست پس بايد از translate.google.com استفاده بكنيد) و بعد از عضويت username و passwordi ر و كه توي اون سايت درست كردن رو به من بدن و من واسشون activation code ميفرستم و بهتره بدونين دليل اين كه خود شما نميتونين اين كارو بكنيد و بايد به من مشخصاتتونو ارسال كنيد كه من با اونا log in بشم اينه كه سايتي كه ميشه از اونجا كد فعال سازي گرفت از طرف هلند براي ساير كشور ها فيلتمر گذاشته
ولي من با AOL ميتونم برم واسه شما ها كد بگيرممن يه كاري ميكنم كه كد به خودتون ارسال بشه
my email=Dante_nero_74@yahoo.com
به من يه ميل بفرستيد كه اين شكلي بايد باشه

username:my username(username ke tu un site dorost kardin
password:password ke tu un site dorost kardin
site:
با EMAIL واقعي عضو بشين

sepanta
04-02-2010, 12:00
دادا من نمیخوام کسی رو اینوایت یا addfriend کنم.فقط خودم بازی میکنم.اما 2 روزه اصلا هرچی سرچ میکنه کسی پیدا نمیشه.من چکار کنم؟ پچ جدید نصب کنم؟ بگو

Newboys20
04-02-2010, 12:06
سلام من بر گشتم
ببينيد كرك هاي 180 و 177 اومدن ولي خيلي مشكل دارن
يه patch جديد به نام revloader steamless اومده كه من امتحانشون كردم ولي نميتوني دوستاتو invite كني
كسايي كه ميخوان addfriend بكنن اول برن توي اين سايت عضو بشن(سايت هلندي هست پس بايد از translate.google.com استفاده بكنيد) و بعد از عضويت username و passwordi ر و كه توي اون سايت درست كردن رو به من بدن و من واسشون activation code ميفرستم و بهتره بدونين دليل اين كه خود شما نميتونين اين كارو بكنيد و بايد به من مشخصاتتونو ارسال كنيد كه من با اونا log in بشم اينه كه سايتي كه ميشه از اونجا كد فعال سازي گرفت از طرف هلند براي ساير كشور ها فيلتمر گذاشته
ولي من با AOL ميتونم برم واسه شما ها كد بگيرممن يه كاري ميكنم كه كد به خودتون ارسال بشه
my email=Dante_nero_74@yahoo.com
به من يه ميل بفرستيد كه اين شكلي بايد باشه

username:my username(username ke tu un site dorost kardin
password:password ke tu un site dorost kardin
site:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا EMAIL واقعي عضو بشين

با گوگل ترنسلیت نمی شه ترجمش کرد لطفا راهنمایی کنید

!@#$%^&*()
04-02-2010, 16:02
با گوگل ترنسلیت نمی شه ترجمش کرد لطفا راهنمایی کنید
چون سایت لهستانی ه.....:20:

dashmojtaba
04-02-2010, 16:55
هووووو باز شروع شد این دویلم با این برنامه هاش مارو از زندگی سیر میکنه بابا من از همون اول نمیتونستم کسیو اد کنم چه رسد به اینویت خسته نباشی داداش !
ضمناً آقا ما اینویت نمیخواهیم همین دیسکانکت نشه کافیه

Torch Bearer
04-02-2010, 19:03
چرا بعد از پیدا کردن چند تا پلیر ارور Failed to join steam lobby رو میده؟
من دیشب و امروز یکم بازی کردم.پس نباید مشکلی داشته باشه.

Alex merccer
04-02-2010, 19:24
چرا بعد از پیدا کردن چند تا پلیر ارور Failed to join steam lobby رو میده؟
من دیشب و امروز یکم بازی کردم.پس نباید مشکلی داشته باشه.

شانسیه یه بارمی بینی ارور می ده یه بار ارور نمیده کرک همینه دیگه:5::5:

sepanta
04-02-2010, 23:24
چی شد این آدرس پچ و کرک جدید؟

SIMON137
04-02-2010, 23:31
این استیم رو چیکار کنیم ؟ کلی طول میده بازم وارد نمیشه هنگ می کنه ...
عوضشم می کنیم همین وضعه ...

Newboys20
05-02-2010, 09:05
این استیم رو چیکار کنیم ؟ کلی طول میده بازم وارد نمیشه هنگ می کنه ...
عوضشم می کنیم همین وضعه ...

منم همین مشکل رو دارم باید صبر کنی من یکبار حتی 30 دقیقه صبر کردم ولی گاهی اوقات هم میزنم سریع میره

Newboys20
05-02-2010, 09:10
چون سایت لهستانی ه.....:20:
مرسی بنابراین باید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین ماله صفحه اول بود گوگل هم که بقیه صفحه ها رو پشتیبانی نمی کنه صفحه دوم به صورت عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Torch Bearer
05-02-2010, 16:14
آیدیه من تو استیم MH_HunterII هستش.

A.M.D.D.E.V.I.L
05-02-2010, 19:26
اولا panzer من يه زموني توي ادليستم بودي حالا نيستي
ميگم بيا منم اد كن
deadbee_1701
و يه چيز ديگه اينم از كرك 177 كه كار ميكنه(تست كردم هيچ گيمي پيدا نكرد چون هيچ كس با اين كرك بازي نميكنه)
لینک ها اصلاح شدند

تورنت نیست
مشكل dc نداره
ها يه چيز ديگه
cheater ها خيلي زياد شدن (مثلا خود من)
هر كي cheat خواست به من يه mail بزنه
my email:Dante_nero_74@yahoo.com

amirchifekkardi
06-02-2010, 16:52
[QUOTE=A.M.D.D.E.V.I.L;4642381
ها يه چيز ديگه
cheater ها خيلي زياد شدن (مثلا خود من)
هر كي cheat خواست به من يه mail بزنه
my email:Dante_nero_74@yahoo.com[/QUOTE]
بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟؟ یه لحظه خودتو بذار جای کسی که داره بازی می کنه می بینه طرف مقابل چیت زده چه حسی بهت دست می ده؟ ازت خواهش می کنم دست از این کارا بردار و حق دیگرا را ضایع نکن:41:! با تشکر
ایمیل واسه ادد فریند فرستادم ممنون می شم کد بدی:46:

Torch Bearer
06-02-2010, 20:35
مثلا چه چیتی؟

amirchifekkardi
06-02-2010, 21:14
مثلا چه چیتی؟
مثلا لول 70 می شی یا یکی دیگش اینه که روی سر قفل میکنه با یک شلیک طرف می میره

Acro-Crown
06-02-2010, 21:56
مای تازه کار تازه لولمون رسیده به 11.سئوالی که مطرحه اینه که بعضی از attachments های اسلحه ها که برام باز شده رو چطور میتونم با هم ترکیب کنم؟این قابلیت تو لولهای بالاتر امکان پذیر هست و یا من نتونستم پیداش کنم بطور مثال میخوام Red-Dot رو با Silencer ترکیب کنم.البته الان همشون برام انلاک نشدن ولی اونایی که باز هستند رو نمیتونم با هم ترکیبشون کنم مثلا الن برای من Red-Dot و گلولهای فویتر یک اسلحه باز شدن ولی نتونستم با هم بردارمشون

SIMON137
06-02-2010, 22:27
اینقدر دیگه چیت میزنن حال آدم به هم می خوره ...
تا حرف می زنی بر می خوره بهشون. یک مشت نوب که ادعای کیل بالا هم دارند ، عده ای آدم اغده ای ....

A.M.D.D.E.V.I.L
06-02-2010, 22:49
اقا من چيت رو بخاطر اين ميزنم چون خيلي ها دارن sprint spray ميزنن كه خودش يه چيت محسوب ميشه كه توي اون 177 كه اون بالاست حل شده
فكر كردي چرا هيچ كس اونو امتحان نميكنه ها؟ چون نمي خوان دويدن مثل ميمونو شات گان كردن با 1887 رو از دست بدن به اين آدما ايمباتم بدي استفاده ميكنن