PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12

ashjaee
24-08-2011, 17:28
الان جدیدترین آموزش همون آموزش پست اوله؟ ورژن جدید نیومده؟

Rhodes
25-08-2011, 09:27
این پیغام زمانی میاد که اینترنت قطع باشه

دوست عزیز چرا اشتباه راهنمایی میکنی ؟؟؟؟ ( ممنون از شما که حداقل جواب دادی :10:)

رفتم توی سایتای دیگه هم مطرح کردم . راه حل اینه :

به محل نصب بازی برید .فایلی به نام iw4mp.cfg رو باز کنید ( با notrpad ) بعد enable_updates رو اگه 0 هست به 1 و اگه 1 هست به 0 عوض کنید.درست میشه.

erfandj
25-08-2011, 12:43
دوست عزیز چرا اشتباه راهنمایی میکنی ؟؟؟؟ ( ممنون از شما که حداقل جواب دادی :10:)

به محل نصب بازی برید .فایلی به نام iw4mp.cfg رو باز کنید ( با notrpad ) بعد enable_updates رو اگه 0 هست به 1 و اگه 1 هست به 0 عوض کنید.درست میشه.
خدایی برای من این پیغام زمانی میاد که اینترنتم قطع باشه.

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:42 PM ----------

الان جدیدترین آموزش همون آموزش پست اوله؟ ورژن جدید نیومده؟
اون آموزش دیگه کار نمیکنه باید بری به این وبسایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rhodes
25-08-2011, 23:00
خدایی برای من این پیغام زمانی میاد که اینترنتم قطع باشه.

من که تشکر کردم. :10:

( ممنون از شما که حداقل جواب دادی )

nabi 69
27-08-2011, 03:07
برای شبکه کردن mw2 چطوری ای پی کارت شبکه رو بدست بیاریم

artoor32
27-08-2011, 03:32

دوست من این هم میشه همون چیزی که دوستمون گفت اگه 0 باشه بودن نیاز به اینترنت میاد و اون ارور رو نمیده اگر 1 باشه نیاز به اینترنت هست تا چک اپدیت کنه

برای شبکه کردن mw2 چطوری ای پی کارت شبکه رو بدست بیاریم

توی run=>>cmd بنویس ipconfig

princesoroush
29-08-2011, 22:31
سلام.اگه بخوام عضو یه کلن بشم باید چیکار کنم؟چه مزایایی داره ؟

behnam263
29-08-2011, 22:49
سلام به همگی
خیلی ممنون از همه فارسی زبان هایی که در سایت
alteriw گفتن که فارس هستن و بخش فارسی در این
سایت ساخته شد. خواستم اگه از اینجا کسی بود
ازش تشکر کنم و بگم که در حال حاضر دنبال مدیر
بخش فارسی هستن اگه کسی خواست که تو سایت
اصلی alteriw مدیر بخش فارسیش بشه و تجربه داره
دستش بالا پرچمش هم بالا
ممنون بازم

MILAD2799
30-08-2011, 08:34
دوستان امروز که بازو اجرا کردم تو بازی پیغام داد که این ورژن دیگه ساپرت نمیشه . ولی وقتی سرور های بازی رو میارم و میخوام برم تو سرور صفحه سیاه میشه و همینطور میمونه و کنسول هم همش ارور میده در ضمن ورژن بازیه من اینه iw4m1:1.0.214
چیکارش کنم ؟

sima_6600
30-08-2011, 08:50
دوستان امروز که بازو اجرا کردم تو بازی پیغام داد که این ورژن دیگه ساپرت نمیشه . ولی وقتی سرور های بازی رو میارم و میخوام برم تو سرور صفحه سیاه میشه و همینطور میمونه و کنسول هم همش ارور میده در ضمن ورژن بازیه من اینه iw4m1:1.0.214
چیکارش کنم ؟

شما فایل iw4mp.cfg رو با notpad باز کن و enable_updates 1 و enable_upload 1 بعد save کن.
بعد یک فایل دیگه هم هست در مسیر bootstrap با همون اسم iw4mp.cfg باز همون کار ها رو انجام بده و سیو کن.بعد با چیز پی ان وصل شو و بازی رو اجرا کن باید اپدیت بشه اگر نشد پوشه bootstrap رو پاک کن و دوباره بازی رو اجرا کن چند دقیقیقه بعد درست میشه.:10:

Saeed System
30-08-2011, 11:58
شما فایل iw4mp.cfg رو با notpad باز کن و enable_updates 1 و enable_upload 1 بعد save کن.
بعد یک فایل دیگه هم هست در مسیر bootstrap با همون اسم iw4mp.cfg باز همون کار ها رو انجام بده و سیو کن.بعد با چیز پی ان وصل شو و بازی رو اجرا کن باید اپدیت بشه اگر نشد پوشه bootstrap رو پاک کن و دوباره بازی رو اجرا کن چند دقیقیقه بعد درست میشه.:10:
سلام خسته نباشید.

من هم همین مشکل رو امروز صبح پیدا کردم. همین کارهایی که گفتید انجام دادم یعنی آپدیتها خودشون روی

1 بودند بعد با چیز پی ان باز کردم ولی آپدیت نکرد بعد همون طور که گفتید پوشه bootstrap رو پاک کردم و با

چیز پی ان باز کردم بازی رو بازم آپدیت نکرد و فقط به پوشه bootstrap خالی ساخت و وارد بازی شد و

همونجوریه و درست نشد .

ممنون میشم کمک کنید:11:

Saeed System
30-08-2011, 16:54
پوشه cache رو پاک کردم و فایل caches.xml پاک کردم و بعد بازی رو با چیز پی ان باز کردم و آپدیت شد و درست شد

lucky_luke
03-09-2011, 06:07
سلام
من ایدی XF ساختم به توصیه یه نفر تو بازی
حالا دوتا مشکل دارم:

1-اصلا بازی رو نشناخته و توی لیست بازیام نمیاد

2-درست نمیدونم به چه درد میخوره XF ؟جز چت کردن و کارهایی که با farps هم میشه کرد

ایدی ایکس فایرم اینه:

1gigabit
توی بازی هم اینم:
lucky luke

در ضمن چرا بازی کردن ملت اینجوریه؟

ما کانتر رو هم حساب شده تر از این بازی میکردیم:20:

نقشه داشتیم .......هماهنگ پیش میرفتیم.......همدیگه رو ساپورت میکردیم........یه تازه کار بی استعداد هم باهامون بود که ازش به عنوان طعمه استفاده میکردیم :21: میزاشتیمش وسط تا تیم حریف بیاد سراغش

ولی اینجا هرکسی سرشو میندازه پایین میره یه طرفی............... بعضی وقتا یه طرف مون خالی میشه و یکی میاد از پشت دخل همه رو میاره:13:

بهشون هم میگم plan بدین جوابم اینه:try to kill

amirhashem
04-09-2011, 18:27
اینم سرور کلن های بجه های آبادان حوین شن :

85.185.227.69:28960

kortol
04-09-2011, 22:46
1-اصلا بازی رو نشناخته و توی لیست بازیام نمیاد
آموزش اضافه کردن بازی به لیست ایکس فایر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2-درست نمیدونم به چه درد میخوره XF ؟جز چت کردن و کارهایی که با farps هم میشه کرد
در واقع شما با داشتن این نرم افزار و داشتن آی دی(نام کاربری XF دوستانتون ) از آنلاین بودن آنها مطلع میشید و وقتی روی نام اونها درنرم افزار کلیک کنید صفحه چت شخصی برای شما باز میشه که سمت راست اون یه فلش کوچیم هسا و یه منوی کشویی رو براتون باز میکنه ..
.توی اون منوی کشویی ادرس آی پی اون سروری که دوستتون داره اونجا بازی میکنه هست و می تونید با کپی کردن اون راحت به اون سرور متصل بشید
آموزش بازی کردن با ایرانی ها و وارد کردن ای پی هم در اینجا گفته شده :

در ضمن چرا بازی کردن ملت اینجوریه؟

ما کانتر رو هم حساب شده تر از این بازی میکردیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نقشه داشتیم .......هماهنگ پیش میرفتیم.......همدیگه رو ساپورت میکردیم........یه تازه کار بی استعداد هم باهامون بود که ازش به عنوان طعمه استفاده میکردیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میزاشتیمش وسط تا تیم حریف بیاد سراغش

ولی اینجا هرکسی سرشو میندازه پایین میره یه طرفی............... بعضی وقتا یه طرف مون خالی میشه و یکی میاد از پشت دخل همه رو میاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهشون هم میگم plan بدین جوابم اینه:try to kill
خوب این بازی به صورت نشون دادن یه مبارزه نوین و واقعی هستش ( جون عمش !) کسی دیگه به استراتژی فکر نمی کنه ....

اکثرا مثل اسب اول بازی میرن جلو تا به قول معروف سریع یه جای مناسب برای کمپ کردن پنهان کنن ( چیزی که زیاده جا و واقعا بعضی هاشون به عقل جن هم نمیرسه !!!)
استراتژی توی این بازی معنا نداره و کشتن و زنده موندن هست که مهمه !!!! بعد از یه مدت بازی کردن عادت می کنید ...

ولی اینجا هرکسی سرشو میندازه پایین میره یه طرفی............... بعضی وقتا یه طرف مون خالی میشه و یکی میاد از پشت دخل همه رو میاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما باید توی هر مپ و نقشه یه محل مناسب پیدا کنید و مبارزات رو از همون جا پیگیری کنید ....اون محل باید هم دید خوبی توی نقشه داشته باشه و هم راه ورودی کمتری داشته باشه و در حد امکان از دید مستقیم دشمن هم دور باشه ..... البته دیگه اکثر سوراخ سمبه ها شناسایی شده و با تجربه ها سریع اول به همون جاها حمله می کنن......

کلا مشکل اصلی لین بازی همین سوراخ سمبه ها هستند به طوری که داد خیلی از بازیکن ها در اومده وقرار دوباره توی نسخه جدید این بازی نقشه ها مثل نسخه شماره mw1 به همون حالت عالی و آرمانی برگردند !!!!

amirhashem
04-09-2011, 23:45
50.22.239.54:62051 (aiw://connect/50.22.239.54:62051)

BMW.M3_E46
04-09-2011, 23:55
آقا ما بعد از 20min پینگ بازی میره 999 دیگه میمونه علتش چیه!؟؟

kortol
05-09-2011, 08:52
آقا ما بعد از 20min پینگ بازی میره 999 دیگه میمونه علتش چیه!؟؟
تو این مواقع این دوتا فایل به اینترنت وصل میشن برای آنلاین بازی کردن :
iw4mp.dat
iw4mp.exe
هر کدوم از این فایل ها مقداری از پهنای باند رو برای بازی کردن اشغال می کنند که اگه توی فایر وال سیستم یا برنامه هایی مثل NetLimiter براشون محدودیت دسترسی به اینتر اعمال کنید پینگتون درست میشه ...
در واقع شما به جای اینکه ارسال داشته باشید باید دریافت خوبی رو داشته باشید اما وقتی پینگتون بالا میره این دوتا کار بر عکس میشه یعنی شما ارسال خوبی دارید اما دریافتتون به شدن افت میکنه ....
برای تنظیم این ارسال ها و دریافت ها می تونید از برنامه ای مثل NetLimiter استفاده کنید که ارسال و دریافت پهنای باند اینترنت روزیر نظر میگیره ..در ضمن برنامه هایی مثل آپدیت اوتوماتیک انتی ویروس هم ممکنه باعث بالارفتن پینگ بشه ...کلا موقع بازی هر برنامه ای که ممکن باشه از اینترنت استفاده کنه رو باید ببندید تا پینگتون به مشکل بر نخوره ...(من که خودم از این NetLimiter استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی برای پینگ نداشتم ...داخلش هم میشه تعریف کرد که چه برنامه ای به اینترنت وصل بشه یا نشه ...حتی سرعت ارسال و دریافت رو هم میشه به صورت دستی تنظیم کرد )

BMW.M3_E46
05-09-2011, 16:15
تو این مواقع این دوتا فایل به اینترنت وصل میشن برای آنلاین بازی کردن :
iw4mp.dat
iw4mp.exe
هر کدوم از این فایل ها مقداری از پهنای باند رو برای بازی کردن اشغال می کنند که اگه توی فایر وال سیستم یا برنامه هایی مثل NetLimiter براشون محدودیت دسترسی به اینتر اعمال کنید پینگتون درست میشه ...
در واقع شما به جای اینکه ارسال داشته باشید باید دریافت خوبی رو داشته باشید اما وقتی پینگتون بالا میره این دوتا کار بر عکس میشه یعنی شما ارسال خوبی دارید اما دریافتتون به شدن افت میکنه ....
برای تنظیم این ارسال ها و دریافت ها می تونید از برنامه ای مثل NetLimiter استفاده کنید که ارسال و دریافت پهنای باند اینترنت روزیر نظر میگیره ..در ضمن برنامه هایی مثل آپدیت اوتوماتیک انتی ویروس هم ممکنه باعث بالارفتن پینگ بشه ...کلا موقع بازی هر برنامه ای که ممکن باشه از اینترنت استفاده کنه رو باید ببندید تا پینگتون به مشکل بر نخوره ...(من که خودم از این NetLimiter استفاده میکنم و تا الان هم مشکلی برای پینگ نداشتم ...داخلش هم میشه تعریف کرد که چه برنامه ای به اینترنت وصل بشه یا نشه ...حتی سرعت ارسال و دریافت رو هم میشه به صورت دستی تنظیم کرد )

ممنون کار کرد!!!!
یه سوال داشتم!!!
سروری که بدون Cd-key اورجینال بازی می کنیم فرق داره با استیم!!؟(یعنی از نظر سرعت و پینگ استیم بهتره؟؟؟)

doncarllo1
05-09-2011, 16:31
همه توجه جون مادرتون کمک کنید من برای اولین بازی می خواستم بازی بلک اپس رو انلاین بازی کنم همه کارش رو انجام دادم اپدیت هم شده وقتی پلی رو می زنم که بره توی بازی این ارور رو میده EXE_CANNOT_FIND_ZONE این چی هست یکی کمک کنه تا حلش کنیم این ارور EXE_CANNOT_FIND_ZONE

MrDevil
06-09-2011, 02:01
سلام.
من سرورهای ایرانی که میرم ارور زیر رو میده:
steam authorization failed
بعدش میرم یک سرور خارجی که این ارور رو نمیده و کمی بازی میکنم و بعدش که برمیگردم به سرور ایرانی دیگه ارور نمیده.
این مشکل راه حلی داره؟؟

pcsoft
06-09-2011, 05:15
سلام
می خواستم ببینم مصرف شارژ در CoD 6 در ADSL چقدره؟

sima_6600
06-09-2011, 09:39
هر ساعت بستگی داره بین 70 تا 100 مگابایت

Mool Tee
06-09-2011, 23:15
سلام به دوستان گل.برای اینکه این بازی رو آنلاین بازی کنیم به CD KEY احتیاج داریم درسته؟وقتی CD KEY رو به Steam میدیم می تونیم همون لحظه بازی رو آنلاین بازی کنیم یا نه یه چیزی دانلود می کنه مثلا پچی یا چیزی؟حجم اون چیزی که دان می کنه چقدره؟؟

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

هر ساعت بستگی داره بین 70 تا 100 مگابایت
مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!:19: فک نکنم
و راستی یه سوال دیگه شما پینگت تو بازی چنده؟؟؟میشه درست بازی کرد؟؟؟؟ با سرعت 60 کیلوبایت دانلود میشه؟

ALI&SOAP
07-09-2011, 14:54
سلام به دوستان گل.برای اینکه این بازی رو آنلاین بازی کنیم به CD KEY احتیاج داریم درسته؟وقتی CD KEY رو به Steam میدیم می تونیم همون لحظه بازی رو آنلاین بازی کنیم یا نه یه چیزی دانلود می کنه مثلا پچی یا چیزی؟حجم اون چیزی که دان می کنه چقدره؟؟

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:14 AM ----------

عزیزم راحت میشه بدون cdkey بازی کرد:21: cdkey میخوای چیکار:31:
پست اول رو بخون دوستمون sima_6600 خوب توضیح دادن انصافا:20:

AminRz
07-09-2011, 17:24
دوستان الان که سا عت 6:30 میتونن بازی کنن ؟
برای من همش ای ارور میده . (صد در صد مطمئنم که به اینترنت وصلم و از proxy هم استفاده نمیکنم )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

artoor32
09-09-2011, 11:24
سلام
می خواستم ببینم مصرف شارژ در CoD 6 در ADSL چقدره؟

در داخل برنامه xfire نوشته در این هفته 26 ساعت cod6 بازی کردم و در برنامه کاسپراسکی Kaspersky نوشته مقدار ارسال شده cod6 در این هفته 156 مگ و دریافت شده 261 مگ

aminjeddi
14-09-2011, 01:43
دوستان اگه تو همین تاپیک قبلا راجع به روش اجرای بازی روی lan آموزشی داده شده ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته فقط lan نه آنلاین. مرسی

Oracle_Eldorado
14-09-2011, 07:07
با سلام .
دوستان عزیز هنوزم کسی هست که آنلاین بازی کنه ؟
روش آنلاین بازی کردن همون روش پست اوله ؟
اگه آره که امروز بازی رو تهیه کنم و منم بیام !

AminRz
14-09-2011, 09:44
آره . هنوز میشه .
به اینجا برو.

dashmojtaba
14-09-2011, 19:37
کسی نمیدونه تایتلها و امبلمها (همون مدالا و عکسا کنار آیدی) هر کدوم چجور به دست میاد ؟ جایی تو اینترنت ممکنه گفته باشه ؟

Rhodes
16-09-2011, 11:55
با سلام .
دوستان عزیز هنوزم کسی هست که آنلاین بازی کنه ؟
روش آنلاین بازی کردن همون روش پست اوله ؟
اگه آره که امروز بازی رو تهیه کنم و منم بیام !

بله هنوز خیلی خیلی ها هستن که میان.یکیش خود من . . .

کسی نمیدونه تایتلها و امبلمها (همون مدالا و عکسا کنار آیدی) هر کدوم چجور به دست میاد ؟ جایی تو اینترنت ممکنه گفته باشه ؟

برو اینجا نوشته.
IRANIANMW2.BLOGSKY.COM
یه فایل هست کپی میکنی و بعد رنکت میشه 70 و همه چی هم آزاده . . .

vaghean
16-09-2011, 20:54
سلام من خیلی وقته بازی نکردم حالا بعد از مدتی می خوام بازی کنم این ارورو می ده

dashmojtaba
17-09-2011, 10:40
بله هنوز خیلی خیلی ها هستن که میان.یکیش خود من . . .

برو اینجا نوشته.
IRANIANMW2.BLOGSKY.COM
یه فایل هست کپی میکنی و بعد رنکت میشه 70 و همه چی هم آزاده . . .
نه اینو که بلدم با چیت کلاً حال نمیکنم میخوام بدونم هر کدوم نشونایی که به دست آوردم به خاطر چیه :5:

راستی دیروز رفتم تو سرور خارجیا یه حالی داد راحت تو راست فری اول شدم همه چیم آزاد بود این ادااطوارای ایرانیا هم نداشتن که یکی لانچر بزنه بنش کنن :2:

h!tman
18-09-2011, 22:06
شما مشکلی ندارید ؟ برای من میزنه ورژنت ترکیده و اینا !؟

Saeed System
20-09-2011, 12:47
شما مشکلی ندارید ؟ برای من میزنه ورژنت ترکیده و اینا !؟

برای منم دیروز بود گفت ورژنم ترکیده من پوشه bootstrap و cashe رو پاک کردم و با چیز پی ان رفتم تو بازی

بعد ورژنم عوض شد و بازی آپدیت جدید شد :10:

sajad-tnt
20-09-2011, 13:37
سلام دوستان.

بالاخره بعداز مدتها تونستم آنلاين بازي كنم !
خيلي جالب هست ،فقط چندتا مشكل داره :
1. اين بازي يه نقشه كوچيك از موقعيت قرار گرفتن بازيكنان ،كنار صفحه (مثل بازي كانتر) نداره ؟!
2. خيلي شلوغ هست و هركي 1تير بهد بزنه سريع ميميري !
3. مثل اينكه Luncher هم توي سرورها ممنوع هست !
(همين كه رفتم توي بازي گفتم ببينم چه اسلحه هايي داره ، اين RPG رو آوردم زدم يكي رو لت و پار كردم بعد يارو 2 تا حرف قشنگ بهم زد و بعد كيك شدم :31:!).

راستي PassWord اين سرورهاي ايراني چي هست :31:؟!
موفق و پيروز باشيد :40:.

farshid2345678
20-09-2011, 13:59
سلام من خیلی وقته بازی نکردم حالا بعد از مدتی می خوام بازی کنم این ارورو می ده

دوست عزیز احتمالا شما با وی پی ان خواستی بازی رو اجرا کنی.برای اجرای بازی از وی پی ن و امثالهم استفاده نکنید.

MrDevil
20-09-2011, 21:20
سلام دوستان.

بالاخره بعداز مدتها تونستم آنلاين بازي كنم !
خيلي جالب هست ،فقط چندتا مشكل داره :
1. اين بازي يه نقشه كوچيك از موقعيت قرار گرفتن بازيكنان ،كنار صفحه (مثل بازي كانتر) نداره ؟!
2. خيلي شلوغ هست و هركي 1تير بهد بزنه سريع ميميري !
3. مثل اينكه Luncher هم توي سرورها ممنوع هست !
(همين كه رفتم توي بازي گفتم ببينم چه اسلحه هايي داره ، اين RPG رو آوردم زدم يكي رو لت و پار كردم بعد يارو 2 تا حرف قشنگ بهم زد و بعد كيك شدم :31:!).

راستي PassWord اين سرورهاي ايراني چي هست :31:؟!
موفق و پيروز باشيد :40:.
سلام.
خوش اومدید.
1.نقشه داره ولی با کیل استریک uav باز میشه.مثلا شما کیل استریکت رو ست میکنی رو uav ،حالا اگه شما 3 نفر رو پشت سر هم بکشید با کلید 4 نقشه برای شما و هم تیمیهاتون باز میشه.
2.حالش به همینه که مثل کانتر نیست و باید خیلی مراقب باشید.
3.بله ممنوع هست.بعضی از پرک ها هم ممنوع هست.
فکر کنم وقتی مسابقه دارن پس میزارن.
موفق باشید.

dashmojtaba
21-09-2011, 15:24
چی شد آقا ؟!
برای بار سوم میپرسم !!

کسی نمیدونه اون عکسا که برای آیدی میاد هر کدوم با چه چیزی باز میشه ؟

Zaghan_13
21-09-2011, 19:15
بچه ها میشه توی گارنا اینو بازی کرد؟xfire؟

Rhodes
22-09-2011, 08:30
بدبخت شدم.این چیه دیگه ؟؟؟؟

نه چیت زدم.نه فحش دادم.نه کاری کردم.
حالا چی کار کنم ؟؟؟

همیشگیه ؟؟

SANBOR
27-09-2011, 19:04
سلام.
خوش اومدید.
1.نقشه داره ولی با کیل استریک uav باز میشه.مثلا شما کیل استریکت رو ست میکنی رو uav ،حالا اگه شما 3 نفر رو پشت سر هم بکشید با کلید 4 نقشه برای شما و هم تیمیهاتون باز میشه.
2.حالش به همینه که مثل کانتر نیست و باید خیلی مراقب باشید.
3.بله ممنوع هست.بعضی از پرک ها هم ممنوع هست.
فکر کنم وقتی مسابقه دارن پس میزارن.
موفق باشید.

سلام
این کیل استریک چیه ؟
نه باباهر کی فله ای میاد 10 تا تیر میزنه 3 تا میکشه

Arrowtic
27-09-2011, 19:06
کیل استریک اشتباه نکنم وقتیه چند نفرو بدون مردن بکشی که هر چی تعداد بیشتر باشه قابلیت جدیدی میگیره مثل هلیکوپتر و ... .

B.J.U
27-09-2011, 19:14
شما هم قبول دارید تو خیلی از سرور بسیار بسیار چیت میشه؟
از هر 18 نفر ایرانی 15 نفرشون RANK 70 تقلبی دارن؟

M-I-L-A-D
28-09-2011, 13:30
ممنون از همه رفقا !!!؟ خیلی به کارم اوووومد !!

Mool Tee
29-09-2011, 01:59
بابا بچه ها بیاید بازی کنیم هنوز حال میده البته تا وقتی که bf3 بیاد هه هه(آنلاین) میزنه آنلاین mw رو لتو پار می کنه!!!

B.J.U
29-09-2011, 02:43
بابا بچه ها بیاید بازی کنیم هنوز حال میده البته تا وقتی که bf3 بیاد هه هه(آنلاین) میزنه آنلاین mw رو لتو پار می کنه!!!
از کجا میدونی؟ :دی

Mool Tee
29-09-2011, 16:09
از کجا میدونی؟ :دی

از تجربه آنلاین bf:10:(نسخه ها قبلی) و اخبار و اهمیتی که روی این نسخه گذاشتن(فیزیک-گرافیک-انواع تانک - جت ... )

Rhodes
29-09-2011, 18:37
من كه هنوز هر روز بازي ميكنم.

دوست عزيز kill streak هم يه قابليته كه خودت ميتوني تنظيمش كني كه مثلا اگه ٤ نفر رو بدون اينكه بميري بكشي يه جايزه بهت ميده. كه كمترينش همون uav هست.

---
- Sent from my iPod touch using Tapatalk

MrDevil
29-09-2011, 19:42
من كه هنوز هر روز بازي ميكنم.

دوست عزيز kill streak هم يه قابليته كه خودت ميتوني تنظيمش كني كه مثلا اگه ٤ نفر رو بدون اينكه بميري بكشي يه جايزه بهت ميده. كه كمترينش همون uav هست.

---
راستی چی شد بن شده بودی؟

Rhodes
29-09-2011, 22:28
راستی چی شد بن شده بودی؟

نميدونم واللا. الكي بود. بعدظهر همون روز تست كردم. درست شده بود. ديگه BANنبودم.
اينم اسمم تو بازي هست :
!|sadegh|!

---

MrDevil
30-09-2011, 01:26
نميدونم واللا. الكي بود. بعدظهر همون روز تست كردم. درست شده بود. ديگه BANنبودم.
اينم اسمم تو بازي هست :
!|sadegh|!

---
اسم من : APL

B.J.U
30-09-2011, 01:47
منم New York Minute هستم
میشناسین؟؟!

choory
01-10-2011, 11:11
چی شد آقا ؟!
برای بار سوم میپرسم !!

سلام
هر برای هر کدام از عکس ها باید کارهای خاصی انجام بدی.مثلا برای باز کردن تایتل طلایی تفنگ ها باید یک بار همه اپشن های یک تفنگ را باز کنی بعد بهت تایتل طلایی اون تفنگ را میده.یک باز پرستیژ را ریست کنی و دوباره اپشن های تفنگ را باز کنی تایتل خاکستری را بهت میده.یا تعدات هدشات با یک تفنگ بزنی بهت تایتل هدشات را میده.

یا مثلا با ac130 وقتی 1000 نفر را بزنی تایتل طلایی ac130 را بهت میده.

تعداد تایتل های خیلی زیاده برای همین نمیشه برای همش توضیح داد وقتی خودت بازی کنی میفهمی چی به چی هست.
به قسمت barracks برو قسمت challenges توی زیر مجموعه هاش میتونی تعداد کیل هایی که برای باز کردن یک تایتل و امبلمها را زده ببینی
-------------------------------------------

اسم من هم توی بازی IAC | Lem0n-ice هست.:46:

سرور

Iranian Anti-cheat Community
IP: 91.99.100.91:28960

هم چند وقتی هست که راه انداری شده و آماده سرویس دهی به شما دوستان عزیز هست.

Rhodes
01-10-2011, 23:35
چی شد آقا ؟!
برای بار سوم میپرسم !!

اوني كه رنك رو به ٧٠ ميرسونه رو اگه بربزي (يه فايل چن كيلوبايتيه) حدود ٩٠ درصدش باز ميشه.

---

Mool Tee
05-10-2011, 20:32
اسم من تو بازی اینه Maximum :31:

hno
07-10-2011, 17:39
حداکثر تعداد بازیکنان : 2
نکته : از Fix crack استفاده کنید (لینکش تو همین پسته)
نکته : برای Lan هم باید دسترسی به اینترنت برای ورود به استیم لازمه ولی برای IP از این سایت استفاده نکنید رو آکن شبکه اون پایین کلیک کنید و از اونجا IP رو بدین ولی در آنلاین نه از همون سایتی که گفتم

co-op
در آنلاین و lan فرقی نداره فقط IP
خوب اول این فایلو بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک کمکی (با تشکر از S A M S U N G )

کار هایی که سرور باید انجام بده (کسی که match رو میسازه)

1. این دو تا فایل TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll رو تو فولدر بازی کپی کنید
و بازی رو از همین TeknoGods_MW2SP.exe اجرا کنید
2.
داخل بازی spec ops رو کلیک کنید
Two Player Online رو کلیک کنید
بازی رو هاست کنید مرحله رو انتخاب کنید و تو لابی منتظر بمونید تا طرف f12 رو بزنه و بپیونده
بزای این کار IP خودتون رو به طرف مقابل بدبد
برای این که بفهمید ip خودتون رو به این سایت برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:8:
:8:

کار هایی که کلاینت باید انجام بده (کسی که میخواد به سرور وصل شه)
1. این دو تا فایل TeknoGods_MW2SP.exe and TeknoMW2.dll رو تو فولدر بازی کپی کنید
2. یه شرتکات از TeknoGods_MW2SP.exe تو هر جا که خواستین بسازین روی شرتکات کلیک راست کرده
بعد ip کسی که سرور رو میسازه بگیرین و به این صورت آخر Target کپی کنید مثال ! : TeknoGods_MW2SP --ip=10.0.0.1
مثال برای خودم target این شکلی باشه
D:\Call Of Duty Modern Warfare 2\TeknoGods_MW2SP.exe" --ip= 94.183.252.89

تو بازی f12 رو بزنین سری میره تو لابی

تو استیم هم باید عضو باشین برنامشو داشته باشین از این لینک !

نکته : بدون steam نمیشه بازی کرد....
توجه کنید اسمی که ار شما تو بازی نشون میده هم همون یوزری هست که تو steam می سازین

نکته 2 : کسی که اینترنت بهتر و CPU قوی تر داره بازی رو بسازه که حتما باید دو هسته ای باشه (حداقل)

Fix crack...

دوستان یه سایت جدید اومده مطمئن هست سریال اصلی بازی رو 20 تومن میده کسی خواست پ خ بده بهش بگم این راه های کرک دیگه کار نمی کنن

ا تشکر از alizshah که تو این 1 ماه که بن بودم تایپیکو چرخوند.... و به خاطر این آموزش

1. یدونه اکانت تو steam درست کنید( از اکانت اصلی خودتون که بازی رو مجاز گرفتید استفاده نکنید ) احتمال بن شدن دارن

2. به سایت
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرید
( فعلا کار نمیکنه )
ایمیل معتبر خودتون رو بدید و رو Submitکلیک کنید
به inbox ایمیلتون برید و ایمیلی که از طرف Zero Gear اومده باز کنید لینکی که تو ایمیل میده رو باز کنید و beta key رو کپی کنید

تو steam لوگین کنید و به تب My games برید
رو Activate a product on Steam کلیک کنید و اون کدی که کپی کرده بودید رو اینجا پست کنید
(در ضمن بگم بازی خدود گ300 مگ هستش )
تو My games راست کلیک کنید
properties > Update > Automatic updates >(select) Do not automatically update this game

به جایی که steam رو نصب کردید برید بعدش برید اینجا :
\steamapps\common\zero gear\Server
هر چی در فولدر Server هستش رو cut کنید تو یه پوشه دیگه ( اگه بعدا نمیخواد zero gear رو بازی کنید delete کنید )
بعد تمام فایل های Modern Warfare 2رو کپی کنید تو همین شاخه
\steamapps\common\zero gear\Server

از این لینک کرک جدید رو دانلود کنید :
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز فشردگی خارجش کنید و کپی کنید تو فولدر steamapps\common
تو steam لوگین کنید و به تب my games برید و zero gear رو اجرا کنید
اما این mw2 رو اجرا میکنه

بقیش مهم نیست
چند توصیه مهم : (واسه اینکه مثل من نشید و 300 مگ بیشتر دانلود نکنید )
1. اگه steam شما خیلی وقته نصبه یا قاطی داره بهتره یه بار دیگه پاک و نصب کنید و اموزش بالا رو انجام بدید
2. بازی mw2 رو یه جا دیگه نصب کنید و از اونجا کپی کنید به بخش مربوطه
3. حتما تو steam
properties > Update > Automatic updates
Do not automatically update this game انتخاب شده باشه

آخرین کرک با تشکر از آقا مجید :دی (کرک جدید میاد تو پروفایلم بگین پست 2وم رو آپدیت کنم :))

دوستان من قصد دارم که در لن بازی کنم ولی این طور که پیداست باید اینترنتی بازی کنم که در نتیجه پهنای باندم رو مصرف میکنه.ایا راهی داره که بدون وصل شدن به اینترنت بشه بازی کرد؟

باتشکر

amirkhof
07-10-2011, 23:56
کسی میدونه چجوری میشه بخش coop کال اف رو بازی کرد.
می خوام با رفیقم از طریق نت بزنیم بلد نیستم کمک کنید

MrDevil
10-10-2011, 17:34
بیشتر کلن ها بجای اینکه بازی یاد بگیرن کیک کردن و بن کردن یاد گرفتن.
دیشب تو سرور JHRM بازی میکردم تو مپ کرش دو دست از پشت رفتم همه رو زدم بعد بن شدم.
تا حالا چند بار به خاطر خوب بازی کردن کیک شده بودم ولی تا حالا بن نشده بودم.
خلاصه اینکه اگه به آدم بگن برو بیرون بهتره تا اینکه کم بیارن و بنت کنن.

amir h1999
10-10-2011, 23:09
آقا من یه چیت دانلود کردم ببینم چیه رفتم تنهایی Private Match زدم (قسم میخورم روی هیچکسی چیت نزدم فقط میخواستم تست کنم)
بعد حالا بن شدم
از مدرن وارفر 2
6 ساعت صبر کردم بعد بازی رو اورم ولی چیزی نشد
اگه میشه بگید چیکار کنم
کسی برنامه ی Unbanned رو نداره؟

Oracle_Eldorado
12-10-2011, 01:33
با سلام خدمت دوستان .
من همه ی مراحل رو طی کردم
اما تو این قسمت :

15 ، 20 درصد که میره ارور میده و میگه نمیتونه به فایل DLC دسترسی داشته باشه .
با چیز پی ان هم تست کردم نشده .
آنتی ویروس من NOD 5 هست . اونم Disable کردم بازم نشد .
Windows Firewall هم غیر فعال کردم بازم نشد .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
خواستم ببینم این فایل های آپدیت رو به صورت دستی میشه دانلود کرد و تو محل نصب بازی کپی کرد ؟
اگه روش ساده تری هم هست ممنون میشم لطف کنین .

choory
12-10-2011, 10:47
آقا من یه چیت دانلود کردم ببینم چیه رفتم تنهایی Private Match زدم (قسم میخورم روی هیچکسی چیت نزدم فقط میخواستم تست کنم)
بعد حالا بن شدم
از مدرن وارفر 2
6 ساعت صبر کردم بعد بازی رو اورم ولی چیزی نشد
اگه میشه بگید چیکار کنم
کسی برنامه ی Unbanned رو نداره؟

شما سعی کن دیگه طرف هیچ نوع چیتی نری.

بعد یک باز ویندوز عوض کن بازیت هم از اول نصب کن.ممکنه اجرا بشه.چون کس هایی بودن که با این کار xuid عوض شده و از بن خارج شدن.
میتونی یک میل هم به آلتر بزنی و تعهد بدی که دیگه چیت نمیزنی و بگی که از بن خارجت کنن.
اگه این 2 مورد جواب نداد باید مادربورد سیستم را عوض کنی تا بهت xuid جدید بده.

تا جایی هم که من اطلاع دارم برنامه ای هم برای unbanned نیست.

با سلام خدمت دوستان .
من همه ی مراحل رو طی کردم
اما تو این قسمت :

15 ، 20 درصد که میره ارور میده و میگه نمیتونه به فایل DLC دسترسی داشته باشه .
با چیز پی ان هم تست کردم نشده .
آنتی ویروس من NOD 5 هست . اونم Disable کردم بازم نشد .
Windows Firewall هم غیر فعال کردم بازم نشد .
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
خواستم ببینم این فایل های آپدیت رو به صورت دستی میشه دانلود کرد و تو محل نصب بازی کپی کرد ؟
اگه روش ساده تری هم هست ممنون میشم لطف کنین .

یعنی میخواد فایل های dlc را دانود کنه ارور میده؟!!
اگه آره چون حجم dlc ها بالا هست احتمالا نمیتونه بگیره شما dlc ها را جداگانه دانلود کن بریز داخل بخش مربوطه بعد بزار با npv آپدیت بشه.

Oracle_Eldorado
12-10-2011, 11:13

بعد یک باز ویندوز عوض کن بازیت هم از اول نصب کن.ممکنه اجرا بشه.چون کس هایی بودن که با این کار xuid عوض شده و از بن خارج شدن.
میتونی یک میل هم به آلتر بزنی و تعهد بدی که دیگه چیت نمیزنی و بگی که از بن خارجت کنن.

یعنی میخواد فایل های dlc را دانود کنه ارور میده؟!!
اگه آره چون حجم dlc ها بالا هست احتمالا نمیتونه بگیره شما dlc ها را جداگانه دانلود کن بریز داخل بخش مربوطه بعد بزار با npv آپدیت بشه.

میبینم که هنوزم کاربرای قدیمی فعالیت دارن !
آره عزیز تو دانلود DLC ها مشکل داره .
یه چیز جالب اینه که ، 10% رو تو 5 ثانیه دانلود میکنه ،
یه دفعه گیر میکنه و سرعتش میاد پایین .

میشه لینک دانلود رو لطف کنی ؟

choory
12-10-2011, 13:17
میبینم که هنوزم کاربرای قدیمی فعالیت دارن !
آره عزیز تو دانلود DLC ها مشکل داره .
یه چیز جالب اینه که ، 10% رو تو 5 ثانیه دانلود میکنه ،
یه دفعه گیر میکنه و سرعتش میاد پایین .

میشه لینک دانلود رو لطف کنی ؟

چیکار کنیم p30 مارا معتاد خودش کرده.:20:

خدمت شما.

uones4u
12-10-2011, 14:25
بیشتر کلن ها بجای اینکه بازی یاد بگیرن کیک کردن و بن کردن یاد گرفتن.
دیشب تو سرور JHRM بازی میکردم تو مپ کرش دو دست از پشت رفتم همه رو زدم بعد بن شدم.
تا حالا چند بار به خاطر خوب بازی کردن کیک شده بودم ولی تا حالا بن نشده بودم.
خلاصه اینکه اگه به آدم بگن برو بیرون بهتره تا اینکه کم بیارن و بنت کنن.

تایید میشه ، منم تو یه سرور بود همین مشکل شما رو داشتم یه 4 دستی همه رو کشتم بعد منو کیک کرد نمی دونم به چه خاطر این کارها رو میکنن در صورتی 80 درصد همه شون از چیت اتفاده میکردن...:41:

amir h1999
12-10-2011, 15:23

مرسی
مادربرد که نمیتونم عوض کنم چون 1 ماه نی که خریدمش
میشه اون میل رو بدی؟
اگه جواب نداد بعد وین عوض میکنم
ولی من یه جای ستینش خوندم مثل ایمکه 3 روز نمیشه بازی کرد
آیا بن دائمیه؟
در ضمن بازم میگم:خدا شاهده روی هیچ کس چیتی نزدم فقط میخواستم ببینم چیه حتی نمیدونستم Reciol یعنی چی که بخوام حتی No Recoil استفاتده کنم
قصم هم نمیخورم چون کار دروغ گو هسات

artoor32
12-10-2011, 15:40
مرسی
میشه اون میل رو بدی؟
آیا بن دائمیه؟
در ضمن بازم میگم:خدا شاهده روی هیچ کس چیتی نزدم فقط میخواستم ببینم چیه حتی نمیدونستم Reciol یعنی چی که بخوام حتی No Recoil استفاتده کنم

ربطی به مادربرد نداره اگه قرار باشه چیزی عوض کنی باید مودم Adsl رو عوض کنی یا اگه با کابل شبکه وصله با usb وصلش کنی یا بر عکس.چون باید mac مودم یا ادبتور کانکشن عوض بشه(که این کار با تعویض ویندوز از xp به 7 یا برعکسش میشه) البته با برنامه های تغییر مک هم میشه این کارو کرد
اینو فقط برای این دارم بتون میگم چون گفتید تستی میخواستم بزنم تا چیت رو بشناسید اتفاقا شناختن چیت خوبه باعث میشه چیترا هم بهتر بشناسید.برای خود چیترا 3 روز بن شدن هم کمه

choory
12-10-2011, 18:02
مرسی
میشه اون میل رو بدی؟
آیا بن دائمیه؟

شما برو به سایت آلتر اونجا باید پیداش کنی.من چون خودم بهش احتیاجی نداشتم نمیدونم دقیقا چی هست (الان هم سایت آلتر برای من باز نمیشه) فقط میدونم دوستانی که بن میشدن این کار را انجام میدادند.
قبلا در صورتی که برای بار اول بن میشدی 3 روز بود.الان نمیدونم دقیقا به چه صورتی هست.

No Recoil هم باعث میشه که لگد تفنگ حذف بشه.

ربطی به مادربرد نداره اگه قرار باشه چیزی عوض کنی باید مودم Adsl رو عوض کنی یا اگه با کابل شبکه وصله با usb وصلش کنی یا بر عکس.چون باید mac مودم یا ادبتور کانکشن عوض بشه(که این کار با تعویض ویندوز از xp به 7 یا برعکسش میشه) البته با برنامه های تغییر مک هم میشه این کارو کرد
اینو فقط برای این دارم بتون میگم چون گفتید تستی میخواستم بزنم تا چیت رو بشناسید اتفاقا شناختن چیت خوبه باعث میشه چیترا هم بهتر بشناسید.برای خود چیترا 3 روز بن شدن هم کمه

دوست عزیز آلتر بر اساس xuid بن میکنه نه mac address.برای همین ربطی به مودم نداره.
من خودم با لپ تاپ بازی میکنم.خیلی وقت ها شده خونه خودمون نبودم و خط adsl و مودم یکی از دوستان یا آشنایان استفاده کردم و xuid همیشه ثابت بوده.
اگه اینی که شما میگی بود باید هر بار برای من یک xuid می ساخت که به این صورت نیست.

========================================
این هم یک آمار جالب از تعداد کسانی که تا الان بن شدن.

Oracle_Eldorado
12-10-2011, 18:27
چیکار کنیم p30 مارا معتاد خودش کرده.:20:

خدمت شما.

ممنون .
دوست عزیز فرق این 2 تا چیه ؟

Resurgence DLC
Stimulus DLC

choory
12-10-2011, 19:27
ممنون .
دوست عزیز فرق این 2 تا چیه ؟

Resurgence DLC
Stimulus DLC

خواهش میکنم.

خب هر کدام یک سری مپ جداگانه هستن.
هر کدام از dlc ها شمال 5 تا مپ هست که وقتی دانلود کنی و در میسر مربوطه بریزی به مپ های بازی اضافه میشه.

شما اول برو به مسیر zone/dlc ببین مثلا مپ های storm-salvage-crash-fuel-vacant و... داخلش هست یا نه.این را برای این گفتم که مطمئن بشی که dlc ها را نداری بعد دانلود کنی.

اگه امکان دانلود نداری میتونی از دوستانی که این بازی را دارن که معمولا تعدادشون هم کم نیست بخواهی در اختیارت قرار دهند.شما ساکن کدام شهر هستی؟اگه اصفهان باشی من در خدمتم.

Oracle_Eldorado
12-10-2011, 20:10
خواهش میکنم.

خب هر کدام یک سری مپ جداگانه هستن.
هر کدام از dlc ها شمال 5 تا مپ هست که وقتی دانلود کنی و در میسر مربوطه بریزی به مپ های بازی اضافه میشه.

شما اول برو به مسیر zone/dlc ببین مثلا مپ های storm-salvage-crash-fuel-vacant و... داخلش هست یا نه.این را برای این گفتم که مطمئن بشی که dlc ها را نداری بعد دانلود کنی.

اگه امکان دانلود نداری میتونی از دوستانی که این بازی را دارن که معمولا تعدادشون هم کم نیست بخواهی در اختیارت قرار دهند.شما ساکن کدام شهر هستی؟اگه اصفهان باشی من در خدمتم.

دوست عزیز من اینا رو دارم

mp_compact
mp_compact_load
mp_complex
mp_complex_load
mp_crash
mp_crash_load
mp_overgrown
mp_overgrown_load
mp_storm
mp_storm_load

اینا به کنار
وقتی روی iw4mp کلیک میکنم ، میره واسه آپدیت .
به هرحال من فایل ها رو زدم دانلود .
اولیه 2 تا پارت اولش دانلود شده دارم تا امشب پارت سوم هم دانلود میشه .
شما خودتم بازی میکنی ؟
هنوزم با GG و Xfire میشه بازی کرد ؟

choory
12-10-2011, 20:32
دوست عزیز من اینا رو دارم

mp_compact
mp_compact_load
mp_complex
mp_complex_load
mp_crash
mp_crash_load
mp_overgrown
mp_overgrown_load
mp_storm
mp_storm_load

اینا به کنار
وقتی روی iw4mp کلیک میکنم ، میره واسه آپدیت .
به هرحال من فایل ها رو زدم دانلود .
اولیه 2 تا پارت اولش دانلود شده دارم تا امشب پارت سوم هم دانلود میشه .
شما خودتم بازی میکنی ؟
هنوزم با GG و Xfire میشه بازی کرد ؟

شما dlc دوم یعنی Stimulus را داری.

معمولا آپدیت چیزی طول نمیکشه و راحت باید رد بشه.جالا شما dlc اول دانلود کن ببین درست میشه یا نه.

شما به لینک زیر هم یک سر بزن و تست کن ببین ok میشه یا نه.

بله من خودم هم وقت بشه روزی 1 ساعت بازی میکنم.
GG را نمیدونم اما میتونی بازی را به xfire معرفی کنی.البته بدون xfire هم میشه.اما xf هم داشته باشی بد نیست.
توی همون وبلاگی که برای دانلود dlc ها دادم آموزش شناساندن بازی به xf هم هست.

Oracle_Eldorado
13-10-2011, 01:14
شما dlc دوم یعنی Stimulus را داری.

معمولا آپدیت چیزی طول نمیکشه و راحت باید رد بشه.جالا شما dlc اول دانلود کن ببین درست میشه یا نه.

شما به لینک زیر هم یک سر بزن و تست کن ببین ok میشه یا نه.

بله من خودم هم وقت بشه روزی 1 ساعت بازی میکنم.
GG را نمیدونم اما میتونی بازی را به xfire معرفی کنی.البته بدون xfire هم میشه.اما xf هم داشته باشی بد نیست.
توی همون وبلاگی که برای دانلود dlc ها دادم آموزش شناساندن بازی به xf هم هست.

دستت درد نکنه عزیز .
بالاخره درست شد .
از ساعت 11:30 تا الان بازی کردم !
خودت کدوم سرور میری ؟

choory
13-10-2011, 01:29
دستت درد نکنه عزیز .
بالاخره درست شد .
از ساعت 11:30 تا الان بازی کردم !
خودت کدوم سرور میری ؟

خواهش میکنم.
کاری نکردم.

من بیشتر سرور خودمون هستم.

amir h1999
13-10-2011, 14:55
منم دیگه بن نیستم
همون Unbanner رو پیدا کردم کار کرد

MrDevil
13-10-2011, 18:04
سلام.
برای ویدیو گرفتن از بازی با کیفیت بالا از چه برنامه ای استفاده کنم؟؟

hno
13-10-2011, 18:49
دوستان من دو تا کامپیوتر رو با هم برای بازی در لن شبکه کردم ولی زمانی که در کامپیوتر کلاینت هستم همین طور در کنسول مدام ارور Bad magic رو میده.دلییش چیه؟زمانی هم که میزنم و وارد بازی میشم همینطور در مرحله ی Fetch میمونه و پیش نمیره.

باتشکر

Oracle_Eldorado
14-10-2011, 01:20
خواهش میکنم.
کاری نکردم.

من بیشتر سرور خودمون هستم.

وقتی که Server List رو میزنم کلی سرور میاره که نمیدونم این کدومه .
چطوری میشه مستقیم برم رو این سرور ؟
تو کانتر وقتی ~ میزدی ، تو قسمت Command ها وقتی Connect رو میزدم و آدرس سرور رو میزدم کانکت میشد .
اما تو این نمیدونم چطوریه .

choory
14-10-2011, 01:59
سلام.
برای ویدیو گرفتن از بازی با کیفیت بالا از چه برنامه ای استفاده کنم؟؟

معمولا دوستان برای گرفتن فیلم و عکس داخل بازی از همین برنامه xfire استفاده میکنند.

وقتی که Server List رو میزنم کلی سرور میاره که نمیدونم این کدومه .
چطوری میشه مستقیم برم رو این سرور ؟
تو کانتر وقتی ~ میزدی ، تو قسمت Command ها وقتی Connect رو میزدم و آدرس سرور رو میزدم کانکت میشد .
اما تو این نمیدونم چطوریه .

شما داخل سرور لیست هستی روی گزینه آخر سمت راست یعنی پینگ کلیک کن تا لیست سرور ها را بر اساس پینگ مرتب کنه.سپس یک بار سرور ها را رفرش کن.حالا سرور های ایران که پینگ پایینی دارن در اول لیست قرار میگیرند.

اگه هم مستقیم میخواهی کانکت بشی میتونی وقتی بازی باز شد alt+tab بزنی از بازی بیایی بیرون قسمت پایین کنسول بازی تایپ کنی connect 91.99.100.91 سپس enter بزنی و بری داخل بازی.تا به سرور کانکت بشه.به جای اون آی پی میتونی آی پی سرور های دیگه را هم قرار بدهی.

hno
14-10-2011, 08:37
سلام دوستان
من میخواهم این بازی رو به صورت لن و بدون نیاز به اتصال به اینترنت بازی کنم . دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ، خیلی وقت دنبالش هستم ولی هنوز چیزی پیدا نکردم .

ممنون میشم طریقه لن بازی کردن رو بهم بگید
مرسی

choory
14-10-2011, 10:52
سلام دوستان
من میخواهم این بازی رو به صورت لن و بدون نیاز به اتصال به اینترنت بازی کنم . دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ، خیلی وقت دنبالش هستم ولی هنوز چیزی پیدا نکردم .

ممنون میشم طریقه لن بازی کردن رو بهم بگید
مرسی

سلام دوست عزیز.

شما از آموزش زیر استفاده کن.

در نگاه اول یکم سخت به نظر میاد اما وقتی انجام بدی میبینی نسبتا راحته.

dashmojtaba
16-10-2011, 00:17
این آدمینا مریضن ؟ طرف فحش میده جوابشو میدی بن میکنه سروره داریم!

Oracle_Eldorado
16-10-2011, 01:07

بابا من همون سرور IAC رفتم ،
داشتیم بازی میکردیم ، سرور پر بود .
منو Kick کردن یکی دیگه Join شد :|
یعنی شعورشون در حد ...

choory
16-10-2011, 01:27

کدوم سرور بودی.معمولا badword را اول warn میدن دفعه بعد کیک میکنن.شما هم بهتره جواب کسی که بد دهنی میکنه را ندی خود ادمین سرور کیکش میکنه.

یعنی شعورشون در حد ...

ببین هزینه هر سروری که برای بازی ران میشه ماهیانه بین 100 تا 150 هزار تومن هست.که این هزینه بین تعدادی که معمولا ادمین هستن تقسیم میشه.

برای همین الویت با اون ها هست و اگه سرور full باشه و ادمین بخواهد بیاد داخل معمولا نفر آخر که تعداد کیل کمتری داره و عضو کلنی نیست را کیک میکنند.قبلش هم به طرف میگن برای چی کیک میشی.

dashmojtaba
16-10-2011, 08:59
خود آدمینه فحش داد خاک بر سرش نمیگم چه سروری غیبت نشه البته اسمشم یادم نیست حیفه مغزمو برای این عوضیا مشغول کنم

یعنی شعورشون در حد ...
کرمشونه ؟

choory
16-10-2011, 11:06
خود آدمینه فحش داد خاک بر سرش نمیگم چه سروری غیبت نشه البته اسمشم یادم نیست حیفه مغزمو برای این عوضیا مشغول کنم
کرمشونه ؟

اگه توی سرور iac بوده بگو کی فحش داده تا لاگ سرور را ببینم و رسیدگی کنم.

اون مورد هم توی پست بالا توضیح دادم نه میخواهیم کسی را اذیت کنیم نه با کسی دشمنی داریم.

dashmojtaba
17-10-2011, 12:33
اگه توی سرور iac بوده بگو کی فحش داده تا لاگ سرور را ببینم و رسیدگی کنم.

اون مورد هم توی پست بالا توضیح دادم نه میخواهیم کسی را اذیت کنیم نه با کسی دشمنی داریم.
دستت به جایی میرسه ؟ آدمینی خودت ؟!
والا من سرگرم بازی بودم فقط یادمه خود همون که بن کرد یه چیزی گفت منم فحشی نداده بودم الکی کیک یا بن میکنن اینا

اینی که تو میگی اگه باشه که خیلی خوبه اما یه سر معمولی برو تو سرورا ببین چه فحشو فحشکشیه ! :13:

amirkhof
20-10-2011, 14:41
بچه های سرور IAC با همه مشکل دارن
منم اونجا بودم با یکیشون دعوام شد رفتم بیرون :jealous:
با اسمم مشکل داشتن :hmm:

یه بارم یکیشون تو سرور بود گفت WH زدی برو بیرون از این حرفا
tempban ام کرد چون نرفتم بیرون

Rhodes
20-10-2011, 23:55
من نميدونم اين سرورا صاحب نداره.امروز تو سرور jhrm بودم الكي tempbanشدم. چرا؟ نفهميدم.

---

choory
21-10-2011, 20:12
بچه های سرور IAC با همه مشکل دارن
منم اونجا بودم با یکیشون دعوام شد رفتم بیرون :jealous:
با اسمم مشکل داشتن :hmm:

یه بارم یکیشون تو سرور بود گفت WH زدی برو بیرون از این حرفا
tempban ام کرد چون نرفتم بیرون

یعنی چی با همه مشکل دارن؟؟اگه مشکل داشتن که همیشه سرور فول نبود.

اگه دعوات شد که سر چی دعوا کردی.شما حق نداری با کسی توی سرور دعوا کنی چه عضو کلن باشه چه غریبه
اگه با اسمت مشکل داشتن اسمت چی بوده.الان هرکی با هر اسمی دوست داره پا میشه میاد داخل.

اگه از ادمین ها بهت گفتن که wh داری حتما داشتی و تابلو بازی کردی که بهت گفتم.معمولا 90 درصد تشخیص ها درست هست.

شما مطمئن باش گه سالم بازی کنی طبق مقررات سرور عمل کنی به کسی بد دهنی نکنی هیچ موقع از سروری tempban نمیشی.

من نميدونم اين سرورا صاحب نداره.امروز تو سرور jhrm بودم الكي tempbanشدم. چرا؟ نفهميدم.

---

اتفاقا صاحب دارن.اگه نداشتن یه وی پی اس 100-150 تومنی اونجا برای بازی کردن شما نبود.
شما حتما یک کاری انجام داری که بن شدی.
ممکنه badword بوده که دفعه اول warn هست دفعه دوم tempban (خود سرور انجام میده)
استفاده از perk های غیر مجاز
استفاده از اسلحه های غیر مجاز
بی توجهی به حرف ادمین و....

Rhodes
21-10-2011, 21:39
یعنی چی با همه مشکل دارن؟؟اگه مشکل داشتن که همیشه سرور فول نبود.

اگه دعوات شد که سر چی دعوا کردی.شما حق نداری با کسی توی سرور دعوا کنی چه عضو کلن باشه چه غریبه
اگه با اسمت مشکل داشتن اسمت چی بوده.الان هرکی با هر اسمی دوست داره پا میشه میاد داخل.

اگه از ادمین ها بهت گفتن که wh داری حتما داشتی و تابلو بازی کردی که بهت گفتم.معمولا 90 درصد تشخیص ها درست هست.

شما مطمئن باش گه سالم بازی کنی طبق مقررات سرور عمل کنی به کسی بد دهنی نکنی هیچ موقع از سروری tempban نمیشی.

اتفاقا صاحب دارن.اگه نداشتن یه وی پی اس 100-150 تومنی اونجا برای بازی کردن شما نبود.
شما حتما یک کاری انجام داری که بن شدی.
ممکنه badword بوده که دفعه اول warn هست دفعه دوم tempban (خود سرور انجام میده)
استفاده از perk های غیر مجاز
استفاده از اسلحه های غیر مجاز
بی توجهی به حرف ادمین و....

من ليست تمام پرك هاي مجاز و غير مجاز رو ميدونم.بي شخصيتم نيستم كه توي يه سرور با كسي كل كل كنم. حرف بد هم مطمئنم نزدم.

---

dashmojtaba
22-10-2011, 12:26
نمیدونم این اسلحه غیرمجاز دیگه چه صیغه ایه سرورای ایرانی راه انداختن اگه غیرمجازه برای چی خارجیا اشکالی نداره براشون ؟! تازه بامبولای سرورای ایرانی به همینجا ختم نمیشه ! دث استریک ها و پرک ها !!! هم مجاز غیرمجاز کردن اخه خوشگل ! دیگه پرک ایرادش چیه ممنوع کردید ؟! آدم قشنگ یاد قدیما میفته که نوار کاستای موسیقی مجاز و غیرمجاز بودن
درود برسرور خارجی :13:
یه سری بازیا هم هست که انگار کلاً ایرانیا باهاش مشکل دارن مثل گان گیم که زیباترین بازیای کال افه و خیلی کم میبینم یه ایرانی داشته باشه
مسئولین این سرورا اصلاً چیکارن ؟ چند کلاس سواد دارن که بعضیاشون اینقدر بی ادب تشریف دارن ؟ وقتی تو سرور حرف بد بهت بزنن معلومه سر بازی آدم احساساتی ترم هست و کم کمش مثل خودشو باید جواب داد پس چه معنی داره فحش بدنو بعد جوابشو بدیم بعد بن کنن ؟!

choory
22-10-2011, 19:22
نمیدونم این اسلحه غیرمجاز دیگه چه صیغه ایه سرورای ایرانی راه انداختن اگه غیرمجازه برای چی خارجیا اشکالی نداره براشون ؟! تازه بامبولای سرورای ایرانی به همینجا ختم نمیشه ! دث استریک ها و پرک ها !!! هم مجاز غیرمجاز کردن اخه خوشگل ! دیگه پرک ایرادش چیه ممنوع کردید ؟! آدم قشنگ یاد قدیما میفته که نوار کاستای موسیقی مجاز و غیرمجاز بودن
درود برسرور خارجی :13:
یه سری بازیا هم هست که انگار کلاً ایرانیا باهاش مشکل دارن مثل گان گیم که زیباترین بازیای کال افه و خیلی کم میبینم یه ایرانی داشته باشه
مسئولین این سرورا اصلاً چیکارن ؟ چند کلاس سواد دارن که بعضیاشون اینقدر بی ادب تشریف دارن ؟ وقتی تو سرور حرف بد بهت بزنن معلومه سر بازی آدم احساساتی ترم هست و کم کمش مثل خودشو باید جواب داد پس چه معنی داره فحش بدنو بعد جوابشو بدیم بعد بن کنن ؟!

اگه اسلحه ای یا پرکی را میگن غیر مجاز برای این هست که کس هایی که توی بازی هستن لذت بیشتری ببرن.
شما تصور کن توی یه مپ با مد sd هستی یک نفر میاد با rpg یا gl مزینه توی بیس طرف مقابل همه میمیرن.
یا میای یک نفر را هد شات کنی ls داره می افته زمین راحت میزنتت.یا یک نارجک ازش می افته میترکی.
یا توی مد sd هستی آخرین نفر هستی با 4 نفر مقابلت وقتی همه یا حتی یک نفر سنسور داشته باشه به نظرت شانسی برای بردن داری؟
ممکنه بگی اتفاقا خیلی خوبه و همه بردارن اما وقتی همه برداشتن میبینی عملا دیگه نمیتونی بازی کنی.

مد هایی هم که میگی مثل همان gun game و zombi یا isnaip یا hide and seek و... چون مدهای استاندارد بازی نیستن و خود یوزر ها ساختن یک مقدار ران کردنش مشکل داره البته سرور های ایرانی هم بعضی موقع ها این مود ها را قرار میدن.البته خیلی کم اون هم به خاطر همون مشکلاتی که گفتم.

شما همین الان میتونی خودت یه سرور ران کنی و با مشکلاتش روبرو بشی.
اگه ادمینی بد دهنی کرده اون از بی شخصیتی خودش بوده.
اگه داخل سرور iac بوده که من به شخصه از شما عذر خواهی میکنم.

hno
23-10-2011, 17:13
سلام
دوستان من قصد بازی کردن در لن رو داشتم که برای این منظور از وب سایت alterIWnet نسخه ی مخصوصشون که برای بازی انلاین هست رو گرفتم و بعدش فایل مربوط به بازی افلاین و مراحل رو هم انجام دادم ولی یه مشکلی که دارم اینه که زمانی که iw4mp که حجمش 3 مگ هست رو باز میکنم صفحه ی مربوط به iwnet یه لحظه باز میشه و سریع بسته میشه هیچ اروری هم نمیده.درضمن تنظیمات مربوط بهش رو هم کامل انجام دادم و در هر دو کامپیوتر که ویندوز 7 دارند هم تست کردم در هر دو به همین صورت هست.
دوستان شاید من الان بیشتر از 1 ماهه که دونبالشم دیگه یواش یواش داره رو عصابم راه میره.
لطفا یکی از دوستان راهنمایی کنه.
باتشکر فراوان

joorabeban
24-10-2011, 04:02
وقتی من میام توی فروم پی سی ورد هرچیزی که شرایط سایت هست رو قبول کردم که اومدم پست میدم نامه فدات بشم قربونت برم افتخار بده بیا فروم ما ندادن که بیام پپست بدم......پس هر شرطی که گذاشتن و شروطی که ممکنه جدیدا بزارن ادمین های سایت باید اجرا کنم حتا اگه خوشم نیاد

دقیقا مثل اینه که بگم :
بابا گند به این صایت های ایرانی سایت های خارجی همش فیلم پورن دارن چرا نمیزاری پی سی ورد مگه چشه؟

اگه من خیلی مستاق هستم که سایتی داشته باشم با شرایط خودم راه بازو جاده هم بسی دراز بفرمایم برم برای خودم سایت فروم بزنم هرچی دلم میخواد بزارم

این مثال فکر کنم روشن کنه که کسی که ماهانه +100 تومن برای یک سرور بازی خرج میکنه حقش محفوظه که حتا از اسم من خوشش نیاد من رو بن کنه.نامه نداده التماس نکرده بیام تو سرورش

هر مدی مپی هر چی میزاره من باید خودم رو هماهنگ کنم نه در کمال گستاخی بگم جم کن بابا سنسور مگه چشه؟

لطفا یک سوزن به خود نیشتری به دیگری نیز گاهی بزنیم.

dashmojtaba
24-10-2011, 16:01
اگه اسلحه ای یا پرکی را میگن غیر مجاز برای این هست که کس هایی که توی بازی هستن لذت بیشتری ببرن.
شما تصور کن توی یه مپ با مد sd هستی یک نفر میاد با rpg یا gl مزینه توی بیس طرف مقابل همه میمیرن.
یا میای یک نفر را هد شات کنی ls داره می افته زمین راحت میزنتت.یا یک نارجک ازش می افته میترکی.
یا توی مد sd هستی آخرین نفر هستی با 4 نفر مقابلت وقتی همه یا حتی یک نفر سنسور داشته باشه به نظرت شانسی برای بردن داری؟
ممکنه بگی اتفاقا خیلی خوبه و همه بردارن اما وقتی همه برداشتن میبینی عملا دیگه نمیتونی بازی کنی.

مد هایی هم که میگی مثل همان gun game و zombi یا isnaip یا hide and seek و... چون مدهای استاندارد بازی نیستن و خود یوزر ها ساختن یک مقدار ران کردنش مشکل داره البته سرور های ایرانی هم بعضی موقع ها این مود ها را قرار میدن.البته خیلی کم اون هم به خاطر همون مشکلاتی که گفتم.

شما همین الان میتونی خودت یه سرور ران کنی و با مشکلاتش روبرو بشی.
اگه ادمینی بد دهنی کرده اون از بی شخصیتی خودش بوده.
اگه داخل سرور iac بوده که من به شخصه از شما عذر خواهی میکنم.
دیگه وقتی میان به جای هشدار مودبانه میگن ... تو ناموس هرکسی چیت بزنه (یه اسپم ساخته آدمین معلوم الحال یکی از سرورها که تا میری توش برات نوشته میشه !!) معلومه از کجا برداشتن سرور زدنو رفتن تو این کارا ...
والا اگر استدلالای شما باشه که نارنجکو کلاً هر پرکو کمکی رو باید برداشت ! البته از این بدترشم هست مثلاً میان میگن به جز نایف هیچی نزنید و هرکیم خواست بازی کنه بهش فحش میدن خب این یعنی چی ؟! یا مثلاً اینکه میگید سرورا نمیتونن بازی دستکاری شده بسازن همون سرچن دستروی رو دستکاریش نکردن که هرکی کشته شد باید تا آخر بازی صبر کنه ؟! والا من تو هر سرور خارجی رفتم از این ضدحالا نخوردم ولی ایرانیا انگار خوششون میاد (البته آدمینارو منظورمه ! )وقتی بازیو اینجور ساختنو سرورای ایرانی با بهانه های بنی اسرائیلیشون برش میدارن غیراستاندارد بودن خودشونو ثابت کردن وگرنه من مدتهاست با خارجیا هم بازی کردم آرپیجیو نارنجکو پرکو سنسورو همه چیم بوده و از این اتفاقات که میگیدم افتاده و هیچکسی ایراد نگرفته چون بازی اصلش همینه و خلافی درش نشده تازه این خلافه که روال عادیو تغییر بدین نه فقط تو کالاف تو هر بازیو مسابقه ای ...
اگر میخواهید بازی عادلانه تر بشه نباید که برید بقیه رو از امکاناتی که به خاطرش برداشتن رفتن زحمت خریدو بازیو یادگیریشو به خودشون دادن محروم کنید زدن لانچر لذت خاصی داره که ایرانیا با این قوانین مسخره که تو اکثر سرورا مثلاً برای اینکه چندنفر با هم کشته نشن براش گذاشتن ازش محرومن ! خب اینا جزو بازیه مثلاً دیدم بعضیا واقعاً تو چت حرفای خنده داری میزنن (همونا که هی باو باو میکنن و ادا اطواراشون حالمو به هم میزنه) وقتی یکی کرپکیج اون یکیو زودتر بهش میرسه میگن دزد ! آخه انسان عاقلو بالغ !!! مگه تو جنگ دشمن برای برداشتن اسلحت ازت اجازه میگیره که برای برای تصاحب یه هلیکوپتر که به خاطر زرنگی طرف بوده هرچی فحش بلدی حواله میکنی ! :2:
بعدم تو اون سرورای خارجی همه چی عادی برگزار میشه و حتی خود من که تو ایرانیا فقط به خاطر پینگ میامو دل خوشیم ندارمو مقامیم اغلب اوقانت نمیارم با اینکه پینگم اونجا به مراتب بالاتر بوده و در نتیجه کلی زودتر تیرا بهم میخورده اما اعصابم از این بامبول بازیا راحت بوده و حتی یه بار با همین شرایطم تو راست اول شدم !

من بیش از این بحثو باز نمیکنم فقط برای فرهنگ ایرانی جماعت که حتی تو جامعه مجازیم گندش درمیاد متأسفم و امیدوارم اوضاع سرورا از اینی که هست بهتر بشه !

Rhodes
24-10-2011, 22:04
راس ميگه نميدونم توي يه سرور يه نوشته مياد ميگه چيز تو ناموس چيتر.

---

doncarllo1
24-10-2011, 22:17
خود کلن ها هم همشون از اول بازی شروع نکردن 70 بشن به نظر من اصلا حال نمیده این طوری:8:

ardalan_zapata
26-10-2011, 00:09
من دوتا سری مپ های DLC رو دانلود کردم
ولی الان به هر سروری میخام جوین بشم مپ هاشون اکثرا فرق میکنه
از کجا میتونم مپ هایی مثل
Afghan
karachi
rust
و کلا بقیه مپ ها رو دانلود کنم؟

joorabeban
26-10-2011, 14:17
من دوتا سری مپ های DLC رو دانلود کردم
ولی الان به هر سروری میخام جوین بشم مپ هاشون اکثرا فرق میکنه
از کجا میتونم مپ هایی مثل
Afghan
karachi
rust
و کلا بقیه مپ ها رو دانلود کنم؟

از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت کن که مپ کراچی جداگانه و کلیه مپ ها در پوشه Zone در پوشه ENGLISH هست که 2 فایل ENnglish 1 و 2 شامل تمامی فایل ها به غیر از مپ های پیشفرض یعنی مپ های rust , afghan, estate,...
هست.
در صورتی که به یک مپ خاص نیاز دارید که نمیتونید پیدا کنید همونجا پیغتم بدید براتون آپ لود میشه و لینک در بلاگ قرار داده خواهد شد.

ardalan_zapata
26-10-2011, 21:41
از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددقت کن که مپ کراچی جداگانه و کلیه مپ ها در پوشه Zone در پوشه ENGLISH هست که 2 فایل ENnglish 1 و 2 شامل تمامی فایل ها به غیر از مپ های پیشفرض یعنی مپ های rust , afghan, estate,...
هست.
در صورتی که به یک مپ خاص نیاز دارید که نمیتونید پیدا کنید همونجا پیغتم بدید براتون آپ لود میشه و لینک در بلاگ قرار داده خواهد شد.

با سلام و ممنون از شما
من این فایل ها رو دانلود کردم
ولی موقعی که خواستم بریزم دیدم این هارو دارم تو پوشه
به هر حال باز هم مپ هام کامل نیست و وارد همه سرورها نمیتونم بشم و میپرم بیرون

joorabeban
26-10-2011, 22:59
با سلام و ممنون از شما
من این فایل ها رو دانلود کردم
ولی موقعی که خواستم بریزم دیدم این هارو دارم تو پوشه
به هر حال باز هم مپ هام کامل نیست و وارد همه سرورها نمیتونم بشم و میپرم بیرون
عرض کردم که شما بازیتون رو باز کنید و برید قسمت پریویت مچ و دونه دونه مپ ها رو امتحان کنید اگه با زدن استارت رفتید توی مپ که مشکلی ندارید و میتونید توی سرور ها هم بازی کنید
توی هر مپی هم که نمیتونید برید و ارور میده بگید تا براتون آپ بشه توی همون بلاگ.

hessam2006
29-10-2011, 01:00
سلام

الان این بازی بخوایم آنلاین بازی کنیم چه مراحلی باید بگذرونیم ؟
پچ چی میخواد

joorabeban
29-10-2011, 01:56
سلام

الان این بازی بخوایم آنلاین بازی کنیم چه مراحلی باید بگذرونیم ؟
پچ چی میخواد
mw2.blogsky.com/1389/12/01/post-21/

یکی از روش های A
B
C
رو انجام بده.

1navid
29-10-2011, 16:17
سلام نمیدونم جاش اینجاست یا نه
من مدتیه Call Of Duty Modern Warfare 2 رو آنلاین بازی می کنم به خودم رو به 70 رسوندم با هزار بدبختی بدون چیت ولی دیگه خسته شدم وقتی می بینم هر کی از جاش پا میشه با چیت رکورد میزنه اعصابم میریزه به هم دیگه می خوام از چیت استفاده کنم
اگه میشه چند تا چیت خوب مثل (یدونش هست هم سر رو هدف می گیره هم مشخصات دشمن رو نشون می ده) می خوام
ممنون

Aria1997
29-10-2011, 17:57
درود دوست عزیز

ببین این به کارت میاد

این سایت خیلی‌ خوب واسه تهیه کردن چیت‌های مربوطه که توی آلمان هستش اما من اهل چیت کردن نیستم :11:

1navid
29-10-2011, 19:01
درود دوست عزیز

ببین این به کارت میاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایت خیلی‌ خوب واسه تهیه کردن چیت‌های مربوطه که توی آلمان هستش اما من اهل چیت کردن نیستم :11:
خدایش منم نبودم ولی فوقتی می بینم بیشتریا دارند چیت میزنند ناراحت میشم تو یه سرور بودم نفر دوم بودم با 60 کشته نفرسوم 36 تا کشته بود ولی نفر اول 380 تا آخه همچین چیزی بودن چیت امکان داره (سرور هم free for all ) بود
حالا کدوم از این چیت ها بدرد بخوره

Aria1997
29-10-2011, 19:12
خدایش منم نبودم ولی فوقتی می بینم بیشتریا دارند چیت میزنند ناراحت میشم تو یه سرور بودم نفر دوم بودم با 60 کشته نفرسوم 36 تا کشته بود ولی نفر اول 380 تا آخه همچین چیزی بودن چیت امکان داره (سرور هم free for all ) بود

معمولان قدیمیا کار نمیکنن چرا که آنتی هکینگ آپدیت می‌شه

پیشنهاد می‌کنم جدیدترین ها‌رو بردارید :46:

Aria1997
29-10-2011, 19:34

Immer Neues :27:

Aria1997
29-10-2011, 19:35

1navid
29-10-2011, 21:26
اتفاقا آنتی هکینگ آپدیت شد حالا بازی نمیاد چکارش کنم؟؟

Aria1997
29-10-2011, 21:37
اتفاقا آنتی هکینگ آپدیت شد حالا بازی نمیاد چکارش کنم؟؟

هک‌های دیگه رو امتحان کن

اگه نشد بدون که آنتی هکینگ قوی شده و نمی‌شه ازش گذشت

هک‌های دیگه رو امتحان کن و نتیجشو بگو ببینیم چی‌ می‌شه :10:

MrDevil
30-10-2011, 12:14
سلام نمیدونم جاش اینجاست یا نه
من مدتیه Call Of Duty Modern Warfare 2 رو آنلاین بازی می کنم به خودم رو به 70 رسوندم با هزار بدبختی بدون چیت ولی دیگه خسته شدم وقتی می بینم هر کی از جاش پا میشه با چیت رکورد میزنه اعصابم میریزه به هم دیگه می خوام از چیت استفاده کنم
اگه میشه چند تا چیت خوب مثل (یدونش هست هم سر رو هدف می گیره هم مشخصات دشمن رو نشون می ده) می خوام
ممنون
سلام.
:13:
اگه همه مثل شما فکر کنن که دیگه نمیشه بازی کرد.

Rhodes
30-10-2011, 22:28
من اصلا نميفهمم بازي با چيت چه حالي ميده؟ طرف كارش فقط تير زدن تو ديواره. كه چي شانسي بخوره به يه نفر…
يعني چي آخه؟

---

Mool Tee
30-10-2011, 22:34
من اصلا نميفهمم بازي با چيت چه حالي ميده؟ طرف كارش فقط تير زدن تو ديواره. كه چي شانسي بخوره به يه نفر…
يعني چي آخه؟

---
یک سری اسکل چیتر هستن می خوان بازی رو خراب کنن حالا که چی تو نفر اول باش ولی با چیت همه هم میفهمن چیت داری پس هیچ ارزشی نداره ضررم داره بهت میگن چیتر ولی ضرر نیستش:31::27:

Aria1997
30-10-2011, 22:35
يعني چي آخه؟

---

داداش منWARROCK رو گذشتم کنار بخاطر همین چیت

وقتی‌ همه چیت می‌کنن خوب شما یا باید بازی نکنی‌ یا باید تو هم همرنگ جماعت بشی‌

دیگه حالم از هرچی‌ چیته بهم میخوره :2:

Jeff hardy M
30-10-2011, 22:57
سلام
من میخوام از روو این اموزش بازی رو انلاین انجام بدم . مشکلی پیش نخواهد امد که ؟ اموزشش درسته ؟ :

:11:

MrDevil
30-10-2011, 23:12
سلام
من میخوام از روو این اموزش بازی رو انلاین انجام بدم . مشکلی پیش نخواهد امد که ؟ اموزشش درسته ؟ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:
سلام.
خیر.کامل و درسته.

Jeff hardy M
31-10-2011, 14:56
سلام
ممنون
وقتی رو سرور لیست کلیک میکنم هیچ سروری رو نمیاره :(
پینگم 30 هست

مشکل چیه ؟

Jeff hardy M
31-10-2011, 15:11
از کجا باید اسمم رو تغییر بدم ؟

Rhodes
31-10-2011, 20:08
از کجا باید اسمم رو تغییر بدم ؟

توي محل نصب بازي دنبال فايل alternet configure يه چيزي تو اين مايه ها. بعد كه روش بزني گزينه تغيير اسم مياد.

---

amirkhof
31-10-2011, 22:22
ایرانی جماعت اصلا چیت ندارن فقط بلف میزنن
اگر هم داشته باشن تعداد کمی هستن که خریدن چیت های مفتی کار نمیکنن
چون یارو پینگش شاخه شاید عکس العمل سریع تر باشه شما فکر کنی چیت زده
توی سرور IAC با اسمم مشکل دارن چون اسمم baradare basiji بود
اون کسی هم که به من گفت چیتر قسم خوردم حرفمو باور نکرد نوب بدبخت
هر جا مارو میبنه میگه چیتر

abed_0567
01-11-2011, 09:37
سلام به همه
من میخام 2 call of duty
با LAN ‎
بازی کنم میشه کمک کنید
‏(من وایرلس دارم و میخام این بازی رو با یکی از دوستام که وایرلس داره با lan ‎بازی کنیم)
راستی وایرلسم از ایناست که یه دونه آنتن داره باید بزاری بالا پشت بوم (فضای باز)

Rhodes
01-11-2011, 15:43
اين قضيه كه تير تو ديوار ول ميدن بعد رد ميشه ميگن چيت نيست باگه يعني چي؟

---

joorabeban
01-11-2011, 21:21
اين قضيه كه تير تو ديوار ول ميدن بعد رد ميشه ميگن چيت نيست باگه يعني چي؟

---

شما این ویدئو رو ببین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین چیته!
اما این ویدئو رو ببین این باگ ه بازی و حرفه ای بودن داش رضا (ی چیتر به شوخی همیشه بهش میگیم) هست.میبینی که از بازی خودش فیلم گرفته و چیتی وجود نداره در صفحه بازیش
هر کی هم که ادعا میکنه خیلی حرفه ای هست یک فیلم بگیره که 9 نفر رو بکشه بدون مردن از بازی خودش نه توسط دیگران و به صورت اسپکت.همه کلاهشون رو به افتخارش (مثل رضا ) ور میدارن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز اینجا:

گاهی به علت باگ بازی از پست دیوار اسلحه دشمن میاد بیرون و شما شلیک میکنی و یا اسمش به صورت قرمز از پشت دیوار نشون داده میشه که اینا باگه اما ویئو اول رو ببینی یارو رو YOU کلید کرده و مستقیم میزنه.

Rhodes
01-11-2011, 21:43
مثلا توي مپ ترمينال طرف از پله آهني جلو اومده بالا ديوار رو بسته به تير. بعد خورد به من بدبخت.

---

Aria1997
01-11-2011, 21:44
آقا شما این ویدئو آخریو ساختی ؟؟؟ (صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ) :31:

عجب چیزی بود !!! :18:

بخدا همه چیت می‌کنن نمیدونم چیکار کنم کسی‌ راهی‌ داره ؟؟؟ :10:

1navid
01-11-2011, 22:33
من که از این تیر های پشت دیوار زیاد خوردم
فعلا هم بیخیالش شدم بتلفیلد 3 رو هم تموم کردم حالا دارم هاردش رو بازی می کنم

joorabeban
02-11-2011, 00:38
آقا شما این ویدئو آخریو ساختی ؟؟؟ (صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ) :31:

عجب چیزی بود !!! :18:

بخدا همه چیت می‌کنن نمیدونم چیکار کنم کسی‌ راهی‌ داره ؟؟؟ :10:
نه این کار رضا هست با ایدی R@NGER
توو بازی و ادمین کلن رنجر بازی خوب به این میگن که از صفحه خودش فیلم گرفته اگه چیتی داره نشون میداد خب!
چون اونجا نزده که اسپکتور کسی ازش فیلم گرفته.
میبینید نقشه ها رو حفظه و جایی که بازیکنای دشمن ریسپاون (ظاهر ) میشن بعد مردن بلده و شانسی میزنه و یکی در میاد اونجا میمیره.:5:
چیت نزنید دوستان بازی رو از چشمتون میندازه
چندین صفحه قبل کامل توضیح دادم در موردش لینکش رو پیدا کنم میزارم.
یافتم:

ببینین به حد کافی توضیح داده شده در صفحه 234 همین تاپیک

abed_0567
02-11-2011, 06:30
سلام به همه
من میخام 2 call of duty
با LAN ‎
بازی کنم میشه کمک کنید
‏(من وایرلس دارم و میخام این بازی رو با یکی از دوستام که وایرلس داره با lan ‎بازی کنیم)

help . HELP

abed_0567
02-11-2011, 08:30
سلام به همه
من میخام 2 call of duty
با LAN ‎
بازی کنم میشه کمک کنید

help HELP *کمک کمک

choory
02-11-2011, 11:21
سلام به همه
من میخام 2 call of duty
با LAN ‎
بازی کنم میشه کمک کنید

help . HELP

help HELP *کمک کمک

سلام دوست عزیز.
نیازی نیست چندین پست پشت سر هم بزنید.
یک بار سوال را بپرسید اگه کسی از دوستان بخونه و جواب را بلد باشه حتما جواب میده.

سوال شما یکم گنگ هست.
این تاپیک برای MW2 هست.پس اگه سوال شما مربوط به COD 2 هست به این تاپیک ربطی نداره.
اما اگه منظور شما COD MW2 هست بفرمایید تا راهنمایی کنم.
بعد منظور شما که وایرلس داریم میخواهیم با LAN بازی کنیم را نمیفهمم :13:
شما اگه هر 2 سیستم به نت دسترسی داشته باشه میتونید با آموزش هایی که برای انلاین بازی کردن هست 2 نفری با هم بازی کنید.

abed_0567
02-11-2011, 12:45
شرمنده من با موبایل اومدم
سرعتشم خیلی پاینه براین قاطی زیاد میکنه منم نفهمیدم 2تا پست پشت سرهم زدم متوجه نشده بودم بازم شرمنده
اگه میشه بگید واسه کالوف دیوتی 2 کجا باید برم واسه لن بازی کردن بدون اینکه به اینترنت وصل بشم
‏(جنگ جهانی 2 فکرکنم باشه؟)
باید از کسی که داره به ما سرویس میده ازش بخام برام یه سرور واسه لن بسازه یا خودمم میتونم بسازم
من وایرلسم وایفا نیست فکر کنم نانواستیشن5 باشه از اینا که باید انتو بزاری بالا پشت بوم
و از طریق وایرلس خودم میتونم برم داخل کامپیوتر دوستم اگه کامپیوترش و وایرلسش روشن باشه و یه فولدرم شئیر کنه
خب مشه مثل شبکه کردن دو کامپیوتر از طریق وایرلس این کارو کرد

abed_0567
04-11-2011, 21:57
???:13:???

pouyapro
07-11-2011, 15:20
چون اموزشهای صفحه اول قدیمیه میپرسم.
هنوز هم میشه MW2 رو انلاین بازی کرد؟ با فایلها و اموزشهای صفحه اول میشه بازی کرد یا نیاز به راه جدیدیه؟
اگه نه MW رو چی؟

Rhodes
07-11-2011, 19:35
هنوز هم میشه MW2 رو انلاین بازی کرد؟ با فایلها و اموزشهای صفحه اول میشه بازی کرد یا نیاز به راه جدیدیه؟
اگه نه MW رو چی؟

بله ميشه.من خودم هرروز دارم بازي ميكنم

---

pouyapro
07-11-2011, 23:32
بله ميشه.من خودم هرروز دارم بازي ميكنم

---
میشه بگی با کدوم روش؟

joorabeban
08-11-2011, 06:51
اگه نه MW رو چی؟

با این روش (mw2 100% تست شده و مطمئن)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو صد البته میشه (mw (cod4 رو هم انلاین بازی کرد همونجور که هر روز همه بازی میکنن ولی منبع دقیق و تست شده نداشتم،به همین خاطر نخواستم اطلاعات غلط تو این مورد داشته باشی.

pouyapro
08-11-2011, 11:39
(این تاپیک چرا تشکر نداره؟!)

uones4u
10-11-2011, 00:53
سلام

مثل اینکه من بن شدم از بازی ولی به هیچ دلیلی آخه نه اهل چت و از این مزخرفات هستم ونه چیز دیگر ..

دوستان یه راهنمایی بکنید که ما از بن دربیایم ، حالمون گرفتس بد جور :10:

ezio29
10-11-2011, 01:03
دوستان روشی برای LAN بازی کردن نیست؟
من برای گیم نت میخوام
اگه کسی چیزی بلده خواهشا بگه
دسترسی به نت هم نیست
یعنی تلفنش مشکل داره برا همینم دسترسی نداره

abed_0567
10-11-2011, 01:19
??ھیشکے بلد نیست??

abed_0567
10-11-2011, 06:20
??ھیشکے بلد نیست??

Rhodes
10-11-2011, 08:24
??ھیشکے بلد نیست??

ببین این به دردت میخوره دوست عزیز :

سلام

مثل اینکه من بن شدم از بازی ولی به هیچ دلیلی آخه نه اهل چت و از این مزخرفات هستم ونه چیز دیگر ..

دوستان یه راهنمایی بکنید که ما از بن دربیایم ، حالمون گرفتس بد جور

abed_0567
10-11-2011, 09:07
مر30 عزیز
ولی بازم مشکلم حل نشد واسه لن توضیح نداده . من چه جوری 2 کامی رو با وایرلس(نانواستیشن5) به هم شبکه کنم؟؟؟

uones4u
10-11-2011, 15:01
ممنون ولی بازم درست نشد من هنوز بن هستم اساتید راه دیگه ای نیست....:45:

Rhodes
12-11-2011, 10:30
دوستان من چی کار کنم ؟ داخل مپ derail که میخوام بررم لودینگ که میاد میپره بیرون میگه disk read error....
چی کارش کنم ؟؟؟

ممنونم

joorabeban
12-11-2011, 11:25
دوستان من چی کار کنم ؟ داخل مپ derail که میخوام بررم لودینگ که میاد میپره بیرون میگه disk read error....
چی کارش کنم ؟؟؟

ممنونم

شما باید اول مپ دریل (هر دو فایل اصلی و فایل 25 کیلو بایتی لودش رو )رو دانلود کنی از کجا؟ از اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه باز هم مشکلت حل نشد میری چک میکنی 2 فایل material.ff و اونیکی که گفته شده تو بلاگ رو اگه نداشتی باید 2 فایل English 1 , English 2 رو هم دانلود کنی.

arman0261
15-11-2011, 18:31
سلام

دوستان یه راهنمایی بکنید که ما از بن دربیایم ، حالمون گرفتس بد جور :10:

شما اگه چیت زدی چیتتو پاک کن یه چایی بخور بعده 6 ساعت درست میشه! :31:

uones4u
15-11-2011, 19:09

یه دو روزی بیخیال بازی کردن شدم اما بعد دو روز به حالت عادی برگشت .:8:

5ajad
15-11-2011, 19:22
من نمیدونم شما ها به چه امیدی بازی میکنین؟
بازی ای که رقبات همه aim bot و wh و هزار کوفت دیگه استفاده میکنن چه لذتی داره واقعا؟:13:

MrDevil
15-11-2011, 23:01
من نمیدونم شما ها به چه امیدی بازی میکنین؟
بازی ای که رقبات همه aim bot و wh و هزار کوفت دیگه استفاده میکنن چه لذتی داره واقعا؟:13:
اینجوری هم که میگید نیست.همه که چیت ندارن.کلا مد شده هر کیو میزنی میگه چیته.

5ajad
16-11-2011, 23:16
اینجوری هم که میگید نیست.همه که چیت ندارن.کلا مد شده هر کیو میزنی میگه چیته.
اکثرا دارن
منم اینقدر ها هم کی میگی نوب نیستم...از پیشکسوت هاشم:دی
طرف زوم کرده گوشه ی دیوار به حالت نشسته , یهو بر میگرده هد شات میکنه ... علم غیب که نداره:27:
یا با sniper داره ملت رو میزنه یهو اون کلتو در میاره بر میگرده پشت سرشو میزنه...نمیشه گفت تجربس این که![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این صحنه ها زیاد تو این سرور های آلتر دیدم...من که گذاشتم کنار این بازیو!
پ.ن:
اکثر اونهایی که از قدیم mw2 رو آنلاین بازی میکردن هم این بازی رو بوسیدن گذاشتن کنار...دلیلشو هم این چیتر ها میگن!:|

MrDevil
17-11-2011, 00:06
اکثرا دارن
منم اینقدر ها هم کی میگی نوب نیستم...از پیشکسوت هاشم:دی
طرف زوم کرده گوشه ی دیوار به حالت نشسته , یهو بر میگرده هد شات میکنه ... علم غیب که نداره:27:
یا با sniper داره ملت رو میزنه یهو اون کلتو در میاره بر میگرده پشت سرشو میزنه...نمیشه گفت تجربس این که![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این صحنه ها زیاد تو این سرور های آلتر دیدم...من که گذاشتم کنار این بازیو!
پ.ن:
اکثر اونهایی که از قدیم mw2 رو آنلاین بازی میکردن هم این بازی رو بوسیدن گذاشتن کنار...دلیلشو هم این چیتر ها میگن!:|
قصد توهین نداشتم.
بله چیت زیاده ولی منظور من این بود هنوز به حدی نرسیده که دیگه نشه بازی کرد.

javad_orton
22-11-2011, 00:35
میشه از طریق کابل Lan با دو سیستم بازی کرد؟
لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه :19:
javad_april@yahoo.com

pouyapro
22-11-2011, 11:49
من بالاخره انلاین شدم ببینم چطوره. همه رنکها 70! حتی یک نفر هم 69 نبود.منم با رنک 1 اون وسط!
چطوره حساب کتاب نداره؟ اگه مشکلی نداره و بن نمیکنن بگین چجوری رنکم رو ببرم بالا.

choory
22-11-2011, 15:29
میشه از طریق کابل Lan با دو سیستم بازی کرد؟
لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه :19:
javad_april@yahoo.com

سلام دوست عزیز.
بله میشه با لن هم بازی کنید.

آموزش مولتی پلیر mw2 به صورت آفلاین از طریق لن

من بالاخره انلاین شدم ببینم چطوره. همه رنکها 70! حتی یک نفر هم 69 نبود.منم با رنک 1 اون وسط!
چطوره حساب کتاب نداره؟ اگه مشکلی نداره و بن نمیکنن بگین چجوری رنکم رو ببرم بالا.

البته اینی که شما میگی همه رنک 70 پرستیژ 10 هستن درست نیست.خیلی را میشناسم که خودشون دارن بازی میکنن و پرستیژ میزنن.اما 90 درصد افراد رنک 70 پرستیژ 10 ریختن.

شما میتونی از طریق آموزش زیر پرستیژ 10 رنک 70 بریزی

ساده ترین روش برای بالا بردن رانک به 70

pouyapro
22-11-2011, 17:44
البته اینی که شما میگی همه رنک 70 پرستیژ 10 هستن درست نیست.خیلی را میشناسم که خودشون دارن بازی میکنن و پرستیژ میزنن.اما 90 درصد افراد رنک 70 پرستیژ 10 ریختن.[/code]
100% بازی بعضیها در حد رنک 170ه.ولی میبینی از 14 نفر دو گروه 10 نفرشون با هم 5 تا کیل ندارن انوقت رنکها 70 !
از پرستیژ 10 استفاده کنم بن نمیکنن؟

princesoroush
24-11-2011, 15:33
سلام. اگه فاصله دو تا کامپیوتر زیاد باشه (100-150 متر) چجوری میشه لن بازی کرد ؟

dashmojtaba
24-11-2011, 23:21
راهی برای آنلاین بازی کردن مدرن وارفیر3 هم هست ؟

Rhodes
26-11-2011, 09:27
راهی برای آنلاین بازی کردن مدرن وارفیر3 هم هست ؟

بله ديگه. شما يه دونه cd key با قيمت ٢٠ تا ٢٥ هزارتومن ميخريد.بازي رو از استيم دانلود ميكنيد.بعد راحت بازي ميكنيد(بازي اورجينال ميشه ديگه)

Sent from my iPod touch using Tapatalk

dashmojtaba
28-11-2011, 21:28
بله ديگه. شما يه دونه cd key با قيمت ٢٠ تا ٢٥ هزارتومن ميخريد.بازي رو از استيم دانلود ميكنيد.بعد راحت بازي ميكنيد(بازي اورجينال ميشه ديگه)

نه منظورم این کارای پرخرج نبود :دی
حالا منتظر بمونیم ببینیم ترفندی برای این ورژنم میاد یا نه
راستی تو شاتگان کدوم اسلحه رو بیشتر میپسندید و توش شگرد داریم ؟

Rhodes
28-11-2011, 21:50
نه منظورم این کارای پرخرج نبود :دی
حالا منتظر بمونیم ببینیم ترفندی برای این ورژنم میاد یا نه
راستی تو شاتگان کدوم اسلحه رو بیشتر میپسندید و توش شگرد داریم ؟

پس بايد يه سالي صبر كنيم تا هكش بياد.
راستش من اصلا شاتگان دست نميگيرم.يه ump45 با يه magnum.
همين عاليه.

Zaghan_13
29-11-2011, 13:12
این رو هنوز هم میشه رایگان بازی کرد؟

اگه میشه و اگه از بازی لینک مطمئنی هست و دارین بذارین که یکم -- اینو بازی کنم و حالشو ببرم:31:

GRANDOLDERWOLF
01-12-2011, 07:21
این رو هنوز هم میشه رایگان بازی کرد؟

اگه میشه و اگه از بازی لینک مطمئنی هست و دارین بذارین که یکم -- اینو بازی کنم و حالشو ببرم:31:

سمت راست آموزش انلاین هست میتونی پیداش کنی.

seyed_mahdi
01-12-2011, 13:05
سلام به همه
من هم مشکل LAn رو دارم
قبلش بگم من این بازی رو بصورت دونفره با Multiplayer بازی کردم بدون هیچ مشکلی

اما یه نکته ای هست اینکه تو این آموزش گفته اگر دوستتون سرور بود
همینجا سواله آیا برای اینکه یکی از دونفر سرور باشه باید از طریق همین لنچر بره یا باید فایل IWeserver رو اجرا کنه بعد بره تو بازی؟
این سواله
چون خود لنچر هم قسمتهای مختلفی داره که یکیش نوشته IP server لطفا اونایی که بازی کردن بصروت لن قسمت Co op رو کمک کنن

یه آموزش کامل و بی نقص بزارن اینقدر کسی اذیت نشه بخدا گناه داریم

خودتون دیدید چقدر دوستان تو LAN این بازی در قسمت Co op مشکل دارن.

پس یکی کمک کنه.ممنون

در ضمن من یه مشکل دیگه دارم اینکه ( هم PC ویندوز 7 هست هم لب تاپ) یکی به یکی فقط وصل میشه یعنی لب له PC فقط وصل میشه منظورم تو بازی هست تو قسمت انتقال اطلاعات هیچ مشکلی نیست تو بازی Starcraft که خیلی ساده هست برای Lan اینو تست کردم و فهمیدم کسی میدونه مشکل از چیه؟

GRANDOLDERWOLF
03-12-2011, 01:42
پس بايد يه سالي صبر كنيم تا هكش بياد.
راستش من اصلا شاتگان دست نميگيرم.يه ump45 با يه magnum.
همين عاليه.

احسنت :46:

dashmojtaba
06-12-2011, 21:22
تازگیها تو چت یه اصطلاحات عجیبی غریبی مثل باو مد شده چرا اینجوری میکنن اینا ؟! :21:

aso.farmesk
06-12-2011, 23:01
سلام دوستان من میخوام یه گیم نت بزنم اگه بخام cod6 رو شبکه ای بزارم باید چیکار کنم بهترین روش کدومه ؟

sinasalar2007
07-12-2011, 19:42
کسی میتونه این مشکل منو حل کنه ؟

کسایی که این بازی رو دارن یه لطفی کنن این فایلی که اسمش رو میبینن برام اپلود کنن

GRANDOLDERWOLF
08-12-2011, 09:41
کسی میتونه این مشکل منو حل کنه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسایی که این بازی رو دارن یه لطفی کنن این فایلی که اسمش رو میبینن برام اپلود کنن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

کپی میکنی در مسیر:
zone\english

sinasalar2007
08-12-2011, 22:56
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

کپی میکنی در مسیر:
zone\english

ای بابا ! این نسخه چه قدر ایراد داره ! اصلا مسیری به نام zone نداره !!!! سه تا فولدر هست با این نام ها : main , miles, extras
ایراد از MW3 که نصبیدم نیست ؟! شاید MW2 با MW3 مشکل داره ! ولی مسیر نصب یکی نیست ...

saeed_2007r
11-12-2011, 04:42
;کسی میدونه باید این فایل رو که تو صفحه اول گذاشتین کجای دیگه دانلود کنم .آخه من الان با سرعت شیسم512
تنها میتونم 4kbدانلود کنم سروربسیار وضعش خرابه.دومیشم که از سرور پاک شده!!!

choory
11-12-2011, 09:56
;کسی میدونه باید این فایل رو که تو صفحه اول گذاشتین کجای دیگه دانلود کنم .آخه من الان با سرعت شیسم512
تنها میتونم 4kbدانلود کنم سروربسیار وضعش خرابه.دومیشم که از سرور پاک شده!!!

سلام.
اون آموزش که خیلی خیلی قدیمی هست و شما فایل ها را هم دانلود کنید نمیتونید ازش استفاده کنید.
شما میتونید از آموزش وبلاگ زیر استفاده کنید.

موفق باشید.

saeed_2007r
11-12-2011, 10:12
3شب پشت سر هم میذاشتم واسه دانلود فردا که پا میشدم رو 40%بود...
adsl512هم دارم!!!
او تشکر کجاست...؟
متشکرم دوست عزیز

GRANDOLDERWOLF
11-12-2011, 22:37
ای بابا ! این نسخه چه قدر ایراد داره ! اصلا مسیری به نام zone نداره !!!! سه تا فولدر هست با این نام ها : main , miles, extras
ایراد از MW3 که نصبیدم نیست ؟! شاید MW2 با MW3 مشکل داره ! ولی مسیر نصب یکی نیست ...
پوشه zone
7 8 گیگ فایل داره نداریش؟ گلا برو بازار 2 تومن بده یه نسخه جدید بخری بهتره.

حسام دان
12-12-2011, 02:26
سلام کی میتو نه به من کمک کنه؟
من میخام mw2 لن بازی کنم و همه کارهائی هم که باید انجام دادم ولی وقتی میخام وارد بازی بشم این پیغامو میده:

حسام دان
12-12-2011, 02:32
من همه آموزش ها رو هم به درستی انجام دادم ولی نمیدونم مشکل از کجاست رو یک سیستم دیگه امتحان کردم راحت کار کرد ولی این اینجوریه لطفا هر جور میتونین بهم کمک کنین ممنون میشم

dashmojtaba
12-12-2011, 06:07
گندترین مپ کالاف از نظر شما کدومشه ؟

saeed_2007r
12-12-2011, 09:51
گندترین مپ کالاف از نظر شما کدومشه ؟
دوست عزيز اين تاژيك جاي اين مباحث نيست...
بحث خود را در بخش متفرقه ادامه بديد... ممنون

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

سلام کی میتو نه به من کمک کنه؟
من میخام mw2 لن بازی کنم و همه کارهائی هم که باید انجام دادم ولی وقتی میخام وارد بازی بشم این پیغامو میده:
تنظيمات شيكه 2تا كامپيوتر رو انجام دادي؟

حسام دان
12-12-2011, 13:11

---------- Post added at 09:51 AM ---------- Previous post was at 09:49 AM ----------

آره انجام دادم همه چی درسته ولی نمیدونم چرا لپ تاپ من این پیغامو میده؟
یعنی ممکنه مشکل از کارت شبکه باشه؟

dashmojtaba
12-12-2011, 23:16

میشه بفرمایید شما چه پستی تو سایت دارید که برای ما تعیین تکلیف میکنید ؟!

اتفاقاً جاش همین تاپیکه

saeed_2007r
13-12-2011, 12:12
میشه بفرمایید شما چه پستی تو سایت دارید که برای ما تعیین تکلیف میکنید ؟!

اتفاقاً جاش همین تاپیکه

دوست عزیز قصد بی احترامی به شمارو نداشتم...در ضمن دانستن قوانین وضوابط به داشتن تعداد پست های بسیار مربوط نمیشه....قوانین برای همه محترم است .همه آن را میدانندو آن را رعایت میکنند....شما باید قوانین هر انجمن را رعایت فرمایید.تعجب میکنم شما با تاریخ عضویت تقریبا 2سال پیش....
من هم به ضمن تاکیید به شما گفتم.اگر باعث شدم ناراحت بشید شما من را به بزرگواریه خودتون ببخشید.
موفق باشید دوست عزیز

saeed_2007r
13-12-2011, 12:24
آره انجام دادم همه چی درسته ولی نمیدونم چرا لپ تاپ من این پیغامو میده؟
یعنی ممکنه مشکل از کارت شبکه باشه؟
دوست عزیز یکی از این 2تا کار به احتمال زیاد جواب میدن:
1-نصب ویندوز غیر از ویندوز فعلی خودتون(احتمالا ناقص است)
2-کارت شبکه تون رو آپدیت کنین

saeed_2007r
13-12-2011, 12:37
:40:
سلام.
اون آموزش که خیلی خیلی قدیمی هست و شما فایل ها را هم دانلود کنید نمیتونید ازش استفاده کنید.
شما میتونید از آموزش وبلاگ زیر استفاده کنید.

موفق باشید.
دوست عزیز همه فایل هارو دانلود کردم همه آموزش هارو هم طبق گفته ی خودشون انجام دادم همه چی درست مثل گفته خودشون بود....ولی الان که play onlineرو میزنم نمیره....همش connect to...
20مین هم منتظر موندم ولی هیچی نشد...مشکل از کجاست؟
:40::11:

dashmojtaba
14-12-2011, 15:24
دوست عزیز قصد بی احترامی به شمارو نداشتم...در ضمن دانستن قوانین وضوابط به داشتن تعداد پست های بسیار مربوط نمیشه....قوانین برای همه محترم است .همه آن را میدانندو آن را رعایت میکنند....شما باید قوانین هر انجمن را رعایت فرمایید.تعجب میکنم شما با تاریخ عضویت تقریبا 2سال پیش....
من هم به ضمن تاکیید به شما گفتم.اگر باعث شدم ناراحت بشید شما من را به بزرگواریه خودتون ببخشید.
موفق باشید دوست عزیز
خواهش میکنم
منم فقط سوال کردم اگر از لحاظ تأکید گفتید دلسوزیتون برای سایت قابل تقدیره منتها منظورم از پست مقام و مسئولیت خاصتون بود یعنی آیا کاربر هستید یا مدیر
ولی دوست عزیز برای بحث درباره کالاف آنلاین فقط تو همین تاپیک میشه بحث کرد اگرم میگید تاپیکی اختصاصی بزنیم که انجمن به اندازه کافی خلوت شده و همین تاپیکم گاهی دو روز یه بار پست میخوره !

راجع به بدترین مپ خودم نظرم overgrown هست کلاً خاطره خوشی ازش ندارم :27:

یه سوالاتی(!!) هم از اساتید داشتم :
والا ما که هیچوقت دنبال تقلب نرفتیم ولی خیلی کنجکاوم درباره نحوه چیت زدن مطلع باشم یعنی اینم یه جور فایل اجراییه که وقتی اجراش میکنی مثلاً تیرها بهت نمیخوره و جا خالی میدیو این حرفا ؟ این چیتا پولیه یا تو وبلاگا میشه رایگانشو پیدا کرد کسی اصلاً تا حالا امتحانش کرده و شده کسی بزنه و بنش نکنن ؟؟؟
بعد به نظر دوستان ممکنه بعضی سرورا آیدی جعلی بسازنو خودکار بازی کنه ؟ مثلاً مثل یاهو باشه که در واقع با ربات بازی کنیم نه انسان ؟؟؟ :46:

saeed_2007r
14-12-2011, 17:25
خواهش میکنم
منم فقط سوال کردم اگر از لحاظ تأکید گفتید دلسوزیتون برای سایت قابل تقدیره منتها منظورم از پست مقام و مسئولیت خاصتون بود یعنی آیا کاربر هستید یا مدیر
ولی دوست عزیز برای بحث درباره کالاف آنلاین فقط تو همین تاپیک میشه بحث کرد اگرم میگید تاپیکی اختصاصی بزنیم که انجمن به اندازه کافی خلوت شده و همین تاپیکم گاهی دو روز یه بار پست میخوره !

راجع به بدترین مپ خودم نظرم overgrown هست کلاً خاطره خوشی ازش ندارم :27:

:46:

:40:دوست عزیز من فکر کردم جای این سوال شما اینجا باشه(البته با عرض معذرت):

حالا که شما میگین اینجا جاشه من هم بدترین mapرو میگم:من اون مپ تانک رو اصلا دوست ندارم.(اسمش یادم نیست):40::11:

حسام دان
15-12-2011, 02:26
سلام من میخام mw2 با لن بازی کنم ولی وقتی تو کنسول بازی کانکت + آی پی رو وارد میکنم مینویسه
uknown cannected to ip دلیلش چیه تمام مراحل کار را هم در ست انجام دادم
کسی میتونه بهم کمک کنه؟ بابا دارم دق میکنم از بس تو کف mw2 موندم

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

باید چکار کنم که به سرور وصل بشه و این پیغامو نده؟

خواهش میکنم خیلی فوری کمکم کنین ممنون میشم

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

از شما هم منون بابت راهنمائی مشکل قبلیم ویندوزمو مجدد نصب کردم درست شد ولی حالا این یکی مشکلو چکارش کنم؟

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:23 AM ----------

دوست عزیز یکی از این 2تا کار به احتمال زیاد جواب میدن:
1-نصب ویندوز غیر از ویندوز فعلی خودتون(احتمالا ناقص است)
2-کارت شبکه تون رو آپدیت کنین
از شما هم منون بابت راهنمائی مشکل قبلیم ویندوزمو مجدد نصب کردم درست شد ولی حالا این یکی مشکلو چکارش کنم؟

saeed_2007r
16-12-2011, 00:06
سلام من میخام mw2 با لن بازی کنم ولی وقتی تو کنسول بازی کانکت + آی پی رو وارد میکنم مینویسه
uknown cannected to ip دلیلش چیه تمام مراحل کار را هم در ست انجام دادم
کسی میتونه بهم کمک کنه؟ بابا دارم دق میکنم از بس تو کف mw2 موندم

---------- Post added at 02:18 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

باید چکار کنم که به سرور وصل بشه و این پیغامو نده؟

خواهش میکنم خیلی فوری کمکم کنین ممنون میشم

---------- Post added at 02:23 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:23 AM ----------

دوست عزیز من همچین مشکلی رو ندیدم ولی احتمالا ipهرو کامپیوتر رو رست تعریف نکردین.
اگه نمیدونی چجوری اینکارو بکنی بهم بگو تا راهنماییت کنم.:40::11:

GRANDOLDERWOLF
16-12-2011, 11:25
"بعد از شناساندن بازی به ایکس فایر دائما دچار ارور دایرکت ایکس میشم این رو به شخصه تجربه کردم "
کسی دیگه ای هم هست که چنین مشکلی داشته باشه و بعد از ^ با مینیمایز کردن بازی ارور بگیره؟

amin n & i series
17-12-2011, 01:03
سلام دوستان
1مشکل اساسی پیدا کردم
داشتمcod 6 بازی میکردم یهو پینگ رفت بالا اومدم بیرون .بعد که خواستم برم دوباره تو بازی یهو 1 برنامه اومد بالا همزمان با اجرا شدن بازی شروع کرد به دانلود کردن.بعد که رفتم تو بازی دیدم بن شدم
چی کار کنم؟؟1 کپی دیگه هم از بازی داشتم اونم باز همینطوری شد و هر کاری کردم که مجددا اپدیت نشه ولی شد و اونم بن شد؟؟چرا یهو اینطوری شد تا 10 دقیقه پیش داشتم راحت بازی میکردم:41:
راستی من از این نسخه کرک شده بازی میکنم

GRANDOLDERWOLF
17-12-2011, 01:08
زیاد سخت نگیر اگه چیت نردی درست میشه اگر هم چیت بزنی بعد 3 روز درست میشه اینه که بعد از هر آپدیت یه هو از 170-80 بازی کن ایرانی مثل الان 9 تا توی 11 سرور دارن بازی میکنن
همه اشتباها بن شدن احتمالا که هیچکی نیست توی سرور ها و بعضی ها کلا سرور هاشون رو داون کردن ((:

Mool Tee
17-12-2011, 01:24
سلام منو با یه مشکلی روبرو شدم.داشتم بازی می کردم درست بود (تا حالا چیتم نزدم) بعد اومدم بیرون دوباره رفتم تو دیدم نوشت You are banned from mw2 چیکار کنم؟

GRANDOLDERWOLF
17-12-2011, 01:26
صبر کن.یا 3 روز یا کمتر

amin n & i series
17-12-2011, 01:32
ممنونGRANDOLDERWOLF جان.{این دکمه تشکر نیستش!!!!!!!!}
دستت درد نکنه دوست گلم.ایشالا درست شه.حالمو بدجور گرفت
از چیت که استفاده نکردم ولی از همون اولی که گرفتم {از رو سیستم 1کی از دوستام کپی کردم } رنکم 70 بود :31: ولی تو این چند ماه بازی برام مشکلی درست نکرده بود

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------

انگاری همه دارن بن میشن!!:31: خوشحالم که خودم تنها بن نشدم:31::31::31::31:
احتمالا کاسه ای زیر نیم کاسه ست:31:

---------- Post added at 03:32 AM ---------- Previous post was at 03:30 AM ----------

سلام منو با یه مشکلی روبرو شدم.داشتم بازی می کردم درست بود (تا حالا چیتم نزدم) بعد اومدم بیرون دوباره رفتم تو دیدم نوشت You are banned from mw2 چیکار کنم؟
منم همین طوری بن شدم:41:

Mool Tee
17-12-2011, 01:32
ممنون.{این دکمه تشکر نیستش!!!!!!!!}
دستت درد نکنه دوست گلم.ایشالا درست شه.حالمو بدجور گرفت
از چیت که استفاده نکردم ولی از همون اولی که گرفتم {از رو سیستم 1کی از دوستام کپی کردم } رنکم 70 بود :31: ولی تو این چند ماه بازی برام مشکلی درست نکرده بود

---------- Post added at 03:30 AM ---------- Previous post was at 03:27 AM ----------

انگاری همه دارن بن میشن!!:31: خوشحالم که خودم تنها بن نشدم:31::31::31::31:
احتمالا کاسه ای زیر نیم کاسه ست:31:
این بار 15 هست که دارم میرم تو mw ببینم درست شده یا نه.خدا کنه درست بشه:20:

amin n & i series
17-12-2011, 01:37
این بار 15 هست که دارم میرم تو mw ببینم درست شده یا نه.خدا کنه درست بشه:20:
فعلا که فکر نکنم درست بشه.بذار تا فردا.منم تا الان چند بار رفتم درست نشد...خودتو خسته نکن:46:
1کاری میکنن ادم جو گیر بشه بره ارجینال بخره:8::8:

GRANDOLDERWOLF
17-12-2011, 01:38
اخه میری با کی بازی کنی؟ 4 نفر توی کل سرور های ایران هستند همین الانی که این مطلب پست میشه.:10:

MrDevil
17-12-2011, 03:22
منم با آپدیت شدن آلتر بن شدم.:41:

حسام دان
17-12-2011, 13:42
دوست عزیز من همچین مشکلی رو ندیدم ولی احتمالا ipهرو کامپیوتر رو رست تعریف نکردین.
فکر کنم درست انجام دادم آ mw1 رو به راحتی شبکه بازی میکنیم

ولی میشه خواهش کنم شما هم توضیحات خودتونو در این باره برام بدین (به طور کامل)
ممنون.:42:

amin n & i series
17-12-2011, 14:52
اخه میری با کی بازی کنی؟ 4 نفر توی کل سرور های ایران هستند همین الانی که این مطلب پست میشه.:10:

منم با آپدیت شدن آلتر بن شدم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس این بیگانه ها چی هستن؟؟؟میزنیم اونا رو نابود میکنیم:31::31:

MrDevil شمام بن شدید؟؟؟چه بد همه دارن تک تک بن میشن:41:
ولی دوستام الان دارن راخت بازی میکنن.موندم چرا اونا بن نشدن.خودم بهشون cod 6 انلاین دادم ...اینم از شانس ما
------------------------------------
===================
دوستان خبر خوب .من همین الان رفتم مثل اینکه از بن در اومدم:8::8::8::8:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ایشالا شمام در بیاید:31::31::31:

GRANDOLDERWOLF
18-12-2011, 12:51
با این اوصاف بن شدن باید مپ های جدید رو تست کنین که بسی زیباست:

Aria1997
18-12-2011, 15:20
آخه چشه این آخه .... :(

آپدیتش 10 کیلو بر ثانیه است .... اینجوری خیلی طول میکشه

کسی نقشه های بازی رو جداگانه برای دانلود نداره ؟!

Aria1997
18-12-2011, 18:51
یه مشکلی هستش !

من وقتی کارای آنلاینشو انجام میدم این ارور رو میده !

This Build of Modernwarfare 2 is no longer valid for online play

کسی میدونه ؟!

حسام دان
18-12-2011, 23:51
آقا سعید قرار شد منو راهنمائی کنی... لطفا!:31:

saeed_2007r
19-12-2011, 04:46
آقا سعید قرار شد منو راهنمائی کنی... لطفا!:31:
ببخشید دوست عزیز این 2روز نبودم...حق دارین ناراحت بشین.
من خودم میتونم توضیح بدم ولی بحث تخصصی میشه بنا براین به این ÷ست میفرستمت اگه بازم مشکلت حل نشد من در خدمتم:

حسام دان
19-12-2011, 14:06
ببخشید دوست عزیز این 2روز نبودم...حق دارین ناراحت بشین.
من خودم میتونم توضیح بدم ولی بحث تخصصی میشه بنا براین به این ÷ست میفرستمت اگه بازم مشکلت حل نشد من در خدمتم:

مممنون دوست عزیز میرم بررسی میکنم ببینم درست میشه یا نه
فقط بهم بگو وقتی تو کنسول بازی cannect ip رو میزنیم اگر همه چیز درست باشه دقیقا چه اتفاقی میفته؟
بازم ممنون که بهم کمک میکنی.:11::10:

kingstreet
25-12-2011, 18:18
هنوز میشه از پست اول استفاده کرد؟!:دی

GRANDOLDERWOLF
25-12-2011, 23:18
اگه نشد هم جاهای خیلی زیادی توضیح داده شده.جوینده یابنده است.

Saeed System
26-12-2011, 01:20
سلام بر همه ..

دوستان در لود مپ salvage ارور میگیره و قفل میکنه ...و وارد بازی نمیشه و بازی بدجور قفل میکنه و حتی سیستم هم قفل میکنه ...

لطفا خواهش میکنم کمک کنید.

saeed_2007r
26-12-2011, 17:20
هنوز میشه از پست اول استفاده کرد؟!:دی
خیر به این وبلاگ مراجعه فرمایید

GRANDOLDERWOLF
26-12-2011, 20:16
سلام بر همه ..

دوستان در لود مپ salvage ارور میگیره و قفل میکنه ...و وارد بازی نمیشه و بازی بدجور قفل میکنه و حتی سیستم هم قفل میکنه ...

لطفا خواهش میکنم کمک کنید.

ببین فایل mp_compact هر 2 فایلش
mp_compact.ff
mp_compact_load.ff

رو توی پوشه دی ال سی داری یا نه اگه نداری از امضائ من دانلود کن.جفت این فایل ها مپ salvage رو تشکیل میده.

J@viD
26-12-2011, 21:15
من قبلا پینگم تو سرورای ایرانی دورو بر 60 بود و راحت بازی میکردم
الان رفته رو 500 !
دوستانی که سرور دارن لطف کنن بدون دلیل کیک نکنن حداقل قبل کیک کردن یه توضیح 2 کلمه ای بدن
سرورای خارجی که بخاطر پینگ نمیتونیم بریم ایرانیاشم که زرتی کیک میکنن انگار ...
باز دمه خارجیها گرم که بخاطر پینگ کبک نمبکنن مرامشون 100 برابر هموطن خودته تازه طرف میبینه که ای پی ایران داری

saeed_2007r
27-12-2011, 02:30
من قبلا پینگم تو سرورای ایرانی دورو بر 60 بود و راحت بازی میکردم
الان رفته رو 500 !
دوستانی که سرور دارن لطف کنن بدون دلیل کیک نکنن حداقل قبل کیک کردن یه توضیح 2 کلمه ای بدن
سرورای خارجی که بخاطر پینگ نمیتونیم بریم ایرانیاشم که زرتی کیک میکنن انگار ...
باز دمه خارجیها گرم که بخاطر پینگ کبک نمبکنن مرامشون 100 برابر هموطن خودته تازه طرف میبینه که ای پی ایران داری
دوست عزیز آخه پینگ 500 بسیار زیاده...
اونا هم کیک نکنن خودتون نباید وارد بازی شین...

Saeed System
27-12-2011, 02:38
ببین فایل mp_compact هر 2 فایلش
mp_compact.ff
mp_compact_load.ff

رو توی پوشه دی ال سی داری یا نه اگه نداری از امضائ من دانلود کن.جفت این فایل ها مپ salvage رو تشکیل میده.

مرسی ولی جفتشو دارم...

دلیل دیگه ای نداره؟ :11:

عکس پوشه dlc:

J@viD
27-12-2011, 06:19
دوست عزیز آخه پینگ 500 بسیار زیاده...
اونا هم کیک نکنن خودتون نباید وارد بازی شین...

داداش گلم من تنها خودمو نمیگما خیلیای دیگم همچین مشکلیو دارن که به خاطر پینگ بالا تو هیچ گیم انلاینی نمیتونن برن من میگم تو سه تا کلمه به طرف بگن که شما پینگت بالاس
گرچه اون موقعیم که پینگم 60 بود تا 4 نفرو میکشتم کیک میشدم
تا حالا هم هیچ مدل -- و باتی استفاده نکردم

GRANDOLDERWOLF
27-12-2011, 14:21
حجم فایل هات درسته اون پوشه رو پاک کن و توی دی ال سی فقط 20 تا فایل بزار بمونه که برا 10 تا مپ هستند.بعد خودت تنهایی تو پریویت مچ استارت کن مپ سالویج رو اگه بتونی از اررور عکس بگیری خیلی کمک میکنه.

Saeed System
27-12-2011, 18:10
حجم فایل هات درسته اون پوشه رو پاک کن و توی دی ال سی فقط 20 تا فایل بزار بمونه که برا 10 تا مپ هستند.بعد خودت تنهایی تو پریویت مچ استارت کن مپ سالویج رو اگه بتونی از اررور عکس بگیری خیلی کمک میکنه.

مرسی از راهنمایی :11:..

پاک کردم اون پوشه رو ولی بازم درست نشد تو پریویت تست کردم همونجوری ارور میده..از ارورش نمیشه

عکس گرفت

این تنها عکسی بود که تونستم بگیرم:

Alishmas
27-12-2011, 18:14
با MW3 نميشه آنلاين بازی کرد ؟

GRANDOLDERWOLF
28-12-2011, 14:57
آقای Amir NiN9S بهت پیشنهاد میکنم خودت رو منفورتر از این چیزی که الان هستی نکنی.
این عکس ها از Great Hossein هست کسی که وقتی تو از پینگ بالای 100 میترسیدی و سرت به کمپ کردن تو s&d خودت گرم بود داشت تو سرورهای دنیا با پینگ بالای 250 با بازیکن های خوب دنیا بازی میکرد.
با شناختی که من ازت دارم میدونم که دچار یه نوع پارانوید هستی و فکر میکنی هر کس بازیش خوبه لزومآ از چیت استفاده میکنه.

از طرفی میدونم که دوست داری مهارت هات تو بازی به اندازه سن و سالت باشه اما حالا که نیست لااقل یاد بگیر به خوبای این بازی احترام بزاری.

عجب!
همون چیتری که اسم عوض میکنه بعد بن میشه؟ این خوب های بازی هموینان که اسم چیترشون رو میزارن pishshhs غافل از اینکه شناسه شون چهره شون رو نشون میده؟
با این شناسه؟ 011000018562dc8d
که 2 بار به خاطر وال ه ک بن شده؟
همونی که جربزه اش رو نداشته از اسم خودش استفاده کنه؟رفته اسمش رو عوض کرده مثل نووب ها؟
بله بله صحیح میفرمایید چیتتر جان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] file%2F7227165799%2Fmartike_cheatero_bbin.jpg)

منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3011000018562dc8d)

navidcod
28-12-2011, 15:02
با MW3 نميشه آنلاين بازی کرد ؟

نه متاسفانه هنوز نيومده بايد اوريجينال بخرين .

GRANDOLDERWOLF
28-12-2011, 15:13
مرسی از راهنمایی :11:..

چرا دیگه ارور رو که الان معلومه فقط یه جور بخونش.معمولا خود ارور میگه که چه فایلی رو کم داری.اگه مقدوره برات مپ ها رو مجدد دانلود کن.

dashmojtaba
30-12-2011, 20:00
این دموی بازی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1390%2F09%2F27%2Fpost-47%2F)گذاشته بودو خواستم اجرا کنم ارور میده چیکار کنم ؟

dashmojtaba
01-01-2012, 09:30
کسی نیست جواب مارو بده ؟

dashmojtaba
02-01-2012, 10:47
کسی نیست جواب مارو بده ؟
کسی هست مارو جواب بده ؟

Mool Tee
03-01-2012, 11:40
کسی هست مارو جواب بده ؟

میگه برو سایتش آپدیتش کن ورژنش پایینه نگا من:27:

dashmojtaba
04-01-2012, 09:53
میگه برو سایتش آپدیتش کن ورژنش پایینه نگا من:27:
خسته نباشی واقعاً !
خب اینو که خودم میدونم میخوام راه حلشو بگی !
تو سایت که بریم که لینکی برای ورژن 291 که گفته پیدا نمیشه تو پیدا میکنی ؟

alidanger_202
05-01-2012, 10:18
ببخشین این تایپ رو اینجا مطرح میکنم جای دیگه ای رو ندیدم که بزارم
سوال من در مورد cod 7 تحت شبکه داخلی (lan) است میخواستم بدونم چجوری میشه که بخش زامبی این بازی رو Lan بازی کرد ؟؟؟ اصلا میشه این بازی رو با کرک هایی که اومده شبکه کرد ؟
اگه میشه بخش زامبی ش رو بیشتر توضیح بدید که جچوری باید شبکه کردش ؟؟؟ تا بتونیم چند نفره بازی کنیم

منتظر جواب هستم ها خیلی فوریه

alidanger_202
05-01-2012, 22:00
یعنی کسی نبود که بتونه جواب سوال من رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

GRANDOLDERWOLF
06-01-2012, 07:16
یعنی کسی نبود که بتونه جواب سوال من رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

بله به سادگی میشه اما کرک شده تا به حال نیومده به نظرت کرک و راه حل غیر اورجینالی بود همه جا در بوق و کرنا نمیکردند؟

دستور ساده برای بازی کردن :
1-شما:
19 هزار تومان میدهید به فروشنده محترم
بازی را برایتان در اکانت استیمتان اضافه میکنند

2-دوستتان:
19 هزارتومان میدهند به فروشنده محترم
بازی را برایشان در اکانت استیمشان اضافه میکنند

3-بازی میکنید.

vaghean
09-01-2012, 22:44
سلام
یه سوال میشه co-op بدون اینترنت بصورت lan بازی کرد من خودمو کشتم چیز درست و درمونی پیدا نکردم

dashmojtaba
12-01-2012, 08:46
خسته نباشی واقعاً !
خب اینو که خودم میدونم میخوام راه حلشو بگی !
تو سایت که بریم که لینکی برای ورژن 291 که گفته پیدا نمیشه تو پیدا میکنی ؟

آقا از کجا این دمو رو میشه دانلود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بدین دیگه !!!!

migmig3000
14-01-2012, 10:16
سلام. من چند ماهه دارم کالاف 6 رو آنلاین بازی میکنم (با کرک) و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. ولی امروز صبح رفتم تو بازی هر چی رفرش تو سرور لیست میزنم هیچ سروری نمیاد .با آی پی های دیگه هم امتحان کردن فایده نداشت.پینگمم عالیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه دلیلش چیه؟

ویرایش: درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rhodes
14-01-2012, 18:26
سلام. من چند ماهه دارم کالاف 6 رو آنلاین بازی میکنم (با کرک) و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم. ولی امروز صبح رفتم تو بازی هر چی رفرش تو سرور لیست میزنم هیچ سروری نمیاد .با آی پی های دیگه هم امتحان کردن فایده نداشت.پینگمم عالیه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی میدونه دلیلش چیه؟

ویرایش: درست شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه دو روزي alter خراب شده بود.هيچ كس پيدا نميكرد.فقط با ip بايد وارد بازي ميشديم.
اين طوري كه توي سيستم آلتر مينويسي كانكت و بعد ip رو ميزني و تموم.
الان كه درست شده ولي اگه باز خراب شد از اين روش برو.

parsa sp
16-01-2012, 17:59
salam
agha nist be khoda tazmini nist az hezar ta site e dg hameye in kara ro kardam vali in errore velam nemikone toro khoda komak be khoda hich kari nemitoonam bokonam in errore lanati vase hame chi miyad az google chrome gerefte ta hamin baziyo WM3 va trraria va ... ((((kheyli bishtar az 3ta noghte))))
windowsam avaz mikonam bazam nemishe
taze barname haii ro ham asash DL kardam ke oonam pooliyan hala oonesh hichhi age mishod midadam poolesho vali az too iran ba tavajjoh be tahrim nemishe ke akhe
erroresh ine va vaghaan daste kasiyo miboosam ke behem ye rah pishnahad kone
mamnoon rofagha

mohammad_dj96
16-01-2012, 20:25
یه سوال از دوستان.یه مدتیه بازی میخواد بره تو لود کردنه بعضی از بازی ها میپره بیرون.
و ارور میده چیکارش کنم؟

GRANDOLDERWOLF
17-01-2012, 04:31
salam
...

مشکل از سیستمت و ویندوزت هست
اول این برنامه ریگان رو دانلود کن malwarebytes و بعد ویندوز رو رستارت کن و با کلید اف 8 به حالت
safemode
برو برنامه رو نصبکن و برای ویروس چکش کن.
بعد نت فریم ورک 3.5 و 4 رو بسته به سیستم عاملت چک کن و دوباره نصب کن
نهایتا سی ++ 2005 تا 2010 بسته به نسخه وینوز 64 یا 32 بتی باید مشکلت رو حل کنه.

kiashagh
20-01-2012, 01:20
سلام
برای LAN بازی کردن MW2 کافیه که همه به یه CONNECTION وصل بیشد بعد همه بازیکنا تو پوشه بازی فایل متنی به اسم alterIWnet رو باز کنن جلوی سرور IP سرور را بنویسن و ذخیره کنن.(سرور یه سری تنظیمات دیگه ای هم داره)
بعد بازی رو ران کنید وقتی صفحه اول اومد(صفحه ای که PLAY ONLINEداره)از بازی بیاید بیرون(QUIT نکنیدفقط مینیمایز کنید)
و تو فایل کنسول(فایل دومی که با بازی میاد بالا)این عبارت بنویسید*** CONNECT به جای *** باید IP سرور بزنید اینتر کنید میرن تو لابی
سرور باید یه فایل دیگه را هم ران کنه که با یه سرچ میتونیدپیداش کنید اسمش اینه IWNetServer
ما با این روش چندماه داریم بازی میکنیم

Rhodes
20-01-2012, 09:51
آقا نميشه آفلاين مولتي پلير با bot بازي كرد؟؟؟
عين كانتر ؟؟

dashmojtaba
20-01-2012, 12:08
آقا از کجا این دمو رو میشه دانلود کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جواب بدین دیگه !!!!
چرا کسی محل نمیگذاره بی معرفتا :13:
پ.ن: واقعاً خیلی جلو دهنمو گرفتم ...

GRANDOLDERWOLF
21-01-2012, 05:55
|:

farshid2345678
22-01-2012, 21:29
من یه سرور ثابت ساختم و میخوام با دوستم انلاین بازی کنم اما نمیشه هر چی بش ای پی میدم منو پیدا نمیکنه.دو ماه پیش با همین روش راحت بازی میکردیم اما الان اصلا نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟؟

amin n & i series
26-01-2012, 00:55
سلام دوستان
میگم دوستان ترینر یا cheat واسه انلاین ندارید....هر چند میدونم که استفاده کنم بن میشم.....ولی واسه 1دفعه واقعا لازم دارم هر چی گشتم چیز به درد بخوری پیدا نکردم....
(دیروز تو یکی از سرورهای فکر کنم روسیه بودم free for all میزدیم ...تو rust بوود .....به شدت هم شلوغ...2 تاشون بودن 270 80 تا کشته بودن 20 بار بیشتر نمرده بودن.....داشتم اتیش میگرفتم....من به این همه حرفه ای بازی کردن 90 تا کشتم 105 تا مردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تابلو بود چیت زده بود)
ممنون میشم کمک کنید:10:

Rhodes
26-01-2012, 08:31
برو اينجا : (بن ميشيا !)
Mw2cheat.mihanblog.com

amin n & i series
26-01-2012, 20:31
برو اينجا : (بن ميشيا !)
Mw2cheat.mihanblog.com
دستت درد نکنه :40:........دکمه تشکر دورباره غیبش زده:41::41:

Mool Tee
29-01-2012, 15:13
بچه ها من با یک مشکلی روبرو شدم.وقتی بازی رو اجرا می کنم اون عکس بازی اون پایین میاد و بعد از چند ثانیه میره و بازی هم اجرا نمیشه و هیچ اروری نمیده

Mool Tee
29-01-2012, 16:58
بچه ها من با یک مشکلی روبرو شدم.وقتی بازی رو اجرا می کنم اون عکس بازی اون پایین میاد و بعد از چند ثانیه میره و بازی هم اجرا نمیشه و هیچ اروری نمیده

کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حسام دان
31-01-2012, 14:21
من یه سرور ثابت ساختم و میخوام با دوستم انلاین بازی کنم اما نمیشه هر چی بش ای پی میدم منو پیدا نمیکنه.دو ماه پیش با همین روش راحت بازی میکردیم اما الان اصلا نمیشه کسی میدونه مشکل چیه؟؟
سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو دارام تمام راها رو هم امتحان کردم ولی هنوز نتونیستم موفق بشم میشه شما به من بگید قبلا از چه روشی استفاده میکردید؟ ممنون میشم

5ajad
01-02-2012, 20:55
من به این همه حرفه ای بازی کردن 90 تا کشتم 105 تا مردم!
عجب اعتماد به نفسی:27: