PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12

!@#$%^&*()
28-04-2011, 19:26
همه مارو یادشون رفته: دی
امروز بعد از یک سال اومدم...پلیر های جدید ....سرور!...aimbot و WH های جدید: دی...کلن هم اومده ماشالله : دی...

پ.ن:
رفتم تو یه سرور...طرف خودش ادمین بود....اومده با تفنگ گرفته تو دیوار ... اونم از چه فاصله ای!....بهش میگم چطوری دیدی منو؟
میگه تو چه میفهمی بازی چیه!
شاید راست میگه!

sima_6600
28-04-2011, 20:44
امروز بعد از یک سال اومدم...پلیر های جدید ....سرور!...aimbot و WH های جدید: دی...کلن هم اومده ماشالله : دی...

پ.ن:
رفتم تو یه سرور...طرف خودش ادمین بود....اومده با تفنگ گرفته تو دیوار ... اونم از چه فاصله ای!....بهش میگم چطوری دیدی منو؟
میگه تو چه میفهمی بازی چیه!:39:
شاید راست میگه!
دمت گرم کلی حال کردم حرف ریبای زدی اگه پست اول رو ببینی میفهمی کی اولین نفر بوده که بازی میکرده من هم مثل شما به خاطر همین حا بازی نمیکنم طرف نمیدونه کیم میگه noobe ای خدا با سر بری تو شیشه :31:.
اره این بازی Fun بود من هم زیاد بازی نمیکنم وقتی هم بازی مکنم مثل خودشون aim میزنم تا بسوزن :31:.در کل بازی mw2 شده بچه بازی 1 مشت بچه خورده متولد 80 ریختن توش طرف تازه سرش رو از تو تخم دراورده بیرون به ما میگه من 10 ساله دارم بازی میکنم جلل خالق :31:

Davood_titan
28-04-2011, 21:38
بچه ها کدوم راحت تره برای آنلاین بازی کردن ؟؟

erfandj
28-04-2011, 21:39
دمت گرم کلی حال کردم حرف ریبای زدی اگه پست اول رو ببینی میفهمی کی اولین نفر بوده که بازی میکرده من هم مثل شما به خاطر همین حا بازی نمیکنم طرف نمیدونه کیم میگه noobe ای خدا با سر بری تو شیشه :31:.
اره این بازی Fun بود من هم زیاد بازی نمیکنم وقتی هم بازی مکنم مثل خودشون aim میزنم تا بسوزن :31:.در کل بازی mw2 شده بچه بازی 1 مشت بچه خورده متولد 80 ریختن توش طرف تازه سرش رو از تو تخم دراورده بیرون به ما میگه من 10 ساله دارم بازی میکنم جلل خالق :31:
مثل اینکه دل پری دارینا.
اما با اون بحث cheat زدن موافقم.
یارو ... cheat میزنه فک کرده خیلی بارشه.
مثلا من نمیتونم بزنم؟؟؟؟

!@#$%^&*()
28-04-2011, 22:37
کلا یه مقداری بچه بازی شده!
یه مشت بچه ریختن تو بازی....با wh و camp....aim bot هم میکنن....جالب اینه که همدیگرو تشویقم میکنن= ))

kortol
29-04-2011, 17:49
کسی شما رو یادش نرفته !!! شما بابا دیگه تحویل نمی گیری بچه ها رو ..:31:

پ.ن:
میگه تو چه میفهمی بازی چیه!
شاید راست میگه!
از این جور کارها زیاد پیش میاد ...قبلا ادمین ها یه سری قوانین توی بازی ها اجرا می کردند که بازی رو زیبا تر می کرد و هر کی از اون قوانین تخطی می کرد از بازی اخراج می شد ... اما الان !!!!

اره این بازی Fun بود من هم زیاد بازی نمیکنم وقتی هم بازی مکنم مثل خودشون aim میزنم تا بسوزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در کل بازی mw2 شده بچه بازی 1 مشت بچه خورده متولد 80 ریختن توش طرف تازه سرش رو از تو تخم دراورده بیرون به ما میگه من 10 ساله دارم بازی میکنم جلل خالق [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه دیگه بی انصافی نکنید هنوز هم بازی خوبی هستش .... در کل برای من که خیلی خوب هستش ... من فقط دوتا بازی همیشه روی سیستمم نصب هست یکی فوتبال PES و دیگری همین MW2 ...قبلا هم MW1 بازی می کردم اما بعدش اومد سراغ نسخه شماره دومش .... هنوز هم باهاش حال می کنم ... راستی من متولد 80 هم نیستم !!! ادعایی هم ندارم که بازیکن هستم !!!!

sima_6600
29-04-2011, 22:01
کسی شما رو یادش نرفته !!! شما بابا دیگه تحویل نمی گیری بچه ها رو ..:31:

از این جور کارها زیاد پیش میاد ...قبلا ادمین ها یه سری قوانین توی بازی ها اجرا می کردند که بازی رو زیبا تر می کرد و هر کی از اون قوانین تخطی می کرد از بازی اخراج می شد ... اما الان !!!!

نه دیگه بی انصافی نکنید هنوز هم بازی خوبی هستش .... در کل برای من که خیلی خوب هستش ... من فقط دوتا بازی همیشه روی سیستمم نصب هست یکی فوتبال PES و دیگری همین MW2 ...قبلا هم MW1 بازی می کردم اما بعدش اومد سراغ نسخه شماره دومش .... هنوز هم باهاش حال می کنم ... راستی من متولد 80 هم نیستم !!! ادعایی هم ندارم که بازیکن هستم !!!!

ممنونم که ما رو در خاطر دارید :31:یادش بخیر سرور میزدیم بچه ها میومدن هیج چیتی نبود همه با هم دوست بودن:10: کسی به کسی فهش نمیداد .:41:.یادش بخیر Ninja Rank Updater ساختیم بچه ها همه شدن Level 70 یادش بخیر :19:.راستی من تو کلن Ninja بودم.قبلش هم در cod4 در خدمت پلیر های گرامی بودیم.بازی خوبیه به شرط این که درست بازی کنن و انتی چیت قوی هم باشه من یکی طراحی کردم اما قسمتی ازش مشکل داشت و من هم برخورد بعضی ها رو دیدم نا امید شدم:41:.من هم پیر شدم دیگه برنامه نویسی نمیکنم... اما گرافیست هستم و دارم دنبالش میکنم البته نه برای پول برای دل خودم:10:.در کل همه و همه شاد باشید ما هم شادیم و اگر به کسی بد کردیم حلال کنه و اگر کسی ما رو ناراحت کرد ما میبخشیمش:11:.به امید روز های بهتر :40:

soltanarash
30-04-2011, 13:13
من کارایه پست اول این تاپیک و تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو انجام دادم ولی وقتی play رو می زنم روی" connecting to iwnet" گیر می کنه.گیر نمی کنه ولی خیلی طول می کشه.لطفا اگه کسی می دونه مشکلم چیه یه راهنمایی کنه.
در ضمن ورژن بازیم :1.0.182

sima_6600
30-04-2011, 13:25
این روش دیگه جواب نمیده باید از روش جدید استفاده کنی به وبلاگ زیر مراجعه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

soltanarash
30-04-2011, 13:30
این روش دیگه جواب نمیده باید از روش جدید استفاده کنی به وبلاگ زیر مراجعه کن

خیلی ممنون.یعنی باید بازی رو پاک کنم دوباره از اول طبق وب پیش برم یا ادامه همین تاپیکاست؟ورژن بازیمو چجوری بالا ببرم؟

kortol
30-04-2011, 18:51
خیلی ممنون.یعنی باید بازی رو پاک کنم دوباره از اول طبق وب پیش برم یا ادامه همین تاپیکاست؟ورژن بازیمو چجوری بالا ببرم؟

نمی خواد بازی رو پاک کنی فقط مراحلی رو که گفته شده درست انجام بده .
موارد . فایل های مورد نیاز رو هم چک کن اگه نداشتی بعد دانلود که الکی دانلود اضافه نکرده باشی >..

soltanarash
30-04-2011, 19:43
همه کارا رو انجام دادم ولی بازیم اپدیت نمی کنه رو alteriwnet هم که کلیک می کنم این ارور رو میده.ویندوزم هم سونه.

[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kortol
01-05-2011, 14:11
همه کارا رو انجام دادم ولی بازیم اپدیت نمی کنه رو alteriwnet هم که کلیک می کنم این ارور رو میده.ویندوزم هم سونه.

اونی که شما روش کلیک کردی توی عکس نشون دادی alterIWNet Launcher هست که هم برای مود تک نفره هست وهم برای چند نفره ...... اما برای اینکه آپدیت بشه و بتونه بازی رو انجام بدی ... :
1. فایروال ویندوز رو چک کن که خاموش باشه و اگه از آنتی ویروس و فایر وال مجزا استفاده می کنی سعی کن که فایر والهای اونها هم خاموش باشه ( میتونی براشون دسترسی به اینترنت رو هم تعریف کنی که بسته به نوع آنتی ویروس فرق می کنه )

2.حتما برنامه های .net framework های 3 و 3.5 و 4 رو اگه می تونی نصب کن ....یه استه بروز رسانی هم داره که با آپدیت کردن ویندوز دانلود و نصب میشه ...برای دانلود آپدیت ها شما به این نرم افزار ها نیاز خواهید داشت ...

3. شما برای اجرای بازی روی این فایل کلیک کنید iw4mp ...چون اگه روی همون alterIWNet Launcher کلیک کنید اول میاد خودش رو برای آپدیت چک می کنه و بعد نوع اینترنت رو و اگه بروز رسانی بخواد خودش رو آپدیت می کنه بعد بازی رو و اینجوری کلی وقت گرفته میشه ...

حتما به فایر وال آنتی ویروس و فایر وال خود ویندوز توجه داشته باشید چون ممکنه که این برنامه ها اجازه دسترسی به اینترنت رو به این فایل ها و برنامه ها ندن چون براشون ناشناخته هست.

erfandj
02-05-2011, 13:24
بچه ها یه سوال:
واسه مپ ترمینال په تفنگی خوبه؟

Davood_titan
02-05-2011, 21:37
kortolجان دستت درد نکنه بابت راهنماییت
من الان انجام دادم بلاخره شد انلاین بازی کنیم

sima_6600
02-05-2011, 23:19
kortolجان دستت درد نکنه بابت راهنماییت
من الان انجام دادم بلاخره شد انلاین بازی کنیم
میشه 4 نفری مسابقه داد.:11:

Davood_titan
03-05-2011, 00:30
میشه 4 نفری مسابقه داد.:11:
اموزشش رو داری بهم بدی ممنونت میشم

joorabeban
04-05-2011, 02:21

سلام
عرض شود که پینگ 40 هم ما دیدیم توی سرور
Blood Brothers & JHRM SERVERS

و 3 سرور دیگه سرور های 24/7 ای هستند که با پینگ بسیار عالی دوستان میتونن بازی کنن.برای کسایی هم که چیت بزنن پیشنهاد دارم تا 7 روز دیگه از تاریخ این پست حتما به سرور Blood Brothers سری بزنید که بن بشید.

ای پی های سرور ها رو هم براتون میزارم که بتونن دوستان بدون سرچ کردن لیست در سرور لیست مستقیما وارد بشن.

Blood Brothers connect 79.175.165.180

JHRM connect 79.175.165.143

هر گونه سوال:

kortol
04-05-2011, 10:30
عجب پینگی داری ؟!؟!؟!؟ برای من زیر 200 نمیاد !!!!خوش به حالتون

چطور 6 نفری زدید ؟؟ حداقل 8 نفر لازمه برای این مدل بازی ...تازه شما هم آخر سر اضافه شدید ؟؟؟؟

احتمالا سرور اختصاصی نیست ؟؟؟ یا مال یه کشور نزدیک ایران از آی دی بازی کناش معلومه که مال همین حوالی ایران خودمونه...........

Davood_titan
04-05-2011, 13:25
کسی تونسته سرور مجازی بسازه ؟

masoud93
04-05-2011, 14:08
سلام.

بالاخره بازی رو آنلاین کردم ...

یکی در مورد چیز هایی که تو این عکس دورشون خط کشیدم یه توضیحی میده :

تو بیشتر سرور ها که میرم ارور زیر رو میده :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینگم بالا هست ، نه ؟؟؟

فکر کنم پینگم حدود 300 باشه ، او عددی که جولوی هر سرور نوشته به عنوان پینگ هر چی بیشتر باشه راحت تر میره تو سرور یا هر چی کم تر باشه ؟؟؟

چجوری باید با ایرانیا بازی کنم (برم تو سرور ایرانیا) ؟؟؟

روش و چند تا سرور ایرانی معرفی کنید ...

ممنون :11:

joorabeban
04-05-2011, 15:01
عجب پینگی داری ؟!؟!؟!؟ برای من زیر 200 نمیاد !!!!خوش به حالتون

چطور 6 نفری زدید ؟؟ حداقل 8 نفر لازمه برای این مدل بازی ...تازه شما هم آخر سر اضافه شدید ؟؟؟؟

احتمالا سرور اختصاصی نیست ؟؟؟ یا مال یه کشور نزدیک ایران از آی دی بازی کناش معلومه که مال همین حوالی ایران خودمونه...........

خب اون عکس چون مال ساعت 3/30 نصفه شب بود تعداد کم بود اما عکس های زیر رو با پینگ ها رو توجه بفرمایید:

1
2

بله دقیقا سرور اختصاصی هست سرور داخل ایران هست و با یک خط با کیفیت 128 کی حتما پینگتون زیر 80 خواهد بود.

اسم سرور ها و ای پیشون رو هم براتون گذاشتم که!!!

Viva AlterIW

توضیحاتی در این باره:

1- بازی نسخه آلتر هست (نسخه کرک شده)

2-چون سرور ها داخل ایران و روی اولین و تنها دیتا سنتر ایران (افرا نت) هست پینگ تایم بسیار پایینه

3-5 سرور اختصاصی در حال حاضر هست با این کیفیت که 2 تا رو اسم بردم و 3 سرور دیگه هم هست که اسم نمیبرم دوستان ادمینشون شاید نخوان تبلیغ بشه براشون در اینجا

4-...... خودتون میفهمید اگه کیک شدید بخاطر سلامت سرور هست همین نه چیز دیگه......

kortol
04-05-2011, 17:20
سلام.

بالاخره بازی رو آنلاین کردم ...خوب خدا رو شکر شما هم به جمع آنلاین باز ها پیوستی ...تبریک

یکی در مورد چیز هایی که تو این عکس دورشون خط کشیدم یه توضیحی میده :
پینگم بالا هست ، نه ؟؟؟

فکر کنم پینگم حدود 300 باشه ، او عددی که جولوی هر سرور نوشته به عنوان پینگ هر چی بیشتر باشه راحت تر میره تو سرور یا هر چی کم تر باشه ؟؟اول اینکه این صفحه سرور لیست هستش که شما واردش شدی ...برای آنلاین بازی کردن می تونی از طریق find game هم بری که خود بازی براتون سرور مناسب رو پیدا میکنه اما ممکنه که طول بکشه ... در هر صروت از راه های مختلفی میشه وارد سرور هاشد که اینها دوتاش بود.......
در مورد پینگ هم بگم که هرچی پینگ شما کمتر باشه بهتر هستش ...درواقع پینگ زمان ارسال و دریافت شما به سرور ها هستش که هر چی کمتر باشه تاخیر حرکات شما و دوستانتون توی بازی کمتر میشه ..
اون عکس کنار عدد پینگ برای pbsvc هستش که یه نرم افزار هستش که اگه شما از چیت و نسوزکننده یا کدهای تقلب استفاده کنید شما رو از سرور خارج میکنه ..
عکس کناریش که شبیه ستاره هستش در واقع ورژن باری هستش که برای بعضی از سرور ها با ورژن پایین تر اجازه نمیده که شما وصل بشید و ورژن بازی رو چک می کنه ....
عکس آخر هم که تیک سبز رنگ هستش این هست که سرور برای شما قابل دسترسی هستش یا نه به صورت خصوصی داره اداره میشه ..اگه تیک داشته باشه و شما هم پینگ مناسبی داشته باشید می تونید وارد اون سرور بشید ..

خب اون عکس چون مال ساعت 3/30 نصفه شب بود تعداد کم بود اما عکس های زیر رو با پینگ ها رو توجه بفرمایید:
بله دقیقا سرور اختصاصی هست سرور داخل ایران هست و با یک خط با کیفیت 128 کی حتما پینگتون زیر 80 خواهد بود.

اسم سرور ها و ای پیشون رو هم براتون گذاشتم که!!!

Viva AlterIW

توضیحاتی در این باره:

1- بازی نسخه آلتر هست (نسخه کرک شده)

2-چون سرور ها داخل ایران و روی اولین و تنها دیتا سنتر ایران (افرا نت) هست پینگ تایم بسیار پایینه

3-5 سرور اختصاصی در حال حاضر هست با این کیفیت که 2 تا رو اسم بردم و 3 سرور دیگه هم هست که اسم نمیبرم دوستان ادمینشون شاید نخوان تبلیغ بشه براشون در اینجا
این سرور ها عمومی هستش که معرفی کردی یا نه باید هزیه اتصال بپردازی ( مثل بعضی سرور های اختصاصی که یوزر و پسورد دارن ) ... با زدن آی پی های که دادی میشه به راحتی وصل شده ..؟؟؟؟؟

joorabeban
04-05-2011, 18:25
بله سرور ها Public&Free هستند
و هزینه ای از عزیزان گرفته نمیشه.
فقط باید عزیزان محبت کنند قوانین سرور رو رعایت کنن همین.در خدمتتون هستیم.

!@#$%^&*()
04-05-2011, 18:46
این siralex خیلی باحاله:دی
وقتی کسی بهش میگه wh داری کیک میکنه=))

masoud93
04-05-2011, 18:50
عکس کناریش که شبیه ستاره هستش در واقع ورژن باری هستش که برای بعضی از سرور ها با ورژن پایین تر اجازه نمیده که شما وصل بشید و ورژن بازی رو چک می کنه ....

اگه تیک داشته باشه یعنی ورژن درسته یا نه ؟؟؟

پینگ خودم میدونم هر چی پایین تر باشه بهتره ، ولی عددی که جولوی هر سرور به عنوان پینگ هست چی ؟؟؟

مثلا پینگ من 300 هست ، سرور هایی که عدد پینگشون بالای 300 هست برا من بهتره یا زیر 300 ؟؟؟

!@#$%^&*()
04-05-2011, 18:54
گفتن دیگه!:

در مورد پینگ هم بگم که هرچی پینگ شما کمتر باشه بهتر هستش شما لیست رو بر اساس پینگ مرتب کن...اونایی که از بقیه کمتره رو وارد شو!

Davood_titan
04-05-2011, 20:46
من و چندتا از بچه های خودمون ADSL مخابرات گرفتیم همه ping هامون زیر 90 هست (یکی از مزیت خوبش )
ولی یکی از دوستام پارس آنلاین داره pingاش از100 بیشتره کمنر هم نمیشه

erfandj
04-05-2011, 21:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جون من این عکسرو عوض کن

masoud93
05-05-2011, 11:00
سلام.

دوستان یه چند تا سرور ایرانی معرفی کنید بشینیم بازی کنیم ...

دیشب که یه سرور ایرانی بود میرفتیم توش یه چند تا شون رو که میکشتیم هی کیکمون میکردن ، نمیدونم چرا ...

choory
05-05-2011, 12:19
دلیل این کیک کردن چیه؟توی اوج بازی میندازنت بیرون. :(
نه چیت میزنم نه خارج از قوانین سرور عمل میکنم.

Davood_titan
05-05-2011, 13:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جون من این عکسرو عوض کن

چرا عوضش کنم ؟
قشنگه

!@#$%^&*()
05-05-2011, 17:58
دلیل این کیک کردن چیه؟توی اوج بازی میندازنت بیرون. :(
نه چیت میزنم نه خارج از قوانین سرور عمل میکنم.
منم همینطور:(

joorabeban
05-05-2011, 23:48
منم همینطور:(

اسمتون توی بازی
ای پیتون
اسم سروری که میرید و کیک میشید
بهتره توی بلاگ
mw2.blogsky.com
بگید اما به هر حال موارد بالا رو محبت کنید.

!@#$%^&*()
06-05-2011, 19:42
اسمتون توی بازی
ای پیتون
اسم سروری که میرید و کیک میشید
بهتره توی بلاگ
mw2.blogsky.com
بگید اما به هر حال موارد بالا رو محبت کنید.
اسمم تو بازی UnknownPlayer هستش...تو سرور BloodBrothers....و همچنین از se7en....
نمیدونم تو کدوم یکی از سرورهای بالا بود که شما رو دیدم...اون سرور کلا منو بن کرد!!!....:13:
دلیلشم ادمین سرور گفت که یکم خنده دار بود....شما هم فکر کنم یادته: دی

Davood_titan
07-05-2011, 10:06
منم تو یه سرور رفتم وقتی طرف رو کشتم زورش گرفت منو kickکرد 2بار دیگه هم این اتفاق افتاد و دوباره kick شدم
.
.
واقعا برای این جور ادمها متاسفمم :41:
من تو یه سرور خارجی رفتم اصلا نه خبری از kick بود نه از چیت زدن :13:

vaghean
07-05-2011, 10:41
سلام
آقا ویندوز ما بهم ریخت دوباره نصبیدم لولم شد1 کسی سیو لول 70 نداره -- مک نمی خوام سیوشو می خوام ممنون

masoud93
07-05-2011, 19:17
منم تو یه سرور رفتم وقتی طرف رو کشتم زورش گرفت منو kickکرد 2بار دیگه هم این اتفاق افتاد و دوباره kick شدم
.
.
واقعا برای این جور ادمها متاسفمم :41:
من تو یه سرور خارجی رفتم اصلا نه خبری از kick بود نه از چیت زدن :13:
آره آره ...

منم تا رفتم تو سرور یه 7 ، 8 نفری رو که کشتم کیکم کرد و بعدش هم دیدم که از اون سرور بن شدم و نمیتونم برم داخلش ...

اسم سرور هم فکر کنم B.H.E clan بود ... (یه چیزی تو این مایه ها)

سرور ایرانی بود ...

joorabeban
08-05-2011, 00:20
سلام
آقا ویندوز ما بهم ریخت دوباره نصبیدم لولم شد1 کسی سیو لول 70 نداره -- مک نمی خوام سیوشو می خوام ممنون

این نرم افزار رو از اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن درست میشه

Softwar by NIN9S AMIR

joorabeban
08-05-2011, 00:27
آره آره ...

منم تا رفتم تو سرور یه 7 ، 8 نفری رو که کشتم کیکم کرد و بعدش هم دیدم که از اون سرور بن شدم و نمیتونم برم داخلش ...

اسم سرور هم فکر کنم B.H.E clan بود ... (یه چیزی تو این مایه ها)

سرور ایرانی بود ...

بنده که ادمین اونجا نیستم اما حق بدین اگه کسی رو کیک یا بن نکنه دوستان ایرانی فقط به چیت فک میکنن.یعنی برای سلامت سرور هست هر چند 99 درصد این ها اشتباه و شک الکی باشه

اما نگران نباشین همه اینا تا 22 ماه مه (چند روز دیگه) به گفته سایت بازی درست میشه
و همه رو از بن در میارم من به شخصه.چون بن کردن در ورژن جدید به صورت دائمی و از همه سرور ها خواهد بود.

منبع:

Saeed System
08-05-2011, 08:36
دوستان من نمیتونم برم تو بازی آنلاین ..از دیروز

وقتی play online رو میزنم مینویسه connecting to alteriwnet.... و همونجا قفله و نمیره تو سرور لیست

این عکس هم ورژن آلتریومه و هم خود اون قفل که میکنه دوستان ببینید من ورژنم درسته و قدیمی نیست؟:11:

Davood_titan
08-05-2011, 08:44
دوستان من نمیتونم برم تو بازی آنلاین ..از دیروز

وقتی play online رو میزنم مینویسه connecting to alteriwnet.... و همونجا قفله و نمیره تو سرور لیست

این عکس هم ورژن آلتریومه و هم خود اون قفل که میکنه دوستان ببینید من ورژنم درسته و قدیمی نیست؟:11:

خب حتما ایراد از اینترنتت هست

Saeed System
08-05-2011, 08:48
خب حتما ایراد از اینترنتت هست

مثلا چه ایرادی دوست عزیز بگید تا رفعش کنم مرسی عزیز:11:

موندم تو کف :41:

Davood_titan
08-05-2011, 09:08
این نرم افزار رو از اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود کن درست میشه

Softwar by NIN9S AMIR

من اینو نصب کردم ولی دیگه بازی اجرا نمیشه :41:

joorabeban
08-05-2011, 10:04
updating rank.....
fetchingplaylist......
connecting to alteriw......

The AlterIW Server is currently unavailable

سرور اصلی در دسترس نیست :
علل:
1-یا اینترنتت مشکل داره با یه ای پی دیگه وی.ی.ن تست کن
2-یا اگه مثل من صفحه اصلی سایت برات بالا نمیاد واقعا سرورش داونه و مشکل از شما نیست
check ====> alterIW.net

Saeed System
08-05-2011, 10:34
updating rank.....
fetchingplaylist......
connecting to alteriw......

The AlterIW Server is currently unavailable

سرور اصلی در دسترس نیست :
علل:
1-یا اینترنتت مشکل داره با یه ای پی دیگه وی.ی.ن تست کن
2-یا اگه مثل من صفحه اصلی سایت برات بالا نمیاد واقعا سرورش داونه و مشکل از شما نیست
check ====> alterIW.net

مرسی:11:
اره فقط با چیز پی ان میره تو آنلاین سرور... ولی خوب نمیشه بازی کرد چون پینگ میره بالای 300

دلیلش چیه اینجوری شده؟؟ تا دیروز درست بود! دیگه فقط با چیز پی ان وصل میشه؟ چرا؟ چیکا رکردم مگه؟

:11:

dashmojtaba
08-05-2011, 10:50
یکی یه راه حلی برا پینگ بالا نداره ؟ خیلی رفته بالا حتی سرور ایرانیها هم از 300 زده بالا !!

joorabeban
08-05-2011, 11:25
یکی یه راه حلی برا پینگ بالا نداره ؟ خیلی رفته بالا حتی سرور ایرانیها هم از 300 زده بالا !!
فکر کنم بشه
باید سرور "هندلرز" آلتر رو هم مجازی سازی کنیم روی سرور خودمون D:

فقط میتونید صبر کنید 2-5 دقیقه درست میشه و وارد سرور دلخواه میشید.(همین الان تست کردم).

soltanarash
08-05-2011, 23:23
بچه ها من باید id کی رو بگیریم برای سرورای ایرانی؟

joorabeban
08-05-2011, 23:30
ای دی هیچکی
همینجوری بیا تو بازی و کم بپرس کسی از اراک داریم یا نه بچه ها :دی
چندین راه وجود داره
1-سرچ کردن سرور ها توی سرور لیست و مرتب کردن بر اساس پینگ
2-"کانکت ای پی" زدن توی کنسول که گیر آوردن ای پیاز سایت یا از ایکس فایر دوستات میشه انجام داد

dashmojtaba
09-05-2011, 11:50
اون که باید میخوند خوند ادیت شد

kortol
09-05-2011, 19:23
بچه ها من باید id کی رو بگیریم برای سرورای ایرانی؟

این ]ا سرور های ایرانی هستند که می تونی داخلش بازی کنی ؟؟؟؟ بچه اراکی ؟؟؟ جالبه هسم یکی از سرور ها جهرم هستش !!! یعنی اسم محله ما ....

connect 79.175.165.143
JHRM
.....................
connect 79.175.165.180
Blood Brothers
.....................
وقتی بازی رو اجرا کردی دوباره به محیط ویندوز برگرد با کلید های Alt & Tab و توی کادر پایی کنسول اون خط آی پی رو با کلکه کانکت کامل بنویس و اینتر بزن خودش می ره توی بازی ....

البته زیاد به جالب بودن این سرور ها دلخوش نکن چون من دیروز 1 ساعت بازی می کردم همش توی یه مپ بود و همه هم داشتند مود هاردکور می زدند که بعد از نیم ساعت به شدت خسته کننده شد ..ادمین هم رفته بود هوا خوری !!!! داشتند با لانچر پدر همدیگرو در می آوردند ... همه هم ماشا الله camper .......

joorabeban
10-05-2011, 02:26
این ]البته زیاد به جالب بودن این سرور ها دلخوش نکن.. camper .......

والا دیگه این بر میگرده به تفسیر هر کی از بازی کن خوب

معمولا در هر سروری میشه رفراندوم گذاشت!
و هر کاری رو با دمکراسی انجام داد حتی کیک یک بازی کنی که به صورت نا معقول بازی میکنه
اگه ادمین نباشه از دستوری رای

vote!

استفاده کنید وقتی ادمینی نیست توی بازی.یا میخوای بیا ادمین سرور های جهرم و بلود بشو راحت :دی

soltanarash
10-05-2011, 19:50
این ]ا سرور های ایرانی هستند که می تونی داخلش بازی کنی ؟؟؟؟ بچه اراکی ؟؟؟ جالبه هسم یکی از سرور ها جهرم هستش !!! یعنی اسم محله ما ....

وقتی بازی رو اجرا کردی دوباره به محیط ویندوز برگرد با کلید های Alt & Tab و توی کادر پایی کنسول اون خط آی پی رو با کلکه کانکت کامل بنویس و اینتر بزن خودش می ره توی بازی ....

البته زیاد به جالب بودن این سرور ها دلخوش نکن چون من دیروز 1 ساعت بازی می کردم همش توی یه مپ بود و همه هم داشتند مود هاردکور می زدند که بعد از نیم ساعت به شدت خسته کننده شد ..ادمین هم رفته بود هوا خوری !!!! داشتند با لانچر پدر همدیگرو در می آوردند ... همه هم ماشا الله camper .......

دستت درد نکنه.سرورای ایرانی بخاطر ping می رم وگرنه ارزش رفتن نداره.هر دفعه که ما میریم چند نفرو که می کشیم کیکمون می کنن.من با دوستم بازی می کنم می خوام دو نفری توی یه سرور بازی کنیم وگرنه سرورای غیر ایرنی خیلی بهترن.

Davood_titan
10-05-2011, 20:15
بچه ها یه توضیحی میدیم
چطوری میشه یه سرور راه انداخت ؟؟؟
منتظر جوابتون هستم

joorabeban
11-05-2011, 18:42
بچه ها یه توضیحی میدیم
چطوری میشه یه سرور راه انداخت ؟؟؟
منتظر جوابتون هستم

مواد لارم برای ساخت سرور:
1- بچه مایه دار بودن *
2-وقت داشتن و حوصله داشتن
3-دنبال کردن این

لینک

haniehjan
16-05-2011, 12:31
سلام . من تازه به جمع بازیکنان انلاین این بازی پیوستم .
میخواستم بدونم یه برنامه خوبی سراغ دارید که بتونم از داخل بازی فیلم تهیه کنم . ضبطش کنم
البته غیر از ایکس فایر
palad!n

Davood_titan
16-05-2011, 12:51
سلام . من تازه به جمع بازیکنان انلاین این بازی پیوستم .
میخواستم بدونم یه برنامه خوبی سراغ دارید که بتونم از داخل بازی فیلم تهیه کنم . ضبطش کنم
البته غیر از ایکس فایر
palad!n

برنامه fraps بهترین برنامه :8:
از بازی از فیلم از دستکاپ میشه عکس و فیلم گرفت

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:48 PM ----------

مواد لارم برای ساخت سرور:
1- بچه مایه دار بودن *
2-وقت داشتن و حوصله داشتن
3-دنبال کردن این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید لینک

سرور رو برای همه نمیخوام مثل سرور هایی که هست
مثلا بعضی وقتها با دوستام میخوام بازی کنم سرور بسازم و چند نفری بازی کنیم

joorabeban
16-05-2011, 17:17
ببینید :سرور داریم
هاست هم داریم
شما بهتره میزبان بشید و آی پی تو به دوستات بدی و بیان بهت جوین بشن البته اگه بتونن بهت وصل بشن.
اما سروری که پینگ زیر 80 باشه نیازمند ماهیانه مبلغی پوله.
برای هاست شدن هم که میری توی پریویت مچ وای میستی و دوستات ای پیتو توی کنسول با یه دستور کانکت قبلش میزنن و وصل میشن.

haniehjan
16-05-2011, 20:57
برنامه fraps بهترین برنامه :8:
از بازی از فیلم از دستکاپ میشه عکس و فیلم گرفت[

دستت درد نکنه . حال دادی داداش .:31::8:

lucky_luke
17-05-2011, 11:06
سلام
آموزش های پست اول معتبرن هنوز؟
آخه فایلها دانلود نمیشن دیگه

kortol
17-05-2011, 20:18
سلام
آموزش های پست اول معتبرن هنوز؟
آخه فایلها دانلود نمیشن دیگه

نه دیگه معتبر نیستن باید یه سر به این سایت بزنی ( همه موارد و مشکلات رو هم گفته به همراه لینک های دانلود ):

آموزش دقیق رو اینجا گذاشته به همراه لینکها ی دانلود:

برای اینکه با سرور های ایرانی بازی کنی و پینگ مناسب داشته باشی هم می تونی از این دوتا آی پی استفاده کنی :

connect 79.175.165.143

JHRM
.....................
connect 79.175.165.180

Blood Brothers
.....................

اینجا هم طریقه وارد کردن آی پی رو گفته :

چون گفته بودند نام منبع رو ذکر کنید ما کلا خود منبع رو به شما معرفی می کنیم

( اگه کسی رو می خوای فعلا سیر کنی بهش یه ماهی بده اگه می خوای برای همیشه سیر باشه بهش ماهیگیری یاد بده !)

موفق باشید .

lucky_luke
18-05-2011, 14:56
سلام من همه کارهایی که تو لینک بالا گفته شده بود انجام دادم
ورژن بازی هم عوض شده مثل عکسهای توی همون سایت ولی وقتی PLAY ONLINE رو میزنم مینویسهconnecting to IWNet و دیگه همین جا میمونه
خیلی خم صبر کردم ولی اتفاقی نیفتاد
به نظر شما مشکل چیه؟

erfandj
18-05-2011, 17:17
ورژن بازی هم عوض شده مثل عکسهای توی همون سایت ولی وقتی PLAY ONLINE رو میزنم مینویسهconnecting to IWNet و دیگه همین جا میمونه
به نظر شما مشکل چیه؟
شما همه ی مپ ها (نقشه ها) رو دانلود کردی؟
اگه میتونی یه عکس بزاری بد نیست.

kortol
18-05-2011, 20:34
به نظر شما مشکل چیه؟
مشکل شما از نصب نبودن .net framework نسخه 4 و نسخه 3.5 هستش ..این برنامه ها رو نصب کنید تا برای اتصال به اینترنت و دریافت آپدیت ها مشکلی نداشته باشید ....

در ضمن برنامه های فایر وال و آنتی ویروس سیستم رو هم خاموش کنید ( یا اگه می تونید طوری تنظیم کنید که به بازی گیر نده برای وصل شده به اینترنت ) تا بازی بدون هیچ محدودیتی بتونه با اینترنت وصل بشه ...

lucky_luke
20-05-2011, 19:14
شما همه ی مپ ها (نقشه ها) رو دانلود کردی؟
اگه میتونی یه عکس بزاری بد نیست.

بله همه مپ ها رو دانلود کردم

مشکل شما از نصب نبودن .net framework نسخه 4 و نسخه 3.5 هستش ..این برنامه ها رو نصب کنید تا برای اتصال به اینترنت و دریافت آپدیت ها مشکلی نداشته باشید ....

در ضمن برنامه های فایر وال و آنتی ویروس سیستم رو هم خاموش کنید ( یا اگه می تونید طوری تنظیم کنید که به بازی گیر نده برای وصل شده به اینترنت ) تا بازی بدون هیچ محدودیتی بتونه با اینترنت وصل بشه ...

من از ویندوز اورجینال استفاده میکنم و تمام آپدیت ها رو خودش نصب میکنه
فکر میکنم از فایر وال باشه

فعلا اینترنتم مشکل داره فردا تست میکنم ببینم درست میشه یا نه

ممنون از همه دوستان بخاطر راهنمایی هاشون

ویرایش:
فایروال و اصلا کل آنتی ویروس رو هم بستم ولی نشد که نشد.....

joorabeban
21-05-2011, 10:47
متحیر هستم از دوستانی که اطلاعات غلط میدن...
برادر من نت فریم ورک مشکل داشته باشه بازی بالا نمیاد اصلا
مشکل کانکتین به آلتر مشکل اینترنت ه که روزی 100 بار برای همه پیش میاد
شما همه فایل ها رو دانلود کردی و طبق آموزش پیش رفتی مستقیم به سرور های ایرانی( دایرکت) از تو کنسول وصل شو میبینی که مشکلی پیش نمیاد.

lucky_luke
21-05-2011, 11:12
متحیر هستم از دوستانی که اطلاعات غلط میدن...
برادر من نت فریم ورک مشکل داشته باشه بازی بالا نمیاد اصلا
مشکل کانکتین به آلتر مشکل اینترنت ه که روزی 100 بار برای همه پیش میاد
شما همه فایل ها رو دانلود کردی و طبق آموزش پیش رفتی مستقیم به سرور های ایرانی( دایرکت) از تو کنسول وصل شو میبینی که مشکلی پیش نمیاد.

منظورتون اینه که توی کنسول ip رو بنویسم؟

امتحان کردم با هر دو ip که بالا دادن ولی وقتی اینتر میزنم هیچی نمیشه

من همه کارهايي که توي آموزش بود کردم ولي وقتي بازي رو اجرا ميکنم اين ارور رو ميده

وقتي ok ميزنم ميره تو بازي ولي با زدن پلي آنلاين مينويسه
connecting to IWNet...
و ديگه همينجا ميمونه
توي کنسول بازي هم يه مدت طولاني روي اين خط ميمونه
execing default_720p.cfg from fastfile
بعد از چند دقيقه توي کنسول مينويسه:
Possible data loss - last log packet hasn't been acked and we need to send a new one

kortol
21-05-2011, 14:34
با راهنمایی دوستمون :41: انجام بده ببین به کجا می رسی >...

نوع رفتار و گویش های هر شخصی نشون دهنده شخصیت اون فرد هستش

.................................................. .................................................. ..........................................

من همه کارهايي که توي آموزش بود کردم
منم یه راه حل برای این مشکلت برات پ م می دم شاید مشکل شما حل بشه ...

erfandj
21-05-2011, 14:37
یه بار با و-ی-پ-ی-ا-ن(چیلتر شکن)برو ببین نمیشه.
اگه نشد احتمالا مشکل از پینگته.
راستی باید همه ی برنامه هایی که واسه افزایش سرعت اینترنت ریختی رو ببندی.این برنامه ها پینگو دو برابر میکنه.

joorabeban
21-05-2011, 16:48
دوست عزیز :
1-ببین ورژن و بویلد بازیت درست هست یا نه
از کجا ؟ از

بویلد و ورژنت درست بود میری به مرحله بعد.

2-فایل iw4mp.cfg رو در روت اصلی بازی پیدامیکنی
با نوت پد بازش میکنی و 2 عدد 1 رو به 0 تغیر میدی و نوت پد رو میبندی و سیو میکنی.

همین کار رو توی فایلی به همین نام در پوشه بوت استراپ انجام میدی.

3-اون ارورر که داون بودن آلتر رو نشون میده مهم نیست.به خدا مهم نیست

4-برای اولین بار باید بازی شما بتونه به سرور آلتر وصل بشه و به نوعی ریجستر کنه.باید صبر کنید تا تموم بشه کانکتینگ تو آلتر.هیچ راهی نداره
بهتره بازی رو بیارین بالا و به محض لود شدن پنجره بازی دست به هیچی نزنی تا 2 مین.

تست کن ببین توی پریویت مچ میتونی بری یا نه.

نهایتا نشد توی همون وب بلاگ ایدی پشتیبانی هست شخصا میام پشت پی سی ات راه میندازم بازی رو برات حله؟
فقط تیم ویور رو دانلود کن.ورژن 6 اش رو.
یا علی (ع)

clickestan
21-05-2011, 17:50
دوستان با این پینگ میشه آنلاین زد!

اصفهانم سرعت 512 ولی سرعت دانلود 1 مگ

با سرور اروپا

joorabeban
21-05-2011, 18:24
دوستان با این پینگ میشه آنلاین زد!

اصفهانم سرعت 512 ولی سرعت دانلود 1 مگ

با سرور اروپا

نه با این سرعت نمیشه آنلاین بازی کنی:
1-90 درصد دوستان قصد جانت رو میکنن.
2-باید حتما سرور بزنی وگر نه میان اصفهان و مجبورت میکنن سرور بزنی.
3-با این پینگ مثل توی گیم نت خواهد بود بازی برات ،پس حتما میان سراغت و به علت حسادت یه کاری دست خودت میدی.
نتیجه اخلاقی؟
با اون پینگ و سرعت بازی نکن.
:دی

erfandj
23-05-2011, 16:19
نه با این سرعت نمیشه آنلاین بازی کنی:
1-90 درصد دوستان قصد جانت رو میکنن.
2-باید حتما سرور بزنی وگر نه میان اصفهان و مجبورت میکنن سرور بزنی.
3-با این پینگ مثل توی گیم نت خواهد بود بازی برات ،پس حتما میان سراغت و به علت حسادت یه کاری دست خودت میدی.
نتیجه اخلاقی؟
با اون پینگ و سرعت بازی نکن.
:دی
با این دوستمون موافقم.
اما واقعا با این پینگ برو حالشو ببر.

Mehran-King
26-05-2011, 16:41
با سلام ، اگه میشه AimBot بازی modern Warfare 2 رو قرار بدین Undetective باشه، ممنونم :10:

joorabeban
27-05-2011, 03:14
با سلام ، اگه میشه AimBot بازی modern Warfare 2 رو قرار بدین Undetective باشه، ممنونم :10:

از اینجا میتونی دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاملا غیر قابل شناسایی هست.

Mehran-King
27-05-2011, 07:21
از اینجا میتونی دانلود کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاملا غیر قابل شناسایی هست.

فحش میدی ؟

joorabeban
28-05-2011, 08:38
با سلام ، ممنون ولی نمیتونم داخلش بشم ، خیلتره ؟

چند سالته شما دوست عزیز؟
لینک رو چک کنی میفهمی.

sima_6600
28-05-2011, 10:25
کلی در وری خورده میگه فیلتره :31: بیچاره اخی دلم سوخت براش احمق.php :31:

joorabeban
28-05-2011, 11:01
اقای
Payman_62
مدیر انجمن برنامه نویسی

متاسفانه من باید برم توی چند تاپیک و الکی پست بدم یا همون اسپم که 10 پست داشته باشم تا بتونم پیغام خصوصی شما رو جواب بدم.

جوابی دادم اگه اومده باشه چه بهتر اگه نه که بگید کجا برم پست الکی بدم که قابل شمارش باشه.بهتر نیست شمارش پست باشه توی همین تاپیک؟

Mehran-King
28-05-2011, 11:10
اقای
Payman_62
مدیر انجمن برنامه نویسی

متاسفانه من باید برم توی چند تاپیک و الکی پست بدم یا همون اسپم که 10 پست داشته باشم تا بتونم پیغام خصوصی شما رو جواب بدم.

جوابی دادم اگه اومده باشه چه بهتر اگه نه که بگید کجا برم پست الکی بدم که قابل شمارش باشه.بهتر نیست شمارش پست باشه توی همین تاپیک؟

بصبر مدیر انجمن بازی های ویدیویی بیاد تا تکلیف این لحنتو روشن کنه!

joorabeban
28-05-2011, 13:26
طرف دنبال ایم بات میگرده میگه به حضرت عباس!!!

دم خروس رو نمیبینه.انجمنی که یک چیتر تازه کار توشه وای به حالش

Mehran-King
28-05-2011, 13:31
طرف دنبال ایم بات میگرده میگه به حضرت عباس!!!

دم خروس رو نمیبینه.انجمنی که یک چیتر تازه کار توشه وای به حالش

تازه کار!:38:میخوای با این حرفات منو وادار به دعوا کنی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خجالت نمیکشی ؟ آخه پررویی هم حدی داره! الله اکبر ... لحن صحبتت رو درست کن فکر نکن معنی اون لینکتو نفهمیدم!!!اینجا یک انجمن هست! و اگه مشکلی داشتیم مطرح میکنیم تا به جواب برسیم! اگه بلد نیستی اسپم نده و ساکت باش تا دیگر دوستانی که بلدن پست بدن!:3:

joorabeban
28-05-2011, 13:34
دوستان
عزیزان
همکاران
کل اهاد جامعه
یک Cheater تقاضای Aimbot داره درخواستش رو اجابت بفرمایید.

Payman_62
28-05-2011, 14:19
اقای
Payman_62
مدیر انجمن برنامه نویسی

سلام.
پاسخی که دادی نرسید.
لطف کن همین جا پاسخ بده.

joorabeban
28-05-2011, 14:28
سلام.
پاسخی که دادی نرسید.
لطف کن همین جا پاسخ بده.

از اونجا که شما شاید بیشتر با API ها سر و کار داشته باشید عرض کنم که:
Aimbot مخفف Aimdown sight bot هست که یه نرم افزار برای تقلب در بازی هست
لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا ایشون دارن تقاضای چیت میکنن (cheat) و از اونجایی که در هیچ فرومی من ندیدیم تبلیغ تقلب و چیت رو در بازی بکنن
و همونجور که معلومه دوستمون تازه کار هست در ضمینه تقلب،که میاد توی فروم عمومی مطرح میکنه یه لینک سر کاری که مضمونش رو میتونید گوگل ترانسلیت کنید براش گذاشتم.
فکر کنم کاملا روشن شد دیگه؟
عرض کنم که چیت بازی رو به فنا میکشونه و هرکی که فکر میکنه باید امتحانش کنه مثل مواد مخدر هست امتحان همانا و بازی کردن بدون تقلب غیر ممکن بودن براش همانا.
من شما هرکی که این مطلب رو میخونه میاد تا یه کم هیجان بگیره و استرس این رو داشته باشه که مراقب همه جای بازی باشه که نکنه کسی بیاد و کارکتر بازیش رو بکشه که بسیار لذت داره و وقتی کسی رو میکشی کاملا روح آدم آرامش میگشره و اعتماد به نفس میگیره یا دنبال هر چیزی که هست توی بازی سالم بهش میرسه توی اون 1 ساعت که بازی میکنه.
حالا بیاین این سناریو رو ببینید:
من یه نرم افزار اجرا میکنم که مکان همه بازیکن های دیگه رو از پشت دیوار به شکل یک مربع نشون میده.اسم همه بازی کن ها رو.می دونم کی از کجا داره میاد
نرم افزاره میتونه طوری تنظیم بشه که هرکی رو که دید در عرض یک صدم ثانیه روی سر کاراکتر دشمن قفل کنه و با یک تیر اون رو بکشه.حتا میشه شلیک کردن رو هم به جناب آقای چیت بسپرم و من فقط برم دنبال دشمن و فقط کلید های عقب و جلوی کی برد رو فشار بدم.نرم افزار هرکی رو میبینه میکشه.
بعد من امتیازم میشه 10000 که 120 نفر رو کشتم و 2 بار مردم در بین 18 بازی کن ایرانی که اومدن بازی سالم کنن و لذت ببرن.بعد همه رو نووب یا تازه کار (noob) خطاب میکنم که بازی بلد نیستید.من رو ببیند چه پرو (pro)هستم!!! بدون توجه به اینکه لذتی میبرم از این بازی کردن یا نه؟
باعث فحش و بد و بیراه گفتن توسط بقیه میشه.بعد آقای پیمان که میبینه بازی من خیلی متفاوته و توی صحنه آهسته کشتنش توسط من (killcam) میبینه که من ازپشت دیوار مسیرش رو تغییب میکنم و تا ضاهر شد میکشمش میره دنبال برنامه میگرده و بالاخره جوینده یابنده خواهد شد.
بعد میشه مثل همون سروری که بری توش حالت به هم میخوره و چیت نداشته باشی حقی نداری، تازه با چیت زدن به شرایط برابر میرسی.بعد پینگ بازی کن تصمیم میگره که این 2 ربات (bot) یا نرم افزار کدومشون زود تر شلیک کنن و دیگری رو بکشن.و یه پکت ارسال کنن که تیر شلیک شد خط اینترنت هر کدوم از دو چیتر بهتر باشه اون دیگری رو زود تر میشه.
فقط منی که چیت زدم میام پی سی ام رو وقتم رو هزینه ام رو روحم رو که به شدت آسیب خواهد دید رو در اختیار نرم افزار قرار بدم که من رو اول کنه توی بازی کن ها.و کامپیوتر منه که داره بازی میکنه نه خود من.من برای کامپیوترم یه خط اینترنت اجاره میکنم و برق و وقت میزارم که برم دنبال مربع ها تا نرم افزار چیت بکشه.
بعد هم فکر میکنم که هیچکی نمیفهمه و به به و چه چه میکنن که چه بازیش خوبه.
غافل از اینکه هدف من لذت بردن و آرمش و به نوعی غذای روح دادنه به خودم ه نه به کامپیوترم اخه خدا....
و این است جیت....

حالا اینطور بازی کردن چه لذتی داره؟

google.com
search: image
subject: Aimbot or Wallhack

دعوا چیه دوست عزیز من بچه 15-25 ساله نیستم که بخوام کل کنم و دعوا اونم در محط مجازی.محض اطلاعت گفتم که نری دنبالش با اینکه شاید پیش خودت فکر کنی که آیم بات چیزه خوبیه.
روزی 45 دقیقه بازی میکنم که لذت ببرم نه به کامپیوترم آدم کشتن نرم افزاری یاد بدم.

Mehran-King
28-05-2011, 15:12
پاک شود..........

Payman_62
28-05-2011, 15:51
سلام.
درسته که تقلب در بازی کار درستی نیست. اما شما میتونستی با لحن مناسب تری مطلبت رو بیان کنی.

به هر حال مهران جان اگر اعتراضی به پست ایشون داری با مدیر همین بخش در میون بذار تا رسیدگی کنن.

joorabeban
28-05-2011, 15:54
پاک شود..........

آره چون 120 % به ضررت هست.اما بهتره بدون بقیه که نرن دنبالش
و وقتی امتیاز بعضی رو اینطوری دیدن شک کنن به بازی خوبش یا نرم افزار خوبش!!!

1- خارجی ها همه نووب هستند و ایرانی ها پرو!!!
2-پینگ هیچ تاثیری بر بازی خوب نداره!!!
3-مگه این تابلوه؟چی اختلاف با نفرات اول و دوم تیم خودش و تیم دوم؟!!!!
اون که چیت نزده به همه کتب آسمانی هم میتونه قسم بخوره...

ببینید اینجا هم که بازی کن ها همه ایرانی بودن و مجبور شدم اسمشون رو پاک کنم.
1- باز هم همه نوبن و این یک بازی سالم هست شک نکنید تهمت بی جا نزنید نگین چیت داشته طرف استغفر الله!!!....

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

سلام.
درسته که تقلب در بازی کار درستی نیست. اما شما میتونستی با لحن مناسب تری مطلبت رو بیان کنی.

به هر حال مهران جان اگر اعتراضی به پست ایشون داری با مدیر همین بخش در میون بذار تا رسیدگی کنن.

درسته.نه من مشکلی ندارم بنده خدا جایی شنیده و مطمئنا تا حلا استفاده نکرده که این سوال رو کرده و این پاک بودنش رو میرسونه.حالا این عکس ها چیزی نیست در مقابل عکس هایی که من دارم هرکی خواست میتونم بهش نشون بدم.
فیلم هایی دارم که آدم شاخ در میاره که بازی کن با عجنه رابطه داره که مکان طرف رو میدونه؟ یا الهام غیبی میشه بهش؟
فیلم هایی که خود سایت کرک کننده بازی بن (You ar banned from alteriw multy player online) کرده طرف رو اما باز با پر رویی تمام به کارش ادامه میده.
هدف رسوایی و این حرف ها نیست.واقعا چه حالی داره آخه اینطور بازی کردن؟

kortol
28-05-2011, 17:12
حالا بیاین این سناریو رو ببینید:
من یه نرم افزار اجرا میکنم که مکان همه بازیکن های دیگه رو از پشت دیوار به شکل یک مربع نشون میده.اسم همه بازی کن ها رو.می دونم کی از کجا داره میاد
نرم افزاره میتونه طوری تنظیم بشه که هرکی رو که دید در عرض یک صدم ثانیه روی سر کاراکتر دشمن قفل کنه و با یک تیر اون رو بکشه.حتا میشه شلیک کردن رو هم به جناب آقای چیت بسپرم و من فقط برم دنبال دشمن و فقط کلید های عقب و جلوی کی برد رو فشار بدم.نرم افزار هرکی رو میبینه میکشه.
خداییش اینجوری بازی کردن اصلا فکر نکنم حال بده و خیلی مزخرف هستش !!! چه لذتی داره اینجوری بازی کردن فقط می خواد طرف kill بگیره !!!

انجمنی که یک چیتر تازه کار توشه وای به حالش

رفیق دمت گرم همه روبا یه چوب نزن !!!! دیگه به انجمن چه کار داری ... حالا یکی یه چیزی خواسته دلیل نمیشه که همه بخوان ........من بیشتر از 1 ساله که دارم این بازی رو آنلاین بازی می کنم و تابه حال هم سه بار تا 100% بازی رفتم و الان هم با چهارمم هستش و درجه و رتبه بازیی من 41 هستش ولی تا به حال چیت نزدم خداییش .......

بی خیال من وارد این بحث ها نمیشم فقط دوتا سوال دارم

1. این سرور جهرم down هستش که من نمی تونم برم داخلش یا آی پی سرور عوض شده ؟؟؟

79.175.165.143
JHRM
همین بوده و من هم از همین استفاده می کردم ..الان هم دارم از Blood Brothers استفاده می کنم ...

2. پینگ من یه دفعه سر به فلک می کشه و تا از بازی بیرون نیام و دیسکانکت نشم و دوباره وصل نشم درست نمیشه .. برای رفع این مشکل باید چه کنم؟؟
راستی من با همین اسم kortol004 بازی می کنم اگه کسی هست اوی این سرور بگه که دیدیمش یه سلامی عرض کنیم ...

Mehran-King
28-05-2011, 17:23
آخه توی همون سروری که میگی همینو میزنن ! اعصابمم خط خطی میشه! پشت دیوارم کمین کردما!!! میزنه! آخه ... بی معرفت ...
منم حقیقتش خوشم نمیاد خداییش... اما چیکار کنم اعصابم رو متخراشی کرده این ... :( ... چی بگم فقط از همون اولش لحنت خوب بود اینجوری نمیشد... :( ، من ه.ک.ر نیستم نمیدونمم چیه اما میدونم چیز خوبی نیست! منم باور کنین دوست دارم کسی از اون استفاده نکنه! همه با قدرت خوشون بازی کنن ! چون اونطوری کیف نمیده خداییش! میدونم خودم! اما فکرشو بکن هی میکشتت هی میکشتت پشت سرهم پشت دیوار! :( ...

joorabeban
28-05-2011, 17:23
خداییش اینجوری بازی کردن اصلا فکر نکنم حال بده و خیلی مزخرف هستش !!! چه لذتی داره اینجوری بازی کردن فقط می خواد طرف kill بگیره !!!

رفیق دمت گرم همه روبا یه چوب نزن !!!! دیگه به انجمن چه کار داری ... حالا یکی یه چیزی خواسته دلیل نمیشه که همه بخوان ........من بیشتر از 1 ساله که دارم این بازی رو آنلاین بازی می کنم و تابه حال هم سه بار تا 100% بازی رفتم و الان هم با چهارمم هستش و درجه و رتبه بازیی من 41 هستش ولی تا به حال چیت نزدم خداییش .......

بی خیال من وارد این بحث ها نمیشم فقط دوتا سوال دارم

1. این سرور جهرم down هستش که من نمی تونم برم داخلش یا آی پی سرور عوض شده ؟؟؟

79.175.165.143
JHRM
همین بوده و من هم از همین استفاده می کردم ..الان هم دارم از Blood Brothers استفاده می کنم ...

2. پینگ من یه دفعه سر به فلک می کشه و تا از بازی بیرون نیام و دیسکانکت نشم و دوباره وصل نشم درست نمیشه .. برای رفع این مشکل باید چه کنم؟؟
راستی من با همین اسم kortol004 بازی می کنم اگه کسی هست اوی این سرور بگه که دیدیمش یه سلامی عرض کنیم ...

درسته من بابات اون حرف عذر میخوام از بقیه و از مهران.حد اقل جنمش رو داشته باشیم به کار اشتباه خودمون اعتراف کنیم و معذرت خواهی کنیم.
عرضم خدمتت که ای پی سرور ما Blood Brothers عوض نشده و لی دیگری چرا.
شما بهتره از توی سرور لیست (Server List) که در منو های خود بازی هست رفرش لیست رو بزنی بعد که کامل لود شد لیست سرور ها روی گزینه پینگ کلیک کنی تا سرور هایی با کمترین پینگ رو در اول لیست قرار بدی.یعنی بر حسب پینگ مرتب (sort) کنی.اگه سروری با پینگ زیر 120 پیدا نکردی باز رفرش بزن حتما پیدا میکنی.

Mehran-King
28-05-2011, 17:24
من Ghost هستم البته یه نفر دیگه هم با همین اسمم ( داداش کوچیکم ) بازی میکنه :) ...

joorabeban
28-05-2011, 17:30
آخه توی همون سروری که میگی همینو میزنن ! اعصابمم خط خطی میشه! پشت دیوارم کمین کردما!!! میزنه! آخه ... بی معرفت ...
منم حقیقتش خوشم نمیاد خداییش... اما چیکار کنم اعصابم رو متخراشی کرده این ... :( ... چی بگم فقط از همون اولش لحنت خوب بود اینجوری نمیشد... :( ، من ه.ک.ر نیستم نمیدونمم چیه اما میدونم چیز خوبی نیست! منم باور کنین دوست دارم کسی از اون استفاده نکنه! همه با قدرت خوشون بازی کنن ! چون اونطوری کیف نمیده خداییش! میدونم خودم! اما فکرشو بکن هی میکشتت هی میکشتت پشت سرهم پشت دیوار! :( ...

چه گویم از انچه دیده ام....
که "لب" به دندان گزیده ام....

حالا حساب کن من که از اول این مولتی پلیر بودم و 200 برابر شما دیدم چی میکشم....
خوبی بازی شما اینه که خودت یه نفر رو میکشی بهت حال میده
اما اون نه..
عرض کردم که من شما هرکی که میبینه اینطوره ناراحت میشه و میگه خب منم برم ببینم چیه.بعد وقع ما وقع میشه... و سرور طوری میشه که علنا همه میدون دیگیری چیت داره اما به روی خودشون نمیارن چون خودشون هم دارن....
اما توی سرور خودمون شده 3 نفر بازی کن بوده 2 تاشون رو بن کردم
سرور خالی شده اما یک ثانیه هم نمیزارم کسی توش با چیت بازی کنه و صد البته ممکنه 90 درصد اشتباهی کیک شده باشن اما این سختگیری ها نباشه همین میشه که شما میگید...
کسی رو دیدید بگید توی سرور که فلانی مشکوکه ادمین ها بازیش رو ببین بنش کنن.
به کسانی هم که آیدی ایکس فایر یا یاهو اشون رو دارم و شک کنم که ممکنه تقلبی زده باشه یا سایر دوستان بگن که فلانی داره تقلب میکنه:
توی بازی یه چیز راندم وتصادفی تایپ میکنم مثلا: 152GhT
بعد به همون فرد میگم که از محیط بازیت عکس بگیر و بده
خوشبختانه تقلبی نیست که بشه اون نوشته های عجیب غریبش رو در عرض 3 ثانیه ورداشت و صفحه بازی رو عادی کنی.طرف اگه طفره بره بن میشه از سرور ولی بارها هم شده که طرف عکس رو داده و همه چیز درست بوده و اشتباه از دوستان یا خود من بوده.

عکس رو هم نمیتونه دس کاری بکنه چون تعداد پیکسل ها و رزولیشن بازی دوستان رو هم ذخیره کردیم که مثلا اندازه عکسش باید 1024*1200 پیکسل باشه وگرنه دست کاری کرده عکسش رو.

در آخر هم برای اینکه کمی خوشهال بشین یه خبر خوب:

مپ های جدید و امکانات جدید در راهند :
لینک:

زیباست نه؟

erfandj
28-05-2011, 22:02
سر امتحانا شما دعواتون گرفته

Saeed System
31-05-2011, 19:48
سلام..

دوستان یه ارور جدید گرفتم نمیتونم برم تو بازی....

اسم متنش ارور لودینگ ایمیج آباندان به نظرم چون نمیشد عکس بگیرم برا یهمین تقریبا فکر کنم همین متن بود..

eroor loading image abandan

هر کار یم یکنم باز تا میرم تو بازی بعد از 5 ثانیه این ارو رمیاد اصلغا نمیزاره بری تو آب شن! سریع بازی رو میبنده این ارور!

Davood_titan
31-05-2011, 21:41
سلام..

دوستان یه ارور جدید گرفتم نمیتونم برم تو بازی....

اسم متنش ارور لودینگ ایمیج آباندان به نظرم چون نمیشد عکس بگیرم برا یهمین تقریبا فکر کنم همین متن بود..

eroor loading image abandan

هر کار یم یکنم باز تا میرم تو بازی بعد از 5 ثانیه این ارو رمیاد اصلغا نمیزاره بری تو آب شن! سریع بازی رو میبنده این ارور!

شاید مپ بازی رو نداری که این ایراد رو میده

Saeed System
31-05-2011, 23:02
شاید مپ بازی رو نداری که این ایراد رو میده

اصلا به لود مپ نمیرسم.. تا میرم تو بازی یهویی ارور میاد error loadin image abandan

خلاصه آخر ضد حال...:13:

همه مپ ها و .... دارم... نمیدونم:41:

اگه بشه عکس میگیرم از ارور میزارم

Davood_titan
31-05-2011, 23:19
اصلا به لود مپ نمیرسم.. تا میرم تو بازی یهویی ارور میاد error loadin image abandan

خلاصه آخر ضد حال...:13:

همه مپ ها و .... دارم... نمیدونم:41:

اگه بشه عکس میگیرم از ارور میزارم

اخه بعضی مپ ها Dlc یه همچین چیزیایی هست
منم مثل تو بعضی از مپ ها رو ندارم تا مپ عوض میشه ارور میده

Saeed System
01-06-2011, 06:43
آقا درست شد بالاخره.....

یه فایلی کم داشت که تو پوشه main

اسم فایلش iw23.iwd

این اون iw23.iwd نیست که تو پوشه اصلیه یه iw23.iwd دیگست که تو پوشه main

ایم فایل رو از یه نفر رفتم از کامپیوترش کپی کردم ریختم و درست شد

amansniper
01-06-2011, 09:38
داداش لین ک Aimbot بزار

kortol
02-06-2011, 01:01
داداش لین ک Aimbot بزار

دوست عزیز اینجا لینک کد تقلب و چیت و ... قرار نمی گیره .
( قرار دادن لینک ممنوع نیست اما کسی برات این کد تقلب رو نمی زاره چون باعث اذیت و ناراحتی بقیه در بازی میشی و لذت بازی رو از بین می بری.. صفحات قبل هم سره همین موضوع بحث بود .....)

worldclass
02-06-2011, 02:02
آره چون 120 % به ضررت هست.اما بهتره بدون بقیه که نرن دنبالش
و وقتی امتیاز بعضی رو اینطوری دیدن شک کنن به بازی خوبش یا نرم افزار خوبش!!!

1- خارجی ها همه نووب هستند و ایرانی ها پرو!!!
2-پینگ هیچ تاثیری بر بازی خوب نداره!!!
3-مگه این تابلوه؟چی اختلاف با نفرات اول و دوم تیم خودش و تیم دوم؟!!!!
اون که چیت نزده به همه کتب آسمانی هم میتونه قسم بخوره...

ببینید اینجا هم که بازی کن ها همه ایرانی بودن و مجبور شدم اسمشون رو پاک کنم.
1- باز هم همه نوبن و این یک بازی سالم هست شک نکنید تهمت بی جا نزنید نگین چیت داشته طرف استغفر الله!!!....

---------- Post added at 03:54 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

درسته.نه من مشکلی ندارم بنده خدا جایی شنیده و مطمئنا تا حلا استفاده نکرده که این سوال رو کرده و این پاک بودنش رو میرسونه.حالا این عکس ها چیزی نیست در مقابل عکس هایی که من دارم هرکی خواست میتونم بهش نشون بدم.
فیلم هایی دارم که آدم شاخ در میاره که بازی کن با عجنه رابطه داره که مکان طرف رو میدونه؟ یا الهام غیبی میشه بهش؟
فیلم هایی که خود سایت کرک کننده بازی بن (You ar banned from alteriw multy player online) کرده طرف رو اما باز با پر رویی تمام به کارش ادامه میده.
هدف رسوایی و این حرف ها نیست.واقعا چه حالی داره آخه اینطور بازی کردن؟
آقای Amir NiN9S بهت پیشنهاد میکنم خودت رو منفورتر از این چیزی که الان هستی نکنی.
این عکس ها از Great Hossein هست کسی که وقتی تو از پینگ بالای 100 میترسیدی و سرت به کمپ کردن تو s&d خودت گرم بود داشت تو سرورهای دنیا با پینگ بالای 250 با بازیکن های خوب دنیا بازی میکرد.
با شناختی که من ازت دارم میدونم که دچار یه نوع پارانوید هستی و فکر میکنی هر کس بازیش خوبه لزومآ از چیت استفاده میکنه.

از طرفی میدونم که دوست داری مهارت هات تو بازی به اندازه سن و سالت باشه اما حالا که نیست لااقل یاد بگیر به خوبای این بازی احترام بزاری.

joorabeban
02-06-2011, 02:36
دوست عزیز اینجا لینک کد تقلب و چیت و ... قرار نمی گیره .
( قرار دادن لینک ممنوع نیست اما کسی برات این کد تقلب رو نمی زاره چون باعث اذیت و ناراحتی بقیه در بازی میشی و لذت بازی رو از بین می بری.. صفحات قبل هم سره همین موضوع بحث بود .....)

چرا فکر کنم گذاشتن لینک هم ممنوع باشه.این رو باید مدیران بخش توضیح بدن.ولی باز هم بعید میدونم که مجاز باشه.
در اندازه جواب دادن باید بود....

Saeed System
04-06-2011, 06:59
دوستان من نمیتونم وارد سرور لیست ها بشم

عکس:

نمیدونم مشکل از چیه ولی همینجوری یه ساعت مینویسه ارتباط با آلتریونت و هیچی نمیشه!

ورژن آلتریومم گذاشتم ببینید آپدیته ؟؟... مشکل از چیه الان من 4 روزه همین مشکل رو دارم و بازی نکردم

joorabeban
04-06-2011, 14:18
دوستان من نمیتونم وارد سرور لیست ها بشم..

مشکل رو دارم و بازی نکردم

تنها چیزی که هست اینه که بازیت به سرور آلتر وصل نمیشه برای ریجستر.شما این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فایل رو در پوشه اصلی بازیت کپی و جایگزین کن.همچنین در پوشه bootstrap

باید بازی بدون اجرای بالونی در کنار سیستم تری بالا بیاد.
بعدش دیگه باید صبر کنی تا بازیت به سرور اصلی وصل بشه اگه باز همون کانکتینگ رو داشتی بهتره به آی اس پی ت زنگ بزنی و تشکر ویزه کنی.سعی کن با آی پی های خارج از ایران هم تست کنی ببین حل میشه مشکلت.ورژن بازیت درسته مشکل از ارتباط اینترنتی هستش.

Saeed System
04-06-2011, 16:19
تنها چیزی که هست اینه که بازیت به سرور آلتر وصل نمیشه برای ریجستر.شما این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فایل رو در پوشه اصلی بازیت کپی و جایگزین کن.همچنین در پوشه bootstrap

باید بازی بدون اجرای بالونی در کنار سیستم تری بالا بیاد.
بعدش دیگه باید صبر کنی تا بازیت به سرور اصلی وصل بشه اگه باز همون کانکتینگ رو داشتی بهتره به آی اس پی ت زنگ بزنی و تشکر ویزه کنی.سعی کن با آی پی های خارج از ایران هم تست کنی ببین حل میشه مشکلت.ورژن بازیت درسته مشکل از ارتباط اینترنتی هستش.

آقا دمت گرم درست شد..همون فایل 1 کیلوبایتیه که گذاشتی درستش کرد..خدا عمرت بده...:11:

از کجا فهمیدی با اون فایل درست میشه؟؟:40:

خیلی گلی خیلی آقایی خوشحال شدم شدید :8:

Saeed System
04-06-2011, 22:28
آقا بازم همون مشکل پیش اومد!! ولی اون فایل هم کپی میکنم دیگه درست نمیشه!

نمیدونم چی شد اوندفعه که درست شد باز کامپیوتر خاموش کردم و الان که روشن کردم باز همونطوری شد با کپی اون فایل

هم درست نشد...

joorabeban
04-06-2011, 23:07
آقا دمت گرم درست شد..همون فایل 1 کیلوبایتیه که گذاشتی درستش کرد..خدا عمرت بده...:11:

از کجا فهمیدی با اون فایل درست میشه؟؟:40:

خیلی گلی خیلی آقایی خوشحال شدم شدید :8:

ببینید بالاخره با این بازی از بدو تولد کرک شدنش بودم

اما خب مشکلت ارتباط اینترنتت هست.من فایلی رو که بهت دادم چک کردن اولیه بازیرو برای نسخه جدید رو قطع کردم ولی ظاهرا شما به سرور اصلی برای ریجستر هم نمیتونید وصل بشید.

ببینید بازی باید به سرور خودش رو بشناسونه ،معرفی کنه،ریجستر بشه هرچی رو که اسمش میزاری

حالا ببین مشکلت از چیه؟
اینترنت
فایر وال
برنامه ای که بیش از حد از اینترنتت استفاده کنه
ای اس پی ات (سرویس دهنده اینترنتت)

معمولا با باز و بسته کردن بازی ،قطع و وصل کردن ارتباط اینترنت برای من حل میشه.

bull
05-06-2011, 19:12
سلام دوستان
شاید اینجا جای مطرح کردن این سوال نباشه ولی متاسفانه من تو بازی ( آنلاین ) مینی مپ ( Mini Map ) بالای صفحه رو ندارم و حتی امتیاز تیم ها رو هم ندارم و حتی نشونه ی تفنگ رو هم ندارم !!! یه علامت اسکلت جای یار آدم رو که تازه کشته شده نشون میده ولی من اون رو هم ندارم . کسی نمی دونه چکار می تونم بکنم ؟ البته تو بعضی بازیا اینا رو دارم ! در ضمن درباره Mini map اگه دکمه Esc رو بزنم مپ رو نشون میده ولی خود به خود بالا سمت چپ صفحه Mini map وجود نداره .
اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه ممنون می شم .

joorabeban
05-06-2011, 20:47
سلام دوستان
شاید اینجا جای مطرح کردن این سوال نباشه ولی متاسفانه من تو بازی ( آنلاین ) مینی مپ ( Mini Map ) بالای صفحه رو ندارم و حتی امتیاز تیم ها رو هم ندارم و حتی نشونه ی تفنگ رو هم ندارم !!! یه علامت اسکلت جای یار آدم رو که تازه کشته شده نشون میده ولی من اون رو هم ندارم . کسی نمی دونه چکار می تونم بکنم ؟ البته تو بعضی بازیا اینا رو دارم ! در ضمن درباره Mini map اگه دکمه Esc رو بزنم مپ رو نشون میده ولی خود به خود بالا سمت چپ صفحه Mini map وجود نداره .
اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه ممنون می شم .

این مسله برای اینه که سروری که شما داخلش بازی میکنی Hardcore هست و به این صورت هست که:
مینی مپ حذف میشه
کیل کم (kill camera) خذف میشه.
نشانه اسلحه نوع اسلحه،تعداد تیر باقی مانده.... حذف میشه.
سلامت بازیکن 1/4 حالت عادی هست که با یک تیر کشته میشه
شما باید بری توی سروری که HC نباشه توی اسمش
سرور غیر هاردکر باید بازی کنی.
همه این حالت ها دست ادمین های سرور هست و میتونن تغیرش بدن.مثلا سروی هست که همه چیز های عادی داره مپ،نشانه اسلحه.... فقط سلامت بازی کن ها مانند هارد کر هست.

bull
06-06-2011, 08:34
این مسله برای اینه که سروری که شما داخلش بازی میکنی Hardcore هست و به این صورت هست که:
مینی مپ حذف میشه
کیل کم (kill camera) خذف میشه.
نشانه اسلحه نوع اسلحه،تعداد تیر باقی مانده.... حذف میشه.
سلامت بازیکن 1/4 حالت عادی هست که با یک تیر کشته میشه
شما باید بری توی سروری که HC نباشه توی اسمش
سرور غیر هاردکر باید بازی کنی.
همه این حالت ها دست ادمین های سرور هست و میتونن تغیرش بدن.مثلا سروی هست که همه چیز های عادی داره مپ،نشانه اسلحه.... فقط سلامت بازی کن ها مانند هارد کر هست.

بسیار ممنونم 2 تا سوال دیگه دارم .
اولا سرورها با مود های مختلف علامت اختصاری خاصی اگه دارند میشه لطف کنید بگید . (مثل همین HC که گفتید Hardcore ) و اینکه کلا کودوم مود بهتر و با حال تره ؟
دوم اینکه من پچ Rank 70 رو می خوام می دونید میشه از کجا پیدا کرد ؟

بازم بابت پاسختون ممنونم

joorabeban
06-06-2011, 18:23
بسیار ممنونم 2 تا سوال دیگه دارم .
اولا سرورها با مود های مختلف علامت اختصاری خاصی اگه دارند میشه لطف کنید بگید . (مثل همین HC که گفتید Hardcore ) و اینکه کلا کودوم مود بهتر و با حال تره ؟
دوم اینکه من پچ Rank 70 رو می خوام می دونید میشه از کجا پیدا کرد ؟

بازم بابت پاسختون ممنونم

معمولا علامت مد های بازی به صورت زیر هستند:
HC به معنی هارد کر (Hardcore)
TDM به معنی مسابقه تیمی (Team Death Mach)
SD یا S&D به معنی Search and Destroy
FFA یا Free For All
Mixed یا Mix به معنی تنوع همه مد ها خواهد بود علامت خاصی نداره فقط در اسم سرور میتونید حدس بزنید که مد و نوع بازیش چیه.سایر مد ها هم که اسمشون مخصه مثلا مد زامبی که این اطلاعات در اسم سرور هست معمولا.

برای رنک هفتاد هم یه نرم افزار با آموزش نصب پچ براتون گذاشتم که شامل آن لاک کردن مراحل قسمت 2 نفره هم هست و کار باهاش خیلی راحته:

choory
08-06-2011, 23:08
معمولا علامت مد های بازی به صورت زیر هستند:
HC به معنی هارد کر (Hardcore)
TDM به معنی مسابقه تیمی (Team Death Mach)
SD یا S&D به معنی Search and Destroy
FFA یا Free For All
Mixed یا Mix به معنی تنوع همه مد ها خواهد بود علامت خاصی نداره فقط در اسم سرور میتونید حدس بزنید که مد و نوع بازیش چیه.سایر مد ها هم که اسمشون مخصه مثلا مد زامبی که این اطلاعات در اسم سرور هست معمولا.

برای رنک هفتاد هم یه نرم افزار با آموزش نصب پچ براتون گذاشتم که شامل آن لاک کردن مراحل قسمت 2 نفره هم هست و کار باهاش خیلی راحته:

سلام دوست عزیز.

میخواستم ببینم این نرم افزار در حالت lan هم جواب میده؟
چون برای قسمت آنلاین یک فولدر پلیر بود کپی کردم مشکلم حل شد اما برای بازی کردن در حالت lan جواب نداد.

------------
ویرایش:
------------

تست کردم جواب نداد.کسی میتونه کمکم کنه که تمام آیتم ها را در حالت lan باز کنم.

joorabeban
09-06-2011, 13:25
سلام دوست عزیز.

میخواستم ببینم این نرم افزار در حالت lan هم جواب میده؟
چون برای قسمت آنلاین یک فولدر پلیر بود کپی کردم مشکلم حل شد اما برای بازی کردن در حالت lan جواب نداد.

------------
ویرایش:
------------

تست کردم جواب نداد.کسی میتونه کمکم کنه که تمام آیتم ها را در حالت lan باز کنم.

سلام.

ورژن بازیت و بویلتت رو بگو؟

HESAM_5700
09-06-2011, 21:47
سلام...

دوستان من اینترنت حجمی دارم @!

میخواستم ببینم بازی کردن این بازی مولتی پلیر چقدر از حجم نتم کم میکنه ؟

( البته من کالاف4 میزنم اما اینجا پرسیدم معذرت )

ممنون

choory
10-06-2011, 11:14
سلام.

ورژن بازیت و بویلتت رو بگو؟

1.3.37a
10727-1

مرسی.

erfandj
10-06-2011, 11:26
آموزشه لنو این سایته گفته خودش خیلی دردسر داره.

choory
10-06-2011, 22:34
آموزشه لنو این سایته گفته خودش خیلی دردسر داره.

نه اتفاقا خیلی خیلی راحت هست.یک بار انجام بدی خودت میبینی.توی سایت توضیح داده شما وقتی میخونی فکر میکنی سخت هست.

joorabeban
11-06-2011, 12:44

لینک منبع:

erfandj
11-06-2011, 20:02
بابا 4 تا مپ کوچیک مثه rust بده خیلی بهتره.

Saeed System
12-06-2011, 16:58
سلام خسته نباشید من نمیتونم از امروز وارد بازی بشم ...با این ارور روبه رو میشم

عکس:

REZAt1980
12-06-2011, 22:09
سلام

دو روزه وقتی بازی رو اجرا میکنم.
alterIWnet میره برای update شدن و چند لحظه بعدش میگه:
has stopped working ... ؟

مشکلش چیه>؟

artoor32
13-06-2011, 00:24
سلام خسته نباشید من نمیتونم از امروز وارد بازی بشم ...با این ارور روبه رو میشم

عکس:

سلام

دو روزه وقتی بازی رو اجرا میکنم.
alterIWnet میره برای update شدن و چند لحظه بعدش میگه:
has stopped working ... ؟

مشکلش چیه>؟

REZAt1980
13-06-2011, 12:56
ممنون از شما.

اما بعضی کارهایی که گفته بود، واقعا خوب توضیح نداده بود. مثلا چه جوری باید بوسیله CCleaner رجیستری رو پاک کرد؟!

یا مثلا چه جوری باید، framework رو on کنم؟!

artoor32
13-06-2011, 14:02
ممنون از شما.

اما بعضی کارهایی که گفته بود، واقعا خوب توضیح نداده بود. مثلا چه جوری باید بوسیله CCleaner رجیستری رو پاک کرد؟!

یا مثلا چه جوری باید، framework رو on کنم؟!

CCleaner رو بزارید اخر سری اول برید و اون چیز هایی که گفته رو از توی ریجستری پاک کنید و framework رو نصب کنید

REZAt1980
13-06-2011, 15:17
اون رجیستری هایی که گفته بود delete کنم ، انجام دادم. اما اونی که میگه empty کنم، منظورش چیه؟ یعنی گزینه Modify Binary Data رو برنم و اعدادی که پاک میشه رو پاک کنم؟!

framwork برای من نصبه.
منتهی گفته بود باید برم این جا :

تا framwork رو on کنم.

الان error ای که میده اینه:
alterIWnet
unable to connect to the remote server ؟

ممنون از راهنمایی های شما.

REZAt1980
13-06-2011, 20:53
نمیدونم چی شد. اما کار کرد و Fix شد

gomgashte_r
13-06-2011, 22:34
با سلام
این خبر رو توی وبلاگ iranianmw2.blogsky.com خوندم :

منتظر سوپرایز بزرگ از alteriwnet باشید....

التر داره یه کاری میکنه که بتونید توی مپ های سینگل پلیر به صورت مولتی پلیر بازی کنین . فعلا نسخه دمو رو داده بیرون و باید منتظر نسخه فول باشیم. برای دیدن اموزش نسخه دمو به وبلاگ زیر سر بزنید :

REZAt1980
15-06-2011, 09:35
من اون رچیستری ها رو که پاک کردم، دیگه تو مرورگرهای نت ام صدا ندارم !

چی کار باید بکنم؟!

sajjad tiger
18-06-2011, 16:59
وقتی میخوام cod:mw بازی کنم .داخل سرور ها نمیره و میگه که سریال قبلا استفاده شده!!!!
چیکار کنم؟

erfandj
18-06-2011, 21:33
وقتی میخوام cod:mw بازی کنم .داخل سرور ها نمیره و میگه که سریال قبلا استفاده شده!!!!
چیکار کنم؟
یه عکس بزار بهت بگم

amirkhof
19-06-2011, 16:35
آقا سلام
من الان اگه بخوام MW2 را آنلاین بازی کنم باید چیکار کنم و چی دانلود کنم دمتون گرم
و ترجیها اگه بشه خود بازی از کجا دانلود کنم چون دارمش ولی واسه اطمینان میخوام
چون ممکن خراب باشه
خیلی وقته باش بازی نکردم

خیلی خیلی ممنون

choory
19-06-2011, 21:55
آقا سلام
من الان اگه بخوام MW2 را آنلاین بازی کنم باید چیکار کنم و چی دانلود کنم دمتون گرم
و ترجیها اگه بشه خود بازی از کجا دانلود کنم چون دارمش ولی واسه اطمینان میخوام
چون ممکن خراب باشه
خیلی وقته باش بازی نکردم

خیلی خیلی ممنون

سلام

من خودم بازی را از لینک هایی که داخل پست زیر هست دانلود کردم و مشکلی هم نداره.

برای آموزش آنلاین بازی کردن هم میتونی از آموزش زیر استفاده کنی.

موفق باشید.

5ajad
19-06-2011, 22:03
ادمین های سرور های بازی دنبال موضوع میگردن!
ادمین سرور se7en گیر داده به من که باید اسمتو عوض کنی: دی
گیر دادن او همانا و Ban شدن من از اونجا همانا:|
ادمین یه سرور دیگه هم منو Ban کرد...اول گفت Cheater بعدش بنیده شدیم از اونجا×!!!
آخه شما بگید UnknownPlayer اسم بدی'ه؟:(

erfandj
19-06-2011, 22:41
ادمین های سرور های بازی دنبال موضوع میگردن!
ادمین سرور se7en گیر داده به من که باید اسمتو عوض کنی: دی
گیر دادن او همانا و Ban شدن من از اونجا همانا:|
ادمین یه سرور دیگه هم منو Ban کرد...اول گفت Cheater بعدش بنیده شدیم از اونجا×!!!
آخه شما بگید UnknownPlayer اسم بدی'ه؟:(
ادمین سرور se7en که خیلی سه نقطس کلا کرم داره.
رای گیری کرده همه به مپه rust رای دادن میزنه مپه karachi بش میگم چرا اینو آوردی کیکم میکنه.:27:

kortol
20-06-2011, 09:01
آقا این سرور هایی که می گید se7en و بقیه ... رایگان هستند ؟؟ اگه هستند آی پی اونهارو برام می زاریم من فقط Blood Brothers رو دارم که الان باهاش بازی می کنم ....

erfandj
21-06-2011, 12:22
آقا این سرور هایی که می گید se7en و بقیه ... رایگان هستند ؟؟ اگه هستند آی پی اونهارو برام می زاریم من فقط Blood Brothers رو دارم که الان باهاش بازی می کنم ....
تو چرا اینکارو میکنی برو تو سرور لیست رفرشو بزن کل سرورا برات میان.
همه هم رایگانن.

kortol
21-06-2011, 13:56
تو چرا اینکارو میکنی برو تو سرور لیست رفرشو بزن کل سرورا برات میان.
همه هم رایگانن.
بابا با اینترنت داغون ذغالی پینگ درست و حسابی نداریم که ..... به این روش میرم و بازی می کنم ولی اونها تقریبا بی قانون هستند و انواع و اقسام چیتر ها اونجا پیدا میشه .....
یکی رفتم کل کل چیتر ها بود ......مارو سوراخ سوراخ کردند !!! کلا همه از این ایم بت ها ( aim-bat ) داشتند و با هم مبارزه می کردند !!!! مخ تعطیل هستند یه جورایی .....
همین سروری که گفتم خیلی قانون مند هستش ...تو این مدتی که اونجا بازی می کنم خیلی بازی بیشتر بهم حال میده دیگه از دور با یه لانچر دخلت رو نمیارن !!!!

Saeed System
21-06-2011, 16:19
ادمین سرور se7en که خیلی سه نقطس کلا کرم داره.
رای گیری کرده همه به مپه rust رای دادن میزنه مپه karachi بش میگم چرا اینو آوردی کیکم میکنه.:27:

امروز اومدم ادمین سرور se7en رو ضایع کنم...

برگشتم گفتم آقا ادمین هستش؟

بعد سریع گفت آره هستم...

گفتم شما رو نمیگم دوستم رو میگم اسمش ادمین محسنیه!!:31:

amirkhof
21-06-2011, 23:09
من رفتم همه کارا رویی که واسه آنلاین بازی کردن بود کردم بعدش رفتم تو بازی تو یه سرور ایرانی
چون اولین بارم بود یه اسلحه ورداشتم که لست استند داشت از قوانین هم خبر نداشتم
درجا مارو کیک کردن گفتن نوب
اصلا آدم نیستن میبینن لول آدم پایینه یعنی تازه کاره
با این حال کیک میکنن

erfandj
21-06-2011, 23:42
امروز اومدم ادمین سرور se7en رو ضایع کنم...

برگشتم گفتم آقا ادمین هستش؟

بعد سریع گفت آره هستم...

گفتم شما رو نمیگم دوستم رو میگم اسمش ادمین محسنیه!!:31:
دمت گرم حال این آدمو هرچی بیشتر بگیری بیشتر ثواب کردی.

camry
22-06-2011, 13:01
سلام دوستان

من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a l i g a m e . i r نحوه ی آنلاین بازی کردن cod mw2 رو دانلود کردم و بعد دیدم که داخلش نوشته حدود 5 مگ میخواد دانلود کنین البته بغیر از dlc ها
گفتم خوب خیلی عالیه و طبق دستوراتش کارا رو پیش بردم :

بعد از اینکه من رو فایل iw4mp.exe رو به اجرا در آوردم شروع کرد به دانلود کردن اما دیدم که بعد نیم ساعت با سرعت 60 70 تازه 2 درصد رفته بود جلو بخاطر همین منصرف شدم و گفتم بیام اینجا و به شما بگم که ایا میشه اخرین آپدیت کرک و فایل های مورد نیاز رو بدین تا وقتی روی iw4mp.exe کلیک میکنم دیگه یه راس بره تو بازی

با تشکر فراوان

joorabeban
22-06-2011, 14:09
سلام دوستان

من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a l i g a m e . i r نحوه ی آنلاین بازی کcod mw2 رو دانلود کردم..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکاملا همه چیز برای دانلود هست.فقط دقت کن که فایل هایی رو که داری نیاز نیست مجدد دانلود کنی.
مثلا بزار بازی خودش آپ دیت بشه بعد ببین داره چه فایلی رو دانلود میکنه.کنسلش کن و دنبال اون فایل باش در همین صفحه.

ویرایش:
احیانا اگر میبینی فایلی رو داری اما باز بازی داره دانلودش میکنه:
1-چک کن ببین حجمش درست هست یا نه

2-ببین محل قرار گرفتن فایل درست هست یا نه.

camry
22-06-2011, 16:54
یا علی چقدر طولانیه ما که چیزی نفهمیدیم

erfandj
23-06-2011, 12:16
سلام دوستان

من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a l i g a m e . i r نحوه ی آنلاین بازی کردن cod mw2 رو دانلود کردم و بعد دیدم که داخلش نوشته حدود 5 مگ میخواد دانلود کنین البته بغیر از dlc ها
گفتم خوب خیلی عالیه و طبق دستوراتش کارا رو پیش بردم :

بعد از اینکه من رو فایل iw4mp.exe رو به اجرا در آوردم شروع کرد به دانلود کردن اما دیدم که بعد نیم ساعت با سرعت 60 70 تازه 2 درصد رفته بود جلو بخاطر همین منصرف شدم و گفتم بیام اینجا و به شما بگم که ایا میشه اخرین آپدیت کرک و فایل های مورد نیاز رو بدین تا وقتی روی iw4mp.exe کلیک میکنم دیگه یه راس بره تو بازی

با تشکر فراوان

برا منم اینجوری بود dlc هارو دانلود کردم 5 دقیقه ای آپدیت شد رفت 2 بازی.

camry
23-06-2011, 15:24
خوب میشه لینک dlc ها رو بدین

erfandj
23-06-2011, 23:45
خوب میشه لینک dlc ها رو بدین
من خودم از اینجا دانلود کردم.
اگه نشد دانلود کنی به من بگو برات لینکاشو مستقیم کنم که سریع دانلود شه و قابلیت resume داشته باشه.

generalsaleh
27-06-2011, 21:14
باید آنتی ویروستو غیر فعال کنی:31:

erfandj
28-06-2011, 12:40
باید آنتی ویروستو غیر فعال کنی:31:
hahahahooooooooooooooooooks

MILAD2799
04-07-2011, 16:24
مثه اینکه یه مپ جدید اومده به حجم 156 مگ کسی تست کرده؟

erfandj
05-07-2011, 11:24
مثه اینکه یه مپ جدید اومده به حجم 156 مگ کسی تست کرده؟
آره یه خبر هایی هست انگار میخوان یه کار کنن تو مپای سینگل بشه مولتی زد.
حالا شما از کجا دیدی؟

MILAD2799
05-07-2011, 17:28
آره یه خبر هایی هست انگار میخوان یه کار کنن تو مپای سینگل بشه مولتی زد.
حالا شما از کجا دیدی؟

تو خوده سایتش زده بود ( alter ) اینم لینک دانلود دو تا مپ به حجم 160 و 156 مگ

joorabeban
06-07-2011, 04:54
تو خوده سایتش زده بود ( alter ) اینم لینک دانلود دو تا مپ به حجم 160 و 156 مگ

عجب!!!
برادر من دانلود نکنید 300 مگ
اطلاعات غلط نده عزیزم
با 2 مگ دانلود میتونید این مپ ها رو بازی کنید
چطوری ؟ ایطوری:

این مپ ها داخل خود بازیتون هست نیازی به دانلود نیست.

farhadsniper
06-07-2011, 08:51
man tamame marahelo anjam dadam.crack dorost bood!baba damet garm(FARHADSNIPER)

GRANDOLDERWOLF
06-07-2011, 15:38
بازی آپ دیت شد به ورژن 166

erfandj
06-07-2011, 21:22
دوستان چند تا عکس ازمپ های جدیدی که قراره اضافه بشه واستون میزارم امیدوارم حال کنین:

(((((((فقط کجای این مپا البته بجز 2 تای آخری تو سینگل پلیر بود؟؟؟؟)))))))

Arrowtic
06-07-2011, 21:27
آقا یکی آموزش آنلاینشو میگه؟؟لینکی چیزی آخرین و بهترین روش.بعد با روشی که انشا... میگید میشه تو گارنا هم بازی کرد؟؟

GRANDOLDERWOLF
07-07-2011, 05:18
فسیل...

آقا یکی آموزش آنلاینشو میگه؟؟لینکی چیزی آخرین و بهترین روش.بعد با روشی که انشا... میگید میشه تو گارنا هم بازی کرد؟؟

توی گارنا نمیشه
اما خواستی بازیش کنی :

erfandj
08-07-2011, 12:09
فسیل...

توی گارنا نمیشه
اما خواستی بازیش کنی :

ببخشید این سایتی که شما گفتی فقط کپی کرده سایت اصلی این آموزش اینه:

dashmojtaba
08-07-2011, 18:05
راستی بچه ها این وویس چت بازی چجور کار میکنه ؟ چرا من تا حالا ندیدم کسی صداش بیاد ؟
اصلاً امکانش هست ؟ اگه نه پس این فرمان mute الکیه ؟

GRANDOLDERWOLF
09-07-2011, 01:16
لطفا ...شعر تلاوت نفرمایید
1-سایت= نیست با بلاگ سعی کنیم بدونیم بلاگ چیه سایت چیه
2-اون بلاگ رو از پست های همین mw2.blogsky بود 30 پستش و نویسنده مستقل شد.و کل اموزش ها رو نویسنده همون بلاگ گذاشته NIN9S AMIR اوکی؟
3- تاریخ پست هایی که نوشته شده و به روز بودن بلاگ کاملا مشخصه.

dashmojtaba
09-07-2011, 03:31
راستی بچه ها این وویس چت بازی چجور کار میکنه ؟ چرا من تا حالا ندیدم کسی صداش بیاد ؟
اصلاً امکانش هست ؟ اگه نه پس این فرمان mute الکیه ؟
اسپم نبود سوال بود !

erfandj
09-07-2011, 11:44
لطفا ...شعر تلاوت نفرمایید
1-سایت= نیست با بلاگ سعی کنیم بدونیم بلاگ چیه سایت چیه
2-اون بلاگ رو از پست های همین mw2.blogsky بود 30 پستش و نویسنده مستقل شد.و کل اموزش ها رو نویسنده همون بلاگ گذاشته NIN9S AMIR اوکی؟
3- تاریخ پست هایی که نوشته شده و به روز بودن بلاگ کاملا مشخصه.
اولا تربیت داشته باش فک نکن اینجا کوچه خیابونه هرچی از دهنت در میاد میگی.
دوما شما این بلاگی که میگی تو لیست کسانی که از مطلب بلاگ iranianmw2
هست میتونی بری ببینی.
سوما شما برو آموزش دو تا بلاگ رو بخون معلومه کپی کرده.
بعدشم چهار تا عکس و لینک دانلود اضافه کرده.
اینم راجع به قضیه ی سایت و بلاگ بگم که الان در حال حاضر سایت رسمی mw2 توسط همین بلاگ iranianmw2 راه افتاده.
دوستان شما یه چیزی بگید بنده خدا هاچپزشده.

GRANDOLDERWOLF
09-07-2011, 13:25
تو که فرق بلاگ رو با سایت نمیدونی و درخواست عاجزانه از "بچه ها" داری که کمک کنند و یه چیزی بگند یه دفعه دیگه پست من رو نقل قول نکن.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

اسپم نبود سوال بود !

ویس چت بسته است.توی سرور های اختصاصی.ولی در بازی های خصوصی (پریویت ) با دکمه Z میتونی صحبت کنی.

dashmojtaba
09-07-2011, 16:09
تو که فرق بلاگ رو با سایت نمیدونی و درخواست عاجزانه از "بچه ها" داری که کمک کنند و یه چیزی بگند یه دفعه دیگه پست من رو نقل قول نکن.

---------- Post added at 03:25 PM ---------- Previous post was at 03:23 PM ----------

ویس چت بسته است.توی سرور های اختصاصی.ولی در بازی های خصوصی (پریویت ) با دکمه Z میتونی صحبت کنی.
مطمئنی ؟
ولی همین امروز برای اولین بار صدای یکیو تو بازی شنیدم ! سرورش خارجی بود ولی پریویت نبود

یعنی راهی نیست تو ایرانیا هم ویس چت بگذاریم ؟؟؟

erfandj
09-07-2011, 21:51
ببین شما در این حد نیستی ولی واسه این که بفهمی چی داری میگی((تازه اومده تو فروم ذوق کرده)) برو تو سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ببین سایت رسمی افتتاح شده.یه کار نکن دهنم باز شه ها.باهات دعوا ندارم.هنوز بچه ای آخه.

GRANDOLDERWOLF
10-07-2011, 03:06
مطمئنی ؟
ولی همین امروز برای اولین بار صدای یکیو تو بازی شنیدم ! سرورش خارجی بود ولی پریویت نبود

یعنی راهی نیست تو ایرانیا هم ویس چت بگذاریم ؟؟؟

ببین سروری که تازه run بشه تا مپ بعدی لود نشه صدا هست و میشه صحبت کرد اما مپ که لود بشه بسته میشه.معمولا ایرانی ها توی ایکس فایر یا تیم اسپیک صحبت میکنن.مطمئنم
احتمالا سروری که رفتی توش تازه ران شده و ویسش فعال بوده.

جدیدا امل ها و تازه به دوران رسیده ها و دهاتی ها به دامنه یک سرویس دهندیه وبلاگ میگن " سایت"

sima_6600
10-07-2011, 08:17
چقدر ادب و تربیت اینجا به کار برده شده بابا بس کنید یکم بزرگ بشید زشته.انقدر بیخودی به هم چرت نگید حالا شما اولین نفر که mw2 زد چی بهت میدن اخه برو صفحه نخست این تاپیک رو ببین.پست مال اوایل کار :دی ما پیر شدیم شما بزرگ نشدیت.ای بابا.لطفا دیگه دعوا نکنید

erfandj
10-07-2011, 12:02
چقدر ادب و تربیت اینجا به کار برده شده بابا بس کنید یکم بزرگ بشید زشته.انقدر بیخودی به هم چرت نگید حالا شما اولین نفر که mw2 زد چی بهت میدن اخه برو صفحه نخست این تاپیک رو ببین.پست مال اوایل کار :دی ما پیر شدیم شما بزرگ نشدیت.ای بابا.لطفا دیگه دعوا نکنید
قربون آدم چیز فهم سه ساعته دارم بش میگم فش نده مثه پنگون سرشو تو برف کرده نمیفهمه اطرافش چی میگذره.بهتره بره قوانین فرومو بخونه بعد بیاد پست بده.

dashmojtaba
10-07-2011, 14:28
ببین سروری که تازه run بشه تا مپ بعدی لود نشه صدا هست و میشه صحبت کرد اما مپ که لود بشه بسته میشه.معمولا ایرانی ها توی ایکس فایر یا تیم اسپیک صحبت میکنن.مطمئنم
احتمالا سروری که رفتی توش تازه ران شده و ویسش فعال بوده.

جدیدا امل ها و تازه به دوران رسیده ها و دهاتی ها به دامنه یک سرویس دهندیه وبلاگ میگن " سایت"
دوست عزیز ازت ممنونم معرفت میگذاری کاربرارو راهنماییم میکنی اگرم ناراحت نمیشی یه توصیه میکنم که با کاربرا محترمانه برخورد کنی اینجا قانونشاینه احترام بگذارن پس شما هم الفاظ بد به کار نبر البته بچه بامرامی هستی ولی باید باید سعی کنی آرامش جو فرومو حفظ کنی
با سپاس

................

یه سوال بعدی :

راهی نیست کیفیت حرکت دیدو بهتر کنم ؟ خیلی صفحه لرزشش سریعه نشونه گیری سخته

zqsxsw
12-07-2011, 20:06
سلام عزیزان یه مشکل:وقتی من شبکه بازی میکنم تیک تیک میشه یا هنگ میکنه ولی بازی اصلی بدون مشکل انجام میدم میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟مرسی:20:

erfandj
13-07-2011, 11:43
سلام عزیزان یه مشکل:وقتی من شبکه بازی میکنم تیک تیک میشه یا هنگ میکنه ولی بازی اصلی بدون مشکل انجام میدم میشه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟مرسی:20:

برا منم بعضی وقت ها اینجوری میشه ولی خیلی کم فک کنم ایراد از نت فریم ورک باشه.

MILAD2799
13-07-2011, 17:55
عصری چرا اینجوری شده بازی؟ بازیمو اجرا کردم اپدیت شده ورژن 171 حالا تو هر سروری که میرم کلا از بازی میاد بیرون و این ارور رو میده

شما هم همین مشکل رو دارید؟
مثه اینکه کلا امروز همه اینطوری شده تو سایتش هم همه شکایت کرده بودن

MrDevil
13-07-2011, 23:59
عصری چرا اینجوری شده بازی؟ بازیمو اجرا کردم اپدیت شده ورژن 171 حالا تو هر سروری که میرم کلا از بازی میاد بیرون و این ارور رو میده

من 170 دارم و مشکلی نداره.

ali_3d
14-07-2011, 22:38
سلام
من با کنسول بازی میکنم
با پینگ تایمم مشکل دارم یه مقدار

اوایل پینگم 350ms بود تا چند وقت پیش که بعد از یه قطعی پینگم شد حدود 250ms
DNS سرور رو با نتایج Namebench ست کردم و یه مدت با پینگ 160ms بودم
چند روز پیش نیم ساعت اینترنت قطع شد و بعد از وصل شدنش پینگم اصلا از 250 پایینتر نمیاد
با هر ترکیبی از DNS سرور ها هم این زمان بالاتر میره پایینتر نمیره
(همه ی این تایما پینگ گوگل و متوسط زمان ثابت در بهترین حالت بوده)
میخوام بدونم این مشکل از چیه ؟
چه اتفاقی توی ISP افتاده که ping time من دوباره 100میلی ثانیه رفته بالا ؟ چجوری میتونن درستش کنن برگرده به حالت قبل ؟

dashmojtaba
14-07-2011, 22:38

من فقط یه بار اینطور شدم که البته فکر کنم به خاطر زدن دکمه ویندوز یا اجرای برنامه همزمان یا کلیک روی دسکتاپ درست همون لحظه که بازی میخواست بیاد بالا اینطور شد ... ریستارت کردم دیگه همچین موردی پیش نیومد

دوستان یه کم بیاین جو اینجارو دوستانه تر کنیم و فقط سوالاتو ایراداتو نگیم نظرتون چیه ؟ :20:

هرکسی بیاد از مپ و تایپ مورد علاقش بگه

به شخصه علاقه وافری به مپ Rust و تایپ FFA دارم :8:

MILAD2799
15-07-2011, 08:53
من همه مدی رو بازی میکنمو به شخصه از مپه هرییرز ( درست نوشتم ؟ ) خوشم میاد که برم اون بالای ساختمون و از اون بالا با اسنایپ ملتو سوراخ کنم :))

dashmojtaba
15-07-2011, 11:43
من همه مدی رو بازی میکنمو به شخصه از مپه هرییرز ( درست نوشتم ؟ ) خوشم میاد که برم اون بالای ساختمون و از اون بالا با اسنایپ ملتو سوراخ کنم :))
highrise منظورته ؟ هریرز مپ نیست به هواپیمناها میگن

erfandj
15-07-2011, 12:20
منم کپ dashmojtaba هستم.حال میده 18 نفر میریزن تو مپ به اون کوچیکی دیگه خودتون میدونین چی میشه.

sajad-tnt
15-07-2011, 15:17
سلام دوستان.

من چطوري ميتونم آنلاين بازي كنم ؟؟! و چه پچ هايي رو بايد دانلود كنم :20:؟؟!
ورژن بازي من 1.0.159 هست.

ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:11:.
هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.

Amin4All
15-07-2011, 18:56
سلام دوستان.
چطوری میشه بازی رو فقط LAN خالی نه اینترنتی بازی کرد؟
کرک چیزی میخاد یا نه؟

erfandj
15-07-2011, 22:51
سلام دوستان.

من چطوري ميتونم آنلاين بازي كنم ؟؟! و چه پچ هايي رو بايد دانلود كنم :20:؟؟!
ورژن بازي من 1.0.159 هست.

ممنون ميشم اگه كمكم كنيد:11:.
هميشه موفق و پيروز باشيد:40:.
شما برید اینجا همه ی آموزش وفایل هایی که نیازه هست:

---------- Post added at 10:51 PM ---------- Previous post was at 10:49 PM ----------

سلام دوستان.
چطوری میشه بازی رو فقط LAN خالی نه اینترنتی بازی کرد؟
کرک چیزی میخاد یا نه؟
شما برید اینجا همه ی آموزش وفایل هایی که نیازه برای لن کردن هست خودمم امتحان کردم:

MrDevil
15-07-2011, 23:03
سلام.
تو مد search n destroy چجوری باید بمب بکاریم و یا خنثی کنیم؟

choory
16-07-2011, 11:43
سلام.
تو مد search n destroy چجوری باید بمب بکاریم و یا خنثی کنیم؟

سلام.

برای گذاشتن بمب باید بمب دست شما باشه و در کنار قسمت مخصوص بمب کلید f را نگه داری تا بمب را کار بگذارد.برای خنثی کردن هم کافیه بری بالای سر بمب و دوباره کلید f را نگه داری تا خنثی بشه.

---------------------------------------------------------
دوستان لباس اسنایپر را چه شکلی میشه عوض کرد؟
برای من همیشه داخل همه مپ ها این لباس ریشه ریشه یه هست.اما بعضی وقت ها میبینم هم تیمیم اسنایپر هست و لباسش فرق داره.:13:

dashmojtaba
16-07-2011, 11:51
من از دو سبک FFA و Gungame بیشتر بقیه خوشم میاد .
این بازی زامبی رو من هرچیم تو چت پرسیدم بازم برام مبهمه انگار انواع مختلفی داره بازیاش بعضیاشون نقشه هایی داره که از یه جا غیب میشی میری یه جای دیگه ! یه بار تو سرورا خارجی بازی کردم خیلی پیچیده بود
یه کم درباره روش بازیش توضیح میدین ؟ :20:

n340
16-07-2011, 12:16
اینقدر که پیچیده بود نفهمیدم کدوم قسمت ماله لن کدوم قسمت ماله انلاین

تو این روش دیگه نیازی به Steam نیست و بدون اون بازی اجرا میشه . در نسخه Full میشه LAN هم بازی کرد فعلا نمیشه.ولی انلاین میشه زد . در صورت هر گونه تغییر پست اول ویرایش میشه .

اق من میخوام لن بازی کنیم
دسترسی به نت هم نیست یا کال 4 یا 6
کسی میتونه کمک کنه

kortol
17-07-2011, 13:32
این پست که خیلی راحت توضیح داده ...گفته اگه می خوای لن بازی کنی این قدم ها رو برو ...اگر ها هم می خوای لن بازی کن و هم بعد ها شاید آنلاین از این روش اول برو ...در واقع گفته اگر از روش اول رفتید دیگه نیازی به قدم دوم نیست و ادامه قدم ها را انجام بدید ..اگر هم نه از قدم دوم شروع کنید و به بقیه قدم ها برید ....

......................

کسی میتونه کمک کنه
همین روش کاملا جواب میده ..هر جاش سوال داشتی یا ابهام داشتی بگو تا بهت جواب بدن دوستان ...

erfandj
18-07-2011, 14:29

کسی میتونه کمک کنه
دوست عزیز پست اول که معتبر نیست برو به وبسایتی که بالایی گفته اونجا توضیح داده.

Saeed System
20-07-2011, 18:08
سلام من دیروز ویندوز عوض کردم و ویندوز 7 ریختم .. ..1 سالی بود بازیرو داشتم و بدون مشکل اجرا میشد ..

دوباره بازی رو از اول نصب کردم و هر چی لازم داشت دانلود کردم اما هنگام آپدیت اول ارو رمیده ...

باز رفتم همون کارهایی که در وبلاگ ایرانیان مدرن وافرا 2 نوشته بود انجام دادم یعنی آخرین فایهایی که گذاشته بودی

دانلود کردم و ریختم بازم ارور میده موقع آپدیت .... یعنی هر کاری بگی کردم نمیدونم چشه ارور میده...

عکس ارور:

artoor32
21-07-2011, 16:11
سلام من دیروز ویندوز عوض کردم و ویندوز 7 ریختم .. ..1 سالی بود بازیرو داشتم و بدون مشکل اجرا میشد ..

دوباره بازی رو از اول نصب کردم و هر چی لازم داشت دانلود کردم اما هنگام آپدیت اول ارو رمیده ...

باز رفتم همون کارهایی که در وبلاگ ایرانیان مدرن وافرا 2 نوشته بود انجام دادم یعنی آخرین فایهایی که گذاشته بودی

دانلود کردم و ریختم بازم ارور میده موقع آپدیت .... یعنی هر کاری بگی کردم نمیدونم چشه ارور میده...

عکس ارور:

منم قبلا هنگام اپدیت بازی یه ارور میداد v .p .n زدم درست شد:46:

erfandj
21-07-2011, 16:35

عکس ارور:

دوست عزیز احتمالا نت فریم ورک نداری

Saeed System
22-07-2011, 06:48
منم قبلا هنگام اپدیت بازی یه ارور میداد v .p .n زدم درست شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرسی از شما:10:

درست شد بالاخره...

از یه کامیپوتر دیگه که مولتی پلیرش سالم بود فایلهاشو کپی کردم ریختم تو کامپیوترخودم و درست شد...

go to hell
23-07-2011, 10:33
كسي هست كه بازيكن خيلي حرفه اي باشه؟
اخرش باشه ديگه

Saeed System
23-07-2011, 11:29

درست فرمودید ..

اون مشکلم بخاطر نداشتن دات نت 3.5 بود رفتم نصب کردم :11:

erfandj
23-07-2011, 13:42
اخرش باشه ديگه
تعریف از خود نباشه اما من تو مپه rust و highrise خیلی شاخم.

Rhodes
24-07-2011, 21:11
از کجا بفهمم ورژن بازی چنده؟

kortol
24-07-2011, 21:26
اخرش باشه ديگه
همچین کسی وچود نداره چون همیشه یکی هست که آدم رو بکشه و یا بهتر باشه ....من خودم دیدم افرادی که خیلی خوب بازی می کردن به یه حرکت اشتباه و خیلی ساده مردن یا حتی نایف شدن !!!! کلا باید مپ ها رو بشناسی اونوقت بازی برات آب خوردن میشه ..مثلا من همیشه با این مپ Skidrow مشکل دارم !!!

کلا rust خوراک FFA هستش ..یه جا واستی کلی می تونی بکشی و نیازی به کمپ کردن یا حرکت کردن هم نیست !!!! راستی همین rust کوچکترین مپ این بازی هستش !!!!
highrise زیاد سوراخ سمبه و بالا و پایین داره ...تازه اگه نری روی پشت بوم و همه رو اسنایپ نکنی !!!

dashmojtaba
24-07-2011, 22:16
سلام بروبچ :20:
آقا چجوریه بعضیا از پشت دیوارم مارو میبیننو نشونه میرن ؟ جریان چیتو تقلبو ایناس؟ خداییش اصلاً تو کتم نمیره من یه بارم همچین کارایی نتونستم بکنم

kortol
25-07-2011, 15:53
آقا چجوریه بعضیا از پشت دیوارم مارو میبیننو نشونه میرن ؟ جریان چیتو تقلبو ایناس؟ خداییش اصلاً تو کتم نمیره من یه بارم همچین کارایی نتونستم بکنم
عزیز گویا به این نوع تقبل می گن wall ---- یا مختصرا WH ..از پشت دیوار دشمن رو به صورت قرمز نشون میده....
کلا -- از هر نوعش حال نمی ده و بعد از یه مدت حس بازی رو از بین می بره ..بازی که کشته نشی و ترس از کشته شدن نداشته باشی که حال نمیده .......همش که کشتن نیست اون حس بازی هم هست که موقع آن لاین زدن به آدم دست میده ...برای همینه که آنلاین این همه طرفدار داره ...........

go to hell
25-07-2011, 17:01
همچین کسی وچود نداره چون همیشه یکی هست که آدم رو بکشه و یا بهتر باشه ....من خودم دیدم افرادی که خیلی خوب بازی می کردن به یه حرکت اشتباه و خیلی ساده مردن یا حتی نایف شدن !!!! کلا باید مپ ها رو بشناسی اونوقت بازی برات آب خوردن میشه ..مثلا من همیشه با این مپ Skidrow مشکل دارم !!!

کلا rust خوراک FFA هستش ..یه جا واستی کلی می تونی بکشی و نیازی به کمپ کردن یا حرکت کردن هم نیست !!!! راستی همین rust کوچکترین مپ این بازی هستش !!!!
highrise زیاد سوراخ سمبه و بالا و پایین داره ...تازه اگه نری روی پشت بوم و همه رو اسنایپ نکنی !!!

اسم اکانتاتون چیه؟
من خودم comds rotten هستم
سرور های ایران که هستین؟

lucky_luke
26-07-2011, 00:27
سلام
من تو بازی چطور میتونم care package خودم رو بگیرم و هی مجبور نباشم مال مردم رو کش یرم
این دود زایی که میزنن تا هلیکوپتره بیاد رو ندارم(یارو همش میگه care pakage ready for delivery, show us where) چجوری علامت بدم؟

go to hell
26-07-2011, 02:15
4 رو بزن بعدش پرتش کن یجا که سقف نداره
دیروز تو سرور blood brothers همین سوال رو نپرسیدی؟

lucky_luke
26-07-2011, 02:45
4 رو بزن بعدش پرتش کن یجا که سقف نداره
دیروز تو سرور blood brothers همین سوال رو نپرسیدی؟

چند روز پیش یه جا پرسیدم
نمی دونم کدوم سرور بود....
من با ایدی lucky luke بازی میکنم

BMW.M3_E46
26-07-2011, 11:22
دوستانی که از تو ایران بازی می کنن وضعیت lag و pingتون چه جوریه؟؟؟

go to hell
26-07-2011, 16:03
دوستانی که از تو ایران بازی می کنن وضعیت lag و pingتون چه جوریه؟؟؟
اگه سرور های ایران باشه با سرعت متوسط 100 حدودا میشه و لگ هم کمه

BMW.M3_E46
26-07-2011, 21:33
اگه سرور های ایران باشه با سرعت متوسط 100 حدودا میشه و لگ هم کمه

با CD-key اورجینالش باشه چی؟

n340
27-07-2011, 17:46
دوستان خسته نباشید
من با مراجعه به اینجا مشکلمو حل کردم

حالا سوال داشتم
نمیشه هممون یک گروه بشیم و دشنمان کامپیوتری رو بکشیم یا مثلا روال بازی رو طی کنیم

gachboy7
27-07-2011, 18:20
سلام
کسی میدونه چطور می شه cod wm2 رو تحت شبکه بدون هیچ اتصال به اینترنت با 10 تا کامپوتر انجام داد؟؟؟

"البته بدون نسخه اصلی"

Rhodes
28-07-2011, 15:26
دوستان خسته نباشید

نمیشه هممون یک گروه بشیم و دشنمان کامپیوتری رو بکشیم یا مثلا روال بازی رو طی کنیم

منم موافقم.حال میده.

moh72
29-07-2011, 13:08
سلام دوستان سرور ایرانی هست واسه این بازی ؟ اگه هست ادرس اینا رو بدید :8:

kortol
30-07-2011, 00:44
سلام دوستان سرور ایرانی هست واسه این بازی ؟ اگه هست ادرس اینا رو بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله دوست عزیز هست نزدیک به 17 تا کلن ( گروه بازیکن تمام ایرانی با سرور ایرانی ) ایرانی الان وجود داره منتها برای پیدا کردن همشون شما باید بری داخل بازی و سرور لیست رو بزنی و یک بار رفرش کنی بعد از حدود 30 ثانیه شروع می کنه برات لیست سرور ها رو آوردن که اونهایی که ایرانی باشن نام ایران یا پرشیا رو دارن ..وقتی رفتی داخل بازی برای بازیکن ها بنویس که آی پی سرور رو بدن و بعد آی پی رو روی کاغذ بنویس و داشته باش یا توی سیستم ذخیره کن . هر سری خاستی وارد بشی همون آی پی ها رو بزنی کافیه ..... نمونش که کار هم می کنه :
connect 79.175.165.180
Blood Brothers
...............................................
یا
connect 79.175.165.232
marx
............................................

mh.mahmoudi68
30-07-2011, 09:34
سلام من توبعضی رومها میتونم برم اما تو بعضی ها ارور میده

چی کم دارم ؟ از کجا بگیرم؟؟

erfandj
30-07-2011, 11:45
سلام من توبعضی رومها میتونم برم اما تو بعضی ها ارور میده

چی کم دارم ؟ از کجا بگیرم؟؟
یه دونه مپ نداری.خواستی بگو بزارم واست

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

سلام

کسی میدونه چطور می شه cod wm2 رو تحت شبکه بدون هیچ اتصال به اینترنت با 10 تا کامپوتر انجام داد؟؟؟

"

البته بدون نسخه اصلی"

آره میشه.ولی دردسر داره.بهترین راه اینه که از این سایته یه cod بخری توی هر 10 تا کامپیوتر بریزی حل میشه.
این سایته میگه cod خودش کاملا کرک شده و میشه فقط با یه کلیک لنش کرد.قیمتشم 2 تومنه

mh.mahmoudi68
30-07-2011, 16:25
ه[/RIGHT]

همین مپ رو عکس و مپ کرش را برام آپ کنی ممنون می شم

پچه ها ورژن بازی باید چند باشه؟؟؟؟
از من 1.0.196

erfandj
31-07-2011, 20:18
همین مپ رو عکس و مپ کرش را برام آپ کنی ممنون می شم

پچه ها ورژن بازی باید چند باشه؟؟؟؟
از من 1.0.196
شما مپارو از کجا دان کردی؟؟؟
آخه یه دونه یهدونه نمیشه بزارم واسه دانلود باید یه پکیج کلی رو دان کنی
ورژن بازیتم آخریشه.یعنی اوکیه

mh.mahmoudi68
31-07-2011, 20:28
شما مپارو از کجا دان کردی؟؟؟
آخه یه دونه یهدونه نمیشه بزارم واسه دانلود باید یه پکیج کلی رو دان کنی
ورژن بازیتم آخریشه.یعنی اوکیه

این پکیج dlc را باید بگیرم؟

بعد برای رنک 70 هرچی ایزی اکانت بود به این ورژن نمیخورد کسی نداره؟؟

amirkhof
31-07-2011, 21:05
سلام بچه ها
مپ های dlc رو می تونید از اینجا بگرید
بعد خودش آموزش داده که کجا باید بریزید

joorabeban
31-07-2011, 23:46
تک تک مپ ها به صورت جداگانه
نرم افزار رنک و آپ گرید سینگل پلیر
آخرین روش آپ دیت بازی به ورژن های پایه IW4M1
Lan / offline
همه و همه در

Torch Bearer
01-08-2011, 15:54
دوستان من وقتی فایل ALTERIWNET_CONFIGURE v رو اجرا میکنم این ارور رو میده:
مشکل چیه؟
سینگل پلیر رو براحتی اجرا میکنم.

Phenomenon
01-08-2011, 16:25

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:40 AM ----------

آره میشه.ولی دردسر داره.بهترین راه اینه که از این سایته یه cod بخری توی هر 10 تا کامپیوتر بریزی حل میشه.
این سایته میگه cod خودش کاملا کرک شده و میشه فقط با یه کلیک لنش کرد.قیمتشم 2 تومنه

آقا آدرس این سایت رو میدی؟
من می خوام که با دوستم (2 تا 3 نفری) کالاف بازی کنم و یک سری از مراحلش رو که میشه باهم مراحل رو بریم.نمی خوایم مثل کانتر روبروی هم و یا یه مپ بزاریم و بیوفتیم به جون هم.اینجوری الان میشه بازی کرد؟

erfandj
01-08-2011, 18:28
این پکیج dlc را باید بگیرم؟

بعد برای رنک 70 هرچی ایزی اکانت بود به این ورژن نمیخورد کسی نداره؟؟
پکیج dlc ها اینجا:

مستقیم کردن لینک های دانلود اینجا:

((فقط کافیه یه اکانت بسازی ((مجانی))بعد با free url leech لینکارو مستقیم کنی))

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

آقا آدرس این سایت رو میدی؟
من می خوام که با دوستم (2 تا 3 نفری) کالاف بازی کنم و یک سری از مراحلش رو که میشه باهم مراحل رو بریم.نمی خوایم مثل کانتر روبروی هم و یا یه مپ بزاریم و بیوفتیم به جون هم.اینجوری الان میشه بازی کرد؟
داداش نمیدونم اینجوری بشه ولی برو اینجا آموزشش رو کامل داره از خود صاحب وبلاگ بپرس میشه اینجوری یا نه؟؟؟

Torch Bearer
01-08-2011, 21:37
دوستان من وقتی فایل ALTERIWNET_CONFIGURE v رو اجرا میکنم این ارور رو میده:
مشکل چیه؟
سینگل پلیر رو براحتی اجرا میکنم.
مشکل حل شد:31:

erfandj
03-08-2011, 12:47
آن شب مرد کور خواب دید که کور است...

Rhodes
03-08-2011, 15:31
بعضی موقع ها وسط بازی میپره بیرون و این دو تا ترور رو میده:

Error
Create2DTexture (m60_col,2048,10240,0,827611204)
Failed: 800700e=Ran out of memory

دومی:

Directx Error
Directx ecountered an unrecoverable error
check the readme for possible solutions

چی کار کنم؟

تشکر.

n340
04-08-2011, 09:37
دوستان خسته نباشید
[حالا سوال داشتم

کسی خبری نداره

erfandj
04-08-2011, 18:07
کسی خبری نداره
برا اینکار باید نسخه ی فولو بخری

erfandj
06-08-2011, 14:04
بچه ها بد بخت شدم.wall ---- زدم الان بن شدم چی کارکنم.تورو خدا کمک کنید. بن شدم اساسی

joorabeban
06-08-2011, 15:06
بعضی موقع ها وسط بازی میپره بیرون و این دو تا ترور رو میده:

Error
Create2DTexture (m60_col,2048,10240,0,827611204)
Failed: 800700e=Ran out of memory

دومی:

Directx Error
Directx ecountered an unrecoverable error
check the readme for possible solutions

چی کار کنم؟

تشکر.

1- توی تنظیمات (گرافیکی) بازی تکستچر رو اتوماتیک قرار میدی .

2-درایور "وی جی آ " رو بعلاوه دایرکت یکس رو به روز کنی حله.مثلا از ---------.com میتونی بگیری این ها رو.

کسی خبری نداره

بازی رو میشه 2 نفره انجام داد مرحله سینگلش رو.

مولتیش رو هم میشه بر علیه هوش مصنوعی بازی کرد اما خیلی جالب نیست کیفیتش.

من تو مپ اسکایدرو (Skidrow)خیلی شاخم، چیت میزنم آخه!!! بعد تعریف از خود هم نباشه ها ، چیترم.. =))

erfandj
06-08-2011, 21:53
شما چیت مزنی بنت نکردن من الان بن شدم خیلی ضایع هست.

choory
07-08-2011, 00:29
بچه ها بد بخت شدم.wall ---- زدم الان بن شدم چی کارکنم.تورو خدا کمک کنید. بن شدم اساسی

شما چیت مزنی بنت نکردن من الان بن شدم خیلی ضایع هست.

چیت زدن همین مشکلات را هم داره دیگه.قبل اینکه چیت بزنی باید بهش فکر میکردی

کجاش ظایع هست خیلی هم خوبه اگه بن نمیکرد که دیگه نمیشد داخل سرور ها بازی کرد.

alireza0077
07-08-2011, 16:41
salam man alireza nasiri hastam va taze ozve site shodam va az shoma mikhaham ke patch va multiplayer mw2 ra chek konid chon man khastam aon ra download konam ke yeki fekr konam ---- shodebod va yeki ham tavasote uploader hazf shode bod lotfan link haye digari ra garar dahid va agar emkan darad javab ra be e-maile man ersal konid mamnonam:d:20::20:

mh.mahmoudi68
07-08-2011, 17:50
چیت زدن همین مشکلات را هم داره دیگه.قبل اینکه چیت بزنی باید بهش فکر میکردی

کجاش ظایع هست خیلی هم خوبه اگه بن نمیکرد که دیگه نمیشد داخل سرور ها بازی کرد.

حالا هیچ راهی نیست که در بیای از بن

erfandj
07-08-2011, 18:30
حالا هیچ راهی نیست که در بیای از بن
راس میگه من از اونجایی که _____wall رو ذانلودیدم نوشته بود فقط 6 ساعت بن میشی ولی من الان 2 روزه بنم.

joorabeban
07-08-2011, 23:55
It's not troll
get the ... outta here ,enjoy your ban time and go play some" Mench not Modernwarfare 2" dear cheater

dashmojtaba
09-08-2011, 08:55
چرا سرورای ایرانی اینقد بدسلیقن ؟!
همیشه زشت ترین سبک بازیو انتخاب میکنن که یه بار کشته بشی باید بری تا دور بعد ! تازه بعضیا کلی فحشو ناسزا به آدم میدن معلوم نیست از کدوم طویله ورداشتن اومدن عقده هاشونو خالی کنن :(

dashmojtaba
11-08-2011, 13:13
نمیشه یه کار کرد متن چت کاربرا دیده نشه ؟

choory
12-08-2011, 02:15
سلام

دوستانی که از شاتل سرویس میگرن این 2 روز با بازی مشکلی نداشتن؟

من از دیشب تا حالا وقتی میخوام وارد یک سرور بشوم برام مینوسه joining game session,attempt # و یک شمارش گر که هی زیاد میشه.
اول فکر کردم مال این بازی هست و این آپدیت هایی که آلتر میده چند باری بازی را پاک کردم و کل مراحل را از اول رفتم اما فرقی نکرد (قبلا بعضی وقت ها قاطی میکرد که با نصب مجدد بازی حل میشد)
تا الان که به فکرم افتاد با v.p.n تست کنم.که با کمال تعجب دیدم وارد بازی شد اما به دلیل پینگ زیاد (کانکت بودن v.p.n) از بازی kick میشم.

یعنی ممکنه این isp نفتی ما کاری کرده باشه که دیگه نشه بازی کرد؟
کسی اگه راه حلی به ذهنش می رسه دریغ نکنه که 2 شبه بازی نکردم بد جوری خمارم :(

erfandj
12-08-2011, 12:25
سلام

دوستانی که از شاتل سرویس میگرن این 2 روز با بازی مشکلی نداشتن؟

من از دیشب تا حالا وقتی میخوام وارد یک سرور بشوم برام مینوسه joining game session,attempt # و یک شمارش گر که هی زیاد میشه.
اول فکر کردم مال این بازی هست و این آپدیت هایی که آلتر میده چند باری بازی را پاک کردم و کل مراحل را از اول رفتم اما فرقی نکرد (قبلا بعضی وقت ها قاطی میکرد که با نصب مجدد بازی حل میشد)
تا الان که به فکرم افتاد با v.p.n تست کنم.که با کمال تعجب دیدم وارد بازی شد اما به دلیل پینگ زیاد (کانکت بودن v.p.n) از بازی kick میشم.

یعنی ممکنه این isp نفتی ما کاری کرده باشه که دیگه نشه بازی کرد؟
کسی اگه راه حلی به ذهنش می رسه دریغ نکنه که 2 شبه بازی نکردم بد جوری خمارم :(
دیشب برا منم قاطی کرده بود.نمیدونم شاید از اینترنت باشه.

alireza_t67
20-08-2011, 02:56
آقا یکی کمک کنه لطفا
من با مپ های کاراچی (Karachi) و Derail مشکل دارم. یعنی اصلا لود نمی کنه این مپ ها رو واسم :31:

کسی لینک دانلود dlc این map ها رو داره !؟

joorabeban
20-08-2011, 20:20
آقا یکی کمک کنه لطفا
من با مپ های کاراچی (Karachi) و Derail مشکل دارم. یعنی اصلا لود نمی کنه این مپ ها رو واسم :31:

کسی لینک دانلود dlc این map ها رو داره !؟

Rhodes
21-08-2011, 11:48
امروز خیلی پینگا داغونه.

اصلا نمیشه بازی کرد.همش روی 300 هست.

xlife
21-08-2011, 15:35
سلام دوستان چطوری میشه این نقشه ها رو اجرا و راه اندازی کرد برنامه خاصی میخواد یا روشی داره
خود آموزشش که هیچی نگفته بود طبق آموزش رفتم اما فرقی نکرد

MrDevil
21-08-2011, 21:49
سلام.
چجوری باید چت کنیم؟

Arrowtic
21-08-2011, 22:30
سلام.
چجوری باید چت کنیم؟
اشتباه نكنم بايد t رو بزنيد بعد تايپ كنيد.

Rhodes
21-08-2011, 23:32
سلام.
چجوری باید چت کنیم؟

اگر همه ببینن : T
اگر فقط هم گروهی هات ببینن : Y

behnam263
22-08-2011, 17:56
سلام
خسته نباشید بچه ها اگه ممکنه برید 20 نفری اینجا کامنت بزارید
تا یه بخش به نام ایرانیان اینجا با زبان فارسی ساخته بشه

ممنون از همه

Rhodes
24-08-2011, 11:20
امروز که میخوام وارد شم این ارور رو میده :
چی کار کنم ؟

erfandj
24-08-2011, 12:56
امروز که میخوام وارد شم این ارور رو میده :
چی کار کنم ؟
این پیغام زمانی میاد که اینترنت قطع باشه

dashmojtaba
24-08-2011, 16:30
چرا فقط هموطنا سرچن دسترو باز مکنن ؟ آخه که خوشش م آد کشته شد تا باز بعد صبر کنه ؟ سبکا دگم هستااااا !
تازگم که همه سرورا پنگش رفته بالا :41: