PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشانگر بنزین L90

Mehr.Iman
14-11-2009, 22:01
سلام
نشانگر بنزین L90 ما خراب شده ، نشانگر بنزین دو تا خط بنزین داره ولی یهو ماشین از بی بنزینی خاموش میشه ، چند وقت پیش این اتفاق افتاد (وسط خیابون ماشین خاموش شد) در حالیکه که چون نشانگر بنزین دو تا خط بنزینو نشون میداد من فکر میکردم ماشین بنزین داره کلی با سرسیلندرا و باتریش ور رفتم آخر گفتم شاید از بنزینش باشه که همین طور بود ، حالا به نظر شما عیب از چیه؟
خودم میتونم درسش کنم یا باید ببرمش بیرون؟

mb2006
15-11-2009, 14:12
بنظر من بهترین کار اینه ببری نمایندگی یه چک کنه ببینه مشکل از چیه .(خودت بهیچ وجهه دستکاری نکن )

Mehr.Iman
15-11-2009, 15:11
ای بابا، یه دفعه بردمش نمایندگی برای تعویض لنت و دیسکش ، ساعت 7 صبح گذاشتمش اونجا ظهر زنگ زدن گفتن الان لوازمشو نداریم باید ایساکو برامون بفرسته 2 روز دیگه میفرسته خلاصه من گذاشتم 3 روز بعد رفتم که دیگه 100% درس شده باشه دیدم هنوز دست به ماشین نزدن گفتن هنوز ایساکو برامون نفرستاده احتمال داره تا آخر هفته (سه روز دبگه) بفرسته!
منم اعصابم خرد شد ماشین با همون وضع خرابش گرفتم ازشون رفتم چراغ برق خودم لوازمشو خریدم.
به خاطر همین دیگه نمایندگی نمیبرمش ، چون هم دردسرش بیشتره ، هم گرونتر حساب میکنن همین که دیرتر کار آدمو راه میندازن(تازه اگه راه بندازن)
من اینجا این مشکلو مطرح کردم گفتم شاید دوستان چنین مشکلی قبلا براشون پیش اومده باشه ، یه راه حلی بدن .

ghahremanimehdi
15-11-2009, 15:19
ممکنه عیب از همون سیستم الکترونیکی نمایشگر باشه. اگر ماشینت کامپیوتر سفری داره یه بار ریستش کن شاید درست بشه . البته اگر ماشینت مشکل مکانیکی نداشته باشه.

poria_mc
15-11-2009, 15:19
درجه بنزینش کالیبره نیست! اگه عقربه ای بود میشد ببری بدی تعمیرکار برات درست کنه اما چون دیجیتاله و سنسور داره حتما ببر نمایندگی برات کالیبره اش کنه!

Mehr.Iman
15-11-2009, 16:38
ممنون از نظراتتون
البته نا گفته نماند که چند وقت پیش رفتم یه جا بنزین زدم بنزینش خیلی نا خالصی داشت ماشین دیگه راه نمیرفت ، زنگ زدم این امداد خودروها اومدن کل باکشو خالی کردن (صندلی عقبو در اوردن باکش اونجا بود) کفشم شستن رفتن(35 تومنم گرفتن!) از اون به بعد اینجوری شد ، هیشکی هم مسئولیت قبول نمیکنه میگن ربطی به کاری که ما کردیم نداره.
ظاهرا چاره ای نیست باید بردارم ببرم همون نمایندگیش ، الان میرم کامپیوتر سفریشو ریست کنم ببینم چی میشه.

poria_mc
15-11-2009, 16:58
ممنون از نظراتتون
البته نا گفته نماند که چند وقت پیش رفتم یه جا بنزین زدم بنزینش خیلی نا خالصی داشت ماشین دیگه راه نمیرفت ، زنگ زدم این امداد خودروها اومدن کل باکشو خالی کردن (صندلی عقبو در اوردن باکش اونجا بود) کفشم شستن رفتن(35 تومنم گرفتن!) از اون به بعد اینجوری شد ، هیشکی هم مسئولیت قبول نمیکنه میگن ربطی به کاری که ما کردیم نداره.
ظاهرا چاره ای نیست باید بردارم ببرم همون نمایندگیش ، الان میرم کامپیوتر سفریشو ریست کنم ببینم چی میشه.

همون کار رو خراب کرده! این امداد خودرویی ها اندازه شتر حالیشون نیست! اومدن باک رو شستن زدن سنسورش رو خراب کردن!

ghahremanimehdi
15-11-2009, 17:38
همون کار رو خراب کرده! این امداد خودرویی ها اندازه شتر حالیشون نیست! اومدن باک رو شستن زدن سنسورش رو خراب کردن!

آره احتمال زیاد مشکل از همونجا ناشی شده.

Mehr.Iman
15-11-2009, 19:43
اینه دیگه وضع ایران خودرو ، اون از نمایندگیهاش اینم از امداد خودروش ، جالبه بدونید که بعد از اینکه بنزینشو کلا خالی کردن گفتن که باید بنزین سوپر + مکمل آلمانی توش بریزی وگرنه دوباره اینجوری میشه ، بعد از اینکه این کارو کردی هم سر بالاییو تخت گاز بگیر برو تا اون ناخالصیها از اگزوزت خارج بشه ؛ منم که اصلا از ماشین هیچی سر در نمیارم حرفشونو باور کردم رفتم سوپر + مکمل آلمانی زدم دیدم بازم راه نمیره ، اصلا شتاب نداشت 100 تا بیشترم نمیرفت خلاصه هیچی بردمش پیش یکی از آشناهامون(مکانیکه) ،فکر میکنید ایراد از چی بود؟! کوئل شمعش خراب شده بود برق به یکی از شماش نمیرسید ، اصطلاحا میگن ماشین 3 کار میکنه ؛خلاصه اینکه 50 تومنم پول اون کوئلشو دادم درست شد ،اصلا مشکل از بنزینش نبود اینا ورداشتن 50 لیتر بنزینشو خالی کردن تو جوب تازه 35 تومنم گرفتن ، حالا خوب شد تخت گاز باهاش نرفتم سر بالایی!
بیچاره مسئول پمپ بنزینیه،چقد باهاش جر و بحث کردم !

Mehr.Iman
15-11-2009, 19:45
اینه دیگه وضع ایران خودرو ، اون از نمایندگیهاش اینم از امداد خودروش ، جالبه بدونید که بعد از اینکه بنزینشو کلا خالی کردن گفتن که باید بنزین سوپر + مکمل آلمانی توش بریزی وگرنه دوباره اینجوری میشه ، بعد از اینکه این کارو کردی هم سر بالاییو تخت گاز بگیر برو تا اون ناخالصیها از اگزوزت خارج بشه ؛ منم که اصلا از ماشین هیچی سر در نمیارم حرفشونو باور کردم رفتم سوپر + مکمل آلمانی زدم دیدم بازم راه نمیره ، اصلا شتاب نداشت 100 تا بیشترم نمیرفت خلاصه هیچی بردمش پیش یکی از آشناهامون(مکانیکه) ،فکر میکنید ایراد از چی بود؟! کوئل شمعش خراب شده بود برق به یکی از شماش نمیرسید ، اصطلاحا میگن ماشین 3 کار میکنه ؛خلاصه اینکه 50 تومنم پول اون کوئلشو دادم درست شد ،اصلا مشکل از بنزینش نبود اینا ورداشتن 50 لیتر بنزینشو خالی کردن تو جوب تازه 35 تومنم گرفتن ، حالا خوب شد تخت گاز باهاش نرفتم سر بالایی!
بیچاره مسئول پمپ بنزینیه،چقد باهاش جر و بحث کردم !

mehdi-2009
15-11-2009, 20:10
بابا این نمایندگی های ایران خودرو ببخشید ولی همه دزدن.خود من چند سال پیش یه مزدا زد عقب 405 ام . بردم نمایندگی که یعنی قشنگ رنگش کنن و سپر و در صندوقش را عوض کنن فکر می کنی چی کار کردن؟ رنگ صندوق عقب که بهش زدن از رنگ بدنه ماشین روشن تر بود سپرشم نمیدونم از رو کدام ماشین تصادفی باز کردن نامردا دست دوم انداختن. پولشم کامل از بیمه گرفتن. ولی باور کنید این پولا خوردن نداره.....یه روزی باید همه راپس بدن

Mehr.Iman
15-11-2009, 20:33
جالبه خیر سرش ایران خودرو بزرگترین خودروساز خاورمیانس اونوقت این وضع نمایندگیهاشه!
اصلا اعصابم از ایران و ایران خودرو خرده!

mb2006
16-11-2009, 17:33
جالبه خیر سرش ایران خودرو بزرگترین خودروساز خاورمیانس اونوقت این وضع نمایندگیهاشه!
اصلا اعصابم از ایران و ایران خودرو خرده!

دوست عزیز اعصاب خودت خرد نکن . این وضع مختص ایران خودرونیست در نمایندگی های سایپا و پارس خودرو و.. .اوضاع همینه:grrr: ، خوب اینجا ایرانه دیگه :angry:
فقط باید تو نمایندگی یه آشنا و پارتی داشته باشی که بدادت برسه وگرنه همینه.........:19:

mehdi-2009
16-11-2009, 18:03
به نظر من از حق نگذریم باز نمایندگی های پارس خودرو خیلی بهتر وبا انصاف تر از دوتای دیگه هستن ضمنا خود پارس خودرو هم در مورد زمان تحویل ماشین خیلی خوش قوله.همین طور کیفیت ماشین های ساخت پارس خودرو هم واقعا بهتر از دوتای دیگه است اون دوتا سال به سال ماشین را تقلبی تر میکنن واجزای تقلبی وغیر اصل میندازن رو ماشینای تولیدیشون ولی پارس خودرو این طور نیست.

Mehr.Iman
16-11-2009, 18:49
به نظر من از حق نگذریم باز نمایندگی های پارس خودرو خیلی بهتر وبا انصاف تر از دوتای دیگه هستن ضمنا خود پارس خودرو هم در مورد زمان تحویل ماشین خیلی خوش قوله.همین طور کیفیت ماشین های ساخت پارس خودرو هم واقعا بهتر از دوتای دیگه است اون دوتا سال به سال ماشین را تقلبی تر میکنن واجزای تقلبی وغیر اصل میندازن رو ماشینای تولیدیشون ولی پارس خودرو این طور نیست.
آره ، همینطوره. تندرای پارس خودرو موقع فروش بیشتر مشتری داره تا تندرای ایران خودرو.
پارس خودرو هم به خوش قولی معروفه ، یه سری از ملت تندر تو ایران خودرو ثبت نام کرده بودند یه مدت خط تولید تندر متوقف شده بود بجاش 405 میدادند دست مردم!

mb2006
17-11-2009, 14:14

از نظر تحویل بموقع خودرو من هم با شما هم عقیده هستم ولی از نظر خدمات پس از فروش همشون یه کرباسن . شدت وضعف دارن