PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی LG Ks660 چه جور گوشی هست؟ نسبت به سامسونگ D980چطور؟!

mrmostafa
13-11-2009, 17:27
سلام خسته نباشید

میخواستم در مورد گوشی ال جی KS660 توضیح بدین چه جور گوشی هست ؟؟؟ نسبت به سامسونگ D980 چطور ؟؟؟
مزایایی زیر برام مهم هست:

1- از نظر صدا بلند باشه در حد سونی اریکسون G900 یا سری W
2- برنامه جاوا رو راحت ساپورت کنه و هر برنامه ای رو نصب میکنیم مثل گوشی های سونی اریکسون و نوکیا به مشکل نخوره در ساموسنگ خیلی بدجوره حالا در مورد D980 نمیدونم
3- فضای اس ام اس چطور هست؟؟؟ نامحدود هست؟؟ در فون مموری یا مموری کارت؟؟
4- انتخاب زنگ دلخواه برای اس ام اس
5- ارسال اس ام اس و تماس از هر دو سیم کارت بدون تغییر دادن و ریست کردن
ممنون میشم راهنمایی کنید .

!Bikhaneman!
08-12-2009, 12:47
کسی هنوز این گوشی رو نخریده ؟
منم مثل این دوستمون در مورد کیفیت و بلندی صدا (موزیک) البته فقط با هدفون سوال داشتم می خوام بدونم چطوریه
در ضمن..تو قسمت نظرات کاربران gsmarena خوندم ظاهرا بدجوری مشکل اکو داره 1 یعنی وقتی با یه نفر صحبت میکنید صدای خودتون رو می شنوید !

mrmostafa
08-12-2009, 20:16
تو سایت Gooshishop.com گوشی ال جی رو تائید کرد که از D980 بهتر هست. ولی من بیخیال دو سیم کارته شدم تا یه درست حسابیش بیاد. الان یه 2 سیم کارته GLX دارم و یه گوشی I8000 سامسونگ رو که ویندوز موبایل هست رو میخرم.

!Bikhaneman!
08-12-2009, 23:26
این I8000 دو سیمه ؟
KS660 ظاهرا از همه نظر خوبه..من تقریبا 50-60 تا نظر کاربران gsmarena رو خوندم همه از همه چیزش راضی بودن فقط می گفتن مشکل اکو داره که حالا شاید با فیرم ویر های جدید رفع بشه

mehdi_mahan
09-12-2009, 00:54
من که میگم هرچی که هست به همه ثابت شده ال جی از سامسونگ بهتره!

mehdi_mahan
09-12-2009, 00:59
کسی هنوز این گوشی رو نخریده ؟
منم مثل این دوستمون در مورد کیفیت و بلندی صدا (موزیک) البته فقط با هدفون سوال داشتم می خوام بدونم چطوریه
در ضمن..تو قسمت نظرات کاربران gsmarena خوندم ظاهرا بدجوری مشکل اکو داره 1 یعنی وقتی با یه نفر صحبت میکنید صدای خودتون رو می شنوید !
این ایراد هیچ وقت نمیتونه به گوشی مربوط بشه و مربوط به دکلهای آنتن مخابراته و یک نوع ایراد مثل قطع و وصل شدن صدا به علت ضعف آنتنه!

sari-1369
09-12-2009, 02:37
منم دنبال یه دو سیمکارته خوب میگردم .

بین ks660 و d980 موندم .

ks660 فارسی داره ؟

قیمتاشون چنده ؟

!Bikhaneman!
09-12-2009, 09:12
این ایراد هیچ وقت نمیتونه به گوشی مربوط بشه و مربوط به دکلهای آنتن مخابراته و یک نوع ایراد مثل قطع و وصل شدن صدا به علت ضعف آنتنه!

آره برای ما هم بعضا پیش اومده اما قضیه اون فرق داره ! چون برای 99 درصد کاربرا تو نقاط مختلف دنیا پیش اومده ! یعنی امریکا-سنگاپور-هند-اوکراین-ترکیه (طبق نظر کاربران) پس نمی تونه از اپراتور باشه

بین ks660 و d980 موندم .

ks660 فارسی داره ؟

قیمتاشون چنده ؟

خوشبختانه هم الجی و هم سامسونگ تو ایران نمایندگی و گارانتی اصلی دارن و طبق گفته مشاور سایت گوشی شاب فارسی داره و فارسی هم ساپورت میکنه با اینحال میشه از 118 شماره نمایندگیشون رو گیر بیاریم و بپرسیم

sari-1369
09-12-2009, 11:45
به نظر من این LG باید خفن تر باشه :13:

کسی نیست که این گوشیرو حریده باشه ؟ یکم اطلاعات بده :31:

mrmostafa
09-12-2009, 17:26

بین ks660 و d980 موندم .

ks660 فارسی داره ؟

قیمتاشون چنده ؟

ال جی فارسی داره خیلی بهتر اط D980 هست فقط منشی فارسی نداره ولی سامسونگ داره

mrmostafa
09-12-2009, 17:29
این I8000 دو سیمه ؟
KS660 ظاهرا از همه نظر خوبه..من تقریبا 50-60 تا نظر کاربران gsmarena رو خوندم همه از همه چیزش راضی بودن فقط می گفتن مشکل اکو داره که حالا شاید با فیرم ویر های جدید رفع بشه

I8000 گوشی خیلیعالیه و ویندوز موبایل هست دو سیم نیست اگه بود که خیلی عالی میشد. البته اصلش ابنه شما هر گوشی که دوست داری بخری این مخابرات هست که باید سیم کارتهای چند ظرفیتی ارائه بده شما بتونی چندتا شماره تو یه سیم کارت داشته باشی. مخابرات فقط بلده پول بچاپه همین.

sari-1369
10-12-2009, 00:56
من امروز یه چند تا رویو تو youtube دیدم از این دو گوشی ، به نظرم الجی بهتر بود ، هم نازک تره ، هم ال سی دیش بزرگتره ، هم سبکتره ، دسکتاپ قشنگیم داره ، در ضمن دستاپشم میچرخید :31:

Michael Ropy
10-12-2009, 07:43
اینم یه ویدیو از این گوشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر واقع همون کوکی هستش با دوربین 5 و دو سیم کارت! :دی البته اسپیکر جدا هم داره!

راستی چند تا ویجت بیشتر از کوکی هم داشت، الان دیدم...

!Bikhaneman!
10-12-2009, 09:04
ال جی فارسی داره خیلی بهتر اط D980 هست فقط منشی فارسی نداره ولی سامسونگ داره

این قابلیت خوبیه که سامسونگ داره اما به نظر من زیاد مهم نیست..به نظرم اگه LG از نظر موزیک، دوربین و ساپورت نرم افزاری بهتر از سامسونگ باشه اصلا نباید به سامسونگ فکر کرد

I8000 گوشی خیلیعالیه و ویندوز موبایل هست دو سیم نیست اگه بود که خیلی عالی میشد. البته اصلش ابنه شما هر گوشی که دوست داری بخری این مخابرات هست که باید سیم کارتهای چند ظرفیتی ارائه بده شما بتونی چندتا شماره تو یه سیم کارت داشته باشی. مخابرات فقط بلده پول بچاپه همین.

آخه مصطفی جان اگرم مخابرات همچین قابلیتی رو ارائه بده که فایده ای نداره ! بیشتر مردم به این دلیل از دوتا سیمکارت استفاده میکنن که علاوه بر تفکیک تماس های کاری و خصوصی، با توجه به اینکه تو کشور ما هر اپراتور تو یه محدوده و منطقه خاص خوب آنتن میده ، هرجا که همراه اول بهتر آنتن میده از اون و هر جا مثلا ایرانسل بهتر جواب میده از ایرانسل استفاده کنن !!!
یعنی در هر صورت ما فعلا مجبوریم از دو تا اپراتور مختلف و در نتیجه دو سیمکارت مجزا استفاده کنیم.

sari-1369
10-12-2009, 10:39
تو جعبه ks660 چه چیزایی هستش ؟

mrmostafa
10-12-2009, 10:57
این قابلیت خوبیه که سامسونگ داره اما به نظر من زیاد مهم نیست..به نظرم اگه LG از نظر موزیک، دوربین و ساپورت نرم افزاری بهتر از سامسونگ باشه اصلا نباید به سامسونگ فکر کرد

آخه مصطفی جان اگرم مخابرات همچین قابلیتی رو ارائه بده که فایده ای نداره ! بیشتر مردم به این دلیل از دوتا سیمکارت استفاده میکنن که علاوه بر تفکیک تماس های کاری و خصوصی، با توجه به اینکه تو کشور ما هر اپراتور تو یه محدوده و منطقه خاص خوب آنتن میده ، هرجا که همراه اول بهتر آنتن میده از اون و هر جا مثلا ایرانسل بهتر جواب میده از ایرانسل استفاده کنن !!!
یعنی در هر صورت ما فعلا مجبوریم از دو تا اپراتور مختلف و در نتیجه دو سیمکارت مجزا استفاده کنیم.

ال جی KS660 از نظر نرم افزاری خیلی بهتر از D980 هستش البته فقط در زمینه این 2 گوشی. وگرنه سامسونگ گوشی های جدیدش عالیه. از نظزر صدا هم صداش بلنده. از نظر موزیک نمیدونم چون ندیدم. من این اطلاعات رو از دوستم که استفاده می کرد پرسیدم. ولی مغازه رفتم پیش آشنا تو علائدین گفت ال جی رو بنداز بیرون نه تو دست کسی هست نه کسی میگیره خراب بشه قطعاتش نیست سامسونگ بهتره. از یه نفر دیگه پرسیدم که 10 ساله تعمیرکار هست و هنرجو داره گفت سامسونگ ساپورتش بهتره ال جی خیلی خرید و فروشش کم هست. ولی یه ریسک باید بکنی خودت بگیری تست کنی امکان داره درست نگه داری کلی عمر کنه. بعضی ها شلخته ان تند تند میندازن زمین خوب انتظار دارن گوشی سالم بمونه.

ولی بعضی ها میگن نوکیا اگه نزده بخاطر اینکه دو سیم کارته ایراد داره. در صورتی که موتورلا هم زده فقط یکیش GSM هست اونکی برای خودشون کارایی داره. نوکیا هم قراره بزنه ولی خیلی گرون میشه. نوکیا که دیگه گند زده رفته با این گوشی های یکنواختش. رقابت بین سونی اریکسون و سامسونگ هست. سامسونگ گوشیهاش واقعا عالیه فقط باید این مشکل جاوا رو حل کنه مثل سونی اریکسون همین.

!Bikhaneman!
10-12-2009, 14:11
ال جی KS660 از نظر نرم افزاری خیلی بهتر از D980 هستش البته فقط در زمینه این 2 گوشی. وگرنه سامسونگ گوشی های جدیدش عالیه. از نظزر صدا هم صداش بلنده. از نظر موزیک نمیدونم چون ندیدم. من این اطلاعات رو از دوستم که استفاده می کرد پرسیدم. ولی مغازه رفتم پیش آشنا تو علائدین گفت ال جی رو بنداز بیرون نه تو دست کسی هست نه کسی میگیره خراب بشه قطعاتش نیست سامسونگ بهتره. از یه نفر دیگه پرسیدم که 10 ساله تعمیرکار هست و هنرجو داره گفت سامسونگ ساپورتش بهتره ال جی خیلی خرید و فروشش کم هست. ولی یه ریسک باید بکنی خودت بگیری تست کنی امکان داره درست نگه داری کلی عمر کنه. بعضی ها شلخته ان تند تند میندازن زمین خوب انتظار دارن گوشی سالم بمونه.

ولی بعضی ها میگن نوکیا اگه نزده بخاطر اینکه دو سیم کارته ایراد داره. در صورتی که موتورلا هم زده فقط یکیش GSM هست اونکی برای خودشون کارایی داره. نوکیا هم قراره بزنه ولی خیلی گرون میشه. نوکیا که دیگه گند زده رفته با این گوشی های یکنواختش. رقابت بین سونی اریکسون و سامسونگ هست. سامسونگ گوشیهاش واقعا عالیه فقط باید این مشکل جاوا رو حل کنه مثل سونی اریکسون همین.

دلیل اصلی اینکه برندهایی مثل نوکیا، سونی اریکسون و ...دو سیمکارته نمی زنن به خاطر عدم نیاز مردم کشورهای اروپایی و امریکا هست..اگه توجه کنی برندهایی که دو سیمکارت رسمی زدن همشون آسیایی هستن و اونم بیشتر برای بازارهای کشورهایی مثل ما با این اپراتور های داغونه ! مثل سامسونگ، الجی، هیوندا !

در مورد LG منم همون چیزی رو شنیدم که شما شنیدی..یکی از دوستان تعمیر کار که دیروز پیشش بودم گفت من Viewty رو باز کردم واقعا قطعات داخلش آشغاله اما بازم دلیل نمیشه
همونطور که گفتم همه یورها ازش راضی بودن و گزارش خرابی تا حالا نشنیدم
چیزی که منو یکم دو دل میکنه موزیک این گوشیه..اگه بدونم مثلا تبدیل بهش می خوره که به هدفون سونی خودم وصلش کنم و بلندی و باس خوبی داشته باشه بدون شک میگیرمش

yee_pesare
10-12-2009, 15:12
به نظر من این حرفائی که فروشنده ها میزنن بیخوده. چون اکثرا بیسواد و یه جورائی سره کوچه این.ادب صفر.دوستم 3 سال ویوتی داره اونم کا ام اخ نگفته.طبیعی بعضی گوشیه تو هر برندی ایراد داشته باشن.یکی دیگه از دوستام نوکیا n79 خریده هنگ میکنه بلوتوثش خراب شده.حالا چون واسه این دوستم اینطوری شده باید بگیم نوکیا بدرد نمیخوره؟ در حالیکه ان 79 گوشیه خوبیه.
خودم تا حالا 4 تا الجی 3 تا سامسونگ .نوکیا و... خریدم هیچکدوم ایراد نداشتان اکثرا بدون گارانتی.:20:

Michael Ropy
10-12-2009, 15:55
به نظر من این حرفائی که فروشنده ها میزنن بیخوده. چون اکثرا بیسواد و یه جورائی سره کوچه این.ادب صفر.دوستم 3 سال ویوتی داره اونم کا ام اخ نگفته.طبیعی بعضی گوشیه تو هر برندی ایراد داشته باشن.یکی دیگه از دوستام نوکیا n79 خریده هنگ میکنه بلوتوثش خراب شده.حالا چون واسه این دوستم اینطوری شده باید بگیم نوکیا بدرد نمیخوره؟ در حالیکه ان 79 گوشیه خوبیه.
خودم تا حالا 4 تا الجی 3 تا سامسونگ .نوکیا و... خریدم هیچکدوم ایراد نداشتان اکثرا بدون گارانتی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

123.68 درصد تایید میشه! :دی اصلا کلا تو ایران خیلی به الجی ظلم میشه، به هر کی (یا حداقل اکثرا) در مورد بعضی چیرهای گوشیم کوکی میگم (مثل آنتن دهی) یا باور نمی کنه، یا تفره میره یا میگه خل شدی و....:دی :دی :دی

Michael Ropy
10-12-2009, 15:58
تو جعبه ks660 چه چیزایی هستش ؟

راستش نمی دونم ولی معمولا توی جعبه گوشی های الجی اینهاست:
خود گوشی، هدست، شارژر، کابل یو اس بی، سی دی PC Suite، چند تا دفترچه (راهنما و ...)، بند انگشتی و....
اینها هم احتمال داره باشه: محافظ صفحه نمایش، کیف، قلم و....

!Bikhaneman!
10-12-2009, 16:27
123.68 درصد تایید میشه! :دی اصلا کلا تو ایران خیلی به الجی ظلم میشه، به هر کی (یا حداقل اکثرا) در مورد بعضی چیرهای گوشیم کوکی میگم (مثل آنتن دهی) یا باور نمی کنه، یا تفره میره یا میگه خل شدی و....:دی :دی :دی

عزیز شما که LG داری یه سوال در مورد موزیک ازت بپرسم :
گوشیهای LG مثل بقیه گوشیها تبدیلی داره که مثلا هدفون های استاندارد رو بهش وصل کنیم ؟
در کل کیفیت و باس و بلندی پخش موزیک با هدفون چطوریاست ؟ (مثلا در مقایسه با سری N یا W)

Michael Ropy
10-12-2009, 16:42
عزیز شما که LG داری یه سوال در مورد موزیک ازت بپرسم :
گوشیهای LG مثل بقیه گوشیها تبدیلی داره که مثلا هدفون های استاندارد رو بهش وصل کنیم ؟
در کل کیفیت و باس و بلندی پخش موزیک با هدفون چطوریاست ؟ (مثلا در مقایسه با سری N یا W) الان که دیگه ندارم، دزدیدن! :دی
تبدیل که داره ولی بچه ها هنوز پیدا نکردن، ولی توی گوشی هایی مثل رنوار داخل خود جعبه گذاشتن.
من خیلی حرفه ای نیستم، ولی کیفیت و بلندی صدای الجی برای من کاملا رضایت بخشه، سری N و W هم نداشتم تا مقایسه کنم....

mrmostafa
10-12-2009, 18:57
چجوری دزدین ؟؟؟؟

mrmostafa
10-12-2009, 19:02
دلیل اصلی اینکه برندهایی مثل نوکیا، سونی اریکسون و ...دو سیمکارته نمی زنن به خاطر عدم نیاز مردم کشورهای اروپایی و امریکا هست..اگه توجه کنی برندهایی که دو سیمکارت رسمی زدن همشون آسیایی هستن و اونم بیشتر برای بازارهای کشورهایی مثل ما با این اپراتور های داغونه ! مثل سامسونگ، الجی، هیوندا !

در مورد LG منم همون چیزی رو شنیدم که شما شنیدی..یکی از دوستان تعمیر کار که دیروز پیشش بودم گفت من Viewty رو باز کردم واقعا قطعات داخلش آشغاله اما بازم دلیل نمیشه
چیزی که منو یکم دو دل میکنه موزیک این گوشیه..اگه بدونم مثلا تبدیل بهش می خوره که به هدفون سونی خودم وصلش کنم و بلندی و باس خوبی داشته باشه بدون شک میگیرمش

درسته. ولی شرکت ارکسون که در ایران هست و رئیسش یه خانم ایرانی هست الان که با سونی ادغام شده باید یه دو سیم کارته بزنه برای نیاز مردم ایران. کلی فروش میکنه. در ضمن سونی اریکسون رو چین میزنه خود چین گوشی هایی تولید کرده همه ی داره پس سونی اریکسون باید مثل سامسونگ این کار رو بکنه. کلی فروش میکنه شک نکن اولیش خود منم. البته باید رو زیباییش هم کار کنه. مثلا یه گوشی مثل I8000 amnio II سامسونگ اگه 2 سیم کارته باشه که دیگه معرکه هست. یکی بیاد یه گوشی 2 سیم کارته ویندوز موبایل دوربین 5 به بالا و صدا بلند بزنه دیگه هیچ گوشی فروش نمیره:27:

mrmostafa
10-12-2009, 19:05

درسته. ولی شرکت ارکسون که در ایران هست و رئیسش یه خانم ایرانی هست الان که با سونی ادغام شده باید یه دو سیم کارته بزنه برای نیاز مردم ایران. کلی فروش میکنه. در ضمن سونی اریکسون رو چین میزنه خود چین گوشی هایی تولید کرده همه ی داره پس سونی اریکسون باید مثل سامسونگ این کار رو بکنه. کلی فروش میکنه شک نکن اولیش خود منم. البته باید رو زیباییش هم کار کنه. مثلا یه گوشی مثل I8000 amnio II سامسونگ اگه 2 سیم کارته باشه که دیگه معرکه هست. یکی بیاد یه گوشی 2 سیم کارته ویندوز موبایل دوربین 5 به بالا و صدا بلند بزنه دیگه هیچ گوشی فروش نمیره:27:

Michael Ropy
10-12-2009, 19:24
چجوری دزدین ؟؟؟؟

هیچی! تو ماشین جا گذاشتمش، وقتی زنگ زدم (هم خودم، هم داداشم و هم دوستم) یارو یه الو میگفت بعد قطع میکرد، آخر سر سیم کارتو در آورد! :دی حتما قیافه گوشی رو دیده، فکر کرده حداقل 300 تومانی میرزه...:27:

mehdi_mahan
10-12-2009, 22:16
آره برای ما هم بعضا پیش اومده اما قضیه اون فرق داره ! چون برای 99 درصد کاربرا تو نقاط مختلف دنیا پیش اومده ! یعنی امریکا-سنگاپور-هند-اوکراین-ترکیه (طبق نظر کاربران) پس نمی تونه از اپراتور باشه

خوشبختانه هم الجی و هم سامسونگ تو ایران نمایندگی و گارانتی اصلی دارن و طبق گفته مشاور سایت گوشی شاب فارسی داره و فارسی هم ساپورت میکنه با اینحال میشه از 118 شماره نمایندگیشون رو گیر بیاریم و بپرسیم

گارانتی اصلی LG شرکت کامتله!

mehdi_mahan
10-12-2009, 22:22
این یه سایت خیلی بدردبخور در مورد پوشی LG و خدمات اون تو ایران هست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmostafa
11-12-2009, 11:58
هیچی! تو ماشین جا گذاشتمش، وقتی زنگ زدم (هم خودم، هم داداشم و هم دوستم) یارو یه الو میگفت بعد قطع میکرد، آخر سر سیم کارتو در آورد! :دی حتما قیافه گوشی رو دیده، فکر کرده حداقل 300 تومانی میرزه...:27:

قسمت بوده گم بشه. ولی الان راحت پیدا میکنن. مال دوستم رو پیدا کرده بودن تو زاهدان بود طرف دیگه گفت ارزش نداره برم کا800 بود :27: ولی اگه بیان یه چیزی داخل لوازم الکترونیکی بزارن مثل گوشی و لپ تاپ که وسیله شخصی هست دزد میدونست اینارو بدزده هیچ فایده ای براش نداره و همه میدونن که این اقلام میسوزه یا غیره هیشکی نمیخرید طرف اول و آخر دنبال پول بود پولم دنبالت نمیبردی. مثل امریکا که طرف فقط پول میدزده نه ل÷ تاپ و اینا چون ارزشی نداره.

Michael Ropy
11-12-2009, 12:32
راستش رفتم پیگیری نتونستن پیدا کنن، شاید گوشی روشن نشده تو اون مدت، احتمالا یارو حالیش نبوده شارژر براش گیر بیاره....شاید بعدا دوباره پیگیری کنم (هر دفعه حدود 7-8 تومان برام خرج داره....) :دی

sari-1369
11-12-2009, 23:25
ks660 حسگر حرکتی داره ؟ :13:

!Bikhaneman!
14-12-2009, 00:33
گارانتی اصلی LG شرکت کامتله!

بعید می دونم

منظورم گوشیهایی نیست که تو آسیا و چین تولید میشه بلکه برندهایی هستش که اصالتا آسیایی هستن
سونی اریکسون هم دیگه یه شرکت سوئدی محسوب میشه و کمپانی اصلیش هم تو استکهلم هست
وگرنه الان تقریبا همه برندها داره تو چین تولید میشه
البته این چیزی که گفتم مثال نقض هم داره ها ! مثل یه پاکت پیسی که اگه اشتباه نکنم Eten Glofish هست که دو سیمکارته زده اما تو ایران هنوز نیومده

Michael Ropy
14-12-2009, 08:35
بعید می دونم

خوب گارانتی اصلی الجی تو ایران پارس کامتل هستش دیگه!؟ :دی :دی

!Bikhaneman!
14-12-2009, 09:10
خوب گارانتی اصلی الجی تو ایران پارس کامتل هستش دیگه!؟ :دی :دی

عزیز، پارس کامتل گارانتی نیست وارانتیه (خدمات پس از فروش)
گارانتی اصلی LG تو ایران پرشین تله کام هست

behzadkhan
17-12-2009, 10:39
سلام به همه...من این گوشی رو خریدم...خیلی گوشی خوب و راحتی هستش...
کار کردن باهاشم راحته...صداش هم نسبتا بلنده....
اس ام اس دادن باهاش خیلی راحته اصلا نیازی به قلم نداره...
توی جعبش هم یه کابل usb یه شارژر....یه هندزفری...
وبقییه خرت و پرتاش هستش...

behzadkhan
17-12-2009, 10:40
برنامه های جاوا رو هم به راحتی ساپورت میکنه....

behzadkhan
17-12-2009, 10:43
در مورد دو سیم کارته بودنش هم...
همزمان هر دو فعاله...
نیازی هم به ریست کردن گوشی و از اینجور حرفا نداره....

!Bikhaneman!
17-12-2009, 13:51
مبارکت باشه
از کیفیت موزیک تو هدفونش راضی هستی ؟ چطوره ؟ مثلا در مقایسه با سری n یا w
اگه تبدیلش باشه میشه با یه هدفون خوب تستش کرد

!Bikhaneman!
17-12-2009, 13:52
راستی..اینکه میگفتن صداش موقع مکالمه اکو میشه حقیقت داره ؟

Michael Ropy
17-12-2009, 15:08
خوبه کم کم تاپیک ها دارن صاحب دار میشن! :دی

mrmostafa
17-12-2009, 17:59
اقا این ال جی رو پرسیدم گفت خیلی عالیه نسبت به D870 خیلی خوبه و مشکلی نداره. بعد من تو کاتولوگ خود ال جی رو که رو دیوار مغازه زده بود دیدم گارانتی و نوشته بود کامتل

Michael Ropy
17-12-2009, 18:04
اقا این ال جی رو پرسیدم گفت خیلی عالیه نسبت به D870 خیلی خوبه و مشکلی نداره. بعد من تو کاتولوگ خود ال جی رو که رو دیوار مغازه زده بود دیدم گارانتی و نوشته بود کامتل

:eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh: :eh:

آقا من اصلا متوجه نشدم شما چی گفتی :دی شرمنده! :11:

!Bikhaneman!
18-12-2009, 00:34
کامتل هم گارانتی کرده اما ظاهرا گارانتیاصلی این گوشی پرشین تله کام هست
مثل گارانتی کاکروتل و پارس قائم که هر دو مال سامسونگ بود اما ماکروتل رو همه می دونن نمایندگی اصلیه
حالا ایناش مهم نیست مهم اینه که فارسی رو ساپورت کنه حالا فرقی نداره مال کدومشون باشه

sari-1369
18-12-2009, 14:38
مبارکت باشه دوست عزیز :46:

1- فارسی داره ؟ ( منوی فارسی منظورم نیست ، کیبورد مجازی فارسی و فونت فارسی )

2- تاچش چطوره ؟ ( روون هستش ؟ )

3- سرعتش توی عوض کردن منوها چطوره ؟ ( مکس نمیکنه ؟)

4- کیفیت عکسش چطوره ؟ ( میتونی چند تا عکس که خودت گرفتی بزاری ؟ )

5- میشه تم روش نصب کرد ؟

6- اگه میتونی یه فیلم هم باش بگیر واسمون آپلود کن .

7- باتریش چطوره ؟ ( با چه جور استفاده ای ، چقدر نگه میداره ؟ )

8- تو هر حالتی گوشی رو میچرخونی صفحه میچرخه ؟ ( تو یه فیلم از این گوشی دیده بودم تو حالت sms (کلا نوشتن) و وب بروزر گوشی رو میچرخوند صفحه میچرخید ) /

9- کلا با دست راحت کار کردن باهاش یا باید حتما از قلمش استفاده کنیم ؟

10- ایشالا چرخاش واست بچرخه :31:

sari-1369
18-12-2009, 14:39
راستی ، چند خریدیش ؟ کدوم شهر ؟

sari-1369
20-12-2009, 00:23
چقر تایپیک فعالیه :D

!Bikhaneman!
20-12-2009, 15:41
تاپیک فعاله اما دارندگان همچین گوشیهایی شدیدا کم هستن !

sari-1369
21-12-2009, 00:23
اون یدونه که بود کجا رفت ؟ :31: باید محکم نگه میداشتید فرار نکنه :5:

حالا این سوالایی که من پرسیدم ، جواب بعضیاشم ندارین ؟

Michael Ropy
21-12-2009, 06:59
1- فارسی داره ؟ ( منوی فارسی منظورم نیست ، کیبورد مجازی فارسی و فونت فارسی )

اگه با گارانتی کامتل بخرید حتما داره.....همش فارسیه..

2- تاچش چطوره ؟ ( روون هستش ؟ )

باید مثل کوکی باشه....یعنی روون

3- سرعتش توی عوض کردن منوها چطوره ؟ ( مکس نمیکنه ؟)

باید سریع باشه....چون دلیلی برای هنگ نداره....

4- کیفیت عکسش چطوره ؟ ( میتونی چند تا عکس که خودت گرفتی بزاری ؟ )

دوربین های 5 الجی خوبن، ولی تا حالا عکس از این گوشی ندیدم....

5- میشه تم روش نصب کرد ؟

نه فکر نمی کنم، چون فلش یو آی داره....

6- اگه میتونی یه فیلم هم باش بگیر واسمون آپلود کن .

:دی

7- باتریش چطوره ؟ ( با چه جور استفاده ای ، چقدر نگه میداره ؟ )

با توجه به زمان آماده به کار گوشی، با استفاده معمولی فکر کنم 2 روز نگه داره....

8- تو هر حالتی گوشی رو میچرخونی صفحه میچرخه ؟ ( تو یه فیلم از این گوشی دیده بودم تو حالت sms (کلا نوشتن) و وب بروزر گوشی رو میچرخوند صفحه میچرخید ) /

اینو مطمئنم: توی اس ام اس (کلا کیبورد)، وب بروزر، ویدیو پلیر، گالری، بازی های شتاب سنجی و...

9- کلا با دست راحت کار کردن باهاش یا باید حتما از قلمش استفاده کنیم ؟

نیازی به قلم نداره، چون 3 اینچ با اینترفیس فلش داره، پس مثل کوکیه، من داشتم، خیلی راحته....

10- ایشالا چرخاش واست بچرخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالا! :دی

!Bikhaneman!
21-12-2009, 11:10
باتریه جالبی نداره چون طبق امار gsmarena فقط 3:30 ساعت زمان مکالمه داره ! یعنی نهایتا 1.5 روز نگه میداره

تاچ این گوشی خیلی خوبه..درست مثل سری جدید سامسونگ..اگه با استار کار کرده باشید، درست مثل همونه..من فیلم این گوشی تو yutube دیدم

از نظر سرعت هم با توجه به اینکه جاواست و سیستم عامل نداره مطمئنا سرعت خوبی داره

این بنده خدا هم از تعداد پستاش معلومه سالی یدفه میاد میگه گوشی خریدم دل مارو کباب کنه !

sari-1369
21-12-2009, 18:11
قیمت ندارین ؟ میخوام برم بگیرم .

Michael Ropy
21-12-2009, 19:13
فکر کنم 270-80 باشه.....

sari-1369
22-12-2009, 23:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sari-1369
22-12-2009, 23:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sari-1369
22-12-2009, 23:19
تو این لینک تقریبا مطالب کاملی در مورد این گوشی هست ، پیشنهاد میکنم ببینید.

Michael Ropy
23-12-2009, 06:53
اینم نمونه عکس های این گوشی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Michael Ropy
23-12-2009, 06:54
اینم نمونه فیلمبرداری های این گوشی:

!Bikhaneman!
23-12-2009, 08:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوشحال شدم یه لحظه فکر کردم رفتی خریدی

راستی یه خبر خوش : نوکیا اعلام کرده تو سال جدید میلادی می خواد یه گوشیه دوسیمکارت همزمان بده بیرون

اینم متن اصلی خبر :
به نقل از موبنا- به تازگی اخباری مبنی بر اینکه نوکیا در صدد تولید گوشی دو سیم کارته برای سال آینده است منتشر شده است.

به گزارش اخبار خارجی موبنا به نقل از موبایلرور، بر اساس اخباری که از دفتر مرکزی این شرکت در اسپو درز کرده ظاهرا نوکیا سال آینده میلادی در صدد است گوشی دو سیم کارته برای کاربرانی که همیشه دو دستگاه گوشی با خود حمل می کنند روانه بازار کند.
گفته می شود نوکیا این مدل گوشی خود را سه ماهه دوم سال به بازار عرضه می کند.
البته تعداد زیادی گوشی دو سیم کارته در بازار روسیه، چین و اروپا وجود دارد که این گوشی در میان کاربران محبوبیت زیادی ندارند.
شرکت هایی چون ال جی، سامسونگ و موتورولا تعداد کمی از این مدل گوشی تولید کرده اند و اما پیش بینی می شود نوکیا با عرضه چنین محصولی با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شود.

ahmadian_manam
26-12-2009, 16:31
اینجا رو هم ببینید ضرر نداره ، همه شاکین ازش (LG)
:31:

aftabgardan2006
12-01-2010, 13:08
من شدیداً با اکو شدن صداش مشکل دارم

rezabadamchi
02-03-2010, 20:08
من 1 هفته d980استفاده کردم ولی الان ks660دارم از هر لحاظ ال جی بهتره

kamil4
24-05-2010, 13:04
سلام منم میخوام بخرم
ولی موندم سامسونگ یا ال جی بخرم
تمضیح دوستان عالی بود.
غکرکنم قانع شدم به ال جی

4870x2
24-05-2010, 14:44
من الان یه مدته این گوشی دستمه!
هر گونه سوالاتی داشتین در خدمتیم!

Michael Ropy
24-05-2010, 15:38
برتری های این گوشی نسبت به سامسونگ D980:

1. صفحه بزرگتر با رزولوشن بیشتر
2. دوربین بهتر
3. حافظه کمی بیشتر با ساپورت رم بهتر
4. باتری بهتر
5. اسپیکر بهتر (جداگانه)
6. داشتن قابلیت Hot-Swap برای رم
7. باریکتر و سبکتر

sepehr52
03-07-2010, 22:30
سلام من هم الان یه 6-7 ماهی هست که این گوشی را دارم ازش راضیم تنها اشکالش کند شدن گاه و بیگاهش هست که با توجه به 2سیم کارته بودن طبیعی و قابل تحمل هست

roozbahan
22-07-2010, 13:25
با درود به دوستان
منم يك هفته هست كه اينو خريدمش منظور كا اس 660...ازش راضيم سرعتش خوبه دوربينش هم بد نيست معايبش اينه كه من هر گوشي ديگه اي ميخريدم اگه ميخاستم واسه وصل شدن به نت تنظيمش كنم يا از طريق خود سايت همراه اول بصورت اتوماتيك اين كارو ميكردم يا خودم دستي تنظيماتشو انجام ميدادم اما اينو نه بصورت اتوماتيك تونستم تنظيم كنم چون كه فعلن سايت همراه اول ساپورتش نميكنه نه بصورت دستي چون هر كاري ميكنم يه ايرادي ميگيره ميرم فيلد اولو پر كنم تا ميخام بيام بيرون ميگه چرا دومي خاليه ميخام دوميرو اول پر كنم ميگه اولي چرا خاليه...نميدونم شايد من درست انجام نميدم حالا دوستان اگه كسي اين تنظيماتو انجام داده مارو ياري كنه...ممنون ميشم..و دوم اينكه مثل نوكيا نميشه جوري واسش پوشه درست كرد كه عكسايي كه ميخاين تو گالري نباشرو نشون نده .. من كه نتونستم يازم اگه كسي بلده به ما هم ياد بده...
سپاس و بدرود

سلام سبز
13-08-2010, 17:12
من هم ميخوام يه دونه اش رو بخرم دو سيم كارته رو ميگم
ميخوام بدونم منشي تلفني داره يا نه - آنتن دهي اش چطوره
من خودم قبلاً سامسونگ B5702 داشتم كه گمش كردم

Michael Ropy
13-08-2010, 20:07
ميخوام بدونم منشي تلفني داره يا نه - آنتن دهي اش چطوره

منشی تلفنی که فکر نمی کنم ولی آنتن دهش خیلی خوبه.....

قیمتش هم اومده پایین شده 230 تومن....

سلام سبز
14-08-2010, 16:01
سلام
من به منشي تلفن خيلي حساسم و مي خوام داشته باشه ميخوام بدونم نرم افزار هست كه اين نياز رو رو برآورده كنه يا نه
در ضمن اگه كسي B5722 سامسونگ رو هم استفاده كرده بگه چطوره.