PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 220 هزار تومان

MILIN3M
12-11-2009, 23:38
سلام
یه گوشی میخوام ترجیها سیونی اریکسون.....شیک و سنگین باشه و راحت بشه سمس داد..یعنی موقع sms عذاب نکشی

free_touch
12-11-2009, 23:56
اگه اولویت با سونی اریکسونه پیشنهاد من گوشی بسیار زیبا و شیک w902 هستش.
البته 235-240 هستش اما 15-20 تومن ارزش داره بزاری روی 220.

مزايا:
1-دوربين 5مگاپيكسلي با فوكوس خودكار و فلاش LED
2-صفحه نمايش شفاف QVGA با ابعاد 2.2اينچ و تفكيك 256هزار رنگ
3-دكمه هاي مجزا براي پخش موسيقي
4- شتاب سنج داخلي، چرخش خودكار صفحه نمايش
5-قابليت Walkman 3.0 به همراه Shake control و SenseMe
6-شماره گيري هوشمند
7- صفحه كليد راحت
8-اجراي همزمان چند برنامه
9-راديو FM مجهز به RDS،بلوتوث 2.0 مجهز به A2DP،پورت USB2.0
10-پشتيباني از کارت حافظه M2،کارت حافظه 8 گيگابايت همراه گوشي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MILIN3M
13-11-2009, 12:12
خیلی گوشی باحالیه..دمت گرم نوکیا و دیگر برندها چی؟؟؟؟
نظرت راجبه g900 سونی اریکسون چیه؟؟؟؟ هم دکمه داره هم تاچ...

.
.
تو مزایا این گوشی که معرفی کردی نوشتی
شتاب سنج داخلي، چرخش خودكار صفحه نمايش
یعنی چی؟؟

...سوال حیاتی....گارانتی اصلی سونی اریکسون چیه؟؟ و نمایندگیش کجاهه که تو پاچمون نکن

dc_error691
13-11-2009, 13:38
G900 گوشی خوبی در نیومده حالا شما بودجتو بگو
گارانتی اصلی پارس کامتل

free_touch
13-11-2009, 14:44
درسته g900 گوشی زیاد جالبی نیست.
دوربینش با اینکه 5 هست اما کیفیت خوبی نداره.
سرعتشم پایینه و هنگ زیاد می کنه.

شتاب سنج قابلیتیه که مثلا با تکون دادن گوشی می تونی بازی کنی(بازی های دارای خاصیت موشن سنسور).
یا حتی با کج کردن گوشی عکس ها عوض شه.(البته من خودم این گوشیو نداشتم اما این قابلیتو سایر گوشی ها نیز دارن و سامسونگ من این جوریه).
چرخش خودکار هم در نتیجه وجود شتاب سنجه و یعنی اینکه وقتی داری فیلم یا عکس می بینی با چرخش گوشی ، فیلم یا عکست در جهتی که چرخوندی می چرخه.
مثلا در حالت عمودی داری فیلم میبینی با چرخش گوشی در حالت افقی ، فیلم هم به حالت افقی در میاد.
گارانتیشم همون جور که دوستمون فرمودن پارس کامتل و سیتادل هستن.
اگه بخوای نمایندگی های فروش پارس کامتل رو گیر بیاری(تو علاءالدین ، ولی عصر و جاهای دیگه) به سایتشون مراجعه کن .اینم لینکش : که باید استان و شهری که می خوای از اونجا بگیریو مشخص کنی بعدش آدرس و شماره تلفن و اسم نمایندگی مجاز فروش در میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه خواستی بگیری حتما به طبقات 5 و6 علاءالدین سر بزن.اونجا نمایندگی های اصلی فروش هستن و قیمتاشون از جاهای دیگه ارزون تره.

اگه گوشی تاچ بخوای می تونی روی این گزینه هم فکر کنی:

nokia 5530 xpress music:

مزايا:
1-صفحه نمايش لمسي TFT با ابعاد 2.9 اينچ و تفکيک 16 ميليون رنگ و نسبت 16:9
2-سيستم عامل سيمبيان سري 60 نسخه 5
3-پردازنده ARM 11 با سرعت 434 مگاهرتز،128 مگابايت RAM
4-دوربين 3.2 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و فلاش LED
5-فيلمبرداري با کيفيت VGA و سرعت 30 فريم در ثانيه
6-تکنولوژِي بي سيم Wi-Fi
7-پشتيباني از کارت حافظه MICRO SD تا 16 گيابايت،4 گيگابايت کارت حافظه همراه گوشي
8-راديو FM استريو مجهز به RDS
9-بلوتوث 2.0 مجهز به A2DP،پورت USB 2.0
10-ورودي استاندارد جک 3.5 ميليمتري
11-بلندگو هاي استريو
12-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش،اعمال حالت سکوت با چرخاندن گوشي به پشت
13-سنسور مجاورت جهت خاموش شدن خودکار صفحه نمايش حين مکالمه
14-پشتيباني از فايل هاي Office
15-صفحه کليد QWERTY مجازي(نرم افزاري) در حالت افقي و عمودي
16-کيفيت صداي عالي
17-قيمت بسيار مناسب
18-پنل جلوي گوشي از جنس استيل

جدیدترین سیستم عامل نوکیا + فول تاچ + وای فای +بسیار زیبا + قیمت بسیار مناسب(با گارانتی اصلی 235 تومن):

MILIN3M
13-11-2009, 16:39
بودجه که گفتم چقد 250 تومن بیشتر نشه....

این امکان چی چی هست؟؟
-قابليت Walkman 3.0 به همراه Shake control و SenseMe
سیستم عاملش چی هست؟؟
.

.

حالا بین نوکیا یا سونی تو این رنج قیمت..خودتون کدوم رو پیشنهاد دارین

free_touch
13-11-2009, 17:13
walkman 3.0 در واقع پلیر گوشی هست.(اجرا کننده فایلهای صوتی و تصویری که مخصوص گوشی های سونی اریکسونه).
shake control هم قابلیتیه که در اثر همون شتاب سنجه.یعنی می تونید با تکون دادن گوشی track یا اهنگ رو عوض کنید. (به جای عوض کردن اهنگ با دکمه با تکان دادن گوشی خود به خود اهنگ عوض میشه).

SenseMe هم قابلیتی مختص کمپانی سونیه و بوسیله اون می تونید بر اساس صلیقه خودتون playlist ایجاد کنید و براي ----- كردن آهنگ ها است .

این گوشی سیستم عامل نداره و جاواس.
در کل اگه سیستم عامل +لمسی بودن +وای فای +صفحه نمایش بزگ 2.9 اینچی با16 میلیون رنگ می خواید => 5530
اگه گوشی با دوربین بهتر + مالتی مدیای قوی +داشتن دکمه می خواید =>w902 .

MILIN3M
13-11-2009, 18:50
5530 توی sms دادن وقتی مثلا داری توی خیلبون راه میری اذیتت نمیکنه؟؟
من قبلا a1200 mortorola داشتم..... باید توی خیابون یه گوشه وایمیستادم با دقت sms میدادم کیبورد بسیار کوچیکی داشت

این 5530 مدل ضعیف 5800 هست؟؟؟

یه سوال کیبورد qwert یعنی چی؟؟
اقا من ازین 5530 خوشم اومده.....ببین میخوام بدون تو تایپ sms مشکل دارم یا نه؟؟؟/ این مورد برام حیاتی من روزی تا 250 تا sms هم میدم پس بدون چقدر برام مهمه.........گوشی گارانتی نیا فنلاندی هست؟؟

pulp_152
13-11-2009, 20:46
خوب اگر گوشی میخوای برای موزیک که همون w902 از سونی خوبه اینم هست بدم نیس صفحه نمایش خیلی خوب شتاب سنج و کلا گوشی خوبی بعلاوه دوربین 5 نسبتا خوب ...sms دادن هم با دکمه هاش راحته خیلی خوب طراحی شده

... اگه تاچ میخوای که 5530 شخصا توصیه نمیکنم چون برای اس ام اس دادن تاچش اذیتت میکنه ... ! میتونی از بین استار یا کوکی انتخاب کنی .. و اگر هم برات سیستم عامل مهمه واقعا یا htc viva برداری که وین موبایله .. یا صبر کنی که امنیا لایت بیاد

MILIN3M
13-11-2009, 21:07
دوست من من نوشت اولویا با sms هست...برام این استار انتن دهیش چطوره؟؟؟ تاچش برای سمس اذیت نمیکنه...موقع راه رفتن تو خیابون بخوای sms بدی اذیت نمیکنه؟؟

pulp_152
13-11-2009, 21:13
اگه میخوای راه بری اس ام اس بدی بهتره که گوشی که بر میداری مثل بالایی باشه ... s7220 ... ولی استار تاچش نسبت به هم 5800 و هم 5530 سره ... و دقتش اگه عالی نباشه .. خوبه...

انتن دهی هم خیالت راحت ...

MILIN3M
13-11-2009, 21:41
حرفت درست اما یه سوال استار یا 5530 توی راه رفتم برای سمس مشکل ادم پیدا میکنه؟ سخته یا سریع میشه تایپ کرد؟

fariborz_1
13-11-2009, 21:53

pulp_152
13-11-2009, 22:08
حرفت درست اما یه سوال استار یا 5530 توی راه رفتم برای سمس مشکل ادم پیدا میکنه؟ سخته یا سریع میشه تایپ کرد؟

میشه ولی با یه دست مشکلتر از گوشی بالایی هستش 5530 هم چون دقتش زیاد خوب نیست ملزم به استفاده از قلم هستی که دیگه سریع تایپ کردن اونم تو حرکت کلا میره کنار ... یکی از بهترین مدلها برای تایپ همین مدلی هستش که عکسشو گذاشتم .. برجستگی و اندازه کلیدها اگه دقت کنی میبینی که خوب طراحی شده و کوچیک یا هم سطح نیستن

MILIN3M
13-11-2009, 22:38
ببینم نوکیا 5530 اصلش کجاییه و چه گارانتی؟؟؟ نمایندگیش علائدین هست؟؟

pulp_152
13-11-2009, 22:47
الان که اکثر گوشیهای نوکیا ساخت چین هستش ...شاید مجارش هم باشه که نمیدونم و اطلاعاتی در این زمینه ندارم ... اره نوکیا اگه میخوای بگیری بهترین جا همون علائدینه و البته باید بالا پایین بری تا کمترین قیمتو گیر بیاری اگه سامسونگ یا ال جی خواستی بگیری میتونی بری نمایندگی های اصلی خودشون ...

MILIN3M
13-11-2009, 22:50
ببینم مگه نوکیا نمایندگی تو علائدین نداره؟؟ با چه گارانتی بگیرم؟؟

pulp_152
13-11-2009, 23:02
نمایندگی اصلی نه نداره همه نمایندگی فرعی هستن .. ببین تعریف نمایندگی یعنی جایی که نمونه ای از مدل میاد تو اون مغازه و مشتری ها میبینن و اگه در صورت داشتن چند مدل از مدل مد نظر به فروشش اقدام میکنه در غیر اینصورت اینکارو نمیکنه و معمولا نماییندگیو خود نوکیا میزنه و کارکنانش استخدام رسمی خود برند مورد نظر هستن ...

اما نمایندگی هایی که شما میگی اینطور نیست طرف رفته یه مغازه زده و همه جور گوشی ریخته داخلش و بعد میگه من نمایندگی نوکیا هم هستم ... اون فقط گوشیهاشو میفروشه و حق امتیاز بهش داده شده و نظارت انچنانی بالا سرش نیس و کارکنانش شخصی هستن ...

تنها برندهایی که تو ایران دم و دستگاه و تشکیلات درست حسابی دارن که میشه بهشون گفت واقعا تو ایران نمایندگی دارن سامسونگ .. ال جی .. هستن ... حالا شاید سونی اریکسون یا Htc ]م باشن که نمیدونم .. لی نوکیا دارای چنین نمایندگی تو ایران نیست و بیشتر اشخاص گوشیهاشو وارد ایران میکنن و شما باید برای بدست اوردن قیمت بهتر یکم بیشتر بگردی .. مثلا بری طبقه پایین علائدین یا طبقه های بالاتر تا قیمت های بهتری گیرت بیاد ...

MILIN3M
13-11-2009, 23:13
خوب با چه گارانتی بگیرم اتصالات نیا.....

free_touch
13-11-2009, 23:14
نوکیا هم نمایندگی اصلی داره.
شما می تونی به سایت nokia.com مراجعه کنی و middle east یا خاورمیانه وسپس ایران رو انتخاب کنی و از اونجا در قسمت جستجوی فروشگاه شهر رو مشخص و سپس لیست نمایندگی های رسمی نوکیا با اسم و ادرس میان.
اینم لینک مستقیم به ایران:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pulp_152
13-11-2009, 23:27
اون نمایندگی که بنده گفتم رو نداره و شاید با تعریف شما داشته باشه و واقعا نمیدونم گارانتی اصلی نوکیا چیه ...ولی اتصالات فکر کنم بهترین گارانتیش باشه

fariborz_1
14-11-2009, 06:56
اولویتت سونی بود دیگه :31:

MILIN3M
14-11-2009, 08:33
اولویت سونی بود نوکیا تائید شد موتورلا خریداری میشه یحتمل

jahfer
14-11-2009, 17:43
خیلی گوشی باحالیه..دمت گرم نوکیا و دیگر برندها چی؟؟؟؟
نظرت راجبه g900 سونی اریکسون چیه؟؟؟؟ هم دکمه داره هم تاچ...

اگر تو اين مايه ميخواي G700 خيلي بهتره
هم دوربينش بهتره و هم زيباتر است و هم ارزونتر!

jahfer
14-11-2009, 17:55
نميدونم منظورت از اين پست چي بود، شايد شوخي ميكني.
C902 هيچ نكته منحصر بفردي نداره. صفحه نمايش 2 اينچ هم خيلي كوچيكه. C901 از هر نظر ازش بهتره.