PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :::سه سوال و یک در خواست، لطفا کمکم کنید:::

Razel
17-03-2006, 01:42
سلام دوستان و عید همتون پیشاپیش مبارک

اول از همه درخواستم رو رو می گم:
من چند وقت پیش تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ثبت نام کردم ولی از حدود یک ماه پیش تا حالا وقتی به قسمت رجیسترش میرم پیغام میده که کشور شما تو لیست سیاه هست و بلاکه شده.
می خواستم از دوستانی که داخل ایران نیستند ویا از ip غیر ایران استفاده می کنند خواهش کنم که یه اسم کاربری به نام من تو این سایت برام ثبت کنند. اگر کسی مایل بود بهم تو پیغام خصوصی بگه تا مشخصات و اسمی که می خوام باشه رو بهش بگم.( اگر کسی این کارو برام انجام بده کمک بزرگی بهم کرده ،چون خیلی لازمش دارم)
در ضمن من از انواع روشهای تغییر ip استفاده کردم ولی هیچ کدوم جواب نداده و باید از کشوری غیر ایرانی ثبت نام صورت بگیره.

و حالا سوالام:

1) من یه فایل php دارم که می خوام ویرایشش کنم ، وقتی تو Front page بازش می کنم ، قاطی میکنه و به صورت کامل نشونش نمی ده و جای سطرها رو عوض می کنه. چیکار کنم که کامل نشونش بده یا از چه برنامه ای استفاده کنم؟
2) من چجوری می تونم یه آیکون برای فایلم (php یا (html قرار بدم که تو آدرس بار اون آیکون رو نشون بده؟ (مثل آیکون انجمن که تو نوار آدرس هست)
3) من وقتی می خوام تو frontpage یه کلمه رو یه لینک بهش اختصاص بدم ((hyperlink، زیرش ,یه Underline یا همون زیر خط بوجود میاد. چجوری میتونم یه لینک بدون زیرخط ایجاد کنم؟

اگر سوالام مبتدیانه بود ، بذارید به حساب تازه کاریم و منو ببخشید. :blush:

دمتون گرم

Razel
17-03-2006, 23:14
دمتون گرم دیگه. یعنی هیچ کس تو این انجمن جواب سوال های منو بلد نیست؟ :sad:

Reza1969
20-03-2006, 23:50
سلام همشهري
من هم همين مشكل رو دارم. فكر كنم تنها كاري كه مي تونيم انجام بديم اينه كه يه سايت ديگه پيدا كنيم كه اين امكانات رو در اختيار ما قرار بده. خلاصه اگه راه حلي پيدا كردي منو هم در جريان بزار. ;)
ياشا يولداش!

saeid_ronaldo
20-03-2006, 23:53
سلام. يه بار ديگه قوانين رو تو ادرس زير مرور كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين تاپيك بر خلاف اصل شش هستش. لطفا رعايت كنيد

Razel
22-03-2006, 01:29
سلام. يه بار ديگه قوانين رو تو ادرس زير مرور كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين تاپيك بر خلاف اصل شش هستش. لطفا رعايت كنيد

دوست عزیز این سوالام تقریبا تو یه موضوع هستن و لزومی ندیدم که تاپیک جداگونه ایجاد کنم.
در ضمن این قوانینی که گفتی رو سعی کن تا آخر مطالعه کنی تا برسی به اصل 17 . بخون ببین چی میگه .
در ضمن من خودم از قانون شماره7و 8 هم خیلی حال میکنم ،همیشه هم بهش عمل می کنم. بهت توصیه می کنم تو هم بش عمل کنی. :happy:

بحث اصلی تاپیکم هم همچنان پابرجاست و از دوستان خواهش می کنم کمکم کنن

Razel
22-03-2006, 01:35
من هم همين مشكل رو دارم. فكر كنم تنها كاري كه مي تونيم انجام بديم اينه كه يه سايت ديگه پيدا كنيم كه اين امكانات رو در اختيار ما قرار بده.

آقا رضای عزیز من این سایت رو بیشتر به خاطر domain کوتاه و جالبش که yourname.host.sk هست انتخاب کردم همچنین پشتیبانی از php اون. ضمنا این سایت یه آدرس ایمیل هم به نام yourname@host.sk هم میده. filemanager ساده و جالبش هم یه دلیل دیگه بود تا من انتخابش کنم .

وار اولاسان ;)

saeid_ronaldo
22-03-2006, 15:49
شما اصل 6 رو ول كردي چسبيدي به 7و 8؟ 6 جلو تر از اونا و مقدم تره.

my friend
22-03-2006, 15:55
razel joon
ba in e-mail tamas begir va az anha darkhast kon
admin@host.sk

Meisam
22-03-2006, 17:23
سلام ...
saeid_ronaldo جان ، اگه نمیتونی کمکی بکنی در این مورد لطفا تاپیک رو شلوغ نکن ...
قانون 17 انجمن میگه که اعضای محترم نباید قوانین رو به سایرین تذکر بدن ... اگه همه بخوان تذکر بدن که هیچی!
..+ در ضمن قوانین انجمن مرتبه ای نیست و هیچ قانونی نسبت به قانون دیگه مقدم تر نیست

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
razel جان حالا که مجبور شدم پست بدم تا جایی که میتونم کمک میکنم :)

1) من یه فایل php دارم که می خوام ویرایشش کنم ، وقتی تو Front page بازش می کنم ، قاطی میکنه و به صورت کامل نشونش نمی ده و جای سطرها رو عوض می کنه. چیکار کنم که کامل نشونش بده یا از چه برنامه ای استفاده کنم؟
2) من چجوری می تونم یه آیکون برای فایلم (php یا (html قرار بدم که تو آدرس بار اون آیکون رو نشون بده؟ (مثل آیکون انجمن که تو نوار آدرس هست)
3) من وقتی می خوام تو frontpage یه کلمه رو یه لینک بهش اختصاص بدم ((hyperlink، زیرش ,یه Underline یا همون زیر خط بوجود میاد. چجوری میتونم یه لینک بدون زیرخط ایجاد کنم؟
1) برای ویرایش فایل های php بهتره از Macromedia DreamWeaver استفاده کنی .
2) برای اینکار شما یه تصویر میسازین با پسوند ico بعد اسم فایل رو میزاری favicon بعد فایل favicon.ico رو کنار فایل index.html یا index.php آپلود میکنید ... خود مرورگر پیداش میکنه و نمایشش میده
3) وقتی متن رو به صورت لینک در آوردی ، کل متن رو انتخاب میکنی و این دکمه که در بالای فرانت پیج هست رو روش کلیک میکنید:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممـنــون :)
مـیـثــم

Mohammad Hosseyn
22-03-2006, 17:39
Razel جان اگه بخوای من برات در سایتی که گفتی برات ثبت نام می کنم تا مشکلت حل بشه.اگه خواستی خبرم کن

Razel
23-03-2006, 02:19
میثم جان دستت درد نکنه.مشکلم رو حل کردی. :happy:

در ضمن Mohammad Hosseyn عزیز تو پیغام خصوصی مشخصاتم رو برات فرستادم . از لطفت خیلی ممنونم :)

Mohammad Hosseyn
23-03-2006, 12:02
Razelجان به پیغام هات یه نگاهی بکن فکر کنم مشکل ثبت نام بر طرف شد
Goodbye

Razel
23-03-2006, 14:34
Razelجان به پیغام هات یه نگاهی بکن فکر کنم مشکل ثبت نام بر طرف شد
Goodbye
محمد حسین جان واقعا ممنونم. :happy:

همیشه موفق باشی ;)

Mohammad Hosseyn
23-03-2006, 14:40