PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون در مورد این پوستر یادواره شهدا چیست؟!!

mjzaret
12-11-2009, 14:47
سلام به همه دوستان.
من چیز زیادی از فتوشاپ نمی‌دانم ولی با اطلاعات کمی که داشتم یه همچین طرحی رو برای پوستر یادواره شهدا آماده کردم.
از همه دوستان می‌خوام که با راهنمایی‌شون در این زمینه به من کمک کنند تا بتونم بهتر کار کنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sub-zero
17-11-2009, 21:17
سلام.

خیلی خوب شده... همه چی تکمیله... تمام چیزایی که آدم رو یاد جبهه و شهدا میندازه تو عکس هست.

سایه کبوتر هایی که سمت چپ تصویر هست...
پلاک و چفیه...
دشت گلهای لاله ی قرمز...
پرچم ایران...

فونت ها و رنگشون هم خوبه...
خورشید به رنگ خورشید
شهدا بزرگ تر و به رنگ خون
و گرانقدر و غیره هم خوب هستند...

فقط کنار اون چفیه و پلاک جای یک سربند سبز رنگ و سجاده کمه...

عکس امام هم اگر کمی پر رنگ تر بود عالی بود ... همچنین اگر یک جمله از امام مینوشتی خیلی بهتر بود...
چون وقتی از جبهه و جنگ صحبت میشه صحبت از رزمندگان هست و شهدا و وجود ممتاز و بی همتای امام.

اما در کل میشه گفت طرحت عالیه.

saeedn70
17-11-2009, 21:25
این تصویر هم اگه بهش اضافه کنی خیلی خوب میشه:

Benygh
17-11-2009, 21:29
فونت زیر عکس شهدا رو هم اگر به رنگ نارنجی و یا رنگی که به چشم بیاد تغییر بدید بهتر میشه !

between2mirrors
17-11-2009, 21:43
چرا اینقدر تعدد رنگ و فونت!!!
چه خبره
حداقل رنگ لی اوت اصلی و همینطور اندازش رو محدود کنید
هر کلمه یک رنگ و یک اندازه اصلا خوب نیست. یکی استروک داره یکی نداره!
آلبوم تصویری هم که نمیخواین داشته باشین که هرچی عکس مربوط به جنگ و جبهه هستش به زور جا بدین تو یک فریم

hosseinmusicmaster
17-11-2009, 22:11
به نظر من عکس امام خمینی و آقای خامنه ای رو بردار و از نقشه ایران برای بک گراند استفاده کن !
فضای کارت هم خیلی غمگین و تاریکه ،
به نظر من از آسمون صاف و آبی استفاده می کردی بهتر بود

mjzaret
17-11-2009, 22:44
این تصویر هم اگه بهش اضافه کنی خیلی خوب میشه:

منظورتون چیه؟ کدوم تصویر؟!!!

mjzaret
17-11-2009, 22:50
به نظر من عکس امام خمینی و آقای خامنه ای رو بردار و از نقشه ایران برای بک گراند استفاده کن !
فضای کارت هم خیلی غمگین و تاریکه ،
به نظر من از آسمون صاف و آبی استفاده می کردی بهتر بود

از اینکه نظرتون رو در مورد پوستری که طراحی کردم دادید ممنونم. در مورد اینکه عکس امام و رهبر رو بردارم امکانش وجود نداره.
در مورد استفاده از نقشه ایران حتماً در طراحی‌های دیگه ازش استفاده می‌کنم و نظر بسیار خوبی بود.
در مورد اینکه فضا غمگینه این نکته رو بایستی بگم که یه حالت عرفانی رو به عکس‌ها و فضا می‌ده.
با توجه به اینکه طرح و گل لاله‌های زیر رو وقتی با آسمون آبی ترکیبش کردم دیدم چیز جالبی به وجود نیومد. آخه ترکیب رنگ گل‌های لاله با رنگهای آبی آسمانی تضاد رنگی به وجود می‌آورد و همین مسئله تو ذوق می‌زد و من می‌خواستم که کل کار از یه نوردهی یکنواختی برخوردار باشه.

باز هم از اینکه نظرتون رو در این پوستر ابراز فرمودید خیلی متشکرم. امیدوارم در تمامی مراحل موفق باشید.

sub-zero
18-11-2009, 01:19
سلام.

در مورد تعداد رنگ ها و سایز و تعدد فونت ها و یا تعدد عکس ها بگم...

تو یه کار هنری یا یک اثر هنری .... هیچ وقت خودتون رو اسیر چهار چوب ها نکنید... خودتون رو رها کنید...

چیزی رو طراحی کنید که حداقل خودتون حسابی ازش راضی باشید... یا به دلتون بچسبه...
شاید در یک چهارچوب یا قوانین تعریف بشه که تعدد رنگ ها فلان است و بهمان است...
و یا تعدد هر چیزی...

اما فراموش نکنید که میشود چندین رنگ و یا چیز های دیگه...رو هنرمندانه کنار هم گذاشت...

اگر چه من هم معتقدم که یکمی تعدد رنگها تو این عکس زیاده...
اما در کل طرح خوب شده.. این مهمه... یعنی زیادی رنگ ها و عکس ها از کیفیت و پیام کار کم نکرده...
و این که رنگ فونت ها از روی اتفاق انتخاب نشده... این خیلی مهمه...
هر واژه ای به رنگی نوشته شده که واقعا همون رنگی هست... که خوب این خودش یک خلاقیت هست.

البطه این نظر منه... و نظر همه در جای خودش قابل احترام هست.

راستی این طرح یک بنام خدا کم داره...
من عاشق این جمله ام... اینو بزن اون بالای طرح البطه اگه دوست داری...!

" بسم رب شهدا و صدقین "

موفق باشید.

mjzaret
18-11-2009, 15:20
راستیتش اگه یه نگاهی به تاریخ مراسم بندازید متوجه میشید که من این پوستر رو برای چاپ دادم و الان خیلی دیر شده. با این حال از همه دوستانی که در این مورد نظرشون رو دادند ممنونم. یه چیزه دیگه من همه این نظرات رو در یه دفتری که مربوط به امور روزانم میشه یادداشت کردم و در سالهای بعد حتماً از این نظرات استفاده کافی رو می‌برم.

باز هم از همه دوستانی که نظراتشون رو در این زمینه بیان فرمودند سپاسگزارم.

mjzaret
18-11-2009, 15:21
راستیتش اگه یه نگاهی به تاریخ مراسم بندازید متوجه میشید که من این پوستر رو برای چاپ دادم و الان خیلی دیر شده. با این حال از همه دوستانی که در این مورد نظرشون رو دادند ممنونم. یه چیزه دیگه من همه این نظرات رو در یه دفتری که مربوط به امور روزانم میشه یادداشت کردم و در سالهای بعد حتماً از این نظرات استفاده کافی رو می‌برم.

باز هم از همه دوستانی که نظراتشون رو در این زمینه بیان فرمودند سپاسگزارم.

mohseniranman
18-12-2010, 08:50
سلام به همه دوستان.
من چیز زیادی از فتوشاپ نمی‌دانم ولی با اطلاعات کمی که داشتم یه همچین طرحی رو برای پوستر یادواره شهدا آماده کردم.
از همه دوستان می‌خوام که با راهنمایی‌شون در این زمینه به من کمک کنند تا بتونم بهتر کار کنم.

موفق و پیروز بشوید
عکس بنر که طراحی کردید کجاست که من نمی بینمش
در این زمینه طراحی من را هم راهنمایی بفرمائید
آموزش ساخت بنر

صحیفه
30-09-2012, 10:57
چرا من نمیتونم طرح رو ببینم
چطور می تونم ببینمش