PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وضعیت Torrent : دو-سه روز سرعت دانلود Torrent پایین اومده

william
17-03-2006, 00:01
سلام
بچه ها دو-سه روز سرعت دانلود Torrent به شدت امده پایین. من اکثرا ماکزیمم میگیرم ولی نمی دونم این 2 روزه چه اتفاقی افتاده که به حداقل رسیده. من از داتک استفاده میکنم. بچه هایی که از تورنت استفاده می کنند چک کنند ببینند مشکلی نداره. یه مسله هم هست این چند روزه adsl داتک به صورت مقطعی-یک ثانیه به صفر می رسه دوباره به حداکثر بر می گرده. نمی دونم مشکل از کدوم طرف؟؟؟

j0l6
17-03-2006, 13:37
سلام
تو انجمن یه سرچ بکن قبلا یه توضیحاتی در مورد چگونگی کار کرد توررنت داده بودم شاید بدردت بخوره

william
17-03-2006, 13:44
ممنون- کاملا با این نوع فایلها اشنا هستم تا به حال بالای 60-70 گیگ dl داشتم. این دو سه روزه داره اذیت می کنه.

j0l6
17-03-2006, 13:58
اون فایلی که دانلود میکنی چه تعدادpeer and seeder داره و share ratio شما چقدر هستش توجه داشته اشین که
ترکر بر اساس share ratio به شما اجازهی دانلود کردن رومیده در صورتی که شما سابقه ی خوبی تو اپلود کردن نداشته باشین این امکان وجود داره که ای پی شما رو تو لیست سیاه قرار داشته باشه در ضمن اگه کسان دیگه ای که دارن اون فایل رو دانلود میکنن دارای share ratio بهتری نصبت به شما باشن ترکر به اونا بیشتر اجازه ی دانلود میده تا شما
اگه شما از این لحاظ مشکلی نداشته باشین ممکنه خود isp زده باشه زیرش چون من چند ماه از تورنت استفاده میکنم و هرگاه شرایط لازم رو داشتم با حد اکثر سرعت دانلود کردم و هیچ وقت مشکلی باهاش نداشتم

william
17-03-2006, 18:23
نه share ratio خوبی ندارم حالا بر فرض اینکه IP در لیست سیاه باشه با توجه به اینکه Static IP هست می شه کاری کرد؟

william
17-03-2006, 20:48
من از Azureus Client استفاده می کنم در Detailes در بخش Peers در ستون T تماما R(the peer established the connecion) به ندرت L (you established the connection هستند. قبلا اینطور نبود این به دلیل ratio پایین یا اینکه ban ip ؟؟

j0l6
17-03-2006, 21:42
تو همون قسمت details در قسمت جنرال ببین چه تعداد پیر و سیدر داری (داخل پرانتز نوشته)و چقدر به شما کانکت شدن که اینو خارج از پرانتز مینویسه اگه چیزی کانکت شده باشه که مشکل همون اعتبار خودتون نزد سایت ترکر هستش ولی اگه کانکت نشده یعنی اینکه یا ترکر خصوصی هستش یا ای پی شما تو لیستش هست و یا فایر وال شما مانع کانکت شدن شما میشه
شما با اپلود کردن فایل میتونی اعتبار رو زیاد کنی همون طور که قبلا هم گفتم یه سرچ تو انجمن بزن من هرچی میدونستم رو قبلا توضیح دادم راستش زیاده نمیتونم دوباره اونا رو بنویسم
موفق باشی

william
17-03-2006, 22:52
من قبلا تمام مطالب شما را خونده بودم. از لحاظ seed/peer هم معمولا فایلای تورنتم مشکل ندارند. وقتی همه چیز مرتب ولی می بینیم کارها خوب پیش نمی ره ، باید اجازه بدیم زمان بگذره. بمرور همه چیز درست می شه. از اینکه وقت گذاشتی برای این موضوع ممنون هستم