PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیس مودینگ کیس ونگارد

iriali
11-11-2009, 10:19
با سلام خدمت تمامی دوستان

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه کامپیوتر امسال ( الکاپ 2009 ) قصد مود کردن 2 کیس رو دارم که این 2 کیس در یکی از غرفه های نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد که یکی کیس ونگارد vanguard و دیگری کیس Infinity میباشد که در این تاپیک به کیس مودینگ کیس ونگارد پرداخته میشود و برای کیس مودینگ کیس Infinity هم تاپیک جدا گانه زده خواهد شد امیدوارم که برای شما راضی کنند باشه .

عکسها رو به مرور میزارم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید

iriali
11-11-2009, 10:20
رزرو شد ....

m654
11-11-2009, 10:55
اینفینیتی یکی از ویژگی‌هایش قرار دادن پاور در پایین هست(به قول وارد کننده چیدمان معکوس)؛ که اگر در روی زمین قرار بگیرد تا حدی میزان صدای آزار دهنده (و لرزشی که به‌طور مؤثر خنثی شده) در پی خواهد بود.

iriali
17-11-2009, 07:40
با سلام

برش

برای هر دو کیس اینفینیتی و ونگارد میخواستم نوشته بر روی درب کیسها در بیارم که برای این کار چند راه بود

1- استفاده از دستگاه لیزر cnc متری 13 هزار تومان ، با توجه به این که من نام GREEN رو میخواستم در بیارم فقط حرف G خودش 50 سانت میشد و هزینه بالایی رو در بر داشت
2- دستگاه مته ای cnc با قیمت متری 5 هزار تومان در ضمن در این دستگاه کناره ها رو به صورت گرد در میاورد به خاطر خود مته
3- پانتو گراف ( من سه تا نوشته گرین میخواستم در بیارم قیمت 150 هزارتومان دادن )
4- اسید شویی که برای ضخامت های بسیار کم هست
5- استفاده از اره مویی آهن بر

خوب به طور حتم من راه آخر رو انتخاب کردم . برای استفاده از اره مویی باید بازوی اره بزرگ میبود و همچنین میتونست فلزات رو برش بده که این اره رو من توی یک کارگاه ساخت مبل استیل پیدا کردم چون خودشون گاهی ورقهای فلزات رو برش میدن و بر روی چوب میچسبونن برای زیبایی بیشتر .

ابتدا باید طرح خود رو روی کاغذ چاپ میکردم البته یک نکته بسیار مهمی که وجود داشت این بود که چون برای برش باید قسمت هموار درب روی کار قرار میگرفت و در واقع از داخل درب برش میخورد برای این منظور باید نوشته برعکس چاپ میشد و برای چسبوندن نوشته بر روی درب هم از چسب دو طرف استفاده کردم . برش رو هم که در عکسها هست

البته چون لبه های صافی به شما نمیده باید با سوحان این لبه ها صاف بشه که متاسفانه من از این قسمت یادم رفت عکس بگیرم .