PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Max Payne

arsniyas
16-03-2006, 20:17
سلام من در مورد بازی مکس پین پارت 2 چپتر 2 سوال دارم برای پایین اومدن پل بعد کشتن همه چه باید کرد ؟

Babak_King
16-03-2006, 21:14
دوسته من بیشتر توضیح بده
فک کنم یه اهرمی رو باید یه قسمتی که حالته گاراژه بکشی پایین یا یه کلیدی رو فشار بدی
بیشتر توضیح بده

arsniyas
17-03-2006, 09:44
توضيح بيشتر ندارم يه پله كه بايد پايين بياد اطرافش گاراژ هاي زيادي است كه اهرمي توش نيست اما گاراژهايي كه بالايي درش باز ميشه بسته هم هست كه كليد دمش است .

KING ESFANDIYAR
17-03-2006, 11:45
من ميدونم مشكلت كجاست ............فكر كنم شما تو همون جايي هستي كه زمين برفيه و كانتير ها يكشتي اونجاست

ببين اگه خواستي پل رو پايين بياري يه جا هست كه يه كاميون پارك شده و يه توري بين تو و كاميون قرار داره به زير لاستيك كاميون نگاه كن يه تيكه چوب مثلثي هست كه عين همون عكس لاستيك و چوب رو ديوار قرار داره.....

Sniper رو انتخاب كن و به چوب شليك كن ........وقتي شليك كردي كاميون راه ميافته ميخوره به پل و پل ميشكنه و پايين مياد....

به غير اين راهي كه گفتم هيچ راه ديگه اي وجود نداره..........

من اين بازي رو خيلي دوست دارم و تا حالا 3 تا 4 بار تمومش كردم .........اگه مشكلي داشتي بازم بگو

arsniyas
19-03-2006, 10:31
سلام از كمكتون خيلي ممنون من الان در جايي روي پشت بامم دارم اون زن رو تعقيب مي كنم . اما وقتي هواپيماي حاوي اون مي خواد بلند بشه من رو مي كشه بدون اون كه بتونم عكس العملي نشون بدم . كمك كنيد ممنون

Prince_ of _Persia
20-03-2006, 07:58
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يكم استعداد و ابتكار به خرج بده ديگه . مرحله آخرو ميگه ديگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اين مرحله بعد از اينكه زنه سوار هلوكوپتر شد بايد به طرف جايي كه سيمهاي برج بالاي سرت وصل شدن با دوربين دار شليك كني به اطرافت خوب نگاه كني و همين طوري بالاي سرت خوب مي فهمي كه قضيه چيه .
4 سيم باعث شدن كه برج نيفته تو به اونا شليك كن تا بيفتن رو هلوكوپتر.

بعد از اينكه اين بازيو تموم كردي maxpayne2 رو شروع کن . حرف نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arsniyas
20-03-2006, 16:26
ممنون از توجهتون اما مشكل سيم سمت چپه كه پاره نمي شه ؟

Prince_ of _Persia
22-03-2006, 07:59
كاري نداره . ..
برو رو همون ميله اي كه طرفت هست و راحت مي توني سيمش رو بزني بعد با دوربين دار دو سيم ديگر رو نشونه بگير و بايد حتما به محل اتصالش به زمين شليك كني. بعدش ديگه تمومه........

آخ يادم رفت بگم بعدش برج آهني لق مي شه كه بايد با تفنگ نارنجك اندازت به وسط برج شليك كنه تا بيفته رو هليكوپتر.