PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم ASUS AM602 مساله اين است ؟

Rayzan
10-11-2009, 20:50
خدمت دوستان عرض كنم كه بنده قصد خريدن سويس 128 صبانت را دارم كه در مورد خريد مودم كمي معطل ماندم . پس گشت وگذار و پرس و جو AM602 را انتخاب كردم . اولين مساله اين بود كه با يكي از نمايندگي هاي فروش صبا تماس كه گرفتم از اپراتور خواستم كه من را در مورد اين مودم راهنمايي كند گفت بهتر است كه ASUS نخري .( جالب اينجاست كه در سايت اين نمايندگي از بين اين همه مودم در بازار طريقه نصب AM602 را آموزش داده است .) همچنين در محل كار بنده از اين مودم استفاده مي شود كه در بعضي مواقع هنگ مي كند و بايد مودم را ريست كنيم البته جديدا اين مشكل نيز بوجود نمي آيد . نمي دانم شايد قبلا در تابستان به علت گرماي بيش از حد فضاي اطراف مودم هنگ مي كرد نمي دانم . در تاپيك خريد مودم هم بين تعدادي از اعضا پر مصرف ترين مودم Dlink , سپس TPlink است . همچنين خيلي از جاها گفته مي شود كه در ساخت مودم ASUS تجربه خوبي نسبت به Dlink ندارد . و ديگر اينكه قيمت آن نسبت به مدل هايي از Dlink , TPlink بالاتر است . ماندم كه چه كنم . اين مطالب را در تايپيك خريد مودم هم مطرح كردم اما آنقدر آنجا شلوغ و پلوغ است كه توجه زيادي به مطالب بند نشد . لطفا پاسخ مطمئن و با دليل و تجربه بدهيد . با تشكر از تمام اعضاي بزرگوار P30world.

ramtin_d
11-11-2009, 08:20
داداش ایسوز بگیر خود مارک تضمینشه خیالت تخت ما خریدیم چینی هم هست ولی کار میکنه
خواستی هم بخری برو فروشگاه دالای طبقه پنجم متمع پایتخت
شرکت دالای .قیمتهاش ده تومن زیر بازار هست

ardavan_2008
11-11-2009, 10:19
من موقعه ی خرید مودم ایسوس مد نظرم بود اما هر چقدر گشتم پیدا نکردم به خاطر همین TP-Link گرفتم که تا حالا خوب کار کرده و هیچ اذیتی نداشته ...:46:زیاد رو موردم حساس نباش من هم اول اینطور بودم اما همشون یکی هستن...

amd>intel
11-11-2009, 10:21
اسوس خوبه مخصوصا 602 خیلی خوب دراومده

siavash66
11-11-2009, 10:37
بهترین مودم adsl تو کل دنیا که linksys هست شکی هم درش نیست

بعد از اون هم هرچی بگیری فرقی نمیکنه tp-link فکر کنم الان 24 تومن باشه خوب کار میکنه

گارانتیشم هم من مراجعه کردم خیلی عالی هست خیلی خوش برخورد هستند و همون جا هم تست

میکنن و در صورت خرابی نوشو میدن

rasoul2005
11-11-2009, 11:16
برو ایسوس بگیر جون خودتو راحت کن خود منم همین مودما دارم از وقتی اپدیتش کردم هیچ مشکلی باش ندارم

موفق باشید

wichidika
11-11-2009, 15:12
شما مي توني آزمايش بكني . مودم سركار را قرض بگير چند ساعت روي صبانت آزمايش كن .:46:
اگر ناسازگاري وجود داشته باشه اصلاً وصل نميشه.اگر نميشه از دوستي آشنايي كسي كه مودم asus داره قرض بگير.
بهترين ويژگي مودمهاي asus سازگاري با تجهيزات مختلفه ولي صدرصد نيست.
تنها دليلي كه اين شركتها مي گويند مودم را از ما بگيريدفقط وفقط منفعت مالي هست.
تازه اگر هم بخواهي dlihk بگيري مي گويند بايد از خود ما بگيري. اين شركت ها به جاي اين كه كاري بكنند كه دل مشتري را بدست بيارند بيشتر به فكر سركيسه كردن هستند مودم را حتي از قيمت بازار بالاتر حساب مي كنند:18:
در مورد سايتشون. تو ايران نبايد زياد به چيزهايي كه توسايت ها مي بيني اعتماد كني.چون اكثرهم يا مطالبش تاريخ گذشته وكهنه هست يا دروغ چون نظارتي نيست روشون.

ramtin_d
11-11-2009, 19:50
یه چیزی رو بگم در مورد ایسوز
adsl 2 رو هم میتونی داشته باشی البته برای asus am 604 g یک مدل از اون 602 بالاتره و روتر هم هست اینو نوشته که دی اس ال 2 رو هم ساپورت میکنه
پس حواست باشه این مودمهایی هم که دوستان گفتند باید دید این مزایا رو هم داشته باشه
در ضمن یه چیز دیگه سعی کن اگه پول بیشتری داری وایرلس دار همین ایسوز رو بگیری مثه من که الان زندگیم به وایرلسش بستگی داره بعدا بخوای وایرلس راه بندازی به دردسر میخوری و یه خرج اضافه جدید....
پس به همه نکات توجه کن فردا دچار مشکل نشی

m_h_hadavi
11-11-2009, 20:28
صبانت با این مودم مشکل نداره من دارم باهاش کار می کنم.

Rayzan
11-11-2009, 22:50
من هم نگفتم صبا با اين مودم مشكل دارد ولي امروز با يكي ديگر از نمايندگي هاي فروش صبانت تماس گرفتم و باز در مورد مودم سوال كردم اين نمايندگي هم مانند قبلي گفت كه سرويس هاي صبا با مودم َAM602 مشكلي ندارد . فقط اين مودم تقريبا 4 الي 5 سال است كه وارد بازار شده و ديگر قديمي است و توصيه ما به شما اين كه از مودم هايي مانند TPlink 8811 , 8817 استفاده كنيد مي توانيد از نهايت خدمات و سرعت سرويس صبا بهره ببريد و اين مودم ها سرعت بالاتري را ساپورت مي كنند اگرنه سويس هاي صبانت با مودم هاي ASUS سازگار است و مشكلي ندارد . خلاصه يك سري استدلال به اين صورت آورد و گفت كه ما خودمان اين مودم ها داريم اگر خواستيد مي توانيد از خود شركت تهيه كنيد اگرنه خودتان مي توانيد بخريد .

ramtin_d
11-11-2009, 23:04
علاوه بر صبانت خیلی از شرکتهای دیگه هم این مودم رو ساپورت میکنن همه شرکتها شاتل . صبا . فن اوا که خودم دارم .. وخیلیا بقیه هم که زیر شاخه همین هشت تا پپ اصلی هستن و مشکلی قاعدتا نباید داشته باشن ولی همین شاتل میگه دی لینک رو ساپورت نمیکنیم ...

wichidika
11-11-2009, 23:28
رامتين راست ميگه.
وايرلس اگر خواستي بگري الان بگري بهتره.
asus يك مدل باقلوا زده جديدasus dsl g31
يك ماه ديگه تو بازار مياد.