PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [پشتیبانی] موتور .::UDK Unreal Engine III ::. / آنریل انجین

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Vahid67
10-11-2009, 17:27
با عرض سلام . با توجه به اهمیت ویژه ی این موتور در در حیطه ی بازی سازی تصمیم گرفته شد تا یک تاپیک ویژه ی مباحث و آموزش این موتور ساخته بشه تا با سهولت بیشتری در دسترس شما کاربران عزیز باشه .

موتور آنریل (Unreal Engine) بدون شک اگه قوی ترین موتور صنعت بازیسازی نباشه یکی از قویترین هاست و برای مقایسه فقط کافیه به بازی هایی که توسط این موتور ساخته شده توجه کنیم .
سازنده ی این موتور شرکت معروف EPIC هست که تا به حال بازی هایی مثل سری Gears Of War رو با اون ساخته که تنها نمونه ای از قدرت این موتور هستند . این شرکت تا به حال سه نسخه ازین موتور رو ارائه داده :

Unreal Engine 1
Unreal Engine 2
Unreal Engine 3

و نسخه ی چهارم آنریل انجین هم که سال 2005 اعلام شد در حاله ساخته و پیش بینی میشه تا سال 2012 به اتمام برسه .

Unreal Engine 1
اولین نسخه ی آنریل انجین بود . مهم ترین بازی که با این موتور ساخته شد بازی Unreal Tournament بود .
زبان ساده ی اسکریپت نویسی اون و ساختار نوی موتور باعث محبوبیت زیاد اون در اون زمان شد .

Unreal Engine 2

نسخه ی دوم موتور آنریل بود که با اون بازی هایی مثل Unreal Tournament 2003 درست شد . این نسخه نسبت به نسخه ی قبل خیلی کاملتر شده بود و از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت زیادی کرده
بود .

Unreal Engine 3

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سومین نسخه ی آنریل انجین . این موتور در این نسخه پیشرفت خیلی عظیمی کرده بود . وقتی بازیهاش اومدن تقریبا همه ی ما فهمیدیم که با یه نسل جدید توی بازی های کامپیوتری مواجهیم . بازی هایی که با این موتور ساخته شده بودند دارای گرافیک خارق العاده و گیم پلی بسیار روان و فیزیک عالی و تمام مشخصات دیگه ی یه بازی عالی بودن . نمونه ی بارزش بازی خود شرکت Epic هست که تحت عنوان Gears Of War منتشر شد و طرفداران خیلی زیادی برای خودش بدست آورد . جامعه ی بازیسازا همیشه به این موتور به چشم یک رویای دست نیافتنی نگاه میکردن تا اینکه ...

و اکنون UDK ...

در سال 2009 بود که شرکت Epic بطرز عجیب و البته خوشحال کننده ای تصمیم گرفت موتورش رو بطور رایگان برای استفاده های غیر تجاری منتشر کنه . این خبر برای بازی ساز های آزاد خبری عالی بود چون الان دیگه همه به یکی از قویترین موتور های دنیا دسترسی دارن !
UDK در حقیقت همون نسخه ی باینری موتور UE3 هست که اونو میتونید بصورت رایگان از سایتش دریافت کنید .

همان انجین Unreal 3 است ... پلت فرم قدرتمند و حرفه ای ساخت بازی. تمام چیزی که برای ساخت یک بازی عالی احتیاج خواهید داشت.
UDK برای کیست؟

هر کس. همه کس. اگر شما ایده ای برای گیم دارید که برای پیاده سازی نیاز به یک پلت فرم دارد، UDK برای شماست.

چرا UDK؟

چون توانایی، قدرت و انعطاف موتور Unreal Engine 3 را دارد. این ابزارها توسط طیف وسیعی از گروه های حرفه ای استفاده شده اند و امتحان خود را پس داده اند. راه بهتری برای ساخت بازی با Unreal Engine 3 وجود ندارد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Windows XP SP2 or Windows Vista
2.0+ GHz processor
2 GB system RAM
SM3-compatible video card
3 GB free hard drive space

سیستم پیشنهادی :

Windows Vista 64 SP2
2.0+ GHz multi-core processor
8 GB System RAM
NVIDIA 8000 series or higher graphics card
Plenty of HDD space

بعضی از قابلیت های UDK که در هیچ کجا نمی بینید !! :

FaceFX

یک قابلیت که با آن می توانید با استفاده از یک فایل صوتی ، برای صورت شخصیت مورد نظر خود حرکت درست کنید ( با استفاده از یک فایل صوتی ، شخصیت بدون نیاز به هیچ دخالتی از طرف شما قادر به تکلم خواهد بود !!! )

Speed Tree

قابلیتی جدید که با آن می توانید جنگل و درخت و ... را به صورت ریل تایم و با قابلیت انیمیشن گذاری ! همه ی درختان این جنگل از قوانین فیزیکی استفاده می کنند !!!!

Destructible Environments

با استفاده از این تکینیکی که آنریل در خدمت شما گذاشته می توانید اجسام شکستی ، صحنه های انفجاری و ... را به راحتی هرچه تمام تر و کیفیتی هرچه بهتر بسازید _( برای این کار پنجره ای مخصوص وجود دارد )

برخی از پنجره ها در این موتور :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود در پست دوم
آموزش در پست سوم و پست پنجم

با تشکر ، [Moh3en_DDD] و [G4meH4ker]

Vahid67
10-11-2009, 17:28
لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای دانلود مستقیم به
Download from Epic Games

بروید و روی

Epic Games , Inc

کلیک کنید با قابلیت Resume

Vahid67
10-11-2009, 18:00
لینکهای آموزشی که برای این انجین ساختم امیدوارم مفید واقع شود ....

آموزش اول :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش دوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش سوم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش چهارم (دوربین سوم شخص) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش های ویدئویی بسیاری زیادی برای این نرم افزار هست دوستانی که خواستن به من پ خ بدن ...

آموزش ساخته شده توسط یکی از کاربران ( Aliscan) برای افراد مبتدی :

Vahid67
10-11-2009, 23:41
برخی بازی هایی که تا کنون توسط این موتور ساخته شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدLucha Libre AAA, Heroes del Ring 2010
X-Men Origins: Wolverine 2009
Wheelman 2009
Mass Effect 2 2010
Aliens: Colonial Marines 2010
Alpha Protocol 2010
APB 2010
Army of Two : The 40th Day 2010

Vahid67
10-11-2009, 23:52
بهترین مراجع انگلیسی برای آموزش نرم افزار UDK (سرور های مختلف بدلیل قوانین کپی رایت لینکهای آموزشی این نرم افزار رو از سرورهاشون پاک میکنن به همین خاطر لینک قرار نمیدم (

آموزش رسمی UDK توسط سایت سازنده :

عنوان : 3DBuzz
تعداد فصول : 16

فصل 1 : User Interface
در این فصل بیشتر به معرفی نمای برنامه می پردازد و خود فصل شامل 7 بخش می باشد:

General Overview دارای 1 ویدئو
View Ports دارای 10 ویدئو
Main Menubar درای 7 ویدئو
Main Toolbar دارای 6 ویدئو
Toolbox دارای 5 ویدئو
Consolbar دارای 1 ویدئو
Content Browserدارای 4 ویدئو

فصل 2 : Simple Level
در این فصل بطور کلی ساخت یک مرحله بسیار ساده آموزش داده میشود و خود فصل شامل 7 بخش میشود :

BSP دارای 7 ویدئو
Materials دارای 2 ویدئو
Static Mesh دارای 6 ویدئو
Lighting دارای 6 ویدئو
Moving Door دارای 4 ویدئو
Post Process دارای 1 ویدئو
Game Play Element دارای 1 ویدئو

فصل 3 : Lighting
این فصل شامل 5 ویدئو میباشد که تکنیک های نور پردازی رو بطور کلی معرفی میکند.

فصل 4 : Geometry Mode
اگر با فتوشاپ کار کرده باشید حتماً اطلاعاتی راجع به براش دارید این نرم افزار هم یک براش برای خود دارد در این فصل با 6 ویدئو به معرفی و قابلیت های براش در نرم افزار UDK میپردازد.

فصل 5 : Kismet
یکی از بخش های اصلی نرم افزار بخش Kismet میباشد که کار بازی ساز رو بسیار راحت کرده و با بسیاری از توابع و کلاس هایی که در خود دارد نیاز به کد نویسی رو به شکل قابل ملاحظه ایی کاهش داده این بخش بسیار مهم شامل 16 ویدئو میباشد .

فصل 6 : Materials
این بخش هم به معرفی Material Editor فوق العاده UDK و همین طور طریقه استفاده از Material ها میپردازد این بخش دارای 8 ویدئوست .

فصل 7 : Terrain
بسیاری از بازی ها در میحط باز هستند و نیاز به ساخت محیطی باز به عنوان مثال کوه , دشت و .. دارند در این بخش با یک ویدئو به معرفی طریقه ساخت Terrain میپردازد .

فصل 8 : Farctured Staticmeshs
در بسیاری از بازی ها نیاز از تا بازیکن بتواند شی ها , دیوار ها و ... در محیط اطراف خود را خراب کند در این فصل با 4 ویدئو به آموزش این قابلیت میپردازد .

فصل 9 : Sounds
در این بخش با 6 ویدئو به معرفی صدا گذاری میپردازد .

فصل 10 : Particles
در این بخش به سیستم های انیمشنی UDK با 9 ویدئو میپردازد .

فصل 11 : Fluid Surfaces
در این بخش شما آموزش خواهید دید که چطور یک سطح مایع بسازید که نسبت به اعمال شما ( راه رفتن , تیر زدن و ... ) واکنش نشان دهد . شامل 3 ویدئو

فصل 12 : Physics
در این بخش با 4 ویدئو به معرفی فیزیک برنامه میپردازد .

فصل 13 : Crowds
در این بخش با 4 ویدئو به شما آموزش داده میشو که چطور یه مپ شلوغ ( پر از کاراکتر هوشمند ) درست کنید .

فصل 14 : Cinematics
در این بخش با 12 ویدئو به طریقه ساخت دمو و از این قبیل موارد پرداخته میشود.

فصل 15 : UI Scene
با 2 ویدئو به شما آموزش داده میشود که پیام های مختلف را چطور در قسمت ها مختلف بازی به بازیکن بدهید .

فصل 16 : Top Down Gamee Type
در این فصل با 25 ویدئو ساخت یک بازی با دوربین از بالا ( سبک GTA های سری اول ) را آموزش خواهید دید قابل توجه دوستان که در این موتور اکثر سبک های بازی را میتوان ساخت که تماماً به همت شما بستگی دارد مثل : اول شخص (پیشفرض برنامه) , سوم شخص , اتومبیل رانی و ...

لینک های مستقیم :

...معرفی بقیه آموزش ها به زودی...

آموزش های ویدئویی بسیاری زیادی برای این نرم افزار هست دوستانی که خواستن به من پ خ بدن ...

Vahid67
11-11-2009, 00:02
داخل این پست که hunestbud عزیز زحمتش رو کشیدن می تونید لیست برخی آموزش ها رو ببینید ....

Reza Azimy_RW
11-11-2009, 20:26
خیلی ممنون از معرفیتون
دوستان کسی دانلود نکرده ببینه چیه ؟
کسی نمیتونه با اموزشهاش اگه دانلود کرد بفرسته ؟ ( هر چی پولش بشه تقدیم میکنم )
کسی نمیدونه برنامه نویسیش چیه ؟ انگار شنیده بودم مثل Quest کانال کشیه ؟ اگه اینجوری باشه که خیلی عالیه . در ضمن من برای کسایی که میخواند این موتورو یاد بگیرم یه نظری دارم اینه که نمیشه بدون کار کردن گفت کار باهاش سخته یا نه البته نمیگم سخت نیست ولی دلیل نمیشه یک نرم افزار چون قدرتمنده بگیم پس کار با اونم سخته .

Vahid67
12-11-2009, 00:12
رزرو شده است ... !!!!

mr.xiii
12-11-2009, 09:41
ترکوندی وحید :10:

Vahid67
12-11-2009, 15:45
امروز برنامه رو نصب کردم اینم چندتا شات از محیط برنامه

وقتی برنامه رو باز میکنید یه صفحه میاد که 10 تا منو داره که من از دوتاشون براتون عکس میزارم ....

اینم محیط اصلی برنامه

Reza Azimy_RW
12-11-2009, 20:47
دمت گرم وحید جان
نفهمیدی زبان برنامه نویسیش چیه ؟ کانال کشیه ؟

mr.xiii
12-11-2009, 22:54
من امشب دانلود میکنم :31:
ولی زود تر نسخه اصلی را پیدا کن :42:

Vahid67
12-11-2009, 23:05
اینم حداقل سیستم برا ی اجرای این نرم افزار :

Windows XP SP2 or Windows Vista
2.0+ GHz processor
2 GB system RAM
SM3-compatible video card
3 GB free hard drive space

سیستم پیشنهاد شده :

Windows Vista 64 SP2
2.0+ GHz multi-core processor
8 GB System RAM
NVIDIA 8000 series or higher graphics card
Plenty of HDD space

دمت گرم وحید جان
نفهمیدی زبان برنامه نویسیش چیه ؟ کانال کشیه ؟

زبان برنامه نویسیش هم ++C و هم Java هستش
منظورتون از کانال کشی رو نفهمیدم البته حدس میزنم منظورتون عین FPS x10 باشه من هنوز زیاد باهاش کار نکردم منتظرم تا یه آموزشی پیدا کنم از روی اون شروع کنم باهاش کار کنم

دوستان عجب بازی داره توش از این شوتر هایی که یه مپ داره دو تا میوفتن به جون هم یکی داره که باید بری توی زمین دشمن پرچمشون رو بیاری توی زمین خودت یکی دیگه هم هستش که خودت تکی با دشمن میجنگی البته کاراکترشون یکیه ولی 3 تا زمین داره به همراه 3 تا بازی....

mr.xiii
13-11-2009, 01:25
زبان برنامه نویسیش هم ++C و هم Java هستش
منظورتون از کانال کشی رو نفهمیدم البته حدس میزنم منظورتون عین FPS x10 باشه من هنوز زیاد باهاش کار نکردم منتظرم تا یه آموزشی پیدا کنم از روی اون شروع کنم باهاش کار کنم

fps به درد نمیخوره !!!
رفاقتی میگم خودت را الاف نکن :40:

:18: پسر چه گرافیکی داره
fps کیلو چند:ohno:
vahid تا فردا وقت داری نسخه فول را پیدا کنی وگرنه = :47:
:31::7::10:

Reza Azimy_RW
13-11-2009, 10:50
خوب مثل اینکه بعد از Cry Engine 3 این قویترین موتور جهانه ! به نظر من هم دلیل اینکه پخشش کردن اومدن Cry Engine 3بوده . گرافیک فوقاالعاده ای داره . بازیهای تجاری بسیار زیادی هم باهاش ی=ساخته شده .

fps به درد نمیخوره !!!
رفاقتی میگم خودت را الاف نکن وحید جان هم منظورش این بود که برنامه نویسیش مثل FPS CREATOR هست . منم که FPS رو تا حالا ندیدم !
نمونه بازیهای ساخته شده با این موتور :
BIOSHOCK
GEARS OF WAR 1 And 2
Splinter Cell : Duble Agent
و .........
راستی میشه برای :
XBOX360
PS3
Wii
PC
و...
هم بازی ساخت باهاش که البته نمیدونم توی این نسخه فعال هست ا باید اونا رو جدا بخری !

Vahid67
13-11-2009, 11:43
خوب مثل اینکه بعد از Cry Engine 3 این قویترین موتور جهانه ! به نظر من هم دلیل اینکه پخشش کردن اومدن Cry Engine 3بوده . گرافیک فوقاالعاده ای داره . بازیهای تجاری بسیار زیادی هم باهاش ی=ساخته شده .
وحید جان هم منظورش این بود که برنامه نویسیش مثل FPS CREATOR هست . منم که FPS رو تا حالا ندیدم !
نمونه بازیهای ساخته شده با این موتور :
BIOSHOCK
GEARS OF WAR 1 And 2
Splinter Cell : Duble Agent
و .........
راستی میشه برای :
XBOX360
PS3
Wii
PC
و...
هم بازی ساخت باهاش که البته نمیدونم توی این نسخه فعال هست ا باید اونا رو جدا بخری !

درسته موتور خیلی قوی هست ولی اگه نیاز داشته باشین تا بازیتون رو پابلیش کنین باید برید لایسنسشو بخرید

و برای کنسول های دیگه هم اصلاً توی این برنامه فعال نیستش و حتماً باید یه نسخه دیگه رو ازشون بخرید.

بزودی اولین آموزش رو از این برنامه براتون میزارم :11: .... امیدوارم لذت ببرید البته اگه نظر ندید دیگه نمیزارم..:27:

Vahid67
13-11-2009, 11:44
fps به درد نمیخوره !!!
رفاقتی میگم خودت را الاف نکن :40:

منم که از FPS x10 استفاده نمیکنم فقط جواب اون دوستمون رو دادم :10:

Vahid67
13-11-2009, 15:03
خوب اینم اولین آموزش که قولش رو بهتون داده بودم :
مدیر بخش لطف کنه فایل رو روی سایت آپلود کنه تا همه دوستان استفاده کنند .

حجم : 1.4 MB

لینک :

Reza Azimy_RW
13-11-2009, 17:03
ایول بابا به سرعت عملت !
فقط نکنه وسط راه ما رو تنها بزاری ! ( ادامه بده ! )
راستی یک ادم با مرام پیدا نمیشه بتونه این موتور رو برام پست کنه ؟

mr.xiii
13-11-2009, 18:52
فقط نکنه وسط راه ما رو تنها بزاری ! ( ادامه بده ! )

تنها بذاره !!!!
مگه دست خودش :21:
دوست عزیز ادامه بده :8:

peymanbahrami
14-11-2009, 01:38
ایول رفیق دهمت گرم ، من کل اینترنت رو زیر و رو کردم اما مطلب به درد بخور فارسی پیدا نکردم :33::33:
فقط خواهشا ادامه بده :46:

Vahid67
15-11-2009, 13:19
از همه دوستان تشکر میکنم ایشالا اگه بشه میخوام ادامه بدم آموزشها رو ....

یه نکته اخلاقی اگه خواستید انداره اتاقتون رو بگیرید که چند پیکسل هستش کلید اسکرول ماوس رو پایین نگه دارید و به جای دلخواه حرکت کنید مثلاً برای اینکه طول , عرض یا ارتفاعشو اندازه بگیرید به یکی از ویو های 2بعدی برید و این کار رو انجام بدید...

pat.mat71
15-11-2009, 14:51
دوست عزیز اسم من محمد هست و در ساخت بازی کم تجربه نیستم ولی در کار با unreal engine3 هیچ تجربه ای ندارم و از اونجایی که از آموزشهاتون خیلی خوشم اومد خواهش میکنم که ادامه بدین و بدونین ما یا حداقل من پشتت هستم و پا به پات میام

(فقط من یک سوال دارم اون هم اینه که آیا مطمعن هستید که زبان برنامه نویسی unreal با ++c هستش!! و این که برای script نویسی در آنریل باید کجاش بریم؟)

pat.mat71
15-11-2009, 14:53
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111:5:

Vahid67
15-11-2009, 20:15
توی این صفحه ایی که میزارم براتون جوابش هست .... حالا اگه خودم تونستم یه آموزش دیگه هم برای درست میکنم ....:10:

pat.mat71
15-11-2009, 20:58
خیلی گلی دستت درد نکنه ! منتظر آموزشهای جدیدت هستم !

(راستی عذر میخوام که بدون اجازه تو یاهو Add کردمت :20:)

pat.mat71
15-11-2009, 21:27
و باز هم سوال دارم !
1_چطوری مپی رو که ساختم exe کنم ؟
2_زبان برنامه نویسی رو نکفتی وحید جان !
3_شما چند وقته با این نرم افزار کار میکنین؟
4_چجوری از 3d max و.. توش inport کنیم؟
و..... (ادامه دارد):11:

pat.mat71
16-11-2009, 16:45
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:5::5:

Vahid67
16-11-2009, 22:43
خیلی گلی دستت درد نکنه ! منتظر آموزشهای جدیدت هستم !

(راستی عذر میخوام که بدون اجازه تو یاهو Add کردمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خواهش میکنم

و باز هم سوال دارم !
1_چطوری مپی رو که ساختم exe کنم ؟
2_زبان برنامه نویسی رو نکفتی وحید جان !
3_شما چند وقته با این نرم افزار کار میکنین؟
4_چجوری از 3d max و.. توش inport کنیم؟
و..... (ادامه دارد)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1-اگه بخواید مپ رو ذخیره کنید کافیه Save کنید و البته یادتون نره که پسوند اولشو درست بزارید که نرم افزار تشخیص بده که توی کدوم ژانر از بازی هست اگه به مپ های خودش دقت کنید متوجه میشید ... بعدش وقتی بازی رو باز میکنید توی اون ژانر میتونید مپتون رو مشاهده کنید...
2- ++C و Java
3- تازه شروع کردم اگه صفحه اول تاپیک رو مطالعه کنید متوجه میشید...
4- با فرمت ASE ذخیره کنید بعدش از طریق Content Browser باید Import کنید...

Vahid67
16-11-2009, 23:56
اینم در نظر داشته باشید که توی 3ds هر unit رو 2cm در نظر بگیرید...

pat.mat71
17-11-2009, 01:32
wooooooooooow:20: mersi aziz

Vahid67
17-11-2009, 12:21
خوب بعد از اینکه ما نسخه BETA رو دانلود کردیم سایتش نسخه BETA 2 :13:رو گذاشته برای دانلود متاسفانه نتوستم لینک پچ رو پیدا کنم و اگر بخواید نسخه جدید رو بگیرید باید کلش رو دوباره دانلود کنید که 562 MB میشه!!!!!!:41:

Moh3en_DDD
19-11-2009, 14:02
سلام

از اونجایی که یکی از خفن ترین موتور های بازی سازی هست و خیلی ها خیلی منتظرش بودند ، پست اول ویرایش میشه و تاپیک استیکی میشه ( تا چند روز دیگه ) ! با اجازه از صاحب تاپیک البته ...

ALt3rnA
19-11-2009, 15:29
سلام
عنوان ويرايش شد .
فقط يك چيزي دوستان .

براي تشكر لطفا از دكمه ي تشكر([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) استفاده كنيد بجاي زدن پستهايي مثل :

wooooooooooow[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mersi aziz

يا

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اين بار رو پاك نميكنم ولي رعايت كنيد ديگه ازين به بعد .

ممنون :11:

Vahid67
19-11-2009, 23:04
سلام

از اونجایی که یکی از خفن ترین موتور های بازی سازی هست و خیلی ها خیلی منتظرش بودند ، پست اول ویرایش میشه و تاپیک استیکی میشه ( تا چند روز دیگه ) ! با اجازه از صاحب تاپیک البته ...

خیلی ممنون

اینم لیست تغییراتی که توی نسخه Beta 2 داده شده :

Fixed crash in shader compiler when the log is not writable
Removed check for script files existing before allowing the game/editor to run
Fixed a problem with emissive lights on Windows XP causing purple lighting
Added check for GPU being below minimum requirements
New SpeedTree binaries to fix a problem on Windows 7
Fix for some SpeedTree trees causing crashes
Fix for invalid characters being allowed in journal files causing database corruption
Fix for making a game in non English, then trying to run on a different non English machine
Installer

If a prerequisite fails to install, the install will still continue and warn at the end
Enhanced the check for a valid install path
If the installer is skipped, the EULA comes up once
Fixed CZE install not finding the EULA
Fixed problem if temp install folders were deleted between install and uninstall
Fixed problem if maps were named in non ASCII characters

Vahid67
19-11-2009, 23:06
از مدیر بخش هم خواهش میکنم که پستهای 28-32-35-38-40 رو پاک کنه

Amir_Amir_Amir
20-11-2009, 13:05
دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم این انجین رو دانلود کنم.
لینک خود Epic که خرابه(!) ، از لینکهای دیگه هم که استفاده میکنم توی 30% گیر میکنه !
خودتون چجوری دانلودش کردید ؟

pat.mat71
20-11-2009, 15:11
اگر هم پاک میکردید مهم نبود ! میتونید همین الان برید و پستهارو پاک کنید! از آقا وحید هم خواهش میکنم که آموزشهاشون رو ول نکنند و دوباره بذارن ! من خیلی خیلی مشتاقم آقا وحید:46:

Vahid67
20-11-2009, 15:11
دوستان من هرکاری میکنم نمیتونم این انجین رو دانلود کنم.
لینک خود Epic که خرابه(!) ، از لینکهای دیگه هم که استفاده میکنم توی 30% گیر میکنه !
خودتون چجوری دانلودش کردید ؟

توی صفحه دانلودش از قسمت
Download from Epic Games

برو بعدش download exe رو بزن من اینطوری دانلود کردم لینکشم مستقیمه حالا اگه تونستم میارم رو اکانت رپیدشیر خودم:10:

Vahid67
20-11-2009, 15:48
من خواستم بیارمش رو اکانت رپیدم ولی میگه سایزش خیلی زیاده و محدودیت داره نمیشه اوردش روی رپیدشیر.....

Vahid67
20-11-2009, 21:53
بزودی آموزش دوم حاضر میشه !!!!!!!:11:

Vahid67
22-11-2009, 19:47
سلام دوستان
امروز آموزش دوم هم حاضر شد ولی چون اکانت رپیدشیرم داره تموم میشه روی 4shared براتون آپش کردم اینم لینک هر دو آموزش رو سرور 4shared

آموزش شماره 1 :

آموزش شماره 2 :

pat.mat71
27-11-2009, 16:06
آقا وحید نمیخوای آموزش سوم رو بزاری؟:20:

n340
28-11-2009, 01:21
دوستان اینم کمک من برا بازی سازی
لینک مستقیم ورژن 2 بتا

سعی می کنم یکماه نگرش دارم
بزارید صفحه اول

n340
28-11-2009, 01:29
فقط چندتا سوال
1.این همون موتور 100 هزار دلاری نبود که برا هر کنسول 40 هزار تا و از سود کله بازی 3% می گرفت
پس چرا رایگان شده
2.گفته 50000 یوزر داره اونم تو هفته اول چرا ااا
حالا من امشب دان می کنم ببینم
3.دوستان از لود پسوند های مکس و مایا مطمئن شند چون بازم ارزش وفت گذاشتن رو نداره
4.ها از چه دارکس استفاده می کنه
5.چرا حجمش اینقد کمه
بازم ممنون

n340
28-11-2009, 22:38
عالی بود فقط یکم فیزیکش یکجوری بود
اینا قابل تصحیحه

ehsan_wwe
30-11-2009, 15:33
ها ها ها ... بازم انجین مفتی اومد سرو کله منم پیدا شد الان میخرمش .. راستی رو اموزشای منم حساب کنید چون مثل قدیما دیگه 24 ساعته تو نتم

drlearn.org
30-11-2009, 16:45
سلام داش احسان گل
وحید عزیز آموزش هات عالیه ادامه بده
فقط تو اموزش اول start from here که میگه بازیکن از کجا شروع کنه
با دابل کلیک ساخته نشد وبا کلیک راست...ساختم
من منتظر آموزشهای بعدیت هستم مثل همه
ولی به نظرم در مورد لایسنس کم صحبت شده
اگر یک پروژه تجاری نباشه میشه تبدیل به exe کرد؟
تو صفحه لایسنس دیدم که دو نوع داره با قیمت های 99 و 2500 یورویی
اگر کسی چیز بیشتری میدونه بگه
کرک هم اگه باشه باخیال راحت میشه کار کرد

Vahid67
30-11-2009, 18:59
در مورد لایسنسش اینم اضافه کنید که اگه بیشتر از 5000 دلار بفروشه بازیتون باید 25% بدید به epic

Reza Azimy_RW
01-12-2009, 15:08
قیمت موتور هم 350000 دلاره که به اضای هر کنسول هم 50000 دلار دیگه باید پرداخت کرد . 3 درصد از کل فروش هم مال Epic هست .

ر مورد لایسنسش اینم اضافه کنید که اگه بیشتر از 5000 دلار بفروشه بازیتون باید 25% بدید به epic
مطمینید ؟ من طور دیگه ای شنیده بودم ! الان منبعش یادم نیست ولی همون بالایی بود فکر کنم . شاید جدیدا قانونش عوض شده ولی اینجوری که هیچی به سازنده نمیماسه :31:

drlearn.org
01-12-2009, 19:53
ترجمه صفحه لایسنس برنامه

کسب و کار ، پخش برنامه ایجاد کرده اید با استفاده از UDK ، UDK و یا استفاده در هر گونه راه را برای ایجاد درآمد ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، علاوه بر موافقت خود را به EULA UDK ، شما ملزم به ثبت نام UDK توافقنامه مجوز تجاری استفاده کنید. خلاصه ای از شرایط فعلی این مجوز به شرح زیر است (توجه داشته باشید که شرایط زیر را فقط خلاصه مشخصات -- شرایط واقعی که در متمم UDK نظر می رسد) :

اگر شما با استفاده از UDK داخلی در درون کسب و کار شما و با استفاده از نرم افزار ایجاد شده است UDK به شخص ثالث نمی توزیع (یعنی کسی که کارمند و یا مقاطعه کار فرعی خود را که مهم نیست) ، شما ملزم به پرداخت هزینه ی حماسه مجوز سالانه $ 2،500 (ایالات متحده) در طول نصب UDK صندلی توسعه در سال است. هزینه این مجوز تنها به UDK صندلی های مورد استفاده برای توسعه امر ؛ هیچ هزینه مجوز را برای سخت افزار مورد نیاز است که در آن تنها برنامه های نصب شده منجر شوند.

اگر شما برای ایجاد یک بازی یا برنامه های تجاری با استفاده از UDK برای فروش و یا توزیع را به یک کاربر و یا پایان مشتری ، و یا اگر ارائه خدمات در ارتباط با یک بازی یا برنامه ، برای هر گزینه صندلی نشانی از صدق نمی کند. در عوض شرایط را برای این ترتیب مجوز هستند (دلار) 99 (نه نود دلار) تا - جلو ، و حق التالیف 0 ٪ شما و یا در اول 5،000 $ شرکت شما (ایالات متحده) در سال درآمد UDK مرتبط ، بدون حق امتیاز و 25 ٪ بر درآمد UDK در رابطه فوق $ 5،000 (ایالات متحده). درآمد UDK مرتبط شامل است ، اما نه محدود به ، پول ها به دست آمده : از فروش ، خدمات ، آموزش ، آگهی های تجاری ، حمایت مالی ، تاییدیه ، عضویت در ، هزینه اشتراک ، مبلغ اجاره و به بازی.
در اینجا به چند مثال :
· شرکت انبار استفاده می کند UDK برای ایجاد یک برنامه کاربردی برای آموزش کارمند ایمنی. آنها آن را توسعه بر روی یک کامپیوتر نصب کنید و سپس در نتیجه تقاضای در دو کامپیوتر برای کارمندان داخلی خود استفاده کنید. آنها نیاز به یک مجوز توسعه UDK صندلی برای کل هزینه از 2،500 $ در هر سال ، برای تا زمانی که از آن استفاده میکنند UDK به منظور توسعه و / یا نگهداری نرم افزار.
· انبار آن شرکت تصمیم به استفاده از همان نرم افزار آموزش های ایمنی برای فروش و خدمات ایمنی آموزش به اشخاص ثالث. $ 15،000 درآمد آنها در سه ماهه اول تقویم خدمات آموزشی ایمنی. آنها که مجوز استفاده از صندلی برای پرداخت های داخلی ، ایالات متحده مجوز 99.00 $ برای اعضای خانواده سلطنتی و دربار در آموزش درآمد خدمات 25 ٪ بیش از $ 5،000. آنها خواهد بود لازم به پرداخت $ 2،599 به حماسه و از خانواده سلطنتی 25 ٪ در متعاقب آن درآمد.
· تیم ایجاد یک بازی با UDK که آنها قصد فروش می رسانند. پس از شش ماه توسعه ، آنها را از طریق انتشار بازی های دیجیتال و توزیع آنها کسب € 15،000 تقویم در سه ماهه اول بعد از انتشار. استفاده آنها از UDK در توسعه نیاز به هیچ هزینه. بعد از انتشار آنها پرداخت 99.99 $ آمریکا برای حق التالیف باربری مجوز. پس از اخذ 15،000 € ، آنها مورد نیاز خواهد بود به پرداخت حماسه € 2،500 (0 € در اول 5،000 € در درآمد ، و 2،500 € در آینده 10،000 € درآمد). متعاقب آن در درآمد ، آنها ملزم به پرداخت 25 ٪ از خانواده سلطنتی.
· شرکت معماری استفاده می کند UDK برای ایجاد یک زندگی را از طریق راه را برای مشتریان ارائه کنند. اتهام آنها به مشتریان خود را مبلغ 500 $ برای هر از طریق راه رفتن. قبل از اینکه شروع به اتهام برای مشتریان از طریق راه رفتن ، آنها را پرداخت حماسه آمریکا 99.99 $ برای اعضای خانواده سلطنتی باربری مجوز. می فروشند ، راه رفتن throughs به مشتریان 10 در سه ماهه اول ، در آوردن $ 5،000 درآمد به اتهام مشتریان بدون پرداخت خواهد به حماسه که برای اولین 5،000 $ است لازم باشد. در سه ماهه دوم ، راه رفتن دیگری می فروشند ، هر چند 10 - سخنرانیها ، در آوردن دیگری $ 5،000 درآمد. آنها موظف هستند مبلغ $ 1،250 تا حماسه. متعاقب آن در درآمد ، آنها ملزم به پرداخت 25 ٪ از خانواده سلطنتی.
UDK مجوز تجاری استفاده کنید ممکن است توسط یک فرد یا یک نهاد سازمانی اجرا شده است. اگر تیم unincorporated مایل به مجوز UDK ، توصیه می کنیم راه اندازی یک شرکت ساده و یا شراکت برای تیم قبل از تماس با ما برای مجوز. اگر که عملی نیست ، لطفا با تعیین یک فرد به ما تماس با ما خواهد شد که برای اجرای مجوز و برآوردن شرایط را بر عهده دارد.

توجه داشته باشید در اختیار توسعهدهندگان افزودنی زیر سن رضایت (افراد زیر سن قانونی) : : لطفا به پدر و مادر خود با ما تماس بگیرید برای UDK مجوز تجاری استفاده کنید ، به ما نمی توانیم وارد قرارداد لیسانس با اندک.
در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد UDK صدور مجوز و یا نیاز به مجوز شرایط را سفارشی ، منبع و مجوز کد ، یا استفاده در کنسول udklicensing@epicgames.com لطفا ایمیل برای کسب اطلاعات بیشتر.

Vahid67
02-12-2009, 09:40

اینو کجا زده ؟؟؟؟؟ با سورسش یا به تنهایی؟؟؟؟؟

ehsan_wwe
02-12-2009, 10:11
اه مردشور این دانلودمو ببرن از بس خوش شانسم رو 7 کیلو باییت اخر پیر کرد 2 روز سبر کردم اما درست نشد
میرم بازم دانلود کنم

Vahid67
02-12-2009, 12:18
اه مردشور این دانلودمو ببرن از بس خوش شانسم رو 7 کیلو باییت اخر پیر کرد 2 روز سبر کردم اما درست نشد
میرم بازم دانلود کنم

ماشالا به این پشتکار خوب برو یه کافی نت راحتتری که برادر...!!!!!

smaeel
02-12-2009, 12:21
سلام اگه مي شه فايل اموزش ها رو تو سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید قرار بده چون دانلودش راحتره

smaeel
02-12-2009, 12:32
راستي اقا وحيد پس اموزش سوم چي شد:19:

Reza Azimy_RW
02-12-2009, 16:06
والا منم اینو شنیده بودم .
متن انگلیسیش هم اینه :

Royalty-Bearing License - For retail console & PC products
A non-refundable, non-recoupable license fee is due on execution of the agreement. The cost is US $350,000 for one of the available Unreal Engine 2 platforms, plus US $50,000 for each additional platform. A royalty of 3% is due on all revenue from the game, calculated on the wholesale price of the product minus (for console SKUs) console manufacturer fees. In the case of massive-multiplayer online games, the royalty is also due on the additional forms of revenue including subscriptions and advertisements

اینم منبعش :

حالا اگه اشتباس دیگه من گناهی ندارم ! :31:
ولی از قدیم گفتن معتبر سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است و بس ! :27:

ehsan_wwe
02-12-2009, 17:29
اه اه دیگه دیونه شدم ایندفه رو 3 مگابایت اخر گیر کرد جلوتر نمیره اه مامااااان به خدا برای هر گیگ من 28 هزار تومن پول میدم چه نعمتی بود ADSL قدرشو ندنستم .
برم کافینت 5 ساعت بشینم تا دانلود شه فکر بدیم نیستا ایندفه میرم کافی نت

Amir_Amir_Amir
02-12-2009, 18:02
احسان فک نکنی خیلی چیزه شاخیه ها !!!
یه دموست که امکاناتش مثه FPS میمونه .
تازه از اونم کمتره!!!
چون نمیتونی کارت رو exe خروجی بگیری !
این یه تبلیغه از موتور که اگه خوشت اومد بری اصلیش رو بگیری .

smaeel
02-12-2009, 18:54
اقايان با عرض پوزش كه خارج از انجم سخن مي گم ولي كسي نرم افزاري چيزي سراغ نداره كه بتونيم چندتا كامپيوتر قديمي رو به هم وصل كنيم تا مثل يك كامپيوتر واحد كار كنه يعني كار رو بين پردازنده ها تقسيم كنه خواهشن اگه كسي چيزي ميدونه راهنمايي كنه.:40:

Reza Azimy_RW
02-12-2009, 21:12
خبر خوش اینه که به زودی CryEngine 3 هم برای دانلود میاد !!! خود کرایتیک گفته بود برای اینکه شرکتهای بازیسازی نیروی کار خودشون رو راحتتر پیدا کنند در اختیار دانشگاه ها به طور رایگان قرار میده موتور رو . در نتیجه ملت سود جو ازش کپی میگیرند و توی اینترنت پخش میشه .
منبع نخواید که حال و حوصله گشتن ندارم . توی گیم اسپات زده بود

Vahid67
02-12-2009, 22:24
والا منم اینو شنیده بودم .
متن انگلیسیش هم اینه :

Royalty-Bearing License - For retail console & PC products
A non-refundable, non-recoupable license fee is due on execution of the agreement. The cost is US $350,000 for one of the available Unreal Engine 2 platforms, plus US $50,000 for each additional platform. A royalty of 3% is due on all revenue from the game, calculated on the wholesale price of the product minus (for console SKUs) console manufacturer fees. In the case of massive-multiplayer online games, the royalty is also due on the additional forms of revenue including subscriptions and advertisements

اینم منبعش :

حالا اگه اشتباس دیگه من گناهی ندارم ! :31:
ولی از قدیم گفتن معتبر سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است و بس ! :27:

برادر نوشته Unreal Engine 2 که... اون صفحه ایی هم که به عنوان منبع گذاشتید یه چیز دیگس اصلاً اینایی که بالا نوشتید رو نداره!!!!!!

Vahid67
02-12-2009, 22:26
احسان فک نکنی خیلی چیزه شاخیه ها !!!
یه دموست که امکاناتش مثه FPS میمونه .
تازه از اونم کمتره!!!
چون نمیتونی کارت رو exe خروجی بگیری !
این یه تبلیغه از موتور که اگه خوشت اومد بری اصلیش رو بگیری .

دست شما درد نکنه از این مقایسه جالبی که با FPS کردید !!! من با FPS کار نکردم یعنی تا اومدم شروع کنم این رو پیدا کردم و به توصیه دوستان اصلاً سمتش نرفتم میشه بگید چه امکاناتی کمتر از FPS داره؟؟؟؟؟؟؟
ایشالابه خروجی EXE هم میرسیم توی آموزش ها:40:

Vahid67
02-12-2009, 22:30
خبر خوش اینه که به زودی CryEngine 3 هم برای دانلود میاد !!! خود کرایتیک گفته بود برای اینکه شرکتهای بازیسازی نیروی کار خودشون رو راحتتر پیدا کنند در اختیار دانشگاه ها به طور رایگان قرار میده موتور رو . در نتیجه ملت سود جو ازش کپی میگیرند و توی اینترنت پخش میشه .
منبع نخواید که حال و حوصله گشتن ندارم . توی گیم اسپات زده بود

استراتژی خیلی خوبیه منتظریم:27:
اینم چندتا شات از cryengine 3

Vahid67
02-12-2009, 23:00
خوب یه خبرم بدم که آقای جیم براون یکی از طراحان موتور از تاریخ 9 تا 13 مارس توی سن فرانسیسکو کنفرانس آموزشی موتور Unreal Engine 3 دارن !!!!!! تقریباً 2-3 ماه دیگه میشه خوش بحال اونایی که اونورن!!!!!!

Vahid67
02-12-2009, 23:14
یه چیز جالب دیگه هم همین الان توی wiki دیدم لیست بازی هایی که از Unreal Engine استفاده کردن ....

توی این صفحه بازی هایی که با این سه موتور ساخته شدن رو به تفکیک موتور زده .....

smaeel
03-12-2009, 09:56
اقا وحيد ما منتظر اموزش سوم هستيم راستي در صورت امكان فايل هاي اموزشي رو روي سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اپش كن چون دانلودش واقعاً راحته

Reza Azimy_RW
03-12-2009, 13:07
برادر نوشته Unreal Engine 2 که... اون صفحه ایی هم که به عنوان منبع گذاشتید یه چیز دیگس اصلاً اینایی که بالا نوشتید رو نداره!!!!!!
راست میگی برادر
من اشتباه کرده بودم ! اون متن مال زمان UE2 بوده الان که 3 اومده صفحه اپدیت شده !!!:31:

miladigs
03-12-2009, 19:00
با تشکر از وحید.

این انجین در مقایسه با انجین های دیگه انعطاف کمی داره.(مثل یونیتی).اما ابزارهای خیلی خوبی داره.دارای pathfinding هست.ادیتور واقعا قویی داره که دستتون برای هر کاری بازه.مثلا انالیزهایی برای نور و بافت و شیدر داره که هر کدوم رو با یه رنگ نمایش میده و بهتون میگه کدوم رنگ زمان پردازش زیادی می گیره.و میتونید اصلاحات رو ایجاد کنید.دارای HDR 64bit هست.یه زبان برنامه نویسی ویژوال داره که در این محیط برنامه هاتون رو به صورت دراگ ایجاد می کنید.یه زبان دیگه به اسم unrealscript داره.که کدهاتون رو در اینجا مینویسید.در ضمن زبان برنامه نویسیه udk به صورت اسکریپت و کاملا شی گرایی هستش.یعنی یه سری کلاسها وجود داره که باید با انها کلاسهی خودتو رو اجاد کنید و کدتون رو بنویسید.محیطی برای کدنویسی در خود udk نیست.می تونید از nFRINGLE استفاده کنید که تحت ویژوال استودیو هست و عالیه.udk فقط برای پی سی خروجی داره.از nvidia phisicx استفاده می کنه.و همه فیزیک رو داره.یه چیزی که داره و من خیلی خوشم میاد ابزار سینمایی اون هست که میتونید دوربین رو به خوبی کارگردانی کنیدو لذت ببرید.

فعلا کافیه.چون کار دارم.بازم سر میزنم.ممنون.

drlearn.org
03-12-2009, 19:06
وحید جان مگه تونستی exe بگیری؟
دوستان چرا نا امید میشین.تو خود فروم یکی سوال کرده بود که آیا می تونم بازی به سبک RPG بسازم
حرفه ای هاش گفتن میشه(پس سوم شخص رو هم داریم)
یک بازی هم هست به نام whizzle که دسکتایه و با موس هدایت میشه اینم از استراتژیک

این هم یک دموی سوم شخص

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخلاصه که FPS و موتورهایی که تا حالا شنیدیم اصلا قابل مقایسه نیست
اگر هم می بینید که موتور به این راحتی اومده بخاطر بحران جهانیه
و گرنه دلشون واسه ما نمی سوخته

این رو هم بگم که UDK با UE3 یک سری فرق داره

Vahid67
03-12-2009, 22:23
من سوم شخص رو بلدم ولی خیلی سخته حالا اگه شد آموزشش رو میزارم خیلی خیلی سخته ....:18:

drlearn.org
03-12-2009, 23:36
آموزش ساخت سوم شخص

Prince_ of _Persia
04-12-2009, 09:36
به به یک دوست قدیمی رو اینجا می بینم کجایی احسان خان. :10:

-------------------------------------------------------------

دوستان این انجین برای بازی سازان مستقل زیادی سطح بالاست و حتی اگه کامل یاد بگیردش برای ساخت بازی که نمی تونید از همه امکانات گرافیکیش استفاده کنید . پس فکر نکنید که اگه از این انجین استفاده می کنید بازیهاتون گرافیک بالا و Gears of war در می یاد چون باید مدلسازی قهاری هم باشید و از شیدرهای زیادی هم استفاده کنید. پیشنهاد می کنم از انجینهای دیگه ای مثل unity استفاده کنید.

Vahid67
04-12-2009, 12:21
دکتر جان آموزش رو دیدم خیلی آسون و خوب بود .... اون که روشی که من بلد بود باید فایلهای INI رو رو ادیت می کردی کلی داستان داشت!!!!!!!!

smaeel
04-12-2009, 12:48
دوستان عزيز راستش من وقتي كه مي خوام UE2 رو نصب كنم ابتدا مي‌خواد كه .net fream work رو دانلود كنه در صورتي كه قبلا نصب كرده ام :13:

Vahid67
04-12-2009, 13:09
دوستان عزيز راستش من وقتي كه مي خوام UE2 رو نصب كنم ابتدا مي‌خواد كه .net fream work رو دانلود كنه در صورتي كه قبلا نصب كرده ام :13:

حالا چرا نسخه 2؟؟؟؟ احتمالاً نسخه قدیمی framework روی سیستم نصبه...

smaeel
04-12-2009, 13:15
نه عزيز3.5 مي خواد كه من هم نصب دارم

smaeel
04-12-2009, 13:18
راستي اقا وحيد تو سايت UDK قسمت موتور بازي سازيش رو براي دانلود نتونستم پيدا كنم لطفا در صورت امكان راهنمايي كنيد.

miladigs
04-12-2009, 14:02

از اینجا میتونید دانلود کنید.

drlearn.org
04-12-2009, 14:38
دکتر جان آموزش رو دیدم خیلی آسون و خوب بود .... اون که روشی که من بلد بود باید فایلهای INI رو رو ادیت می کردی کلی داستان داشت!!!!!!!!

خب خدا روشکر:20:
البته این روش یک ضعف داره که شاید روش شما نداشته باشه
آخر کارمعلوم میشه که امکان هدف گیری وجود نداره و موس قفل هست
خود کسی هم که آموزش میده راهش رو پیدا نکرده و 100% راهی هست

راستی این Masterin Unreal Technoly ویرایش جدیدش کی میاد؟
چون کتاب پر ایراده!

miladigs
04-12-2009, 16:53
کسی اینجا در مورد unrealscript می دونه؟در مورد کدنویسییش میگم.اینکه مثلا وقتی من کلیدی رو فشار دادم کاراکتر حرکت کنه.

Vahid67
04-12-2009, 23:52
خب خدا روشکر:20:
البته این روش یک ضعف داره که شاید روش شما نداشته باشه
آخر کارمعلوم میشه که امکان هدف گیری وجود نداره و موس قفل هست
خود کسی هم که آموزش میده راهش رو پیدا نکرده و 100% راهی هست

راستی این Masterin Unreal Technoly ویرایش جدیدش کی میاد؟
چون کتاب پر ایراده!

میشه هدف گیریش رو درست کرد ...
شما این کتاب رو ترجمه شده دارید یا ارجینال هستش؟؟؟؟؟

Bs_panzer
05-12-2009, 00:05
ایرانی ها اینقدر بازیه درپیت میسازن

اول بیان از این موتور ها استفاده کنن بعد برن کلی سرمایه گذاری کنن برای ساخت موتور های در حد سال 2002 !

3dmax
05-12-2009, 00:40
زبان برنامه نویسیش شباهت زیادی به C++ داره

miladigs
05-12-2009, 08:50
زبان برنامه نویسیش شباهت زیادی به C++ داره

اینو میدونم عزیزم.مسلما باید همینطور باشه.من دارم میگم در مورد کدنویسیه unrealscript.چون در مورد تمام قسمتهای UDk اموزش هست.به غیر از اسکریپت.که مشکل عمده همه تازه واردهای udk هست.

به نظر من اول روی اسکریپتش وقت بزارین.ممنون.

smaeel
05-12-2009, 18:56
از اقايان كسي كتاب الكترونيكي كه در مورد اسكريپت نويسي بازي باشه چيزي سراغ داره يا نه؟:19:

Vahid67
05-12-2009, 19:39
از اقايان كسي كتاب الكترونيكي كه در مورد اسكريپت نويسي بازي باشه چيزي سراغ داره يا نه؟:19:

من یه کتاب توی آمازون دیدم زده بود 37 دلار اسمش هم Unreal Scripting یا همچین چیزی بود برای موتور Unreal

miladigs
05-12-2009, 20:06
من یه کتاب توی آمازون دیدم زده بود 37 دلار اسمش هم Unreal Scripting یا همچین چیزی بود برای موتور Unreal

این کتاب هنوز release نشده.22 دسامبر release میشه.کسی اطلاعاتی در مورد اسکریپت داره لطفا بگه.

Vahid67
05-12-2009, 23:02
این کتاب هنوز release نشده.22 دسامبر release میشه.کسی اطلاعاتی در مورد اسکریپت داره لطفا بگه.

شما کدوم کتاب رو میگی یه لینک بدید ببینم من اینو میگم ...

drlearn.org
06-12-2009, 09:31
میشه هدف گیریش رو درست کرد ...
شما این کتاب رو ترجمه شده دارید یا ارجینال هستش؟؟؟؟؟

کتاب اورجینال هست به همه توصیه می کنم
ازش استفاده کنن + قیلمهای اموزشی هم واقعا کامل هست
و سیر تا پیاز رو توضیح میده!

در مورد اسکریپت هم یک سرچی می کنم
ببینم چی پیدا میشه

NINJA0098
06-12-2009, 11:08
سلام
لطفا نحوه ی ساخت بازی سوم شخص و ساخت دمو با استفاده از موتور آنریل رو تو بازی توضیح بدین

Vahid67
06-12-2009, 11:10
کتاب اورجینال هست به همه توصیه می کنم
ازش استفاده کنن + قیلمهای اموزشی هم واقعا کامل هست
و سیر تا پیاز رو توضیح میده!

در مورد اسکریپت هم یک سرچی می کنم
ببینم چی پیدا میشه

من کتاب جلدهای 1و2و3 رو به یکی از اقوام میخوام بگم برام بفرسته اگه تو ایران هستش دیگه به اونا زحمت ندم؟؟؟؟؟

Vahid67
06-12-2009, 11:11
سلام
لطفا نحوه ی ساخت بازی سوم شخص و ساخت دمو با استفاده از موتور آنریل رو تو بازی توضیح بدین

توی صفحه قبل آموزش سوم شخص بصورت تصویری هست.... ساخت دمو منظورتون همون فیلم های داخل بازی هست؟؟؟؟

NINJA0098
06-12-2009, 11:20
توی صفحه قبل آموزش سوم شخص بصورت تصویری هست.... ساخت دمو منظورتون همون فیلم های داخل بازی هست؟؟؟؟
بله همون فیلم هایی که بین مراحل یا اواسط مرحله ها پخش میشه

miladigs
06-12-2009, 11:53
من کتاب جلدهای 1و2و3 رو به یکی از اقوام میخوام بگم برام بفرسته اگه تو ایران هستش دیگه به اونا زحمت ندم؟؟؟؟؟

کتابهای 1و2 توی نت هست برای دانلود ام 3 هنوز realease نشده.

Vahid67
06-12-2009, 12:45

فعلاً که آموزشی براش ندیدم ولی اگه دیدم حتماً میزارم....

smaeel
06-12-2009, 12:50
اقا وحيد پس اموزش سوم چي شد چون اموزش هاي اول و دومت براي تازه كاري مثل من واقعا مفيد بود.

smaeel
06-12-2009, 13:02
:10:راستي اقا وحيد اگه امكان داشته باشه اي بوكي چيزي در مورد برنامه نويسي بازي ها لينك كنيد

miladigs
06-12-2009, 13:08

یکسری اموزش ویدیویی هست.udk یه ابزاری مخصوص این کار داره که خیلی جالب هست و من اونو خیلی دوست دارم.لینکشو پیدا میکنم واستون میزارم.من خودم دانلودش کدم.اما حجمش زیاده.

smaeel
06-12-2009, 13:11
راستي اقا ميلاد شما اي بوكي چيزي در مورد اسكريپت نويسي بازي در اختيار نداريد.:11::35:

miladigs
06-12-2009, 13:14
شما کدوم کتاب رو میگی یه لینک بدید ببینم من اینو میگم ...

این کتاب رو من دانلود کردم.قدیمیه.2006 هستش.من اینو میگم:

ممنون.

smaeel
06-12-2009, 13:19
اقا ميلاد روش دانلود اين لينك چطوريه چون تا جايي كه من اطلاع دارم اگه اشتباه نباشه نمي تونيم از امازون خريد كنيم

miladigs
06-12-2009, 13:21
راستي اقا ميلاد شما اي بوكي چيزي در مورد اسكريپت نويسي بازي در اختيار نداريد.:11::35:

من خیلی سرچ کردم.اما چیزی که به در بخوره و اصولی توضیح بده پیدا نکردم.از بزرگترین مشکلات udk همین آموزش اسکرسپتش هست.که اکثر کاربران فروم udk ازش می نالن.اما یه کتاب هست که 22 دسامبر میاد بیرون.اما اینو باید بگم که اسکریپت udk شی گرایی کامل هست.باید مفاهیم رو بدونید تا بتونید باهاش کار کنید.
در خود udk محیطی برای اسکریپت نویسیش نیست.باید از ابزاری مثل nFRINGLE استفاده کنید.البته از notepad هم میتونید.البته udk یه زبان برنامه نویسیه بصری هم داره به نام unrealkismet که خیلی به درد می خوره و خوبه.اگه چیزی پیذا کردم می فرستم.

smaeel
06-12-2009, 13:22
واقعا ازت ممنون اقا ميلاد

miladigs
06-12-2009, 13:22
اقا ميلاد روش دانلود اين لينك چطوريه چون تا جايي كه من اطلاع دارم اگه اشتباه نباشه نمي تونيم از امازون خريد كنيم

کدوم لینک؟

smaeel
06-12-2009, 13:25
اخرين لينكي كه گذاشتي

NINJA0098
06-12-2009, 13:27
یکسری اموزش ویدیویی هست.udk یه ابزاری مخصوص این کار داره که خیلی جالب هست و من اونو خیلی دوست دارم.لینکشو پیدا میکنم واستون میزارم.من خودم دانلودش کدم.اما حجمش زیاده.
پس كو...؟؟؟؟:23:

smaeel
06-12-2009, 13:28
منظورم اين لينكهURL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

NINJA0098
06-12-2009, 13:42
من يه صفحه پيدا كردم كه جالبه ميزارم ببينيد شايد بدردتون خورد

فكر ميكنم آموزشايي كه ترجمه ميكنين هم همينا باشن
:9::goatee:

smaeel
06-12-2009, 13:47
اقا نينجا واقعا ازت ممنونم:40::7:

NINJA0098
06-12-2009, 13:51
اينم لينك چند تا آموزش تصويري
User Interface: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Simple Level: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Lighting: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Geometry Mode: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Kismet: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Materials: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Terrain: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Fractured Static Meshes: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Sounds: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Particles: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Fluid Surfaces: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Physics: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Crowds: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Cinematics: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
UI Scenes: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Top-down Game Type: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه كسي بتونه اين آموزشا رو بصورت فايل پي دي اف بسازه بقيه هم ميتونن ازش استفاده كنن چون حجمش زياده:10:

miladigs
06-12-2009, 13:56
پس كو...؟؟؟؟:23:

گفتم لینکشو پیدا می کنم میزارم.چشم.

miladigs
06-12-2009, 13:57
منظورم اين لينكهURL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

کتابهایی که توی امازون هست رو نمیشه دانلود کرد.در ضمن این کتاب 22 دسامبر میاد بیرون.موفق باشی.

NINJA0098
06-12-2009, 13:58
گفتم لینکشو پیدا می کنم میزارم.چشم.
همينايي كه من گذاشتم نبود؟:15:

miladigs
06-12-2009, 14:02
بله همینا بود نینجای عزیز.ممنون.در ضمن این یه آموزش مقدماتی از اسکریپ هست.به درد می خوره.

NINJA0098
06-12-2009, 14:04
اينم يه لينك ديگه كه آموزشاشم :
getting started - 10 lessons
intro to unreal ED - 35 lessons
kismet - 5 lessons
materials - 7 lessons
matinee - 9 lessons
particles - 9 lessons
level construction - 15 lessons
البته حجمش خيلي خيلي زياده(gb 4.3) :18:
امشب دانلود ميكنم اگه بتونم تيكه تيكه ميزارم:3:
اينم لينك دانلودش

miladigs
06-12-2009, 14:06
این یه لینکی هست در مورد کتاب UnrealScript Game Programming All in One .که همه افرادی که اونو خریداری کردن ازش ناراضی هستن.شما هم یه نگاهی بکنید.

این کتاب در واقع برای افرادی هست که هیچ چیزی از برنامه نویسی نمی دونن.

NINJA0098
06-12-2009, 14:22
منم يه لينك كم حجم پيدا كردم:25: كه مثل اينكه آموزش تصويري توشه حجمشم هست 71.8 mb
به نظرم از قبلي بهتره :happy:
لينك دانلود:

miladigs
06-12-2009, 14:27

این لینک آموزش میده که چطوری یه استخر قابل شنا را به راحتی در udk ایجاد کنید.جالبه.

miladigs
06-12-2009, 14:28
منم يه لينك كم حجم پيدا كردم:25: كه مثل اينكه آموزش تصويري توشه حجمشم هست 71.8 mb
به نظرم از قبلي بهتره :happy:
لينك دانلود:

اسماعیل جان این اموزش نیست.این داراییهای اموزش هاست.مثل MAP,CHARACTER,.....

NINJA0098
06-12-2009, 14:33
اسماعیل جان این اموزش نیست.این داراییهای اموزش هاست.مثل MAP,CHARACTER,.....
من نينجام اسماعيل نيستم:13:
خودم دانلود نكردم ولي فكر كردم آموزشه!!!:43:
دارايي يعني چي؟

miladigs
06-12-2009, 14:48
شرمنده نینجا.دارایی یعنی تمامه چیزهایی که توی یک level وجود داره.مثل:کاراکتر.مش و....

Vahid67
06-12-2009, 17:36
اقا وحيد پس اموزش سوم چي شد چون اموزش هاي اول و دومت براي تازه كاري مثل من واقعا مفيد بود.

والا در حال تکمیل یه مپ هستم که دو تا اتاق معمولی داره و یه اتاق بزرگتر میخوام اوناها رو تکمیل کنم بعدش سعی میکنم بخش های مختلف اون رو برای آموزش بزارم:40:

Vahid67
06-12-2009, 17:50
اينم يه لينك ديگه كه آموزشاشم :
getting started - 10 lessons
intro to unreal ED - 35 lessons
kismet - 5 lessons
materials - 7 lessons
matinee - 9 lessons
particles - 9 lessons
level construction - 15 lessons
البته حجمش خيلي خيلي زياده(gb 4.3) :18:
امشب دانلود ميكنم اگه بتونم تيكه تيكه ميزارم:3:
اينم لينك دانلودش

من اینو صفحات اول تاپیک گذاشته بودم تورنته و فایلش هیچ Seed و Peer نداره

smaeel
06-12-2009, 18:17
عزيزاي دل واقعاً نور باران كردين انجمن رو ازتون واقعا تشكر مي كنم.البته شرمنده كه من چيزي تو چنته ندارم چون يه تازه كارم.:45:

n340
07-12-2009, 16:43
اقا چکار کنیم
این موتور ارزش سرمایه و وقت داره یا نه

miladigs
07-12-2009, 18:31
اقا چکار کنیم
این موتور ارزش سرمایه و وقت داره یا نه

این انجین انعطاف کمی داره و بیشتر به درد ساخت بازیهای FPS می خوره.برای ساخت بازی با این انجین باید گروه بزرگی باشید.چون تولزهای زیاددی داره.برای برنامه نویسیش منبع خوبی وجود نداره.البته من چند وقتی که روش کار کردم یه چیزهایی ازش فهمیدم و یه چیزهایی نوشتم.در ضمن اخر کار باید 25 در صد از سود رو به EPIC بدید.البته اگه فروش بیشتر از 5000$ شد.این انجین منظورم UDK تفاوتهایی با UNREAL داره.من پیشنهاد می کنم یه سری به انجین unity3d.com , UNIGINE.com بزنید.در مورد unigine واقعا حیرت زده میشید به خاطر گرافیکش.اطلاعات دیگه ای خواستید بگید تا بگم.موفق باشید.

drlearn.org
07-12-2009, 23:14
این انجین انعطاف کمی داره و بیشتر به درد ساخت بازیهای FPS می خوره.برای ساخت بازی با این انجین باید گروه بزرگی باشید.چون تولزهای زیاددی داره.برای برنامه نویسیش منبع خوبی وجود نداره.البته من چند وقتی که روش کار کردم یه چیزهایی ازش فهمیدم و یه چیزهایی نوشتم.در ضمن اخر کار باید 25 در صد از سود رو به EPIC بدید.البته اگه فروش بیشتر از 5000$ شد.این انجین منظورم UDK تفاوتهایی با UNREAL داره.من پیشنهاد می کنم یه سری به انجین unity3d.com , UNIGINE.com بزنید.در مورد unigine واقعا حیرت زده میشید به خاطر گرافیکش.اطلاعات دیگه ای خواستید بگید تا بگم.موفق باشید.

فکر می کنم کمی زود نظر دادین.الان مثل اینه که یک فیل رو تو تاریکی تشخیص بدیم
هرکس برداشت خودش رو داره
این رو هم تکرار کنم که شما هر سبکی خواستین می تونید بسازید!
و سبک های مختلف مثل اول شخص، سوم شخص،استراتژیک رو ادغام کنید

اون فایل 4GB هم آموزش های سایت برنامه هست.البته تو خود سایت کم حجم تره:46:

n340
07-12-2009, 23:19
اول که ما تو ایران به 5 میلیون فروشش نمی رسه
اگه کسی هم بخواد بسازه مثله تبیان خودش میده سوم چندتا منبع پیدا کردم

Mastering Unreal Technology, Volume II: Advanced Level Design Concepts with Unreal Engine 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] el_design_concepts_with_unreal_engine.120224.html)

n340
07-12-2009, 23:21
Unreal Development Kit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Course Tec. (12-2006) | PDF | 304 pages | 1598633465 | 8.42Mb(rar)

drlearn.org
08-12-2009, 02:41
کسی می دونه چطور باید exe گرفت؟
تو نت که چیزی پیدا نکردم
اگه کسی چیزی میدونه بگه
---
در مورد کتاب Mastering unreal technology
هم بگم که نسخه اول چیزهایی مثل کار با دکمه ها
و ساخت مراحل ساده رو میگه.
کتاب 2 که n340 معرفی کردن در مورد برنامه نویسی ،متریال
صدا،انیمیشن و... هست که حالت تکمیلی داره

m_basij
08-12-2009, 10:59
با سلام به دوستان گرامی. من زیاد تو این سایت فعالیت ندارم. باید بگم که Mastering unreal technology چند جلد هست . بله اموزشش مقدماتی هست . ولی باید بگم که فکر نکنم شما تا اون را نخونید به خیلی از امکانات پنهانش پی ببرید. با ان حال می خواهم بگم که تالار تخصصی این انجین دو روز پیش در سایت iran-rose.ir شروع به فعالیت کرده. این جور که فهمیدم. سایته می خواهد فقط روی این موتور فعالیت کنه و فعالیت جانبی نداشته باشه.
با این حال اگه کسی می تونه منا در ترجمه کتاب Mastering unreal technology یاری بده بگه. دمتون گرم.

drlearn.org
08-12-2009, 12:23
پست شما رو تو سایت پشین دیزاینرز دیدم
سایتی هم که معرفی کردین فعلا که چیز زیادی معرفی نکرده
امیدوارم در آینده مطالب بیشتری تو سایت قرار بده

miladigs
08-12-2009, 12:32
فکر می کنم کمی زود نظر دادین.الان مثل اینه که یک فیل رو تو تاریکی تشخیص بدیم
هرکس برداشت خودش رو داره
این رو هم تکرار کنم که شما هر سبکی خواستین می تونید بسازید!
و سبک های مختلف مثل اول شخص، سوم شخص،استراتژیک رو ادغام کنید

اون فایل 4GB هم آموزش های سایت برنامه هست.البته تو خود سایت کم حجم تره:46:

با سلام.
این تنها برداشت من نیست.من بیشتر از 1 ماهه هر روز به مدت تقریا 10 ساعت روی این انجین کار کردم.در مقایسه با یونیتی.ودر فروم های مختلفی و افراد مختلف صحبت کردم.افرادی که واقعا درگیر بازی سازی هستن.(خودم هم همینطور).

بله-با این انجین میشه هر بازیی ساخت.اما باید کلاسها و کدها شو بنویسید.اگه یه نگاهی به بازیهایی که با unreal ساختن بندازید میبینید که 95% بازیهای FPS , 3RDهستن.و در ضمن در unreal شما سورس رو دارید.ولی در UDK خیر.و در ضمن جامعه برنامه نویس این انجین کمه.شما می تونید اولین بازیی که با UDK ساخته شده که گروه نسبتا بزرگی هم هستن رو ببینید در سایت udk.com به نام ٌWHIZZEL.

من خودم هم از طرفدارهای این انجین هستم اما کار با این انجین گروه بزرگی می خواد مگر نه در قدرتش هیچ شکی نیست.مخصوصا گرافیک.

miladigs
08-12-2009, 12:36
[quote=n340;4469633]اول که ما تو ایران به 5 میلیون فروشش نمی رسه
اگه کسی هم بخواد بسازه مثله تبیان خودش میده سوم چندتا منبع پیدا کردم

Mastering Unreal Technology, Volume II: Advanced Level Design Concepts with Unreal Engine 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] el_design_concepts_with_unreal_engine.120224.html)

مطمین باشید اگه کار خوب ارایه بدید و مخصوصا تبلیغات خوب داشته باشید بیشتر از این حرفها داره.

miladigs
08-12-2009, 12:39
کسی می دونه چطور باید exe گرفت؟
تو نت که چیزی پیدا نکردم
اگه کسی چیزی میدونه بگه
---
در مورد کتاب Mastering unreal technology
هم بگم که نسخه اول چیزهایی مثل کار با دکمه ها
و ساخت مراحل ساده رو میگه.
کتاب 2 که n340 معرفی کردن در مورد برنامه نویسی ،متریال
صدا،انیمیشن و... هست که حالت تکمیلی داره

باید در این مسیر \UDK\UDK-2009-11\Binarie فایل UnrealFrontend.exe را اجرا کنید و بازیتون رو پکیج کنید.

Vahid67
08-12-2009, 17:52
خوب دوستان ببخشید آموزش سوم کمی دیر شد سرم خیلی شلوغه یه مپ خیلی بزرگ دارم طراحی میکنم ولی امروز آموزش سوم رو هم آماده کردم امیدوارم که خوب باشه ...

drlearn.org
08-12-2009, 23:29
باید در این مسیر \UDK\UDK-2009-11\Binarie فایل UnrealFrontend.exe را اجرا کنید و بازیتون رو پکیج کنید.

ممنونم ولی ارور میده که بازی کوکد نشده؟
میشه قدم به قدم بگین؟

Vahid67
09-12-2009, 00:38
از این به بعد آموزشها در پست سوم تاپیک قرار میگیرند :40::40::11::11:

Moh3en_DDD
09-12-2009, 01:15
سلام

پست اول ویرایش شد
پست های بعدی هم یکم ویرایش شد
اسم تاپیکم عوض شد ( اگه نویسنده ش می خواد اسمش یه چیز دیگه باشه یه PM بهم بده )
تاپیکم استیکی شد

smaeel
09-12-2009, 08:50
اقا وحيد واقعا از زحماتي كه واسه تاپيك مي كشي ازت مم:11:نون:10::40:

NINJA0098
09-12-2009, 09:23
میشه یه مقدار در مورد این سایتا توضیح بدین آخه به نظر خوب میان:9:

smaeel
09-12-2009, 15:27
راستش من موتور رو دانلود و نصب كردم ولي موقع اجرا خطا مي ده.

mohsen_gh1991
09-12-2009, 19:44
سلام
برای کار با این نرم افزار باید برنامه نویسی هم بلد باشیم؟
2)یک کاربر معمولی هم میتونه با این نرم افزار کار کنه؟(یعنی بازی بسازه)
3)کیفیت بازیهای این موتور چطوره؟

Moh3en_DDD
09-12-2009, 19:46
سلام

1 - بله ، البته برنامه نویسی مخصوص به خودشو داره
2- بله ، چرا نتونه . ولی باید روش خیلی وقت صرف کنی تا دستت بیاد چی به چیه
3- در حد بازی های تجاری ! ( نمونه بازی های ساخته شده رو توی پست 4 قرار دادم ) !

miladigs
10-12-2009, 11:24
میشه یه مقدار در مورد این سایتا توضیح بدین آخه به نظر خوب میان:9:

در مورد کدوم سایتها؟بگید تا توضیح بدم.

miladigs
10-12-2009, 11:27
سلام

لطفا پستهای قبلی رو مطالعه کنید.من چندین بار در موردش توضیح دادم.

NINJA0098
10-12-2009, 15:25
در مورد کدوم سایتها؟بگید تا توضیح بدم.
unigine.com رو میگم ممنون میشم یه توضیحی راجع بهش بدین
دانلودش رایگانه؟:20:

miladigs
11-12-2009, 11:45
unigine.com رو میگم ممنون میشم یه توضیحی راجع بهش بدین
دانلودش رایگانه؟:20:

خیر.رایگان نیست.از دایرکت ایکس 10 و 11 استفاده میکنه.برای همین گرافیک خوبی داره.من پیشنهاد میکنم سراغ انجین یونیتی برید.unity3d.com این بهتره.4 پلت فرم را ساپورت میکنه.وب ÷لیر داره.3 زبان برنامه نویسی داره.و خیلی چیزهای دیگه.حتما به سایتش یه سرس بزنید.در ضمن چهارمین انجین دنیاست.توی یه سایت خوندم.

NINJA0098
11-12-2009, 12:19
خیر.رایگان نیست.از دایرکت ایکس 10 و 11 استفاده میکنه.برای همین گرافیک خوبی داره.من پیشنهاد میکنم سراغ انجین یونیتی برید.unity3d.com این بهتره.4 پلت فرم را ساپورت میکنه.وب ÷لیر داره.3 زبان برنامه نویسی داره.و خیلی چیزهای دیگه.حتما به سایتش یه سرس بزنید.در ضمن چهارمین انجین دنیاست.توی یه سایت خوندم.
خوب مجانیه یا باید بخریمش
آموزش کار با هاش توهمون سایت هست؟میشهآموزشاشو دریافت کرد؟

Amir_Amir_Amir
11-12-2009, 13:30
ببخشید که سوالمو اینجا میپرسم...
لینک دانلود یونیتی رو دارید ؟
فول ورژنش باشه.

miladigs
11-12-2009, 14:10
خوب مجانیه یا باید بخریمش
آموزش کار با هاش توهمون سایت هست؟میشهآموزشاشو دریافت کرد؟اگه تو سایتش رو یه نگاه بندازی همه چیز رو متوجه میشی عزیز.

miladigs
11-12-2009, 14:13
ببخشید که سوالمو اینجا میپرسم...
لینک دانلود یونیتی رو دارید ؟
فول ورژنش باشه.

شما میتونید یونیتی رو از خود سایتش دانلود کنید.نسخه indie مجانی هستش.و نسخه pro سی روزه.نسخه 2.6 که اخرین ورژن هست کرک نداره.اما بزای 2.5 کرک هست.البته 2.6 خیلی تفاوتها داره.موفق باشید.

M.Mehrazin
11-12-2009, 14:18
ببخشید یه سوال داشتم
با این موتور یه نفر به تنهایی می تونه یه بازی سوم شخص سطح متوسط بسازه؟
اگه نمیتونه بهترین موتور موجود برای این کار که میشه تهیه کرد چیه؟

miladigs
11-12-2009, 14:24
من نمیدونم چرا پستهام ارسال نمیشه!!!!!

miladigs
11-12-2009, 15:33
ببخشید یه سوال داشتم
با این موتور یه نفر به تنهایی می تونه یه بازی سوم شخص سطح متوسط بسازه؟
اگه نمیتونه بهترین موتور موجود برای این کار که میشه تهیه کرد چیه؟

اگه منظورتون یونیتی هست بله میتونید.هر چند هیچ وقت فراموش نکنید که بازی سازی یه کار گروهی هستش.

M.Mehrazin
11-12-2009, 16:34
خیلی ممنون
بله منم قبول دارم که بازیسازی یه کار گروهیه فقط خواستم که اگه گروهی تشکیل نشد لنگ نمونم
البته منظورم از <این موتور> udk بود

akam512
11-12-2009, 20:37
از کجا میشه یونیتی و آنرآل اینجین رو خرید؟ ما که نمی تونیم دانلود کنیم!

Amir_Amir_Amir
11-12-2009, 21:17
اگه میشه لینک دانلود جدیدترین ورژن و کرک شده یونیتی رو بدارید .
باحال ترین ورژنش باشه دیگه !!!(کرکشم باید بدی!)

miladigs
12-12-2009, 10:12
اگه میشه لینک دانلود جدیدترین ورژن و کرک شده یونیتی رو بدارید .
باحال ترین ورژنش باشه دیگه !!!(کرکشم باید بدی!)

باحالترین ورژنش یعنی 2.6 کرک نداره.فقط 2.5 کرک داره که تفاوتهای زیادی با 2.6 داره.من پیشنهاد میکنم که از 2.6 استفاده کنید.می تونید از سایتش دانلود کنید.و به صورت 30 روزه استفاده کنید.یا از نسخه indie به صورت دایم استفاده کنید که یه کمی امکاناتش کمتره.موفق باشید.

miladigs
12-12-2009, 10:17
خیلی ممنون
بله منم قبول دارم که بازیسازی یه کار گروهیه فقط خواستم که اگه گروهی تشکیل نشد لنگ نمونم
البته منظورم از <این موتور> udk بود

بستگی داره بخواهید چه بازیی بسازید.اگه بازییه تجاری می خواهید بسازید باید گروه تشکیل بدید.:10:
با udk هم من پیشنهاد می کنم حتما یه سری به سایتش بزن.چند تا بازی چند گروه مستقل باهاش ساختن.اونها رو ببین.

البته تمام اینها بستکی داره که هدفت چی باشه.یه بازییه خوب حتما نباید همه چیز رو داشته باشه.باید توش خلاقیت باشه.موفق باشید.

miladigs
12-12-2009, 10:21
از کجا میشه یونیتی و آنرآل اینجین رو خرید؟ ما که نمی تونیم دانلود کنیم!

عزیز دل برادر این رو من نمیدونم.من همه رو دانلود کردم.اموزشهای زیادی از udk دانلود کردم.اموزش های ویدیویی.اما خوب الان باهاشون کار نمی کنم.موفق باشید.

NINJA0098
13-12-2009, 13:06
کسی میتونه آموزش ساخت دمو رو توی بازی بزاره یا لینک آموزش بده راستش من پیدا نکردم ممنون میشم:11:
راستی این آموزشای تصویری که سایتای مختلف میزارن حجمشونم بالاست رو تا حالا کسی دانلود کرده من هرسری تا نصفشون که میرم قطع میشه
مثلا
User Interface: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

miladigs
13-12-2009, 19:57
من بعظی ها رو دانلود کردم.با ئانلود منجر دانلود کن.

Vahid67
14-12-2009, 23:47
کسی میتونه آموزش ساخت دمو رو توی بازی بزاره یا لینک آموزش بده راستش من پیدا نکردم ممنون میشم:11:
راستی این آموزشای تصویری که سایتای مختلف میزارن حجمشونم بالاست رو تا حالا کسی دانلود کرده من هرسری تا نصفشون که میرم قطع میشه
مثلا

سلام
من این روشی رو که بهتون میگم ر تست نکردم ولی به احتمال زیاد جواب میده برید توی Kismet و از قسمت New Action و بخش Crowd یه گزینه داره به نام Play Agent Animation من خودم کلیپی با فرمت Bink نداشتم که تستش کنم ولی به احتمال زیاد جواب بده اگه نداد یه کلیپ با فرمت bink برام لینک بدید تا اگه تونستم روششو پیدا کنم

NINJA0098
16-12-2009, 15:11
کسی میتونه لینک دانلود کتاب مربوط به همین موتور رو بزاره

miladigs
16-12-2009, 18:01
کدوم کتابش رو می خواهی؟

NINJA0098
17-12-2009, 13:26
کدوم کتابش رو می خواهی؟

یه کتاب ( pdfبهتره ) که موضوعات کلی رو یاد بده پولی هم باشه اشکال نداره
لینک دانلود یا خرید میخوام که دانلودش کنم نه اینکه برام بفرستنش
ممنون میشم

Vahid67
17-12-2009, 14:53
یک ریلیز جدید هم از برنامه اومد....:18:

miladigs
17-12-2009, 15:09
یه کتاب ( pdfبهتره ) که موضوعات کلی رو یاد بده پولی هم باشه اشکال نداره
لینک دانلود یا خرید میخوام که دانلودش کنم نه اینکه برام بفرستنش
ممنون میشم

تویه سایت امازون 3 تا کتاب هست.می تونی اونها رو یه نگاهی بکنی.البته پولی هست.و قابل دانلود نیست.نسخه چاپی رو پست می کنه.البته می تونی همین کتابها رو توی سایت safari نسخه قابل دانلودش رو پیدا کنی.اما باید عضو بشی و پول بدی.این کار بهتره.

NINJA0098
17-12-2009, 18:10
تویه سایت امازون 3 تا کتاب هست.می تونی اونها رو یه نگاهی بکنی.البته پولی هست.و قابل دانلود نیست.نسخه چاپی رو پست می کنه.البته می تونی همین کتابها رو توی سایت safari نسخه قابل دانلودش رو پیدا کنی.اما باید عضو بشی و پول بدی.این کار بهتره.
قربون دستت در مورد اين safari يه نموره توضيح بده:45: اصلا ادرس كاملشو بكو:20:

NINJA0098
17-12-2009, 18:13
یک ریلیز جدید هم از برنامه اومد....:18:

اصلا اين جديده فرقي داره؟دانلود كنم؟ارزششو داره؟
درضمن اقا وحيد اموزش جديد كو؟

miladigs
17-12-2009, 18:47
نینجای عزیز یکم سرچ کنی بد نیست.

miladigs
17-12-2009, 18:57
این هم لینکه safari.این جا می تونی پول بدی و عضو بشی و کتابها رو تا مدتی به صورت انلاین بخونی و دانلود کنی.

موفق باشی.

Vahid67
17-12-2009, 23:46
اصلا اين جديده فرقي داره؟دانلود كنم؟ارزششو داره؟
درضمن اقا وحيد اموزش جديد كو؟

بله توی موارد آپدیتش خیلی موارد خوبی نوشته بود .... اسمش هم December Release هست...

puvinax
18-12-2009, 15:31
با سلام

به به میبینم که همه UDK کارن ! ممنون از Vahid67 عزیز بابت آموزشها
بله نسخه دسامبر یه شاهکار چرا چون :

من الآن کل پست ها رو خوندم جالب بود در مورد EXE هم بله میشه راهکار داره یه آموزش برای راه اندازی اولیه UDK هست که باید سرچ کنی، من همون ماه نوامبر تمام این شک و تردید هایی که دوستان مطرح می کنند رو پیگیری کردم که جواب خیلی از سوالاتم منجر به یقین شد که این موتور کامل و بی نظیره و همه نوع سبکی رو پشتیبانی میکنه شاهد این مورد هم لیست بازی های ساخته شده با موتور آنریل هست که در ویکیپدیا موجوده،در ضمن UDK حداقل به ما امکان میده که با به روز ترین امکانات صنعت گیم کار کنیم و آشنا بشیم.

فعلا اومدن پلاگین ActorX برای مایا 2010 و اضافه شدن ویژگی نام آشنای Global Illumination بهترین خبر برای منه

با آرزوی موفقیت برای دوستان :20:

Vahid67
18-12-2009, 19:33
با سلام

به به میبینم که همه UDK کارن ! ممنون از Vahid67 عزیز بابت آموزشها
بله نسخه دسامبر یه شاهکار چرا چون :

من الآن کل پست ها رو خوندم جالب بود در مورد EXE هم بله میشه راهکار داره یه آموزش برای راه اندازی اولیه UDK هست که باید سرچ کنی، من همون ماه نوامبر تمام این شک و تردید هایی که دوستان مطرح می کنند رو پیگیری کردم که جواب خیلی از سوالاتم منجر به یقین شد که این موتور کامل و بی نظیره و همه نوع سبکی رو پشتیبانی میکنه شاهد این مورد هم لیست بازی های ساخته شده با موتور آنریل هست که در ویکیپدیا موجوده،در ضمن UDK حداقل به ما امکان میده که با به روز ترین امکانات صنعت گیم کار کنیم و آشنا بشیم.

فعلا اومدن پلاگین ActorX برای مایا 2010 و اضافه شدن ویژگی نام آشنای Global Illumination بهترین خبر برای منه

با آرزوی موفقیت برای دوستان :20:

خیلی ممنون از شما این موتور خیلی جا داره تا شناخته بشه امیدوارم تا شما هم یکی از کاربران فعال تاپیک باشید....
بزودی سعی میکنم آموزش ساخت فایل EXE رو آماده کنم ....:40::40:

puvinax
18-12-2009, 22:16
خیلی ممنون از شما این موتور خیلی جا داره تا شناخته بشه امیدوارم تا شما هم یکی از کاربران فعال تاپیک باشید....
بزودی سعی میکنم آموزش ساخت فایل EXE رو آماده کنم ....:40::40:

ممنون، منم با نظر شما موافقم ، در حال حاضر دارم روش کار میکنم ، نمیتونم مدعی دانش خاصی در این مورد باشم اما اگر عمری بود و توانایی ای در خدمتیم.

اینم یک آموزش فوق العاده ساده اما مفید برای ساخت مدل در مایا و بهره گیری در موتور آنریل هست البته به زبان انگلیسی. (شاید مفید واقع بشه)

NINJA0098
19-12-2009, 12:04
سلام دوباره
ميشه يه بازي ساده يه نفر بسازه و upload كنه؟ ميخوام كيفيت بازي شما رو ببينم جطوره و با مال خودم مقايسه كنم ؟ :10:

miladigs
19-12-2009, 18:02
ساخت بازیه یه نفره توی udk زیاد کار نداره.چون همه چیز اماده هست و فقط باید شما مپ رو بسازید.مگر اینکه کد ها رو تغییر بدید که این خودش کار میبره.موفق باشید.

Vahid67
19-12-2009, 18:49
سلام دوباره
ميشه يه بازي ساده يه نفر بسازه و upload كنه؟ ميخوام كيفيت بازي شما رو ببينم جطوره و با مال خودم مقايسه كنم ؟ :10:

شما با UDK ساختید؟؟؟؟؟ چندتا شات بزارید....

miladigs
19-12-2009, 19:24
من یه چیزایی درست کردم.البته الان نه.1.5 ماه پیش.چون الان دیگه باهاش کار نمیکنم.اگه پیدا کنم حتما میزارم..البته از نظر نور پردازی و بافت کامل نیست.

NINJA0098
21-12-2009, 18:51
سلام بر برادر وحيد
اكه ميشه آموزش بعدي رو درمورد ساخت محيط باز با جزييات زياد و نور بردازي خورشيد و ماه رو ياد بدي دعات ميكنيم:27:

NINJA0098
21-12-2009, 18:57
من یه چیزایی درست کردم.البته الان نه.1.5 ماه پیش.چون الان دیگه باهاش کار نمیکنم.اگه پیدا کنم حتما میزارم..البته از نظر نور پردازی و بافت کامل نیست.

قربون دستت اكه بزاري ممنون ميشم:10:

pat.mat71
23-12-2009, 18:07
بچه ها حواستون هست 2 روزه تاپیک خوابیده ها!!! بابا آموزشها رو ادامه بدین دیگه

NINJA0098
23-12-2009, 18:16
آقایون و خانوما کسی آخرین نسخه ی این نرم افزارو دانلود کرده؟
من وقتی میخوام نصب کنم مرحله ی نصب net. میگه باید 56 مگ دانلود کنه منم جدیدا بیشتر از 25 مگ در روز نمیتونم دانلود کنم(مشکل آی اس پی) کسی میدونه چیکار باید بکنم؟؟؟:41:

NINJA0098
23-12-2009, 18:20
بچه ها حواستون هست 2 روزه تاپیک خوابیده ها!!! بابا آموزشها رو ادامه بدین دیگه
راست میگه دیگه
تو مجله ی بازی رایانه چند وقتیه که داره ue3 رو آموزش میده اگه میخواین و اشکال نداره اونارو پی دی اف کنم و بزارم:20:

NINJA0098
23-12-2009, 18:26
ممنون، منم با نظر شما موافقم ، در حال حاضر دارم روش کار میکنم ، نمیتونم مدعی دانش خاصی در این مورد باشم اما اگر عمری بود و توانایی ای در خدمتیم.

خدای نکرده برای شما عمری باقی نبود که دیگه نیومدید ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!1:25:
محرم و به همتون تسلیت میگم

NINJA0098
23-12-2009, 18:30
بابا کسی دیگه نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::19:

Vahid67
23-12-2009, 19:35
داستان این مجله چیه؟؟؟؟؟ مجلش اینترنتیه یا بیرون میفروشن؟؟؟؟؟ آموزشاش چطوره؟؟؟ چی آموزش میده؟؟؟

miladigs
23-12-2009, 21:27
این مجله اینترنتی نیست.توی دکه های روزنامه فروشی ها به فروش می رسه.مجلش بعضی وقتها خوبه.

pat.mat71
24-12-2009, 10:55
تورو به هرچی میپرستین آموزشهارو ادامه بدین!!!! مخصوصا شما آقا وحید

n340
26-12-2009, 18:23
دوستان من تصمیم گرفتم یک مرحله یک بازی رو بسازم شما پایه اید
کمک می کنید

pat.mat71
26-12-2009, 18:36
چرا که نه؟!!!! یا علی! من که حاظرم:20:

n340
26-12-2009, 23:25
از دوستان کی تاحالا مپ ساخته
من خودم چندتا اتاق و راهرو ساختم
کی تاحالا به محیط اسکریبت وارد شده

می خوام شخصیتمو از هیولا به انسان تغییر بدم

NINJA0098
29-12-2009, 10:29
بابا اینجا خیلی خوابیده
کسی نمی خواد یه آموزشی چیز جدیدی بزاره ؟؟؟؟؟
در ضمن چیزکسی نمیتونه مشکل منو حل کنه؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه نصب آخرین ریلیز udk نیاز داره حتما دانلود کنه کاریش نمیشه کرد؟؟؟؟؟
حد اقل بشه کم کم (20 مگ) دانلود کرد
کمکککککککککککککککک
:19::19::19::19::19::19::19:

NINJA0098
29-12-2009, 11:23
کسی میتونه بگه که میشه تو یه مپ وقتی کاراکتر به جاهای مشخصی رسید یه دمو رو ببینه ؟
حتما دمو باید .bik باشه؟
چطور دمو با پسوند bik بسازیم ؟
نرم افزاری معرفی کنید که فایلای ویدیویی رو به پسوند bik تغییر بده
ممنون میشم :40:

pat.mat71
29-12-2009, 13:25
آموزششششششششششششششش:41::41:

NINJA0098
30-12-2009, 15:47
پس کوشین اگه نمیاین بگید که ما اینقدر خودمونو الاف نکنیم
adsl من تموم شد ولی باز دارم با 56 میام و امتحانم دارم اون وقت شما حتی یه جواب نمیدید که مثلا نمیتونم بیام:13::13::13:

n340
30-12-2009, 17:24
پس کوشین اگه نمیاین بگید که ما اینقدر خودمونو الاف نکنیم
adsl من تموم شد ولی باز دارم با 56 میام و امتحانم دارم اون وقت شما حتی یه جواب نمیدید که مثلا نمیتونم بیام:13::13::13:

امتحانات شروع شده
بزا یکمک بابا
چه عجله ای

ehsan_wwe
30-12-2009, 17:53
ايول بابا مگه شما ها نمي تونين دوتا چيز كشف كنين :angry: بابا هرچي كه ياد گرفتينو شما هم اموزش بدين :angry:
چرا فقط مصرف كننده ايد !
من 14 روز از ياد گرفتن گيم ميكرم نگذشت كه يك كتاب نوشتم :angry:
شما ها ديگه چه موجودايي هستين !

NINJA0098
31-12-2009, 11:54
ايول بابا مگه شما ها نمي تونين دوتا چيز كشف كنين :angry: بابا هرچي كه ياد گرفتينو شما هم اموزش بدين :angry:
چرا فقط مصرف كننده ايد !

دمت گرمه دیگه
بنده چند تا مطلب آموزشی که تونستم گذاشتم تو پستای قبلی یه نیگا بنداز (همچینم مصرف کننده نیستم)
بعدشم تو اینجا هر دو روز یه بار که باید یه آموزش باشه نه؟؟؟؟؟؟؟:45:

Moh3en_DDD
31-12-2009, 12:08
سلام

آموزش های ویدئوییش رو دیدید تو سایت biz3d ?
همه چیشا مفصلا توضیح داده .

NINJA0098
31-12-2009, 12:09
این یه لیست از آموزش این نرم افزاره
اینارو نمیزارم چون میدونم اکثرتون دارین چیز جدیدیم زیاد پیدا نکردم
گیم میکرم همه جا میشه آموزششو پیدا کرد ولی ue3 جدیده پس آموزششم کمه
ماهم موجود زیاد خاصی نیستیم فکر کنم آدمیم:47::angry:

sam & snake
31-12-2009, 13:19
سخته بابا اينا چيه ديگه؟!
بريد سراغ گيم ميکر :دي
----------------
براي ساخت بازي باهاش بايد تيم باشيم يا دونفره يا تک نفره هم ميشه بازي ساخت؟!

ehsan_wwe
31-12-2009, 16:52
نقل قول:
نوشته شده توسط ehsan_wwe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چرا فقط مصرف كننده ايد !

دمت گرمه دیگه
بنده چند تا مطلب آموزشی که تونستم گذاشتم تو پستای قبلی یه نیگا بنداز (همچینم مصرف کننده نیستم)
بعدشم تو اینجا هر دو روز یه بار که باید یه آموزش باشه نه؟؟؟؟؟؟؟

اصلا منظورم تو نبودي به دل نگير :40: اما اينم بدون اوني كه داره اموزش ميزاره داره لطف ميكنه پولي هم نميگيره كه بخاد هر دو روز يك اموزش بياره شدت زياد شدن اموزش ها بر ميگرده به خلوتي سر اعضا ..

iload
01-01-2010, 06:41
سلام

چه خبر اینجا ؟! بابا بی خیال :46: فکر نمیکنید کار تک نفره رو این موتور خیلی سخت ؟!

NINJA0098
02-01-2010, 15:53
سلام

چه خبر اینجا ؟! بابا بی خیال :46: فکر نمیکنید کار تک نفره رو این موتور خیلی سخت ؟!
ما همه داریم با هم این موتورو یاد میگیریم (باکمک هم) اگه خواستیم چیزی بسازیم حتما همه باهم میسازیم
یعنی متحد میشیم مثل این پایینیا:
:10::10::10::10::10::10::10::10:

Moh3en_DDD
07-01-2010, 11:01
مثله خیلی دیگه از موتورا .
هرکی یه چیزا بفهمه به بقیه بگه کم کم همه چیز هاشو یاد میگیریم با هم !

FeiniX
18-01-2010, 12:32
دوستان با یه بد بختی بزرگ برخورد کردم در هنگام نصب .نت میخواد و برای نصبش میخواد به نت متصل شه! ما هم میگیم گور پدرش وصل بشه میره واسه دانلود .نت که بازم رقصش میگیره و اذیت میکنه! هی تا 10 مگابایت و این حدودا میره و بر میگرده اول اعصاب واسمون نذاشته !!! سه روز داشتیم دانلود میکردیم حالا خاک ریخته شد سرش!!!
فقط میدونید رایگان بودن این موتور یعنی چی؟؟؟ یعنی رایگان بودن بهترین (من میگم بهترین لطفن هی گیر ندین!) موتور این موتور برای همه ی سبکها بازی ازش هست از قبیل پلت فرمینگ اکشن اول و سوم شخص حتی در همین اواخر از یک بازی هم با گرافیک سل شید ازش دیدیم (منظورم بازی سرزمین های مرزی هست)
ولی تو رو خدا کمکم کنید و بگید چه خاکی بریزم سر این قضیه.

NINJA0098
18-01-2010, 15:31
سلام به همگی
امتحانام تموم شد (بهم تبریک بگید) واقعا سخت بود(:wac:) ولی تموم شد:8:
حالا یه هفته ای وقت دارم تا چند تا آموزش باحال بزارم
شما که اینجارو ول کردید(:jealous:) .تو این مدت چیزی یاد نگرفتین که بزارین؟؟
من تا چهار پنج رو ز دیگه که wireless ام وصل بشه چند تا آموزش توپ میارم
قربون همتون که تایپیکو ول کردین :13:
منتظرم باشید:3::7::33:

Vahid67
18-01-2010, 15:35
خوش بحالت نینجا امتحانات من از فردا شروع میشه دقیقاً فردا اولیشه!!!!!!!
دانشگاه ما این ترم نمیدونم چرا اینقدر دیر شروع کرد!!!!!!!

NINJA0098
18-01-2010, 15:36
راستی من یه مشکل تو نصب این udk داشتم گفتم بزارم اگه کسی مثل من مشکل داشت حلش کنه(چی گفتم:rolleye:)
اگه موقع نصب نرم افزار رفت تو نصب .net و خواست دانلود کنه و بعد نصب نشد ...
مشکل از ویندوز ه من 7 نصب کردم راحت توش نصب شد بدون مشکل

NINJA0098
18-01-2010, 15:38
خوش بحالت نینجا امتحانات من از فردا شروع میشه دقیقاً فردا اولیشه!!!!!!!
دانشگاه ما این ترم نمیدونم چرا اینقدر دیر شروع کرد!!!!!!!
خدا بهت صبر بده:41::37:

NINJA0098
18-01-2010, 15:44
وحید میدونی چجوری میشه پلاگین udk رو واسه 3ds max گرفت؟
نوشته بود اعضا میتونن داشته باشن حالا ما چجوری اعضا شیم؟

Vahid67
18-01-2010, 15:49
وحید میدونی چجوری میشه پلاگین udk رو واسه 3ds max گرفت؟
نوشته بود اعضا میتونن داشته باشن حالا ما چجوری اعضا شیم؟

کجا نوشته بود؟؟؟؟ من الان یه ماهی هست این برنامه رو باز نکردم بدلیل مشغله کاری , حالا هم که امتحاناتم شروع شده ایشالا بعد امتحانات دوباره کار با نرم افزار رو شروع میکنم....

Amir_Amir_Amir
18-01-2010, 17:33
کدوم پلاگین رو ؟!
اگه همون اکسپورته از اینجا میتونی واسه همه برنامه ها رو بگیری :

FeiniX
18-01-2010, 18:45
ببخشید دوستان این قضیه ی .نت نمیشه یه کاری کرد تویه xp هم کار کرد باهاش؟؟
من الان یه لینک تویه نت پیدا کردم زده بود دانلود .نت و دانلودش کردم حدود 250 مگ هست به نظرتون این رو دانلود کنم همه چی حله یا نه >>؟؟؟<<
بهم یگید دانلودش کنم یا نه!

ممنون.

Amir_Amir_Amir
18-01-2010, 19:43
آره بابا شما .Net 3.5 Sp1 رو نصب کن خودم تضمین میکنم اجرا بشه ، چون خودمم دارم روی Xp Sp3 میارمش .
Windows 7 چون خودش .net 4 رو داره ، واسه همینه که دیگه اون رو نمی خوادش .

FeiniX
19-01-2010, 12:48
دوستان میشه بعد از هر 20-30 پستی (اسپمی) که میدید یه دور تمام آموزش ها رو دوباره بزارید؟؟
الان من 6 دور پیج ها رو دور کردم اعصابم به هم ریخت!
بعدش یه سوال داشتم! میگید که این موتور اصلی نیست پس چیه؟؟ بعدش اگر این انجین اصلی کل حجمش فقط 600 مگ هست؟؟
یعنی 700000 دلار که برای این موتور میدادن فقط برای همین 600 مگ بود؟؟ بعدشم یه چیز دیگه با این برنامه فقط برای ژانر اول شخص میشه دیزاین کرد یا برای بقیه ی ژانر ها هم میشه همچین کاری کرد؟؟(منظورم علاوه بر اکشن یقیه ی ژانرهاست مثله ادونچر و حتی مسابقه ای و ...)

FeiniX
19-01-2010, 13:07
دوستان میشه بعد از هر 20-30 پستی (اسپمی) که میدید یه دور تمام آموزش ها رو دوباره بزارید؟؟
بعدش یه سوال داشتم! میگید که این موتور اصلی نیست پس چیه؟؟ بعدش اگر این انجین اصلی کل حجمش فقط 600 مگ هست؟؟
یعنی 700000 دلار که برای این موتور میدادن فقط برای همین 600 مگ بود؟؟ بعدشم یه چیز دیگه با این برنامه فقط برای ژانر اول شخص میشه دیزاین کرد یا برای بقیه ی ژانر ها هم میشه همچین کاری کرد؟؟(منظورم علاوه بر اکشن یقیه ی ژانرهاست مثله ادونچر و حتی مسابقه ای و ...)

Reza Azimy_RW
19-01-2010, 18:50
یعنی 700000 دلار که برای این موتور میدادن فقط برای همین 600 مگ بود؟؟ بعدشم یه چیز دیگه با این برنامه فقط برای ژانر اول شخص میشه دیزاین کرد یا برای بقیه ی ژانر ها هم میشه همچین کاری کرد؟؟(منظورم علاوه بر اکشن یقیه ی ژانرهاست مثله ادونچر و حتی مسابقه ای و ...)همه سبکی میشه ساخت
قیمت یه چیزی چه ربطی به حجمش داره ؟! :39::27:

FeiniX
19-01-2010, 22:06
به هر حال گفتم کیلویی هم باشه باس بیشتر از این حرف و حدیث ها باشه!
ولی در کل ازتون خواهش میکنم یه ذره آموزش ها رو از مبتدی شروع کنید و کارهای کلی رو یاد بدید نه اینکه مثلا رویه یه پروژه ی خاص (دقیقا همون کری که تا الان کردید)

FeiniX
21-01-2010, 09:35
مثله اینکه کسی دیگه طرف این موتور نمیره !!! ها؟
خیلی وقته که این تاپیک یه پست جدید هم نداشته.!!!!!
لطفا همکار کنید!!
من 3 ساعت دیگه دانلود کنم .نت رو گرفتم و تموم شده.

Prince_ of _Persia
21-01-2010, 20:33
دوستان پیشنهاد می کنم برای کارهای مستقل از unity استفاده کنید که هم راحتتر هست هم آموزش بیشتری داره و هم اینکه ساپورت بیشتری داره. این انجین آنریل بدرد کارهای تیمی می خوره و یادگیری و ساخت بازی باهاش خیلی طول می کشه. این رو به عنوان کسی که 6 سال تو این عرصه کار کرده و موتورهای مختلف رو امتحان کرده دارم بهتون می گم. انتخاب با خودتونه.

pclord
22-01-2010, 23:42
یه مجموعه آموزشی کامل برای ساخت بازی در موتور قدرتمند Unreal Engine 3

Unreal Development Kit Complete Video Tutorial Pack | 3.8 GB

UDK is Unreal Engine 3 – the complete professional development framework. All the tools you need to create great games, advanced visualizations and detailed 3D simulations. The best tools in the industry are in your hands.

Lessons:
1 Getting Started with UDK
2 Unreal Terrain Basics
3 Fracture Tutorial
4 Fluid Surface Actor Tutorial
5 Cloth Basics with UDK
6 CrowdSystem Tutorial
7 SpeedTree to UDK Basics
8 Exporting Static Mesh's From 3ds Max to UDK
9 Geometry Mode Basics
10 Ladders and Jump Pads
11 Introduction to Matinee
12 Exporting Static Mesh's From Blender to Unreal Development Kit
13 Swimming in the Unreal Development Kit
14 Russian tutorial
15 UnrealScripting tutorial+nFringeSetup(for VisualStudio)
16 Mastering Unreal® Technology, Volume I Introduction to Level Design with Unreal® Engine 3
17 Micahpharoh tutorials

1. HotFile.com:

2. Filefactory.com:

iload
24-01-2010, 09:29
دوستان پیشنهاد می کنم برای کارهای مستقل از unity استفاده کنید که هم راحتتر هست هم آموزش بیشتری داره و هم اینکه ساپورت بیشتری داره. این انجین آنریل بدرد کارهای تیمی می خوره و یادگیری و ساخت بازی باهاش خیلی طول می کشه. این رو به عنوان کسی که 6 سال تو این عرصه کار کرده و موتورهای مختلف رو امتحان کرده دارم بهتون می گم. انتخاب با خودتونه.

Prince_ of _Persia کاملا درست میگن من تغرییبا تمام انجیم ها رو تست کردم و به نظرم تنهایی یا با یه گروه کوچیک نمیشه با انریل بازی ساخت . کار میبره ، اول که ریختمش فکر کردم آسونه ولی رفتم تو سایتش در موردش خوندم آموزش هاش رو خوندم و علت این که ساخت بازی خیلی زمان می بره رو درک کردم چون شما باید 3 ، 4 سال رو این اینجین کارکنی . یه چیزی تو مایه های تریدی مکس که با مدت کم حرفه ای نمیشی ! :10:

iload
24-01-2010, 09:31
یه مجموعه آموزشی کامل برای ساخت بازی در موتور قدرتمند Unreal Engine 3

Unreal Development Kit Complete Video Tutorial Pack | 3.8 GB

UDK is Unreal Engine 3 – the complete professional development framework. All the tools you need to create great games, advanced visualizations and detailed 3D simulations. The best tools in the industry are in your hands.

Lessons:
1 Getting Started with UDK
2 Unreal Terrain Basics
3 Fracture Tutorial
4 Fluid Surface Actor Tutorial
5 Cloth Basics with UDK
6 CrowdSystem Tutorial
7 SpeedTree to UDK Basics
8 Exporting Static Mesh's From 3ds Max to UDK
9 Geometry Mode Basics
10 Ladders and Jump Pads
11 Introduction to Matinee
12 Exporting Static Mesh's From Blender to Unreal Development Kit
13 Swimming in the Unreal Development Kit
14 Russian tutorial
15 UnrealScripting tutorial+nFringeSetup(for VisualStudio)
16 Mastering Unreal® Technology, Volume I Introduction to Level Design with Unreal® Engine 3
17 Micahpharoh tutorials

1. HotFile.com:

2. Filefactory.com:

این آموزش ها تو سایت خودش هم هست . سایت udk

darklord_8
24-01-2010, 13:36
سلام دوستان
موقع نصب این ارور میاد
کسی میتونه کمک کنه؟

FeiniX
24-01-2010, 19:59
ببخشید دوستان من حتی یک لایت هم نمیتونم build کنم مشکل کجاست تا یک لایت میذارم و رویه built میزنم همینجوری ثانیه هاش میره و میره حتی یه بار ولش کردم تا 20 دقیقه هم رفت ولی حتی 1 درصذ هم پیشرفت نکرد !!!! به نظرتون میشکل از کجاس؟ منکه نمیدونم چش هست! به نظرم مشکل از سیستم کامپیوترم هست ! اینطور نیست؟

shadow_x95
24-01-2010, 23:20
تو سايت كه بتا 2 نداره !!!

NINJA0098
24-01-2010, 23:30
سلام به همه من آموزشارو ساختم فردا ميزارم
آقا فنيكس بايد اول يه نور بزاري بعد تو build ‎قسمت lighting ‎رو بزني و تيكlightmass ‎رو برداري وبسازي تا ساخته بشه

NINJA0098
24-01-2010, 23:51
اكه راه بالا جواب نداد همه ي اشياي محيط رو انتخاب كن و تو build ‎روي allpath ‎كليك كن تا همه ساخته بشن

NINJA0098
24-01-2010, 23:57
يه موضوع مهم
هركي هر جيز جديد ياد كرفت به صورت pdf ‎ياword ‎بزاره تا همه زودتر اين موتورو ياد بكيريم (هرجيز جديد)

NINJA0098
25-01-2010, 00:09
سلام دوستان
موقع نصب این ارور میاد
کسی میتونه کمک کنه؟

احتمالا نرم افزار بد دانلود شده اكه آنتي ويروس داري موقع نصب غير فعالش كن
اكه از روي سيدي نصب ميكني حتما سيدي روتميز كن

Vahid67
25-01-2010, 00:16
ارورش مربوط به netframework. هستش

NINJA0098
25-01-2010, 00:23
Prince_ of _Persia کاملا درست میگن من تغرییبا تمام انجیم ها رو تست کردم و به نظرم تنهایی یا با یه گروه کوچیک نمیشه با انریل بازی ساخت . کار میبره ، اول که ریختمش فکر کردم آسونه ولی رفتم تو سایتش در موردش خوندم آموزش هاش رو خوندم و علت این که ساخت بازی خیلی زمان می بره رو درک کردم چون شما باید 3 ، 4 سال رو این اینجین کارکنی . یه چیزی تو مایه های تریدی مکس که با مدت کم حرفه ای نمیشی ! :10:

بله درسته اما اكه فروم نشاط اولشو بيدا كنه شك نكنيدظرف دو يا نهايتا سه ماه مي تونيد تو اين موتور بازي خيلي بزرك تر ازty بسازيدuni

NINJA0098
25-01-2010, 00:28
سلام بر برادر وحيد نبردت با ديو بزرك به كجا رسيد)امتحان(
كي دوباره آموزشارو شروع ميكني:46:

Vahid67
25-01-2010, 10:58
اخوی تازه امروز نصفه میشه این هفته کولاکه هر روز خدا امتحان دارم!!!!

NINJA0098
25-01-2010, 14:31
خوب در نبود وحید و دیگران که هیچی نمیزارن من در نهایت آموزشارو آماده کردم و نتمم راه افتاد منتظر آموزشای بیشتر باشید
فقط یه مشکلی هست که این فایلا با نرم افزار open office ساختم اگه کسی میتونه اونا رو تبدیل کنه به یه چیز دیگه
شرمنده من فعلا هیچ نرم افزاری نداشتم که تبدیل کنم office هم نداشتم یه نفر به جام تبدیل کنه و بزاره
بازم شرمنده:46::11:

NINJA0098
25-01-2010, 14:49
راستی رمز یادم رفت اگه رمز خواست اینه:0123456789
بازم میگم یه نفر به جام تبدیل کنه و بزاره
شرمنده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ...:43::43::43::43::43::43::blush::blush:

shadow_x95
26-01-2010, 08:20
unreal beta 2 ساخت سال 2009 هست چه ربطي به unreal 2010 داره؟

NINJA0098
26-01-2010, 11:37
کسی مبدل open office به پی دی اف نداره؟؟؟؟؟؟؟:19:

NINJA0098
26-01-2010, 13:19
بچه ها سلام دوباره با یه پیشنهاد عالی برای شما که میخواید این موتورو یاد بگیرید
این آدرس واسه یه سایت خوبه که داره کتابو ترجمه میکنه (آموزش udk مال epic)
حتما عضو بشید و درخواست بدید تا تعداد به حد قابل قبولی برسه و ترجمه کنن اونوقت بشینین و یاد بگیرید
آدرس:
حتما عضو بشین و درخواست بدین

Ebrahim_Khoii
27-01-2010, 00:56
با سلام. من تازه عضو شده ام. یکسوال دارم:
آیا اگه بریم کلاس سی++ میتونیم تو بازی سازی ازش استفاده کنیم؟ منظورم کلاس های درسش است.:20:

Ebrahim_Khoii
27-01-2010, 01:19
نینجا جان
آموزشات حرف ندارن
از زحماتت ممنون
حتما ادامه بده :8:

ehsan_wwe
27-01-2010, 16:28
پر اسپم كردين اينجا رو ......... بسه ديگه

FeiniX
27-01-2010, 20:52
بر خر مگس معرکه ... :21::25::whistle:
آقا نینجا این آموزشات رو چطوری میشه باز کرد؟؟؟

NINJA0098
28-01-2010, 12:37
با سلام. من تازه عضو شده ام. یکسوال دارم:
آیا اگه بریم کلاس سی++ میتونیم تو بازی سازی ازش استفاده کنیم؟ منظورم کلاس های درسش است.:20:

بله میتونید اما پیشنهاد میکنم حتما از طریق آموزشای توی نت آموزشاتونو کامل تر کنید چون اینطوری خیلی سطح یادگیری تون بالا میره

NINJA0098
28-01-2010, 12:42
بر خر مگس معرکه ... :21::25::whistle:
آقا نینجا این آموزشات رو چطوری میشه باز کرد؟؟؟
گفتم که اینا openoffice هستند باید نرم افزار openoffice رو نصب کنید یا توی بخش درخواست نرم افزار یه نرم افزار برای تبدیلشون به pdf یا هرچیز دیگه پیداکنید
دیگه آموزشارو به صورت pdf میزارم:46: