PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا ورژن منتشر شده به نام windows 7 ultimate n 22 October ویرایش Final می باشد ؟

Mahdi_Moosavi
08-11-2009, 20:31
سلام دوستان ..

من دیروز آخرین ورژن منتشر شده Windows 7 Ultimate رو با مشخصات زیر دانلود کردم :

File Name: en_windows_7_ultimate_n_x86_dvd_x16-13640.iso
Date Posted (UTC): 10/22/2009 8:48:48 AM
ISO/CRC: EE19F2DA
SHA1: 5DF8CDCA9A3289D53468836ABA204FE2937E86AB

حجم فایل ISO این ورژن که بنده دانلود کردم دقیقا "2176408KB " هست .

امروز که با نرم افزار Everest مشخصات ویندوز رو چک می کردم به نکته جالبی برخوردم ! ملاحضه بفرمایید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من به عنوان نسخه Final این ویندوز رو دانلود کردم ! الان مشکلی وجود نداره ؟

مشکل دیگه ای هم که من باهاش مواجهم اینه که Windows Experience Index در این ویندوز کار نمیکنه و به سیستم من Rate نمیده ! در همون ابتدای تست Error میده به این شکل :

بنده آخرین ورژن درایور ها سخت افزاری رو هم نصب کردم !

نظر بقیه دوستان در این مورد چیه ؟ آیا بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند ؟

H.Operator
09-11-2009, 00:56
مهدی جان مشکلی نداره شما آپدیتش کن ویندوز رو چند تا فایل رو دانلود میکنه بعد میشه فینال همین(حالا چرا نسخه اروپایی رو دانلود کردی)
در مورد اون قسمت امتیاز دهی هم اکثرآ بچه ها این مشکلو داشتن فکر کنم به خاطر شنایایی نکردن دقیق سخت افزار باشه:13:

Mr.Vahid
09-11-2009, 10:18
در مورد اون قسمت امتیازدهی یه کاری کردم درست شد اخه مال منم اینجوری بود

من وقتی یک برنامه مولتی مدیا نصب کردم درست شد!

peymankameli
09-11-2009, 18:47
سلام دوستان ..

من دیروز آخرین ورژن منتشر شده Windows 7 Ultimate رو با مشخصات زیر دانلود کردم :

File Name: en_windows_7_ultimate_n_x86_dvd_x16-13640.iso
Date Posted (UTC): 10/22/2009 8:48:48 AM
ISO/CRC: EE19F2DA
SHA1: 5DF8CDCA9A3289D53468836ABA204FE2937E86AB

حجم فایل ISO این ورژن که بنده دانلود کردم دقیقا "2176408KB " هست .

امروز که با نرم افزار Everest مشخصات ویندوز رو چک می کردم به نکته جالبی برخوردم ! ملاحضه بفرمایید :

من به عنوان نسخه Final این ویندوز رو دانلود کردم ! الان مشکلی وجود نداره ؟

مشکل دیگه ای هم که من باهاش مواجهم اینه که Windows Experience Index در این ویندوز کار نمیکنه و به سیستم من Rate نمیده ! در همون ابتدای تست Error میده به این شکل :

بنده آخرین ورژن درایور ها سخت افزاری رو هم نصب کردم !

نظر بقیه دوستان در این مورد چیه ؟ آیا بقیه دوستان هم همین مشکل رو دارند ؟

من روي چندتا ويندوز امتحان كردم همشونو rtm ميزنه منظورم ويستا وxp هست///

Open-Source
09-11-2009, 21:04
حل مشکل:

من مشکل قسمت System Rating رو توی Windows 7 Ultimate N رو که 22 اکتبر برای کاربران اروپایی منتشر شد رو فهمیدم.

از اونجا که روی این ویندوز Windows Media Player نصب نیست در نتیجه Dll های مورد نیاز برای MultiMedia روی سیستم وجود ندارد به همین دلیل در قسمت Rating به Multi-Media گیر میده مثل این عکس:

من نصخه RTM رو نصب کردم تا هم مدیا پلیر داشته باشم هم Dll های اونو.
آخه اکثر پلیرها مثل JetAudio-Classic و... نیاز به Dll های مدیا پلیر دارند.

مخلص کلوم:
برای رفع این مشکل شما باید یکی از دو کار زیر رو انجام بدید:
1.ویندوز RTM رو نصب کنید(بهتر است).
2.باید Media Feature Pack for Windows 7 N and Windows 7 KN از مایکروسافت بگیرید و نصب کنید(پیشنهاد نمیشه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahdi_Moosavi
09-11-2009, 21:55

مخلص کلوم:
2.باید Media Feature Pack for Windows 7 N and Windows 7 KN از مایکروسافت بگیرید و نصب کنید(پیشنهاد نمیشه):
کد:
کد:

مرسی .

این فایل آپدیت 270MB رو هم دانلود و نصب کردم . قبلا همون اول تست Error می داد . الان بعد از گذشت 60% از مراحل تست یه Error دیگه میده !

این عکسش :

saeedn70
09-11-2009, 22:02
مرسی .

این فایل آپدیت 270MB رو هم دانلود و نصب کردم . قبلا همون اول تست Error می داد . الان بعد از گذشت 60% از مراحل تست یه Error دیگه میده !

این عکسش :

دوستان اشتباه می کنید من ویندوز 7 فیت=نال نهایی 32 بیتی رو که دالود کردم با ویندوز مدیا پلیر 415 بو اگه یادم باشه با آخرن آپدیتهای مایکروسافت که تا به همین دقیقه آپدیته آپدیته ویندوز.

ولی به سیستم منم rate نمیده ....

نمیدونم مشکل 7 نهایی چیه که هم اروپاییش ریت نمیده هم نهایی جهانی البته به بعضی سیستمها.

ولی مهم نیست اصلا مهم نیست . هیچ تاثیری نداره .تو هیچی نداره. خیالت راحت راحت مهدی برو حالشو ببر

ولی یه چیزایی کمکم دستت میاد. یه روز میای daemon تولز رو بریزی می بینی ا باید بری مخصوص ویندوز 7
که فقط تو اینترنت هست دانلود کنی. هر روز برات سوپرایز داره ویندوز 7 آماده باش..

Open-Source
10-11-2009, 18:31
مرسی .

این عکسش :

دوست عزیز همونطور که خودت گفتی مشکل شما با مولتی مدیا حل شد ولی حالا باید درایور هات رو به روز کنی(خصوصا کارت گرافیکت).

موفق باشی.:10:

msabet
10-11-2009, 22:03
سلام

ویندوز من هم windows media player 12 و Internet Explorer 8 رو داره . ولی این مشکل رو داره

Danial_4139
10-11-2009, 23:56
دوستان منم دانلودش کردم ولی مثل اینکه با اون قبلی هیچ فرقی نداره فقط تنها تفاوتی که من دیدم حجم ویندوز قبلی روی دی وی دی حدود 4.5 گیگ بود و این جدیده 2.2 گیگ میشه .

یه راه دیگه هم هست که بفهمید ویندوز همین 22 اکتبری هست ، اونم فعال بودن ویندوز دیفیندر هست که کار می کنه ،حواستون باشه اون ویندوز 7600 قبلیه کار نمی کنه !

ویندوز من مدیا پلیر رو روش داره و Windows Experience Index هم بدون مشکل ریتینگ سیستم رو نمایش میده .

جالبیش هم اینکه که ویندوز به صورت خودکار رجیستر میشه ، یعنی ویندوز که به مرحله نهایی نصب رسید که نام یوزر سیستم رو وارد می کنه بعد از زدن Next یه صفحه داس باز میشه و بعد از 2 دقیقه ویندوز ریست میشه و وقتی بالا میاد رجیستر شده !

در کل غیر از ویندوز دیفیندر که فعال شده با قبلی تفاوتی نداره .

a6l3i
12-11-2009, 23:59
سلام دوستان
من میخوام windows-7 رو دانلود کنم. بعد از اینهمه بحث می فرمائید چه نسخه ایش رو بگیرم تا واسه ولید کردن یا به روز کردنش زیاد به بن بست نخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم اسم ورژن رو کامل بفرمائید تا یه راست برم دنبالش . (اگه لینکش باشه هم چه بهتر !)

همین ورژنی که p30world میفرسته خوبه ( با مشخصات زیر) ؟ اگه خوبه که همین الآن ، آنلاین بخرم. شنبه بیاد دستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

محتویات پکیج Microsoft Windows 7 Ultimate Retail متشکل از چیست ؟

- نسخه نهایی Ultimate N Retail تاریخ 22 اکتبر از ویندوز 7 !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نسخه نهایی Ultimate RTM Final تاریخ 22 جولای ویندوز 7 !

- کرک معتبر با قابلیت آپدیت و به روز رسانی رسمی به همراه آموزش اکتیو کردن ویندوز 7 !

- 7 ساعت آموزش جامع ویندوز 7 از شرکت لیندا Lynda.com Windows 7 Essential Training.

- 13 کتاب الکترونیک مفید آموزشی ویندوز 7 !

- نسخه کامل مطرح ترین نرم افزارهای مالتی مدیا دنیا سازگار با ویندوز 7 برای جایگزینی فقدان Windows Media Player !

Cyberlink PowerDVD 9.0, Corel WinDVD 2010, Cowon JetAudio v7.5, WinAmp Pro v5.5 و مجموعه از بهترین کدک های نرم افزار های پخش صوتی و ویدیویی .

ممنون . . .

Persian_Gun's
13-11-2009, 11:05
سلام دوستان
من میخوام windows-7 رو دانلود کنم. بعد از اینهمه بحث می فرمائید چه نسخه ایش رو بگیرم تا واسه ولید کردن یا به روز کردنش زیاد به بن بست نخورم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم اسم ورژن رو کامل بفرمائید تا یه راست برم دنبالش . (اگه لینکش باشه هم چه بهتر !)

همین ورژنی که p30world میفرسته خوبه ( با مشخصات زیر) ؟ اگه خوبه که همین الآن ، آنلاین بخرم. شنبه بیاد دستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون . . .

سلام...
این لینک فاینال ویندوز 7 هست:

نسخه ی 32 بیتی:

نسخه ی 64 بیتی:

البته میتونی از پی سی ورلد هم بخری...اون هم فاینال هست...

:11::11::11:

Persian_Gun's
13-11-2009, 11:09
دوستان منم دانلودش کردم ولی مثل اینکه با اون قبلی هیچ فرقی نداره فقط تنها تفاوتی که من دیدم حجم ویندوز قبلی روی دی وی دی حدود 4.5 گیگ بود و این جدیده 2.2 گیگ میشه .

یه راه دیگه هم هست که بفهمید ویندوز همین 22 اکتبری هست ، اونم فعال بودن ویندوز دیفیندر هست که کار می کنه ،حواستون باشه اون ویندوز 7600 قبلیه کار نمی کنه !

ویندوز من مدیا پلیر رو روش داره و Windows Experience Index هم بدون مشکل ریتینگ سیستم رو نمایش میده .

جالبیش هم اینکه که ویندوز به صورت خودکار رجیستر میشه ، یعنی ویندوز که به مرحله نهایی نصب رسید که نام یوزر سیستم رو وارد می کنه بعد از زدن Next یه صفحه داس باز میشه و بعد از 2 دقیقه ویندوز ریست میشه و وقتی بالا میاد رجیستر شده !

در کل غیر از ویندوز دیفیندر که فعال شده با قبلی تفاوتی نداره .
شما لطفا" اگه این ویندوز رو دانلود کردی لینک بده...:11:

javad.moloudi
13-11-2009, 15:14
با سلام به همه مهندسین و اساتید آخر کسی این مشکل rating سون را حل نکرد ما که برگشتیم سر ویندوز ویستا فکر می کردیم این سون بهتر از ویندوز ویستا هست اما نه باز به ویستا دیگه این همه دردسر که نداره نسخه بودن مدیا و چه میدونم نسخه اروپایی و نسخه ........

arman665
13-11-2009, 19:37
حل مشکل:

من مشکل قسمت System Rating رو توی Windows 7 Ultimate N رو که 22 اکتبر برای کاربران اروپایی منتشر شد رو فهمیدم.

از اونجا که روی این ویندوز Windows Media Player نصب نیست در نتیجه Dll های مورد نیاز برای MultiMedia روی سیستم وجود ندارد به همین دلیل در قسمت Rating به Multi-Media گیر میده مثل این عکس:

مخلص کلوم:

آیا کسی این رو نصب کرده ببینه مولتی مدیا درست میشه یا نه ؟ چون تو این ویندوز ها مولتی مدیا تعطیله !!! :41:

hesamjm
14-11-2009, 14:49
من دیشب نسخه 64 بیت آپدیت media feature pack رو روی میندوزم نصب کردم- واقعا مدیا پلیر 12 دوست داشتنی شده
در ضمن system rating که خطای فوق(پست قبلی) رو میداد هم برطرف میشه و به سیستم شما نمره میده از 7.9

javad.moloudi
15-11-2009, 23:49
با سلام به دوستان عزیز دوست عزیز پست فوق شما ویندوز سون 64 بیتی را نصب کردید و آن را آبدیت کردید یا نرم افزار خاصی را روی اون نصب کردید خواهشمند است قشنگ تر توضیح دهید تا ما هم بهره ببریم.

saeed774
16-11-2009, 15:37
منم همین مشکل رو داشتم آخرش فهمیدم مشکل از درایور کارت گرافیکم هست . گرافیک من Asus 4890 هست که درایور اونو از خود سایت AMD دانلود کرده بودم که مشکل هم همون بود . درایور رو از سایت Asus برداشتم و نصب کردم که مشکلم حل شد .
البته از نسخه 64 بیتی استفاده میکنم :

اینم امتیازی که بهم داد :

فقط نمیدونم چرا به هاردم که Samsung spin هست امتیاز 5.9 داده فکر کنم این امتیاز با Raid کردن افزایش پیدا کنه .

FarsGolf
16-11-2009, 17:13
من دیشب نسخه 64 بیت آپدیت media feature pack رو روی میندوزم نصب کردم- واقعا مدیا پلیر 12 دوست داشتنی شده
در ضمن system rating که خطای فوق(پست قبلی) رو میداد هم برطرف میشه و به سیستم شما نمره میده از 7.9

یه لینک هم لطف کنید برادر.

hesamjm
17-11-2009, 14:26
با سلام به دوستان عزیز دوست عزیز پست فوق شما ویندوز سون 64 بیتی را نصب کردید و آن را آبدیت کردید یا نرم افزار خاصی را روی اون نصب کردید خواهشمند است قشنگ تر توضیح دهید تا ما هم بهره ببریم.

نرم افزار خاصی نصب نکردم- برای نصب آپدیتهای ویندوز دو راه وجود دارد:
1-windows update که شما ازلیست پیشنهادی اش میتونید آپدیت مورد نظر رو انتخاب کنید تا براتون نصب کنه، محدودیتی که داره اینه که اگه ویندوزتون رو دوبار نصب کنید برای نصب اون آپدیت مجبورید به اینترنت وصل بشین و وقت زیادی بگذارید
2-روش دوم اینه که فایل خام آپدیت مورد نظر رو با دونستن نامش(kbxxxxxx) از ماکروسافت رو سیستمتون دانلود کنید. و بعد از دانلود خودتون نصب کنید، مزیتی که داره اینه که اگه دوباره ویندوز رذو نصب کردید مجبور نیستید دوباره به اینترنت وصل بشین و فایلی رو که دانلود کرده بودین نصب می کنین همین!!!!!!!!!!

Media Feature Pack از مایکروسافت بگیرید و نصب کنید در این صورت اونهایی که نسخه ultimate N دارند هم مدیا پلیر 12 خواهند داشت و هم سیستم ریتینگشان فعال خواهد شد.:
32بیت:

64بیت:

FarsGolf
17-11-2009, 17:32
کمک،من همچنان دارم دنبال یه نسخه 32 بیتی از win7 می گردم که مطمئن باشم فایناله و 22 اکتبر به بعد اومده و محدودیت اروپا رو هم نداره،
اگر کسی یه لینک داره به ماهم بدین لطفا اگر نه آیا می دونید شماره بیلدش چنده که من از سایتهای خارجی بگردم برای دانلود؟

a6l3i
17-11-2009, 22:13
کمک،من همچنان دارم دنبال یه نسخه 32 بیتی از win7 می گردم که مطمئن باشم فایناله و 22 اکتبر به بعد اومده و محدودیت اروپا رو هم نداره،
اگر کسی یه لینک داره به ماهم بدین لطفا اگر نه آیا می دونید شماره بیلدش چنده که من از سایتهای خارجی بگردم برای دانلود؟
دوستمون Persian_Gun`s لطف کردن تو پست #12 لینک هاشو واسه من فرستادن. که فعلا 5 تاشو وقت کردم بگیرم.
کاش نسخه Torrent اش پیدا میشد. هلو دانلودش میکردیم بره پی کارش.

rasoul2005
17-11-2009, 22:43
دوستمون Persian_Gun`s لطف کردن تو پست #12 لینک هاشو واسه من فرستادن. که فعلا 5 تاشو وقت کردم بگیرم.
کاش نسخه Torrent اش پیدا میشد. هلو دانلودش میکردیم بره پی کارش.
لینکا از بین رفته چطوری شما 5 تا فایلشا گرفتید؟

موفق باشید

dashmojtaba
29-11-2009, 04:34
آقا یکیم به داد من برسه !
من این فایله رو کاملو بی نقص دانلود کردم اون آپدیت Media Feature Pack for Windows 7 N and Windows 7 KN رو اما موقع اجرا ارور میده !

dashmojtaba
29-11-2009, 06:15
خودم مشکلو حل کردم دوباره دانلودش کردم اجرا شد گویا با اینکه کامل دانلود شده بود دلش نمیخواست ارور نده!!
میگم خداییش تو مخ این ماکروسافتیا چی کار گذاشتن که این شاهکار فاینالشونو شاهکارتر کردن و مدیاپلیرشو برداشتن تا همه مجبور شن برن از سایت دانلود کنن؟ بدون اون نمیشه حتی ساده ترین فایلای مدیارو مثل wma و wmv اجرا کرد و ... وای به حال اونا که فکر کردن دیگه خیلی کامله این ویندوز! این فاینال عجب فاینالیه بابا !! :2: