PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال 4 اس ام اس رایگان در روز

pd2006
08-11-2009, 17:00
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یکی از بهترین سایت ها در زمینه فرستادن اس.ام.اس ( مسیج ) مجانی در اینترنت میباشد که شما قادر خواهید بود با استفاده از این سایت به تمام کشورهای جهان از جمله افغانستان و ایران اس.ام.اس مجانی بفرستید.
کافی هست تا به آدرس زیر مراجعه کرده و وارد سایت شوید. سپس با کلیک بر روی گزینه Sign Up در سایت عضو شوید. فرم را پر کنید و آدرس ایمیل خود را دقیق وارد کنید. پس از اتمام کار یک ایمیل برای شما فرستاده خواهد شد که حاوی لینکی هست که برای فعال سازی اکانت خود لازم است روی آن کلیک کنید. از این پس میتوانید داخل سایت Wadja.com شده و با کلیک روی گزینه compose یک اس.ام.اس بنویسید و سپس از لیست کشویی به جای گزینه Email گزینه SMS را انتخاب کرده و در قسمت شماره موبایل هم، شماره موبایل کسی را که میخواهید برایش مسیج بفرستید وارد کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
طریقه وارد کردن شماره تلفن به این صورت هست که مثلا اگر میخواهید به هر کشوری مسیج بفرستید باید اول علامت + را بنویسید که این علامت + به جای دو تا صفر اول کد کشور هست و سپس کد کشور را بنویسید. مثلا اگر میخواهید به ایران اس ام اس بفرستید اول شماره تلفن باید اینگونه شروع شود

98 +
و اگر میخواهید به افغانستان مسیج بفرستید اول کد باید به صورت زیر باشد

93 +
سپس بلافاصله شماره موبایل طرف را بدون وارد کردن صفر اول یا دوم شماره وارد کنید.

9370123456789+
حالا کافی هست تا روی گزینه send کلیک کنید تا مسیج شما فرستاده شود. لازم به ذکر است که شما فقط روزی میتوانید 4 مسیج بفرستید و در صورتی که بخواهید اکانت در این سایت خریداری نمایید قادر به فرستادن مسیج بیشتر خواهید بود

b3st.programmer
08-11-2009, 17:22
شماره چطور می یوفته؟؟؟ عوارض جانبی برای شماره موبایل ها نداره؟؟:31: آخه نمی خوام شماره موبایل دوست دخترم پخش شه:13:

RaS0oL.M
08-11-2009, 19:03
این کار واقعا عملیه؟

pd2006
16-11-2009, 00:54
عملی که هست .
واسه آزمایش یه اس ام اس به خودتون بفرستین .
سایتش خارجیه و فکر نکنم شماره gf شما براشون هم باشه عزیز .

befermatooo
16-11-2009, 02:46
این قسمت compose تو کجای سایته ؟

Amin.M.1986
16-12-2009, 17:52
شماره چطور می یوفته؟؟؟ عوارض جانبی برای شماره موبایل ها نداره؟؟:31: آخه نمی خوام شماره موبایل دوست دخترم پخش شه:13:

شما حساب کن که روزی چند تا اس ام اس از این سایت ها فرستاده میشه ... دیگه جای نگرانی نیست.. در ضمن کسی سراغ دختر ایرانی نمیاد.. هرکی اسم ایران رو بشنوه حساب کار دستشه:31:

kiarash3500
25-01-2010, 21:55
Your mobile number is not yet confirmed. To verify your number click here.

میشه در مورد این کمکم کنین؟

mzbay
27-06-2010, 08:54
من که هرچکار کردم نتونستم تو هیچ سایتی اس ام اس رایگان بفرستم:41:

sajad-tnt
28-06-2010, 14:10
من که هرچکار کردم نتونستم تو هیچ سایتی اس ام اس رایگان بفرستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این آدرس مراجعه کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید