PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال کلانتر 3

sinath
08-11-2009, 15:59
مجموعه تلویزیونی "کلانتر 3" به نویسندگی و کارگردانی محسن شاه‌محمدی از 23 آبان‌ماه روزهای شنبه ساعت 22 از شبکه یک پخش می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر، این مجموعه به تهیه‌کنندگی اصغر زائری تهیه شده و در آن ایرج نوذری، فرهاد مهادیان، لیلا موسوی و لیلا ترانه بازیگران ثابت نقش پلیس هستند. عمار تفتی، پویا امینی، صبا کمالی، پرهام امینی، یوسف مرادیان، حمیرا ریاضی، لیلا برخورداری، الیزابت امینی، بهناز جعفری، خاطره حاتمی، ناصر طهماسب و... دیگر بازیگران این پروژه هستند.
عوامل مجموعه 26 قسمتی "کلانتر 3" که به سفارش شبکه یک تهیه شده عبارتند از امیر قربانخانی مدیر تصویربرداری، رضا کنشلو و مسعود دادگری صدابرداران، عزیز روحی طراح گریم، منیره ملکی طراح صحنه و لباس، علی هفته‌ای دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، مریم احمدی منشی صحنه و غلامرضا میرزاصادقی مدیر تولید.

kam2000
13-11-2009, 21:47
سریلش تکراریه

sinath
13-11-2009, 23:34
تکراری نیست
قبلا کلانتر 1و2 پخش شده بود این سری سومش هست.

milad1987
21-11-2009, 23:05
امشب قسمت دومش رو دیدم.به نظرم سریال بدی نمیاد.به خصوص که فرهاد مهادیان توش بازی کرده!!

nil2008
22-11-2009, 17:34
با تشکر از دوست عزیزی که این تاپیکو گذاشته...:11:
قبلا" هر داستانشو تو یکی دو قسمت جمع میکردن ولی مثه اینکه سری جدید سریالی شده؟؟؟:8:

goldenm
25-11-2009, 18:09
این کلانتر سرجوخه هم نیست!

تابناک: در حالی که این روزها، رسانه ملی با پخش مجموعه‌های تلویزیونی جدید قصد جذب حداکثری مخاطبان خود را دارد، تناقض‌های رفتاری و بعضا گفتاری برخی مدیران این سازمان در خروجی‌های ضعیف و گاه بی‌خاصیت، این هدف را نشانه رفته است. در میان مجموعه‌هایی که سیما در حال تبلیغ و یا پخش آن است، سری سوم مجموعه «کلانتر» است که با ضعف‌های شدید ساختاری و محتوایی روبه‌روست، به گونه‌ای که گویی سری نخست این مجموعه، ایرادات به مراتب کمتری داشته است.
بنا بر این گزارش، انتخاب بد بازیگر، نداشتن فیلمنامه قوی، نداشتن کشش داستانی و تعلیق که مختص اینگونه مجموعه‌های داستانی است، در کنار بازی ضعیف بیشتر بازیگران و کارگردانی کاملا غیر حرفه‌ای، باعث شده این مجموعه نتواند نظر مخاطبان و البته نخبگان را تأمین کند.
جالب اینجاست که این مجموعه و مجموعه‌هایی از این دست، به ظاهر با حضور کارشناسان ناجا ساخته و تولید می‌شود، اما گویی، حضور این کارشناسان مانند برخی کارشناسان مذهبی در سریال‌های مناسبتی به صورت غیرحضوری(!) است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مثال، ریتم کند سریال، دیالوگ‌های کاملا بی‌ربط، روابط سرد میان افراد کلانتری، حضور بی‌رنگ و بی‌دلیل افسران زن در گوشه‌ای از کلانتری، پزشکی قانونی غیر واقعی و گاه خنده‌دار، پرونده‌های صاف و اتوکشیده (در حالی که یک پرونده تا رسیدن به دایره جنایی و بازپرسی و بازجویی، بارها و بارها پاراف می‌شود و دستور و مهر می‌خورد و...)، روابط اداری سرد کلانتر و مافوق و... در کنار برخی تصنعات صحنه، از جمله اینکه روی هر میز نامه‌ای با آرم ناجا رو به دوربین دیده می‌شود، نشان می‌دهد سازندگان این مجموعه، حتی برای یک بار هم که شده به یک کلانتری و یا دایره رسیدگی به جرم‌های جنایی نرفته‌اند و در جریان روند رسیدگی به یک پرونده قرار نگرفته‌اند.
این ضعف‌ها در کنار داستان‌های ضعیف و باورنکردنی در کنار نمایش مصنوعی از کلانتری‌ها و آرامش حاکم در این مراکز پر رفت‌وآمد و سخت کاری، نشان از نوعی تظاهر و کم‌کاری تیم سازنده دارد، به گونه‌ای که هم به خادمان زحمتکش ملت در ناجا و هم به مخاطبی که وقت خود را پای تلویزیون می‌گذارد، توهین می‌شود و این در حالی است که سازمان صدا و سیما با هزینه‌های هنگفتی به سفارش و ساخت این مجموعه‌ها دست می‌زند، آن هم به گونه‌ای که هر داستان این مجموعه سه یا چهار بخش است!
گفتنی است، مجموعه کلانتر بارها از سوی منتقدان و حتی خود رسانه ملی نقد شده و قرار بوده ضعف‌های سری‌های پیش در دوره‌های بعدی رفع شود، اما گویا «نظارت» در صداوسیما، تنها به رعایت برخی موارد ظاهری محدود می‌شود و عمق ندارد!

XaniaR_paliz
30-11-2009, 12:49
در کنار تمام ضعفهای گفته شده ، شکم ورقلمبیده ی کلانتر به نظرم بزرگترین ضعف فیلمه ...

درصورتی که همه جای دنیا توی فیلماشون معمولا کلانترها و بازرسها علاوه بر خوشتیپ بودن خوش هیکل هم هستن.....

سری های قبلی بهتر بودن ولی این یکی خیلی خشک و کسل کننده هست...

نه هیجانی و نه معمایی .... فقط اومده یه مجهول تابلووو... توی فیلم گذاشته که هر بچه ای متوجه میشه

B.Spears
01-12-2009, 18:45
این اصغر زائری هم هر چند وقت یک بار یادش میوفته که کلانتر بسازه

..Parsa..
01-12-2009, 19:03
برای مثال، ریتم کند سریال، دیالوگ‌های کاملا بی‌ربط، روابط سرد میان افراد کلانتری، حضور بی‌رنگ و بی‌دلیل افسران زن در گوشه‌ای از کلانتری، پزشکی قانونی غیر واقعی و گاه خنده‌دار، پرونده‌های صاف و اتوکشیده (در حالی که یک پرونده تا رسیدن به دایره جنایی و بازپرسی و بازجویی، بارها و بارها پاراف می‌شود و دستور و مهر می‌خورد و...)، روابط اداری سرد کلانتر و مافوق و... در کنار برخی تصنعات صحنه، از جمله اینکه روی هر میز نامه‌ای با آرم ناجا رو به دوربین دیده می‌شود، نشان می‌دهد سازندگان این مجموعه، حتی برای یک بار هم که شده به یک کلانتری و یا دایره رسیدگی به جرم‌های جنایی نرفته‌اند و در جریان روند رسیدگی به یک پرونده قرار نگرفته‌اند

كاملا موافقم
شكم ايرج نوذري هم كه ديگه . . . :31: :39:
من 1قسمتشو ديدم واقعا از هرچي سرياله ايرانيه زده شدم
آخه من موندم اينا كه بلد نيست از اينجور سريالا درست كنن واسه چي خودشونو خسته ميكنن
ترجيح ميدم سريال فرار از زندان رو 1000 بار ببينم اما ديگه حتي 1قسمت از اين سريال هم نبينم

C0OPeR
01-12-2009, 21:01
توی سریالهای پلیسی ایرانی هیچی کاراگاه علوی نمیشه .
این کلانتر 3 هم که اصلا ارزش نظر دادن رو هم نداره . واقعا اینا به شعور بیننده توهین کردن با این سریال .

sadaf00
01-12-2009, 23:13
به نظر من خیلی سریال هیجانی و قشنگییه

Asalbanoo
02-12-2009, 15:58
سلام
نمی می دونم سازندگان این سریال چی چی تو این نوذری دیدن که از اول چسبیدن بهش و بی خیالش هم نیم شن..هیچی بزی بلد نیست....واه واه...حداقل کاش یخته "ناوارو "می دید خودش...عین یک سیب زمنی پشندی که متحرک باشه

Geronimo_AD
13-12-2009, 13:44
کاراگاه علوی رو هستم باهات...

فکر کن صبحش میان ناوارو رو نشون میدن بعد شب از ما توقع دارن که بشینیم پای سریال پلیسی!! کلانتر!!
این قسمت دخترعموش که افتضاح بود... من اگه فیلم میساختم از این بهتر میساختم!

شکم کلانتر یه چیز دیگه است... یاد اون کارتون معاون کلانتر میفتم...

خیلی خوب آبروی پلیس جنایی رو بردن!

Dark Shine
14-12-2009, 09:16
داستان اولش(دختر عمو)خودش پنج قسمت بود:31:
خیلی کـــــــــــشش میدن.

sadaf00
22-12-2009, 23:16
این دفه گند زدن قسمت دختر عموش که اصلا خوب نبود:41: تمومم نمیکردنش امیدوارم بقیش بهتر باشه:31:

cescjoon
23-12-2009, 09:24
در کنار تمام ضعفهای گفته شده ، شکم ورقلمبیده ی کلانتر به نظرم بزرگترین ضعف فیلمه ...

درصورتی که همه جای دنیا توی فیلماشون معمولا کلانترها و بازرسها علاوه بر خوشتیپ بودن خوش هیکل هم هستن.....

سری های قبلی بهتر بودن ولی این یکی خیلی خشک و کسل کننده هست...

نه هیجانی و نه معمایی .... فقط اومده یه مجهول تابلووو... توی فیلم گذاشته که هر بچه ای متوجه میشه

وای....................
من پوکیدم از این جمله راستی راستی چقدر چاق شده :39:

.:SMS:.
23-12-2009, 13:10
نوذری نه قشنگ بازی میکنه نه خوب حرف میزنه نه هیکل خوبی داره
چیه این شکمو که در آورده
یه رژیم بهش میدادن بعد میاوردنش تو قیلم
بازی بقیه بازیگرا هم به نظرم اصلا خوب نیست

Cutie Girl
02-01-2010, 17:33
اصلا سریال جالب و قشنگی نیست...اون داستان سری اول که واقعا افتضاح بودن خیلی کشش داده بودن.

sepehr_x50
10-01-2010, 00:23
از داستان و اینا بگیرید تا بازیه مصنوعی بازیگران و ...

کلا مزخرفه به تمام معنا. نمیدونم چطور به خودشون اجازه میدند این سریال رو پخش کنند !!

sadaf00
25-01-2010, 19:47
چرا هر قسمتشو انقد کش میدن تمومش کنن بره دیگه

ehsan_iace
03-02-2010, 13:34
کارگردانی و فیلمنامه ضعیف و بازی‌های مصنوعی! و سریال سفارشی همین از آب درمی‌آيد دیگر!

آب هم بستند به سریال!

به نظر من در بین سریال پلیسی سریال دایره تردید مرحوم قویدل قابل باورتر بود!

harrypotter2007
22-04-2010, 13:41
من توی یک قسمتی دیدم که یکی زنش مرده بود یا نمیدونم به قطل رسیده بوده و مرده رفت تو اتاقش و ضبط را روشن کرد و احسان خواجه امیری داشت میخوند که گریه کرد ...

میخواستم اون آهنی که خونده خواجه امیری تو فیلم اسمش ی بود.

Vahid.Mob.14
22-04-2010, 13:55
حالم بد شد. چه قدر مصنوعیه این سریال. هم بازیه بازیگراش و هم جاهای دیگش مثل اون قسمتی که ماشینه آتیش میگرفت. ضایعیش در حد تیم ملی بود.:9::9::9::9::9::9:

nil2008
01-05-2010, 21:41
امشب كه آخر سوتي بود تو اون تيكه اي كه اومدن روي سر جنازه سومين قرباني كه با طناب قرمز خفه شده بود ،پسره همچين خوشگل واسه خودش با ديافراگم بالا و پايين رفته نفس ميگرفت كه نگو...:46:

C0OPeR
01-05-2010, 22:35
من با مشاهده این قسمت فهمیدم که این سریال شاهکاره :دی :27:

بردیا
01-05-2010, 23:09
ماشالله عجب پلیسایی
همه یه خروار شکم دارن
داستاناشون جالبه ولی اصلا پرداخت خوبی نداره

mmiladd
01-05-2010, 23:22
کلا اینا زیاد کیفیت نداره... امیدوارم تیوی بازم شرلوک هلمز نشون بده..!

shahedi
01-05-2010, 23:27
وقتی کارگردان و نویسنده یکی باشه و کسی نباشه جز آقای شامحمدی بهتر از این نمیشه.

کلا قیافه ها و تیپ هایی که توی این سریال هست از ... بدتره راست گفتند گریمور!های صد و سیما بهترین آرایشگران!!!

اما خدایش دختره را پیدا کردن به جناب سرگرد اطلاع می دن اونم بدون هیچ نیروی پشتیبانی؟:41:
یا اون جمله ی مزخرف آقا ایرج که فرمودن تا به حال هیچ قانون شکنی از دست قانون نگریخته که این دومیش باشه بله حتما حق دارن البته فقط در سریال کلانتر

136209
01-05-2010, 23:39
نه اقا به نظر من سریال خوبیه مخصوصا این قسمت دوستانش

Vahid.Mob.14
02-05-2010, 13:56
اگه شما میگی سریال خوبیه پس حتما هیچ کدوم از این سریالای روز دنیا رو ندیدی.

almata
02-05-2010, 14:08
سریال پلیسی قشنگ فقط هوش سیاه. این کلانتر بازیگراش خیلی بی روح بازی می کنند

Vahid.Mob.14
02-05-2010, 14:27
فکر کردن با اوردن چندتا ماشین مدل بالا و چند تا بچه سوسول فیلمشون قشنگ میشه.

almata
02-05-2010, 14:32
تو این فیلم پلیس ها به روش سنتی قاتل ها پیدا می کنن (خبری از تکنولوژی نیست):31:

mohsen_gh1991
02-05-2010, 15:46
کلا فیلمهای محسن شامحمدی خیلی سطح بالا نیستن مخصوصا اون زندان بانه اسمش چی بود عقده روانشناسی داره. هی میگه : عزیزم زندان که ترس نداره.:31:

OSEN
02-05-2010, 18:55
واقعا کلانتر و اون یارو بازیرسه چه رابطه ی طبیعی و عمیقی باهم داشتن !!! با اون دیالوگاشون :2:

Greedy
09-05-2010, 11:24
کلانتر 3 بیشتر به طنز شبیهه جون میده ببینی و بخندی به خصوص این اپیزود دوستان :دی

yahoda
09-05-2010, 13:57
بازیگراش خیلی مصنوعی بازی میکنن .برزخیه بین روابط کاراکترهای فیلمهای خارجی و اون چیزی که در ایران وجود داره .

ehsan_iace
11-05-2010, 13:04
قسمت این هفته‌اش که مثلاً پایان پرونده "دوستان" کلانتر بود واقعاً یک افتضاح اساسی بود

شخصیت منفی فیلم مرتب قرص می‌خورد و به خودش می‌پیچید و به خودش فشار می آورد و مثلاً می‌خواست ادای Gary Oldman را در فیلم فوق العاده Leon: The Professional دربیاورد!

آن هم از پلیس که برای طبیعی درآمدن ماجرا با شخصیت منفی زن رفتند تا اتاق خواب‌اش را به او نشان بدهد و اگر شوهر طرف دیر رسیده بود معلوم نبود برای طبیعی درآمدن ماجرا تا کجا باید ادامه می‌داد!؟

از دیدن هر چی فیلم و سریال پلیسی ایرانی زده شدم با این فیلمنامه و بازی و کارگردانی ضایع‌شان!

mmiladd
11-05-2010, 13:24
وقت تلف کردنه ؛ پای تی وی بودن..!

John Cena723
11-05-2010, 18:02
گری اولدمن کجا و این یارو کجا . تازه خیلی هم ضایع اداش رو در می اورد و فقط چون نشون بدند حرکت تقلیدی ای نیست چند تا حرکت و فشار اومدن به عضلات صورت رو اضافه کردند بودند ولی با این کارا ماهیت کارو نمیشه عوض کرد . راستی جدیدا چرا تو سریال ها اینقدر پلیس های زن رو نشون میدند . که چی مثلا؟ میخوان بگن حقوق زن تو ایران رعایت میشه و زنا از مردا تو جامعه ما فعال تر هستند؟

Alishmas
16-05-2010, 07:31
خيلی تابلو بود که خود کمال بچش رو دزديده تا پول مهريه اي که به زنش داده رو با اين روش پس بگيره !

چقدر اين پليسا خنگن !!

هميشه ميشه قسمت اول موضوع رو حدس زد . اما اينا 6 قسمت طولش ميدن !

قسمت دوستان حداقل 4 تا ماشين درست و حسابی نشون ميدادن اما ...

mehshad
17-05-2010, 13:54
این سریال یه افتضاح به تمام معناس . تا حالا سریالی به این بدی ندیده بودم . بدون اغراق میشه گفت هیچ نکته مثبتی نداره که بشه ازش دفاع کرد . داستانهای کشدار و آبکی ، بازیهای تصنعی بازیگران ، دیالوگ های بسیار بد و ...
از همه مسخره تر اون مثلا کلانتریه که میمونه عین خونه ارواح فقط بعضی وقتها چند نفر بیخودی از جلو دوربین رد میشن و بقیه هم از زور بیکاری دارن با هم گپ میزنن در حالی که تو یه کلانتری واقعی از بس که شلوغه سگ صاحب خودش رو نمیشناسه
این کارگردان فکر نکنم تا حالا تو عمرش به یه کلانتری رفته باشه تا ببینه فضای اونجا چطوریه

Amin_4past
18-05-2010, 20:25
درسته. منم هرچی فکر کردم ببینم چیش خوبه مخم سوت کشید. مضخرفترین فیلم تو این چندساله. فقط ماشینهاش تو دوستان خوب بود.:31:

milad8m
19-05-2010, 18:05
آخه اینم شد فیلم. حیف وقت که آدم بخواد برا دیدنش بذاره.

unartig
23-05-2010, 08:27
فکر میکردم این تاپیک پرمخاطب ترین تاپیک اینجا میشه اماظاهرادوستان خبرندارند اینو جای برنامه های طنزمهران مدیری گذاشتند :31:
فکرکنم ضرغامی اینو دیده که حاضرنشده قهوه تلخ مهران مدیری راازش به اون قیمت بخره :46:

Greedy
23-05-2010, 08:38
فکر میکردم این تاپیک پرمخاطب ترین تاپیک اینجا میشه اماظاهرادوستان خبرندارند اینو جای برنامه های طنزمهران مدیری گذاشتند :31:
فکرکنم ضرغامی اینو دیده که حاضرنشده قهوه تلخ مهران مدیری راازش به اون قیمت بخره :46:

به قران دیشب همینو گفتم به اهالی خانواده :دی موقع دیدن کلانتر گفتم اینو گذاشتن جای قهوه تلخ مهران مدیری باید بیاد از این یاد بگیره :دی
دیشب من از خنده مردم موقع دیدنش پلیس داره سبزی پاک میکنه اموزش اشپزی میده اون یکی وسطش خواستگاری میکنه اون یکی بلافاصله جواب بله رو میده اون یکی لی لی لی لی میکنه خلاصه خنده بازاری راه افتاده دیشب من موقع دیدن سریالای مهران مدیری اینقدر نخندیده بودم :دی

Reza_994
23-05-2010, 09:23
به قران دیشب همینو گفتم به اهالی خانواده :دی موقع دیدن کلانتر گفتم اینو گذاشتن جای قهوه تلخ مهران مدیری باید بیاد از این یاد بگیره :دی
دیشب من از خنده مردم موقع دیدنش پلیس داره سبزی پاک میکنه اموزش اشپزی میده اون یکی وسطش خواستگاری میکنه اون یکی بلافاصله جواب بله رو میده اون یکی لی لی لی لی میکنه خلاصه خنده بازاری راه افتاده دیشب من موقع دیدن سریالای مهران مدیری اینقدر نخندیده بودم :دی

LOL :31::31:

به هر چی شبیه تا سریال پلیسی

mehshad
23-05-2010, 14:42
دیشب با دیدن این قسمت کلانتر به این نتیجه رسیدم که کارگردان عمدا این سریال رو اینطوری ساخته
به نظرم این سریال یه جورایی هجو تمام سریالهای پلیسی ساخته شده اس :31:
شاید کارگردان به این نتیجه رسیده که بقیه سریالها خشک و بی روحن و حتما لازم نیست اتفاقات پیچیده ای بیافته که مثلا یه جنایت اتفاق بیفته یا اصلا قرار نیست پلیس خیلی خودشو درگیر کنه تا مسئله حل بشه ، چون میشه در حالی که پلیس داره آش رشته درست میکنه یا بقیه همکاراش دارن خواستگاری میکنن و خود کلانتر هم داره برای یکی از اهالی محل خاطره تعریف میکنه یهویی قضییه ختم به خیر بشه :31:
در هر حال این سریال هیچ ربطی به یه سریال پلیسی نداره و شاید یه جورایی طنز باشه و هدف نهاییش سرکار گذاشتن مخاطبه

Luxe
23-05-2010, 15:04
این سریال چی بود دیشب.یارو بچشو دزدیدن رفته کباب و آش رشته بزنه.طرف دنبال شیکمشه!!! تعویض دیسک و کلاج وسط گروگان گیری!!
از اون ور پلیسه خواستگاری میکنه؟ بابا صد رحمت به فیلم هندی

maghzae-motefaker
23-05-2010, 16:08
دیشب با دیدن این قسمت کلانتر به این نتیجه رسیدم که کارگردان عمدا این سریال رو اینطوری ساخته
به نظرم این سریال یه جورایی هجو تمام سریالهای پلیسی ساخته شده اس :31:
شاید کارگردان به این نتیجه رسیده که بقیه سریالها خشک و بی روحن و حتما لازم نیست اتفاقات پیچیده ای بیافته که مثلا یه جنایت اتفاق بیفته یا اصلا قرار نیست پلیس خیلی خودشو درگیر کنه تا مسئله حل بشه ، چون میشه در حالی که پلیس داره آش رشته درست میکنه یا بقیه همکاراش دارن خواستگاری میکنن و خود کلانتر هم داره برای یکی از اهالی محل خاطره تعریف میکنه یهویی قضییه ختم به خیر بشه :31:
در هر حال این سریال هیچ ربطی به یه سریال پلیسی نداره و شاید یه جورایی طنز باشه و هدف نهاییش سرکار گذاشتن مخاطبه
دقيقا همنطوري كه گفتي خيلي خنده داره.اول هفتمونو با كلي خنده شروع ميكنيم.
باورتون نميشه من اينو از سريالهاي مهران مديري هم بيشتر دوست دارم.:27:
بعد من يه سوال داشتم با دست زدن به بازوي آقا سعيد از كجا فهميد اينا با پودرو قرص نيست؟يا داشت دنبال جاي آمپول مي گشت؟

far2009
23-05-2010, 19:31
چقدر دیشب خندیدیم . طوی طنز این فیلم حرف نداره ! پلیس ها یک هفته خانه ی این بدبخت دارند چکار می کنند . شام و نهار و ...

جالبه انگار فقط همین یک پرونده دست ایناست اصلا دیگه کلانتری را رها کردند.

کلا دیشب نکات طنز زیاد داشت :

1- خواستگاری در حین عملیات

2- جالبه که توی کلانتری و به تنهایی خجالت می کشید اما جلوی غریبه راحت خواستگاری کرد

2- سبزی پاک کردن در یک فیلم پلیسی

3- شام خوردن کلانتر تا همه دستیاراش توی خانه این بدبخت

4- تهمت زدن پلیس به آدم ورزشکار به راحتی

5- زنگ زدن موبایل پلیس حین عملیات

6- آموزش آشپزی

7- صحبت هایی که هیچ ربطی به فیلم ندارند !

8- ریختن خانه افراد بدون دلیل

9- و ...

واقعا طنز جالبی بود :31:

John Cena723
23-05-2010, 21:21
اگر من جای اینا بودم و اینطوری تو خونم جولون میدادند میزدم زیر گوششون مینداختمشون بیرون . پیک نیک راه انداخته بودند.

milad8m
24-05-2010, 12:13
این قسمتش هر چی بود غیر فیلم پلیسی. آموزش آشپزی. خواستگاری . مهمونی و پیک نیک و...

Greedy
31-05-2010, 15:47
اینم که تموم شد دیگه بی طنز شد صدای و سیمای ضرغامی :دی

masud-000000
31-05-2010, 16:15
واقعا طنزی بود بس آموزنده...
آخه نمیدونم اینا به چه امیدی فیلم پلیسی میسازن...
طنزای مهران مدیری از این کلانتر پلیسی تر بود...
بابا کمی از این کبری 11 یاد بگیرید خب :19:
آخه فیلمی که 5 دقیقه اولش رو ببینی بعد براحتی ته‌ش رو حدس بزنی هم میشه اسمش رو گذاشت فیلم:2:

maghzae-motefaker
31-05-2010, 20:47
چي ميگيد شما؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان من اين سريال هجو سريالها وفيلمهاي پليسي بود.
فكر كرديد سريال پليسي واقعي بود؟آخه كي نوذري رو ميزاري نقش اول پليس؟:39:

scali
31-05-2010, 22:30
حالا دوستان بیان از هوش سیاه انتقاد کنن .

آبروی هر چی فیلم پلیسیه بردن . بازم صد رحمت به هوش سیاه .

تیکه خواستگاری و چتر شدن شام و ناهارشون واقعا فاجعه بود .

Vah!d
31-05-2010, 22:41
قسمت آخر چی شد ؟ دزد پسر کمال کی بود ؟

ehsan_iace
01-06-2010, 10:45
قسمت آخر چی شد ؟ دزد پسر کمال کی بود ؟

پدرش بود!

با این سریال ساختن‌شان آبروی هر چی پلیس اگاهی بود بردند!

مدالین
09-06-2014, 13:42
فقط از اپیزود قتل مشترک خوشم اومد .