PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رانمایی برای خرید دستگاه چاپ روی سیلک(پلاستیک و خودکار و ...)

Hamidreza2007
08-11-2009, 15:06
سلام و خسته نباشید...
دوستان میشه درمورد خرید دستگاه چاپ روی پلاستیک و خودکار منو راهنمایی کنید ؟
یه چیزایی خودم پیدا کردم....ولی
از 250000 تومن تا 10 میلیون به بالا
250 تومنی که باید بزاری خشک بشه...ممکنه رنگ ها بعد از مدتی بره....و مشکلات دیگه
ولی فکر میکنم چیزی حدود 3 تا 4 تومن دستگاه خوبی باشه....
دوستانی که این دستگاه رو دارن :
1- خرجش در میاد یا نه ؟؟؟ (توی یه شهر کوچیک هستم ولی مشتری گهگاهی میاد)
2- توی تیراژهای بالا اذیت میشه آدم یا نه ؟
3- اتوماتیکه...نیمه اتوماتیکه و ؟؟؟
اصلا منظور از اتوماتیک و نیمه اتو چیه ؟
4- جوهر و مواد مصرفیش حدود قیمتش چنده ؟
5-از کدوم شرکت میشه اتماد کرد ؟
6- از همه مهمتر مارکش چی باشه ؟؟؟ ساخت کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
7- روی لیوان و خودکار هم میزنه ؟؟؟

اصلا هر اطلاعاتی دارید بدید....:31:

Hamidreza2007
10-11-2009, 14:59
کسی نیست ؟؟؟
کسی تا حالا از گروه صنعتی دقیق دستگاه نخریده ؟

saviss
12-11-2009, 13:47
سلام
من سعی میکنم که موردبه موردتوضیح بدم:

از 250000 تومن تا 10 میلیون به بالا
250قیمت دستگاه چاپ سیلک نیمه اتوماتیک ازحدود6میلیون تومن ببالاست(سایز50x70)وپنوماتیک
دستگاه مکانیکی هم هست که اگه اشتباه نکنم حدود3تومن درمیاد ولی حجم ووزن زیادی داره(استهلاکش هم بالاست)توصیه نمیکنمش

250 تومنی که باید بزاری خشک بشه...ممکنه رنگ ها بعد از مدتی بره....و مشکلات دیگهقیمت ..مدل ...وداشتن ..یانداشتن دستگاه هیچ ارتباطی به رنگ وکیفیت چاپ...یاخشک شدن.. نداره واینجورچیز توی چاپ سیلک اسکرین اصلامعنی نداره(حالادلایلش روبعداتوضیح میدم)
ضمناچیزی به اسم دستگاه 250 تومنی توی سیستم چاپ اسکرین
وجودنداره..این جورتبلیغات یک کلاه برداری بیشترنیست...ا
شمابنابه فرض ..یک مترتوری120 درجه یک* روبخرید50تومن..یک مترکاردک اصلی هم بخرید60تومن بامیزکار.. مرکب ...وحلال ...میزنور وباقی تشکیلاتش میبینید بیشتراز300تادرمیاد..اون هم تازه سیستم دستی...ونه ماشینی...

دوستان میشه درمورد خرید دستگاه چاپ روی پلاستیک و خودکار منو راهنمایی کنید ؟برای چاپ روی خودکار ازسیستم پدپرینت میتونیداستفاده کنید که کوچکترین مدلش 3تومن درمیادpp125
برای چاپ پلاستیک هم ازسیستم پنوماتیکی اگه استفاده کنید حدود6تومن هزینه ی خرید اش هست مثلاsp2000

1- خرجش در میاد یا نه ؟؟؟ (توی یه شهر کوچیک هستم ولی مشتری گهگاهی میاد)اینروخودتون باتوجه به تیراژکارهاتون بهترمیتونیدمحاسبه کنید...من سال81 رسمابه وزارت ارشاداعلام کردم که درشهرهای کوچک توجیه اقتصادی نداره..ولی آقایون بعداز 6سال تازه 2سال پیش اینرومتوجه شدن!!(رجوع کنیدبه آخرین آئین نامه ی تاسیس چاپخانه هامصوب1386)

2- توی تیراژهای بالا اذیت میشه آدم یا نه ؟میشه گفت اگرتوی ایران این دستگاه ها 3تاحسن داشته باشن یکیش همون تیراژبالاهست...ولی آیاشمااونقدرمشتری دارید؟

مشتری گهگاهیتشخیصش باخودتون هست

3- اتوماتیکه...نیمه اتوماتیکه و ؟؟؟نیمه اتوماتیک هستن...دستگاه اتوماتیک محدودیت کارائی داره وبالای 15تومن برای خودکاروبالای 30تومن (حداقل)برای پلاستیک درمیاد

اصلا منظور از اتوماتیک و نیمه اتو چیه ؟ تفاوت که زیاددارن ولی من یک مثال میزنم :
سیتم اتوماتیک احتیاج به یک اپراتورنیمه وقت داره ولی سیستم نیمه اتوماتیک برای استفاده بهینه (راندمان بالاتر) معمولا2تااپراتور تمام وقت یابیشترلازم داره ...
اما توی کیفیت اگراستانداردهارعایت بشه چندان تفاوتی بین شون نیست..
حالاجزئیات فنی ش باشه برای یک پست دیگه....:46:

4- جوهر و مواد مصرفیش حدود قیمتش چنده ؟جوهرایرانی از4-5تومن ببالاهرکیلو...وخارجی تاسقف80هزارتومن!!درکارهای عادی..درکارای تخصصی مثل کارهای امنیتی قیمتشون به هرکیلو600هزارتومن هم ممکنه برسه البته

5-از کدوم شرکت میشه اتماد کرد ؟معمولابه اغلب سازنده های اسم ورسم دارمیشه اعتمادکرد(کافیه نشریه ی "صنعت چاپ"رویک تورقی!!بکنید)
اما تنها صادرکننده وبهترین سازنده ی این دستگاه ها طبق استاندارداروپا شرکت "سپاس قشم"هست ..میتونید باچشم بسته ازشون خریدکنید...توی "گوگل"اسمشونوسرچ کنید..سایت دارن

6- از همه مهمتر مارکش چی باشه ؟؟؟ ساخت کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
7- روی لیوان و خودکار هم میزنه ؟؟؟همون بالاتوضیح دادم
* توری چاپ اسکرین ازشماره12شروع میشه تافکرکنم این اواخررسیده به شماره250..وساخت کشورهای مختلف... (وبا"عرض "های مختلف تر..مثلا عرض 1.5متر...و....)این پارامترها اینقدر متغیرن که قیمت ها هم "رنج"مشخصی نداره...شماره120روبه عنوان مثال گفتم
======
ویرایش:

کسی تا حالا از گروه صنعتی دقیق دستگاه نخریده ؟ یک دید به سایتشون زدم...(که البته ضعف برنامه نویسی داره):دی ولی...
راستش شناختی راجع بهشون ندارم...قیافه دستگاهشون که به ظاهربدک نیست ...حالادرعمل چی باشه....نمیدونم..
یک محسناتی هم دارن..مثلا

از ویژگیهای منحصر به فرد آن قابلیت تاشویی آنها

میباشد . کاربر دید کافی بر روی صفحه وکیوم ( میز )

و قطعه کار را دارد . و این امتیاز بزرگی برای کار

در سرعتهای بالاست .
نقل از سایتشون:10:
قیمتاشونم که خوبه....
آدرسشون هم که "تبریز"هست...معمولا اونجاهاچون دررقابت با ترکیه و... هستن وسابقه طولانی درساخت ماشین آلات دارن دستگاه های بدی نمی سازن..
بهتره دراینجورموارد تخصص یاتجربه کافی روداشته باشیدویا باکسی که باهاشون کارکرده مشورت کنید

Hamidreza2007
13-11-2009, 16:44
سلام و عرض خسته نباشید
واقعا ممنون از راهنماییتون
من جواباتونو خوندم و سایت "سپاس.کام" رو هم دیدم
چندتا سوال برام پیش اومد

1-دستگاه چاپ روی خودکار و پلاستیک جدا هست یا مدلی هست که هم رو خودکار بزنه هم رو پلاستیک ؟
مثلا دستگاه sp1400 یا sp2000 هم فلت داره هم گرد زن ....
اگه گردزن رو داشته باشیم میشه روی خودکار یا لیوان هم زد ؟
یا گردزن برای لیوان هست ....یا اصلا گردزن یه قابلیت دیگه هست ؟؟؟

2- اگه دستگاه رو بزنند 5 میلیون...سری اول مواد مصرفیش (توری ..جوهر..کاردک)چند در میاد ؟
فقط مواد مصرفی یعنی منهای پول دستگاه و پلاستیکی که باید بخریم...

3- مواد مصرفی رو حدودا هر چند هزارتا پلاستیک باید دوباره بخریم ؟

4- هر 1000 تا پلاستیک پای من حدودا چند در میاد ؟ پای مشتری چی ؟
اصلا قیمت چه طوری محاسبه میشه ؟
مثلا x تومن برای ساخت شابلون + x تومن هر 1000 تا پلاستیک خام + x تومن دستمزد

5- برای چاپ مثلا پلاستیک باید دونه دونه بزاریم زیر دستگاه یا خودش میکشه ؟

ممنون.

Hamidreza2007
13-11-2009, 16:57
مدل PP200 عموما جهت چاپهای ترکیبی بر روی CD انواع بطری، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، پلاستیک و لوازم منزل مورد استفاده قرار ميگيرد. کاربران ميتواند سیستم جوهر تک رنگ، دو رنگ، چند رنگ، شاتل ریلی / خطی، کانوایر را انتخاب نموده و به آسانی نصب نمایند.

آقا این دستگاه که روی همه چی میزنه....جریان چیه ؟

saviss
15-11-2009, 19:23
سلام و عرض خسته نباشید
واقعا ممنون از راهنماییتون
من جواباتونو خوندم و سایت "سپاس.کام" رو هم دیدم
چندتا سوال برام پیش اومد

1-دستگاه چاپ روی خودکار و پلاستیک جدا هست یا مدلی هست که هم رو خودکار بزنه هم رو پلاستیک ؟
مثلا دستگاه sp1400 یا sp2000 هم فلت داره هم گرد زن ....
اگه گردزن رو داشته باشیم میشه روی خودکار یا لیوان هم زد ؟
یا گردزن برای لیوان هست ....یا اصلا گردزن یه قابلیت دیگه هست ؟؟؟

2- اگه دستگاه رو بزنند 5 میلیون...سری اول مواد مصرفیش (توری ..جوهر..کاردک)چند در میاد ؟
فقط مواد مصرفی یعنی منهای پول دستگاه و پلاستیکی که باید بخریم...

3- مواد مصرفی رو حدودا هر چند هزارتا پلاستیک باید دوباره بخریم ؟

4- هر 1000 تا پلاستیک پای من حدودا چند در میاد ؟ پای مشتری چی ؟
مثلا x تومن برای ساخت شابلون + x تومن هر 1000 تا پلاستیک خام + x تومن دستمزد

5- برای چاپ مثلا پلاستیک باید دونه دونه بزاریم زیر دستگاه یا خودش میکشه ؟

ممنون.

مدل PP200 عموما جهت چاپهای ترکیبی بر روی CD انواع بطری، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم ورزشی، پلاستیک و لوازم منزل مورد استفاده قرار ميگيرد. کاربران ميتواند سیستم جوهر تک رنگ، دو رنگ، چند رنگ، شاتل ریلی / خطی، کانوایر را انتخاب نموده و به آسانی نصب نمایند.

آقا این دستگاه که روی همه چی میزنه....جریان چیه ؟
سلام
خواهش میکنم
لطف داری شما:11:
موردبه موردجواب میدم که راحت ترباشید:
1-دوتادستگاه جدامیخواد(سیستم چاپشون فرق میکنه)
اون گردزن که نوشته مربوط به اشیایی شبیه بطری نوشابه واین چیزاهست(یعنی دورتادورش روچاپ میکنه)....ولی خودکاررونمیتونه به راحتی چاپ کنه(چون شمایک یادوتا خط (به عنوان مثال)روباید درراستای "طول" خودکارچاپ کنید ونه در "عرض"یا "پیرامون" ش
گردزن برای لیوان هم میتونیداستفاده کنید...ولی لیوانی که ازنظر فرمول شیمیایی قابلیت چاپ شدن بامرکب های سیلک روداشته باشه
2- با درنظرگرفتن اینکه احتمالاتوی شهرستان هستین حدودابین 500تا1تومن بایدخرج لوازم جانبی وموادمصرفی کنیدکه مبادالنگ بمونید
3-بستگی به مقدارمرکب مصرفی داره...گمونم حدودا3000تاپلاستیک روبشه بایک کیلومرکب چاپ کرد
4-الان که قیمت ها هرکی به هرکی هست....اینکه پای خودتون چنددرمیادروخودتون باید باتوجه به هزینه هاحساب کنید....قیمت دقیق روبایدشمادربیاریدکه میدونین چقدرهزینه داریددرکل...

مثلا x تومن برای ساخت شابلون + x تومن هر 1000 تا پلاستیک خام + x تومن دستمزد آره تقریبا....
دورریزمرکب وحلال(که حلالش گرونه)+هزینه کرایه محل...کارگرمتفرقه...تلفن...کر یه بار...وخرده ریزهای دیگه روهم اضافه کنید
5-خودتون بایدبزارین...اونکه خودش بکشه میشه "اتوماتیک"

آقا این دستگاه که روی همه چی میزنه....جریان چیه ؟ آره sp2000دامنه کارش وسیعه...
مهم اینه که شما بتونید باهاش کارکنید
=========
اگراشتباه نکنم همون شرکت دوره های کاربادستگاههاش رو میزاره...
یک تماسی بگیرین باهاشون بدنیست
ممکنه که آموزش داشته باشن
اینجوری مشکلاتتون کمترمیشه
===

ممنون. اولا:خواهش میکنم
دوم:ممنون ازاینکه سوالاتتونو شماره گذاری کردین...اینطوری جواب دادن بهشون راحتترمیشه
سوم:موفق باشید:40:

Hamidreza2007
15-11-2009, 22:51
سلام...
1- متوجه شدم...
2-مثلا 500 تومن مواد مصرفی رو که خریدیم حدودا کی بازم باید بخریم..
مرکبش که حدودا 3000 تا ....بقیه چی ؟
3- 3000 تا ! بگذریم...
4-ببینید من توی یه شهرستان کوچیکم که بین اصفهان ، شیراز و یزد هستیم....
میخوام ببینم میتونم با اختلاف کمی از این شهرها قیمت بزنم که مشتری داشته باشم ؟
5- متوجه شدم...

6- در کل نظر شما درمورد این کار چیه ؟
میخوام یه sp1400 رو بخرم...4/800 هم قیمتشه...
توی یه شهرستان که با یزد...شیراز و اصفهان 300 کیلومتر فاصله داریم...
ولی شهرهای کوچیک که بینمون هستن دستگاه رو ندارن.

کلا میصرفه ؟ پولشو درمیاره ؟ سود دهی داره...؟

saviss
18-11-2009, 19:36
سلام...
1- متوجه شدم...
2-مثلا 500 تومن مواد مصرفی رو که خریدیم حدودا کی بازم باید بخریم..
مرکبش که حدودا 3000 تا ....بقیه چی ؟
3- 3000 تا ! بگذریم...
4-ببینید من توی یه شهرستان کوچیکم که بین اصفهان ، شیراز و یزد هستیم....
میخوام ببینم میتونم با اختلاف کمی از این شهرها قیمت بزنم که مشتری داشته باشم ؟
5- متوجه شدم...

6- در کل نظر شما درمورد این کار چیه ؟
میخوام یه sp1400 رو بخرم...4/800 هم قیمتشه...
توی یه شهرستان که با یزد...شیراز و اصفهان 300 کیلومتر فاصله داریم...
ولی شهرهای کوچیک که بینمون هستن دستگاه رو ندارن.

کلا میصرفه ؟ پولشو درمیاره ؟ سود دهی داره...؟
سلام
می بخشیداگرکه جوابتون دیرشد
1-....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2-خب این بستگی به تیراژتون داره منکه نمیدونم شمادرروزمثلاچندتامشتری دارین....بخشی ازاون مبلغی هم که گفتم مربوط به فطعات یدکی وچیزائی هست که دیربه دیرلازم میشه...امااگه نباشن ممکنه کارلنگ بمونه
3&4-من این عدد3000تاروحدودی گفتم....شایدتا15000تاهمبتونه برسه تیرازکاربایک کیلومرکب...پارامترهاوفوت وفن های زیادی هستن که میتونن راندمان بهتری روایجادکنن
......
5-همون شماره 1
6-ببینید...
من بشخصه نظرم توی اینجورمواقع مثبته....
اما باتوجه به روندی که چاپ وچاپخونه داری داره طی میکنه...متاسفانه بایدبگم دلالی بهتره تاسرمایه گذاری...:41:
شمابین دوتاازقطب های چاپ مملکت قرارگرفتیدکه"اصفهان"رومیتونم بگم توی هنر"چاپ سیلک"بعدازتهران دومین شهرهست...
طیف وسیعی ازکیفیت وقیمت هم دارن اونا...مشکل بشه باهاشون رقابت کرد
اگه زیرقیمت بزنیدهم فکرنمیکنم چندان بصرفه باشه...
نایلون ونایلکس هم که توی اصفهان کارخونه های زیادی تولیدمیکنن پس بصرفه ترهست که همونجاسفارش چاپشون رو بدین واین وسط سودخودتونوببرین
باگرفتن بازاریاب خوب میتونین کارای شهرهای اطراف روهم سفارش بگیرین

eyou66
29-08-2011, 22:32
سلام دستگاه تامپو مکانیکی یا دستی هم داریم ؟
لطفا یکجای مطمئن جهت خرید لوازم سیلک معرفی کنید
ممنون

gh6970
21-12-2011, 15:14
برای چاپ خودکار میشه از دستگاه لیزر هم استفاده کرد

Mehrshad-msv
07-01-2012, 05:01
سلام دستگاه تامپو مکانیکی یا دستی هم داریم ؟
لطفا یکجای مطمئن جهت خرید لوازم سیلک معرفی کنید
ممنون

بازار تهران

برای چاپ خودکار میشه از دستگاه لیزر هم استفاده کرد

بيشتر توضيح مي دي.. منظورت حكه؟!