PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای بازکردن قفل rar

kinder
08-11-2009, 13:11
سلام من یک فایل rar دانلود کردم و حالا از من رمز میخواد برنامه ای برای باز کردن قفل میخوام:11:

Ship Storm
08-11-2009, 13:46
برنامه در این زمینه هست ولی عملا کارایی نداره مگه اینکه پسور کوتاه در حد 3 یا 4 کاراکتر و ساده باشه
بهتره خود اسم فایل رو تو گوگل سرچ کنی شاید پسوردش رو پیدا کنی

RAR Password Recovery Magic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAR Password Recovery v1.1 RC17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwinrar%2Frar-password-recovery.exe)

kinder
08-11-2009, 18:04
برنامه در این زمینه هست ولی عملا کارایی نداره مگه اینکه پسور کوتاه در حد 3 یا 4 کاراکتر و ساده باشه
بهتره خود اسم فایل رو تو گوگل سرچ کنی شاید پسوردش رو پیدا کنی

RAR Password Recovery Magic ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RAR Password Recovery v1.1 RC17 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwinrar%2Frar-password-recovery.exe)
این ها رو دانلود کردم اما کار نکرد فایلی که میگم هم بازی هیتمن 1 هست و از رپیدشیر دانلود کردم راهی نیست؟

Ship Storm
08-11-2009, 18:08
اسم کل فایل رو میتونی بزاری اینجا بصورت کامل

Gesher
08-11-2009, 18:18
این ها رو دانلود کردم اما کار نکرد فایلی که میگم هم بازی هیتمن 1 هست و از رپیدشیر دانلود کردم راهی نیست؟
با درود.لینک دانلود رپیدشیر را در گوگل جستجو نمایید چون در سایتهایی که لینک رپید را میگذارند پسوردش را هم میگذارند...

kinder
08-11-2009, 18:36
اسم کل فایل رو میتونی بزاری اینجا بصورت کامل
Hitman_Codename_47.part1
Hitman_Codename_47.part2

kinder
08-11-2009, 18:36
با درود.لینک دانلود رپیدشیر را در گوگل جستجو نمایید چون در سایتهایی که لینک رپید را میگذارند پسوردش را هم میگذارند...
این سایتی که لینک رپید رو گذاشته بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ansary
08-11-2009, 18:41
دوست عزیز رار خیلی سیستم پیچیده ای داره بر خلاف نرم افزارهایی که تو بازار ریختن من تا حالا خودم ندیدم که هیچ کدوم از این نرم افزار ها به حدی کار کنه که بشه روش حساب کرد
رار خیلی امنیته تقریباً احتمال دستبرد صفره

Ship Storm
08-11-2009, 19:36
من و جلال مدیر انجمن نرم افزار خیلی گشتیم تو سایت های مختلف ولی حقیقتا چیزی دستگیرمون نشد ببین پسورد اینا نیست

online-share.org

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mahaj@wbb

بعضی هاشون حروف بزرگ دارن اگه جواب نداد با حروف کوچک تست کن
امیدوارم جواب بده

kinder
08-11-2009, 20:17
من و جلال مدیر انجمن نرم افزار خیلی گشتیم تو سایت های مختلف ولی حقیقتا چیزی دستگیرمون نشد ببین پسورد اینا نیست

online-share.org

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com)

Mahaj@wbb

بعضی هاشون حروف بزرگ دارن اگه جواب نداد با حروف کوچک تست کن
امیدوارم جواب بده
ممنون ولی جواب نداد نمیخواد به خودتون زحمت بدین ولی اگر برنامه ای رمزی چیزی پیدا کردین ممنون میشم بذارین

Ghaioom
09-11-2009, 08:00
اینارم تست کن
گاهی وقتا هم خودشون پسورد میزارن بعد یادشون میره فک کنم. :31:

strey101
VIPirke
nEwDaLs
mradasinski
warez-bb_evil2k
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kinder
09-11-2009, 12:56
همه رو تست کردم جواب نداد یعنی واقعا راهی نداره؟

Hammer
09-11-2009, 16:23
اگه 2 فایلی که گرفتی حجم یکیش 200 مگ و حجم اون یکی 62 مگ هست فکر می کنم پسوردش این باشه
Pappi.51123

kinder
09-11-2009, 17:55
اگه 2 فایلی که گرفتی حجم یکیش 200 مگ و حجم اون یکی 62 مگ هست فکر می کنم پسوردش این باشه
Pappi.51123
سایرها درسته اما جواب نداد

BLACK-BLACK
09-11-2009, 18:47
سایرها درسته اما جواب نداد

کم کم باید به این چیزا عادت کنی

اگه مثل من 1 گیگ میگرفتی و بعد میفهمیدی که پسورد داره چی میشد؟!

اگه مستقیما تو رپید شیر سرچش کردی که طبق راهی که دوستان گفتن میتونی با تایپ کردن ادرس لینک رپید شیری که از ش گرفتی(منظورم فقط اسم فایل نیستها!)تو گوگل و بررسی جستجوی انجام شده به نتییجه ای که میخای برسی ما همین کارو میکنیم زیاد جواب داده ولی اگه از سایتی گرفتی که خودش به رپید لینک داده و پسوردشو نذاشته به احتمال زیاد پیدا کردن پسورد نشدنیه

AABB
12-11-2009, 16:42
کم کم باید به این چیزا عادت کنی

اگه مثل من 1 گیگ میگرفتی و بعد میفهمیدی که پسورد داره چی میشد؟!

سلام. آخ من رو به یاد خاطرات تلخ فایل های رار اینترنتی انداختی.
من حالا اگه با این مشکل رو برو بشم،‌ کلا بی خیالش می شم.

sinaset
12-11-2009, 17:56
سلام
دوستان وقتی
rapidshare.com/files/187192108/Hitman_Codename_47.part1.rar
رو سرچ می کنید تویه گوگل
سایت معرفی شد از بالا 2 و 3 تویه توضیحاتشون در رابطه با پسورد یک چیزی نوشتن :13:
دوست من این پسورد هم چک کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید