PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال!

parisa6628
07-11-2009, 22:05
سلام..

یه سوالی که برام پیش اومده ( از روی کنجکاوی)

چرا نمی تونن جلوی نرم افزارهایی مثل u95 رو بگیرن؟ مکانیسم عمل این نرم افزارها به چه صورت است ؟

Persian_Gun's
07-11-2009, 22:48
من با این نرم افزار کار نکردم!
ولی یه سرچ کردم فهمیدم قیلتر شکنه!
مکانیزم اینجور برنامه ها عموما" تغییره IP هست...

MaSoUd555
07-11-2009, 22:58
سلام..

یه سوالی که برام پیش اومده ( از روی کنجکاوی)

چرا نمی تونن جلوی نرم افزارهایی مثل u*95 رو بگیرن؟ مکانیسم عمل این نرم افزارها به چه صورت است ؟

اسم این نرمافزار u*l*t*r*a*s*u*r*f هستش که الان ورژن جدیدترش u*96 هم آمده

فکر کنم این نرمافزار با استفاده از چندین پرت مختلف ارتباط با سرورهاش برقرار میکنه فکر کنم برا همینم تا حالا قییییلتر نشده
(اما باز میشه جلوشو گرفت کافیه سرورهایی که بهشون متصل میشه رو پیدا کنن و IP اونارو ببندن)

ramtin_d
07-11-2009, 23:16
خیلی دقیق نمیدونم
ولی فکر میکنم یه سری هاست ( میزبان ) این وسط هست که اطلاعاتی که شما درخواست میکنین به عنوان واسطه شناخته میشن و مدام آی پی یا شناسه اینترنتیشون رو عوض میکنن به طور مثال شما درخواست
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید رو دارید که این ادرس مثلا مسدود شده
خوب حالا چه اتفاقی میفته
نرم افزار به یکی از چند سرویس دهنده خودش وصل میشه ( آدرسهای اونها باز هستند )) و درخواست شما رو به اونها اطلاع میده و اونها به مانند یک کارگزار اطلاعات درخواستی شما که همون سایت هست رو از طریق یک الگوریتم رمزگذاری پیشرفته به نرم افزار ارسال میکنند (( علت تاخیر در باز شدن سایتها همینه چون یک واسطه این وسط هست ))
حالا چرا ردیابی نیمشن
چون این نرم افزار مدام در حال تغییر ای پی هست و از طریق یک پورت باز در سیستم شما برای خودش یک ارتباط جداگانه تشکیل میده و بعضیهاشون هم نه فقط روی پورت 80 که مخصوص صفحه وب هست اطلاعات رو ارسال میکنند ...به هرجهت این عمل تعویض ای پی در واقع باعث گمراهی ردیاب در سیستم مخابراتی میشه و نمیتونه اونها رو شناسایی کنه بالفرض شناسایی هم کنه اینقدر پشتیبانی این نرم افزار بالاست که میتونه توی سه سوت از یک سرویس دهنده دیگه استقاده کنه در واقع تعداد واسطه های بی نهایت نباشه خیلی هم کم نیست که با دوبار رصد تیم ردیبا موفق به مسدود کردن اونها بشن

برای این تغییر آی پی هم هزینه ای گرفته میشه که معمولا ما ایرانیها پرداخت نمیکنیم ولی صدای امریکا لایسنس این نرم افزار رو برای خودش خریده و با نام نسیم عرضه کرده که این نرم افزار قادر به باز کردن 2 تا سایت از پیش تعریف شده است ..( بدلایلی دوست ندارم بیشتر در این مورد صحبت کنم ) ولی این نرم افزار اون طوری که خود سایت سازنده گفته برای استفاده مردم ایران و چین آزاد اعلام شده و هیچ هزینه ای نخواهد داشت چه که خیلی از نرم افزارهای هستند با قیمتهای بالا این کار رو انجام میدند

parisa6628
07-11-2009, 23:55
دکمه تشکر کافی نبود....

مرسی بچه ها .... واقعا کنجکاو شده بودم .