PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده بیش از حد CPU در ویندوز 7

alizadsar
07-11-2009, 17:37
سلام
من یه مشکل با ویندوز 7 دارم...
cpu usage من وقتی که یه برنامه رو باز میکنم تا 100 بالا میره و میمونه ...یعنی فقط یک برنامه رو مینونم باز نگه دارم.....
فرقی هم نمیکنه ...یه فایل کوچیک فلش باشه یا فتوشاپ یا حتی باز کردن my Computer ..
در هر صورت، درصد سی پی یو به انتها میرسه و سیستم کند(خیلی کند) میشه...
علمای کامپیوتر به دادمان برسند:31:
cpu:intel 3.2
ram :2gb
vga:512mb

saeedn70
07-11-2009, 17:43
سلام به نظر من گرمای cpu رو ببین چه قدره اگه بالای 50 هست یه سیلیکون سرنگی بگیر 500 تومن فنش رو باز کن

تمیز کن هم فن هم cpu منظورم محل اتصالشون به هم رو تمیز کن ژل رو بریز اگه فنت قدیمیه یه فن جدید بخر 12 تومن یا

اگه پولداری از این 30 تومنیها بنداز. تحویهیه کیس رو راه بنداز احتمال زیاد خوب میشه.

saeedn70
07-11-2009, 17:44
من ویندوز 7 دارم هی هنگ می کرد همین کارو کردم.

فن cpu رو عوض کردم . یه فن برای در گذاشتم یه فن برای خروجی هوا از پشت دما رو رسوندم به 39 دیگه هنگ نمیکنه
ژل سیلیکون هم ریختم

alizadsar
07-11-2009, 20:32
حدس میزنم مشکل همینه
ممنونم:20:

H.Operator
07-11-2009, 23:28
اگر با ویندوز قبلیت چه XP -VISTA این مشکل رو نداشتی احتمالآ ویروس هست.
شما ویروس یاب داری(البته آپدیت شده) آخه مشکل شما مشکوکه اونم از نوع ویروس قبل از اینکه هزینه کنی یک امتحان کن و سیستمت رو با یک ویروسیاب به روز چک کن ضرر نمی کنی:46:.....

alizadsar
08-11-2009, 19:49
اگر با ویندوز قبلیت چه XP -VISTA این مشکل رو نداشتی احتمالآ ویروس هست.
شما ویروس یاب داری(البته آپدیت شده) آخه مشکل شما مشکوکه اونم از نوع ویروس قبل از اینکه هزینه کنی یک امتحان کن و سیستمت رو با یک ویروسیاب به روز چک کن ضرر نمی کنی:46:.....
حسین جان ممنون از توجهت...
ولی هم آنتی ویروس ....هم خود ویندوز آپدیت روزانه هستن...
اون چیزی که سعید گفت رو برای این احتمال دادم ...چون بعد از نصب ویندوز 7 و قبل از استفاده از اون جای کامپیوترم رو عوض کردم...تازه قبلا دربهای کیس باز بود و هوا جریان داشت...ولی بعد از جابجایی دربهاش رو هم بستم....قبل از جابجایی کیس روی میزم بود و بعدش توی جاکیسی زیرمیز که همه طرفش بسته اس.....
از اینجا بود که گفتم حرف سعید احتمالش زیاده...
به هر حال ممنونم

Kalbasi
17-11-2009, 12:07
سلام
من هم این مشکل رو داشتم و خیلی اذیت می کرد باید حتمن ریستارت می کردی البته هیچ ربطی به فن cpu نداره و این یک اشکال نرم افزاری هست که در ویندوز سون کرک شده اینجوریه.
من بعد از یک ماه گشتن راه حلشو پیدا کردم الان وقتشو ندارم فردا راه حلشو میشگم

Mohammad King
17-11-2009, 13:55
سلام تاپیک زیر را بخون.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizadsar
26-11-2009, 12:18
سلام
من هم این مشکل رو داشتم و خیلی اذیت می کرد باید حتمن ریستارت می کردی البته هیچ ربطی به فن cpu نداره و این یک اشکال نرم افزاری هست که در ویندوز سون کرک شده اینجوریه.
من بعد از یک ماه گشتن راه حلشو پیدا کردم الان وقتشو ندارم فردا راه حلشو میشگم
داداش چی شد....من بیچاره شدم با این ویندوز:13:

asstubirs
26-11-2009, 18:04
با سلام به دوستان
در کل ویندوز سون خیلی از cpu استفاده میکنه تا اکسپی البته اگر از نسخه های کم حجم تر استفاده کنی راحت تر باشی.