PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيكان 1 – سپاهان 4؛ نمايش قدرت در قزوين

MORINIO
06-11-2009, 19:17
چهار گل سپاهان مقابل پيكان هيچ جاي ترديدي باقي نمي گذارد كه آنها شايسته عنوان قهرماني نيم فصل هستند. اين اولين باري بود كه سپاهان با تركيب كامل وارد زمين مي شد و نتيجه اش اين نتيجه درخشان بود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گل ها: عمادرضا (7)،‌ توره (11)،‌ حاج صفي (48)،‌ جمشيديان (56) براي سپاهان و رضاپور (86)
ورزشگاه شهيد رجايي قزوين تماشاگر 4 هزار نفر

داور: تورج حق وردي

اخطار: غلام ، رزاقي (پيكان)، جعفرپور (سپاهان)

پيكان: حسن مرادي، حسين معمار، محمود پور اسدالله، مهدي تاجيك، حميد هدايتي، ميثم رضاپور، محمدرضا طهماسبي، علي غلام (45 جهانگير عسگري)، علي سلماني (75 روح الله عطايي)، مجيد خدابنده لو(65 سعيد دقيقي)، ايمان رزاقي راد
سرمربي: حميد درخشان

سپاهان: رحمان احمدي، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، هادي عقيلي، احسان حاج صفي، مهدي جعفرپور (52 آرماندوسا)، شاهين خيري، احمد جمشيديان (65 محرم نويدكيا)،‌مهدي كريميان ، عماد محمد رضا،‌ ابراهيم توره (78 بهمن طهماسبي)
سرمربي: امير قلعه نويي

شرح گلها :

1-0 (سپاهان): كرنر ارسالي جمشيديان با ضربه سر عماد محمد رضا تبديل به گل اول سپاهان شد.

2-0 (سپاهان): ضدحمله اي كه روي دروازه پيكان تدارك ديده شد با ضربه زميني ابراهيم توره تبديل به گل دوم سپاهان شد.

3-0 (سپاهان): احسان حاج صفي در دقيقه 47 از ميانه زمين پا به توپ شد. پس از ورود به محوطه جريمه با ضربه اي دقيق توپ را دور از دستان حسن مرادي به گل تبديل كرد.

4-0 (سپاهان): روي همكاري جمشيديان و عمادرضا ضربه دقيق جمشيديان در درون دروازه جاي گرفت

4-1 (پيكان): اشتباه مدافعان سپاهان در دفع توپ، توپ را در محوطه جريمه نصيب رضا پور كرد تا اين بازيكن تك گل تيمش را به ثمر برساند.

اتفاق ويژه: در دقيقه 90 خطاي مدافعان سپاهان روي جهانگير عسگري پنالتي را نصيب پيكاني ها كرد اما ضربه ايمان رزاقي راد به اوت رفت تا اين مساله باعث اعتراض هرچه بيشتر طرفداران پيكان در قزوين شود.
بهترين بازيكن: عماد محمد رضا، او علاوه بر گل زودهنگامي كه براي تيمش به ثمر رساند زمينه ساز گل چهارم تيمش نيز شد و در مجموع در طول نود دقيقه روز سختي را براي مدافعان پيكان رقم زد.

goal.com

mf.designing
06-11-2009, 19:24
هر چند از سپاهان خاطره ای خوش ندارم اما 100% براش آرزوی موفقیت میکنم تا روی این تیمهای ... پایتخت نشین رو کم کنن ، از پول بیت المال میخورن و ادعا هم دارن !! سپاهان تیم قدرت مندی هست و شایستگیشم داره ...
درود بر تمام تیم های شهرستانی باغیرت ...

satttanism
06-11-2009, 19:26
ایول سپاهان
با آرزوی قهرمانی برای این تیم هم شهری

iman_abi
06-11-2009, 22:26
اين سپاهانم هر چي داره از صدقه سري امير خان داره! اگه دست مربي ديگه اي بود عمرا الان صدر بود!
ولي ايشالا استقلال مي گيردش!
ضمنا قلعه نويي بازم ثابت كرد كه يكي از بهترن مربياي ليگه! قابل توجه واعظ و مايلي كهن و اونايي كه ميگفتن به زور هوادارا و زد و بند نتيجه ميگيره!

alireza fatemi
06-11-2009, 23:04
اين سپاهانم هر چي داره از صدقه سري امير خان داره! اگه دست مربي ديگه اي بود عمرا الان صدر بود!
ضمنا قلعه نويي بازم ثابت كرد كه يكي از بهترن مربياي ليگه! قابل توجه واعظ و مايلي كهن و اونايي كه ميگفتن به زور هوادارا و زد و بند نتيجه ميگيره!

اینکه قلعه نوعی یکی از بهترین(دقیقا" بهترین) مربی لیگ هست درش شکی نیست

ولی سپاهان خیلی وقته مدعی نشون داده و برای قهرمانی میجنگه

hassan_magic2000
06-11-2009, 23:07
این عماد رضا هم شده ماشین گل زنی ...
ایشالا موفق بشن . واقعا تیم هماهنگی هستن و البته از همه مهمتر مربیگری قلعه نوعی هستش
با اینکه پرسپولیسی هستم ولی خیلی دوستش دارم و میخوام موفق بشه

C0OPeR
06-11-2009, 23:11
تا روی این تیمهای ... پایتخت نشین رو کم کنن ، از پول بیت المال میخورن و ادعا هم دارن !!
مگه سهام فولاد رو فروختن ؟ یعنی الان دیگه دست دولت نیست ؟

Ali_BlueBoy
06-11-2009, 23:25
به هر حالا ژنرال اونجاست دیگه.............

ولی خاک تو سر پیکان گفتم یه مساوی میگیره......4 تا خورد....

هر چند از سپاهان خاطره ای خوش ندارم اما 100% براش آرزوی موفقیت میکنم تا روی این تیمهای ... پایتخت نشین رو کم کنن ، از پول بیت المال میخورن و ادعا هم دارن !! سپاهان تیم قدرت مندی هست و شایستگیشم داره ...
عزیز من استقلال که الکی گنده نشده که....اگه دوزار تو رده باشگاه...ی ایران تو آسیا آبرو داره...از همین استقلاله...(و تا حدودی پیروزی)

satttanism
06-11-2009, 23:39
عزیز من استقلال که الکی گنده نشده که....اگه دوزار تو رده باشگاهی ایران تو آسیا آبرو داره...از همین استقلاله...(و تا حدودی پیروزی)
منظور شما از این جمله سپاهانه؟یعنی سپاهان بخاطر استقلال و پیروزی آبرو داره؟
اگه واقعا اینطور فکر میکنید معلومه که فقط از روی تعصبه و شخصا بحثی ندارم

در ضمن مربی بی تاثیر نیست ولی سپاهان هرچی داره از خودش داره و این از تاریخچه این تیم مشخصه

جالبی این هست که مجری اخبار ورزشی هنگام اعلام بازی ها وقتی به بازی سپاهان و پیکان رسید گفت:

پیکان باید این بازی رو با اختلاف 3 گل برنده بشه تا در صدر جدول قرار بگیره!!!!

این جمله یعنی سپاهان تیمی هست راحت میتونه با این اختلاف بازنده میدون باشه و فقط به این دلیل که یک تیم غیر تهرانیه

این لحن صحبت در تمامی صحنه های تلوزیونی دیده میشه

من خودم وقتی میبینم یک تیم غیر تهرانی (مخصوصا اصفهانی که تهرانی ها حساسیت خیلی بیشتر نسبت به ما بقی تیم ها بهشون دارند) در حال یکه تازی هست و تهرانی ها از این امر شدیدا جوشی هستند خیلی خوشحال میشم

اگه در این لیگ مثل پارسال و 2سال پیش که زوری یک تیم تهرانی رو قهرمان کردند نباشه سپاهان و ذوب آهن بیشترین شانس قهرمانی رو دارند

MORINIO
06-11-2009, 23:50
عزیز من استقلال که الکی گنده نشده که....اگه دوزار تو رده باشگاه...ی ایران تو آسیا آبرو داره...از همین استقلاله...(و تا حدودی پیروزی)

نایب قهرمانی سپاهان تو آسیا رو یادت رفت... اگه این مقام سپاهان نبود که الان فوتبال ایران کاملا فراموش شده بود! (البته زیاد فرقی نداره .. الان هم همینطوره!:2:)

rasoul2005
07-11-2009, 00:11
اون موقع که سپاهان با فرهاد کاظمی قهرمان شد حتما امیر قلعه نویی بوده:27:
اون موقع که سپاهان دوم اسیا شد اونم بازم امیر قاعه نویی بوده :27:
اصلا کلا هرچی سپاهان دارد صدقه سر قلعه نویی بوده:27:

موفق باشید

iman_s
07-11-2009, 00:53
اميدوارم روزي رو بيينيم كه تراكتور رفته فينال جام باشگاههاي آسيا. البته اگه زنگ ساعت بزاره بازي فينال رو هم ببينيم و ما رو از خواب خوش بيدار نكنه:31:

اون تيكه آخرت رو مخالفم. سپاهان كه بهتر كار كرده.پيروزي فقط تو جام در جام مقام داره.