PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ C901

ali888
06-11-2009, 01:05
هرچی گشتم انجمنی درباره این گوشی پیدا نکردم اگه کسی اطلاعاتی درباره این گوشی داره لطفا کمک کنه :20:

Lumos!
06-11-2009, 11:14
هرچی گشتم انجمنی درباره این گوشی پیدا نکردم اگه کسی اطلاعاتی درباره این گوشی داره لطفا کمک کنه :20:

من این گوشی رو دارم، ازش کاملا راضیم.

ali888
07-11-2009, 01:06
اگه امکان داره کمی از معایب و مزایاش را برام بگو

panther99
09-11-2009, 00:16
چند تا سوال . ممنون ميشم دوستاني كه اين گوشي رو دارن جواب بدن :
گوشي از لحاظ نرم افزاري چه جورياست ؟؟؟؟ سرعت باز كردن آيكونها و تصاوير و يا اجرا كردن آهنگ يا فيلم ؟؟؟؟
كيفيت عكسهاي گوشي چطوره ؟؟؟؟ ( حتما چند تا عكس تو حالتهاي مختلف بگيريد مثل نور شديد آفتاب و تاريكي مطلق و با فلش و نور معمولي اطاق و ... )
كيفيت صداش چطوره ؟؟؟؟؟ در حد كداميك از گوشي هاي سوني اريكسونه ؟؟؟؟؟ مثلا من كيفيت پخش k850 رو فوق العاده ديدم ( هم از نظر بلندي و هم كيفيت كه عالي بود ) اين چي ؟؟؟؟؟
تا چقدر رم رو به خوبي ساپورت ميكنه ؟؟؟ اگه مثلا يه 4 گيگ بندازيم مشكلي نداره ؟؟؟؟؟
گوشي خوش دستي هست ؟؟؟ (موقع كار كردن و اس ام اس دادن )
فعلا به اينا جواب بديد تا بعد دوباره مزاحم ميشم .
عكس فراموش نشه . حتما چندتا بگيريد و تو يه فايل زيپ شده همينجا آپ كنيد .
ممنون ميشم .

Lumos!
09-11-2009, 08:11
چند تا سوال . ممنون ميشم دوستاني كه اين گوشي رو دارن جواب بدن :
گوشي از لحاظ نرم افزاري چه جورياست ؟؟؟؟ سرعت باز كردن آيكونها و تصاوير و يا اجرا كردن آهنگ يا فيلم ؟؟؟؟
كيفيت عكسهاي گوشي چطوره ؟؟؟؟ ( حتما چند تا عكس تو حالتهاي مختلف بگيريد مثل نور شديد آفتاب و تاريكي مطلق و با فلش و نور معمولي اطاق و ... )
كيفيت صداش چطوره ؟؟؟؟؟ در حد كداميك از گوشي هاي سوني اريكسونه ؟؟؟؟؟ مثلا من كيفيت پخش k850 رو فوق العاده ديدم ( هم از نظر بلندي و هم كيفيت كه عالي بود ) اين چي ؟؟؟؟؟
تا چقدر رم رو به خوبي ساپورت ميكنه ؟؟؟ اگه مثلا يه 4 گيگ بندازيم مشكلي نداره ؟؟؟؟؟
گوشي خوش دستي هست ؟؟؟ (موقع كار كردن و اس ام اس دادن )
فعلا به اينا جواب بديد تا بعد دوباره مزاحم ميشم .
عكس فراموش نشه . حتما چندتا بگيريد و تو يه فايل زيپ شده همينجا آپ كنيد .
ممنون ميشم .

جواب خیلی از سوالاتتون رو با خوندن این بررسی پیدا می کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرعت گوشی کلا بد نیست.

کیفیت عکس های دوربین در نور شدید آفتاب عالیه مسلما. در تاریکی مطلق و نیمه تاریک هم اگر فاصله نزدیک باشه فلاش زنون به کمک میاد و تصویر عالی میشه ولی اگه فاصله خیلی زیاد باشه (منظره در شب) فلاش رو باید خاموش کرد و کیفیت تصویر چنگی به دل نمی زنه و دوربین به حرکت دست حساس میشه.

گوشی از نظر اندازه خیلی عالیه و خوش دست هم هست.

نمونه عکس های این دوربین اینجاست: (برای رفتن به صفحه بعد Next رو بزنید.)

panther99
09-11-2009, 11:57
آقا ممنون . اگه ممكنه چند تا عكس هم از خودتون اينجا بذاريد . ممنون ميشم .
كيفيت صداش در چه حده ؟؟؟؟ دوستاني كه اين گوشي رو دارن جواب بدن . ممنون ميشم .
راستي آخرين قيمت اين گوشي با گارانتي اصلي چنده الان ؟؟؟؟؟

panther99
10-11-2009, 18:16
خبري نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

boros
13-11-2009, 14:43
منم درباره این گوشی سوالاتی دارم . کیفیت فیلم برداری و ضبط صداش چطوریه ؟
با توجه به این که کابل و سی دی نرم افزار نداره این دوتا رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ قیمتشون چقدره ؟

boros
14-11-2009, 23:03
کسی جواب اینارو نمیدونه ؟

panther99
15-11-2009, 10:44
كسي نميخواد اينجا جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hussain
16-11-2009, 01:03
وقتی کسی نداره یعنی کسی نیست جواب بده:31:.
تا آخر این هفته یکی میرسه دستم بهتون جواب میدم:10:

boros
17-11-2009, 14:31
منم درباره این گوشی سوالاتی دارم . کیفیت فیلم برداری و ضبط صداش چطوریه ؟
با توجه به این که کابل و سی دی نرم افزار نداره این دوتا رو میشه از بازار تهیه کرد ؟ قیمتشون چقدره ؟

:41: چرا این گوشی طرفدار نداره ؟

amin 3gp
26-11-2009, 14:06
سلام . من دو هفته پیش یه گوشی C901 خریدم .
وقتی به روز باهاش کار کردم متوجه شدم عکسایی که با دوربینش میگیرم خود به خود از تو مموری 1 گیگی که براش خریدم پاک میشه .
ولی وقتی تو فون مموری ذخیره میکردم پاک نمیشد .
حتی اهنگ هایی که میریختم توش بعد چند بار گوش کردن ، خودبه خود خراب میشد و playback failed میزد.
بعضیاشونم که کلا پاک میشد .
وقتی هم که گوشیو به کامپیوتر وصل میکردم تو پوشه camera album یه سری فولدر با اسمهای عجیب غریب توش بود . که نه باز میشدن نه میشد پاکشون کرد . البته این فولدرای عجیب غریبو قبلا تو گوشی c902 یه نفر دیده بودم . تنها راه پاک کردنشونم اینه که رم رو فرمت کنی .
روی سیستمم هم Kaspersky 2009 دارم و هر روز با ADSL اپدیتش میکنم . یعنی سیستمم به هیچ وجه ویروسی نیست .
بعد چند روز دیدم وقتی تو فایل منیجر میرم و یه دونه راستو میزنم که محتویات رم رو نشون بده ، مثلا پوشه های Video و music و ... حذف شده . رمو فرمت کردم دیگه کلا رمو نشناخت .
رفتم از اونجا که رمو خریدم رمو برام عوض کرد . البته چند تا رمو امتحان کرد تا بالاخره یکیش شناخته شد توسط گوشی .
گوشی رو اوردم خونه تا یه هفته هیچ مشکلی نداشت . نه اهنگام پاک میشد نه عکسام .
تا اینکه بعد یه هفته دوباره این مشکلات شروع شدن ولی یه ذره ضعیف تر . گوشیمو هم اپدیت کردم ولی فرقی نکرد . گارانتیشم کامتله . بگین من باید چی کار کنم ؟ مشکل از کجاست ؟

vahidsport
26-11-2009, 17:33
من تا اونجایی که میدونم این مشکل به خاطر رم هست یعنی رمت خوب نیست یه رم گرون قیمت خوب بگیر این ارزون قیمت ها همین طوری

برای یکی از رفیقام موزیک ها رو باهم ادغام میکرد یعنی اول یه اهنگ با وسط و اخر یه اهنگ رو از سه تا موزیک تشکیل داده بود و رمش رو یه مدل خوب خرید و درست شد

amin 3gp
26-11-2009, 17:46
مرسی که جواب دادی ولی رم 1 گیگو 10 تومن خریدم . اون اولیه که داده بود sony ولی این یکی sandisk هست . این یکی مشکلاتش کمتره. پس مطمئنید از گوشی نیست ؟

ali_power42
26-11-2009, 17:54
مشکل از خود مموری کارت هست برای امتحان میتونی با مموری کارت یک نفر دیگه که همچین مشکلی نداره امتحان کنی
مموری کارت رو از یه جای معتبر و با گارانتی بخر و معمولا transcend مارک خوبیه
قبل از استفاده هم یک بار یا خود گوشی فرمتش کن

amin 3gp
26-11-2009, 18:16
اخه اون دومیه که بهم داد تا یه هفته بدون هیچ مشکلی کار کرد . خود فروشنده بهم گفت c901 و c902 و c903 با رم مشکل دارن . انقدر باید رمای مختلفو روش امتحان کنی تا یکی روش جواب بده .

ali_power42
26-11-2009, 20:20
یادمه یه بار موقع خریدن مموری کارت از جمهوری هرچی فروشنده رم اورد کار نکرد اونم بمن گفت گوشیت خرابه درصورتیکه جلوی خودش رم دوستم رو انداختم رو گوشی و کار کرد بعد د همون رم خود فروشنده رو با گوشی دوستم ازمایش کردم و باز هم کار نکرد نتیجه اینکه تمام رمهای اون مغازه خراب بود
فروشنده ها برای اینکه زیر سوال نرن میگن گوشی خرابه
برو مجتمع پایتخت (میرداماد) و اونجا چندتا مغازه هست که رمها رو پشت ویترین چیده و همگی با هلوگرام و گارانتی تعویض هستن
در ضمن اگه گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی باید حتما حتما اول safe remove کنی و بعد کابل رو جدا کنی تا مموری کارد یا خود گوشی خراب نشه

boros
26-11-2009, 20:31
یادمه یه بار موقع خریدن مموری کارت از جمهوری هرچی فروشنده رم اورد کار نکرد اونم بمن گفت گوشیت خرابه درصورتیکه جلوی خودش رم دوستم رو انداختم رو گوشی و کار کرد بعد د همون رم خود فروشنده رو با گوشی دوستم ازمایش کردم و باز هم کار نکرد نتیجه اینکه تمام رمهای اون مغازه خراب بود
فروشنده ها برای اینکه زیر سوال نرن میگن گوشی خرابه
برو مجتمع پایتخت (میرداماد) و اونجا چندتا مغازه هست که رمها رو پشت ویترین چیده و همگی با هلوگرام و گارانتی تعویض هستن
در ضمن اگه گوشیو با کابل به کامپیوتر وصل میکنی باید حتما حتما اول safe remove کنی و بعد کابل رو جدا کنی تا مموری کارد یا خود گوشی خراب نشه

من میخواستم c901 بخرم :41:
لطفا اگر گوشیت درست شد خبر بده . راستی چند خریدی ؟

ali_power42
27-11-2009, 00:18
من میخواستم c901 بخرم :41:
لطفا اگر گوشیت درست شد خبر بده . راستی چند خریدی ؟

من c901 ندارم اقا امین c901 داره

amin 3gp
27-11-2009, 21:51
من 195 خریدم . خیلی گوشی خوبیه . هم خوشدسته هم دوربین فوق العاده ای داره مخصوصا که تشخیص چهره و لبخند هم داره . فقط این مشکلش اعصاب منو ریخته به هم . هنوزم وقت نکردم برم علایدین رمو عوض کنم .

hosseinmusicmaster
27-11-2009, 22:56
Macro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدMacro (off Flash)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدNormal

boros
28-11-2009, 00:21
من 195 خریدم . خیلی گوشی خوبیه . هم خوشدسته هم دوربین فوق العاده ای داره مخصوصا که تشخیص چهره و لبخند هم داره . فقط این مشکلش اعصاب منو ریخته به هم . هنوزم وقت نکردم برم علایدین رمو عوض کنم .

میشه یه توضیح کامل در مورد این گوشی بدی ؟
گوشیت منو و کیبرد فارسی داره ؟
صداش چطوره ؟
فیلمبرداریش چطوره ؟

hosseinmusicmaster
28-11-2009, 01:44
میشه یه توضیح کامل در مورد این گوشی بدی ؟
گوشیت منو و کیبرد فارسی داره ؟
صداش چطوره ؟
فیلمبرداریش چطوره ؟
به نظر من که فیلمبرداریش خوبه ! فیلمارو با فرمت mp4 سیو میکنه !
ولی تو gsmarena به عنوان یکی از معایبش زده

از عیباش میشه به 3 تا مورد زیر اشاره کرد :
آفیس نمی خونه
جی پی اس نداره
اینترنت بی سیم نداره

وگرنه گوشی خیلی خوبیه ! هم خوش دسته البته یکم ظریفه ،
تو دوربین این گوشی هم نباید شک کرد ! دوربین فوق العاده ای داره
سرعتش خوبه ،
دریافت و ارسال مسیج هم حالت گفتگو داره مثل چت که خیلی خوب شده ! دیگه نیازی به ریپلیر کردن یا انتخاب مخاطب نداره ،

صداش به نظر من متوسط !

قابلیت نشون دادن عکسها به صورت slid در 5 حالت مختلف همرا با موزیک هم داره ،
1 - موزون و خوش آهنگ
2 - دلتنگ ایام گذشته
3 - آرامش بخش
4 - شاد
5 انرژی بخش

boros
28-11-2009, 18:28
بنظرم عکسهاش کمی تار هستند .
راستی منو فارسی داره ؟

amin 3gp
30-11-2009, 00:00
منو فارسی که داره . البته بگما این گوشی GPRS و EDGE داره که دوست عزیز hosseinmusicmaster فکر کنم اشتباه

میکنن.

در ضمن این گوشی نرم افزار location service هم داره . عکساشم به نظر من از K850 که قبلا داشتم خیلی بهتره . فلاش فوق

کارامدی هم داره .

صداشم مثل K850 کمی BASS داره و زیر نیست مثل اکثر سونی اریکسون ها .

hosseinmusicmaster
30-11-2009, 00:41
منو فارسی که داره . البته بگما این گوشی GPRS و EDGE داره که دوست عزیز hosseinmusicmaster فکر کنم اشتباه

میکنن.

در ضمن این گوشی نرم افزار location service هم داره . عکساشم به نظر من از K850 که قبلا داشتم خیلی بهتره . فلاش فوق

کارامدی هم داره .

صداشم مثل K850 کمی BASS داره و زیر نیست مثل اکثر سونی اریکسون ها .
ببخشید اشتباه نوشتم
منظورم gps و wifi بود

M - K
12-12-2009, 19:14
نسبت به قیمتش گوشی خوبی هست یا بهتر از اینم در همین حدودای قیمت پیدا میشه؟
موشن سنسور برای بازی هاش داره؟
نرم افزار های خاصی که داره چه چیزاییه؟
با چه شدتی بخوره زمین میشکنه یا چیزیش میشه ؟ و به طور کلی مقاومتش چطوریه؟

boros
12-12-2009, 23:17
برای مدیریت فایلهای این گوشی از طریق کامپیوتر باید از چه نرم افزاری استفاده کرد ؟

boros
13-12-2009, 23:26
برای مدیریت فایلهای این گوشی از طریق کامپیوتر باید از چه نرم افزاری استفاده کرد ؟
نبود ؟

boros
13-12-2009, 23:40
من این گوشیو از طبقه پنجم علاءالدین خریدم 194 ( با گارانتی نیکاتل ) ده تومنم پول رم دادم . ولی واقعا تو ذوقم خورد چون واسه من توی گوشی دوربین و صدا خیلی مهم بود و این گوشی تو هر دوتاش مرخصه !
ظاهر خوبی داره سرعتش بالاست . ال سیدیش هم خوبه ولی صداش ضعیفه و کیفیتش معمولیه . دوربینش هم واقعا بده

من این عکسو امروز با سی 901 گرفتم ( ورودی جنوبی تونل توحید ) :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و این عکسو با یه گوشی 6630 ( دوربین 1.3 بدون فوکوس و تنظیمات دیگه ) :

:41:

vahidsport
14-12-2009, 19:02
من یه K850 دارم که دوربینش زیاد خوب نبود ولی بعد از هک تو یه حالت خاص که باید همیشه قبل از عکس انداختن اون کار ها رو بکنی تا خوب عکس بندازه و در این حالت عکسی میندازه که دهن ادم باز میونه که این حالات خاص مخصوصه شبه

شما هم برو هک کن ببین درست میشه

boros
15-12-2009, 00:16
گاهی عکساش خوبه گاهی بد اینم امروز گرفتم . از برج گردون خیابون نواب :

لطفا راهنمایی کنید چطوری با کابل این گوشیو به کامپیوتر متصل کنم وقتی همینطوری وصل میشم نمیشناسه . باید نرم افزار خاصی رو نصب کنم ؟

vahidsport
15-12-2009, 00:42
اینو که عالی انداخته ... رو ISO 100 عکس بنداز احتمالا هم رو همین طوری بندازه از K850 بهتر انداخته

باید رو حالت File Transfer بزاری...

hosseinmusicmaster
15-12-2009, 13:34
من این عکسو امروز با سی 901 گرفتم ( ورودی جنوبی تونل توحید ) :از سایز عکس مشخصه Picture size تو حالت VGA بوده
یا نمی دونستی یا عمدا تو این حالت گذاشتی بزنی تو سر مال :دی
سایز عکس تو حالت 5مگاپیکسل 2592 در 1944 حجم عکس هم حدود 1.5 مگ میشه

لطفا راهنمایی کنید چطوری با کابل این گوشیو به کامپیوتر متصل کنم وقتی همینطوری وصل میشم نمیشناسه . باید نرم افزار خاصی رو نصب کنم ؟ برنامه Sony Ericsson PC Suite 6.0 نصب کن ! کابل و متصل کردی بزار تو حالت phone mode

boros
15-12-2009, 15:46
اینو که عالی انداخته ... رو ISO 100 عکس بنداز احتمالا هم رو همین طوری بندازه از K850 بهتر انداخته

باید رو حالت File Transfer بزاری...

این تنظیمات رو باید کجا انجام بدم ؟ گوشی من فارسیه اینارو نداره .

boros
15-12-2009, 15:48
از سایز عکس مشخصه Picture size تو حالت VGA بوده
یا نمی دونستی یا عمدا تو این حالت گذاشتی بزنی تو سر مال :دی
سایز عکس تو حالت 5مگاپیکسل 2592 در 1944 حجم عکس هم حدود 1.5 مگ میشه
برنامه Sony Ericsson PC Suite 6.0 نصب کن ! کابل و متصل کردی بزار تو حالت phone mode

این عکس 5 مگا پیکسل هست فقط با فتوشاپ حجمش رو کم کردم تا سریعتر لود بشه .

hosseinmusicmaster
15-12-2009, 16:10
این عکس 5 مگا پیکسل هست فقط با فتوشاپ حجمش رو کم کردم تا سریعتر لود بشه .
خوب حجمش و کم کنی کیفیت هم میاد پایین دیگه
:jealous:

vahidsport
15-12-2009, 18:25
این تنظیمات رو باید کجا انجام بدم ؟ گوشی من فارسیه اینارو نداره .

موقعی کابل رو به گوشی وصل میکنی 4 تا حالت داره که اخرینش نوشته : ذخیره در حجم بالا" البته این برای K850 هست که احتمالا برای شما هم همین رو بنویسه وقتی میری تو این حالت گوشی خاموش میشه و بعد از یک دقیقه تو My Computer دو تا درایور میاره که یکیش مموریه و دیگری فون مموری

harrypotter
15-12-2009, 21:06
من این گوشیو از طبقه پنجم علاءالدین خریدم 194 ( با گارانتی نیکاتل ) ده تومنم پول رم دادم . ولی واقعا تو ذوقم خورد چون واسه من توی گوشی دوربین و صدا خیلی مهم بود و این گوشی تو هر دوتاش مرخصه !
ظاهر خوبی داره سرعتش بالاست . ال سیدیش هم خوبه ولی صداش ضعیفه و کیفیتش معمولیه . دوربینش هم واقعا بده

من این عکسو امروز با سی 901 گرفتم ( ورودی جنوبی تونل توحید ) :

و این عکسو با یه گوشی 6630 ( دوربین 1.3 بدون فوکوس و تنظیمات دیگه ) :

:41:

این چجور مقایسه کردن بود. ای کاش یه عکس همسان از یه موقعیت از هر دو گوشی میگرفتین.

مورد بعدی اینکه این گوشی یکی از بهترین 5 ها بازار هست اینکه شما میگید مزخرفه جای بسی تامل داره

amin 3gp
19-12-2009, 18:51
اقا این گوشی دوربین خوبی داره .
ولی تنظیمات ISO نداره

hussain
18-01-2010, 00:38
هی p30worldکجای که یادت بخیر
سلام دوستان
آیا راهی هست که بشه رو گوشی مثل نوکیا رمز گذاشت؟

mormak
14-02-2010, 04:05
دوربینش عالیه من از دوربینش خیلی راضی هستم. بزرگترین عیبش اینه که GPS و WIFI نداره

golmohammadi
20-02-2010, 02:13
اقا این گوشی دوربین خوبی داره .
ولی تنظیمات ISO نداره
فکر کنم داشته باشه

سلام دوستان
:20:
باید به قسمت هــک سر بزنی
اگه بشه با پچ میشه
اگه یافتی حتما خبرم کن

دوربینش عالیه من از دوربینش خیلی راضی هستم. بزرگترین عیبش اینه که GPS و WIFI نداره

گوشی در این حد قیمت نمیتونه که از هر لحاظ کامل باشه

hussain
07-03-2010, 12:15
سلام دوستان
در گوشیهای کمی قدیمیتر یکسری عکس انیمیشن برای ارسال داشت اما توی این گوشی این عکسهارو به عنوان MMS میشناسه
نمیشه کاریش کرد؟

گوموش
25-03-2010, 00:22
سلام دوستان
اين برنامه رو امتحان كن عاليه:10:

hussain
25-03-2010, 10:07
اين برنامه رو امتحان كن عاليه:10:

دستت دردنکنه
یه توضیحی میدی از برنامه از اسمش پیداست که روی پوشه رمز میگذاره!

گوموش
02-04-2010, 21:50
دستت دردنکنه
یه توضیحی میدی از برنامه از اسمش پیداست که روی پوشه رمز میگذاره!
اي به چشم
آره رفيق برنامه رو اجرا كرده و به قسمتي كه فايل مورد نظرت قرار داره ميري و برش كد تعريف مي كني و اوكي:46:
ديگه فايل كد دار شده و اجرا نمي شه طبيعييه برا باز بيني فايل مورد نظر بايد از تو برنامه اون كد حذف كني يه كم كاره مشكليه اما خوبه:10:
اگر نصبش كردي و به مشكل بر خوردي در خدمتيم:11:

Highbury
05-04-2010, 10:00
اون روزی که من رفتم گوشی بخرم چندین گوشی رو ملاک قرار داده بودم اما متاسفانه توی اون روز سی 901 رو ندیدم البته بیشتر قصد خرید یاری داشتم.
اما عکساش فکر نکنم به سکرت برسه.فیلمبرداریش هم مطمئنا به اون نمیرسه در کل سکرت بهتره.
اما بیشتر با سونی اریکسون حال میکنم اگه کسی خواست گوشیش رو تعویض کنه با گوشی من یه پیغام بده به شرطیکه کم کار کرد باشه و تمیز تمیز.سکرت خودم با نو هیچ فرقی نمیکنه.

Punisher_2008
13-04-2010, 20:52
با سلام

بعد از تقریبا یک ماه که ال جی کوکی کار کردم اونو فروختم و امروز یکی سی 901 گرفتم ( البته کوکی واقعا عالی بود و اصلا اذیت نکرد واقعا گوشی خوبی بود)

من 180تومان خریدم رنگ مشکلی
کیفیت عکاسیش واقعا خوبه به خصوص که فلش زنون داره
دوستان یک سوال تو نقدش نوشته 3G داره ولی تو گوشی کجاست؟

Punisher_2008
15-04-2010, 13:01
سلام مجدد

دوستان من یک مشکل دارم
وقتی با دوربین روی وضوح 5 مگاپیکسل عکس میگیرم بعد از گرفتن عکس یکم اصلاح انجام میده و کمی مات میشه ولی تو وضوح 3 مگاپیکسل اصلا اینطور نیست

البته روی کامپیوتر همان وضوح 5مگاپیکسل کاملا شفاف و خیلی با کیفیته
باید چیکار کنم مال شما هم همینطوره؟

Punisher_2008
26-04-2010, 20:26
با سلام

چه قدر این کلوپ خلوته.

hussain
27-04-2010, 11:01
علیکم السلام:31:
خوب این گوشی بجز طراحی چیزه شاخی ندره دیگه

ho3in0861
06-05-2010, 21:48
من 5-6 ماهه این گوشی رو دارم خداییش ازش راضیم رم 4 انداختم پرش کردم فقط زمانی که گوشی رو روشن میکنم 30 ثانیه باید صبر کنی تا درست بالا بیاد کیفیت عکسهاش هم از c903 بهتره

ho3in0861
10-05-2010, 12:12
سلام کسی تاحالا قاب این گوشی رو عوض کرده؟قابش تو بازار هست؟اگه هست چنده؟

Punisher_2008
10-05-2010, 13:06
با سلام

بر اساس تجربه ای که دارم من توصیه میکنم اصلا قاب گوشی عوض نکنید مگر مجبور باشید
معمولا وقتی قاب عوض میشه گوشی یک طوری میشه و از فابریکی در میاد خوب تو قابش جا نمیگیره دکمه هاش یکطوری میشه کلا تو ذوقتون خواهد خورد

البته باز به نظر خودتون بستگی داره من چند بار با چند گوشی اینکارو کردم سخت پشیمون شدم

قاب های معمولی هست 4500 تا 5500 و قاب های به اصطلاح کره ای از 12 تا 18 تومان

بازم توصیه نمیکنم عوض کنید

ho3in0861
10-05-2010, 17:23
با سلام

بر اساس تجربه ای که دارم من توصیه میکنم اصلا قاب گوشی عوض نکنید مگر مجبور باشید
معمولا وقتی قاب عوض میشه گوشی یک طوری میشه و از فابریکی در میاد خوب تو قابش جا نمیگیره دکمه هاش یکطوری میشه کلا تو ذوقتون خواهد خورد

البته باز به نظر خودتون بستگی داره من چند بار با چند گوشی اینکارو کردم سخت پشیمون شدم

قاب های معمولی هست 4500 تا 5500 و قاب های به اصطلاح کره ای از 12 تا 18 تومان

بازم توصیه نمیکنم عوض کنید
من فقط میخوام قاب دور گوشی رو عوض کنم ولی تو اراک قابش اصلا نیست
یه سوال دیگه باز کردن قاب این گوشی سخته؟آموزشش رو ندارید؟

t2download
21-05-2010, 09:08
شرکت سونی اریکسون، گوشی موبایل جدیدی به نام C901 Green Heart به دنیای دیجیتال امروز، معرفی کرده است که فرم کلاسیک دارد و مهم ترین ویژگی های آن،این است که ۵۰% آن، از مواد بازیافتی تشکیل شده است و دیگر اینکه مجهز به یک حسگر شتاب دهنده ی داخلی است که انرژی مصرفی را کاهش می دهد. دوربین بسیار خوب ۵ مگاپیکسلی مجهز به فوکوس و فلاش زنون با قابلیت فیلمبرداری، صفحه نمایش ۲٫۲ اینچی، پشتیبانی از شبکه های GSM 850/900/1800/1900 و HSDPA 900/2100 و رادیو FM، از ویژگی های کلی این گوشی موبایل است.
مشخصات کلی :
فرم ساده – دوربین ۵٫۰ مگاپیکسل – دارای فلاش – صفحه نمایش ۲۵۶۰۰۰ رنگ TFT با ابعاد ۲٫۲ اینچ – مجهز به کارت حافظه Memory Stick Micro M2 – حافظه داخلی ۱۲۰ مگابایت – مجهز به درگاه بلوتوث – مجهز به درگاه USB – قابلیت نصب نرم افزارهای جاوا – ابعاد گوشی ۱۳ × ۴۵ × ۱۰۵ میلیمتر – وزن ۱۰۷ گرم .

گوشی موبایل های Naite و C901، ویژگی مشترک زیادی دارند و هر دو،
گوشی های متوسط و معمولی هستند. هر دو شامل مرورگرهای اینترنت بی سیم، پخش کننده ی
موسیقی، دوربین عکس برداری و فیلم برداری (البته با رزولوشن های مختلف)، اسپیکر،
پیام نگاری شامل ایمیل، رادیو FM، بلوتوث استریو، USB و سازمان دهنده یا Organizer
شخصی هستند. C901، مجهز به کلیدهای میان بر است که از طریق آن، می توان نور و سفیدی
صفحه نمایش را تنظیم کرد، این امر، در صرفه جویی باتری، کمک شایان توجهی می کند و
از زیر و رو کردن منو، بسیار ساده تر است. گوشی Naite، مجهز به یک گام شمار است که
حتی به شما اعلام می کند که هر قدم شما، چه مقدار، نشر کربن را ذخیره می کند.

ویژگی چند رسانه ای:
C901 Green Heart، قابلیت پخش موسیقی و فیلم و همچنین قابلیت ضبط صدا دارد. از
رادیو FM هم پشتیبانی می کند تا کابران از دنیا و اخبار روز آن، غافل نباشند. فرمت
های فیلم و موسیقی قابل پخش این گوشی زیبا و خوش دست، عبارتند از: MP3، eAAC+، WMA،
MPEG-4، WMV و H.263.

استفاده از مواد سازگار با محیط زیست
شرکت سونی اریکسون، به تازگی از استراتژی خاصی با نام GreenHeart بهره گرفته است که
گوشی های سازگار با محیط زیست و کره ی زمین، به بازار معرفی می کند. شرکت سونی
اریکسون، استفاده از مواد خطرناک را در ساخت محصولات خود، حذف کرده، مصرف کاغذ را
کاهش داده و از پکیج های کوچک تری استفاده نموده است. هر محصولی، یک راهنمای داخلی
بر اساس HTML دارد که نیاز به راهنمای کاغذی را از بین می برد.

ویژگی های دوربین
دوربین این گوشی، یک دوربین ۵ مگاپیکسلی است که ویژگی های بی نظیری هم دارد. این
دوربین، قابلیت فیلمبرداری با کیفیت QVGA را دارد. تجهیزاتی چون فوکوس اتوماتیک و
فلاش معروف Xenon را به این ویژگی ها اضافه کنید و بدانید که این دوربیم بی نظیر
مجهز به ویژگی های تشخیص چهره و لبخند هم هست که محبوبیت این گوشی را بیش تر می
کند. یک ویژگی خوب دیگر در مورد این دوربین، Cell ID یا Geo-tagging است که باعث می
شود هرگز رد عکس خود را گم نکنید، چون با این ویژگی، موقعیت مکانی هر عکس، ثبت می
شود.

ماشین حساب ویژه
گوشی C901 Green Heart، شامل برنامه ی کاربردی Ecomat است که با کاربر کمک می کند
تا انتخاب های بهتری داشته باشد. این گوشی، یک ماشین حساب Carbon Footprint دارد که
می تواند محاسبه کند هر روزه، چه مقدار دی اکسید کربن در محیط، استفاده می شود.

ویژگی های اصلی گوشی موبایل سونی اریکسون، مدل C901 Green Heart:

• صفحه نمایش از نوع TFT در اندازه ی ۲٫۲ اینچ با رزولوشن ۲۴۰*۳۲۰
پیکسل و تعداد ۲۵۶۰۰۰ رنگ
• دوربین ۵ مگاپیکسل با قابلیت فیلمبرداری و ابعاد تصویر ۱۹۴۴*۲۵۹۲ مجهز به فوکوس
خودکار و فلاش
• حافظه ی داخلی ۱۲۰ مگابایت و پشتیبانی از کارت حافظه ی Memory Stick Micro M2
• فرمت های قابل پخش موسیقی و فیلم: MP3، eAAC+، WMA، MPEG-4، WMV و H.263
• پیام نگاری شامل SMS، MMS، ایمیل و پیام نگاری لحظه ای
• قابلیت ضبط صدا
• شبکه های پشتیبان: GSM 850/900/1800/1900 و HSDPA 900/2100
• پشتیبانی از برنامه های جاوا
• مجهز به بلوتوث (نسخه ی ۲٫۰) و خروجی کامپیوتر (نسخه ی ۲٫۰)
• مرورگر اینترنت: WAP2.0، HTML و RSS Reader
• پشتیبانی از زنگ های پلی فونیک، MP3 ،AAC، زنگ های قابل دانلود و ویبره (هشدار
لرزش)
• رادیو FM استریو یا RDS
• باتری لیتیومی استاندارد، مدل BST-33 با ظرفیت ۹۵۰ mAh به همراه شارژر باتری
• حداکثر زمان استندبای: ۴۳۰ ساعت
• حداکثر زمان مکالمه: ۹ ساعت و ۳۰ دقیقه
• ابعاد: ۱۳*۴۵*۱۰۵ میلی متر
• وزن: ۱۰۷ گرم
• تنوع رنگ: سفید
• فرم: ساده (کلاسیک)

نقاط قوت
• دوربین ۵ مگاپیکسلی مجهز به فوکوس خودکار، فلاش، تشخیص چهره و تشخیص لبخند
• پشتیبانی از بازی های حرکتی با قابلیت دانلود
• اندازه ی بسیار مناسب
• قابلیت پخش موسیقی و فیلم، رادیو FM و قابلیت ضبط صدا
• صفحه نمایش مجهز به حسگر شتاب دهنده ی داخلی
• ویژگی Push Mail برای چک کردن سریع ایمیل
• مجهز به ویرایش گر عکس و فیلم
• قابلیت های سازگار با محیط زیست یا Eco Friendly Materials
• ویژگی E-Manual، راهنمای الکترونیک داخلی گوشی

نقاط ضعف
• عدم پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز
• عدم امکان مکالمه ی بی سیم
• جای نامناسب کارت حافظه (پشت باتری) • صفحه نمایش کوچک در اندازه ی ۲٫۲ اینچ
• عدم تجهیز به دوربین دوم برای مکالمه ی تصویری
• عدم پشتیبانی از فایل های PDF و MS-Office:11::11:

Tornado2800
27-06-2010, 13:50
سلام
دوستان با این گوشی میشه تعداد زیاد اس ام اس رو ذخیره کرد مثل نوکیا؟

Highbury
27-06-2010, 23:41
اره میشه تمام این گوشیهای جدید میشه

SIMON137
29-06-2010, 12:51
پشت تمام کلید ها ال ای دی داره که نور بده تو شب هم بتونیم باهاش کار کنیم ؟

Highbury
04-08-2010, 13:52
صدا دوربین خوش دستی و ...گوشی خوبیه؟

Punisher_2008
07-08-2010, 13:24
پشت تمام کلید ها ال ای دی داره که نور بده تو شب هم بتونیم باهاش کار کنیم ؟

بله پشت همه کلید ها چراغ LED داره و در شب کاملا واضح هست

---------- Post added at 02:24 PM ---------- Previous post was at 02:19 PM ----------

صدا دوربین خوش دستی و ...گوشی خوبیه؟
با سلام

من که ازش راضیم
صداش از نظر بلندی خوبه و صداش با کیفیت و شفافه
دوربینش که همانطور که میدونید 5 هست به همراه فلش xenon و LED و قابلیت تشخیص لبخند هم داره کیفیت عکساش واقعا خوبه و شفاف هست

دومین مزیتش باطریشه که خیلی خوب نگه میداره همینطور ال سی دی واقعا با کیفیتی داره ... و به بهمراه شتاب سنج هست که حساسیت خیلی خوبی داره

به نظر من بزرگترین عیبیش سرعتش در ویدیو ها هست که در حد متوسط هست

Highbury
07-08-2010, 13:26
باتریش با استفاده ی معمولی چند روز نگه میداره؟ایا 4 روز نگه میداره؟

Punisher_2008
10-08-2010, 14:03
باتریش با استفاده ی معمولی چند روز نگه میداره؟ایا 4 روز نگه میداره؟
در صورتی که اهنگ گوشی ندین و با فلش عکاسی نکنید تا 5 روز تقریبا میتونه نگه داره
باید بگم باطریش واقعا خوب جواب میده
البته با عکاسی با فلش زیاد باطری مصرف میکنه

Punisher_2008
28-08-2010, 11:10
با سلام
دوستان من دیروز گوشی را با ایرانسل اپدیت کردم و این تغیرات ایجاد شد:
کیفیت عکساش با فلش واقعا عالی شده عکسا خیلی طبیعی و رنگبندی عالی داره واقعا از لحاظ دوربینی عالی شد
کیفیت صداش بیشتر شده بخصوص در هنگام پخش ویدیو کیلیپ
نور ال سی دی بهبود پیدا کرد و دیگه تاریک نمیزنه
باطریش خیلی بهتر شد قبلا دشمن باطریش عکاسی با فلش بود فورا خالی میکرد ولی الان خیلی عالی شده

ولی سرعت پردازش در ویدیو کیلیپ ها تغیری نکرد و همانطور هست زیاد رضایت بخش نیست البته باز تصاویر خوبه ولی برای باز کردن ویدیو ها و پردازش کند عمل میکنه

وقتی به کامیوتر وصل میکنم و گوشی میخواد حالت رو انتخواب کنه (pcsuite.media ...) پنل اونم تغیر کرده

ho3in0861
07-09-2010, 15:59
میخوام آپدیت کنم باید چیکار کنم؟

saeid_panah
15-10-2010, 17:57
سلام دوستان
در گوشیهای کمی قدیمیتر یکسری عکس انیمیشن برای ارسال داشت اما توی این گوشی این عکسهارو به عنوان MMS میشناسه
نمیشه کاریش کرد؟
منم این مشکل رو دارم!
چی کار باید بکنیم؟
البته وقتی از گوشی های قدیمی انیمیشن فرستاده میشه گوشی اون رو به صورت MMS نمیشناسه. حتی انیمیشن فرستاده شده بین انیمیشن های خود گوشی نیست! یعنی با انیمیشن ها c901 فرق داره و نمایش میده.

Soooly
22-10-2010, 01:49
[QUOTE=Punisher_2008;5331833]با سلام

سلام.
چطور آپدیت کردی؟
لطفا توضیح بده.

Punisher_2008
22-10-2010, 17:56
[QUOTE=Punisher_2008;5331833]با سلام

سلام.
چطور آپدیت کردی؟
لطفا توضیح بده.
با سلام
از داخل تنظیمات
دقیقا اونجایی که ورژن گوشی رو نشون میده یک گزینه اپدیت هم داره
بعد خود به gprs ایرانسل یه فایل حدودا 4 تا 6 mb دانلود میکنه و بعد گوشی رستارت میشه و نصب میکنه

boros
16-03-2011, 03:31
من سیم کارتم اعتباری ایرانسل هست و میخوام از اینترنت استفاده کنم ولی وقتی کد : #6*140* رو میزنم جواب میده :

...we are experiesing

با سلام
از داخل تنظیمات
دقیقا اونجایی که ورژن گوشی رو نشون میده یک گزینه اپدیت هم داره
بعد خود به gprs ایرانسل یه فایل حدودا 4 تا 6 mb دانلود میکنه و بعد گوشی رستارت میشه و نصب میکنه

میشه کاملتر توضیح بدی .

VAHID321
30-04-2011, 16:29
کسی سایتی چیزی سراغ نداره که توش برنامه و بازیهای خوب برای این گوشی داشته باشد:31:
مردیم از بی برنامگی:9: