PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ابزارهای لازم برای میکس کردن فیلم

AliROCK
15-03-2006, 20:35
سلام
میخواستم بدانم برای میکس کردن فیلم چه ابزارهای سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز است
با تشکر

ghaffar
16-03-2006, 00:29
يك كارت كپچر مي خواهي مثل پيناكل دي سي 10 پلاس و نرم افزاري مثل پيناكل استوديو 9 كه معمولا همراه كارت كپچر است.
قيمتش هم حدود 80000 تومان است.
البته اگر بخواهي حرفه اي كار كني بايد كارت كپچر بالايي بخري مثل ليكوييد كه قيمتش حدود 700000 تومان است. و نرم افزار هم حرفه اي اش پريمير است.
از كارت تي وي كه باهاش ميشه كانال هاي تلويزيون رو گرفت هم مي توني استفاده كني كه كيفيت خوبي ندارند و بين 30 تا 50 هزار تومان هستند. يوليد ويدئو استوديو هم نرم افزار ساده اي است كه مي توني استفاده كني

AliROCK
18-03-2006, 10:12
يك كارت كپچر مي خواهي مثل پيناكل دي سي 10 پلاس و نرم افزاري مثل پيناكل استوديو 9 كه معمولا همراه كارت كپچر است.
قيمتش هم حدود 80000 تومان است.
البته اگر بخواهي حرفه اي كار كني بايد كارت كپچر بالايي بخري مثل ليكوييد كه قيمتش حدود 700000 تومان است. و نرم افزار هم حرفه اي اش پريمير است.
از كارت تي وي كه باهاش ميشه كانال هاي تلويزيون رو گرفت هم مي توني استفاده كني كه كيفيت خوبي ندارند و بين 30 تا 50 هزار تومان هستند. يوليد ويدئو استوديو هم نرم افزار ساده اي است كه مي توني استفاده كني
سلام
چه طور با کپچر میشه میکس کرد من کپچر از این 40 تومنی یا دارم

saghy
20-03-2006, 02:16
سلام
دوست عزيز من منتقل کردم اينجا تا دوستان بهتر راهنمايي کنند .
اما اولين سوالاتي که مطرح ميشه براي کار ميکس و مونتاژ اينها هست ؟؟:
اول سطح مورد نياز کاري
دوم ميزان هزينه اختصاص داده شده براي تجهيزات
سوم تجهيزات موجود
چهارم ميزان توانمندي کاربر

AliROCK
20-03-2006, 09:46
سلام
saghy جان برای میکس کردن فیلمهای عروسی و جشنها میخواستم
هزینشو جور میکنم شما بگو دقیقا چه قدر میشه
تجهیزات موجود فعلا فقط یه کارت کپچر 40 تومنی MSI دارم

AliROCK
20-03-2006, 09:54
ميزان توانمندي کاربر :
منظورت کار کردن با نرم افزارهای میکس هست ؟؟؟
اگه منظورت اینه من تازه تو این کار میخوام برم ولی تو یاد گیری این چیزا فرضم

saghy
21-03-2006, 15:34
سلام
كارت كپچري كه داري اصلا جوابگو نيست .
ببين شما احتياج به كارتي داري كه به صورت سخت افزاري داراي امكانات رندر و كار با نرم افزارهاي ويديويي مثل پريمير باشه ... حالا بسته به بودجه شما و كاربري شما ميتوني كارتهايي از 300 هزار تومان تا 1200 هزار تومان بگيري
كارتهاي ابتدايي امكانات سخت افزاري بالاتري را جهت اينكار ميخواد مثل Aceed View ولي كارتهايي مثل Canopus Lite و يا Matrox Rtx100 و يا Pinacle خودشون داراي امكانات بالايي هستند . براي همين تحت چنين كارتهايي كليپ هاي زيادي ساخته شده و كاربري براي اين مورد شما را راحت تر ميكنه .

AliROCK
24-03-2006, 15:44
سلام
كارت كپچري كه داري اصلا جوابگو نيست .
ببين شما احتياج به كارتي داري كه به صورت سخت افزاري داراي امكانات رندر و كار با نرم افزارهاي ويديويي مثل پريمير باشه ... حالا بسته به بودجه شما و كاربري شما ميتوني كارتهايي از 300 هزار تومان تا 1200 هزار تومان بگيري
كارتهاي ابتدايي امكانات سخت افزاري بالاتري را جهت اينكار ميخواد مثل Aceed View ولي كارتهايي مثل Canopus Lite و يا Matrox Rtx100 و يا Pinacle خودشون داراي امكانات بالايي هستند . براي همين تحت چنين كارتهايي كليپ هاي زيادي ساخته شده و كاربري براي اين مورد شما را راحت تر ميكنه .
saghy جان لیست چیزهایی که باید تهیه کنم را برام بنویس
ممنون

siadate
14-04-2006, 04:20
مگه سيستم شما مال چه زمانيه؟

AliROCK
14-04-2006, 21:00
برای دوستانی نوشتم که مطلع نیستند
رم 768mb
cpu 2 gigahertz
امکانات کپچرم :قابلیت ضبط و تماشای برنامه ها ضبط برنامه های رادیو و .....

siadate
15-04-2006, 05:32
دوست عزيز كارت گرافيكتون را فراموش كرديد
اما با اين امكاناتي كه شما داريد مشكلي نخواهيد داشت نرم افزار مديا استوديو را يه بار آزمايش كنيد حتما مشتريش خواهيد شد