PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر و دی وی دی رایتر در ویندوز 7

H.Operator
05-11-2009, 17:03
سلام دوستان من ویندوز 7 -32 بیت نسخه 22 اکتبر رو نصب کردم ازش هم خیلی راضیم اما 2 تا مشکل باهاش دارم....

مشکل اول:
من 2 تا دی وی دی رایتر دارم یک ایسوس و یکی ال جی و ویندوز رو با ال جیه نصب کردم پس از نصب هم هر دو رو توی مای کامپیوتر داشتم اما پس از مدتی که برنامه ها رو نصب کردم و چند بار ریسیت کردم متوجه شدم که ال جیه از کار افتاده اصلآ اثری ازش نیست نه بیرون میاد نه داخل انگار که برقش رو کشیده باشی اما جالبترش اینه که تو بایوس هستش(هر دوشون رو با ساتا وصل کردم و ایسوس رو به عنوان مستر و ال جی رو اسلاو نصب کردم به مادربرد).....
هر چی می دونستم رو گفتم دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه...

مشکل 2:
یک پرینتر hp laserjet p1006 دارم که قبل از نصب ویندوز 7 با ویندوز ویستا به خوبی کار می داد اما پس از نصب ویندوز 7 دیگه نصب نمی شه(کار نمی کنه)به زبان ساده وسط نصب گیر می کنه و دیگه ادامه نمی ده...
به سایت hp هم برای گرفتن درایور مخصوص ویندوز سون سر زدم که پیام زیر رو بهم داد:

HP is committed to providing the best experience for HP products in the Windows 7 operating environment.
Today, a solution for your product is not available in Microsoft’s Windows 7. However, a full solution driver download will be available in late November 2009.
HP aspires to provide the most up-to-date information on HP drivers and software. Please check back for updates.
اینم ترجمه متن بالا توسط گوگل:
تونر به ارائه بهترین تجربه برای محصولات تونر در محیط ویندوز 7 عامل متعهد است.
امروز ، یک راه حل برای محصول شما در مایکروسافت ویندوز 7 در دسترس نیست. با این حال ، راه حل کامل دریافت خواهد شد راننده در اواخر یدلایمخیرات 2009 نوامبر در دسترس باشد.
پرینتر aspires ارائه ترین اطلاعات در تاریخ در رانندگان اسب بخار و نرم افزار است. لطفا دوباره برای به روز رسانی بررسی می کند.

با کمال تشکر لطفآ راهنماییم کنید:11:....

H.Operator
05-11-2009, 19:37
سلام....
مشکل دی وی دی رایتر با یک بار خاموش و روشن کردن رفع شد اما پرینتر هنوز مشکلش پابر جاست.....

H.Operator
06-11-2009, 18:09
مشکل 2:
یک پرینتر hp laserjet p1006 دارم که قبل از نصب ویندوز 7 با ویندوز ویستا به خوبی کار می داد اما پس از نصب ویندوز 7 دیگه نصب نمی شه(کار نمی کنه)به زبان ساده وسط نصب گیر می کنه و دیگه ادامه نمی ده...
به سایت hp هم برای گرفتن درایور مخصوص ویندوز سون سر زدم که پیام زیر رو بهم داد:

HP is committed to providing the best experience for HP products in the Windows 7 operating environment.
Today, a solution for your product is not available in Microsoft’s Windows 7. However, a full solution driver download will be available in late November 2009.
HP aspires to provide the most up-to-date information on HP drivers and software. Please check back for updates.
اینم ترجمه متن بالا توسط گوگل:
تونر به ارائه بهترین تجربه برای محصولات تونر در محیط ویندوز 7 عامل متعهد است.
امروز ، یک راه حل برای محصول شما در مایکروسافت ویندوز 7 در دسترس نیست. با این حال ، راه حل کامل دریافت خواهد شد راننده در اواخر یدلایمخیرات 2009 نوامبر در دسترس باشد.
پرینتر aspires ارائه ترین اطلاعات در تاریخ در رانندگان اسب بخار و نرم افزار است. لطفا دوباره برای به روز رسانی بررسی می کند.

کسی تونسه این پرینتر رو روی ویندوز 7 نصب کنه؟؟؟؟

H.Operator
06-11-2009, 19:36
ممنون از کمک دوستان بالاخره پرینتر رو هم نصب کردم:31:....

fereshte222
07-11-2009, 10:07
سلام
منم همین مشکل را با printer دارم میشه بگیدچطوری حلش کردید؟
فوری!

H.Operator
07-11-2009, 23:21
سلام
منم همین مشکل را با printer دارم میشه بگیدچطوری حلش کردید؟
فوری!
پرینترت همینیه که من دارم(HP LASERJET P1006) یا یک برند دیگست.....
اگه همینه بگو کجای نصب گیر میکنه تا بهت بگم چه کارش کنی.....

milad01
03-01-2010, 23:56
منم همین مشکل رو با همین مدل دارم ....لطفا راهنمایی کنید...

dark_prince783
04-01-2010, 21:27
سلام
من یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که پرینتر راحت نصب میشه ولی موقع پرینت ، نمی گیره ، و همینطور بعضی وقتها مثلا از 15 تا برگ 8 یا 9 تاشو بیشتر نمی گیره و بعد همینطور میمونه ، از توحافظش هم که پاک می کنی بازم تا ریست نکنی از بین نمیره .
خواهشا اگه کسی میدونه بگه چیکار میشه کرد . . .
یا حق
ببخشید پرینتر من hp p1006 هست .

H.Operator
07-01-2010, 01:18
سلام
من یه مشکل اساسی دارم اونم اینه که پرینتر راحت نصب میشه ولی موقع پرینت ، نمی گیره ، و همینطور بعضی وقتها مثلا از 15 تا برگ 8 یا 9 تاشو بیشتر نمی گیره و بعد همینطور میمونه ، از توحافظش هم که پاک می کنی بازم تا ریست نکنی از بین نمیره .
خواهشا اگه کسی میدونه بگه چیکار میشه کرد . . .
یا حق
ببخشید پرینتر من hp p1006 هست .
من درایورش رو از خود سایت hp گرفتم که برای ویندوز 7-32بیت و 64بیت داده بیرون:31:.

ali_s2
18-02-2010, 20:21
manam moshkele dvd ram daram!!!:19:

farshiddeljoo
25-03-2010, 16:56
سلام به همه دوسنان
من هم به پرینتر canon lbp=1120 دارم بعد از نصب روی لب تابم error زیر رو میده
The printer is connected to a port of an unsupported type.
لطفا راهننایی کنید
در صمن ویندوز من هم ویندوز سون هست.
ممنون از زاهنمایی شما

H.Operator
26-03-2010, 00:47
دوست عزیز شما مراجعه کن به سایت پرینترت و درایور ویندوز 7 رو برای پرینترت دانلود کن:31:.

8615493
11-04-2010, 15:58
سلام دوستان !‌
من پرینتر HP مدل p1005 دارم . روی ویندوز 7 نصبش کردم و هیچ مشکلی بابت نصبش نداشتم . رو ی این ویندوز نمی تونم پرینت بگیرم ولی میتونم روی xp پرینت کنم . در ضمن باید بگم که نرم افزار مخصوص ویندوز 7 رو از سایت hp دانلود کردم ولی مشکلم با ویندوز 7 پا برجاست و نمی تونم توی محیط ویندوز 7 حتی از صفحه تستش پرینت بگیرم . لطفا من را راهنمایی کنید . ممنون !

milad.alipour
20-05-2010, 11:16
سلام حسین جان
من هم مشکل پرینتر رو دارمhp p1006 /windows 7
تا مرحله آخر نصب میره ولی مشکل usb میده
خلاصه همون مشکل تو رو دارم
تو رو خدا یه راه حل واسم بزار
منتظرما

dimah2005
25-06-2010, 18:01
مدل پرینتر canon laser shot lbp-1120 هست

منم نصب میشه ولی چیزی رو پرینت نمی کنه