PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد بالا نیامدن ویندوز

mehrdad1991h
04-11-2009, 13:10
دوستان سلام
خیلی ازتون ممنون میشم مشکلم را حل کنید

مشکل من اینه که اینجا یه سیستم دارم بعد از این که ویندوزش را عوض کردم مجبور شدم کابل های هارد را جدا کنم و هارد را در بیارم
بعد که دوباره هارد را بستم و کابل ها را وصل کردم دیدم که دیگه ویندوز بالا نمیاد
البته مطمئن باشید کابل ها را درست بستم
من فکر کردم مشکل از ویندوزه هاردش را برداشتم رو سیستم خودم گذاشتم دیدم ویندوز بالا میاد ولی با این حال از رو سیستم خودم ویندوزش را عوض کردم دیدم بالا میاد
دوباره که بستم رو سیستم قبلی دیدم بازم ویندوز بالا نمیاد
بعد از این که چند بار سیستم را ریست کردم بالاخره صفحه ای که باید گزینه F8 را بگیریم تا بیاد اومد ولی
قابل توجه است که بگم کیبورد از کار میوفته ونمی تونم گزینه ای را انتخاب کنم تا ویندوز بالا

سیتم بعد از صفحه بوت قفل میکنه و دیگه بالا نمیاد کسی میتونه کمک کنه:33::sad::sad::sad::sad::45::37:
ممنون:11:

shahinfarasystem
05-11-2009, 13:55
سلام
يه بار كابلت رو محكl كن

اگه ساتا هستش پورت رو مادر برد رو كه بهش وصل مي كني عوض كن

اگه نشد load default بايوست رو بزن

و به عنوان آخرين راه حل كابل ديتاي هاردت رو عوض كن

amir_toos
05-11-2009, 20:29
به نظر من فکر کنم کابل برقت مشکل داره ! برو تو بایوس ببین هارد رو دیتکت می کنه یا نه اصلا هست یا نه؟؟؟ ولی به احتمال زیاد از برقی هست که بهش نمی رسه :46:

rasool1
06-11-2009, 20:31
سلام یه جای کار داری اشتباه میکنی باید مرحله به مرحله بری جلو تا ببینی اشکال از کجاست اول ببین توی صفحه ستاپ مادر برد هارد شناسایی میشه یا نه اگه شد یک با سیدی ویندوز ببین دستگاه لود میشه و درایو های هارد رو نشون میده ضمنا کابلهای هارد رو در بیار به دقت جا بزن قبل از جا زدن هم دقت کن ببین پایه ای از هارد رو کج نکرده باشی

shahinfarasystem
06-11-2009, 23:16
آقا مهرداد رفتي؟