PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت +از پول تلفن راهت شوید

Hasan.M
04-11-2009, 12:18
سلام
چطوری میشه کاری کرد که وقتی از طریق اینترنت ارتباط تلفنی برقرار می کنی پول تلفن نیاد

لطفا فقط اگر می تونی جواب بدئ پست بده
با تشکر arzeva

MaSoUd555
04-11-2009, 13:42
هزار هم پول تلفن نیاد شما باید با استفاده از تلفن اینترنتی این کارو انجام بدید که باز هم باید پول خرید شارژ بدید

اما اگه PC 2 PC بخواهید(مجانی) میتونید از Skype استفاده کنید

Hasan.M
04-11-2009, 19:38
هزار هم پول تلفن نیاد شما باید با استفاده از تلفن اینترنتی این کارو انجام بدید که باز هم باید پول خرید شارژ بدید

اما اگه PC 2 PC بخواهید(مجانی) میتونید از Skype استفاده کنید
لطفا یکم بیشتر توضیح بده برادر
باتشکر

tajrobenik
05-11-2009, 00:50
pc 2 pc با این کار شما می تونید به اینترنت وصل بشین ( مثل همیشه) بعد زنگ بزنید به خارج مثلا این جوری می شه که هزینه خارجی رو ندادین و فقط پوله اینترنت ( اینترنت + پول معمولی که توی قبض می یاد)

اما :

من یه روش با حالی تازگی ها خودم کشف کردم....

که با تلفن هم با دیال آپ هست.....

که به اینترنت وصل می شین بدون این که هیچ هزینه ای توی قبض تلفنتون بیاد.

mehdi_08
05-11-2009, 11:34
pc 2 pc با این کار شما می تونید به اینترنت وصل بشین ( مثل همیشه) بعد زنگ بزنید به خارج مثلا این جوری می شه که هزینه خارجی رو ندادین و فقط پوله اینترنت ( اینترنت + پول معمولی که توی قبض می یاد)

اما :

می شه یه توضیح کوچیک درباره این روشی که کشفیدین بدین

Hasan.M
05-11-2009, 18:36

اما :

خوب دوست عزیز از پز دادن بکاه وبر یاد دادن بیفزای

غضنفر مدل 88
05-11-2009, 18:42
سلام
چطوری میشه کاری کرد که وقتی از طریق اینترنت ارتباط تلفنی برقرار می کنی پول تلفن نیاد

لطفا فقط اگر می تونی جواب بدئ پست بده
با تشکر arzeva
سوالت رو واضح تر بگو
یعنی وقتی دیال آپ کنی پول نیاد

tajrobenik
06-11-2009, 00:29
هان خیلی خوب یه روش خیلی با حالی ه : یکم خنده داره....

استفاده از کارت هوشمند ( کارت تلفن)
توی مشهد که هست و با کد 900511 می شه وارد شد و این کارت رو از باجه می خرین...

بعد می رین توی خونه کد ها رو می زنید یه کد هست که 15 می شه توسط اون یوزر و پسوورد کارت هوشمند رو ثبت کنید....

حالا توی دیال آپ قبل از شماره تلفن اتصال یه 900511####### رو بزارید ( صفر نهصد و پانزده مربع مربع مربع بعد شماره اتصال)

فقط نکته منفیش اینه که شماره های دیال آپا حدودا همشون توی این سرویس غیر فعال... مگه شماره معمولی باشه

مثلا توی مشهد آفتاب یه شماره دیال آپ داره که با 9 شروع نمی شه و با 763 شروع می شه که می شه از اون استفاده کرد.

این هم از توضیح

AKBAR132
06-11-2009, 02:30
یه سوال .... چطوری میشه فهمید که با یه اکانت چند ساعت وارد اینترنت شدیم ؟

Hasan.M
06-11-2009, 17:07

بعد می رین توی خونه کد ها رو می زنید یه کد هست که 15 می شه توسط اون یوزر و پسوورد کارت هوشمند رو ثبت کنید....

حالا توی دیال آپ قبل از شماره تلفن اتصال یه 900511####### رو بزارید ( صفر نهصد و پانزده مربع مربع مربع بعد شماره اتصال)

فقط نکته منفیش اینه که شماره های دیال آپا حدودا همشون توی این سرویس غیر فعال... مگه شماره معمولی باشه

مثلا توی مشهد آفتاب یه شماره دیال آپ داره که با 9 شروع نمی شه و با 763 شروع می شه که می شه از اون استفاده کرد.

این هم از توضیح
یعنی تو بقیه ی شهرها نمی توان استفاده کرد ؟
ضمنا باتشکر از تو واسه جوابت

MaSoUd555
06-11-2009, 23:35
یه سوال .... چطوری میشه فهمید که با یه اکانت چند ساعت وارد اینترنت شدیم ؟

برو به آدرس سایت همون شرکت که ازش کارت خریدی همونجا میتونی وارد اکانتت شی ببینی

AKBAR132
07-11-2009, 22:29
برو به آدرس سایت همون شرکت که ازش کارت خریدی همونجا میتونی وارد اکانتت شی ببینی

ممنون دوست من

منظور من اکانتی بود که خودمون توی کامپیوتر درست میکنیم ........ همچنین من مدتهاست که از اینترنت هوشمند استفاده میکنم که فقط یه شماره اتصال عمومی داره

حالا چی؟؟

MaSoUd555
07-11-2009, 22:45
ممنون دوست من

منظور من اکانتی بود که خودمون توی کامپیوتر درست میکنیم ........ همچنین من مدتهاست که از اینترنت هوشمند استفاده میکنم که فقط یه شماره اتصال عمومی داره

حالا چی؟؟

فکر نکنم بشه دیگه اینو کاریش کرد مگه اینکه هر دفعه وصل میشی بشینی بنویسی چقد کانکت بودی:31:

tajrobenik
07-11-2009, 23:09
یعنی تو بقیه ی شهرها نمی توان استفاده کرد ؟
ضمنا باتشکر از تو واسه جوابت

بستگی به شهرتون داره که کارت هوشمند ( کارت تلفن هوشمند ) داشته باشه یا نداشته باشه!
همون جور که توی مثالم گفتم توی مشهد که من هستم مطمئنم که هست و تا حالا هم استفاده کردم و نقطه ضعفشم گفتم.
برین از سوپر مارکت یا باجه های روزنامه فروشی و بپرسین ببین دارین یا نه!

ضمنا خواهش می کنم قابلی نداشت.

حالا چی؟؟
البته این سوال جاش این جا نبود اما خوب !!!!!
واسه این کار یه نرم افزار هست که توی همین پی سی وورد بگردی پیداش می کنی.

غضنفر مدل 88
20-03-2010, 13:30

درسته كه خيلي وقت گذشته ولي يكم بيشتر توضيح بدين

tajrobenik
30-03-2010, 15:14
درسته كه خيلي وقت گذشته ولي يكم بيشتر توضيح بدين

باید تو شهرتون امکان استفاده از کارت هوشمند تلفن وجود داشته باشه.
تو مشهد هست با اگه شماره 900511 رو بگیری می تونی از این امکان استفاده کنی.

=====
یه کارتی هست که هزار و شیصد تومن قیمتشه و حتی از تلفن همگانی هم می شه ازش استفاده کرد.
توی خونه هم می شه ازش استفاده کرد.

میخری و ازش به عنوان کارت تلفن استفاده می کنی ...

====

خوب حالا به جای این که شماره تلفن باهاش بگیری شما دیال کانکش اینترنت رو باهاش می گیری!@

P‌C
31-03-2010, 00:55
ممنون دوست من

حالا چی؟؟
Dial spy....