PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین pes 2009 و شرطی بازی کردن با ویزا کارت!

pashangparsi3
03-11-2009, 19:55
با درود

آیا بازی

pes 2009 va 2010

رو می شه به صورت آنلاین بازی کرد؟ جایی آموزش داده شده این بازی؟

من شنیدم که گویا اگر کسی ویزا کارت داشته باشه می تونه به صورت آنلاین بازی رو به صورت شرطی بازی کنه! آیا این حقیقت داره؟

*Ali*
04-11-2009, 15:47
pes 2009 رو میشه آنلاین بازی کرد ولی 2010 رو تا حالا کسی نیومده آموزش بده.

Pes 2009 Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6)

pashangparsi3
04-11-2009, 16:39
pes 2009 رو میشه آنلاین بازی کرد ولی 2010 رو تا حالا کسی نیومده آموزش بده.

Pes 2009 Online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6)

درود و سپاس از پاسخ شما

من اون عملیات رو انجام دادم ولی زمانی که بازی رو اجرا می کنم و می رم تو بخش نتورک با این پیغام روبرو می شم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن یک پرسش دیگه داشتم .اینکه می گن اگر شما ویزا کارت داشته باشی و نسخه ی اورجینال فوتبال ها رو داشته باشی می تونی بری توی برخی سایت ها و با کسانی شرطی سر پول بازی کنی درست هست یا خیر؟

xerxes.2009
21-11-2009, 14:29
درود و سپاس از پاسخ شما

من اون عملیات رو انجام دادم ولی زمانی که بازی رو اجرا می کنم و می رم تو بخش نتورک با این پیغام روبرو می شم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن یک پرسش دیگه داشتم .اینکه می گن اگر شما ویزا کارت داشته باشی و نسخه ی اورجینال فوتبال ها رو داشته باشی می تونی بری توی برخی سایت ها و با کسانی شرطی سر پول بازی کنی درست هست یا خیر؟

فکر نکنم.برای online بازی کردن باید یه مقدار پول به حساب سایت بریزی.ویزا کارت رو نمیدونم ولی اینجور کارها رو با master card انجام میدن.در pes 2009 در قسمت legends میتونی با شخصیتی که در بازی ساخته بودی online با legends های دیگر بازی کنی.در این قسمت باید 24$ بدی تا 1 ماه بتونی بازی کنی.

GOOD LUCK:5: