PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فارسی نویسی در فلش

ramin-ahmadi
15-03-2006, 09:45
سلام

دوستان من کلی متن در ورد دارم که میخوام کپی کنم تو فلش اما نمیشه بدبختی اینجاست که نمیشه این متنها رو تو مریم هم کپی کرد و من هم وقت ندارم که دوباره اینارو تو مریم تایپ کنم چون زیادن

لطفا یکی راهنمایی کنه

Elfin-D
15-03-2006, 12:43
اين متن ها رو تو فتوشاپ بيارشون و بعد به عكس تبديل كن و بعد عكس رو بيار در فلش!

رابین هود
15-03-2006, 13:03
به عکس تبدیل کردن که فایده نداره چون اگه بخوای افکتی روی متن انجام بدی دیگه غیر ممکنه

Elfin-D
15-03-2006, 13:24
اولا كه در فلش نميتوني به اين سادگي ها رو متن افكت بدي
ثانيا ايشون كه نگفتن ميخوان افكت بدن يا نه،پس فرض بر اينه كه نميخوان!

ramin-ahmadi
15-03-2006, 19:24
مرسی ممنون مشکلم حل شد

Elfin-D
15-03-2006, 23:05
خواهش ميكنم!
قابلي نداشت!

ramin-ahmadi
16-03-2006, 06:38
البته این کاری که شما گفتی رو انجام ندادم فقط از برنامه ي Flash Paper استفاده کردم

Elfin-D
16-03-2006, 12:48
اين هم ميشه!
من ساده ترين راه رو با كمترين امكانات پيشنهاد دادم!

nasim1984
18-03-2006, 18:09
اگر نخوام متن را تبديل به عكس كنم و در فلش يا دايركتور از اون استفاده كنم يعني بصورت همان متن باشه بايد چكار كنم

Elfin-D
18-03-2006, 18:17
برنامه هاي زيادي براي اين كار هست
flash paper,flash rtl
ميگردم اگر لينك پيدا شد ميزارم!

mhentezari
21-03-2006, 12:41
ببخشيد منم مي خوام توي فلش فارسي بنويسم. بايد چيكار كنم؟

ramin-ahmadi
21-03-2006, 16:35
دوستان این فایل را نصب کنید و سپس وارد فلش شوید و از منویwindows و other Panels گزینه Persian fixer رو انتخاب کنید و متن مورد نظر را در کادر بنویسید و دکمه add text را بزنید !!! به همین راحتی میتونید فارسی بنویسید :happy:

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ramin-ahmadi
21-03-2006, 16:36
کسی تستش نکرده ؟

Arashpc
22-03-2006, 09:58
با سلام خدمت دوستان ميشه براي فارسي نويسي برنامه فلش paper رو واسه داون لود بذاريد متشكرم

hesam
22-03-2006, 14:25
,من تویه windowsxp مشکل داشتم ولی وقتی که windowsxp 64bit استفاده کردم مشکل فارسی نویس حل شد البته بعضی جاها مشکل داشت

ramin-ahmadi
22-03-2006, 18:42
اون برنامه که گذاشتم رو بریزید مشکلتون حل میشه

Arashpc
23-03-2006, 12:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب رامين جان نصب نشد :sad:

Mirage
25-03-2006, 15:54
ramin-ahmadi من امتحان کردم خوب بود، کار آدم رو راه میندازه.

Arashpc خوب داره میگه، روی ورژن 8 به بالا کار می کنه حتماً ورژن 7 رو داری.

Arashpc
28-03-2006, 19:37
نه متاسفانه ورژن 7 رو دارم

Arashpc
28-03-2006, 19:41
خوب حالا تا من فلش 8 رو نصب كنم اگه لطف كنيد فلش paper رو در اختيارم قرار دهيد ممنون ميشم

Venus
01-05-2006, 23:48
دوستان این فایل را نصب کنید و سپس وارد فلش شوید و از منویwindows و other Panels گزینه Persian fixer رو انتخاب کنید و متن مورد نظر را در کادر بنویسید و دکمه add text را بزنید !!! به همین راحتی میتونید فارسی بنویسید :happy:

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رامین جان من امتحاش کردم خوبه ولی فقط با بعضی فونتا جواب میده به هر حال ممنون کارم رو را انداخت :)

الفین جان میشه استفاده از مریمو 1 توضیح بدی . من مشکلم با پروین حل شد ولی این نه . وقتی با هاش می نویسم مثلا بین من 1 مربع می یاد ؟ چرا . چه کارای خاصی باید انجام داد؟
ممنون از جوابت
منتظرم :)

Elfin-D
02-05-2006, 01:13
ونوس جان
لين مشكل شما درون برنامه مريم هست يا درون برنامه مقصد؟

Venus
02-05-2006, 07:55
ونوس جان
لين مشكل شما درون برنامه مريم هست يا درون برنامه مقصد؟

الفین جان تو هردو تاش . تو مریم که تایپ می کنم اینجودیه تو فتوشاپ هم که پیست می شه بازم همینجوریه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
02-05-2006, 15:19
به نظر ميرسه كه اين مكشل مربوط به فونت باشه
بهتره دوباره فونتها رو نصب كنيد
البته من توصيه ميكنم كه خود برنامه رو هم دوباره نصب كنيد

Venus
17-05-2006, 12:47
الفین جان
نیگا کن :

هم تو برنامه مریم هم تو فلش اینجوری می نویسه . نمیدونم چرا ؟ پروینم جواب نمیده تو فلش؟ اون برنامه ای هم که یکی از دوستان گفته بود برا flash MX جواب نمیده. حالا من چیکار کنم؟
ممنون
منتظرم

silver
17-05-2006, 12:55
پروين چرا جواب نمي ده؟ من هم تو فلش هم فتوشاپ از پروين استفاده مي كنم

Venus
17-05-2006, 13:15
اهان حالا درست شد. پروینو میگم سیلور جان .اما مریمو چیکارش کنیم به نظرت؟

Venus
18-05-2006, 18:15
کسی با مریم مثل من مشکل نداشته ؟؟؟

Elfin-D
18-05-2006, 19:57
مشكل جالبيه
شما در برنامه هايي مثل فتوشاپ هم اين مشكل رو داريد؟

Venus
18-05-2006, 22:49
اره اونجام همينجوريه؟؟؟؟ چرا؟؟؟

Elfin-D
19-05-2006, 00:29
حدس من اين است كه فونت شما مشكل داره
اسم فونتي كه در عكس به كار برديد دقيقا چيه؟

Venus
19-05-2006, 10:23
الفین جان برا همه فونتا همینجوریه!!!

Elfin-D
19-05-2006, 10:28
مشكل عجيبي داريد.
اسم فونت رو هم نگفتيد!
من تا حالا اين جور مشكل رو نديدم

Venus
19-05-2006, 10:35
F_badr
البته همه فونتاش رو همینجوری مینویسه. فرقی نداره!!!!

Elfin-D
19-05-2006, 12:56
خيلي عجيبه
بهتره مشكلتون رو در اين تاپيك مطرح كنيد تا رسيدگي بشه

mhentezari
27-06-2006, 01:24

download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببخشيد من اين فايل رو چجوري بايد نصب كنم.
پسوند mxp چيه؟

Elfin-D
27-06-2006, 01:47
سلام
دوست عزیز
یه وسیله برنامهMacromedia Extension Manager که به همراه فلش 8 هست

mhentezari
27-06-2006, 12:18
من flash mx 2004 رو دارم. فك كنم يعني 7.
آره؟
پس من چيكار كنم؟برنامه اي براي 7 نداريد؟

Elfin-D
27-06-2006, 12:41
سلام
باید دنبال همون برنامه بگردید
فکر میکنم مجانی هست
یک سر به سایت ماکرو مدیا بزنید

mhentezari
27-06-2006, 13:33
دنبال برنامهMacromedia Extension Manager بگردم؟

Elfin-D
27-06-2006, 13:48
بله
درسته!

mhentezari
27-06-2006, 14:13
پيدا كردم دانلود هم كردم نصبش هم كردم.
اما اين برنامه farsi keyboard رو همون طور كه دوستان قبلا گفتن مال فلش 8 هست.
براي 7 چيزي نداريم؟

SALMAN_LOOLOO
04-07-2006, 07:30
حالا بل اخره چي شد شما كه اينجا هستيد هميشه همين جوري هستين موضوع رو انقدر كشش ميدين .....

اخرش هم جواب اصلي رو بلد نستيد .....

مي خواستم يه زد حال شديد به هتون بزنم ...... :tongue:

ولي يه كم فكر كنيد اخه اين چه وضعشه .؟ :puke:

SALMAN_LOOLOO
04-07-2006, 07:33
نرم افزار های زیادی برای این کار وجود دارند از جمله IPT , JP5 و مریم و از همه بهتر فارسی نگار شتاب که قابلیت کار با همه برنامه های دیگر ( IPT , مریم و ... ) رو داره یعنی می تونی توش از word پیست کنی بعد برای فونت های IPT یا مریم کپی کنی .

من توضیحات خود سایت برنامه رو برات می زارم :

شتاب فارسی نگار 3، نرم‌افزاری است برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم‌ها مانند قلم های یونیکد، مریم، نویسه، پروین، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد شتاب فارسی نگار، کپی مستقیم متون از Word به سایر محیط‌های گرافیکی می باشد. برای اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را کلیک کنید.

شتاب فارسی نگار داری درج خودکار است که به وسیله آن برای نوشتن متن نیازی به Copy/Paste نداری

شتاب فارسی نگار چیست؟

شتاب® فارسی نگار، نرم افزاری است برای فارسی نویسی در محیط های گرافیکی مانند Macromedia Flash, Corel Draw, 3D Max و به خصوص بهینه شده است برای محیط Adobe Photoshop. با شتاب فارسی نگار می توانید با انواع قلم ها مانند قلم های یونیکد، مریم، نویسه، پروین، IPT و حتی قلم های تولید شده توسط خودتان در محیط های گرافیکی فارسی بنویسید و یا آنها را به سادگی به یکدیگر تبدیل کنید. شتاب فارسی نگار همچنین دارای امکان شکستن جملات و کشیدن کلمات می باشد.

در حال حاضر روشهای متفاوتی برای فارسی نویسی در نرم افزارهای گرافیکی که قابلیت تایپ استاندارد فارسی را ندارند، وجود دارند. ویژگی منحصر به فرد شتاب فارسی نگار کار کردن با روشهای رایج موجود مانند مریم ، نویسه و IPT می باشد. همچنین با شتاب فارسی نگار می توانید با قلم های یونیکد مانند تیتر و زر در محیط Adobe Photoshop فارسی بنویسید.

نکته 1: شرکت‌های تولید نرم افزار توجه داشته باشند که برای فارسی کردن نرم افزارهای خود می توانند از نرم افزار قدرتمند زبان ساز شتاب استفاده کنند. زبان ساز شتاب یک ابزار قدرتمند است که به برنامه نویسان اجازه می دهد نرم افزارهای فارسی خود را در ویندوز فارسی، XP یا 2000 بنویسند و در ویندوزهای انگلیسی نیز اجرا کنند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت نسخه نمایشی زبان ساز شتاب به سایت شرکت شتاب اینجا مراجعه کنید.

نکته 2: برای کسانی که نسخه 1 و 2 شتاب فارسی نگار را خریداری کرده اند، نسخه 3 رایگان می باشد.

ویژگی های شتاب فارسی نگار:

*

استفاده از کلیه قلم های موجود به ویژه قلم های یونیکد مانند تیتر و زر
*

امکان فارسی نویسی در اکثر محیط های گرافیکی
*

کپی مستقیم متون از Word به سایر محیط‌های گرافیکی می باشد.
*

امکان درج خودکار بدون نیاز به کپی/چسباندن
*

امکان کشیدن و شکستن کلمات
*

تبدیل در جا متن به فرمت های مختلف مانند ویندوز به پروین
*

تبدل فرمت فایل های متنی به یکدیگر مانند ویندوز به پروین
*

سادگی و راحتی هنگام کار

قلم‌های فارسی نگار

شتاب فارسی نگار ابزاری است حرفه‌ای برای تایپ فارسی در تمام محیط‌های گرافیکی که با تمام قلم‌های موجود کار می‌کند، ولی از آن‌جا که نمی‌توان قلم‌های شرکت‌های دیگر را در بسته نرم‌افزاری شتاب فارسی نگار قرار داد، شما باید قلم‌های مورد نظر را یا از قبل داشته باشید و یا از سایت شرکت‌ تولید کننده قلم دریافت کنید. البته بسیاری از قلم‌های فارسی در سایت iranfont.com موجود است و می‌توانید آن‌ها را از این سایت به صورت رایگان دریافت کنید.

امکانات نسخه جدید (نسخه 3)

*

مبدل فایل (برای تبدیل یک فایل متنی از یک فرمت مانند ویندوز به فرمتی دیگر مانند ایران سیستم)
*

مبدل سریع (برای تبدیل سریع متن از یک فرمت به فرمتی دیگر در برنامه های مختلف در همان لحظه)
*

بارگذار قلم (برای بارگذاری قلم ها در حافظه بدون کپی کردن آنها را در پوشه قلم ویندوز)
*

ActiveX مبدل فارسی شتاب (نسخه نمایشی - کنترلی برای تبدیل متن ها یا فایل ها با فرمت های مختلف به یکدیگر)

گسترش دادن شتاب فارسی نگار توسط شما:

شما می توانید برای شتاب فارسی نگار جدول قلم طراحی کرده و آن را همراه با آدرس سایت خود برای ما بفرستید، تا ما آن را در نرم افزار شتاب فارسی نگار همراه با آدرس سایت شما قرار دهیم. همچنین اگر هر نوع قلمی در سایت خود دارید که با یکی از جدول های قلم شتاب فارسی نگار سازگار باشد، می توانید آدرس صفحه آن را برای ما بفرستید تا در صورت تایید شرکت شتاب، آدرس شما را در سایت شرکت و در قسمت دریافت قلم نرم افزار قرار دهیم.

نیازهای سیستم:

شتاب فارسی نگار بر روی ویندوزهای 98 فارسی، ME فارسی ، 2000 وXP قابل اجرا می باشد.

برای دیدن تصاویری از شتاب فارسی نگار 3 اینجا را کلیک کنید

کرک برنامه که کاری از گروه Unreal می باشد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود برنامه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
04-07-2006, 12:04
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
لینک خراب هست.
لطفا چک کنید!

mhentezari
04-07-2006, 15:43
خوب عزيز اين شتاب فارسي نگار رو از كجا دانلود كنم؟

SALMAN_LOOLOO
05-07-2006, 05:37
سلام خدمت دوستان اينم لينك سالم .
اگه كه خواستيد بيشتر با اين نرم افزار اشنا بشيد يه سري هم اين جا بزنيد .
راستي من كركي از اين نرم افزار ندارم چون كه خودم از توي اسيستانت هاي توي بازار اين نرم افزار رو پيدا كردم .

masood_mj
13-07-2006, 18:50
با سلام می تونید از نرم افزار maryam استفاده کنید.
یا تو اکشن اسکریپت بنویسید و text box ها را به صورت html نمایش بدید
یا از فایل xml یا text لود کنید
افکت دادن هم کاری نداره نیاز به swish یا یک کم اکشن تو خود فلش داره.

mhentezari
13-07-2006, 22:29
با سلام می تونید از نرم افزار maryam استفاده کنید.
یا تو اکشن اسکریپت بنویسید و text box ها را به صورت html نمایش بدید
یا از فایل xml یا text لود کنید
افکت دادن هم کاری نداره نیاز به swish یا یک کم اکشن تو خود فلش داره.
لينكش رو داري؟

sourcesoft
03-03-2010, 12:58
لینک جدید نرم افزار Macromedia FlashPaper 2 همراه با سریال تست شده:

علیرضا23
05-05-2010, 20:27
تمام فارسی نگار ها را من دارم

mortezaon
10-05-2010, 21:55
دو تا راه هست
1 اينكه از فارسي نويس استفاده كني براي مثال فارسي نويس مريم شبيه به word pad هست اول بايئ نرم افزار ميرم را اجرا كني متنتو توش تايپ كني بعدي از اون كپي بگيري بياي تو فلش past كني و فونت ههاي مخصوص مريم رو انتخاب كني
راه دوم استفاده از كامپونتي هست كه وقتي تو فلش اضافه مي شه به صورت
مستقيم مي توني تايپ فارسي كني

azorbet
11-05-2010, 13:49
بهترین برنامه رو از اینجا بگیرید. فقط همینو بگم که فونت نمی خواد. یعنی با فونت های استاندارد هم میشه تایپ کرد.

مجتبی_1366
12-05-2010, 00:10
بهترین برنامه رو از اینجا بگیرید. فقط همینو بگم که فونت نمی خواد. یعنی با فونت های استاندارد هم میشه تایپ کرد.

سلام دوستان

من همه برنامه ها رو امتحان كردم هر كدوم يه مشكلي داشت

ببينيد من ميخوام از word يك متن رو بيارم تو فلش...

كه هم بتونم متن رو ويرايش كنم...هم اينكه متن منظم بياد...كلي نرم افزار ديدم كه همه توش متن فارسي

بوده...آخه چجوري آوردنشون؟

azorbet
12-05-2010, 12:31
من یه جا خوندم فلش CS5 همچین کاری می کنه. یعنی مشکل فارسی نویسی رو کلاً حل کرده. ولی خودم تا حالا فرصت نکردم امتحان کنم.

مجتبی_1366
12-05-2010, 18:39
من یه جا خوندم فلش CS5 همچین کاری می کنه. یعنی مشکل فارسی نویسی رو کلاً حل کرده. ولی خودم تا حالا فرصت نکردم امتحان کنم.

آره مشكل فارسي نويسي رو حل كرده ولي اين در شرايطيه كه فقط متنتون توش فارسي باشه...يعني اگر يك كلمه انگليسي باشه كل اون خط به هم ميريزه....

بچه ها جون عزيزتون كمك كنيد...من متن رو با هزار بدبختي آوردم تو فلش ولي مشكل اساسي تري دامن گير شده و اون اينه كه متن رو نميشه توش Justify كرد....يعني نميشه متن رو چپ و راستش رو منظم كرد!!!

nightmare
08-08-2010, 23:06
آره مشكل فارسي نويسي رو حل كرده ولي اين در شرايطيه كه فقط متنتون توش فارسي باشه...يعني اگر يك كلمه انگليسي باشه كل اون خط به هم ميريزه....

بچه ها جون عزيزتون كمك كنيد...من متن رو با هزار بدبختي آوردم تو فلش ولي مشكل اساسي تري دامن گير شده و اون اينه كه متن رو نميشه توش Justify كرد....يعني نميشه متن رو چپ و راستش رو منظم كرد!!!

من با روش زیر تست کردم بهم نریخت :
ابتدا در محیط فلش Ctrl + U بزنید تا تنظیماتش بیاد. بعد وارد قسمت Text بشید. اونجا تیک Show right-to-left text options و right-to-left text flow رو بزنید:

و بعد تنظیمات زیر رو در محیط اصلی نرم افزار انجام بدید :

امیدوارم برای شما هم کار کنه.

تا بعد ...

iman129080
09-08-2010, 00:34
خوب دوستان عزیز من

من می خوام مشکل اکثر شما ها رو حل کنم

و اون استفاده از فارسی نویس Parand می باشد این نرم افزار نرم افزار بسیار خوبی است که به شما این امکان رو میده که هنگام تایپ در فلش اگر در حال نوشتم فارسی هستید و بخواهید بین متن انگلیسی تایپ کنید هیچ یک از خط های شما به هم نریزه در ضمن این امکان رو هم داره که یک سری متن رو در فلش کپی کنید بدون به هم ریختگی در متن.

من این نرم افزار رو در وبلاگم آپلود کردم شما می تونید به آدرس زیر بروید و اون رو دانلود کنید

آدرس:

آموزش نرم افزار رو در یک پست جدید می گم.

تشکر فراموش نشه.

iman129080
09-08-2010, 01:12
خوب دوستان عزیز من

من می خوام مشکل اکثر شما ها رو حل کنم

و اون استفاده از فارسی نویس Parand می باشد این نرم افزار نرم افزار بسیار خوبی است که به شما این امکان رو میده که هنگام تایپ در فلش اگر در حال نوشتم فارسی هستید و بخواهید بین متن انگلیسی تایپ کنید هیچ یک از خط های شما به هم نریزه در ضمن این امکان رو هم داره که یک سری متن رو در فلش کپی کنید بدون به هم ریختگی در متن.

من این نرم افزار رو در وبلاگم آپلود کردم شما می تونید به آدرس زیر بروید و اون رو دانلود کنید

آدرس:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآموزش نرم افزار رو در یک پست جدید می گم.

تشکر فراموش نشه.

خوب نرم افزار رو دانلود کردید؟

نرم افزار رو نصب کردید؟

خوب بریم سراغ آموزش

کار با این نرم افزار خیلی آسون می باشد

برای استفاده ابتدا نرم افزار رو اجرا کنید

پس از اجرا مستطیل کوچکی بر روی صفحه ظاهر می شه که از دوتا دکمه تشکیل شده.

دکمه سمت چپ:

برای تایپ مستقیم در فلش از دکمه سمت چپ استفاده میکنید وقتی بر روی دکمه کلیک کردید پیغامی به شما نشان داده می شود نترسید خطا نیست اون پیغام رو OK کنید تا برنامه اجرا بشه بعد از اجرا شما باید آیکون اون رو کنار ساعت ویندوزتون ببینید که حتما می بینید

بعد وارد فلش بشید

با استفاده از ابزار TEXT کارد متنی رو روی صفحه بکشید اما یه مشکل

که شاید زیاد خوشایند نباشه فونتهای برنامه محدود البته باید بگم که فونتهای برنامه هم قشنگه و جای نگرانی نیست خوب شما ابتدا از قسمت فونت فلش یکی از فونت هایی رو که با FPT شروع می شوند رو انتخاب کنید بعد دکمه های CTRL+P رو همزمان با هم فشار بدید و یک صدای بوق در کامپیوترتون می شنوید که بیانگر اینه که شروع به تایپ کنید همین

و اما نکته ها:

بعد از پایان هر بار نوشتن فارسی یادتون باشه که با استفاده از دکمه های CTRL+P برنامه رو از حالت فارسی نویسی خارج کنید.

خوب حالا دکمه سمت راست:

خوب من با این قسمت کار نکردم خوب یعنی کار کردم نفهمیدم چه طور کار میکنه دوستان زحمت بکشن اگر فهمیدن ندا بدن

پایان آموزش ساعت 2:12 دقیقه نیمه شب

teshneh
26-10-2010, 19:06
سلام دوستان
من قبلا ویندوز اکس پی داشتم و با نرم افزار مریم توی فلش راحت فارسی رو تایپ میکردم،
الن مشکلم اینکه ویندوز 7 نصب کردم و فارسی ساز مریم نصب نمیشه،flash cs3 هم دارم،چیکار کنم؟
IPT5 هم امتحان کردم جواب نداد!

iman129080
16-11-2010, 16:22
من فارسی نویس پرند رو امتحان کردم بدون هیچ مشکلی روی سون به راحتی اجرا می شه.

marmolak kocholo
16-11-2010, 17:41
دوستان عزیز مشکل شما با نصب CS5 حل میشه شسی
CS5 قابلیت تایپ فارسی رو در محیط فلش میده !
Ctrl+U سپس به قسمت Text برید و تیک Right-to-left text flow بزنید !
نکته : این قابلیت فقط در اکشن اسکریپت 3 وجود داره !
اگه شما موقع کریت کردن پروژه جدید اکشن اسکریپت 2 رو انتخاب کنید باز به مشکل بر می خورید و نمی تونید فارسی تایپ کنید ( جدا می نویسه )

mortezaon
17-11-2010, 01:22
من شنیدم که یه کامپونت برای فارسی نویس برای فلش ساخته شده کسی این کامپونت را داره /