PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با تاچ پد!

farzane_fn
02-11-2009, 23:33
دوستای خوبم سلام.من یه مشکل بزرگ دارم با لپ پم اولش بگم لپ تاپم دل مدل انسپایرون 1525 شایدم 1545 دقیق نمی دونم هست وقتی تایپ می کنم دستم به تاچ پد می خوره و مکان نما عوض می شه و اعصابم خورد می شه. چه طوری می تونم تاچ پدم رو غیر فعال کنم؟ از مطالب نوشته شده قبلی چیزی دست گیرم نشد.لطفا راهنمایی کنین.. ویندوزی هم که نصب دارم ایکس پی هست..منتظر راهنماییتون هستم:11:

_ermia
03-11-2009, 16:01
دوستای خوبم سلام.من یه مشکل بزرگ دارم با لپ پم اولش بگم لپ تاپم دل مدل انسپایرون 1525 شایدم 1545 دقیق نمی دونم هست وقتی تایپ می کنم دستم به تاچ پد می خوره و مکان نما عوض می شه و اعصابم خورد می شه. چه طوری می تونم تاچ پدم رو غیر فعال کنم؟ از مطالب نوشته شده قبلی چیزی دست گیرم نشد.لطفا راهنمایی کنین.. ویندوزی هم که نصب دارم ایکس پی هست..منتظر راهنماییتون هستم:11:
سلام
میتونید وارد touchpad setting بشید؟ خب با فرض اینکه میدونید چطور میشه وارد این قسمت شد، به عکس های زیر نگاه کنید، من تو Touchpad Setting لپ تاپ خودم به ترتیب عکس زیر تاچ پد رو غیر فعال کردم، البته مدل لپ تاپم فرق میکنه، اما احتمال میدم تو برند دل زیاد تفاوتی تو این موارد بین مدل های مختلف وجود نداشته باشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای وارد شدن به تنظیمات تاچ پد هم، میتونید از کنترل پنل، وارد تنظیمات موس بشید، اونجا تنظیمات تاچ پد رو هم داره (تو ویستا که اینطوریه، امیدوارم xp هم به همین صورت باشه):

یا روی آیکون تاچ پد، کنار ساعت، دابل کلیک کنید:

mohsen_60006
13-09-2011, 23:31
command نداره که در cmd بزنیم و غیر فعال شوداین touch pad؟