PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با اين برنامه تصاوي بي حركت خود را زنده كنيد (با تكنيك Morphing Effects )

amin3d
15-03-2006, 01:59
Magic Morph v1.95

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اين برنامه جالب شما مي توانيد تصاوير GIF و SWF و حتي avi را با Morphing Effects زنده نشان دهيد بطور مثال صورتي زني را بصورت animate شده به صورت مردي تبديل كنيد ويا كلي كار ديگر در كل شما با اين برنامه مي توانيد تصاوير ار با كيفيتي حيرت انگيز به صورت animate در آوريد

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:blush:

Elfin-D
15-03-2006, 02:18
يك برنامه اي با اين مضمون قبلا معرفي شده:

Mikail
15-03-2006, 02:36
يك برنامه ديگر شبيه اين برنامه است كه دو تصوير و يا چند تصوير را به هم تبديل مي كند و مي توانيد به صورت AVI ذخيره كنيد كه به نام Abrosoft FantaMorph Pro كه در تاپيك زير معرفي شده است و نسخه ي جديدترش 3.5.5 است.

موفق باشيد! :biggrin:

amin3d
15-03-2006, 02:43
با سلام من مي خواستم بگم اين برنامه هيچ ربطي به اين دو برنامه كه شما گفتين نداره و كارش همون جوري كه گفتم مثل تبديل يكباره يك گربه به ببر و اينطور چيزها است

Mikail
15-03-2006, 03:04
من كه شباهتي بين اسم ها نمي بينم ولي برنامه اي كه معرفي كردم همين كاري كه شما گفتيد انجام مي دهد تبديل يك عكس هر چيزي كه باشد به عكس ديگري كه هرچيز مي تواند باشد.(به عكس زير دقت كنيد و يا به آدرس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برويد آنگاه متوجه مي شويد ) فقط اسم برنامه ها متفاوت است وگرنه عملكردشان شبيه هم است.

اين هم يك لينك مرتبط با برنامه iTinySoft Magic Morph 1.95b كه احتمالا فقط خود برنامه با حجمي حدود 4 مگابايت است.

موفق باشيد! :biggrin:

amin3d
15-03-2006, 03:12
يك فرق جال اينه كه اين برنامه را روي فايل هاي avi هم ميشه پياده كرده ولي با اين برنامه كه شما گفتين تنها مي شود خروجي avi داشت در ضمن شركت سازنده اين برنامه با اين كه شما گفتيد كاملا متفوت است در ضمن محيطهاي هردو با هم كلي فرق مي كنند

حالا بازهم اگر قانع نشديد اين دو را دانلود كنيد وبعد اجرا كنيد خودتون فرقهاي اين دو برنامه را مي بينيد

Mikail
15-03-2006, 03:57
فقط AVI نيست بلكه فرمت هاي مختلفي را پشتيباني مي كند. به فرمت هاي وروردي و خروجي برنامه كه در زير مي آورم دقت كنيد:
• Import - BMP, JPEG, TIFF, PNG, TGA, PCX, GIF, WMF, EMF, AVI, includes 32-bit with alpha BMP, TIFF, PNG, TGA

• Export Image - BMP, JPEG, TIFF, PNG, TGA, PCX, GIF includes 32-bit with alpha BMP, TIFF, PNG, TGA

• Export Movie - AVI, Animated GIF, SWF, HTML, Screen Saver, Standalone EXE

انتخاب با كسي است كه اين تاپيك را مي بيند.من فقط اين برنامه را هم معرفي كردم كه دوستاني كه اين تاپيك را مي بينند با برنامه هاي مشابه نيز آشنا شوند.

soldier
15-06-2006, 14:24
سلام.
دست همتون درد نكنه.
همه رو امتحان مي كنم.

Sagad_a_n
17-06-2006, 01:55
دستت درد نكنه بدردم خورد :biggrin: