PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رایت دیسک ویندوز 7 Bootable

Sasuke-7
02-11-2009, 13:46
سلام من بعد از اینکه ایمیج ویندوز 7 رو خارج کردم و کرک و اوتوران مخصوص درست کردم حالا که رایت می کنم Bootable نیستش بعد از طریق Nero Burning Room هم وقتی روی DVD Data (Boot) اقدام می کنم گیر میده یه فایل 2 گیگی هستش و اجازه رایت انو نمی ده برنامه دیگه ای نیستش که بتونم این رو Bootable رایت کنم!

saeedn70
02-11-2009, 13:54
چرا ایمیج رو خارج کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

باید با نرو همون ایمیج رو سورس میکردی که توی dvdrw رایت بشه!

این کارا چیه کردی!!!!!
خودتو تو زحمت انداختی!!!!!!!

من 7 نهایی رو که ایمیجش رو دان کردم با نرو رایت کردم توی یه dvd پیرینکو تمام.

بوتم داشت الانم نصبه دارم فیضشو می برم

warmaster
02-11-2009, 15:15
نه من هم اتفاقا چون می خواستم ویندوز 7 رو به تمام دوستام بدم یعنی براشون و می خواستم کرکش هم داخل خود DVD باشه فایل ایمیج رو باز کردم فایل های رو که میخواستم رو داخل DVD اضافه کردم بعدش فایل ISO رو با نرم افزار MagicISO دوباره ساختم اخرش هم BootInfotmation رو که از همون ایمیج اصلی با همون نرم افزار MagicISO ذخیره کرده بودم رو به ایمیج جدید وارد کردم که یک DVD سون با آخرین کرک تولید شود:5:

Sasuke-7
02-11-2009, 23:01
نه من هم اتفاقا چون می خواستم ویندوز 7 رو به تمام دوستام بدم یعنی براشون و می خواستم کرکش هم داخل خود DVD باشه فایل ایمیج رو باز کردم فایل های رو که میخواستم رو داخل DVD اضافه کردم بعدش فایل ISO رو با نرم افزار MagicISO دوباره ساختم اخرش هم BootInfotmation رو که از همون ایمیج اصلی با همون نرم افزار MagicISO ذخیره کرده بودم رو به ایمیج جدید وارد کردم که یک DVD سون با آخرین کرک تولید شود:5:
میشه لطف کمی کل اموزششو کاملشو برام بزاری

mohammad1395
03-11-2009, 00:39
به جای این کار برنامه هایی هست که می تونی با اونا به ایمیج فایل اضافه کنی و یا حتی از ایمیج فایل حذف کنی.بدون اینکه extract کنی مثل win iso که من با نسخه کرک شدش کرک ویندوز هفت رو به ایمیج اضافه کردم.

warmaster
03-11-2009, 01:03
به جای این کار برنامه هایی هست که می تونی با اونا به ایمیج فایل اضافه کنی و یا حتی از ایمیج فایل حذف کنی.بدون اینکه extract کنی مثل win iso که من با نسخه کرک شدش کرک ویندوز هفت رو به ایمیج اضافه کردم.

دقیقا اصلا خود Magic ISO همین کار رو انجام میده ولی من هر کار کردم نتونستم به ایمیج سون چیزی اضافه کنم یا لیبلش رو عوض کنم هی ارور میداد از نرم افزار های مختلف هم استفاده کردم ولی نشد واسه همین هم مجبور شدم اون کار رو بکنم

mohammad1395
03-11-2009, 19:32
من با win iso تغییر دادم و مشکلی نداشت

shervin1358
05-11-2009, 11:45
لینک دانلود با کرک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamidreza6620
07-11-2009, 08:59
با سلام
بهترین برنامه برای انجام این کاری که شما می خواهید، برنامه ی ultra ISO هست. با این برنامه می تونید خیلی راحت فایلی رو به ایمیج اضافه یا کم کنید. ضمنا ایمیج شما، bootable باقی می مونه. اگه خواستید، از لینک زیر دانلود کنید.

password: