PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كريمي : شايد دلم بخواهد با اسب مسافرت كنم به كسي چه؟!

nw_nk
01-11-2009, 00:43
متاسفم كه استيل آذين برنده بازي با پرسپوليس بود. پرسپوليس تيم محبوب من است. من اين پيروزي را به باشگاه و مديرعامل استيل آذين تقديم مي‌كنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل - علي كريمي بعد از نمايش ويژه مقابل پرسپوليس با آرامش به سئوالات پاسخ داد . او با ابراز تاسف از برد مقابل تيمي كه هميشه دوستش داشته ، حرفهايش را اينطور شروع كرد:«من پيراهن فصل پيش پرسپوليس را زير پيراهن استيل آذين بر تن كرده بودم و مي‌خواستم زماني كه در بازي گل زدم، اين پيراهن را از تن دربياورم كه قسمت شد بعد از اخراج اين كار را انجام دهم و طبعا خوشحالم كه نتوانستم در اين بازي به تيم محبوبم گل بزنم.»
كريمي در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينكه آيا قصد دارد به پرسپوليس بپيوندد، تاكيد كرد: «هر بازيكني دوست دارد كه در پرسپوليس بازي كند. من مديون پرسپوليس و هوادارانش هستم ولي به استيل آذين متعهد هستم. بنابراين باشگاه هر تصميمي درخصوص انتقال من به پرسپوليس بگيرد، با كمال ميل مي‌پذيرم.
وي كه در دقايق پاياني از بازي اخراج شد، در پاسخ به پرسشي مبني اعتراض شديديش به قضاوت مسعود مرادي گفت:هرتوپي به سينه من و كعبي مي خورد ، هند مي گرفت . فكر مي‌كنم مرادي براي قضاوت در اين ديدار آماده نبود البته كارشناسان داوري مي‌توانند بهتر در اين خصوص اظهار نظر كنند. از ابتداي بازي داور مدام به بازيكنان استيل آذين كارت زرد و قرمز نشان داد و با كمكهايش هم هماهنگ نبود. با اين وجود من علت اخراج خودم را نمي دانم چون من حرف بدي به داور نزدم.».
اما يك نكته جالب در اين مصاحبه موضعگيري او در برابر اظهارنظرعادل فردوسي پور مبني بر سفر او با قطار به كرمان بود كه كريمي گفت:شايد من بخواهم با اسب مسافرت كنم به كسي چه ربط دارد؟
او در پايان مصاحبه با خبرنگاران دوباز طرفدارارن پرسپولبس تشكر كرد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/10/31

nw_nk
01-11-2009, 12:08

سايت گل- علي کريمي کاپيتان تيم استيل اذين با دريافت يک کارت زرد و يک کارت قرمز دو بازي اينده تيمش را از دست داد و به عبارتي تا نيم فصل دوم ديگر بازي نخواهد کرد. استيل اذين در دو بازي اينده مقابل مس کرمان و استقلال اهواز بازي خواهد کرد و علي کريمي ستاره و همه کاره استيل در اين دو بازي از همراهي تيمش محروم خواهد بود. کريمي که قبل از بازي پرسپوليس دو کارته بود، با دريافت يک کارت زرد و يک کارت قرمز مستقيم دو جلسه از همراهي تيمش محروم خواهد بود.

2009/11/1

nw_nk
01-11-2009, 12:10

سايت گل- اگر شايعات موجود حول و حوش انتقال کريمي به پرسپوليس به واقعيت بپيوندد و اين بازيکن در نيم فصل راهي پرسپوليس شود، بازي وي مقابل پرسپوليس در هفته پانزدهم را بايد اخرين حضور علي کريمي در استيل اذين دانست. کريمي با دريافت کارت زرد و يک کارت قرمز در دو هفته اينده ليگ برتر غايب خواهد بود.

کاپيتان استيل اذين در بازي هفته شانزدهم مقابل مس غايب خواهد بود و پس از اين بازي نيز ليگ برتر تعطيل شده و تيمها به استراحت نيم فصل خواهند رفت. اگر انتقال کريمي به پرسپوليس در نيم فصل انجام شود، در آن صورت اين بازيکن در اولين بازي پرسپوليس نيز غايب خواهد بود. پرسپوليس اولين بازي خود پس از تعطيلات را مقابل سپاهان در اصفهان انجام خواهد داد.

2009/11/1

nw_nk
01-11-2009, 12:12

سايت گل- علي کريمي ستاره تيم استيل اذين که با 10 گل زده بهترين گلزن ليگ برتر بوده و در جدول موثرترين بازيکنان نيز با 10 گل و 6 پاس گل صدرنشين است، در جدول انضباطي نيز با دريافت کارتهاي متعدد زرد و قرمز اول است! کريمي در اين فصل 13 بار براي تيمش به ميدان رفته و 7 کارت زرد و 2 کارت قرمز دريافت کرده است و تا اينجاي فصل عنوان بداخلاق ترين بازيکن ليگ برتر را به خود اختصاص داده است. کريمي در دو بازي مقابل سپاهان و پرسپوليس کارت قرمز دريافت کرده است.

2009/11/1

amir_rafie
01-11-2009, 14:15
علي كريمي رو عشق است .......

nw_nk
01-11-2009, 15:10
هيچ‌كس شك ندارد من پرسپوليسي هستم اما عادت ندارم براي آباد‌كردن يك جا، جاي ديگر را خرابه كنم. نظر من در مورد رفتن كريمي به پرسپوليس مثبت است اما تكليف نهايي را هيات‌مديره مشخص مي‌كند.

حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين در كنفرانس مطبوعاتي امروز خود آب پاكي را روي دست پرسپوليسي ها ريخت. البته او نمي گويد كه كريمي را به پريسپوليس نمي دهد اما دلايلي مي آورد كه نشان مي دهد اين انتقال شدني نيست.
او حرفهايش را از ماجراي پيوستن كريمي به استيل آذين اغاز كرد :بايد بگويم حرف‌هايي در دل دارم كه مجبورم به زبان بياورم چون برخي از آقايان دوست نداشتند كريمي با پرسپوليس قرارداد ببندد. من و محمد‌حسين نژاد‌فلاح در شب آخري كه قراردادها امضا مي‌شد تا ساعت 8:40 دقيقه شب سعي كرديم كريمي پرسپوليسي شود اما آقايان با هر ترفندي كه شد اجازه ندادند. حتي كريمي گفت به خاطر هدايتي مجاني به پرسپوليس مي‌روم. در تماس با عزيز محمدي اعلام كرديم او براي امضاي قرارداد سفيد به هيات فوتبال خواهد رفت اما آقاي انصاري‌فرد اعلام كرد كه جا نداريم. حتي نژاد‌فلاح با علي‌آبادي و آخوندي تماس گرفت اما باز هم به نتيجه‌اي نرسيد تا كريمي به پرسپوليس نرود. آيا مقصر من هستم؟
*اگر كريمي را به استيل آذين نمي‌آوردم او به آمريكا مي‌رفت. به همين دليل از او خواهش كردم حالا كه به ايران آمده به عشق جوانان ايراني در تيم من توپ بزند اما باز هم مي‌گويم كريمي متعلق به پرسپوليس است و باز هم پيراهن اين تيم را مي‌پوشد؛ حالا چه وقت و چه زمان را نمي‌دانم.
*من نمي‌دانم آيا 6 يا 10 هفته از بازي‌ها گذشته طبق قانون مي‌شود علي كريمي را به پرسپوليس بدهيم؟ اين موضوع اخلاقي و قانوني صحيح است؟ صددرصد اينطور نيست. همه بايد بدانند باشگاه استيل آذين صاحب دارد، هيات‌مديره دارد و مي‌خواهد در فوتبال حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. خوشبختانه با سرمايه‌گذاري كه انجام داده‌‌ايم پول بيت‌المال را حرام نكرده‌ايم. حالا بايد در مورد كريمي پافشاري كنيم چون او ستون تيم من است به همين دليل باز هم مي‌گويم با نظر هيات‌مديره در مورد كريمي در نيم‌فصل تصميم‌ مي‌گيريم.
* هيچ‌كس شك ندارد من پرسپوليسي هستم اما عادت ندارم براي آباد‌كردن يك جا، جاي ديگر را خرابه كنم. نظر من در مورد رفتن كريمي به پرسپوليس مثبت است اما تكليف نهايي را هيات‌مديره مشخص مي‌كند كه آيا اين امانت مي‌تواند در نيم‌فصل پرسپوليسي شود يا خير. همانطور كه بارها گفته‌ام مشكل پرسپوليس كريمي نيست و به من هم مربوط نمي‌شود كه در مورد آن حرف بزنم.
*: با اين حال آقايان بدانند برخي اظهار‌نظرهايشان در رسانه‌ها درباره كريمي غير منطقي و اخلاقي است. به همين دليل مسئولان باشگاه پرسپوليس مردم را در مقابل من قرار ندهند. علي كريمي يك فوق ستاره است و نبايد برخي‌ها با نام بردن اسم او سعي كنند ديگران را بدنام كنند.
* حضور كريمي در پايان فصل در پرسپوليس با من است اما در نيم فصل اين طور نيست. اگر پرسپوليسي‌ها علي كريمي را با نظر موافق ما بخواهند جذب كنند بايد پول او را نقدا به ما بدهند نه اينكه وعده و وعيد دهند. فكر كنم اگر پول داشتند از تيم‌هاي ديگر بازيكن مي‌گرفتند.

2009/11/1

nw_nk
01-11-2009, 15:12
در حالي كه ممكن است بازيكنان پرسپوليس به دليل شكست مقابل استيل آذين جريمه بشوند اما آنها نظر ديگري دارند.

سايت گل ـ داور كه سوت پايان را به صدا درآورد، بازيكنان پرسپوليس كلافه و عصبي به سمت رختكن حركت كردند در حالي كه بعضي از آنها زير لب به فضاي ورزشگاه اعتراض داشتند. دقايقي بعد در رختكن كه فضاي خصوصي‌تري است بحث در اين مورد بالا گرفت و بازيكنان بابت توجه بيش از حد ليدرها و طرفداران به علي كريمي دلخوري خود را به زبان آوردند. اين ناراحتي در شرايطي ابراز مي‌شد كه حبيب كاشاني به رختكن استيل آذين رفته بود!
البته كاشاني بعد از چند دقيقه برگشت و با بازيكنان به تندي صحبت كرد اما قبل از اينكه او بيايد،‌ بحث درباره اينكه چرا ليدرها به جاي تشويق بازيكنان كريمي را تشويق مي‌كردند به گوش مي‌رسيد. در اين لحظات يكي،‌دو بازيكن با پيش كشيدن بحث شعارهاي منفي ليدرها در طول فصل،‌ شكست ديروز را هم ناشي از عملكرد آنها دانستند. حتي يك نفر از كريم باقري خواست تا به عنوان كاپيتان با حبيب كاشاني در اين مورد صحبت كند. بازيكنان پرسپوليس برخلاف كاشاني خود را مقصر اين باخت نمي‌دانند.

2009/11/1

elyartab
01-11-2009, 16:37
آقا بازيكنان پرسوليس راس ميگن ديگه. واقعا شورشو درآوردن. بازيكناي خودشونو ول كردن چسبيدن به اين. ماشالا هم كه نماد اخلاق هستش . تو اين چند بازي نزديك بوده كه داور رو با لگد له كنه!

MORINIO
01-11-2009, 19:33
عصبانيت شديد بازيكنان پرسپوليس از توجه بيش از حد به كريمي

با این بازی مزخرفشون توقع دارن هوادارا تشویقشون هم بکنن!:2::2:

هوادارا بیان کی رو تشویق کنن؟ هادی نوروزی یا جلال اکبری یا ... !!!:2:

mf.designing
01-11-2009, 19:44
اینم حرفیه !
اما خوب بازیکن خوب اما بد اخلاق هم چندان تهفه ای نیست !

alex110
01-11-2009, 19:58
بهترين بازيكن دنيا هم تو ايران بازي كنه نصف عي كريمي هم نمي شه فقط مثل خودم قاطيه

ShayaN3K
01-11-2009, 20:03
من استقلالیم ولی به نظر من انقدر گفتین جادوگر جادوگر علی کریمی یکم پرو شده.

حالا خود دانید ولی زیادی دارید آدم حسابش میکنید. کار زشتی کرد که پیرهن استیل آذین رو بعد از در آوردن پرت کرد.

nw_nk
01-11-2009, 20:12
كريمي اگر پرسپوليس و هوادارانش را دوست داشت آنها را به قرارداد يك‌ميلياردي با استيل‌آذين ترجيح مي‌داد.

سایت گل - نمايش هيجان‌انگيز و قابل انتظار فوق‌ستاره استيل‌آذين، يكبار ديگر حسرت هواداران سرخ بابت از دست دادن شماره هشت را به نقطه اوج رساند.نوك تيز انتقادات هواداران پرسپوليس به‌سمت عباس انصاري‌فرد است و آنها مديرعامل سابق باشگاه را به‌دليل اهمال‌كاري براي تمديد قرارداد كريمي مقصر مي‌دانند.
انصاري‌فرد در دفاع از عملكرد خود و دفاع از اقداماتش براي حفظ كريمي در پرسپوليس مي‌گويد:«به‌دليل مشغله‌هايي كه دارم فرصت تماشاي بازي پرسپوليس و استيل‌آذين را نداشتم اما از دوستانم شنيدم در پايان بازي كريمي تعلق خاطرش به پرسپوليس را به تماشاگران نشان داده. به اعتقاد من كريمي قصد دارد با اين كارها خودش را نزد هواداران پرسپوليس موجه نشان بدهد. ما تا آخرين لحظات اميدوار بوديم تا كريمي قراردادش را تمديد كند و همايون بهزادي شاهد است كه بر سر تمام مسائل به توافق رسيده بوديم اما شرايط مالي سنگين كريمي مانع اين كار شد. كريمي اگر پرسپوليس و هوادارانش را دوست داشت آنها را به قرارداد يك‌ميلياردي با استيل‌آذين ترجيح مي‌داد.»
درآوردن پيراهن استيل‌آذين و بوسه‌هايي كه علي كريمي پس از پايان بازي به پيراهن پرسپوليس مي‌زد، براي هواداران سرخ يك پيام ويژه داشت؛ اينكه كريمي برخلاف ميل دروني و در پي اختلاف‌نظر با شخص عباس انصاري‌فرد پرسپوليس را ترك كرده است. انصاري‌فرد با تقبيح حركات علي كريمي مي‌گويد: «به اعتقاد من كوبيدن پيراهن استيل‌آذين به زمين، بزرگ‌ترين بي‌احترامي به اين باشگاه است. كريمي مي‌تواند پرسپوليس را دوست داشته باشد اما بايد براي پيراهن تيمي كه بابت يك سال، يك‌ميليارد تومان به او داده و خواسته‌هاي مالي‌اش را برطرف كرده ارزش قائل باشد و نسبت به آن تعصب به‌خرج دهد. به‌هرحال پرسپوليس محل رفت‌وآمد بازيكنان بزرگ است و رفتن كريمي از پرسپوليس هم فاجعه نيست.»
از روزي كه عباس انصاري‌فرد پس از امضاي قرارداد با زلاتكو كرانچار، او را به هواداران پرسپوليس معرفي كرد، مدت زيادي نگذشته است. با اين حال مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس با يك چرخش عجيب و تغيير موضع آشكار با زير سوال بردن توانايي‌هاي فني كرانچار، او را عامل اصلي ناكامي‌هاي پرسپوليس در اين فصل مي‌داند: «به اعتقاد من كرانچار هنوز از توانايي‌هاي بازيكنان مطلع نيست. پرسپوليس در چند بازي بسيار خوب بازي كرد و نتيجه گرفت اما تغييرات پياپي و بي‌جهت كرانچار انسجام تيمي را به حداقل رسانده است. در آخرين روزهاي مديريتم او را فاقد صلاحيت براي سرمربيگري پرسپوليس دانستم و حسين عبدي را به او ترجيح دادم اما آقايان براي برگرداندن كرانچار جلسه پشت جلسه برگزار مي‌كردند.»

nw_nk
01-11-2009, 20:19
قضاوت بنده هيچ مشكلي نداشت و قرار هم نيست براساس تصاوير تلويزيوني قضاوت كنم. در صحنه‌اي هم كه خطاي هند كريمي اعلام شد به درستي تصميم گرفتم و خوشبختانه تمام مردم ايران ديدند كه بازيكني مثل علي كريمي چه شخصيتي دارد.

سایت گل - بازيكنان و هواداران پرسپوليس، دست‌كم در چند فصل گذشته خاطرات خوشي از قضاوت‌هاي مسعود مرادي ندارند اما اشتباهات آشكار مرادي كه در جريان بازي پرسپوليس و استيل‌آذين رخ داد، اغلب به سود پرسپوليس بود.

در حالي‌كه تصاوير تلويزيوني مشخصا اشتباه مسعود مرادي در اعلام خطاي هند كريمي و اخراج او از بازي را نشان داد، مرادي با دفاع از نوع قضاوتش در مورد اين صحنه مي‌گويد: «قضاوت بنده هيچ مشكلي نداشت و قرار هم نيست براساس تصاوير تلويزيوني قضاوت كنم. در صحنه‌اي هم كه خطاي هند كريمي اعلام شد به درستي تصميم گرفتم و خوشبختانه تمام مردم ايران ديدند كه بازيكني مثل علي كريمي چه شخصيتي دارد.»

دليل موضع‌گيري‌هاي مرادي در مورد انتقاداتي كه نسبت به قضاوتش مطرح شده را بايد در نوع گفتمان رئيس‌كميته داوران جست‌وجو كرد. عنايت در مورد داوري مرادي در اين بازي مي‌گويد: «كريمي به دليل خطاي هندي كه انجام داد مستحق اخراج بود. قضاوت مرادي صحيح بود اما منتقدان مي‌خواهند براي او حاشيه درست كنند.»

2009/11/1

BehzadKiNG
01-11-2009, 21:32
من استقلالیم ولی به نظر من انقدر گفتین جادوگر جادوگر علی کریمی یکم پرو شده.

حالا خود دانید ولی زیادی دارید آدم حسابش میکنید. کار زشتی کرد که پیرهن استیل آذین رو بعد از در آوردن پرت کرد.

موافقم!
خیلی پرو شده ! ما اینهمه ستاره داشتیم تو فوتبال ، کدومشون اینجوری شده بودند ؟

ROOTKIT
01-11-2009, 21:56
موافقم!
خیلی پرو شده ! ما اینهمه ستاره داشتیم تو فوتبال ، کدومشون اینجوری شده بودند ؟

شما یه ستاره اسم ببر که اونجوری بوده ... ( حتما میگید علی دایی!!! ) :31:

علی کریمی مرام و معرفتش رو نسبت به مردم ( بازی ک ج ) نشون داده و اتفاقا شما اینو درک نمی کنید این

عصبانیت و غرور نیست این اقتدارش که جلوی آدمای خودرای و مستبد ( یه ذره سیاسی شد ... ) کم نمیاره

( علی دایی ، انصاری فرد و ؟ و ... )

علت اینکه پیراهن استیل آذین رو پرتاب کرد به نظر من بخاطر دورو بازیهای هدایتی که اول فصل میگفت هر

موقعه کریمی بخواد میتونه بره پرسپولیس اما حالا دبه درآورده

ROOTKIT
01-11-2009, 22:06

اگه کریمی اینکار رو کرده باشه حداقل پول از پرسپولیس بالا نکشیده

BehzadKiNG
01-11-2009, 22:12
اتفاقا" من دایی رو اصلا" دوست ندارم ، اصلا" کریمی رو بیشتر از دایی دوست دارم !
من هم بخاطر بازی با ک ج خیلی بیشتر دوستش داشتم ولی خیلی داره تند می رود ، می خواهی قبول کن و می خواهی نکن !
داره خودشه خراب می کنه ، فقط جنجال!
تو آلمان هم که بود باز با سران بایرن دعوا داشت !

iman_s
01-11-2009, 23:50
كريمي = خداد عزيزي. هم از نظر فني هم از نظر اخلاقي

Rastin.
02-11-2009, 00:09
كريمي = خداد عزيزي. هم از نظر فني هم از نظر اخلاقي

نه به اون غلظت! :31:

amir_oyama
02-11-2009, 02:37
من طرفدار کریمی نیستم ولی باهاش حال میکنم به 2 دلیل یکی اینکه تکنیکش بازی رو قشنگ میکنه یکی اینکه یه رویه میفهمید چی میگم مثل 99% دور و نیست رک حرفشو میزنه
دمش گرم

nw_nk
02-11-2009, 13:15

سايت گل- مسعود مرادي داور بازي پرسپوليس و استيل اذين در گزارش خود به کمتيه داوران به فحاشي علي کريمي کاپيتان استيل اذين اشاره کرده است که با اين حساب اين گزارش در کميته انضباطي بررسي شده و احتمال محروميت علي کريمي وجود دارد. کريمي که با دريافت يک کارت زرد و يک کارت قرمز، دو بازي آينده تيمش را از دست داده است، با اين گزارش احتمالا يکي دو بازي ديگر استيل اذين را نيز از دست خواهد داد. مرادي همچنين در گزارش خود از شيث رضايي بابت جلوگيري از ادامه دعواها تقدير کرده و خواستار تشويق اين بازيکن شده است. کريمي امروز به خاطر حاشيه هاي بازي با تراکتورسازي ميهمان کميته انضباطي است!

2009/11/2

feri88
02-11-2009, 16:38
من طرفدار کریمی نیستم ولی باهاش حال میکنم به 2 دلیل یکی اینکه تکنیکش بازی رو قشنگ میکنه یکی اینکه یه رویه میفهمید چی میگم مثل 99% دور و نیست رک حرفشو میزنه
دمش گرم
دقیقا کریمی حرفش رو رک میزنه و خیلی ها از رک بودنش خوششون نمیاد که مهم نیست
در مورد عصبانیت حین بازی هم طبیعیه هر بازیکنی باشه تو اون شرایط عصبی میشه ( هندی که گرفته شد )

mf.designing
02-11-2009, 16:51
دقیقا کریمی حرفش رو رک میزنه و خیلی ها از رک بودنش خوششون نمیاد که مهم نیست
این که به داور حمله میکنه و فحش میده ، رک گوییه ؟!!! بازیکنی که ادعای حرفه ای گری داره باید خودش رو در هر شرایطی کنترل کنه ...
اون حرکتش هم که لباس استیل رو درآورد و انداخت هم اصلا خوب نبود ، اون بازی کن استل آذینه مثلا !! از نکته هم بدم میاد که هم بازیکن و هم مربی و هم مدیرعامل کشته مرده پیروزی هستن که اینطوری شان این تیم واقعا پایین میاد ...

elyartab
02-11-2009, 18:33
كجاش حرفه اي هستش. چند روز پيش تو بازي رئال تو يه موقعيت گل ، داور يه آفسايد واضح رو كه اصلا آفسايد نبود برا رائول گرفت اما طرف به داور بي احترامي نكرد. حالا ببينيم اون حرفه اي هست يا اين آقا؟! :27:

amir_oyama
02-11-2009, 18:44
كجاش حرفه اي هستش. چند روز پيش تو بازي رئال تو يه موقعيت گل ، داور يه آفسايد واضح رو كه اصلا آفسايد نبود برا رائول گرفت اما طرف به داور بي احترامي نكرد. حالا ببينيم اون حرفه اي هست يا اين آقا؟! :27:

کریمی اگه 10 بار اعتراض کنه مطمئن باش 100 بار اعتراض نمیکنه
اونم مثل من و شما اعصاب داره آدم آهنی که نیست
توتی رو جام باشگاها اروپا یادتونه رو بازیکنه سوئیس یا نمیدونم کجا بود تف کرد یعنی توتی حرفه ای نیست دیگه نه؟
یا زیدان :31:

Lamanta
02-11-2009, 18:53

سايت گل- مسعود مرادي داور بازي پرسپوليس و استيل اذين در گزارش خود به کمتيه داوران به فحاشي علي کريمي کاپيتان استيل اذين اشاره کرده است که با اين حساب اين گزارش در کميته انضباطي بررسي شده و احتمال محروميت علي کريمي وجود دارد. کريمي که با دريافت يک کارت زرد و يک کارت قرمز، دو بازي آينده تيمش را از دست داده است، با اين گزارش احتمالا يکي دو بازي ديگر استيل اذين را نيز از دست خواهد داد. مرادي همچنين در گزارش خود از شيث رضايي بابت جلوگيري از ادامه دعواها تقدير کرده و خواستار تشويق اين بازيکن شده است. کريمي امروز به خاطر حاشيه هاي بازي با تراکتورسازي ميهمان کميته انضباطي است!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2009/11/2

اين مرادي عقده اي يه بيچاره !
كريمي درسته يه كمي اعصابش خورده ولي حق داره !
لازم به ذكر كريمي قبلا سابقه هم داشته و داور رو زده . مگه يادتون نيست ؟

dark fear
02-11-2009, 19:14
من کلا از کریمی خوشم میاد ولی همه کاراشو تایید نمیکنم مثلا اینکه میگین یه روئه !
بنظرم داره یجورایی ریاکاری میکنه .. پیرهن پرسپلیس رو زیر پرهن تیمش میپوشه
که چی ؟ بگه من پرسپولیسیم ؟ تازه قبل از بازی کلی خودشو لوس کرده بود که آره .. من
میخام هوادارای پرسپولیس رو سورپریز کنم .. یعنی چی این کارا ؟ میخاد چیو ثابت کنه ؟
اگه واقعا و قلبا پرسپولیس رو دوست داشت تو تیم میموند .. ربطی هم به انصاریخر نداره
میتونست بمونه
شما برید زندگی نامه عابدزاده رو بخونید میبینید چرا اینقد محبوب شده .. ببینید ایشون چند
فصل بدون دستمزد واسه پرسپولیس بازی کرد ؟
کلا تو فوتبال امروز من یه بازیکن باغیرت نمیشناسم همشون فقط دنبال پولن .. همین جناب
آقای باقری .. بزرگ و کاپیتان تیم .. به قول یکی از اهالی ورزش ایشون میلیاردری هستن که فقط
واسه پولاشون ارزش قائلن و دارن ادای تعصب رو در میارن وگرنه چه دلیلی داره تا پولشو ندی
لشکرکشی کنه ؟
یا این قضیه توهینش به مرادی .. چطور به خودش جرات داده به داور توهین کنه ؟ داور هرکاری
هم بکنه ایشون حق نداره توهین کنه اعتراض که جای خودشه .. ولی توهین اصلا قابل قبول نیست

پ ن : تو بازی استیل-فولاد من ورزشگاه بودم .. آخر بازی که بازیکنا داشتن از زمین خارج میشدن
لیدر فولاد یه چیزی به کریمی گفت .. بعد کریمی یه چیز سنگین انداخت بش !! خیلی رکیک !! خجالت هم نکشید
بلانسبت بازیکن حرفه ایه .. خیلیا ایشون رو الگوی خودشون قرار میدن
این بحثا هم به هیچ جایی نمیرسه

اين مرادي عقده اي يه بيچاره !
كريمي درسته يه كمي اعصابش خورده ولي حق داره !
لازم به ذكر كريمي قبلا سابقه هم داشته و داور رو زده . مگه يادتون نيست ؟

یعنی چی عقده ایه ؟ این آقا کارشو انجام داده .. نکنه باید وارد دعوا میشد !!؟؟
آقای کریمی توهین کرد ایشون هم گزارش داد

feri88
02-11-2009, 20:59
این که به داور حمله میکنه و فحش میده ، رک گوییه ؟!!! بازیکنی که ادعای حرفه ای گری داره باید خودش رو در هر شرایطی کنترل کنه ...
اون حرکتش هم که لباس استیل رو درآورد و انداخت هم اصلا خوب نبود ، اون بازی کن استل آذینه مثلا !! از نکته هم بدم میاد که هم بازیکن و هم مربی و هم مدیرعامل کشته مرده پیروزی هستن که اینطوری شان این تیم واقعا پایین میاد ...
شما اونجا بودی و شنیدی فحش داد ؟ حالا به فرض هم که فحش داد یه جور میگی که انگار کریمی فقط تو این فوتبال ایران به داورا فحش میده
حرکت بعد از اخراجش خود کریمی قبل بازی گفته بود سوپرایز واسه پرسپولیسی ها دارم یه مورد دیگه اینکه با باشگاه استیل آذین در این رابطه صحبت کرده بود
انگاری چند نفر بدجوری دلشون از کریمی پره

mf.designing
02-11-2009, 21:10
حرکت بعد از اخراجش خود کریمی قبل بازی گفته بود سوپرایز واسه پرسپولیسی ها دارم یه مورد دیگه اینکه با باشگاه استیل آذین در این رابطه صحبت کرده بود
انگاری چند نفر بدجوری دلشون از کریمی پره
بازیکنی که حالا اینطوری سنگ پیرزوی رو به سینه اصلا اشتباه میکرد که بره تیم دیگه و اون مسخره بازی هارو در بیاره ! اون اگه عاشق پیروزی بود تحت هر شرایطی با این تیم میموند !... اون منافع شخصیش به همه چی ترجیح میده .

ROOTKIT
02-11-2009, 21:17
اون بازی کن استل آذینه مثلا !! از نکته هم بدم میاد که هم بازیکن و هم مربی و هم مدیرعامل کشته مرده پیروزی هستن که اینطوری شان این تیم واقعا پایین میاد ...

چطور موقعی که کریم باقری خودش کشته مرده تراکتور نشون میده و به قول بعضی از دوستانتون عمدا مقابل

تراکتور بازی نمیکنه بدتون نمیاد و به به چهچه می کنید ؟! در ضمن اینو بگم نه حمید استیلی و نه هدایتی

کشته مرده پرسپولیس نیستن و خودشون رو تو این قضایای نشون دادن و فقط دنبال منافع خودشون هستن

اتفاقا بدونید علی کریمی برای پول به پرسپولیس نیومد چون اگر دنبال پول بود هنوزم داشت تو لیگ عربی بازی

می کرد و به نظر من تو این چند ساله گذشته تنها بازیکنی بوده که با دلش برای پرسپولیس بازی کرده همین

کریم باقری که مثلا الگو تعصب یه پرسپولیسیه اگر یه موقع پولشو دیر بهش بدن ببین چه قشقرقی به راه

میندازه اول فصل نمیدونم یادتون هست که باعث شده بود بازکنا تمرین نکنن و در مورد انصاری فرد هم دیگه همه

میدونن عمدا باعث شد کریمی به پرسپولیس نیاد اینقد بازیکن آشغال گرفت تا لیست پرسپولیس پربشه که

کریمی نتونه به پرسپولیس بیاد

در هر صورت چه بعضیا خوششون بیاد و چه نیاد شاید دهها سال دیگه پدیده ای مثل علی کریمی تو فوتبال ما

نیاد

mf.designing
02-11-2009, 21:27
چطور موقعی که کریم باقری خودش کشته مرده تراکتور نشون میده و به قول بعضی از دوستانتون عمدا مقابل

تراکتور بازی نمیکنه بدتون نمیاد و به به چهچه می کنید ؟!
اتفاقا من نه از دائی خوشم میاد و نه از کریم باقری ! به قول فردوسی پور ، درد کریم باقری پوله !! اون رو اصلا مربی بازی نداده بود که حالا بخواد جلو تراکتور بازی کنه یا نه :دی ! هرچند که بهترین بازیکن پیروزی هستش ...

در ضمن اینو بگم نه حمید استیلی و نه هدایتی

کشته مرده پرسپولیس نیستن و خودشون رو تو این قضایای نشون دادن و فقط دنبال منافع خودشون هستن

همه زمین و زمان میدونن که اینا خدشون رو برا پیروزی جر میدن ! :دی

nw_nk
02-11-2009, 22:55
در پي مصاحبه مطبوعاتي حسين هدايتي باشگاه پرسپوليس با ارسال دومين نامه به باشگاه استيل آذين بر فشار بارگردادن وي اضافه كرد.

سايت گل - دومين نامه باشگاه پرسپوليس با موضوع انتقال علي كريمي به اين باشگاه، عصر امروز ( دوشنبه ) براي مالك باشگاه استيل آذين ارسال شد.
به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در نامه حبيب كاشاني به حسين هدايتي آمده است:" احتراما پيرو نامه قبلي و با عنايت به نزديكي اتمام نيم فصل اول ليگ سال جاري، خواهشمند است نظر صريح آن باشگاه در خصوص انتقال آقاي علي كريمي به اين باشگاه در جهت انجام تمهيدات لازم اعلام فرماييد."
بر اساس اين گزارش، پيش از اين نيز حبيب كاشاني با ارسال نامه اي به حسين هدايتي خواستار ارائه مكتوب شرايط باشگاه استيل آذين براي انتقال علي كريمي به تيم فوتبال پرسپوليس شده بود. حسين هدايتي در آخرين كنفرانس مطبوعاتي خود نيز اعلام كرده بود علي كريمي امانتي است كه به زعم او بايد به پرسپوليس بازگردانده شود.

2009/11/2

nw_nk
02-11-2009, 22:57

سايت گل – باشگاه استيل آذين قصد دارد به خاطر قضاوت مسعود مرادي و همچنين اخطار بي مورد او به علي كريمي كه منجر به اخراج اين بازيكن در واپسين ثانيه هاي بازي با پرسپوليس شد به كميته داوران شكايت كنند. مسئولان باشگاه استيل آذين هنوز رسما اين خبر را اعلام نكرده اند اما حميد استيلي در گفتگو با سايت گل مسعود مرادي را مقصر اصلي اخراج علي كريمي در ديدار مقابل استيل آذين دانست.

2009/11/2

amir_oyama
02-11-2009, 23:47
من گفتم از کریمی خوشم میاد چون بدون ترس حرفشو میزنه و رکه نه اینکه فحش داد پس رکه
شاید نمیدونید رک گویی یعنی چی
کارش هم زشت بود

dark fear
03-11-2009, 19:15
اتفاقا بدونید علی کریمی برای پول به پرسپولیس نیومد چون اگر دنبال پول بود هنوزم داشت تو لیگ عربی بازی

می کرد و به نظر من تو این چند ساله گذشته تنها بازیکنی بوده که با دلش برای پرسپولیس بازی کرده همین

کریم باقری که مثلا الگو تعصب یه پرسپولیسیه اگر یه موقع پولشو دیر بهش بدن ببین چه قشقرقی به راه

میندازه اول فصل نمیدونم یادتون هست که باعث شده بود بازکنا تمرین نکنن و در مورد انصاری فرد هم دیگه همه

میدونن عمدا باعث شد کریمی به پرسپولیس نیاد اینقد بازیکن آشغال گرفت تا لیست پرسپولیس پربشه که

کریمی نتونه به پرسپولیس بیاد

در هر صورت چه بعضیا خوششون بیاد و چه نیاد شاید دهها سال دیگه پدیده ای مثل علی کریمی تو فوتبال ما

نیاد

من که نگفتم بخاطر پول اومد پرسپلیس !! حرف شما کاملا صحیحه میتونست بره باشگاهای عربی
و مدتی هم که واسه پرسپولیس بازی کرد بهترین بازیکن تیم بود .. تمام زحمتش رو هم کشید
دستش هم درد نکنه چاکرشم هستیم
ولی دلیل نمیشه بیجهت ازش دفاع کنیم :41:
در مورد آقای باقری .. منم گفتم .. موافقم .. وقتی پولشو ندادن لشکرکشی کرد پیش مدیریت که پول
بگیره
تو این قضیه هم که کریمی یک پدیده بوده کسی شکی نداره و دیگه هم تکرار نخواهد شد
ولی بازیکنی که از نظر فنی یکی از بهترین های تاریخه باید از نظر شخصیتی هم خودشو تقویت کنه :19:
قبول کنید دیگه شورشو دراورده :2:

Rastin.
03-11-2009, 19:52

سايت گل – باشگاه استيل آذين قصد دارد به خاطر قضاوت مسعود مرادي و همچنين اخطار بي مورد او به علي كريمي كه منجر به اخراج اين بازيكن در واپسين ثانيه هاي بازي با پرسپوليس شد به كميته داوران شكايت كنند. مسئولان باشگاه استيل آذين هنوز رسما اين خبر را اعلام نكرده اند اما حميد استيلي در گفتگو با سايت گل مسعود مرادي را مقصر اصلي اخراج علي كريمي در ديدار مقابل استيل آذين دانست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2009/11/2

هر باشگاه دیگه ای بود پدر خود بازیکن رو در میاورد که اونطور پیراهن تیم رو زمین کوبیده!!
امیدوارم زودتر آقایون برگردن پرسپولیس و کلا این تیم منحل بشه!:27: