PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در خصوص پژو v8 206 Sd

ehsangol
31-10-2009, 14:01
با سلام
بنده 206 sd V8 دارم كه حدود 5 ماه پيش تحويل گر فته ام.
مشكل بنده در خصوص قدرت و شتاب اين خودرو ،كه متاسفانه نسبت به خودرو هاي مشابه خودش كمتره.
نمايندگي هم كه رفتم اين رو تاييد كرده ولي مي گه گا رانتي صفحه كلاج تا 5000 تمام ميشه .
مي خواستم ببينم كسي مي تونه راهنمايي كنه با با اين چنين مشكلي مشابه اي برخورد كرده يا نه
ممنون

D r i v e r
31-10-2009, 21:55
با سلام
مشكل بنده در خصوص قدرت و شتاب اين خودرو ،كه متاسفانه نسبت به خودرو هاي مشابه خودش كمتره.
نمايندگي هم كه رفتم اين رو تاييد كرده ولي مي گه گا رانتي صفحه كلاج تا 5000 تمام ميشه .
مي خواستم ببينم كسي مي تونه راهنمايي كنه با با اين چنين مشكلي مشابه اي برخورد كرده يا نه
ممنون
مگه الان چند کیلومتر راه رفته؟؟
من بعید میدونم مشکل از دیسک و صفحه باشه
فیلتر بنزین و شمع ها و فیلتر هوا رو چک کردی؟؟
الان به نظرت 0 - 100 چند ثانیه میزنه؟؟
بقیه ماشین ها 0 - 100 رو چند ثانیه میزنن؟؟

bbabareza
28-02-2010, 18:55
با سلام
ممنون

آقا مشکل شما حل شد؟

من امروز یک V8Limited تحویل گرفتم

رو سرعت کم دنده 2 اصلاٌ زور نداره و تا یک رو پر نکردی دنده 2 شتاب نمی گیره

خیلی عجیبه

فعلاٌ 13 کیلومتر بیشتر نرفتم باید بیشتر بررسی کنم ولی احساس میکنم L90 که داشتم خیلی راحت تر و نرم تر و

پرقدرت تر بود. :41:

AmiRreZA_RAcEr
02-03-2010, 02:09
خوب یکم هم باید صبر کنید برای آب بندی شدن موتور و .... ماشین باید راه بیوفته

jamal1354
02-03-2010, 22:22
آقا مشکل شما حل شد؟

من امروز یک V8Limited تحویل گرفتم

رو سرعت کم دنده 2 اصلاٌ زور نداره و تا یک رو پر نکردی دنده 2 شتاب نمی گیره

خیلی عجیبه

فعلاٌ 13 کیلومتر بیشتر نرفتم باید بیشتر بررسی کنم ولی احساس میکنم L90 که داشتم خیلی راحت تر و نرم تر و

پرقدرت تر بود. :41:
من هم V8 را تازه تحویل گرفتم اوایل همین مشکل را داشتم ولی الان خیلی بهتر شده احتمالا کمی بیشتر کار کنه مشکل حل میشه

noisymind
28-03-2010, 23:10
کمی دیر ولی کلا 206 های 1.6 جدید , یک کمی سیستم دنده 2شون با بقیه فرق داره. یعنی وقتی میخوای بری دنده 2 برای اینکه ماشین زور نزنه و به اصطلاح دنده مرده نشه , باید دنده یک رو پر کنی یعنی باید معمولش رو دور موتور 3500 رفت دنده 2 تا قدرت واقعی خودش رو نشون بده :46:
( توصیه : هیچگاه وقتی ماشین داره زور میزنه سعی نکنید با گاز دادن شتاب رو جبران کنید , برید یک دنده پایینتر )

dops dops
30-03-2010, 00:51
کمی دیر ولی کلا 206 های 1.6 جدید , یک کمی سیستم دنده 2شون با بقیه فرق داره. یعنی وقتی میخوای بری دنده 2 برای اینکه ماشین زور نزنه و به اصطلاح دنده مرده نشه , باید دنده یک رو پر کنی یعنی باید معمولش رو دور موتور 3500 رفت دنده 2 تا قدرت واقعی خودش رو نشون بده :46:
( توصیه : هیچگاه وقتی ماشین داره زور میزنه سعی نکنید با گاز دادن شتاب رو جبران کنید , برید یک دنده پایینتر )
دلیل علمی واسه این کار چیه؟ منظورم دنده معکوس من هم رو این موضوع خیلی حساسم و همیشه دنده معکوس میرم. ولی بابام با سرعت 30 تا دنده 3 میره و با 60 تا 4 و... وقتی هم بش میگم میگه ماشین با دنده سنگین فشار بش میاد که یه جورایی راست میگه چون ماشینا وقتی چند سال میگذره دنده سنگیناشون زوزه میکشه ولی وقتی دنده رو سبک میکنی زوزه میافته . کسی میتونه یه جوابه قانع کننده بده؟
ممنون

noisymind
02-04-2010, 19:47
این نقل قول از یکی از بچه های تی تی هست:

atharok:
فکر میکنم دنده مرده به موتور ماشین صدمه میزنه نه گیربکس مثل دوچرخه سواری که با دنده سرعتی شروع به حرکت کنه به زانو و ماهیچه های خودش آسیب میزنه نه به گیر بکس دوچرخه . به تعبیر دیگه کمپرس ناشی از انفجار که توان نداره پیستونها رو حرکت بده( چون دنده مرده است) ناچارا از جای دیگه باید تخلیه بشه که همون رینگ پیستونه و این در مرور زمان موجب روغن سوزی ووو میشه
ثالثا: باز هم فکر کنم همونطور که دنده مرده برای ماشین مضره گاز بیش از حد هم برای اون ضرر داره ؛ یعنی وقتی در دنده 2 5500 گاز میدیم وزن ماشین برای توان موتور مثل توپ پلاستیکی میمونه برای پا که موجب آب آوردن زانو میشه ...

dops dops
02-04-2010, 20:38
این نقل قول از یکی از بچه های تی تی هست:

atharok:
فکر میکنم دنده مرده به موتور ماشین صدمه میزنه نه گیربکس مثل دوچرخه سواری که با دنده سرعتی شروع به حرکت کنه به زانو و ماهیچه های خودش آسیب میزنه نه به گیر بکس دوچرخه . به تعبیر دیگه کمپرس ناشی از انفجار که توان نداره پیستونها رو حرکت بده( چون دنده مرده است) ناچارا از جای دیگه باید تخلیه بشه که همون رینگ پیستونه و این در مرور زمان موجب روغن سوزی ووو میشه
ثالثا: باز هم فکر کنم همونطور که دنده مرده برای ماشین مضره گاز بیش از حد هم برای اون ضرر داره ؛ یعنی وقتی در دنده 2 5500 گاز میدیم وزن ماشین برای توان موتور مثل توپ پلاستیکی میمونه برای پا که موجب آب آوردن زانو میشه ...
ممنون یه چیزایی گرفتم ولی خب کسی بیشتر میتونه توضیح بده؟:11:

D r i v e r
02-04-2010, 21:17
ممنون یه چیزایی گرفتم ولی خب کسی بیشتر میتونه توضیح بده؟:11:
سلام
ببخشید ولی این رو میگم ولی کار پدرتون اشتباهه
البته اگه ماشینتون 206 هست
اینطور بگم که 206 در استانداردترین حالت و عادی ترین حالت تقریبا باید 30 تا 30 تا دنده عوض کرد
یعنی دنده 1حدود 25 - 30 تا
دنده 2 حدود 50 -60 تا
دنده 3 حدود 80 - 90 تا
دنده 4 هم از 110 الی 130 میشه عوض کرد
اگه جاده کفی یا سرازیری باشه میشه حدود 100 هم رفت 5
کاری که پدر شما میکنه فشار زیادی به موتور ماشین و دیسک و صفحه وارد میکنه
دلیلش هم این هست که هر دنده ضریب خاص خودش رو داره که با توجه به ضریبش و دور موتور ماشین که روی چه دوری قرار بگیره سرعتی خاصی رو پیدا میکنه

NINTENDO_DS
04-04-2010, 10:13
اگر منظورتون تیپ 6 هست که اتوماتیکه به خاطر اینه که جعبه دندش فول اتوماته و فرقی که با ماشین دنده ای دارن اینه که دنده 1 و 2 در این مدل ها شتاب برابر با تیپ 2 ندارن ولی دنده 4 و 5 تیپ 2 نمی تونه سرعتی معادل تیپ 6 در همون 2 دنده ایجاد کنه برای معکوس هم که معلومه دیگه چون دنده 1 و 2 ضعیفه قدرت معکوس زدن مثل 206 تیپ 2 رو نداره

آرنولد بابام زینگر
04-04-2010, 11:32
تا کارت طلایی داره ماشین هر طوریش شد ماشین ببر نمایندگی

---------- Post added at 12:32 PM ---------- Previous post was at 12:31 PM ----------

سرویس اولیه ماشین تا هم تا 5000 هست قبل از 5000 همه مشکلای ماشین رو بنویس اوکی بشه

hacker021
10-04-2010, 19:00
آقا اينا درسته . مال خود ما هم اين طوري بود به طوري كه تو سر بالايي هاي خيلي با شيب كم بايد با دنده يك اونم به زور بريم. و لي حدود 400 300 كيلومتر كه ميري درست ميشه.

اينم بگم آب بنديشم مهمه.بايد در حدود 400 كيلومتر بيشتر از 80 كيلومتر نري به هيچ وجه.
بعد از 400 كيلومتر بيافتيد تو جون بزرگراه ها و اوتوبان ها و هر چقدر ميتونيد گاز بديد و سرعت برين.
چون هر طور به ماشين تو اين دوران يعني 400 كيلومتر تا 2000 كيلومتر هر طوري عادت بدين همون طور عادت ميكنه.
ماشين ما قبل از 400 كيلومتر زور نداشت.بعد از اين كه انداختيم تو اوتوبان شهيد كسايي تبريز ماشين انگار يه زوري پيدا كرد.
اينم بگم اگه ماشينتون گازسوز هست تو دوران آب بندي تا 2000 كيلومتر از گاز استفاده نكنيد و فقط با بنزين كار كنيد.

حالا اگه بازم چيزي يادم اومد مينويسم.

delta_potency
29-08-2011, 11:15
سلام منم 206 V8 تازه از نمایندگی خریدم احساس میکنم موقعی که دنده عوض میکنم ماشین تقه می خوره به یکی دوتا نمایندگیها نشون دادم یا میگن تقه نداره یا هم میگن اینا اینطوری میشه خواهشا" کمکم کنید

kING ANSHAN
20-10-2011, 01:07
سلام دوستان.من امروز یه وی8فول اپشن گرفتم.الان56تارفتم باش انگار 2و3زورنداره ویچیزه دیگه اینکه اصلا گازه ماشین جواب نمیده.منظورم اینکه خیلی طول میکشه تا به فشاره پای شما واکنش نشون بده.کسی میتونه راهنمایم کنه چکارکنم.من قبلاپراید داشتم واصلا از206چیزی نمیدونم.میشه بگید چکارای رو باید انجام بدئم؟مخصوصااینکه باید برم مسافرت.این به ماشین صدمه نمیزنه؟ممنون اگه کمکی بکنید

mohamad skystar
20-10-2011, 01:39
سلام دوستان.من امروز یه وی8فول اپشن گرفتم.الان56تارفتم باش انگار 2و3زورنداره ویچیزه دیگه اینکه اصلا گازه ماشین جواب نمیده.منظورم اینکه خیلی طول میکشه تا به فشاره پای شما واکنش نشون بده.کسی میتونه راهنمایم کنه چکارکنم.من قبلاپراید داشتم واصلا از206چیزی نمیدونم.میشه بگید چکارای رو باید انجام بدئم؟مخصوصااینکه باید برم مسافرت.این به ماشین صدمه نمیزنه؟ممنون اگه کمکی بکنید

سلام.
دوست من تو این تاپیک مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنن چون بحث های 206 اونجا خیلی گرمه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید