PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه نسخه ای از ویندوز 7 را تهیه کنیم؟

faghat AMD
31-10-2009, 11:50
سلام دوستان
من یه نسخه ویندوز 7 که تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال مجانی می دادن نصبیدم رو لپ تاپم. ولی فعال نیست، باید زنگ بزنم ازشون سریال نامبر بگیرم. ولی پولی که رو قبض تلفنم می آد اندازه پول یه دی وی دی می شه. اونم واسه نسخه ای که اصلا مطمئن نیستم چیه. فکر کنم rtm باشه.
بگذریم. حالش نیست که 3 gig دانلود کنم. الان برم مغازه بگم چه dvd بده بهم؟ با چه اسمی؟ چه نسخه ای؟ کار کدوم شرکت؟

راستی یه مشکل عجیب هم باهاش دارم. اسپیکرهای لپ تاپ صدا نداره، ولی به اسپیکر اکسترنال یا هدفون صدا می ده.

DJ POLESTAR
31-10-2009, 12:31
دوست عزیز اول اینکه اصلا از اون شرکتهایی که ویندوز رو دستکاری میکنن و چندتا تم اضافه میزارن و چندتا هم والپیپر اصلا نخر!
شما برو به مغازه بگو ویندوز 7 فاینال که تازه منتشر شده میخوام!

SaiedGaz
31-10-2009, 13:02
سلام آقای Faghat AMD

من الان تقریبأ 2 - 3 ساله که ویندوز هام رو از شرکت پرنیان می خرم ! چون با کیفیت عالی و بدون دستکاری ارایه میشه ! همیشه نسخه اصلی رو میدن و کلی هم برنامه روی DVD جداگانه ارایه می کنن ! تازه پک ویندوزشون هم خیلی قشنگ و خوبه ! پشیمون نمیشی اگه ازشون بخری ! شماره شرکت رو هم فردا برات میزارم ! اول بپرس ببین اونا آخرین نسخه رو کی میدن به بازار بعد تهیه کن ! موفق باشی دوست عزیز

راستی : ONLY INTEL

faghat AMD
31-10-2009, 13:27
خوب یارو ممکنه هر چیزی رو جای فاینال بهم بده، از کجا بدونم نسخه فایناله؟؟
منظورم از شرکت هم این نیست که شرکته رو ویندوز دستکاری کرده باشه. منظورم شرکتیه که ویندوز رو کپی کرده و تو بازار ارائه می کنه.

پسر نقره ای 2
01-11-2009, 06:33
می تونید از اینجا نسخه نهایی رو با قیمت مناسب تهیه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PARHAMP6
05-11-2009, 01:43
:11:[quote=SaiedGaz;4361485]سلام آقای Faghat AMD

من الان تقریبأ 2 - 3 ساله که ویندوز هام رو از شرکت پرنیان می خرم ! چون با کیفیت عالی و بدون دستکاری ارایه میشه ! همیشه نسخه اصلی رو میدن و کلی هم برنامه روی DVD جداگانه ارایه می کنن ! تازه پک ویندوزشون هم خیلی قشنگ و خوبه ! پشیمون نمیشی اگه ازشون بخری ! شماره شرکت رو هم فردا برات میزارم ! اول بپرس ببین اونا آخرین نسخه رو کی میدن به بازار بعد تهیه کن ! موفق باشی دوست عزیز

راستی :X2 ONLY AMD ]