PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کارت dv

معصومه123
31-10-2009, 10:46
با سلام سوالی در این بحث دارم : آیا منظور از کارت دی وی همان 1394 یا آی لینک است یا کارتی مجزا از اینها لطفا اگر چیزی دیگری غیر از 1394 است نام کامل آن به همراه مدل پیشنهادی که بهترین باشد ارائه دهید.
و سوال دیگر : از میان دوربینهای هندی کم چه برندی برای کار میکس و مونتاژ ( یعنی استفاده از دوربین به عنوان انتقال دهنده تصویر از نوار مینی دی وی به کامپیوتر و رکورد خروجی بعد از میکس برروی نوار داخل دوربین از طریق کابل )و هم برای فیلمبرداری با کیفیت خوب مناسبتر است و هد قویتر و مرغوبتری دارد؟ و چه مدلی از آن برند دارای ورودی دی وی و خروجی آنالوگ می باشد ؟
باتشکر

rasoolsm
01-11-2009, 12:03
بله کارت dv همون 1394 هست که بعضی از مادربورد ها این پورتو داره و وقتی هم نداشته باشه میتونی یه کارت dv که قیمت خیلی کمی هم داره (15 تا 20 هزار تومن) بخری . در مورد سوال دوم من اطلاعات زیادی ندارم فقط میدونم کانن چند تا هندیکم جدیدا تولید کرده که کیفیت بسیار بالایی داره فقط فکر کنم روی هارد ذخیره میکنه . مدل canon fs100

behrang_shadow
06-11-2009, 14:14
برای هندیکم، فقط توی مارک های سونی |، پاناسونیک و کنن بگرد، به نظر بنده بهترین هد و کیفیت تصویر رو دارند(اصلاً طرف مارک های دیگه نرو ).مدلی رو که میگیری حتماً خروجی DV داشته باشه تا بهترین نتیجه رو بگیری.