PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وایرلس در خانه

papai
31-10-2009, 00:43
من اینترنت adsl دارم آیا راهی وجود داره که بتونم توی فضای خونه وایرلس داشته باشم که بتونم با لپ تاپم توی هر قسمت خونه به اینترنت وصل بشم. یعنی دستگاهی وجود داره که به مودم adsl وصل کنم و اینترنت وایرلس بشه؟

w700
31-10-2009, 01:02
خوب مودمت رو عوض کن مودم وایرلس بگیر . همون کاری رو که میخوای انجام میده ! از 30 تومن هم هست تا فکر کنم 200 تومن !

JIGSA
31-10-2009, 15:54
بله . شما یه مودم وایرلس بگیرین هم میتونین با لپ تاپ وصل بشین هم سیستم خونه.
من امروز یکی گرفتم. قیمتش هم 64 تومن هستش.

Domrul
31-10-2009, 17:19
من اینترنت adsl دارم آیا راهی وجود داره که بتونم توی فضای خونه وایرلس داشته باشم که بتونم با لپ تاپم توی هر قسمت خونه به اینترنت وصل بشم. یعنی دستگاهی وجود داره که به مودم adsl وصل کنم و اینترنت وایرلس بشه؟
می تونی یه روتر وایرلس هم بگیری وصل کنی به همین مودمت و براحتی اینترنت رو تو فضای خونه شیر کنی! من دو ماه قبل D-Link DIR-300 گرفتم 53 تومن، خیلی هم خوب کار می کنه:20: ضمنا علاوه بر wi-fi چهارتا پورت LAN هم داره.

wichidika
31-10-2009, 18:21

اگر از مودمتون راضي هستي و مشكلي نداره وصد البته اگر پورتlan داره.
احتياجي به خريدن wireless modem-router نيست
شما ميتونيد يك wirelessrouter بخريد.
كيفيت وايرلس با وايرلس روتر بهتره.
وايرلس روتر روبه مودم adsl وصل مي كنيد واين طوري بهتره.

يك مثال فرضي:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wichidika
05-11-2009, 23:33
يادم رفت بگم كه RT-G32 روتره تنهاست

telescope
06-11-2009, 20:30
مودم zyxel چطور؟ روتر هست؟ اصولا چه فرقث دارن؟ یک سوال دیگه :

من دارم از اینترنت استفاده میکنم (با پورت lan وصل شدم) حالا وقتی میخوام با یک لپ تاپ وصل بشم (وایرلس) مشکل در سرعت دارم. یعنی هر کی زودتر یک فایل دانلود کنه سرعت اون یکی به شدت کم میشه. دراین زمان مگه نباید سرعت بر 2 تقسیم بشه؟
هر کدام به تکی مشکلی نیست.