PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور وب کم شاتل

moh3en20
29-10-2009, 16:46
با سلام به همه ی دوستان من درایور وبکم شاتل تچ رو میخوام مدل ST140 برای xp ممنون لطفا زود جواب بدید

seymour
29-10-2009, 18:19
با سلام به همه ی دوستان من درایور وبکم شاتل تچ رو میخوام مدل ST140 برای xp ممنون لطفا زود جواب بدید
خب این وبکم رو وقتی خریدی یه CD همراهش نبود؟ ... پیدا کردن درایور هر محصول الکترونیکی که مارکش چندان معروف نباشه یا پشتیبانی تحت وبش ضعیف باشه مشکله ..

اسپل دقیق مدل به انگلیسی رو بنویس...

گارانتی نداره؟ گاهی هم فروشنده انصاف داره و حاض میشه در اختیارت بذاره ..

moh3en20
29-10-2009, 20:44
خب این وبکم رو وقتی خریدی یه CD همراهش نبود؟ ... پیدا کردن درایور هر محصول الکترونیکی که مارکش چندان معروف نباشه یا پشتیبانی تحت وبش ضعیف باشه مشکله ..

اسپل دقیق مدل به انگلیسی رو بنویس...

گارانتی نداره؟ گاهی هم فروشنده انصاف داره و حاض میشه در اختیارت بذاره ..
من از یکی قرض گرفتم اونم سی دی شو گم کرده .مدلش رو هم گفتم دیگه shuttle tech ST140
اینم عکسشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seymour
30-10-2009, 17:11
من از یکی قرض گرفتم اونم سی دی شو گم کرده .مدلش رو هم گفتم دیگه shuttle tech ST140
اینم عکسشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب این کارت رو خیلی سخت می کنه .. همونطور که گفتم اکثر این وبکم هایی که مارک معتبر نیستن وابسته به اون CD هستند و اگه نباشه پیدا کردن دوباره درایور دردسره ..

بخاطر این گفتم اسپل انگلیسی اش رو بگو چون شما در پست اول صرفاً به فارسی اسمش رو گفته بودی و من برای جستجو نیاز به اسم دقیق انگلیسی اش داشتم .. که البته نهایتاً فرقی نکرد و چیز بدردبخوری پیدا نکردم ..

باید همون CD پیدا بشه ...