PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ موتورولا مایلستون

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

S A M S U N G
28-10-2009, 21:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات :
1. صفحه نمایش 3.7 اینچ با رزولوشن 854×480 پیکسل از نوع capacitive و TFT و قابلیت ساپورت 16 میلیون رنگ و مالتی تاچ
2. سیستم عامل Andorid نسخه Eclair
3 دوربین 5 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس و ضبط ویدیو با رزولوشن WVGA
4. Wi-Fi
5. GPS
6. 3G
7. HSPDA
8. باتری 1400 میلی آمپر

fire159
28-10-2009, 22:18
اوه من ميخواستم اين تايپيكو درست كنم اما اشكالي نداره ميبخشمت :5:

خوب حالا كه ورژن GSM DROID هم اومد طرفدارايه-... IPHONE 3GS- N900- X3 -X10- X20 بايد جلو اين گوشي دستا رو ببرن بالا

ninja3000sh
28-10-2009, 22:26
ایول.
بالاخره موتورولا هم یه تکونی به خودش داد.:40:

خوب حالا كه ورژن GSM DROID هم اومد طرفدارايه-... IPHONE 3GS- N900- X3 -X10- X20 بايد جلو اين گوشي دستا رو ببرن بالا
عزیز چه ربطی داره.:13:
خود x3 یا ریچل که میخواد با سیستم عامل آندروئید بیاد بیرون سی پی یو 1 گیگا هرتز داره با دوربین 8 مگاپیکسلی.و مولتی تاچ و هر چی دیگه دلت بخواد.:31:
n900 هم برا خودش سیستم عامل دیگه ای داره که با هم نمیشه مقایشون کرد.
iphone هم که بحثش جداست.فعلا برنده میدان هستش تو برنامه و بازی.:40:

Michael Ropy
29-10-2009, 07:53
قابلیت های دیگه:

حافظه داخلی 16 گیگابایت + 16 گیگ حافظه خارجی به همراه گوشی
سی پی یو ARM Cortex A8 600 MHz
رزولوشن 480 در 854 پیکسل
کیبورد کامل کورتی یه سبک ساید-کیک (Side-Kick)
مجهز به قطب نما و سنسور Proximity
جک 3.5 میلیمتری
دوربین مجهز به Image Stabilization

کلا از این گوشی خوشم اومد!

perjixen
29-10-2009, 09:41
از قيافش كه زياد خوشم نمياد، ولي بنظر گوشيه با امكاناتي مياد ... براي من يه كيبورد مهمه با فيلم برداري و جك 3.5 كه همه اينارو داره.
علاوه بر اين، سيستم عاملش هم عمو آندو 2 هست، يه خورده اصرار كنيد ميزارم براي تولدم بخريدش.

fire159
29-10-2009, 14:02
ایول.
بالاخره موتورولا هم یه تکونی به خودش داد.:40:

عزیز چه ربطی داره.:13:
خود x3 یا ریچل که میخواد با سیستم عامل آندروئید بیاد بیرون سی پی یو 1 گیگا هرتز داره با دوربین 8 مگاپیکسلی.و مولتی تاچ و هر چی دیگه دلت بخواد.:31:

اولا" كه اون x10 نه x3 بعدم حالا كو تا بياد تو بازار فعلا " در حد شايعه هستش نه اخبار موثق
اما droid verzion الان تو آمريكا فروش ميشه

دوما " موتورولا اگه بخواد خودشو تكون بده بقيه برند ها بايد بزنن گاراژ :10:

fire159
29-10-2009, 14:06
گوشی های متعددی مثل Palm Pre و BlackBerry Storm روانه بازار شدند به این امید كه بتوانند گوشی iphone 3GS را از دور خارج كنند اما هیچ یك تاكنون موفق به این امر نشده اند

Verizon دارای بیش از 86 میلیون مشترك ارتباطات بی سیم می باشد و بهترین گزینه برای این نوع شبكه به اعتقاد Verizon ، گوشی های بر پایه سیستم عامل Android می باشد . این عامل می تواند منجر به موفقیت و برتری Android شود . عامل موفقیت دیگر Droid از نظر كارشناسان ، مربوط به سخت افزار این گوشی می باشد چون با دارا بودن یك پردازنده 600 MHZ كه قادر است عملكردهای مختلفی را بطور تركیبی انجام دهد . این قابلیت كاربران Droid را قادر می كند تا چندین برنامه را همزمان اجرا كرده و بدون بستن یكی از آنها ، از یكی به دیگری بروند با وجود وی‍ژگی های سخت افزاری پیشرفته ، سیستم عامل Android و نیز عرضه شدن از سوی كمپانی Verizon ، كارشناسان رقابت سختی را بین Droid و iphone 3GS پیش بینی می كنند و برنده شدن Droid را دور از انتظار نمی دانند

:40:just moto :5:

Dark.Life
29-10-2009, 14:10
ایکاش اندروید مثل مک بلوتوث رو محدود نمی کردش!
راستی:

Verizon Motorola Droid price for $199

perjixen
29-10-2009, 14:30
ایکاش اندروید مثل مک بلوتوث رو محدود نمی کردش! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مك هم اولش بلوتوث رو محدود كرده بود ... يعني مجبور بود .. بعد آزادش كرد !!‌

يواش يواش .... موتو با توليد اين گوشي ثابت كرد كه به خواب فرو نرفته ... البته قبول كه كم كار شده ... ولي داره يه تكوني به خودش ميده.
در ضمن از فكر كشتن آيفون هم بياييد بيرون ... چون محاله ممكنه !!

Dark.Life
29-10-2009, 14:33
مك هم اولش بلوتوث رو محدود كرده بود ... يعني مجبور بود .. بعد آزادش كرد !!‌
مک؟مک کجاست: دی
کی مک بلوتوث رو ازاد کردش ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ملت دارن سرو کله میشکنن قفلش رو توی 3gs بشکنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی موتو یکم خودش رو تکون بده شاید بتونه نزدیک بشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان که وضعش خیلی خرابه اینم که فقط برای یه اپراتور هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali racer
29-10-2009, 14:43
گوشی خوبیه
فقط مثل این که موتو هم مثل قدیم های نوکیا سوزنش گیر کرده رو دوربین 5 !

امیدوارم بزودی شاهد گوشی های های اند موتو باشم چون واقعا جاش خالیه

mac_world
29-10-2009, 17:29
ایکاش اندروید مثل مک بلوتوث رو محدود نمی کردش!

کی میگه محدود کرده برنامش که اومده میتونی با آندرویید هم فایل بفرستی:13:

r_you168
29-10-2009, 19:25
Android 2 فرستادن فایل با Bluetooth فراهم شده
Another thing that was missing in Android's arsenal was proper Bluetooth support, but v2.0 brings support for sending files as well as the Phone Book Access Profile

fire159
29-10-2009, 22:29
motorola sholes tablet :

android 2 -
8mp camera -
zenon flash -

تا حالا كسي فلش زنون تو يه سوپر اسمارت فون در اين سطح نساخته اميدوارم كه زود بياد . اما طبق شايعات3ماهه اول 2010 رونمايي ميشه ؟

fire159
29-10-2009, 22:43
اینم که فقط برای یه اپراتور هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال يه اپراتور بود اما ديگه ماله چندتا اپراتوره :5:

just :40: moto

perjixen
30-10-2009, 11:17
اینم user guide گوشی :

بزرگترین مشکلش تاچ بودنش !!! :31: من از گوشی تاچ خوشم نیماد

اینم از پایه مولتی مدیاش :
این پایه با گوشی نیست ... جداگانه باید خریدش ... قیمتش از 30 دلار شروع میشه.

نکته جالب ، میزان حجم خبری موجود در نت درباره این گوشی ... که برام مشکوکه !!!!!!!

M@hdi-B
02-11-2009, 20:19
معرفی شد:

Motorola MILESTONE

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم یه ویدئو از گوشی

johnypersian1656
02-11-2009, 20:35
نقل قول در مورد droid milestone :

update: It's now official on the Motorola Germany (and english language Western Europe) website where it lists Vodafone and O2 as local carriers. Italy now too, on an unspecified carrier. Oh, and it also lists "pinch and zoom" as a feature not found on the Droid. See for yourself after the break. It's carrying a public price tag of €481.

Update 2: As noted by a few readers, Milestone will ship with MOTONAV turn-by-turn directions, not Google's Maps Navigation]

4870x2
03-11-2009, 18:01

fire159
14-11-2009, 20:32
:5:به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، بنظر می رسد كمپانی موتورولا توانسته با فروش بسیار خوب گوشی Droid بتواند ضررهای مربوط به چند سال گذشته را جبران كند . كارشناسان حتی انتظار فروش بیشتری برای این گوشی دارند. گوشی Droid فقط در هفته اول پس از عرضه توانست رقم فروش خود را به عدد 100 هزار گوشی برساند .
كمپانی Verizon Wireless مسئول فروش و عرضه گوشی Droid می باشد و خبر هایی بگوش می رسد مبنی بر اینكه تعداد 200 هزار گوشی نیز برای فروش در بازار آماده عرضه می باشند .

لازم به ذكر است كه به احتمال بسیار زیاد موتورولا خواهد توانست در سه ماهه چهارم سال 2009 تعداد یك میلیون عدد از گوشی Droid را بفروش برساند و این رقم حتی می تواند به 10 میلیون عدد گوشی در سال 2010 برسد .

كاملا واضح است كه رقابت شدیدی بین گوشی Droid كمپانی موتورولا و گوشی iphone كمپانی Apple در جریان می باشد .

كمپانی موتورولا در سه ماهه دوم با كاهش میزان سهم خود در بازار از 5.5% به 4.7%روبرو شده بود اما پیش بینی می شود با فروش خوب گوشی Droid این كاهش سهم جبران شود

fire159
14-11-2009, 21:01
DROID (MILESTONE)

دوستاني كه آنتي ----- دارن حتما" رويوو اين گوشي رو تو YOUTUBE ببينن

اوه پسر .. :19: سرعته اين گوشي فوق العاده است از PC پنتيوم 5 منم سريعتره ؟!
بيخود نيست موتورولا تو تبليغاتش ميگفت كه سرعته نور داره !؟

ال سي ديش هم كه دو برابر بهتر از آيفون ؟! و كلي امكاناته فوق العاده

بهتره پولهاتون رو جمع كنيد :5:

perjixen
15-11-2009, 12:39
سلام.

حالا خودمونيم ، اين گوشي ايران بيا هست يا نه...؟!؟!
و اينكه من هنوز نتونستم توجيهي براي خريد يه گوشيه آندوريد براي خودم ايجاد كنم‌.!

Michael Ropy
15-11-2009, 12:51
اینکه سی پی یوش از آیفون ضعیفتره چه جوری سرعت نور داره؟!

perjixen
15-11-2009, 12:58
سرعت نور رو حالا گفتن ... به 1100 كه ميرسه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي همه چيز كه سي پي يو نيست ... الان ميبينيم گوشي هاي سيمبين دار يا ويندوز موبايلها با داشتن سي پي يو 500 مگاهرتز از يه گوشي آندوريد سرعت كمتري دارن !!!!
منظورم اينكه به نظرمن 30 تا 40 درصد سرعت يه گوشي به سي پي يو بستگي داره .... بقيه با رم و رام ... و 40درصد با سيستم عامل گوشي هست.!

يه چيز ديگه ... اين كوچولو هم نميتونه قاتل آيفون باشه. كلا و اصولا محصولات اپل خوشبخاته يا متاسفانه از بين برو نيستن.

johnypersian1656
15-11-2009, 14:52
سرعت نور رو حالا گفتن ... به 1100 كه ميرسه ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولي همه چيز كه سي پي يو نيست ... الان ميبينيم گوشي هاي سيمبين دار يا ويندوز موبايلها با داشتن سي پي يو 500 مگاهرتز از يه گوشي آندوريد سرعت كمتري دارن !!!!
منظورم اينكه به نظرمن 30 تا 40 درصد سرعت يه گوشي به سي پي يو بستگي داره .... بقيه با رم و رام ... و 40درصد با سيستم عامل گوشي هست.!

يه چيز ديگه ... اين كوچولو هم نميتونه قاتل آيفون باشه. كلا و اصولا محصولات اپل خوشبخاته يا متاسفانه از بين برو نيستن.

دقیقا همینه. ضمن اینکه خیلیا فکر میکنن cpu 500 mhz نمیتونه قویتر از cpu 800mhz یه مدل دیگه باشه که این تصور کاملا اشتباهه.

راستی cliq و milestone امروز هر دوشون تهران بودن :) اما با چه قیمتایییی cliq با قیمت 750000 تومان و milestone هم با قیمت 1250000 . خوب قیمتاش هنوز بالاس اما وقتی 3gs 950 تومان باشه اینم میارزه!!!!!!

رضا جان آندروید الان حدود 10000 برنامه و حدود 3000 تا بازی داره. آینده داره بچم :)

perjixen
15-11-2009, 15:03
سلام جاني.

جدي milestone ايران هست.....!؟؟!؟!
من ميخواستم hero بگيرم ... پس صبر كنم ...... :)

johnypersian1656
15-11-2009, 15:15
سلام رضا جان خیلی مخلصیم آقا. آره به خدا اومده. انگار موتو اینبار میخواد سریع بیاد بازار. جدی میخواستی hero بگیری؟ خوشکله. اما به نظر من صبر کن. الان که این دوتا خیلی گرونن. اگه بشه تا شب جزئیات وعکس هاشونو میذارم.به قول یکی از بچه ها lcd مال hero که قابل قیاس نیست با cliq .
از hero خیلی مرده تره! سرعت cliq هم که بهتره. خوشکلترم هست. اگه خواستی به جز موتو بگیری یه بارم bye bye beautiful رو بخون :)

رضا من رفتم تو فکر فروش لپ تاپ واسه خرید این milestone.به نظرت چیکار کنم؟

perjixen
15-11-2009, 15:25
معلومه كه صبر ميكنم ... هر چي نباشه اين موتوه ........!!‌ :-)

ولي اين ميلسون با اين قيمتشششششششششش ... حالا حالا ها دسته من نمياد.!

johnypersian1656
15-11-2009, 15:30
معلومه كه صبر ميكنم ... هر چي نباشه اين موتوه ........!!‌ :-)

ولي اين ميلسون با اين قيمتشششششششششش ... حالا حالا ها دسته من نمياد.!

میلسون کیه؟:31: رضا یه مشتری واسه لپ تاپ من پیدا کن اینو بخرم.من صبح تاحالا هنگ کردم.:18:

Michael Ropy
15-11-2009, 15:37
دقیقا همینه. ضمن اینکه خیلیا فکر میکنن cpu 500 mhz نمیتونه قویتر از cpu 800mhz یه مدل دیگه باشه که این تصور کاملا اشتباهه.

سلام. این حرف کاملا درسته و من به این دلیل آیفون رو گفتم چون آیفون هم هسته ی یونیکس داره و خوبی این هسته اینه که از منابع سیستمی به شدت کار می کشه! :دی منظوم این بود که فکر نمی کنم از آیفون سریعتر باشه بماند که خودش هم خیلی سریعه.

johnypersian1656
15-11-2009, 16:01
michael ropy عزیز باور کنین من منظورم از اینکه گفتم بعضیا فکر میکنن ............. شما نبودین . اگه ببینین قبلش هم که بحث شده بود من مثالشو a3100 و e8 موتو که هردو cpu speed یکسان دارن زدم. منظورم کسایی بود که فقط به به عدد نگاه میکنن نه شما که صاحب نظرین توی گوشیا.آیفون رو کاملا باهاتون موافقم. بازم شرمنده اگه جسارت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من خودم امروز قراره واسه اولین بار برم با milestone کار کنم واسه همین روی سرعتش نظر نمیدم.

Michael Ropy
15-11-2009, 16:16
michael ropy عزیز باور کنین من منظورم از اینکه گفتم بعضیا فکر میکنن ............. شما نبودین . اگه ببینین قبلش هم که بحث شده بود من مثالشو a3100 و e8 موتو که هردو cpu speed یکسان دارن زدم. منظورم کسایی بود که فقط به به عدد نگاه میکنن نه شما که صاحب نظرین توی گوشیا.آیفون رو کاملا باهاتون موافقم. بازم شرمنده اگه جسارت شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستش من خودم امروز قراره واسه اولین بار برم با milestone کار کنم واسه همین روی سرعتش نظر نمیدم. ای بابا این حرفها چیه...:11: شرمنده اگه باعث ناراحتیتون شدم....:10:

خوشحال میشم اشتباهاتم تصحیح بشه، ما که توی اطلاعات گوشی ها کلوخی بیش نیستیم :دی

انشالله مایلستون بخرید باهاش حال کنید....:8:

johnypersian1656
15-11-2009, 16:59
ای بابا این حرفها چیه...:11: شرمنده اگه باعث ناراحتیتون شدم....:10:

خوشحال میشم اشتباهاتم تصحیح بشه، ما که توی اطلاعات گوشی ها کلوخی بیش نیستیم :دی

انشالله مایلستون بخرید باهاش حال کنید....:8:

شما سرورین این چه حرفیه. ممنون. ان شاالله ال جی هم اون گوشی که تو امضاتونه رو بزنه . :40:

یه مطلب خیلی باحال (شاید تکراری باشه یا خیلیا بدونن ):

Support for Multiple Screen Resolutions

All early Android™ phones were built with an LCD screen with a resolution of 480 by 320 pixels, also known as "Half VGA" or HVGA for short. This is the same resolution display as used in iPhone devices.
With new, more powerful Android phones like DROID™ by Motorola ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and Motorola MILESTONE™ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), developers now have the ability to create applications for high resolution displays with a resolution of 854 by 480 pixels.
This article describes some key concepts that help developers to create screen resolution independent applications that perform well on both HVGA and WVGA displays

لینک اصلی :
/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=nov09nlمشخصات milestone به بیان

موتویی :31: :

Michael Ropy
15-11-2009, 17:16
شما سرورین این چه حرفیه. ممنون. ان شاالله ال جی هم اون گوشی که تو امضاتونه رو بزنه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:11:

Support for Multiple Screen Resolutions

ای بابا خوب این هم یکی از امکانات این گوشی الجیه بود دیگه! :دی :دی

acmilan308
19-11-2009, 00:10
سلام
دوستان خبری نشد از این گوشی؟؟؟؟
اگر کسی مطلبی در مورد آندروید2 داره یا مقایسش با سیستم عامل های دیگه لطفا لینک بده..
ممنون

ninja3000sh
19-11-2009, 00:50
راستی cliq و milestone امروز هر دوشون تهران بودن :) اما با چه قیمتایییی cliq با قیمت 750000 تومان و milestone هم با قیمت 1250000 . خوب قیمتاش هنوز بالاس اما وقتی 3gs 950 تومان باشه اینم میارزه!!!!!!
عزیز این milestone رو کجای تهران دیدین؟؟؟
میشه آدرسش رو بهم بدین؟؟؟؟
من که تو علاءالدین به چشم نخورده.:13:
عجب گوشیه حقیه لامصب.:40:

johnypersian1656
19-11-2009, 02:33
عزیز این milestone رو کجای تهران دیدین؟؟؟
میشه آدرسش رو بهم بدین؟؟؟؟
من که تو علاءالدین به چشم نخورده.:13:
عجب گوشیه حقیه لامصب.:40:

سلام. ninja جان نه منم علا الدین پیدا نکردم. همونطور که توی پستای قبلی گفتم اینا رو یه نفر به تعداد پایین خودش آورده بود 10 تا cliq (سفید و مشکی) و 10 تا milestone . من خودم چون اصفهان بودم نتونستم به موقع برم واسه گرفتنشون(راستش یکمیم منتظر افت قیمت توی این سری جدید که میاره بودم) اما 2 هفته ی دیگه باز 10 تا از هرکدوم میاره که من خودمم میخوام بگیرم. اگه خواستین بگین واستون آدرسو پیغام خصوصی کنم ولی خوب قیمتاش تقریبا بالاس.راستی milestone رو دیدم tablet keyboard نداشت که فکر کنم خیلی بد باشه! cliq با motoblur خیلی قشنگ بود اما milestone سادس(فکر کنم چون android 2 تازه اومده ). از لحاظ سرعت هم بعضی برنامه ها رو حتی سریعتر آیفون اجرا میکرد بعضی ها رو نه ولی در کل سریعتر به نظر میرسید. اما چیزی که بیشتر از همه جلب نظر میکرد کیبورد عالی cliq بود.

acmilan308
21-11-2009, 01:31
سلام
آقا من که عاشق این گوشی شدم...
دوستان کسی میدونه دقیقا آندروید 2 با نسخه 1.6 چه تفاوتایی داره؟
اگر لینک ریویو خوب از این گوشی دارید لطف کنید
ممنون

acmilan308
06-12-2009, 20:08
سلام
بابا چرا این گوشی نمیاد
حالا ما از یه گوشی خوشمون اومد فکر کنم اصلا وارد نشه....
دوستان خبری ندارید؟؟؟روئت شده؟؟؟؟

fire159
06-12-2009, 20:19
اومدنش كه حتمي مياد فكر كنم تا 2-3 هفته ديگه

اطلاعات بيشتر رو جاني داره كه فكر كنم از نزديك هم ديدش

جاني كجايي بابا تحويل نميگيري !!؟‌ بيا كار مردم رو راه بناز :46:

acmilan308
07-12-2009, 01:23
جانی جان :31: کجایییییی بابا :33:
بیا یه خورده از گوشی بگو دهن ما رو آب بنداز....

fire159
09-12-2009, 23:44
DROID يا MILESTONE از طرف روزنامه معتبر تايمز به عنوان برترين گوشي سال 2009 انتخاب شد و اين در حاليه كه نزديكترين رقيبش كه IPHONE 3GS بود در ردهء چهارم قرار گرفت .

Time Magazine Ranks the Moto Droid Ahead of the iPhone 3GS
Time magazine ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has made the Motorola Droid its number 1 gadget of the year while our beloved iPhone ranked in at number 4 behind the Barnes & Noble Nook e-reader, and the Dyson Air Multiplier. What pushed the Droid to the top of the heap of these gadgets was the combination of its Motorola hardware and Android 2.0 software

Now Android has one: The Droid is a hefty beast, a metal behemoth without the gloss and finish of the iPhone, but you don’t miss it. The Droid’s touchscreen is phenomenally sharp and vivid, it has an actual physical (not great, but good enough) keyboard, and best of all, the Droid is on Verizon’s best-of-breed 3G network. It’s Android’s first credible challenge to the iPhone.”

fire159
10-12-2009, 00:13
Android 2.0.1 OTA update on your droid?

جالبه كه هنوز يك ماه از ورود MILESTONE به بازار نميگزره كه آپديتش ارائه شد
آپديت DEXT هم كه هفته پيش اومد

perjixen
10-12-2009, 09:00

اين خبر خوبي نيستا ... !!!‌ براي چي آپديتش اومده.؟!‌ ميشه نتيجه گرفت كه يه مشكل داشته و يا داره .؟!؟؟!

fire159
10-12-2009, 09:51
no فكر نكنم
:10:
چون اولا" گوشي در اين سطح و با اين همه هياهو اگه مشكلي داشت همه دنيا و همه دشمنان موتو براي ضد تبليغ ازش استفاده ميكردن و ديگه نميتونست يك ماهه يك ميليون دستگاه ازش بفروشه . درست مثل مشكلاتي كه سوني اريكسون aino و satio داشتن و خبرش همه دنيا رو پر كرد
واين صرفا" يه آپديت كه گوگل ارايه كرده .مثل ... android v1.5 - 1.6 - 2

دوما" اگه مشكلي داشت كه برترين گوشي سال 2009 از طرف تايمز انتخاب نميشد و آيفون رو كنار نميزد !

البته زمان ميبره تا خيلي ها بفهمن اين گوشي چي هست مثل اوايل كه آيفون اومد و سالها كسي به گرد پاش نرسيد تا امروز و droid

perjixen
10-12-2009, 10:43
خيلي بات موافق نيستم، اينكه آپديت براش اومده يه دليلي داره ديگه !!!‌ شايد سيستم عاملش از نظر گوگل يه موردي داشته كه آپديت براش اومده .... شايدم يه ارتقاء ساده باشه !!!

در هر صورت، هيچ شكي نيست كه اين گوشي ميتونه آيفون رو مهار كنه ... به چند دليل :
1- موتورولاست ... و اين برند توي آمريكا (بازار اصلي آيفون) هم محبوب و هم خوش سابقست ؛ پس تمايل به سمتش زياده
2- اندوريده ، شركت بزرگي مثل گوگل پشت سرش هست.
3- امكانات و قابليتهايي كه توش جادادن ، ارتباط خوبي كه با اينترنت داره (اينترنت توي آمريكا از همه چيز مهم تر هست ، حتي از دوربين برعكس ايران و خيلي از كشورهاي ديگه) و ...

M@hdi-B
11-12-2009, 10:41
هم اکنون با قیمت 450 پوند در انگلستان موجوده:

Apachi
12-12-2009, 02:21
خبر جدید بازم رکورد زنی توسط Milestone
موتورلا Milestone رکورد فروش در انگلستان توسط eXpansys بعد از 11 سال فعالیت این شرکت را تغییر داد و به پرفروش ترین جنس عرضه شده توسط این کمپانی در 11 سال اخیر تبدیل شد وقتی در مدت 3 ساعت به صورت پیوسته بیشتر از 1000 عدد از این مدل گوشی فروش رفته :31:

fire159
12-12-2009, 15:52
Top 10 Cell Phones PC World
برترين گوشي هاي سال 2009 pcworld.com
Nov 13, 2009 11:30 am

1. Motorola Droid
Keyboard: Yes
Bottom Line: The first Android 2.0 phone impresses with a strong suite of Web features and a stunning 3.7-inch display, but some users might have trouble with the shallow keyboard.

2. Apple iPhone 3GS
Keyboard: No
Bottom Line: Performance enhancements distinguish the otherwise evolutionary step-up iPhone 3GS from its previous iterations.

3. Motorola Cliq
Bottom Line: The beautifully designed Motorola Cliq is a social butterfly’s dream phone, but others may find the MotoBlur user interface overwhelming.

4. Research in Motion BlackBerry Bold 9700
Bottom Line: The best BlackBerry available, the Bold 9700 packs a multitude of features into a sophisticated, slimmed-down design.

5. T-Mobile myTouch 3G

6. Palm Pre

7. Samsung Behold II

8. Research in Motion BlackBerry Tour 9630

9. HTC Droid Eris

10. HTC Hero

johnypersian1656
12-12-2009, 15:57
خيلي بات موافق نيستم، اينكه آپديت براش اومده يه دليلي داره ديگه !!!‌ شايد سيستم عاملش از نظر گوگل يه موردي داشته كه آپديت براش اومده .... شايدم يه ارتقاء ساده باشه !!!

.

رضا جان واسه droid آپدیت اومده واسه cliq هم یه patch.
راستش من هیچ موقع به نوشته ها اعتماد ندارم دوست دارم نظر کسایی که این گوشی ها رو دارن و باهاش کار کردن رو بپرسم و اینجوری که شنیدم این آپدیتها واسه هر دو تاثیر مثبت روی
battery life,speed ,camera quality داشته. اگه یادتون باشه واسه cliq گفتم تاچش بعضی جاها لگ داره و کند تر از آیفون هست . این مورد رو هم همه تایید کردن که با این patch درست شده.(بعضیا هنوز که هنوزه سامسونگین! نذار بگم این سامسونگ واسه هر فیرمویر یه گوشی میده!از موتو ایراد نگیریا:31:)

راستی واسه کسایی که در مورد قیمت میپرسن فعلا milestone 950 تومن هست و cliq 590. دوستان یکی دو هفته ی دیگه صبر کنن 100 درصد قیمت هردو تا 100 تومن افت میکنه!

Android 2.0.1 OTA update on your droid?

آپديت DEXT هم كه هفته پيش اومد

آپدیت فقط واسه droid هست نه مایلستون!

fire159
12-12-2009, 16:32
درست مشابه اتفاقی كه برای گوشی iphone افتاد و بصورت قفل شكسته موجود شد و ویژگی های انحصاری آن از كنترل اپراتور مربوطه خارج شد اكنون نیز افراد می توانند با دسترسی به گوشی های قفل شكسته Milestone از قابلیتهایی برخوردار شوند كه فقط در صورت عقد قرارداد با اپراتوری خاص می توانستند از آن بهره مند شوند

راستی واسه کسایی که در مورد قیمت میپرسن فعلا milestone 950 تومن هست و cliq 590. دوستان یکی دو هفته ی دیگه صبر کنن 100 درصد قیمت هردو تا 100 تومن افت میکنه!

به نظرم قيمت milestone با امكانات بيشتر با توجه به قيمت بالاتره iphone 3gs منصفانه است
البته cilq رو يه كم بالا ميگن
هر چي قيمتش بيشتر افت كنه بهتر :8:

fire159
14-12-2009, 11:27
اين عكس مربوط به همون فروش 100.000 تايي ميلستون در هفته اوله
خبر تكراريه
اما از عكسش خوشم اومدگزاشتم / تازه من عاشق پورشه هم هستم

S@nti@go_s&k
14-12-2009, 16:13
مقایسه droid به همراه آیفون 3 جی اس و پالم پری

johnypersian1656
15-12-2009, 17:44
Android 2.1 ported to Droid, no one feigns surprise

البته این پورت چون به صورت unofficial هست هنوز باگهایی داره

johnypersian1656
15-12-2009, 19:30
تصویری از این UI دوست داشتنی:

perjixen
16-12-2009, 08:38
جاني ، نميشه لينك اين تم رو بدي .... براي E8م ميخواممممممممم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
16-12-2009, 11:00
جاني ، نميشه لينك اين تم رو بدي .... براي E8م ميخواممممممممم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تم های قشنگتر واسه e8 هست (الکی)

سرچ کردم گفت : sorry this theme is currently unavailable!!!!

perjixen
17-12-2009, 08:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست بگرد ... تا پيدا نكردي پات رو اينجا نميزاري !!!!

fire159
17-12-2009, 11:25
گوشی Droid كه در انگلستان با نام Motorola Milestone عرضه می شود در مدت زمان سه ساعت پس از آغاز فروش در بازار نایاب شد . گوشی Milestone به دلیل فروش سریع و موفق در جایگاه اول قرار گرفت و به این ترتیب از گوشی iphone هم سبقت گرفت و به این ترتیب می توان رقیب اصلی و مهمی برای گوشی iphone در انگلستان به شمار آورد .

.

بخش دوم فروش Milestone بزودی آغاز می شود كه با خرید های كریسمس همزمان خواهد بود

fire159
17-12-2009, 18:37

fire159
18-12-2009, 08:18
تصاويري زيبا از كيفيت فوق العاده ميلستون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ninja3000sh
19-12-2009, 20:14
unboxing گوشی droid:

fire159
25-12-2009, 00:00
What makes the Droid's screen so tough? Gorilla Glass, of cours
چه چيزي ال سي دي ميلستون رو بي مانند و بادوام كرده ؟

The is, by far, an industrial-type phone. Solid in the hand, it just feels tough. And that's not by accident. While any glass screen can be cracked, the Droid's is less susceptible to scratches, thanks to its special "Gorilla Glass." We'll leave the science to the scientists.
Like many glasses used in these kinds of applications, Gorilla glass chemically strengthened. Glass is a brittle material. Brittle materials are extremely strong under compression but extremely weak under tension. When you chemically temper a glass, you immerse it in a salt bath and you stuff larger ions in all the surfaces and put them all under compression

صفحه نمايش ميلستون از شيشه "Gorilla Glass." ساخته شده كه نسبت به ديگر گوشي ها مقاومت خيلي بالاتري داره
در عكس بالا مقايسه شيشه ي جديد ميلستون با بقيه گوشي ها رو ميبينيد
عكسهاي سمت راست شيشه ي Gorilla كه نشون داده چقدر در برابر انواع آسيبهاي احتمالي مقاومتره نسبت به سمت چپي ها

Vamp!r3
29-12-2009, 20:37
Motorola MILESTONE Review

Michael Ropy
31-12-2009, 15:40
پریویو جی اس ام:

تبریک میگم واقعا دوربین خیلی خوبی داره....

fire159
06-01-2010, 22:14
مقايسه اي اجمالي از رقباي سر سخت آمريكايي :5:

milestone
07-01-2010, 18:11
بررسی موتورولا Milestone :
كمپانی موتورولا گوشی Milestone را با سیستم عامل آندروید 2.0 ارائه داد . این گوشی از چهار باند GSM ، دو باند HSDPA 10.2 Mbps ،‌ UMTS 900/2100 MHZ و HSUPA 5.76 Mbps پشتیبانی می كند. این گوشی دارای یك صفحه كلید كامل QWERTY است كه بطور كشویی از كنار آن باز می شود . ابعاد گوشی موتورولا 115.8 x 60 × 13.7 میلی متر و وزن آن 165 گرم است. Milestone موتورولا دارای یك صفحه نمایش 3.7 اینچ لمسی خازنی TFT با وضوح 854 x 480)WVGA پيكسل) است. حافظه داخلی گوشی 133MB است كه دارای 256 MB RAM و محل كارت حافظه MicroSD تا 16GB است. یك كارت 8GB نیز در جعبه گوشی وجود دارد. پردازشگر ARM Cortex A8 550 MHZ دارای یك شتاب سنج گرافیكی اختصاصی است. دوربین 5 مگاپیكسل این گوشی به كانون اتوماتیك ، دو فلش LED و قابلیت فیلمبرداری در وضوح D1 در 30fps مجهز است. از گزینه های ارتباطی Milestone می توان به Wi-Fi ، بلوتوث 2.1 با A2DP ، پورت استاندارد microUSB ، گیرنده GPS با A-GPS و سوكت صوتی استاندارد 3.5 میلی متری اشاره كرد. گوشی Milestone موتورولا همچنین دارای شتاب سنج برای چرخش اتوماتیك صفحه ، نرم افزار مسیریابی MotoNav ، قطب نمای دیجیتال ، حسگر Proximity برای خاموش كردن اتوماتیك صفحه نمایش ، ورودی multi-Touch و زوم با نیشگون گرفتن صفحه است . باتری Li-Ion گوشی دارای توان 1400mAh می باشد .
Milestone نخستین گوشی با سیتم عامل آندروید 2.0 است . بطور كلی نمی توان انتظار داشت كه یك گوشی با صفحه كلید كشویی QWERTY و صفحه نمایش 3.7 اینچ اندازه كوچكی داشته باشد . با اینحال این گوشی در حد خود اندازه مناسبی دارد و قسمت میانی آن نیز نسبتا باریك است . ساختار فلزی گوشی موجب سنگین بودن آن شده است اگرچه از مقاومت و استحكام كافی برخوردار است . پوشش لاستیكی قاب پشت گوشی موجب می شود تا گوشی در حین استفاده از دست سر نخورد . اندازه بزرگ صفحه نمایش گوشی را جذاب تر جلوه می دهد . انحناء زیر صفحه نمایش دسترسی به كنترل های اصلی روی صفحه را كمی سخت تر می كند . در زمان بسته بودن درب كشویی گوشی كل قاب جلوی آن را صفحه نمایش لمسی خازنی در بر می گیرد .
همانطور كه بیان شد این صفحه نمایش 3.7 اینچ دارای وضوح 854 × 480 پیكسل است . كیفیت تصویر و روشنایی صفحه نمایش رضایت بخش است . صفحه نمایش حداكثر 16 میلیون رنگ را نشان می دهد . از آنجایی كه صفحه نمایش از تكنولوژی خازنی استفاده می كند از حساسیت بالایی برخوردار است و برای كار با آن نیاز نیست از نیروی زیادی استفاده كنید . صفحه نمایش با دستكش و ناخن های بلند سازگاری ندارد . میزان خوانایی صفحه نمایش زیر نور خورشید در حد مطلوب است .
چهار كلید لمسی زیر صفحه نمایش وجود دارد كه در پلتفورم آندروید ، متداول است . این كلید ها شامل Back ، منو ، Home و جستجو است كه دارای قابلیت لمسی می باشند و حساسیت بالایی دارند ، بنابراین به راحتی می توان بین آنها و صفحه لمسی سوئیچ كرد .
كلید دوربین و كلید ولوم در طرف راست گوشی مشاهده می شود . كلید دوربین اندازه مناسبی دارد و بخوبی واكنش می دهد اگرچه كلید ولوم كمی تخت است و فشار دادن آن مشكل می باشد .
در طرف چپ گوشی Milestone موتورولا فقط پورت microUSB وجود دارد . كلید قفل صفحه نمایش /Power و سوكت 3.5 میلی متری در بالای گوشی Milestone موتورولا وجود دارد .
با باز كردن درب كشویی گوشی صفحه كلید كامل QWERTY آن مشخص می شود كه دارای چهار ردیف است و كلید حركتی نیز در كنار آن قرار دارد . وجود كلید حركتی و كلید منو نشان می دهد كه در اكثر موارد بدون استفاده از صفحه لمسی نیز می توان با گوشی كار كرد . صفحه كلید ساختار مناسبی دارد ، كلید های آن به اندازه كافی بزرگ هستند و بخوبی واكنش می دهند كه تایپ كردن با آنها سریع است . از آنجایی كه صفحه كلید دارای چهار ردیف است هر كلید دو كاراكتر متفاوت دارد و دو كلید ALT نیز فراهم شده است .
لنز دوربین 5 مگاپیكسل و دو فلش LED در قاب پشت گوشی مشاهده می شود كه بلندگو نیز در قاب پشت و درست زیر درب باتری وجود دارد .
باتری گوشی از نوع Li-Ion BP6x با توان 1400mAh است كه در مكالمه مداوم تا 6 ساعت و 30 دقیقه و در حالت Stand by تا 350 ساعت دوام می آورد . محل كارت حافظه microSD نیز در این قسمت قرار دارد اگرچه امكان جابجایی آن در زمان روشن بودن گوشی فراهم نشده است یعنی هر بار برای دسترسی به كارت حافظه باید گوشی را خاموش كنید .
گوشی Milestone موتورولا از ساختاری مقاوم با كیفیت بالا برخوردار است . وجود فلز در ساختار گوشی تضمینی برای دوام طولانی آن است .
موتورولا Milestone نخستین گوشی است كه دارای نسخه 2.0 از سیستم عامل آندروید می باشد . این نسخه بتدریج در سایر گوشی ها نیز ارائه می شود . نسخه جدید سیستم عامل گوگل ، ویژگی های جدید بسیاری را با یك سری جدید از APIS در اختیار كاربران قرار می دهد كه موجب می شود نرم افزارهای سودمند متعددی در بازار گوگل موجود شوند . از سایر ویژگی های گوشی می توان به پیام رسانی ، دفترچه تلفن ، تقویم و صفحه كلید مجازی اشاره كرد . سیستم عامل جدید ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد با اینحال ساختار كلی منو تغییرات عمده به همراه ندارد . صفحه اصلی در واقع زیر بنای منوی آندروید است و دارای سه بخش می باشد كه به راحتی می توان تمامی آیتم های مورد نظر را روی آن قرار داد . كاربر می تواند علاوه بر میانبر به نرم افزارهای انتخابی ، به پوشه و Widget نیز دسترسی داشته باشد .
در صورتی كه صفحه اصلی پیش فرض مطابق با سلیقه شما نباشد می توانید از موارد موجود در Google Market استفاده كنید كه هر یك از آنها چندین گزینه متفاوت برای سازماندهی و تعدادی صفحه را فراهم می كنند . در آندروید 2.0 سه Widget از پیش نصب شده جدید وجود دارد كه شامل یك تقویم مشترك ، Widget وضعیت هوا و Widget كنترل نیرو است . آخرین Widget در گوشی Galaxy بعنوان Switchers شناخته شده است اگرچه در این گوشی موتورولا ، كنترل نور زمینه صفحه نمایش نیز به آن اضافه شده است . Widget قدیمی Search به روز رسانی شده و اكنون در زمان تایپ ، پیشنهاداتی را ارائه می دهد ( مانند صفحه اصلی گوگل ) . این نرم افزار در فایل های محلی جستجو می كند یا یك میانبر برای جستجوی وب را ارائه می دهد . امكان استفاده از جستجو های صوتی نیز وجود دارد . پردازشگر 528 MHZ Qualcomm در این گوشی بخوبی كار می كند و آندروید نیز با پردازشگر Cortex-A8 در Milestone مشكلی ندارد .
اندازه بزرگ صفحه نمایش و صفحه كلید كامل QWERTY گوشی Milestone موتورولا را به یك وسیله مناسب برای مرور تبدیل می كند . پشتیبانی از Multi-Touch امكان زوم با نیشگون گرفتن صفحه را فراهم می كند . مرورگر آندروید كه بر اساس webkit است یكی از بهترین منو ها را دارد . در آندروید 2.0 با دو بار ضربه زدن نیز می توان زوم كرد یعنی با دو بار كلیك كردن روی بخش انتخابی از یك صفحه وب سریعا به اندازه كل صفحه زوم می شود . زوم در هر دو روش از سرعت كافی برخوردار است .
ویژگی جدید دیگر ، نوار آدرس است كه به راحتی می توان روی آن تایپ كرد . با توجه به اندازه بزرگ صفحه نمايش فضای كافی برای نشان دادن محتوای وب سایت ها وجود دارد . دیگر ویژگی جدید منو ، ارتقاء bookmark با نمونه های كوچك صفحه است . مرورگر از چند صفحه پشتیبانی می كند و الگوریتم پردازش نیز مشكلی ندارد . مرورگر فاقد پشتیبانی Flash است .

آندروید 2.0 ویژگی های جدید بسیاری را به دوربین نیز اضافه كرده است كه این ویژگی ها شامل پشتیبانی از فلش داخلی ، زوم دیجیتال ، حالت صفحه ، تعدل رنگ سفید ، جلوه های ویژه رنگ و حالت ماكرو است . دوربین 5 مگاپیكسل گوشی Milestone دارای حداكثر وضوح 2592 ×1936 پیكسل و دو فلش LED است .
ساختار منو در دوربین رضایت بخش است و تمامی گزینه های آن در یك فهرست كشویی در طرف چپ نمایاب قرار دارند كه با كشیدن انگشت می توان در آنها drag كرد یا با فشار دادن كلید منو در آنها مرور كرد . تنها گزینه هایی كه بطور مداوم روی صفحه نمایش قابل دسترسی است سوئیچ بین حالت عكاسی و فیلمبرداری ، یك كلید دیافراگم مجازی و یك میانبر به گالری می باشد . كیفیت تصویر دوربین در Milestone رضایت بخش است .

آندروید 2.0 گالری جدیدی را به Milestone موتورولا آورد كه دارای حالت مشاهده جدید است . گالری از كنترل هایی مانند تغییر دادن تصاویر یا مرور در تصاویر با كشیدن انگشت پشتیبانی می كند . بدون نیاز به برگشت به حالت مشاهده پیش فرض می توانید عكس ها را تغییر دهید .
زمانی كه در حالت تمام صفحه عكس قرار دارید با كشیدن انگشت به سمت چپ یا راست می توانید به تصویر قبلی یا بعدی بروید . زوم با نیشگون گرفتن صفحه وجود دارد اگرچه نمی توان از دو بار ضربه زدن برای زوم استفاده كرد . مشكل گالری در این است كه عكس ها را تا 100% زوم نمی كند و تصویر در اندازه كوچكتری در آن نشان داده می شود .
دوربین این گوشی در وضوح 720 x 480)D1 پيكسل) در 30fps فیلمبرداری می كند . منوی دوربین فیلمبرداری مانند دوربین عكاسی است اگرچه تنظیمات كمتری دارد . می توان كیفیت ویدئو ، حداكثر زمان كلیپ ، رنگ سفید و جلوه های ویژه رنگ را تنظیم كرد . ویدئو ها در فرمت 3gp ضبط می شوند كه سرعت بیت كمتری دارد و از طرفی دیگر میزان فشرده سازی آن بالا است .

johnypersian1656
11-01-2010, 11:35
دوستان بالاخره قیمت مایلستون هم stable شد و به 860 تومن رسید. اگر کسی خواست بگه تا واسش آدرس بذارم.

johnypersian1656
16-01-2010, 02:32
بالاخره اینم یه سری عکس از این گوشی دوست داشتنی(البته عکسا با zn5 هست شاید اونجور که باید و شاید خوب نیست که به بزرگواری خودتون ببخشید)

johnypersian1656
16-01-2010, 02:38
یه نمونه فیلمبرداری :

perjixen
16-01-2010, 09:28
بچه مگه تو درس تو مخش نداري......!؟؟!‌ هي برو گوشي بخر.!
مباركههههههههههههه

johnypersian1656
16-01-2010, 11:07
بچه مگه تو درس تو مخش نداري......!؟؟!‌ هي برو گوشي بخر.!
مباركههههههههههههه

مرسی رضا جان . ان شاالله عروسی خودت :31:

راستی شنیدم آندروید واسه smartphone ها هم میخواد بیاد. احتمال اینکه واسه zn5,e8,...... هم پورت بشه هست. آخه خیلی نزدیکه به motomagx

fire159
17-01-2010, 18:29
مباركه جاني - حرف نداره

dext وارد نشده ؟

johnypersian1656
18-01-2010, 02:08
مباركه جاني - حرف نداره

dext وارد نشده ؟

ممنون فایر جان. این مایلستون هم هنوز عمده نیومده فکر نکنم زودتر از 5و6 ماه دیگه هم بیاد (به نقل از یکی از دوستان) تازه اگه بیاد قیمتش بالاس بعد با هزینه ی unlock اینا فکر کنم بشه 700 دلار حدودا . dext هم کم هست اما خوب مهم اینه که قیمتش هنوز stable نشده .کلا فعلا هیچ کدومش پیشنهاد نمیشه با این قیمت (البته مایلستون دنیایییییییه) راستی فایر جان اس ام اساتم چک کن.

masoudbrg
22-01-2010, 14:03
از کجا خریدی؟

fire159
26-01-2010, 23:35
hello droid
بررسي تخصصي كامل ميلستون :

acmilan308
27-01-2010, 02:15
سلام
دوستان بالاخره به ایران هم رسید..!!
و با قیمت 660 تومن که برای شروع خیلی عالیه!!!...

perjixen
27-01-2010, 08:33
سلام

و با قیمت 660 تومن که برای شروع خیلی عالیه!!!...

جدي........؟!!؟؟ كجا.....؟!؟!؟ فكر نكنماااااااا !!!

S@nti@go_s&k
27-01-2010, 13:05
جدي........؟!!؟؟ كجا.....؟!؟!؟ فكر نكنماااااااا !!!

شنبَه وضعت خوبه ها :دی

660 ارزونه؟

البته واسه این گوشی و شروعش خیلی خوبه

550 قیمت جهانیشه

راستی جانی جان یه چند تا عکس که با گوشی گرفتی بزار کیفیتشو ببینیم چجوریه ممنون.

perjixen
27-01-2010, 14:31
براي شروع خيلي خوبهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههه !!!

يه نيگا به امكاناتش بندازيد !!! اينقدر هم دوره جاني نپلكيد ... امتحان داره :|

S@nti@go_s&k
27-01-2010, 16:04
چی میگی هی میری میای واسه خودت :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پریشب خواب دیدم خریدم از این که به سامسونگ خیانت کردم عذاب وجدان گرفته بودم گریه میکردم :دی (شوخی)

نه خداییش گوشی ردیفیه فقط جانی جان امتحانات تموم شد یه ریویو از دوربینش بزار و مرور گر اینترنتش.

و حساسیت تاچش در چه حده ؟

johnypersian1656
27-01-2010, 16:29
چی میگی هی میری میای واسه خودت :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پریشب خواب دیدم خریدم از این که به سامسونگ خیانت کردم عذاب وجدان گرفته بودم گریه میکردم :دی (شوخی)

نه خداییش گوشی ردیفیه فقط جانی جان امتحانات تموم شد یه ریویو از دوربینش بزار و مرور گر اینترنتش.

و حساسیت تاچش در چه حده ؟

این رضا هم به سامسونگ خیانت کرد اینجوری شد دیگه همش گوشیش خرابه!!!!:31:
سروش جان از شما انتظار نداشتم موتو رو با یه برندی که اسباب بازی میسازه مقایسه کنی :21::11::40:
چشم سروش جان عکس های مقایسه ی دوربینش با zn5 رو از یه منظره میذارم تا مشخص بشه zn5 چقدر سره!!!!

در مورد مرورگر هم که با iphone 3g سایت engadget رو چند ثانیه دیرتر باز کرد تا میله!

براي شروع خيلي خوبهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههه !!!

يه نيگا به امكاناتش بندازيد !!! اينقدر هم دوره جاني نپلكيد ... امتحان داره :|

مخلص داداش رضا supportive!!! ممنون.
منم باهات موافقم برای شروع عالیه.
فقط یه چیزی خواهشا دوستان اگه از gooshishop یا علا الدین یا جاهای دیگه خریدن یه تستی بکنن که این گوشی واسشون از نوع A853 (QUAD BAND) بوده یا از نوع A855(3BAND)
روش تشخیصش هم همون وصل کردن به pc و دیدن مشخصات توی rsdlite هست. این مسئله خیلی مهمه چون اگه quad band باشه هیچ rsa و محدودیتی نداره و حتی میتونین downgrade هم بکنین و خلاصه همه چیزی روش امتحان کنین. اما اگه نباشه دوباره همون مشکلاتی که مثلا بعد از تغییر بوت لودر توی e8,u9 بود اینجا هم هست:11:

perjixen
27-01-2010, 17:06
چی میگی هی میری میای واسه خودت

پریشب خواب دیدم خریدم از این که به سامسونگ خیانت کردم عذاب وجدان گرفته بودم گریه میکردم (شوخی)
وايسا امير بفهمههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه :|

روش تشخیصش هم همون وصل کردن به pc و دیدن مشخصات توی rsdlite هست. این مسئله خیلی مهمه چون اگه quad band باشه هیچ rsa و محدودیتی نداره و حتی میتونین downgrade هم بکنین و خلاصه همه چیزی روش امتحان کنین. اما اگه نباشه دوباره همون مشکلاتی که مثلا بعد از تغییر بوت لودر توی e8,u9 بود اینجا هم هست
از اون حرفا زديااااااا ... طرف قبل از اينكه بخره از كجا بفهمهههه !!!
پس با اين حساب ... خريد اين گوشي خودش يه ريسك بزرگه ... راستي مخوام v8 بخرممممم :))))))))))

johnypersian1656
27-01-2010, 18:03
وايسا امير بفهمههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههه :|

پس با اين حساب ... خريد اين گوشي خودش يه ريسك بزرگه ... راستي مخوام v8 بخرممممم :))))))))))

منم نگفتم قبل از خرید چک کنن!!! گفتم اگه خریدن چک کنن به ما بگن که اگه تری باند هست دیگه از اونا نخریم. نه ریسک نیست ولی خیلی باید واسه آپدیت مراقب بود. خودت که دیگه دستته واسه مسائلی که پیرامون e8 رخ داد.علی ای حال آحاد ملت بیان نظرهاشون رو بگن. من خرید از روی بصیرت رو به همه پیشنهاد میکنم.
بیخیال v8, برو ve66 بگیر! البته هرچند که تو آخرشم گوشی بگیر نیستی.

S@nti@go_s&k
27-01-2010, 18:52
پس با اين حساب ... خريد اين گوشي خودش يه ريسك بزرگه ... راستي مخوام v8 بخرممممم

باید شیر یا خر بیاری هر کدوم شد بخری

v8 نگیر i8000 بگیر یه ریویو هم بزار شاید ما هم خریدیم :دی

چشم سروش جان عکس های مقایسه ی دوربینش با zn5 رو از یه منظره میذارم تا مشخص بشه zn5 چقدر سره!!!!

مرسی . همین دیگه مشکل همینجاست عکساشو که دیدم باورم نشد فکر میکردم بهتر از اینها باید باشه

ولی فیلم برداریش عالیه (البته واسه موتو خوبه :دی ) فیلم برداری فقط سامسونگ

آقا این موتورول عجب گوشیه جانی جان میدونی کی میاد این xt720

ninja3000sh
27-01-2010, 23:32
امروز علاءالدین روئیت شد.:biggrin:
قیمتش هم 635 تومن میگفت.

johnypersian1656
27-01-2010, 23:58
امروز علاءالدین روئیت شد.:biggrin:
قیمتش هم 635 تومن میگفت.

ممنون. نینجا جان با همون گارانتی پارسه بود؟ یا فیتکو؟

آقا این موتورول عجب گوشیه جانی جان میدونی کی میاد این xt720

آقا من دوباره پیش بینی میکنم مثل این میله . بعد نمیاد بهم میخندین :)

fire159
28-01-2010, 01:18
Droid Gets Overclocked to 1.1 GHz

اوركلاك سي پي يو تا 1.1 گيگا هرتز !!؟؟

fire159
28-01-2010, 10:08
635 هزار !!!!!‌
قيمتش عاليه گوشي شاپ هم زده 675 هزار با گارانتي پارسه مقايسه كنيد با قيمت گوشي هاي ديگه تو همين سايت تا ببينيد واقها چقدر برتره . در حاليكه هيچ كدوم امكانات و توانايي هاي ميلستون رو ندارن !!

iphone 3gs : هزار 970--------------------------------------------------------------------------------------------------
bold9700 : هزار 780 بدون گارانتي ---------------------------------------------------------------------------------
nexus : ميليون 1 بدون گارانتي ------------------------------------------------------------------------------------
se x2 : هزار 725 satio : هزار ------------------------------------------------------------------------------------
630hd2 : هزار 770-------------------------------------------------------------------------------------------------
n900 : هزار 610-----------------------------------------------------------------------------------------------------
nokia x6 : هزار 710 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

just:40: moto

ninja3000sh
28-01-2010, 13:25
ممنون. نینجا جان با همون گارانتی پارسه بود؟ یا فیتکو؟

بدون گارانتی بود.
فیتکو فکر نکنم به این زودیها بیاره.
اون خدمات پارسه هم که گوشی شاپ و یا دیجی کالا مینویسه در اصل بدون گارانتیه که میخوان سر مردم یه جوری.....:31:.

masoudbrg
28-01-2010, 16:18
اینیی که اومده چینیه؟

S@nti@go_s&k
28-01-2010, 19:44
اوركلاك سي پي يو تا 1.1 گيگا هرتز !!؟؟

تا 1.3 گیگ شده

اینیی که اومده چینیه؟

چینی ؟؟؟؟؟؟؟

نه اصلی هستش

fire159
29-01-2010, 01:28
Moto CLIQ hacked to enable FM radio, easy listenin' coming soon

موتو دكست راديو دار شد و احتمالا " به زودي براي ميلستون هم راديو اجرا ميشه :20:

r_you168
29-01-2010, 17:50
font فارسی ساپرت میکنه واسه دیدن اس ام اس و سایت فارسی یا باید root شه؟میخوام از گوشی شاپ یکیش بخرم ولی دو دلم هنوز ,حوصله روت این کارارو ندارم چون میخوام 6.7 ماه دیگه برم کانادا میخوام بخرمش واسه کار با اینتر نت

S@nti@go_s&k
29-01-2010, 17:55
سلام یه ویدیو از میلستون مثه اینکه بازی هاشه

من نتونستم ببینم یه تست بزنید

font فارسی ساپرت میکنه واسه دیدن اس ام اس و سایت فارسی یا باید root شه؟میخوام از گوشی شاپ یکیش بخرم ولی دو دلم هنوز ,حوصله روت این کارارو ندارم چون میخوام 6.7 ماه دیگه برم کانادا میخوام بخرمش واسه کار با اینتر نت

فونت رو باید از جانی بپرسی ولی یه پیشنهاد

اونم اینکه میخاین برین کانادا از همونجا بخرین چون قراردادی هستن به نفعتونه

اینترنت و ......... مجانی در میاد

به هر حال اونجا گوشیهای قرار دادی زیادی دارن توسط sprint .at&t . tmobile,...............

johnypersian1656
29-01-2010, 18:09

نه دوست خوبم به صورت پیش فرض نه برای اس ام اس نه برای web browser پارسی رو ساپورت نمیکنه.

perjixen
30-01-2010, 10:21
من هرچي فكر ميكنم ... توجيح نمي‌شم يه گوشي تاچ بخرم !!!

abolfazlx
30-01-2010, 23:15
سلام اقا این گوشی رو اصلش رو در داخل میشه خرید یا اگه نه از چه سایتی باید اینترنتی بخریم

S@nti@go_s&k
30-01-2010, 23:54
سلام بله میشه خرید

اینم سایت

gooshishop

دات کام هستش.

abolfazlx
31-01-2010, 18:08
این گوشی هایی که می فروشن چینیه من اصلش رو می خوام اصل گوشی در ایران پیدا نمیشه ؟

fire159
01-02-2010, 00:39
این گوشی هایی که می فروشن چینیه من اصلش رو می خوام اصل گوشی در ایران پیدا نمیشه ؟

اينم اصليه ديگه تحت ليسانس موتورولا . انتظار نداري كه آمريكايي ها بشينن گوشي موبايل بسازن !

الان آيفون يك ميليوني هم ساخته چينه تازه گارانتي هم نداره

fire159
03-02-2010, 15:49
سلام دوستان
آدرس محل فروش و آخرين قيمت milestone رو هر كي داره به من بده لطفا"
نميخوام خريد اينترنتي كنم .

perjixen
04-02-2010, 09:45
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علاالدين بايد باشه !!

شما كجايي آتيش جونننننننن :-)))))

fire159
05-02-2010, 09:56
سلام دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علاالدين بايد باشه !!

شما كجايي آتيش جونننننننن :-)))))

من كه همشهري مستر جاني هستم

يه كي از بچه ها گفته بود تو علائدين ديده 630 هزار . ميشه بگه دقيقا" كجا كدوم فروشگاه ؟ با گارانتي يا نه ؟

جاني تو كه حتما " سراغ داري بگو كجا گيرمون مياد و قيمت ؟

perjixen
05-02-2010, 14:18

پس حله دیگه !!!
به جانی یه س م بده ... بت میگه (از خودش نخریا !!! گرون فروشه :-))) -)

johnypersian1656
05-02-2010, 14:45

يه كي از بچه ها گفته بود تو علائدين ديده 630 هزار . ميشه بگه دقيقا" كجا كدوم فروشگاه ؟ با گارانتي يا نه ؟

جاني تو كه حتما " سراغ داري بگو كجا گيرمون مياد و قيمت ؟

سلام. فایر جان یه پیغام بده به نینجا جان ازشون بپرس. ایشون قیمت داشتن. بدون گارانتی هم بود قیمتشون .بپرس کجا بوده. من خودم اصفهانم اگه نه واست قیمت میگرفتم.شاید فردا بتونم تلفنی قیمت بگیرم . اگه خواستی اس ام اس بده تا بپرسم. واسه خودت میخوای؟ راستی یه zn5 هم پیدا شده ها اگه خواستی :)

پس حله دیگه !!!
به جانی یه س م بده ... بت میگه (از خودش نخریا !!! گرون فروشه :-))) -)

نه بااااااااااا!!! چی حله؟ اگه اصفهان یدونه مایلستون پیدا کردی جایزه داری.

اسپم1: مگه نگفتم مشتری پیدا کن پورسانت بگیر.تو اخراجیییییی:31:
اسپم 2: شرمنده اس ام اسا قطعه نتونستم جواب بدم
اسپم 3: اگه گذاشت این رضا یه پست بدون اسپم بدیم .
اسپم 4: ما که اصلا اینجا خرید و فروش گوشی نمیکنیم!

fire159
06-02-2010, 17:39
برررسي تخصصي ميلستون در سايت gsmaria
كه به نظر من بهترين سايت در مورد موبايل هست
, بدون هيچ جانبداري از يك برند خاص و كاملتربن اخبار واطلاعات رو ارائه ميده .
بر عكس gsm.ir .

مرسي gsmaria :20:

S@nti@go_s&k
09-02-2010, 12:35
سلام

Motorola Droid To Get Android 2.1 Update?

اول توسط اپراتور ویریزون تست میشه بعدا................

ali racer
09-02-2010, 13:21
برررسي تخصصي ميلستون در سايت gsmaria
كه به نظر من بهترين سايت در مورد موبايل هست
, بدون هيچ جانبداري از يك برند خاص و كاملتربن اخبار واطلاعات رو ارائه ميده .
بر عكس gsm.ir .

مرسي gsmaria :20:
خب دلیلش واضحه
آریا رویو هایجی اس ام آرنا رو ترجمه میکنه
ولی زمانی که جی اس ام سر میزدم
یادمه رویو های موبایل رویو رو ترجمه میکرد

johnypersian1656
09-02-2010, 18:08
خب دلیلش واضحه
آریا رویو هایجی اس ام آرنا رو ترجمه میکنه
ولی زمانی که جی اس ام سر میزدم
یادمه رویو های موبایل رویو رو ترجمه میکرد

به نظر من که gsmarena اصلا بی طرف نیست مخصوصا در مورد موتورولا! حالا شاید این بار یه جورایی از دستشون در رفته(یا شاید چاره ای نداشتن که نکته ی منفی ای از دروید بگن)

در ضمن دوستانی که میخوان این گوشی رو بخرن مشکل فارسی(هم خوندن و هم نوشتن ) حل شده ها .بشتابید:31:

r_you168
09-02-2010, 21:07
در ضمن دوستانی که میخوان این گوشی رو بخرن مشکل فارسی(هم خوندن و هم نوشتن ) حل شده ها .بشتابید:31:

چه جوری حل شده؟اگه جاوا روش نصب شه و فارسی ساپورت کنه فردا از گوشی شاپ میخرم

jaxi
12-02-2010, 02:32
اگه لطف کنید بیشتر توضیح بدید...!
مشکلش چه شکلی حل میشه ، خیلی ها منتظرن برن بخرن

acmilan308
12-02-2010, 15:55
سلام به همه ی دوستان
چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین.
1-کلا ساخت این گوشی چجوریه؟ریلش...ال سی دیش..واینکه اندازش راحت تو جیب جا میشه؟ :31:
2-در مورد آندروید بگین کار باهاش راحته؟مشکل خاصی نداره مثل اپل و بلوتوثش؟؟؟
3-وقتی که آپدیت جدید یا ورژن جدید آندروید میاد راحت میشه آپدیتش کرد؟؟؟؟
فعلا همینا
ممنون

fire159
12-02-2010, 20:30
سلام به همه ی دوستان
چندتا سوال داشتم ممنون میشم اگر جواب بدین.
1-کلا ساخت این گوشی چجوریه؟ریلش...ال سی دیش..واینکه اندازش راحت تو جیب جا میشه؟ :31:
2-در مورد آندروید بگین کار باهاش راحته؟مشکل خاصی نداره مثل اپل و بلوتوثش؟؟؟
3-وقتی که آپدیت جدید یا ورژن جدید آندروید میاد راحت میشه آپدیتش کرد؟؟؟؟
فعلا همینا
ممنون

سلام
:20:
1.در مورد كيفيت ساخت مطمئنن بي همتا ست .و در گوشي هاي موجود در بازار جهان شماره يك هست .
چون اكثر گوشي هاي موجود يعني همه شون از جنس پلاستيك هستن اما بدنه ميلستون از جنس فلز هستش و خيلي خوش دست و شكيل هست . و تو جيب هم راحت جا ميشه چون نازك ترين كشويي جهانه و مثل بعضي گوشي ها مثل آجر نيست !؟

.ال سي دي milestone به همراه گوشي nexus برترترين ال سي دي هاي جهان شناخته شدند .
و همچنان ميلستون از نظر تعداد پيكسل در جهان اوله .
كيفيت ال سي دي چند برابر بهتر از آيفون شركت اپل هست !!!!:18:

جنس شيشه ميلستون از يك نوع خاص كريستاله كه در مقابل خش و ترك و ضربه جسم تيز مقاومت بالاتري داره (نسبت به آيفون يا بقيه گوشي ها) كه در صفحات قبلي همين تايپيك مقاله ش هست .

2. مشكلي براي فرستادن فايلهاي صوتي و تصويري با بلوتوث گوشي هاي آندرويد وجود نداره .
(مشكل براي آندرويد ورژن 1 بوده مثل آيفون)

3.تا حالا متاسفانه با آندرويد كار نكردم اما تو هر جا خوندم محيط و منوهاي خيلي جذاب و قشنگي داره و امكان شخصي سازي و براي همين هر روزه در حال پيشرفت و محبوبيت بيشتره . حتما" بعضي دوستان كار كردن جوابتو بهترميدن

acmilan308
13-02-2010, 15:33
سلام
ممنون دوست عزیز
یه سوال موند اینکه وقتی آندروید جدید ماد مثلا نسخه 2.2 به راحتی میشه توی ایران آپدیت کرد یا نه؟
البته ببخشید اینجا مطرح میکنم شما و بقیه دوستان لطفا راهمایی کنند mileston یا nexus one ؟؟؟؟
ویرایش: دوستان این دو تا فارسی رو ساپورت میکنن؟؟البته خوندنش مهمتره نه نوشتنش؟؟؟؟
خیلی ممنون

654123
13-02-2010, 17:26
سلام
ممنون دوست عزیز
یه سوال موند اینکه وقتی آندروید جدید ماد مثلا نسخه 2.2 به راحتی میشه توی ایران آپدیت کرد یا نه؟
البته ببخشید اینجا مطرح میکنم شما و بقیه دوستان لطفا راهمایی کنند mileston یا nexus one ؟؟؟؟
ویرایش: دوستان این دو تا فارسی رو ساپورت میکنن؟؟البته خوندنش مهمتره نه نوشتنش؟؟؟؟
خیلی ممنون
سلام
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی GsmAria ، به تازگی بخش Google Map در گوشی های موتورولا Droid به نسخه 3.4 ارتقاء یافت اما جدیدترین خبر درباره این گوشی این است كه سیستم عامل آن هم به زودی به نسخه 2.1 آندروید ارتقاء خواهد یافت و به این ترتیب Droid خواهد توانست رقابت جدی تری با رقیب سر سخت خود یعنی Google Nexus one داشته باشد . در حال حاضر اپراتور Verizon مشغول آزمایش و بررسی گوشی Droid به هنگام استفاده از سیستم عامل آندرويد 2.1 می باشد كه گزارشهایی به شرح زیر ارائه كرده است :

با استفاده از سیستم عامل آندرويد 2.1 ، مرورگر اینترنتی گوشی Droid از قابلیت چند لمسی پشتیبانی می كند اما هنوز این قابلیت برای فایلهای فلش امكانپذیر نشده است . قابلیت نمایش سه بعدی تصاویر فعال نشده است . نمایش تصاویر پس زمینه غیر فعال است . قابلیت نمایش ویدجت خبر ها و هواشناسی همانند گوشی Nexus one فعال شده است .

654123
13-02-2010, 17:42
به نظر من nexus one قیمتش خیلی بالاست و حدود 300 تومن از میلستون بالاتره . ولی خوب واقعا از لحاظ سخت افزاری خیلی سرتره. البته htc HD2 هم از این لحاظ با nexus one برابره و صفحه نمایش بزرگتری هم داره. به نظر من تنها بدیه HD2 کیفیت صفحه نمایشش هست که باعث گسستگی رنگها میشه واینکه خوانایی کمی زیر نور افتاب داره.
توی این رنج قیمت انتخاب بین HD2 و میلستون سخت تره .

johnypersian1656
14-02-2010, 00:33
به نظر من nexus one قیمتش خیلی بالاست و حدود 300 تومن از میلستون بالاتره . ولی خوب واقعا از لحاظ سخت افزاری خیلی سرتره. البته htc HD2 هم از این لحاظ با nexus one برابره و صفحه نمایش بزرگتری هم داره. به نظر من تنها بدیه HD2 کیفیت صفحه نمایشش هست که باعث گسستگی رنگها میشه واینکه خوانایی کمی زیر نور افتاب داره.
توی این رنج قیمت انتخاب بین HD2 و میلستون سخت تره .

من بازم گفتم
در مورد cpu تست هایی که توی نت هم هست و انجام شده مایلستون 720*1280 رو بدون تیک 30fps پخش میکنه ولی google nexus one اونو
12fps

سلام
ممنون دوست عزیز
خیلی ممنون

بله. صد در صد میشه. مثل همین الان که میشه به 2.0.1 آپدیت کرد. من میگم مایلستون. واسه مایلستون میشه هم فارسی نوشت هم خوند و کیبورد هم میاره. نکسس وان رو نمیدونم. باید ببینم.

اگه لطف کنید بیشتر توضیح بدید...!
مشکلش چه شکلی حل میشه ، خیلی ها منتظرن برن بخرن

چه جوری حل شده؟اگه جاوا روش نصب شه و فارسی ساپورت کنه فردا از گوشی شاپ میخرم

ببخشید دیر جواب دادم. والا با 30 هزار تومن فول آپدیت کردن به 2.0.1 و کلی برنامه و فارسی هم شد. حالا اگه کسی خواست آدرس اون موبایلی رو بدم .در ضمن اینقدر برنامه داره که هیچ نیازی به جاوا نیست

یه تشکر مخصوص هم از فایر عزیز که بقیه سوالا رو جواب دادن.رضا هم که فکر کنم داره میره سربازی!(ربطی نداشت)

r_you168
14-02-2010, 00:48
دوست عزیز منم اصفهانم اگه از اصفهان خریدی ممنون میشم آدرس بدی

johnypersian1656
14-02-2010, 01:17
دوست عزیز منم اصفهانم اگه از اصفهان خریدی ممنون میشم آدرس بدی

نه عزیز اصفهان تا جایی که میدونم اصلا نیست. اما میتونم به دوستان بگم واست بفرستن . اگه خودتم کسی رو داری یا میتونی بری که بهتر. فقط اینو پایتخت 1200 هم میفروشن. دقت کنین که پول الکی واسه برنامه و چیزای دیگه نگیرن

654123
14-02-2010, 18:36
سلام
امروز این گوشی رو از علائدین 640 خریدم(بدون گارانتی).
البته فقط سه جا این گوشی رو داشتن که هر کدوم هم یه قیمت پرت میداد. یکی 950 یکی دیگه 780 و سومی گه 650 میگفت که با کمی چونه 640 ازش گرفتم (رجیستر شده). هر سه تا هم بدون گارانتی میدادن.
من تا حالا با اندروید کار نکردم حالا حالا باید باهاش ور برم تا قلقش بیاد دستم.
یکی از دوستان در مورد 4بانده و 3بانده این گوشی نوشته بود. میشه لطف کنه وبگه چجوری میشه این قضیه رو فهمید؟

johnypersian1656
14-02-2010, 18:56
اولا که خیلی خیلی مبارکه!!!!

نرم افزار rsdlite رو دانلود کن و درایور های مربوط به گوشی رو. بعد گوشی رو با کابل وصل کن به پی سی ببین سمت چپ ببینین مینویسه quad band یا نه؟

اینم چندتا عکس گرفته شده با مایلستون (سروش جان شرمنده دیر شد)یه نمونه فیلمبرداری توی روز و فضای باز هم هست که اگه کسی خواست میذارم

masoudbrg
14-02-2010, 20:19
چه عکسای بی کیفیتی.z10 در مقابلش خیلی بهتره.میخواستم بفروشم مایلستون بخرم ولی این عکسها نظرمو عوض کرد.

S@nti@go_s&k
14-02-2010, 20:19
مرسی جانی جان

عکسها خوب بود ولی خیلی بهتر از اینها می تونست باشه :20:

اگر از همون لنز zn5 استفاده میکرد محشر میشد

البته موتورولا امسال سرش خیلی شلوغه حدود 30 تا آندرویید میخاد بده بیرون البته من چشم امیدم به موتوروی هستش

ایشالا که بترکونه

آره اون فیلم برداری تو روز هم تونستی آپ کن

تو فضای باز هم میخام ببینم چه جوریه البته داخل خونه که عالی گرفته بود بیرون خیلی باید بهتر باشه :46:

ممنون.:11:

johnypersian1656
14-02-2010, 21:08
مرسی سروش جان که نظر دادی. کاملا با نظرت موافقم zn5 خیلی از این سره توی عکس. اما مطمئنم که این مشکل با آپدیت برطرف میشه چون الان مثلا توی شب با ایزو 70 عکس میگیره و توی روز با ایزو 200! در مورد موتوری از دوستم که توی چین هست پرسیدم هم از لحاظ قیمت هم از لحاظ کارایی واقعا عالیه!این توضیحم واسم داد :

The phone is designated as xt701 in China, and designated as xt720 in south korea. The model of this phone is differentiate by the custom-tailored communication carriers. Frankly speaking, they'r almost the same in hardware configuration.
As to the price of xt701 in China, there are two prices $271 , $672 corresponding to blackmarket and licenced market under the current dollar/chinese yuan exchange rate(6.83).

ان شاالله سامسونگ هم گوشی های خوبش ادامه دار باشه که رقابت بیشتر باشه . من که خیلی منتظرم ببینم این بادا بالاخره چیکار میکنه.
اینم لینک فیلمبرداری :

پی نوشت: واسم عجیبه که سروش اخطار بگیره . فکر کنم بیش از حد مودب بوده :)

Apachi
14-02-2010, 23:54
دوربینش توی اپراتور های خارجی با فریمور جدد اصلاح شده ماژول دوربینش از نظر پردازش خیلی از ZN5 سره ولی خوب هیچ موقع الگوریتم عکاسیش به ZN5 نمیرسه ولی درکل از این خیلی بهتر میشه....

S@nti@go_s&k
15-02-2010, 12:33
سلام

اخطار برای دفاع از خود بود :دی

دستت درد نکنه جانی جان عالی بودش

در مورد آپدیت گوشی منم همین فکرو میکنم چون حیف این گوشی هستش که عکاسیش اینجور باشه

البته بد نیست ولی انگار گرد و غبار رو عکساش

masoudbrg
15-02-2010, 12:46
640؟ میتونی عکس از جعبش بزاری؟

fire159
15-02-2010, 13:29
سلام
امروز این گوشی رو از علائدین 640 خریدم(بدون گارانتی).

تبريك ميگم:20:
و خوش به حالت :31: حالشو ببر گوشيه عالييه چند روز ديگه هم به v2.1 آپديت بكني ميشه محشر محشر
----------------------------------------
عكسهاش هم خوبه . بي انصافيه كه دوربينش رو با zn5 يا ve66 مقايسه كنيد. چون اين يه اسمارت فونه با اين حال با آپديت و فيرمورهاي جديد مطمئنا" بهترم ميشه .
البته نمونه عكسهايي كه من ازش ديدم تو سايتهاي خارجي كه تو جي اس ام آرنا هم هست خيلي بهتر از اين عكسهايي هست كه اينجا ميبينم .

johnypersian1656
15-02-2010, 16:13
تبريك ميگم:20:
و خوش به حالت :31: حالشو ببر گوشيه عالييه چند روز ديگه هم به v2.1 آپديت بكني ميشه محشر محشر
----------------------------------------
عكسهاش هم خوبه . بي انصافيه كه دوربينش رو با zn5 يا ve66 مقايسه كنيد. چون اين يه اسمارت فونه با اين حال با آپديت و فيرمورهاي جديد مطمئنا" بهترم ميشه .
البته نمونه عكسهايي كه من ازش ديدم تو سايتهاي خارجي كه تو جي اس ام آرنا هم هست خيلي بهتر از اين عكسهايي هست كه اينجا ميبينم .

همیشه اینجوریه که ملاک مقایسه رو یه گوشی که توی کیفیت عکس مثال زدنی هست میگیرن و چون zn5 هم ۵مگاپیکسلیه من و سروش عزیز اونو مبنا گرفتیم اگه نه مشخصه که این دو گوشی از دو رده ی متفاوت هستن. باید قبول کرد مایلستون توی عکس برداری مشکل داره . حالا نمونه ی عکسا و نظر در موردش رو میتونین اینجا هم بخونین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه هرحال ممکنه بعضی ها بخوان این گوشی رو بخرن درست نیست که بگیم عکس هاش خیلی بهتره.(البته من هیچ ادعایی ندارم توی عکس گرفتن اما خوب همه جا اینو قبول دارن که عکسبرداری مایلستون زیاد خوب نیست اما با آپدیت مطمینا خوب میشه)ضمنا عکسای cliq رو توی همین سایت ببینین که بهترین آندروید ۵مگاپیکسلیه بدون شک تا الان

jaxi
15-02-2010, 18:08
سلام دوستان
از اونجا که شما 3-4 تا پیراهن بیشتر از من تو این راه پاره کردین میخواستم یه سوا ازتون بپرسم و اینکه بین گوشی های زیر کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟
iphone 3gs - HTC HD2 - Milestone
البته باید بگم که من از همن اول فقط موتورولا V3 , A1200 داشتم و خداییش ازشون بد ندیدم و یه مرتبه به تعمیرگاه هم مراجعه نکردم ....! حالا نظر شما چیه ؟

ahmad97
15-02-2010, 22:40
سلام
دوستان عزیز کی میدونه از کجا میشه موتورولا دکست (dext) رو خرید؟ من تموم تهران رو گشتم !:41:

fire159
15-02-2010, 23:17
سلام دوستان
بین گوشی های زیر کدوم رو پیشنهاد می کنین ؟
iphone 3gs - HTC HD2 - Milestone
البته باید بگم که من از همن اول فقط موتورولا V3 , A1200 داشتم و خداییش ازشون بد ندیدم و یه مرتبه به تعمیرگاه هم مراجعه نکردم ....! حالا نظر شما چیه ؟
عزيز شما كه خودت موتورولا داشتي ديگه چرا فكر ميكني :5:
JOST MOTO

ببين milestone و iphone 3gs از يه سي پي يو ARM 8 استفاده ميكنن و مقدار رم هم در هر دو يكيه .
اما كيفيت و بزرگي ال سي دي ميلستون و صفحه كليد كشويي كاملش اون رو برتر ميكنه و همچنين دوربين 5 مگاپيكسلش و كيفيت بالاي ساختش .
از لحاظ نرم افزار و برنامه ها هم كه هيچ مشكلي نداره

عيب بزرگ آيفون طراحي اونه كه واقعا" ديگه خسته كننده شده . سه ساله فقط همين طرح رو زده و ديگه دست هر كي ميبيني
و مهمتر از همه قيمته كه الان آيفون بدون گارانتي حدود 850 به بالاست !! ولي ميلستون كه يكي از دوستان 2روزه خريده 640 .

و در مورد HD2 شايد بعضي دوستان فكر كنن سي پي يو قوي تري داره در صورتي كه واقعا" اين طور نيست و سي پي يو هاي ARM8 از بهترين هاست
حتي اگه HD2 سي پي يو قويتري داشته باشه سيسم عاملش باعث كنديشه و ال سي دي 65هزاررنگش كه در برابر ميلستون حرفي براي گفتن نداره .

در حال حاضر در بازار جهان و حتي بازار كشور خودمون ميلستون بهترين خريد حساب ميشه .

Apachi
16-02-2010, 00:10
سلام
دوستان عزیز کی میدونه از کجا میشه موتورولا دکست (dext) رو خرید؟ من تموم تهران رو گشتم !:41:

جمهوری علائدین ، 595 میداد
به نظر من باید تا دم عید منتظر موند من که می خواستم بخرم ولی چون دیدم یارو اینقدر احم. هستش گفتم بعد از عید که رفتم سوئد میخرم یا از یکی دیگه شاید هم وارد کنند گوشی های موتو فیتکو هم بیارتش ولی خیلی زور داره از این علائدین های بی سواد خرید....
بنده خدا ایرانی ها بهش میگن کلیک حتی من توی یک مجله هم دیدم بعد به یارومیگی این تو نمونه CDMA اسمش CLIQ هست که بازم کلیک خونده نمیشه چون حروفش کلآ بزرگه اگه هم کوچیک بود با Q آخرش میشد کلیکیو:2::2::2:

از اون مسخره تر این بود رفته بودم واسه کسی U9 بخرم یارو گفت با برنامه هستش و آنتی ویروس
دیگه جلوی قاضی ... بازی اخه یکی نیست به اینا بگه فلان فلان شده تو از کجا می تونی واسه گوشی های جاوا و لینوکس آنتی ویروس نصب کنی من خودم چند ماه دارم خودمو سرویس میکنم تا به BP گوشی های لینوکس برسم اونوقت می خوایی برای من برنامه نصب کنی....... خدا صبر بده....

johnypersian1656
16-02-2010, 00:24
جمهوری علائدین ، 595 میداد
به نظر من باید تا دم عید منتظر موند من که می خواستم بخرم ولی چون دیدم یارو اینقدر احم. هستش گفتم بعد از عید که رفتم سوئد میخرم یا از یکی دیگه شاید هم وارد کنند گوشی های موتو فیتکو هم بیارتش ولی خیلی زور داره از این علائدین های بی سواد خرید....
بنده خدا ایرانی ها بهش میگن کلیک حتی من توی یک مجله هم دیدم بعد به یارومیگی این تو نمونه CDMA اسمش CLIQ هست که بازم کلیک خونده نمیشه چون حروفش کلآ بزرگه اگه هم کوچیک بود با Q آخرش میشد کلیکیو:2::2::2:

از اون مسخره تر این بود رفته بودم واسه کسی U9 بخرم یارو گفت با برنامه هستش و آنتی ویروس
دیگه جلوی قاضی ... بازی اخه یکی نیست به اینا بگه فلان فلان شده تو از کجا می تونی واسه گوشی های جاوا و لینوکس آنتی ویروس نصب کنی من خودم چند ماه دارم خودمو سرویس میکنم تا به BP گوشی های لینوکس برسم اونوقت می خوایی برای من برنامه نصب کنی....... خدا صبر بده....

یکی از دوستان قول داده تا چند روز دیگه با قیمت 450 بیاره فکر میکنم بد نیست قیمتش.595 واقعا زیاده. البته اینم بگم که dext توی عکسبرداری از مایلستون خیلی سره(میشه گفت یکمی نزدیک zn5) , مزایای دیگش هم جمع و جور تر بودن نسبت به مایلستون و کیفیت کیبورد بهتر هست. و حالا نمیشه اینو مزیت گذاشت اما به خاطر نسخه ی قدیمیتر ه آندرویدش نرم افزارها بیشتر روش نصب میشن در صورتی که روی مایلستون 80 درصد برنامه ها نصب میشن. آپاچی جان dext از اول که اومد cdma نبودا این دوتا اسمو داره یعنی فرقی نمیکنه فقط مایلستون بود که نسخه ی CDMA اون DROID بود .(البته این جور که من به یاد میارم)این مساله تلفظ هم معضلیه ها. من یادمه اوایل همه میگفتن آ دوازده دوصفر!!!! نمیدونم الان دیگه جا افتاده یا نه :)
راستی یه نکته ی جالب اینه که فیلمبرداری DEXT QVGA هست اما GSMARENA هم اشتباه نوشته . البته با کیفیت خیلی خوب و بیت ریت بالا!!!!!!! که واقعا عالیه

در مورد آنتی ویروس واسه U9 خیلی باحال بود :31: البته یه برنامه به نام فایروال(بلک لیست) داره شاید همینجوری اسمشو خونده حالا برنامه هاش چی بود؟ جاوا بود؟ :31:

عزيز شما كه خودت موتورولا داشتي ديگه چرا فكر ميكني :5:
JOST MOTO

ببين milestone و iphone 3gs از يه سي پي يو ARM 8 استفاده ميكنن و مقدار رم هم در هر دو يكيه .
اما كيفيت و بزرگي ال سي دي ميلستون و صفحه كليد كشويي كاملش اون رو برتر ميكنه و همچنين دوربين 5 مگاپيكسلش و كيفيت بالاي ساختش .
از لحاظ نرم افزار و برنامه ها هم كه هيچ مشكلي نداره

عيب بزرگ آيفون طراحي اونه كه واقعا" ديگه خسته كننده شده . سه ساله فقط همين طرح رو زده و ديگه دست هر كي ميبيني
و مهمتر از همه قيمته كه الان آيفون بدون گارانتي حدود 850 به بالاست !! ولي ميلستون كه يكي از دوستان 2روزه خريده 640 .

و در مورد HD2 شايد بعضي دوستان فكر كنن سي پي يو قوي تري داره در صورتي كه واقعا" اين طور نيست و سي پي يو هاي ARM8 از بهترين هاست
حتي اگه HD2 سي پي يو قويتري داشته باشه سيسم عاملش باعث كنديشه و ال سي دي 65هزاررنگش كه در برابر ميلستون حرفي براي گفتن نداره .

در حال حاضر در بازار جهان و حتي بازار كشور خودمون ميلستون بهترين خريد حساب ميشه .

نظر فایر کاملا تایید میشه چه در مورد cpu و چه lcd.
hd2 به شدت گوشی خوبی هست و من خودم خیلی باهاش حال کردم اما اگه از نزدیک کیفیت ال سی دی ش رو ببینین و با مایلستون مقایسه کنین متوجه تفاوت فاحش میشین. نداشتن کیبورد هم خودش یه مشکله دیگشه و اینکه کلا با وین موبایل در مقابل آندروید حال نمیکنم (البته این سلیقه ایه)
در مورد آیفون همونطور که فایر گفت بازم نداشتن کیبورد و دوربین پایینتر هست. از لحاظ نرم افزار و باز ی هم به نظر من که آندروید چیزی ازش کم نداره ضمن اینکه 3gs قیمت بالاتری هم داره و اینکه مشکلات مخصوص خودش(jailbreak) و باقی قضایا..........

Apachi
16-02-2010, 00:41
یکی از دوستان قول داده تا چند روز دیگه با قیمت 450 بیاره فکر میکنم بد نیست قیمتش.595 واقعا زیاده. البته اینم بگم که dext توی عکسبرداری از مایلستون خیلی سره(میشه گفت یکمی نزدیک zn5) , مزایای دیگش هم جمع و جور تر بودن نسبت به مایلستون و کیفیت کیبورد بهتر هست. و حالا نمیشه اینو مزیت گذاشت اما به خاطر نسخه ی قدیمیتر ه آندرویدش نرم افزارها بیشتر روش نصب میشن در صورتی که روی مایلستون 80 درصد برنامه ها نصب میشن. آپاچی جان dext از اول که اومد cdma نبودا این دوتا اسمو داره یعنی فرقی نمیکنه فقط مایلستون بود که نسخه ی CDMA اون DROID بود .(البته این جور که من به یاد میارم)این مساله تلفظ هم معضلیه ها. من یادمه اوایل همه میگفتن آ دوازده دوصفر!!!! نمیدونم الان دیگه جا افتاده یا نه :)
راستی یه نکته ی جالب اینه که فیلمبرداری DEXT QVGA هست اما GSMARENA هم اشتباه نوشته . البته با کیفیت خیلی خوب و بیت ریت بالا!!!!!!! که واقعا عالیه

در مورد آنتی ویروس واسه U9 خیلی باحال بود :31: البته یه برنامه به نام فایروال(بلک لیست) داره شاید همینجوری اسمشو خونده حالا برنامه هاش چی بود؟ جاوا بود؟ :31:
من خودم Dext را ترجیح میدم چون بر خلاف چیزی که به نظر میاد خیلی جمع جور تره و طراحیش منو بیشتر جذب میکنه
یعنی تمامی نسخه هاش تو شبکه GSM کار میکنه ؟
اینایی که برای T-Mobile هستی چی؟ آنلاک میشه یا سیم آنلاکر می خوان؟
آقای کارشناس هم برنامه ها رو را مخفی نصب می کرد :27:ولی بعدن اگه خراب میشد اونوقت ساپورت نرم افزاریش را قبول میکرد

منم گفتم موردی نداره فقط باید آیکان تک تک برنامه هایی که نصب میکنی به اضافه آنتی ویروس نشونم بدی اونم بدون آنتی ویروس برنامه بهم فروخت 145

johnypersian1656
16-02-2010, 01:24
من خودم Dext را ترجیح میدم چون بر خلاف چیزی که به نظر میاد خیلی جمع جور تره و طراحیش منو بیشتر جذب میکنه
یعنی تمامی نسخه هاش تو شبکه GSM کار میکنه ؟
اینایی که برای T-Mobile هستی چی؟ آنلاک میشه یا سیم آنلاکر می خوان؟
آقای کارشناس هم برنامه ها رو را مخفی نصب می کرد :27:ولی بعدن اگه خراب میشد اونوقت ساپورت نرم افزاریش را قبول میکرد

منم گفتم موردی نداره فقط باید آیکان تک تک برنامه هایی که نصب میکنی به اضافه آنتی ویروس نشونم بدی اونم بدون آنتی ویروس برنامه بهم فروخت 145
دقیقا. کیفیت صفحه کلید رو هم من مطمئنم که صد در صد بهتر از مایلستون هست.tmobile , at&t جی اس ام هستن. verizon و sprint سی دی ام ای هستند.
بله همش توی شبکه ی gsm کار میکنه اینو مطمئنم. اگه کسی dext بگیره عالی میشه که یه سمپل از ویدئو و عکس بذاره. ویدئوش هم 320 در 240 , 1600 هست.
. راستی واسه u9 (هر چند که خودتون استادین) مراقب باشین فیرمویرهای stock هست که اگه بزنین دیگه نمیشه بعدش این modded ها رو بزنینا(هرچند که سرعت مد شده ها واقعا افتضاحه)

Apachi
16-02-2010, 01:43
دقیقا. کیفیت صفحه کلید رو هم من مطمئنم که صد در صد بهتر از مایلستون هست.
بله همش توی شبکه ی gsm کار میکنه اینو مطمئنم. راستی واسه u9 (هر چند که خودتون استادین) مراقب باشین فیرمویرهای stock هست که اگه بزنین دیگه نمیشه بعدش این modded ها رو بزنینا(هرچند که سرعت مد شده ها واقعا افتضاحه)
ممنونم دوست خوبم حسابی دارم روی BP این پلت فورم کار می کنم عیجب غریب موتو رسمآ خواسته بگه دستکاری ممنوع :27:
یه راه پیدا کردم برای بک اپ گیری کامل از تمامی سگمنت های فریمور ولی حسابی حوصله میخواد حالا تصمیم دارم در چند روز آیند براش تاپیک بزنم لطفآ وقتی Dext ها رسید منو هم مطلع کنید اگه تهیه نکردم از دوست شما بگیرم:11:

johnypersian1656
16-02-2010, 01:55
ممنونم دوست خوبم حسابی دارم روی BP این پلت فورم کار می کنم عیجب غریب موتو رسمآ خواسته بگه دستکاری ممنوع :27:
یه راه پیدا کردم برای بک اپ گیری کامل از تمامی سگمنت های فریمور ولی حسابی حوصله میخواد حالا تصمیم دارم در چند روز آیند براش تاپیک بزنم لطفآ وقتی Dext ها رسید منو هم مطلع کنید اگه تهیه نکردم از دوست شما بگیرم:11:
خیلی عالیه! اما آپاچی جان کلا باور کنین من خیلی روش کار کردم اما این motomagx عجیبه که حتی با نصب یه Magicbox یا حتی تغییر فونت- hsa و........ کلی افت سرعت داره ! به سایت moto.it168 و همینطور motofan هم سر بزنین sdk های خوبی هست. به نظر من بهترین راه واسه u9وzn5 مد نکردن فیرمویره!!!! و استفاده از pinkmod. در مورد dext هم حتما. به روی چشم.
اینم توی پست قبلی ویرایش کردم ببخشید فراموش کردم جواب بدم :

tmobile , at&tجی اس ام هستن. verizon و sprint سی دی ام ای هستند.
بله همش توی شبکه ی gsm کار میکنه اینو مطمئنم. اگه کسی dext بگیره عالی میشه که یه سمپل از ویدئو و عکس بذاره. ویدئوش هم 320 در 240 , 1600 هست.

perjixen
16-02-2010, 09:16
چه خبره شولوخ ميكنيد.....!؟؟!

چند روز نبودم الكي تاپيك رو برديد جلوووووووووووووووووو !!!

بار + پست :
به نظرتون مايلستون به اندازه كليك (اينقدر ميگم كليك ، CLIQ چشه ياردانقلي در بياد) محبوب ميشه.؟!

johnypersian1656
16-02-2010, 10:50
چه خبره شولوخ ميكنيد.....!؟؟!

چند روز نبودم الكي تاپيك رو برديد جلوووووووووووووووووو !!!

بار + پست :
به نظرتون مايلستون به اندازه كليك (اينقدر ميگم كليك ، CLIQ چشه ياردانقلي در بياد) محبوب ميشه.؟!

این چند روز کجا بودی؟ فکر کردم رفتی سربازی. اس ام اس هم که جواب نمیدی.مگه الان مایلستون به اندازه ی cliq محبوب نیست؟!!!!! اما خدایی کاش موتو این motoblur رو روی مایلستون هم میذاشت آخه خیلی باحاله الان مایلستون هم یه جورایی خالیه انگار!!!!

jaxi
16-02-2010, 11:41
واقعا دستتون درد نکنه..!
اون موقع خودم بیشتر رو milestone بود
طبق این تاپیک هایی که شما زدین یعنی DEXT رو بیشتر پیشنهاد می کنین..؟؟؟؟
من مشخصاتش رو که خوندم شبیه بودن به غیر از LCD 3.1

ahmad97
16-02-2010, 12:31
تشکر دوستان عزیز من شنبه میرم علائدین ببینم چه خبره
البته اگه بتونم از شره این بلک بری 9500 خلاص بشم(گوشی خوبیه ولی به درد ایرونی جماعت نمیخوره) حتما dext رو میخرم!
فقط خدا کنه full unlock باشه
آقا از من نصیحت دنبال بلک بری نرین که روزی 3 نوبت آرزوی فروششو میکنین:31:

jaxi
16-02-2010, 14:16
جدا حالا Dext یا Milestone ????????????????????
اگه 450 dext قیمت دارین به من هم خبر بدین...! آخرین قیمت Milstone رو ندارین ؟

ahmad97
16-02-2010, 15:03
قربون دستت جانی هر وقت این رفیقت گوشی رو آورد یک ندا هم به من بده که خیلی وقته منتظر این گوشیم!
میخوام گوشی بلک بریمو فردا بفروشم واسم دعا کنین:5:

perjixen
16-02-2010, 15:04
این چند روز کجا بودی؟ فکر کردم رفتی سربازی. اس ام اس هم که جواب نمیدی
اين e8 باز بازي در مياره ... جات خالي !!!

اما خدایی کاش موتو این motoblur رو روی مایلستون هم میذاشت آخه خیلی باحاله الان مایلستون هم یه جورایی خالیه انگار!!!!
نميشه add كرد روي مايلستون .؟!‌ موتو كه از اينكارا زياد انجام ميده ... يا مثلا قابل آپديت نيست.؟! :-)))))

johnypersian1656
16-02-2010, 16:25
اين e8 باز بازي در مياره ... جات خالي !!!

نميشه add كرد روي مايلستون .؟!‌ موتو كه از اينكارا زياد انجام ميده ... يا مثلا قابل آپديت نيست.؟! :-)))))

فعلا که نمیشه! بعید میدونم بشه. اما خیلی چیز باحالیه مخصوصا اگه فیس بوک قیهلتر نباشه و....

654123
16-02-2010, 17:22
سلام
دوستان میشه لطف کنید بگید که درایور مایلستون رو از کجا میتونم دانلود کنم . آخه توی سی دیش نداره .

acmilan308
16-02-2010, 22:07
سلام
کسی خبری نداره از آندروید 2.1 واسه milestone ؟؟؟
قیمت چند شده دوستان؟؟ بابا چرا ارزون نمیشه می خوایم بخریم؟؟؟

fire159
16-02-2010, 23:14
ميبينم كه طرفداراي دكست در انتظارن كه گوشي زودتر بياد :40:
خداييش منم از طراحيش خوشم مياد . همچين اسپرت تر و جوان پسند تره . اما كيفيت متريالش به ميلستون نميرسه ها .
البته بايد هر دو گوشي رو در كنار هم مقايسه كنيد تا معلوم بشه كدوم قشنگتره و سليقه اي هم هست .

يادش به خير وقتي dext ,n900,x2 تو جي اس ام آرنا رسما " معرفي شدن چه قدر با طرفداراي اونا كل كل ميكرديم .
در كل به نظر من اگه كسي پولش زياد براش مهم نيست كه 100در 100 ميلستون بهتره چون خيلي برتر از دكست هست و گرنه دكست .

در ضمن جاني عزيز motoblur مگه تو ايران كار ميده ؟ ! مگه با 3g كار نميكنه كه لحظه به لحظه آپديت بشه ؟

johnypersian1656
16-02-2010, 23:18
واقعا دستتون درد نکنه..!
اون موقع خودم بیشتر رو milestone بود
طبق این تاپیک هایی که شما زدین یعنی DEXT رو بیشتر پیشنهاد می کنین..؟؟؟؟
من مشخصاتش رو که خوندم شبیه بودن به غیر از LCD 3.1

نه دوست خوبم سلیقه ایه .شما باید بر اساس هزینه و امکانات ببینین کدوم به کارتون میاد. برتری های dext که به کررات گفته شده اما در تشریح هسته ی مرکزی مایلستون ( این طرز صحبت کردن رضاس :31:) مایلستون برتری هایی داره مثل سی پی یو قویتر. ال سی دی بزرگتر و بهتر (16 میلیون رنگ) فیلمبرداری بهتر.

قربون دستت جانی هر وقت این رفیقت گوشی رو آورد یک ندا هم به من بده که خیلی وقته منتظر این گوشیم!
میخوام گوشی بلک بریمو فردا بفروشم واسم دعا کنین:5:

والا به من قول 4 یا 5 روزه رو داده اگه عجله ندارین صبر کنین.حیفه که بلک بری. نگهش دار رفیق.

سلام
دوستان میشه لطف کنید بگید که درایور مایلستون رو از کجا میتونم دانلود کنم . آخه توی سی دیش نداره .

آخرین نسخه رو میتونی از سایت modmymoto بگیری . برو قسمت دانلودها پیدا میکنیش.بدون مشکل ترین اینه :

Motorola USB Driver v4.2.4 for Windows

سلام

توی بعضی از کشورها مثل چک از اول با 2.1 میاد. اما بقیه به ترتیب و به زودی میاد. من از همین الان عزا گرفتم که میگن 2.1 روت نمیشه چیکار کنم (البته اصلا نگران نباشینا شوخی میکنم حتما میشه)
قیمت همون 640 که دوستمون گفتن هست.

خداييش منم از طراحيش خوشم مياد . همچين اسپرت تر و جوان پسند تره . اما كيفيت متريالش به ميلستون نميرسه ها .
البته بايد هر دو گوشي رو در كنار هم مقايسه كنيد تا معلوم بشه كدوم قشنگتره و سليقه اي هم هست .

يادش به خير وقتي dext ,n900,x2 تو جي اس ام آرنا رسما " معرفي شدن چه قدر با طرفداراي اونا كل كل ميكرديم .
در كل به نظر من اگه كسي پولش زياد براش مهم نيست كه 100در 100 ميلستون بهتره چون خيلي برتر از دكست هست و گرنه دكست .

در ضمن جاني عزيز motoblur مگه تو ايران كار ميده ؟ ! مگه با 3g كار نميكنه كه لحظه به لحظه آپديت بشه ؟

dext واقعا خوشمله!! کیفیت کیبوردش رو که من صد در صد مطمئنم بهتر از مایلستونه!! جمع و جور تر هم هست.هر کی میخواد بخره فقط این رضا نخره که از فرداش باید عزا بگیریم که چرا روت نمیشه گوشی :)
با gprs میتونی motoblur رو استفاده کنی. زیادم شار÷ مصرف نمیکنه چون مثل وبگردی نیست که .در ضمن فایر تو چرا همش پستات با من زمانش یکیه؟ صبر کن خوب یخته :) این پست رو دوبار ویرایش کردم :)

دوستان خداییش واسم دعا کنین امتحان ارشد رو خوب بدم .قول میدم بیام اینجا قیمتا رو پایینتر بهتون بگم :31::46:

jaxi
16-02-2010, 23:45
ایشالا با هم دیگه قبول میشیم..!
غصه نخور...! فقط شما این گوشی ها رو ردیف کن...!
اصلا گوشی ها رو پیشفروش کن...! از اون دوستت هم مشتی کمیسیون بگیر

ahmad97
17-02-2010, 01:13
آقا یادم رفت این موتو dext کیبورد دوم (تاچ اسکرین) هم داره؟ اگه نداشته باشه چه جوری sms فارسی تایپ کنیم؟
خدایی سخته تایپ فارسی با کیبورد انگلیسی!
جانی عزیز به رفیقت بگو یک سفیدشو واسم نگه داره ! من که 3 ماه صبر کردم این 1 هفته هم روش
راستی آپدیت dext ورژن 2.1 تا مارچ میاد

jaxi
17-02-2010, 01:25
یه سوال...!
من تو یکی از این کلیپ ها که مشخصات dext رو میگفت ، گفتش که از دبل تب یا همون زوم کردن بوسیله دوبار ضربه زدن به صفحه و همچنین زوم دو انگشتی یا میشگونی نداره چون ورژن 2 نیست...!
آیا اینا درسته و اینکه با آپدیت ورژن 2.1 درست میشه ؟

johnypersian1656
17-02-2010, 01:34
آقا یادم رفت این موتو dext کیبورد دوم (تاچ اسکرین) هم داره؟ اگه نداشته باشه چه جوری sms فارسی تایپ کنیم؟
خدایی سخته تایپ فارسی با کیبورد انگلیسی!
جانی عزیز به رفیقت بگو یک سفیدشو واسم نگه داره ! من که 3 ماه صبر کردم این 1 هفته هم روش
راستی آپدیت dext ورژن 2.1 تا مارچ میاد

The onscreen keyboard is pretty good, giving you a pop-up letter to confirm a press. Press and hold gives you the character alternatives and as you write you get predictive suggestions in a narrow bar above the keyboard. You get onscreen QWERTY in both landscape and portrait modes

ایشالا با هم دیگه قبول میشیم..!
غصه نخور...! فقط شما این گوشی ها رو ردیف کن...!
اصلا گوشی ها رو پیشفروش کن...! از اون دوستت هم مشتی کمیسیون بگیر

انشاالله. نمیشه پیش فروش کرد آخه ممکنه دیرتر برسه یا حتی خودتون با قیمت بهتر پیدا کنین وگرنه من کوچیک همه ی طرفدارای موتو هم هستم :10:

Apachi
17-02-2010, 01:48
سلام

این رسمیش هست ولی خوب موتورلا RSD Lite را هرگز از دست طرفدارش خارج نمیکنه و فریمور که درز پیدا کنه همه نصبش می کنن :5:

عزیزم میتونی با GPRS هم کار کنی
به نظر من CLIQ استعدادش رو داره جای خالی v3x را برامون پر کنه یه جوارایی هکری تره و قیافش با آرم گنگ موتو همخونی داره میلستون به درد چک کردن میل ها و اینترنت بروزینگ میخره ولی عجیب قیافه CLIQ جون میده واسه مد شدن. :27: امیدوارم بتونم خاطره های با p2k و EZX داشتم با اینم تکرار کنم .
یادش بخیر A1200 هم که اومد اولش کلی بالاش پول دادیم پکیج افزایش صداش رو خودم ساختم یک هفته مخم روش بود هنوز که هنوزملت دارن فایل من را دانلود می کنن
الان خونه یه مادربورد Brick شده A1200E دارم یه A1200 دارم که باتریش شارژ نیمشه یدون دیگه همه دارم رو سرچ نتورک میمونه یکی دیگه هم دارم برای فعالیت های تحقیقاتی :دی البته همهشون تا عید درست میکنم:27:
حال قول میدم 4 تا هم CLIQ رو تبدیل به گوشکوب کنم
اینم تقدیم به همه موتویی ها

johnypersian1656
17-02-2010, 03:06
در تکمیل صحبت های آپاچی عزیز :

The link to the timeline came from a Motorola Forum manager...no, not the same one that started off this mess last week when he posted and then was forced to remove a list of what changes Android 2.1 will bring to the DROID. For what it's worth, we think that it will end up being that the list was right on the money.

jaxi
17-02-2010, 11:26
من تو یکی از این کلیپ ها که مشخصات dext رو نشون می داد ، گفتش که از دبل تب یا همون زوم کردن بوسیله دوبار ضربه زدن به صفحه و همچنین زوم دو انگشتی یا میشگونی نداره چون ورژن 2 نیست...!
iهمچنین در حالت افقی کیبورد ویژال نداره ....!

johnypersian1656
17-02-2010, 11:42
من تو یکی از این کلیپ ها که مشخصات dext رو نشون می داد ، گفتش که از دبل تب یا همون زوم کردن بوسیله دوبار ضربه زدن به صفحه و همچنین زوم دو انگشتی یا میشگونی نداره چون ورژن 2 نیست...!
iهمچنین در حالت افقی کیبورد ویژال نداره ....!

در مورد multitouch تا اونجایی که من میدونم بله با آپدیت مالتی تاچ میشه. در مورد کیبورد هم همونطور که گفتم :

The onscreen keyboard is pretty good, giving you a pop-up letter to confirm a press. Press and hold gives you the character alternatives and as you write you get predictive suggestions in a narrow bar above the keyboard. You get onscreen QWERTY in both landscape and portrait modes

ali racer
17-02-2010, 11:46
در مورد multitouch تا اونجایی که من میدونم بله با آپدیت مالتی تاچ میشه. در مورد کیبورد هم همونطور که گفتم :

یکی از کارهای موتورولا که
من باهاش حال میکنم
همین آپدیت کردن ورژن های کاستوم آندورید واسه گوشی هاشه:8:
اچ تی سی هنوز
نسخه کاستوم واسه هیرو که1.6 هست نداده بیرون !

johnypersian1656
17-02-2010, 12:21
یکی از کارهای موتورولا که
من باهاش حال میکنم
همین آپدیت کردن ورژن های کاستوم آندورید واسه گوشی هاشه:8:
اچ تی سی هنوز
نسخه کاستوم واسه هیرو که1.6 هست نداده بیرون !

HTC Hero update to Android 2.1 pegged for mid-March

منبع:

البته علی جان این کاری که موتو میکنه میشه دادن نسخه ی official نه کاستوم یا leaked!
پی نوشت :شاید منظورتون customize شده بوسیله ی خود موتو باشه که اگه این باشه هم htc هم واسه hero توی نسخه ی 2 کارای خوبی کرده.

jaxi
17-02-2010, 12:50
حالا بنظزتون با 200 تومن اختلاف dext بیشتر میرزه یا milestone
راستی آیا dext و milestone سنسور حرکتی دارن مثل 3gs ...! یعنی بازی ها و برنامه های حرکتی رو جواب می دن ...!؟
ضمنا آیا cliq فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟( چه الان چه در آینده)

johnypersian1656
17-02-2010, 13:26
حالا بنظزتون با 200 تومن اختلاف dext بیشتر میرزه یا milestone
راستی آیا dext و milestone سنسور حرکتی دارن مثل 3gs ...! یعنی بازی ها و برنامه های حرکتی رو جواب می دن ...!؟
ضمنا آیا cliq فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟( چه الان چه در آینده)

هر دو سنسور حرکتی دارن.
در مورد فارسی من فعلا نتونستم زیاد باهاش کار کنم . اما مایلستون که شد اونم به احتمال 99.9999 درصد میشه.

jaxi
17-02-2010, 13:35
هر دو سنسور حرکتی دارن.
در مورد فارسی من فعلا نتونستم زیاد باهاش کار کنم . اما مایلستون که شد اونم به احتمال 99.9999 درصد میشه.

واقعا شرمنده کردین تمام سوالات رو پاسخ میدین...! دستتوتن یه دنیا درد نکنه:31:
ایشالا 100% قبول بشی کنکور...!:10:
راستی پیشنهاد خودتو در مورد dext یا milestone نگفتی ؟

johnypersian1656
17-02-2010, 13:42
واقعا شرمنده کردین تمام سوالات رو پاسخ میدین...! دستتوتن یه دنیا درد نکنه:31:
ایشالا 100% قبول بشی کنکور...!:10:
راستی پیشنهاد خودتو در مورد dext یا milestone نگفتی ؟

خواهش میکنم. انجام وظیفس. در ضمن در مورد نرم افزار و بازی هم مطمئن باشین چیزی از آیفون کم نداره حتی بازی ها ی با گرافیک بهتر هم داره. ان شاالله شما هم قبول بشین. والا باید دید قیمت چطوریاس. اگه همونجور که آپاچی عزیز گفتن dext 595 تومن باشه و مایلستون هم 640 باشه خوب مطمئنا مایلستون! اما باز باید صبر کرد واسه قیمت جدید و اینکه شم باید ببینین کدوم قابلیت ها واستون مهمه.

jaxi
17-02-2010, 14:18
خواهش میکنم. انجام وظیفس. در ضمن در مورد نرم افزار و بازی هم مطمئن باشین چیزی از آیفون کم نداره حتی بازی ها ی با گرافیک بهتر هم داره. ان شاالله شما هم قبول بشین. والا باید دید قیمت چطوریاس. اگه همونجور که آپاچی عزیز گفتن dext 595 تومن باشه و مایلستون هم 640 باشه خوب مطمئنا مایلستون! اما باز باید صبر کرد واسه قیمت جدید و اینکه شم باید ببینین کدوم قابلیت ها واستون مهمه.

بازم ایول...!
کار بیشتر من با اینترنت و wi fi و خوب البته بازی چون بازی با موبایل یه چیز دیگست...!
بالاخره یه دوربین همراه هم که همیشه احتیاج واسه ثبت بعضی لحظه ها...! و دیگر هیچ
دیگه باید با موبایل چی کار کرد ؟

654123
17-02-2010, 14:52
سلام
دوست عزیز میشه بگی این usb driver رو دقیقا از کجای اون سایت میشه پیداش کرد ؟ چون من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم. پیشاپیش از لطفتون تشکر می کنم.

Apachi
17-02-2010, 15:13
سلام
دوست عزیز میشه بگی این usb driver رو دقیقا از کجای اون سایت میشه پیداش کرد ؟ چون من هرچی گشتم نتونستم پیداش کنم. پیشاپیش از لطفتون تشکر می کنم.

لینک ویندوز 32 بیتی

لینک ویندوز 64 بیتی

fire159
17-02-2010, 16:23
ببينم وقتي v2.1 واسه droid مياد كاربراي ميلستون هم ميتونن از اون استفاده كنن ديگه ؟
يا از دو مدل فرق ميكنه ؟

masoudbrg
17-02-2010, 22:52
دوست عزیز برد a1200 میخوام میتونی واسم جورش کنی ؟ اشتباهی فلش کردم bp- not ready میزنه هرجا بردم کسی نتونست سر در بیاره.اگه خواستی بردش رو بهت میدم. اگه برد سالم داری یه ندا بده ثواب داره دمت گرم.

ahmad97
17-02-2010, 23:04
خوب بد نیس یک تاریخچه از گوشی هام بدم :31:
ericsson t28 - siemens s55 - samsung e630 - motorola v360 - motorola v3i - motorola a1200 -
apple iphone - blackberry 9500 -
خوب حالا جای dext اینجا خالیه
البته من به شدت از نوکیا و ال جی متنفرم

ali racer
18-02-2010, 01:37
HTC Hero update to Android 2.1 pegged for mid-March

منبع:

البته علی جان این کاری که موتو میکنه میشه دادن نسخه ی official نه کاستوم یا leaked!

پی نوشت :شاید منظورتون customize شده بوسیله ی خود موتو باشه که اگه این باشه هم htc هم واسه hero توی نسخه ی 2 کارای خوبی کرده.

ممنون بابت لینک
بله ریلیز نسخه کاستومایز شده2.1 یا 2.0 واسه هیرو نیمه ماه مارس میاد بیرون
و تنها نسخه کاستوم برای هیرو همچنان همون1.6 هستش

من نمیدونستم که نسخه آفیس هست این آپدیت ها
فکر کردم موتو نسخه کاستوم میده بیرون :46: که بسی تعجب و حال نمودم
بعدا فهمیدم الکی بوده:31:

jaxi
19-02-2010, 14:21
اونایی که کنکور داشتن امیدوارم که با موفقیت امتحان پشت سر گذاشته باشن مخصوصا جانی که خیلی اذیتش کردیم

acmilan308
19-02-2010, 19:28
سلام
دوستان به نظ شما از لحاظ ساپورت گوشی مثلا آپدیت گوشی و ... موتورلا بهتر عمیل میکنه یا اچ تی سی؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

fire159
19-02-2010, 21:17
سلام
دوست عزیز 654123 آدرس جايي كه گوشي رو خريدي رو لطف كن بده .
جاني تو هم اگه آدرس جايي داري كه قيمت خوب بده بگو . مرسي:20:
اين هفته با يكي از دوستام داريم ميايم تهران ميخواد بخريمش.راستي اگه خواستيم بخريم تو هم ميتوني بياي ببيني كه چك كني مشكلي نداشته باشه ؟

654123
20-02-2010, 00:27
سلام
اين هفته با يكي از دوستام داريم ميايم تهران ميخواد بخريمش.راستي اگه خواستيم بخريم تو هم ميتوني بياي ببيني كه چك كني مشكلي نداشته باشه ؟
سلام
پاساژ علائدین ، فروشگاه میلاد ( پلاک 55 )

fire159
20-02-2010, 13:54
اپراتور كانادایی Telus يك گوشی پيشرفته ديگر را به كاربران خود عرضه كرد. گوشی موتورولا Milestone همانطور كه می‌ دانيد بر پايه سيستم عامل Android می باشد و بيشتر اپراتورهایی كه خدمات بی سيم را عرضه می‌كنند اظهار كرده اند كه كاربران از عملكرد جستجوی اينترنتی اين گوشی و سرعت بالای آن بسيار راضی‌ هستند. اپراتور Telus اين گوشی را با قرارداد سه ساله و با قيمت 200 دلار به كاربران خود عرضه خواهد كرد.

انتخاب اين گوشی برای عرضه به كاربران Telus به اين دليل انجام شد كه اين گوشی دارای قابليتهای متعددی در زمينه سايتهای اجتماعی و ويژگيهای مولتی مديا می باشد و به روز بودن و در ارتباط بودن با دوستان از طريق سايتهای اجتماعی برای كاربران كانادایی از اهميت بالایی برخوردار است. برخی از ويژگی های گوشی موتورولا Milestone عبارتند از :
دوربين 5 مگاپيكسل ، صفحه نمايش لمسی 3.7 اينچ ، قابليت Copy و Paste ، ورودی كارت حافظه MicroSD و كارت حافظه 16GB درون جعبه ، Wi-Fi ، GPS.

سلام
پاساژ علائدین ، فروشگاه میلاد ( پلاک 55 )
ببينم چيز خاصي هست كه موقع خريد گوشي چك كنم .
تا حالا از 640پايين تر نيومده ؟ آخه تو gsm.ir ديدم يكي خريده 610 از همون علائدين
مموري كارت هم تو باكسش هست ديگه ؟ چند گيگه ؟
باكسش چيا داره
مرسي

johnypersian1656
20-02-2010, 17:25
اونایی که کنکور داشتن امیدوارم که با موفقیت امتحان پشت سر گذاشته باشن مخصوصا جانی که خیلی اذیتش کردیم

یه تشکر بزرگ از jaxi ی عزیز.ممنون داداش من کار خاصی نکردم.ان شاالله جبران کنم.

سلام

فایر جان امروز مایلستون اومد. یه چیز جالب اینکه xt800 ,backflip هم اومده!!! xt 800 ریلیز شده بود اما backflip به صورت محدود توی هنگ کنگ بود فقط. قیمت رو فردا میگم به همه ی بچه ها (دلیلش هم اینه که من هنوز شک دارم که این واقعا بک فلیپ باشه!! شاید همون dext رو اشتباه میکنه .حالا تا فردا مطمئن شدم خبر میدم)

سلام
دوستان به نظ شما از لحاظ ساپورت گوشی مثلا آپدیت گوشی و ... موتورلا بهتر عمیل میکنه یا اچ تی سی؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

مطمئنا موتو. چه از این نظر که دیگه موتو همه ی هم و غمش رو گذاشته فقط واسه آندروید. چه اینکه اینترفیس های خاص خودش و اپلیکیشن استور مخصوص خودش رو داره و چه اینکه به قول آپاچی عزیز rsdlite و اون مد کردن های خاص خودش رو با دادن sdk ها داره. در این مورد شک نکنین.

jaxi
20-02-2010, 20:58
فایر جان امروز مایلستون اومد. یه چیز جالب اینکه xt800 ,backflip هم اومده!!! xt 800 ریلیز شده بود اما backflip به صورت محدود توی هنگ کنگ بود فقط. قیمت رو فردا میگم به همه ی بچه ها (دلیلش هم اینه که من هنوز شک دارم که این واقعا بک فلیپ باشه!! شاید همون dext رو اشتباه میکنه .حالا تا فردا مطمئن شدم خبر میدم)

حاجی این xt800 ایران اومده ؟؟؟؟؟؟
یعنی موجود داری...؟؟؟؟؟؟

johnypersian1656
20-02-2010, 21:18
حاجی این xt800 ایران اومده ؟؟؟؟؟؟
یعنی موجود داری...؟؟؟؟؟؟

بلللللللللللللللللله.
بللللللللللللللللله.

fire159
20-02-2010, 21:31
< .

xt800 ,backflip تو ايران .ووووووووووووووو . جون من شوخي نكن جاني اين محشره پسر . قيمت رو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟ از ميلستون كه بايد خيلي ارزونتر باشن.آره ؟

jaxi
20-02-2010, 21:43
بلللللللللللللللللله.
بللللللللللللللللله.

شوخی میکنی ؟ هیچ جا از xt800 یه ویدیو پیدا نمیشه که توضیح کامل بدنش به جز اونایی که تو نمایشگاه هستن ..؟ واقعا بعد از این کنکور خبر توپی دادی..!

johnypersian1656
20-02-2010, 22:22
xt800 ,backflip تو ايران .ووووووووووووووو . جون من شوخي نكن جاني اين محشره پسر . قيمت رو بگو ؟؟؟؟؟؟؟؟ از ميلستون كه بايد خيلي ارزونتر باشن.آره ؟

والا منم هنوز باورم نشده. حالا فردا حتما دقیقا خبر میگیرم. xt800 رو مطمئنم اما اون backflip خیلی بعیده!!!

شوخی میکنی ؟ هیچ جا از xt800 یه ویدیو پیدا نمیشه که توضیح کامل بدنش به جز اونایی که تو نمایشگاه هستن ..؟ واقعا بعد از این کنکور خبر توپی دادی..!

این ویدئو ها :

توی تیوب هم که زیاد ازش هست. مشخصاتشم که فایر عزیز قبلا گذاشته اگه خواستین بگین بذارم(بچه ها بحث های گوشی های دیگه رو توی تاپیک خودشون بکنیم که بحث ها قاطی نشن)

acmilan308
20-02-2010, 22:47
xt800؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باورم نمیشه به این زودی!!!
خوب شد مایلستون نگرفتم...

johnypersian1656
20-02-2010, 22:57
حالا خوبه فردا اینا نباشن :) xt800همو میله هست بدون کیبورد و اون dext هم همون backflip!! اما بازم میله بهتره چون کیبورد فیزیکی داره

fire159
20-02-2010, 23:47
Control Verizon FiOS TV with your Droid

قابليت كنترل از راه دور تلويزيون براي droid براي كاربران آن در شبكه ورژن (verzion) كه بوسيله wifi انجام ميشه

we could just use our Droid as a remote control
Starting this week, the FiOS Mobile Remote App will be available for the Motorola Droid ) and works anywhere in your home via your Wi-Fi network. The Remote App will give the same functions as the standard FiOS remote: change channels, pause, rewind, fast forward, and record. And also adds the ability to transfer photos from your Droid to the TV. It'll even mute your TV when you get a phone call!

654123
20-02-2010, 23:52
ببينم چيز خاصي هست كه موقع خريد گوشي چك كنم .
تا حالا از 640پايين تر نيومده ؟ آخه تو gsm.ir ديدم يكي خريده 610 از همون علائدين
مموري كارت هم تو باكسش هست ديگه ؟ چند گيگه ؟
باكسش چيا داره
مرسي

چیز خاصی که نه فقط مثل بقیه گوشیها
در مورد قیمت هم بی اطلاعم (ولی همون روز هم 950 تومن هم میفروختن )
بله یه مموری 8 گیگ (کلاس 2 )
داخل باکسش همون چیزایی بود که داخل سایتها نوشته بودن :
رم 8 گیگ ، باطری ، هندزفری ، شارژر ، کابل usb ، دفترچه و cd

ولی به نظر من باطری مایلستون ضعیفه ، البته من باطری رو با عکسهای سایتها هم مقایسه کردم و دقیقا یکی بودن ، اما به نظرم واقعا ضعفیه . زیاد دوام بیاره 24 ساعت که به نظرم تنها بدی این گوشی هستش . البته شاید هم چون فعلا برام جذابیت داره و زیاد باهاش ور میرم اینطوریه .

johnypersian1656
21-02-2010, 00:12
چیز خاصی که نه فقط مثل بقیه گوشیها
در مورد قیمت هم بی اطلاعم (ولی همون روز هم 950 تومن هم میفروختن )
بله یه مموری 8 گیگ (کلاس 2 )
داخل باکسش همون چیزایی بود که داخل سایتها نوشته بودن :
رم 8 گیگ ، باطری ، هندزفری ، شارژر ، کابل usb ، دفترچه و cd

ولی به نظر من باطری مایلستون ضعیفه ، البته من باطری رو با عکسهای سایتها هم مقایسه کردم و دقیقا یکی بودن ، اما به نظرم واقعا ضعفیه . زیاد دوام بیاره 24 ساعت که به نظرم تنها بدی این گوشی هستش . البته شاید هم چون فعلا برام جذابیت داره و زیاد باهاش ور میرم اینطوریه .
نرم افزار advanced task killer رو دانلود کنین و برنامه هایی که نیاز ندارین رو باهاش ببندین .این خیلی توی مصرف باتری تاثیر داره. مطمئنین مموری کلاس 2 بود؟

654123
21-02-2010, 00:21
نرم افزار advanced task killer رو دانلود کنین و برنامه هایی که نیاز ندارین رو باهاش ببندین .این خیلی توی مصرف باتری تاثیر داره. مطمئنین مموری کلاس 2 بود؟
سلام
این نرم افزار رو الان چند روزی هست که نصب کردم و مدام برنامه رو باهاش close میکنم ، اما به نظرم چندان تاثیرگزار نبوده.
در مورد مموری هم ، مگه اون عددی که داخل C روی مموری نوشته شده بیانگر کلاس مموری نیست ؟

jaxi
21-02-2010, 01:30
بیشتر جاها از کیبورد میلیستون نالیدن و گفتن اصلا کیبورد خوبی نداره...! ولی کلیک ( البته با اجازه از آپاچی ، این تلفظی بود که تو کلیپ ها و فیلم ها تلفظ می کردن ) کیبورد خوبی داره ...!؟
یعنی کیبورد میلی باعث ارجحیتش به xt800 میشه؟

fire159
21-02-2010, 08:30
باطري با ظرفيت بالاتر هم براش هست مثل hd2 اما نه به اون زشتي كه از پشت گوشي مثل قوز بزنه بيرون ./ :31:يكم ميزنه بيرون .
البته قيمتش يكمي بالاست /
و همون طور كه گفتي هر گوشي نويي كه ميخريم اولاش باطري زودتر تموم ميشه چون همش ميخوايم كاراييهاي گوشي رو ياد بگيريم
و اين مشكل باطري همه اسمارت فونهاست
خوب ديگه ال سي دي به اين بزرگي و اين سي پي يو بايد همچين بلايي سر باطري بيارن

fire159
21-02-2010, 08:56
Extended Life Battery is for the avid traveler who can't always get to a charger. It has up to 87% more capacity than the original Features:Made from the highest quality Japanese CellsComes with a black replacement door featuring Seidio's soft touch coatingAdds only 0.9cm to your Motorola DroidKeeps your Motorola Droid charged and ready to go, even with heavy phone and data usageCapacity: 2600mAh - Double the original battery's capacity

قيمت : 64.95$
ساخت ژاپن - 2600mah
.87% ظرفيت بيشتر نسبت به باطري اورجينال داره و 9ميليمتر به پشت گوشي قسمت باطري ضخامت اضافه ميشه كه در عكس پايين پيداست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmad97
21-02-2010, 10:28
سلام دوستان
دیشب من رفتم مجتمع پایتخت آقا احساس کردم سر گردنست:31:
مایلستونو میداد 900 تومن ! از نزدیک که مایلستون کیبورد خوبی نداشت:27:
جانی عزیز خبری از dext نشد؟

acmilan308
21-02-2010, 14:22
جانی جان کجایی جانم...(آرایه ی واج آرایی) :31:
خبری نشد از این xt800 ؟؟؟
مایلستون رو قیمتشو نگفتی؟؟
ممنون

Po0yAn
21-02-2010, 18:30
باسلام.یه سوال از عزیزانی که milestone دارند:
این گوشی قابلیت اسال فایل ازطریق blue tooth رو داره؟ اگرنه نرم افزار مناسب برای این کار اگر سراغ دارید لطفا معرفی کنید.

johnypersian1656
21-02-2010, 19:20
دوستان قیمت ها اینا هستن : xt800 960 تومن. dext 550 و مایلستون هم 665 باور کنین اینا همون قیمتهایی هست که من گرفتم و حتی 1000 تومن هم اضافش نکردم

@pooyan
بله ارسال میکنه.

jaxi
21-02-2010, 19:48
Wow..!
backflip نبود....!
ضمنا این قیمتاش خیلی بالاست ..! به نظرتون بعد از یه مدت میاد پائین تر...!
و اینکه تو جاهای دیگه مثل دبی ارزونتر نمیشه پیدا کرد...! منظورم هر کدوم از این 4 تا مدل...!

johnypersian1656
21-02-2010, 20:53
Wow..!
backflip نبود....!
ضمنا این قیمتاش خیلی بالاست ..! به نظرتون بعد از یه مدت میاد پائین تر...!
و اینکه تو جاهای دیگه مثل دبی ارزونتر نمیشه پیدا کرد...! منظورم هر کدوم از این 4 تا مدل...!

نه ولی cliq بود و dext نبود (فرقی ندارنا)
امروز هم فروشگاه رمضانی هم فیتکو و هم همون پلاک 55 که دوستمون گفتن 640 گرفتن بالای 700 میدادن مایلستون رو . پلاک 55 میداد 750. حالا دیگه نمیدونم چطوریاس. مطمئنا میاد پایین تر قیمتش. البته موتو مایلستون فکر کنم قیمتش 599 دلار باشه.

johnypersian1656
21-02-2010, 21:34

راستی ورژن 2.0.1 مصرف باتری رو 1.6 برابر بهینه میکنه. راستی داک هم واسه مایلستون آورده ولی گرونه 90 تومن. کمپانی EA هم شروع کرده به دادن بازی واسه مایلستون

654123
21-02-2010, 22:19
بیشتر جاها از کیبورد میلیستون نالیدن و گفتن اصلا کیبورد خوبی نداره...! ولی کلیک ( البته با اجازه از آپاچی ، این تلفظی بود که تو کلیپ ها و فیلم ها تلفظ می کردن ) کیبورد خوبی داره ...!؟
یعنی کیبورد میلی باعث ارجحیتش به xt800 میشه؟

درسته. من لحظه اولی که کیبوردش رو از نزدیک دیدم زد تو ذوقم . با توجه به اون همه تعریفی که از کیفیت ساخت این گوشی شنیده بودم ، اصلا انتظار همچین کیبوردی رو نداشتم . روکشش یه نوع پلاستیکیه که آدمو یاد کیبورد گوشیهای ارزون قیمت نوکیا میندازه. ولی اینم در نظر بگیرید که مگه ما چقدر از این کیبورد استفاده می کنیم ؟!

654123
21-02-2010, 22:26
راستی ورژن 2.0.1 مصرف باتری رو 1.6 برابر بهینه میکنه. راستی داک هم واسه مایلستون آورده ولی گرونه 90 تومن. کمپانی EA هم شروع کرده به دادن بازی واسه مایلستون
سلام
همون 3 روز بعد از خرید گوشی اونو به ورژن 2.0.1 آپدیت کردم . ولی تاثیر گذار نبود.
خبر ساخت بازی هم خبر خوبی بود . ممنون .

654123
21-02-2010, 22:31
Extended Life Battery is for the avid traveler who can't always get to a charger. It has up to 87% more capacity than the original Features:Made from the highest quality Japanese CellsComes with a black replacement door featuring Seidio's soft touch coatingAdds only 0.9cm to your Motorola DroidKeeps your Motorola Droid charged and ready to go, even with heavy phone and data usageCapacity: 2600mAh - Double the original battery's capacity

قيمت : 64.95$
ساخت ژاپن - 2600mah
.87% ظرفيت بيشتر نسبت به باطري اورجينال داره و 9ميليمتر به پشت گوشي قسمت باطري ضخامت اضافه ميشه كه در عكس پايين پيداست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
دوست عزیز میشه یکم بیشتر در مورد این باطری توضیح بدی . و اینکه روی میلستون نصب میشه ؟
و آیا با نصب این باطری رو میلستون درب باطری بسته میشه یا نه ؟
و از همه مهمتر اصلا تو ایران پیدا میشه ؟
شرمنده که اینقدر سوال کردم.

fire159
21-02-2010, 22:35
دوستان قیمت ها اینا هستن : xt800 960 تومن. dext 550 و مایلستون هم 665 باور کنین اینا همون قیمتهایی هست که من گرفتم و حتی 1000 تومن هم اضافش نکردم
.
wow !!!!!
البته xt800 و dext قيمت بالاشون جاي تعجب نداره چون اولين باره وارد بازار ميشن مثل اوايل كه ميلستون بالاي 850 بود . و به زودي و ورود بيشتر افت قيمت ميكنن . اين بازار لعنتي ايران هيچيش معلوم نيست . اااه
تعجب من از قيمت ميلستونه كه به جاي اينكه بياد پايين تر برذنش بالا :19:
.آخه من شنيدم يكي خريده 610 هزار
فكر كنم اينا شنيدن ميلستون از آيفون بهتره ميخوان قيمتشم از آيفون ببرن بالاتر !!

fire159
21-02-2010, 22:51
سلام
دوست عزیز میشه یکم بیشتر در مورد این باطری توضیح بدی . و اینکه روی میلستون نصب میشه ؟
و آیا با نصب این باطری رو میلستون درب باطری بسته میشه یا نه ؟
و از همه مهمتر اصلا تو ایران پیدا میشه ؟
شرمنده که اینقدر سوال کردم.
خوب اصلا" اين باطري واسه ميلستون ساخته شده و ساخت ژاپنه .
و البته قابل نصب هم هست مثل باطري معموليش نصب ميشه فقط يه كمي ضخيمتره و پشت گوشي قسمت باطري حالت بيرون زدگي پيدا ميكنه . عكس بزرگشو نتونستم بزارم اما لينكشو ميدم خودت ببيني
تو ايران كه فكر نكنم فعلا " گيرت بياد . شايد هم هيچ وقت نياد .
اما فكر كنم بتوني از خريد اينترنتي استفاده كني . مثلا" از سايت معروفه ebay .يا همين سايت پايين

لينك باطري :

لينك كل لوازم جانبي :

johnypersian1656
21-02-2010, 23:36
wow !!!!!
البته xt800 و dext قيمت بالاشون جاي تعجب نداره چون اولين باره وارد بازار ميشن مثل اوايل كه ميلستون بالاي 850 بود . و به زودي و ورود بيشتر افت قيمت ميكنن . اين بازار لعنتي ايران هيچيش معلوم نيست . اااه
تعجب من از قيمت ميلستونه كه به جاي اينكه بياد پايين تر برذنش بالا :19:
.آخه من شنيدم يكي خريده 610 هزار
فكر كنم اينا شنيدن ميلستون از آيفون بهتره ميخوان قيمتشم از آيفون ببرن بالاتر !!

ولی فایر این xt800 خیلی دوربینش بیسته . این hdmi port و دو سیم کارت بودنش(هرچند که اینجا کار نمیده یکیش بیشتر) باعث شده قیمتش عجیب بالا بره.در مورد کیبورد هم من قبلش هم گفتم کیبورد dext واقعا عالی بود

654123
21-02-2010, 23:49
سلام
دوستان بعد از یه سرچ کوتاه این عکسها رو پیدا کردم. اصلا درب باطری دیگه رو گوشی سوار نمیشه ، بلکه خود این باطری نقش درب باطری رو هم انجام میده. به نظرم از نظر ظاهری خیلی گوشیو رو از ریخت میندازه. و اینکه دیگه اینطوری نازکترین گوشی کیبورد دار کشویی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

acmilan308
22-02-2010, 00:02
سلام
ما که نفهمیدیماین xt800 چه جوری وارد شده؟عمده وارد شده یا یه تعداد محدوده؟؟؟
چون توی سایتها هنوز ننوشته که ریلایز شده؟؟؟
حالا به نظرتون از مایلستون ارزونتر میشه؟؟یا برم همون مایل رو بگیرم؟؟؟ممنون

fire159
22-02-2010, 00:03
ولی فایر این xt800 خیلی دوربینش بیسته . این hdmi port و دو سیم کارت بودنش(هرچند که اینجا کار نمیده یکیش بیشتر) باعث شده قیمتش عجیب بالا بره.در مورد کیبورد هم من قبلش هم گفتم کیبورد dext واقعا عالی بود
حرفت كاملا" درسته يكي از دلايل گرونيش همين دو سيمكارته بودنشه . :10:
مطمئنم گوشي عالييه . از تيپش پيداست :5: خيلي ظاهرش شيكه :40:

تو بازار چين هم قيمتش حدود 850دلاره تو يه سايت ديدم . فكر كنم زماني افت قيمتش شروع بشه كه در سراسر دنيا ريليز شه
اما از يك لحاظ وقتي قيمتش رو با nexus : هزار950 -- آيفون : 930هزار مقايسه كنيم ميبينيم كه زياد هم پرت نيست .
من تعجب ميكنم بعضي ها چطور يك ميليون ميدن آيفون ميخرن . ببخشيدا اما ديگه هر شاسكول آبادي كه بري ميبيني طرف يه گوشي آيفون دستشه ...

بيخيال
يه قيمت خوب پيدا كن ميلستون رو برداريم تا اين دوستم پولاشو حروم نكرده . تا شب عيد صبر كنيم چطوره ؟

jaxi
22-02-2010, 00:22
من هیچ جا ندیدم که xt800 تو سایتا بفروشن...! این دمستتون از چین اورده ؟
و یا اینکه تو دبی هم پیدا میشه ؟ و اگه میشه قیمتش کمتره ؟

johnypersian1656
22-02-2010, 00:22
سلام
ما که نفهمیدیماین xt800 چه جوری وارد شده؟عمده وارد شده یا یه تعداد محدوده؟؟؟
چون توی سایتها هنوز ننوشته که ریلایز شده؟؟؟
حالا به نظرتون از مایلستون ارزونتر میشه؟؟یا برم همون مایل رو بگیرم؟؟؟ممنون

نه محدوده . نظر شخصی خود من اینه هر موقع پول داشتین بگیرین . اگه بخواین صبر کنین بازم گوشی های دیگه میاد. نمونش همین motoroi. به نظر من که مایلستون الان قیمتش خوبه.

حرفت كاملا" درسته يكي از دلايل گرونيش همين دو سيمكارته بودنشه . :10:
مطمئنم گوشي عالييه . از تيپش پيداست :5: خيلي ظاهرش شيكه :40:

تو بازار چين هم قيمتش حدود 850دلاره تو يه سايت ديدم . فكر كنم زماني افت قيمتش شروع بشه كه در سراسر دنيا ريليز شه
اما از يك لحاظ وقتي قيمتش رو با nexus : هزار950 -- آيفون : 930هزار مقايسه كنيم ميبينيم كه زياد هم پرت نيست .
من تعجب ميكنم بعضي ها چطور يك ميليون ميدن آيفون ميخرن . ببخشيدا اما ديگه هر شاسكول آبادي كه بري ميبيني طرف يه گوشي آيفون دستشه ...

بيخيال
يه قيمت خوب پيدا كن ميلستون رو برداريم تا اين دوستم پولاشو حروم نكرده . تا شب عيد صبر كنيم چطوره ؟
واقعا!!! الان یه need for speed shift هست که توی iphone 3g کاملا کم میاره اما روی 3gs خیلی خوب اجرا میشه.اگه اون بیاد با 854*480 دقیقا میشه ps3:31: توی ال سی دی مضخرف آیفون عالیه حالا برسه به مال مایلستون(البته همین ال سی دی یه زمانی خدا بود) الان ال سی دی آیفون جلوی چشم پیکسل پیکسله. والا من همین قیمت که گفتم کمترین بود که پیدا شد. بعید میدونم تا عید دیگه افتی بکنه .مخصوصا اینکه موتو طرفدارای خاصی داره و اینجوری نیست بگیم فروش بره یه دفعه بالا

من هیچ جا ندیدم که xt800 تو سایتا بفروشن...! این دمستتون از چین اورده ؟
و یا اینکه تو دبی هم پیدا میشه ؟ و اگه میشه قیمتش کمتره ؟

این کیمون از چین آورده؟ :31: بله جکسی جان.
والا دوبی رو خبر ندارم اما اگه مثل گوشی های دیگه باشه قیمتش فرقی نداره . این دوستم کلا اینجوریه یادمه اون موقع هم که گفتم مایلستون آورده همه میگفتن الان نمیاد. ایضا zn5 رو.

johnypersian1656
22-02-2010, 00:46
بچه ها برین بخوابین دیگه .چه خبره؟ دیگه قیمت ها هم که معلوم شد امید هممون نا امید شد (راستی مجتبی توی سایته الان میاد میگه چرا بحث همه ی گوشی ها رو توی همین تاپیک میکنین.مخصوصا اگه کنکورشم بد داده باشه که دیگه هیچی هممون بن میشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
22-02-2010, 16:40
راستی رفیق این مایلستونت quad band بود یا نه؟ وصل نکردیش به rsdlite?

654123
22-02-2010, 18:47
راستی رفیق این مایلستونت quad band بود یا نه؟ وصل نکردیش به rsdlite?
سلام
من گوشیمو وصل کردم ولی اون عبارتی که شما گفته بودید رو ننوشت. کلا چیزی درباره چند بانده بودن نبود. البته روی کارتونش این عبارت رو نوشته :
UMTS 900/2100 GSM 850/900/1800/1900 HSDPA
در برنامه rsdlite هم این عبارت بود :
Technology : UMTS

fire159
22-02-2010, 22:20
سلام
من گوشیمو وصل کردم ولی اون عبارتی که شما گفته بودید رو ننوشت. کلا چیزی درباره چند بانده بودن نبود. البته روی کارتونش این عبارت رو نوشته :

4 بانده هست ديگه . راستي از كيفيت وبلندي صداش نگفتي چطوره ؟

654123
22-02-2010, 23:30
4 بانده هست ديگه . راستي از كيفيت وبلندي صداش نگفتي چطوره ؟
قبل از اپدیت صدای اسپیکرش خیلی تیز و بدون بیس بود ، ولی با هدفون عالی.
اما از وقتی که به 2.0.1 آپدیتش کردم یه برنامه به نام Audio effects بهش اضافه شده که میتونی تنظیماتی رو به طور جداگانه در اسپیکر و هدفون اعمال کنی .
درحال حاضر با قرار دادن افکت بیس صدای اسپیکرش خوبه ولی هدفونش که دیگه واقعا عالیه ، یه چیز تو مایه creative-zen شده.
گفتم که فقط و فقط مشکلش باطریه...
راستی چند ساعت پیش روتش هم کردم .

johnypersian1656
23-02-2010, 01:03
سلام

حالا اگر شد واستون اسنپ شات میذارم تا متوجه بشین کدوم قسمت . ولی از شما همون a853 هست یعنی quad band,

قبل از اپدیت صدای اسپیکرش خیلی تیز و بدون بیس بود ، ولی با هدفون عالی.
اما از وقتی که به 2.0.1 آپدیتش کردم یه برنامه به نام Audio effects بهش اضافه شده که میتونی تنظیماتی رو به طور جداگانه در اسپیکر و هدفون اعمال کنی .
درحال حاضر با قرار دادن افکت بیس صدای اسپیکرش خوبه ولی هدفونش که دیگه واقعا عالیه ، یه چیز تو مایه creative-zen شده.
گفتم که فقط و فقط مشکلش باطریه...
راستی چند ساعت پیش روتش هم کردم .

در مورد باتری دوتا احتمال هست یکی اینکه شما هم جسارتا مشکل کسایی که اوایل آیفون رو میخریدن دارین یعنی اینکه چون تعداد برنامه ها زیاده زیاد کار میکنین. و احتمال دوم اینه که باتری شما عیب داره که بهترین تستی که میتونین بکنین اینه که بعد از فول شارژ شدن فقط باهاش با wifi وبگردی کنین و ببینین که آیا 7 ساعت جواب میده یا نه.
بچه ها هر کس adsl داره اینو دانلود کنه از دستش نره. ویدئو بازی های مایلستون :

و این یکی هم مقایسه ی آیفون و نکسس وان که همونطور که معلومه آیفون برنده ی این بازیه(ربطش به اینه که مایلستون همین cpu آیفون رو داره و تازه gpu قویتری داره ):

jaxi
23-02-2010, 02:25
واقعا دست مرسی..!
بازی های جالبی بود..! و مطمئنا با جا افتادن اندروید بهتر هم خواهد شد...!
اینا رو dext یا همون کلییییک خودومن هم جواب میده..!؟

johnypersian1656
23-02-2010, 03:04
واقعا دست مرسی..!
بازی های جالبی بود..! و مطمئنا با جا افتادن اندروید بهتر هم خواهد شد...!
اینا رو dext یا همون کلییییک خودومن هم جواب میده..!؟

این دستت مرسی رو از رضا به ارث بردی؟ راستی رضا کجاس خیلی دلم واسش تنگیده میومد در مورد هسته ی مرکزی مایلستون واسمون حرف میزد .

فکر کنم فقط همون بیس بال جواب نده هم خفنه هم اینکه فقط واسه دروید و میله ساخته شده .(jaxi جان میدونم شما هم مثل من چشمت دنباله dext هست. خداییش عالیه )

perjixen
23-02-2010, 10:18
راستی رضا کجاس خیلی دلم واسش تنگیده
كچل خودتي !!! :31:
راستي من 4/1 در اومداااا ... ميرويم براي آش خوري !!

مورد هسته ی مرکزی مایلستون واسمون حرف میزد .

نداره !! گويا هسته دار نيست ... پستانداره ! :31:

بتون بگم ، نميتونيد منو وسوسه كنيد بيام يه ميله بخرم ... باهمين E ذاغارتم حال ميكنم. :31:

ahmad97
23-02-2010, 15:02
سلام دوستان
من دیروز رفتم علادین ولی با کمال ناباوری دیدم قیمت مایلستون رو میگن 700 و dext رو 580 تومن
کسی جایی رو سراغ نداره که بتونم dext رو ارزونتر بخرم؟
جانی از کجا قیمت 550 گرفتی ؟ راستی من رنگ سفیدdext رو هم پیدا نکردم:41: همه مشکی دارن

jaxi
23-02-2010, 15:32
jaxi جان میدونم شما هم مثل من چشمت دنباله dext هست. خداییش عالیه

آره..! هم قیمتش پایین تره و هم خوشکل تره ؟ دوستان که میگن کیبوردش هم بهتر از میله است..!
ولی خوب با این تفاوت قیمت گیج شدم ...! :9: میله که با اون LCD , CPU داره می درخشه..!

fire159
23-02-2010, 18:41
آخرين قيمت ميلستون؟؟ همون 630 هم راضي هستيم / كجا گير مياد ؟
ahmad97 @
اگه قراره بگن 700 كه از گوشي شاپ ميخريم با گارانتي پارسه 675 تومان !!!!

Po0yAn
23-02-2010, 18:51
@johnypersian1656 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا مرسی!بازیا عالی بود!!
می تونی لطفا بگی از کجاو چجوری می شه گیرشون آورد؟ به اکسرشون نمیومد free باشن!

acmilan308
23-02-2010, 23:19
سلااااااااااام
جانی اسم اون بازیه که تو لینک دومی گذاشته بودی چیه ؟؟؟ جایی واسه دانلود نذاشتن؟؟؟
آقا این نکسوس ارزون شد ولی این میله نمیخواد ارزون بشه...

johnypersian1656
24-02-2010, 00:52
@johnypersian1656 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا مرسی!بازیا عالی بود!!
می تونی لطفا بگی از کجاو چجوری می شه گیرشون آورد؟ به اکسرشون نمیومد free باشن!

یه سری بزنین اینجا همگی رایگانن:

سلااااااااااام
جانی اسم اون بازیه که تو لینک دومی گذاشته بودی چیه ؟؟؟ جایی واسه دانلود نذاشتن؟؟؟
آقا این نکسوس ارزون شد ولی این میله نمیخواد ارزون بشه...

اون واسه بنچمارک بود!!!!!!!

سلام دوستان
من دیروز رفتم علادین ولی با کمال ناباوری دیدم قیمت مایلستون رو میگن 700 و dext رو 580 تومن
کسی جایی رو سراغ نداره که بتونم dext رو ارزونتر بخرم؟
جانی از کجا قیمت 550 گرفتی ؟ راستی من رنگ سفیدdext رو هم پیدا نکردم:41: همه مشکی دارن

اگه خواستی ایمیلتون رو بدین تا واستون آدرس رو بذارم چون عضو جدید هستین نمیشه توی پروفایلتون پیغام بدم. متاسفانه این مایلستون نمیدونم چرا ارزون نمیشه!! البته من احتمال داره دکست بگیرم!

Po0yAn
24-02-2010, 01:35
Johny
you're definitely the best
MOTOشکرم!!!! ;)

Po0yAn
24-02-2010, 03:25
یه سوال از عزیزانی که با android کار کردن:
یه دیکشنری خوب که eng به farsi داشته باشه (در حد همون برنامه dictionary for midisکه با فرمت java بود) براش هست؟
اصولا چطور میشه برنامه های تحت Java J2ME رو روش اجرا کرد؟ می دونم که برنامه ی 3rd party جهت این کار وجود داره ولی چیز خاصی پیدا نکردم. اگه کمک کنید ممنون میشم.

ahmad97
24-02-2010, 13:46
سلام دوستان
فکر کنم به خاطر نزدیک شدن به سال نو قیمت ها یکم بالا رفته
منم به 550 راضیم
جانی منم نمیتونم پیغام بذارم این میل منه
mmshokohi@yahoo.com

johnypersian1656
24-02-2010, 14:43
Johny
you're definitely the best
MOTOشکرم!!!! ;)
شما لطف دارین. من فقط انجام وظیف میکنم .

یه سوال از عزیزانی که با android کار کردن:
یه دیکشنری خوب که eng به farsi داشته باشه (در حد همون برنامه dictionary for midisکه با فرمت java بود) براش هست؟
اصولا چطور میشه برنامه های تحت Java J2ME رو روش اجرا کرد؟ می دونم که برنامه ی 3rd party جهت این کار وجود داره ولی چیز خاصی پیدا نکردم. اگه کمک کنید ممنون میشم.
اینو یه تست بکنین باهاش میتونین برنامه های جاوا رو تبدیل کنین اگه کار نداد روش دیگه میگم بهتون :

سلام دوستان
فکر کنم به خاطر نزدیک شدن به سال نو قیمت ها یکم بالا رفته
منم به 550 راضیم
جانی منم نمیتونم پیغام بذارم این میل منه
mmshokohi@yahoo.com

منم موافقم باهاتون اما همین الانم nexus ,n900 اومده پایین.

واستون آدرس وتلفن رو میل کردم.

كچل خودتي !!! :31:
راستي من 4/1 در اومداااا ... ميرويم براي آش خوري !!

نداره !! گويا هسته دار نيست ... پستانداره ! :31:

بتون بگم ، نميتونيد منو وسوسه كنيد بيام يه ميله بخرم ... باهمين E ذاغارتم حال ميكنم. :31:

من هنوز مونده کچل بشم .میدونستم نرفتی ! منم به زودی میرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از دستم راحت میشی هرچی میخوای سوتی میدی هیچ کس سوتیاتو نمیگیره . اگه هسته نداره در مورد همونی که داره صحبت کن :31: رضا e8 رو بده یه بسته چیپس بگیر چیه آخه اون (حالا تا دیروز motomagx خدا بود!!! ) نه واقعا گوشیه خوبیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

johnypersian1656
24-02-2010, 14:49
آره..! هم قیمتش پایین تره و هم خوشکل تره ؟ دوستان که میگن کیبوردش هم بهتر از میله است..!
ولی خوب با این تفاوت قیمت گیج شدم ...! :9: میله که با اون LCD , CPU داره می درخشه..!
من خودم به همه dext رو شدیدا پیشنهاد میکنم . در مورد lcd این تفاوت وقتی که توی نور آفتاب باشه مشهوده خیلی وگرنه در حالت طبیعی ال سی dext خیلی خوبه .واسه سی پی یو هم از dext هم ضعیف نیست که اگه بود این بازی ها رو اجرا نمیکرد.

Po0yAn
24-02-2010, 19:47
milestone رو میشه root کرد؟ تو فورومها خوندم که اگه update کنی دیگه root نمیشه.
البته شایدم من از دنیا عقبم!
دوستمون 654123 انگار گوشیشونو root کرده بودن.اون بعد از update به 2.0.1.ممکنه یه راهنمایی بکنین لطفا؟
می خوام قبل ازخریدنش کاملا از همه چیزش مطمئن شم.

Po0yAn
24-02-2010, 20:04
ای بابا چرا من هر چی نگاه میندازم نمی تونم چیزی پیدا نمی کنم که از اون طریق از پستی تشکر کنم؟؟!!!!!! چون کاربر جدیدم اینجوریه یا کلا مشکل ریشه ایه و از بیسوادی بندست؟!!

654123
24-02-2010, 21:07
دوستمون 654123 انگار گوشیشونو root کرده بودن.اون بعد از update به 2.0.1.ممکنه یه راهنمایی بکنین لطفا؟

بله دوست عزیز روت هم میشه. چون اینجا نمیشه یه فروم دیگه رو معرفی کرد ، بهت پیشنهاد میکنم یه سرچ در مورد آندروید به فارسی بکنی. مطمئن باش یه فروم مخصوص این سیستم عامل پیدا میکنی که تمام نیازات رو برطرف میکنه.

johnypersian1656
24-02-2010, 21:23

بله عزیز میشه روت کرد. فعلا میگن اگه به 2.1 آپدیت بشه روت نمیشه (که البته چون هنوز نیومده این آپدیت نظر دادن در موردش درست نیست) اما واسه 2.0.1 مشکلی نداره از این لینک استفاده کنین :

ای بابا چرا من هر چی نگاه میندازم نمی تونم چیزی پیدا نمی کنم که از اون طریق از پستی تشکر کنم؟؟!!!!!! چون کاربر جدیدم اینجوریه یا کلا مشکل ریشه ایه و از بیسوادی بندست؟!!

یکمی تعداد پست هاتون بره بالا میتونین. عیب نداره فعلا ما از شما تشکر میکنیم :31:

Po0yAn
25-02-2010, 00:34
خوب پس من همین مدلی تشکر میکنم که تعداد پست هام هم زیاد شه!

johnypersian1656@
ممنون بابت link. اینو خودمم دیده بودم ولی یه از خدا بی خبر اجنبی پایینش commentگذاشته که این واسه droid هست و رو mile جواب نمیده:
This article is very wrong, these are the instructions and files for the Motorola Droid and DO NOT WORK for the milestone. - The milestone didn´t receive any update yet - The upcomming update for the Milestone will FIX the bug that made it possible, so you won´t be able to root AFTER doing the update like stated in the article - The linked "super user" file needs to be modified for the Mileston
همین منو به شک انداخت! بازم مرسی از توجهت

@654123
اتفاقا همین کارو کردم اما اکثرا روت کردن Hero بود و یک مورد G1 و حتی یکی هم در مورد Nexus One.
عجیب بود که برای milestone نبود. حالا بازم می گردم
Thnx alot 4 ur reply

jaxi
25-02-2010, 02:08
ها....!
ایییکه rooot میکنی یعنی چه ؟
همانا یعنی چه کار میشود کرد با آن ؟:27:

Po0yAn
25-02-2010, 06:26
ها....!

راستش من خودم هم تازه دارم در موردش یه چیزایی میخونم. root کردن (access/jailbreak) یه جور -- نرم افراریه که روی دستگاههایی که OS هاشون open source ( مثل linux ) هست انجام میشه که با اعمالش شما به فایل های سیستمی دسترسی پیدا میکنین و میتونین OS رو به فرم دلخواه خودتون در بیارین.تا اونجا که من میدونم linux بازا تو این زمینه تبحر خاصی دارن.
حالا android هم که تحت linux هست, root میشه و یه سری کارهایی که به صورت default نمیشه باش انجام داد امکانپذیر میشه, مثل راه اندازی java,نصب فونت و کیبورد فارسی,در آوردن منبع برنامه های نصب شده روی گوشی,امکان نصب برنامه ها روی memory stick و ...
لینک زیر (in english) توضیحات خوبی داره, تو فورومای وطنی هم یه چیزایی هست. اگه چیز به درد بخوری پیدا کردی منم خبر کن!
(دوستان ببخشیدکه topic تو topic شد.:41:)

fire159
25-02-2010, 06:56
ها....!
فكر كنم همون حك كردن گوشي باشه .

acmilan308
25-02-2010, 16:20
سلام
دوستان کمک؟؟؟
شنبه میخوام برم گوشی بگیرم خودم نظرم مایلستون هست ولی
یکی از دوستان میگه نکسوس1 بگیر چون موتورولا ساپورتش ضعیفه..
حالا به نظر شما چی کار کنم؟؟؟یعنی نکسوس ارزش داره بابتش 200-250 بیشتر پول داد؟؟؟
ممنون

fire159
25-02-2010, 18:30
سلام كجايي پس جاني . بابا يه ميلستون برا ما رديف كن بيايم تهران بخريم ديگه . عيد شد جون من زودتر /كسي قيمت جديد و ارزون گرفته بگه .

acmilan308
25-02-2010, 18:58
سلام كجايي پس جاني . بابا يه ميلستون برا ما رديف كن بيايم تهران بخريم ديگه . عيد شد جون من زودتر /كسي قيمت جديد و ارزون گرفته بگه .
جانی هوای ما رو هم داشته باش....

acmilan308
25-02-2010, 19:49
fire جان میگم اصلا بیا بریم باهم از یه جا دو تا بگیریم تا یه تخفیف تپل بگیریم از یارو..!! :31:

654123
25-02-2010, 21:46

سلام
امروز علائدین از 2 جا قیمت کردم ، جفتشون هم 675 میدادن.

johnypersian1656
25-02-2010, 22:16
جانی هوای ما رو هم داشته باش....
والا من همون 665 سراغ دارم البته با روت کردن وفارسی

خوب پس من همین مدلی تشکر میکنم که تعداد پست هام هم زیاد شه!

johnypersian1656@
ممنون بابت link. اینو خودمم دیده بودم ولی یه از خدا بی خبر اجنبی پایینش commentگذاشته که این واسه droid هست و رو mile جواب نمیده:
This article is very wrong, these are the instructions and files for the Motorola Droid and DO NOT WORK for the milestone. - The milestone didn´t receive any update yet - The upcomming update for the Milestone will FIX the bug that made it possible, so you won´t be able to root AFTER doing the update like stated in the article - The linked "super user" file needs to be modified for the Mileston
همین منو به شک انداخت! بازم مرسی از توجهت

@654123
اتفاقا همین کارو کردم اما اکثرا روت کردن Hero بود و یک مورد G1 و حتی یکی هم در مورد Nexus One.
عجیب بود که برای milestone نبود. حالا بازم می گردم
Thnx alot 4 ur reply

آقا اگر نتونستین روت کنین بگین . تا بازم بهتون لینک بدم.

بچه ها quake 2 ,3 هم اومد واسه آندروید اینم ویدئوش :

و البته یه خبر مهم دیگه google earth هست که واسش اومده.

johnypersian1656
26-02-2010, 01:41
Google Earth on Android - Nexus Vs Droid

بچه ها به این دقایقی که میگم دقت کنین و مقایسه کنین واقعا روی کدوم گوشی بهتر جواب داده :

3:10-4:20-5:23

اینم فلش پلیر :

Po0yAn
26-02-2010, 15:12
@johnypersian1656
من دارم امشب میرم teh برای خرید گوشی,ممکنه بگی از کجا میتونم 665t با root و فارسی بخرم؟

jaxi
26-02-2010, 15:43
Google Earth on Android - Nexus Vs Droid

بچه ها به این دقایقی که میگم دقت کنین و مقایسه کنین واقعا روی کدوم گوشی بهتر جواب داده :

3:10-4:20-5:23

دستت واقعا ایول...! البته نباید نادیده گرفت که CPU nexus 1 G و خوب خیلی تو اجرا برنامه و پردازش اطلاعات تاثیر داره و ااحق که که میله جولوش کم نمیاره...!
حاجی فقط 2 تا نکته....!
اول اینکه رنگ LCD رو میشه تغییر داد...! چون تو این کلیپ که گذاشتی تصویر droid سبزش زیاد بود و nexus خوب بود...! البته تو بقیه کلیپ ها این مشکل رو داشت LCD شفافی نداشت منظورم میله ..!
ولی تو کلیپ دوم تصویر طبیعی داشت...!
و دوم اینکه اونایی که میله دارن...! وقتی کیبورد گوشی بسته است آیا قسمت بالایی گوشی بازی بازی میکنه ( لق میزنه )؟؟؟؟؟؟ وقتی کیبوردش بازه چی؟

johnypersian1656
26-02-2010, 20:48
@johnypersian1656
من دارم امشب میرم teh برای خرید گوشی,ممکنه بگی از کجا میتونم 665t با root و فارسی بخرم؟

من فکر کردم شما این گوشی رو دارین الان. آدرس رو واستون پیغام خصوصی کردم

masoudbrg
26-02-2010, 22:07
من فکر کردم شما این گوشی رو دارین الان. آدرس رو واستون پیغام خصوصی کردم

برای منم بفرست بی زحمت

acmilan308
27-02-2010, 13:59
سلام
دوستان الانزنگ زدم گوشی شاپ گفت مایلستون ریجیستر نیست!!!
امکان داره که اصلا ریجیستر نشه؟؟؟ یا میشه از طریق سایت همراه اول ریجیسترش کرد؟؟
ممنون