PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست یه برنامه ی توپ برای ریکاوری کامل هارد

Paradise_human
28-10-2009, 13:56
سلام دوستان .
امیدوارم هر جا که هستین خوب و خوش سلامت باشین .
آقایون من هاردم به دلایلی قاطی پاتی کرد و مجبور شدم format ش کنم.
والا قبل از اینکه این پست رو بدم با یه برنامه ای ریکاوری کردم ولی از تقریبا 200 گیگ اطلاعات فقط 60 گیگ اونو برگردوند و از همه بدتر ترتیب اطلاعات و پوشه بندیشونو بهم ریخته بود مثلا تمام فایل های cab که مربوط به setup برنامه هاست رو توی یک پوشه ریخته بود.
اونجوری اصلا به دردم نمیخوره چون غیر قابل استفاده است.
یه برنامه ای خوب میخوام تا اولا اطلاعات بیشتری رو برام ریکاوری کنه و دوما اونجوری برام فایل ها رو دسته بندی نکنه .
ممنون از لطفتون.

mjzaret
28-10-2009, 14:07
من یه سیستم رو که کلاً قاطی کرده بود رو پارتیشن‌بندی مجدد کردم و چون اطلاعات درونش برای صاحب سیستم ارزشمند بود براش عملیات Recovery رو انجام دادم و به گفته‌ی خودش تقریباً 90 درصد اطلاعات برگشت داده شد و از لحاظ پوشه‌بندی هم مشکلی نداشت و به راحتی تونست فایلهای خودش رو پیدا کنه و تقریباً شبیه حالت اول بود.

نرم افزاری که من برای Recovery از اون استفاده می‌کنم نرم افزار File Scavenger هست. یه سرچ تو اینترنت بکن می‌تونی نسخه کرک شده‌ی اون رو پیدا کنی و ازش استفاده کن. حجمش هم زیاد نیست در حد 2 الی 3 مگ بیشتر نیست.

mjzaret
28-10-2009, 14:08
من یه سیستم رو که کلاً قاطی کرده بود رو پارتیشن‌بندی مجدد کردم و چون اطلاعات درونش برای صاحب سیستم ارزشمند بود براش عملیات Recovery رو انجام دادم و به گفته‌ی خودش تقریباً 90 درصد اطلاعات برگشت داده شد و از لحاظ پوشه‌بندی هم مشکلی نداشت و به راحتی تونست فایلهای خودش رو پیدا کنه و تقریباً شبیه حالت اول بود.

نرم افزاری که من برای Recovery از اون استفاده می‌کنم نرم افزار File Scavenger هست. یه سرچ تو اینترنت بکن می‌تونی نسخه کرک شده‌ی اون رو پیدا کنی و ازش استفاده کن. حجمش هم زیاد نیست در حد 2 الی 3 مگ بیشتر نیست.

Ghaioom
28-10-2009, 17:03
سلام
این چند تا بهترین هستند.

iolo Search and Recover 5

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لیسانس رایگان iolo search and recover برای استفاده

Runtime GetDataBack for FAT & NTFS | بازگردانی اطلاعات

GetData Recover My Files | بازیابی اطلاعات

Ontrack EasyRecovery | بازيابي اطلاعات

به اینجا هم سر بزن.

mslinkin001
28-10-2009, 21:32
سلام
من Handy Recovery رو توصیه میکنم چند وقت پیش کار من رو راه انداخت اما الان نرم افزارش رو ندارم که برات آپ کنم اگر دانلودش کردی حتما کرکش هم پیدا کن چون بدون کرک فقط یک فایل رو recovery میکنه
موفق باشی

BraveKnight
29-10-2009, 23:24
من یه بار با Recover My Files تقریباً تمام عکسهام که توسط ویروس پاک شده بودن رو ریکاوری کردم.
یه حالت اسکن هم داره مخصوص هارد فرمت شده.

EXTREME
29-10-2009, 23:25
recovery my files بهترین نرم افزار تو این زمینست

pedramch
29-10-2009, 23:39
دوست عزیز من 150 گیگابایت از هاردمو از دست دادم!
همه را ها رو هم رفتم.
در یک کلام:

RECUVA

ممنون/:5:

mjzaret
30-10-2009, 01:14
پیشنهاد من File Scavenger هست. توپِ توپ!!!