PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال آشپزباشی

pcforlife
26-10-2009, 22:15
امروز تبلیغ سریال جدید آشپزباشی که قرار است به زودی از شبکه اول سیما پخش شود را دیدم... به همین خاطر گفتم تاپیکی را با همین عنوان درست کنم...:31:

«آشپزباشي» نام سريال تازه هنرمند است و چنان كه پيشتر آمد، در آن بازيگران صاحب‌نام سـيـنـمـا، تـلـويـزيـون و تـئـاتـر بـه ايـفـاي نقش مي‌پردازند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داستان سريال آشپزباشي در يك رستوران اتفاق مي‌افتد. اين رستوران را زوجي موفق اداره مي‌كنند كه كارشان را از يك زيرپله شروع كرده‌اند و به مرور به موفقيت‌هاي زيادي دست يافته‌اند، با وجود اين سوءتفاهمي باعث دلخوري اين زوج از يكديگر مي‌شود و اين، آغاز جنگي تمام‌عيار و خانوادگي ميان آنهاست.
در سريال آشپزباشي، پرويز پرستويي در نقش اكـبــر و فــاطـمــه مـعـتـمـدآريـا در نـقـش مـيـنـو، شخصيت‌هاي اصلي سريال هستند و مهراوه و مـلـيـكـا شـريفي‌نيا، محمدرضا غفاري و علي طباطبايي در نقش بچه‌هاي آنها ظاهر شده‌اند.

بـجـز ايـن، بـازيـگـران ديـگري چون فرهاد اصلاني، افسانه چهره‌آزاد، سيدمهرداد ضيايي، شـبـنـم مـقـدمـي، كـاظـم بلوچي، آشا محرابي، هوشنگ حريرچيان، بهروز مسروري، منوچهر آذري، فريدون محرابي، روح‌الله كماني و نعمت جهان‌فر نيز به هنرنمايي مي‌پردازند.
فيلمنامه سريال از سوي نويسندگاني چون اصـغـر عـبـدالـلـهـي، امـيـرحـسـين جهدوست و اميرحسين ترابي به نگارش درآمده و انتظار مي‌رود هنگام پخش، از آثار پرمخاطب تلويزيون باشد.خيابان ميرزاي شيرازي، ميدان نور، خيابان گاندي و چند مكان ديگر از لوكيشن‌هاي اين سـريـال بـوده اسـت. مجتمع اقامتي ملاصدرا لوكيشن اصلي سريال است كه گروه مشغول تصويربرداري در آن هستند.

سريال آشپزباشي در 30 قسمت 45 دقيقه‌اي به تهيه‌كنندگي جواد نوروزبيگي در گروه فيلم و سريال شبكه يك سيما آماده مي‌شود و احتمالا پاييز امسال به آنتن پخش سپرده خواهد شد.
در ساخت اين سريال، مسعود كراني (مدير تـصـويـربـرداري)‌، عـبـدالـلـه اسـكـنـدري (طراح گريم)‌، مرتضي دهنوي (صدابردار)‌، مشكين مهرگان (مدير هنري)‌، آرزو اتحاد (عكاس)‌ و مـحـمدرضا منصوري (مدير توليد)‌ همكاري مي‌كنند.
حرف های کارگردان و تهیه کننده:
گرچه چند روز پيش خبر توقف تصويربرداري اين سريال در رسانه‌هاي مختلف منتشر شد، اما محمدرضا هنرمند، كارگردان اين پروژه با توضيح ايـن كـه تـصـويـربـرداري اين سريال به خاطر مشكلات مالي تنها 2 روز تعطيل شد، گفت: خوشبختانه از روز پنجشنبه ضبط تصوير را مجددا آغاز كرديم.
هنرمند در عين حال گفت: برخي رسانه‌ها تعطيلي اين سريال را با مسائل سياسي آغشته كردند كه در اينجا اعلام مي‌كنم تعطيلي سريال آشپزباشي به هيچ وجه ربطي به مسائل سياسي ندارد.
وي تصريح كرد: از رسانه‌ها انتظار دارم پايبند به اصول اخلاقي باشند و هر حركتي از سوي هنرمندان را سياسي تعبير نكنند.
جواد نوروزبيگي، تهيه‌كننده سريال هم گفت: تلاش مي‌كنيم با ضبط سكانس‌هاي باقيمانده، آشپزباشي را بموقع براي پخش آماده كنيم.
منبع خبر: جام جم آنلاین

Miss.Rose
26-10-2009, 22:24
منم تبلیغشو دیدم !!!

فقط امیدوارم مثل کارای قبلی هنرمند (کاکتوس بود چی بود؟!) در نیاد

ولی خب بازیگرای خوبی داره مثل پرستویی و معتمد اریا

:دی

pcforlife
26-10-2009, 22:30
فقط امیدوارم مثل کارای قبلی هنرمند (کاکتوس بود چی بود؟!) در نیاد
من خودم کاکتوس را ندیدم ولی زیرتیغ محمدرضا هنرمند سریال خوبی بود...

sinath
03-11-2009, 17:02
محمدرضا هنرمند در حال به تصوير‌كشيدن سكانس‌هاي خارجي «آشپزباشي»
تهيه‌كننده: داستان اين سريال براي پخش هفتگي كشش دارد

تهيه‌كننده سريال «آشپزباشي» به كارگرداني محمدرضا هنرمند گفت: داستان اين سريال آن قدر كشش دارد كه يك قسمت از آن در هرهفته در ذهن بينندگان بماند و براي ديدن قسمت بعد «آشپزباشي» در هفته بعد ترغيب شوند.
جواد نوروز‌بيگي در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) خبر داد:هشتاد ‌درصد از سريال «آشپزباشي» تصوير‌برداري شده است و ساير مراحل نيز همزمان انجام مي‌شود. گروه سازنده‌ي «آشپزباشي» در حال به تصوير‌كشيدن سكانس‌هاي خارجي هستند، تدوين و صداگذاري نيز همزمان با تصوير‌برداري در حال انجام است.
به گزارش ايسنا، سريال «آشپزباشي» براي پخش در دوشنبه‌ها از شبكه‌ي اول سيما ساخته مي‌شود، «اصغر عبداللهي»، «حسين جهدوست» و «اميرعباس ترابي» فيلمنامه‌ي اين مجموعه را در 30 قسمت 45 دقيقه‌اي نوشته‌اند.
در «آشپزباشي» كه پرويز پرستويي در نقش «اكبر»، فاطمه معتمدآريا «مينو»، شخصيت‌هاي اصلي اين سريال را بازي مي‌كنند. مهراوه و مليكا شريفي‌نيا، محمدرضا غفاري، فرهاد اصلاني، علي طباطبايي، افسانه چهره‌آزاد، سيد مهرداد ضيايي، شبنم مقدمي، كاظم بلوچي، آشا محرابي، هوشنگ حريرچيان، بهروز مسروي، منوچهر آذري، فريدون محرابي، روح‌الله كماني و نعمت‌ جهان‌فر از ديگر بازيگران «آشپزباشي» محسوب مي‌شوند.
داستان اين سريال در يك رستوران مي‌گذرد كه زوجي موفق آن را اداره مي‌كنند. آنان كار خود را از يك زيرپله آغاز كرده و به مرور به موفقيت‌هاي زيادي دست يافته‌اند. سوء‌تفاهمي باعث دلخوري اين زوج از يكديگر مي‌شود و اين آغاز يك جنگ تمام عيار خانوادگي بين آنهاست.
طراح چهره‌پردازي «آشپزباشي» عبدالله اسكندري است و برخي ديگر از عوامل ساخت آن عبارتند از: مدير توليد: محمدرضا منصوري، مدير تصوير‌برداري: مسعود كراني، برنامه‌ريزي: نويد ميهن‌دوست، دستيار اول كارگردان: پرهام مشيري، صدابردار: مرتضي دهنوي، مدير هنري: مشكين مهرگان، منشي صحنه: پرنياز هاشمي و مدير تداركات: حميدرضا حاجي‌زاده.

mahsa1469
10-11-2009, 16:04
2 اولین روز پخششه...

Sara
10-11-2009, 20:21
مجموعه تلویزیونی "آشپزباشی" به کارگردانی محمدرضا هنرمند از دوم آذرماه روزهای دوشنبه ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود.به گزارش خبرگزاری مهر، تاکنون 90 درصد از تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "آشپزباشی" به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی به پایان رسیده و گروه در حال حاضر در رستوران سنتی مشغول ضبط تصاویر هستند.

pcforlife
30-11-2009, 22:53
واسه قسمت اول خوب بود... کلا موضوغه آشپزی جاذبه!!:31:
راستی کسی امشب دیدش یا فقط من دیدمش!!؟؟:18::46:

gmuosavi
30-11-2009, 23:05
برای قسمت اول خوب بود

بهتر هم میشه

تیم خیلی خوبی هستند

هنرمند ، پرستویی ، معتمد آریا ، شریفی نیا و ...

*IN*
30-11-2009, 23:07
واسه قسمت اول خوب بود... کلا موضوغه آشپزی جاذبه!!:31:
راستی کسی امشب دیدش یا فقط من دیدمش!!؟؟:18::46:
تکرارش کیه؟

mohsen_gh1991
01-12-2009, 12:32
این سریال منو یاد فیلم موش سر اشپز میندازه قسمت دیشبش خیلی شبیه اون انیمه بود.

saeedn70
01-12-2009, 12:38
پرویز پرستویی با فاطمه معتمد آریا همیشه زوج هنری خوبی بودن..

شرط میبندم سریال پرطرفداری میشه..

آخه مگه شما زیر تیغ رو یادتون رفته پرستویی و معتمد آریا اونجا هم با هم بودن چه سریالی شد خدایی یادمه توی ایتالیا
به کارگردانش و پرستویی جایزه دادن و تازه از یکی از شبکه های ایتالیا پخش هم شد..

mahsa1469
01-12-2009, 18:17
کی یا می ذاره؟؟

Majid393
01-12-2009, 18:19
کی یا می ذاره؟؟

دوشنبه ها، ساعت 10، شبکه یک

B.Spears
01-12-2009, 18:23
تکرارش کیه؟

dsa
01-12-2009, 18:37
بازیاشون که اصلا خوب نبود ، ایشالا بهتر شه تو ادامه سربال.

XaniaR_paliz
01-12-2009, 20:25
سریال جالبیه ...بعد از مدتها سریال با موضوع خانوادگی خوبی ساخته شده ...

معتمدآریا ، پرستویی و خواهران شریفی نیا بازیگران موفقی هستند...

از لحاظ کارگردانی هم خوبه ..

کاش نظرسنجی میزاشتید

amita
01-12-2009, 22:28
به نظرم سریال خوبی میشه دراینده نزدیک:دی

sadaf00
01-12-2009, 23:19
اولین قسمتش دیشب داد من که حسابی گرسنم شده بود به نظر من یه یانگوم ایرانییه

sasan816
02-12-2009, 10:27
سریال خوبی از اب در میاد مخصوصا که پرویز پرستویی هم توش بازی میکنه

سونامی
02-12-2009, 10:46
کی نشون میده تا حالا چند قسمت نشون داده
تکراراش کیا هست
خیلی دوست داشتم از اول ببینم

H a m e e d
02-12-2009, 15:16
از بین ده دوازده تا سریال ایرانی در حال پخش، تنها سریالیه که قصد دارم دنبالش کنم.
قسمت اولشم خوب شروع شد.
منتها سریالای هنرمند اولش با خوشی شروع میشه و اوضاع بر وفق مراده و کم کم تنشها و درگیریها از راه میرسن، هرچند طنز بودنش باعث میشه به تلخی زیر تیغ نرسه، سریالی که با وجود ساخت خوبش بشدت آدمو غمگین میکرد.
یکی از خوبیهای رستورانشون هم بنظرم اینه که هم غذاهای سنتی مثل کباب و پلو مخلوط و... سرو میکنه هم غذاهای مدرن مثل شنیتشل و...

nil2008
02-12-2009, 18:24
کدوم رستورانیه که از اول تا آخرش یه نفر وایساده باشه کنار هر میز:5:؟؟؟اینجوری که غذا از گلوی آدم پایین نمیره!!!:21:از حق نگذریم که قسمت اولش خوب بود به قول دوستان همه مون گشنمون شده بود...پرستویی هم که اغلب کاراش عالیه .مثه این بود جد اندر جدش آشپز بوده ، با اون امتحان دم کشیدن پلو تو کف دستش البته سیخ کبابی که گرفت کاملا" سه بود که خودش نبود اگه دقت کرده باشین دستشو با صورتش همزمان نشون نمیدادن...فقط بنظرم معتمد آریا مثه همیشه اش نبود!!!:13:

pcforlife
02-12-2009, 18:27
کی نشون میده تا حالا چند قسمت نشون داده
تکراراش کیا هست
خیلی دوست داشتم از اول ببینم

دوشنبه ها، ساعت 10، شبکه یک
این دوسنمون چند پست قبل زمان پخش سریال رو گفتن... تکرارش هم فکر کنم روز بعدش (سه شنبه ها) حوالی ظهر بده... تازه یه قسمتش پخش شده...

خودش نبود اگه دقت کرده باشین دستشو با صورتش همزمان نشون نمیدادن...
تایید میشه...!! بدل بود!:دی
یاعلی:11:

XaniaR_paliz
02-12-2009, 21:13
کدوم رستورانیه که از اول تا آخرش یه نفر وایساده باشه کنار هر میز:5:؟؟؟اینجوری که غذا از گلوی آدم پایین نمیره!!!:21:از حق نگذریم که قسمت اولش خوب بود به قول دوستان همه مون گشنمون شده بود...پرستویی هم که اغلب کاراش عالیه .مثه این بود جد اندر جدش آشپز بوده ، با اون امتحان دم کشیدن پلو تو کف دستش البته سیخ کبابی که گرفت کاملا" سه بود که خودش نبود اگه دقت کرده باشین دستشو با صورتش همزمان نشون نمیدادن...فقط بنظرم معتمد آریا مثه همیشه اش نبود!!!:13:

خب وقتی طرف غذاشو خورده قصد نداره بلند شه و جا هم نبود .. طرف اومد که اینا بلند بشن برن!:27:

N.E.G.A.R
05-12-2009, 14:39
قسمت اولش که چنگی به دل نزد.( برای من ).

امیدوارم قسمت های دیگش قشنگ بشه.

REG.RELOADED
08-12-2009, 00:03
سریال فوق العاده ای هست ... تازه داستانش داغ شد امشب و استارت خورد :دی

بازیگران خوبی هم داره

behjooei
08-12-2009, 10:43
من هم خوشم اومد. دنبالش ميكنم. البته اگه اين Prison break بذاره. تازه فصل 4 رو شروع كردم.

shifter
08-12-2009, 11:29
ديشب خيلي جالب بود...اين معتمد اريا رسما شوهرشو چيز هم حساب نكرد!:31:
جالب بود كل رستوران داشتن تلويزيون ميديدن...:31:

N.E.G.A.R
08-12-2009, 12:00
بازهم چنگی به دل نزد...

و حکایت همچنان باقیست...

EHSANRF
08-12-2009, 12:30
ديشب خيلي جالب بود...اين معتمد اريا رسما شوهرشو چيز هم حساب نكرد!:31:
جالب بود كل رستوران داشتن تلويزيون ميديدن...:31:

به نظرت پرويز پرستويي رفت چيكار كنه؟ رفت صدا و سيما رو بريزه به هم ؟ : دي

dsa
08-12-2009, 15:53
تکرارش کیه؟؟

mahsa1469
08-12-2009, 18:05
من ندیدم یکی خلاصشو بگه

pcforlife
08-12-2009, 18:22
به نظر من قسمت دومش به نسبت قسمت اولش، افت کرد... هر چند هدفش اضافه کردن یه موضوع جدید به فیلمنامه بود:20:
به هر حال به نظر میرسه، شروع اختلافات در مدیریت رستوران کلید خورد!!:27:

kiyarash1001
08-12-2009, 19:39
به نظر من سریالی که پرویز پرستویی توش بازی می کنه ارزش وقت گذاشتن رو داره.پس مطمئن باشید سریال خوبی از کار در می یاد.

Vamp!r3
08-12-2009, 20:14
یه سوال............خیلی داره روم فشار میاره..........از کی تا حالا خانواده یک (اسمش همین بود؟) شبا پخش میشه؟........:31:

Kurosh
08-12-2009, 20:45
ولی نمیشه که! کل رستوران نشستن تلویزیونو دیدن و لب به غذا نزدن در حین پخش؟ تازه مگه همه می شناختن معتمد آریا رو؟ خیلیا هستن که برای اولین بار میان یه رستوران...

در هر حال هنرمند ، واقعاً هنرمنده...به خصوص اینکه با این تیم بازیگر همراه باشه...
دوستی هم که به کاکتوس ایراد گرفتند ، به نظرم یکی از بهترین سریال های طنز انتقادی این چند سال بود...خیلی هم نقدهای روشنفکرانه و ریز و تیزی داشت...کلی هم تابوشکنی داشت زمان خودش...دیش ماهواره رو یادتونه کتلمیان زیر پارچه انداخته بود فکر می کرد هیچ کس نمی فهمه!؟

mahsa1469
09-12-2009, 19:07
اون قسمت چی شد!!!!!!!!!

pcforlife
14-12-2009, 22:54
این قسمتش چقدر چرت بود....!!:13:

shifter
15-12-2009, 08:41
این قسمتش چقدر چرت بود....!!:13:
تاييد ميشه!:41::13:
راستي خيلي وقت پيش اين پرويز پرستويي و معتمد اريا يه فيلم سينمايي هم فكر كنم بازي كرده بودن كه موضوعش همين بود...يعني معتمد اريا رييس پرستويي ميشد...كسي اسم فيلمه رو يادشه؟

C0OPeR
15-12-2009, 09:26
من تازه دیشب یه قسمتشو دیدم ! اینجا که هر کی تو فیلم "بیست" بازی کرده تو این سریال هم دقیقا همون نقش رو داره !!
چقدر هم محتوا داره این سریال :27: (یا اینکه قسمت قبلش اینطوری بود و به نظر من رسید)

Kurosh
15-12-2009, 14:14
تاييد ميشه!:41::13:
راستي خيلي وقت پيش اين پرويز پرستويي و معتمد اريا يه فيلم سينمايي هم فكر كنم بازي كرده بودن كه موضوعش همين بود...يعني معتمد اريا رييس پرستويي ميشد...كسي اسم فيلمه رو يادشه؟
فیلم "همسر" بود به کارگردانی مهدی فخیم زاده...

البته اون جا نقش مقابل معتمد آریا ، مهدی هاشمی بود...

آره ، من هم دیشب یاد همون فیلم افتادم و به بچه ها گفتم! واقعاً کپی تابلوییه!:27:

ولی بعداً بهتر میشه...:11:

sise
15-12-2009, 23:20
فیلم "همسر" بود به کارگردانی مهدی فخیم زاده...

البته اون جا نقش مقابل معتمد آریا ، مهدی هاشمی بود...

آره ، من هم دیشب یاد همون فیلم افتادم و به بچه ها گفتم! واقعاً کپی تابلوییه!:27:

ولی بعداً بهتر میشه...:11:

اینقدر تابلو بود که من داشتم تو اتاق دیگه ای فقط صداشو میشنیدم داد زدم که : این که مثل فیلم همسر شده!:دی

Kurosh
15-12-2009, 23:55
اینقدر تابلو بود که من داشتم تو اتاق دیگه ای فقط صداشو میشنیدم داد زدم که : این که مثل فیلم همسر شده!:دی
به خصوص اون صحنه ی اولتیماتوم معتمد آریا که هنوز شروع نکرده همه برگشتن سر کارشون...بابا دیگه صحنه ها رو که دیگه کپی نکنید! 
حتماً در ادامه داستان به تبع اون اول پرستویی بر می گرده سر کار و معتمد آریا ضایع میشه ، آخر سریال هم همه چی بر می گرده به قسمت اول و زن میشه رییس ، شوهر زیردستش...!:27:

Cleeev
15-12-2009, 23:59
با اینکه این سریال رو دنبال خواهم کرد ولی چندان به دلم نشسته و به نظر میاد که به خوبی از ظرفیت های اینهمه بازیگر خوب در کنار هم استفاده نشده و یه ذره مصنوعی از آب دراومده...

حالا قسمتای بعدیش رو ببینیم شاید بهتر بشه ولی در کل طبق روال سال های اخیر احتمالاً این سریالم یه چیز مزخرفیه مثل قبلیاش (یه ذره بهتر)...! :13:

مسافران از همه بهتره :دی ولی حیف که داره محرم میاد و روزهای آینده تموم میشه... :41:

N.E.G.A.R
17-12-2009, 18:24
بازم چنگی به دل نزد ...

این قسمتش خیلی هم بی مزه تر از دو قسمت قبلش بود.:2:

pcforlife
21-12-2009, 21:44
دوستان، امشب پخش می کنه؟

CAnZO
28-12-2009, 11:38
به خصوص اون صحنه ی اولتیماتوم معتمد آریا که هنوز شروع نکرده همه برگشتن سر کارشون...بابا دیگه صحنه ها رو که دیگه کپی نکنید!

همون صحنه كه در شكل فعلي يك تقليد بيمزه س با يك ديد خوب ميتونست بصورت يك اداي دين به فيلم همسر دربياد.
البته در شكل ايده آل. نه در اين سريال.

و عجيب اينكه محمد رضا هنرمند بايد از عهده اينكار برميومد. با در نظر گرفتن سريال كاكتوس.

N.E.G.A.R
29-12-2009, 11:47
با اینکه هنوزم چنگی به دل نمیزنه ( برای من ) اما بدک نبود:31:.

soudeh662
29-12-2009, 14:26
دوستان تكرار اين سريال ساعت چند پخش ميشه ؟

Sara
29-12-2009, 15:24
دوستان تكرار اين سريال ساعت چند پخش ميشه ؟

جدول پخش برنامه ها رو چک کردم ننوشته بود ! اما قاعدتاً باید سه شنبه ها ساعت 15 تا 15:10 باشه

shifter
04-01-2010, 23:29
این قسمت جالب و خنده دار بود تا حدودی!:31:
از اهنگ mission impossible گذاشتن رو اونجایی که اکبر یواشکی رفت تو رستوران تا اون جمله ی طلایی خواهر اکبر به شوهرش!
خواهر اکبر به شوهرش: تو بهتره بری بخوابی...
شوهره: شما تشریف نمیارین؟؟؟؟!!؟:31::27:

pcforlife
06-01-2010, 19:22
راستی یکشنبه ها ساعت 23 (فکر کنم)... خلاصه آخر شب... هم می پخشه... راستی من این قسمت رو ندیدم... قشنگ بود؟:20:

shifter
07-01-2010, 22:17
راستی یکشنبه ها ساعت 23 (فکر کنم)... خلاصه آخر شب... هم می پخشه... راستی من این قسمت رو ندیدم... قشنگ بود؟:20:
اره خوب بود...ارزش دیدن داشت!!:46:

shifter
12-01-2010, 10:03
كسي قسمت ديشبو ديد؟
يعني:2:!
مخصوصا اونجايي كه دو تا بازرس بهداشت اومده بودن...
كاش فيلنامه قويتري ميداشت...

pcforlife
12-01-2010, 19:33
مخصوصا اونجايي كه دو تا بازرس بهداشت اومده بودن...

تائید میشه==>>:2::puke::2:
ولی جایی که مینو حال او یارو پسره که جا پارکشو گرفته بود رو گرفت و جایی که اکبرو مینو با هم تو خونه خواهر اکبر کل کل کردن خیلی باحال بود...:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
12-01-2010, 21:19
چرا دعوای این دو تا انقدر مسخرس؟
خیلی راحت میتونن حللش کنن
دهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shifter
14-01-2010, 11:10
چرا دعوای این دو تا انقدر مسخرس؟
خیلی راحت میتونن حللش کنن
دهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشین اگه زنت[یا شوهرت:31:] بیاد بگه رستوران به اون مامانی مال منه تو هیچی نمیگی؟
من که قرص پشت اکبر واستادم...!:27:

RoYaYeEe_NiIiLi
14-01-2010, 12:13
ببخشین اگه زنت[یا شوهرت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif] بیاد بگه رستوران به اون مامانی مال منه تو هیچی نمیگی؟
من که قرص پشت اکبر واستادم...![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif
خب منم اگه جای اکبر بودم بهم بر میخورد...ولی خب خیلی دارن کشش میدن...با یه حرف زدن و معذرت خواهی همه چیز درست میشه...دعواشون دیگه داره مسخره ادامه پیدا میکنه
مرد هم باید یه ذره جنبه داشته باشه...بی جنبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gmuosavi
14-01-2010, 17:38
خوب بالاخره باید یه جوری سریال رو کشش بدن یا نه ؟! : دی

pcforlife
14-01-2010, 20:15
این یارو پدر مینو، همون بابای گلزار تو فیلم دوخواهر یا خواستگار گوهر خیراندیش تو قاعده‏ی بازی نیست؟؟:18:

shifter
15-01-2010, 16:56
خوب بالاخره باید یه جوری سریال رو کشش بدن یا نه ؟! : دی
اصولا فلسفه سریال های ایرانی کش دادن الکی هست...!:31:
راستی این دو تا پسر های مینو چرا اینجورین؟
یکی باحال و 6 و 8 و اما اون یکی...!:31:

.::SMS::.
18-01-2010, 23:26
کلیت داستانش خیلی جذاب نیست هیمن طوری کش میدن بیخودی
ولی تیکه های قشنگی میپرونن بعضی وقتا

Sara
18-01-2010, 23:55
امشب برای اولین بار این سریال رو دیدم . این شوهر عمه که لحجه همدانی داره تیکه های خوبی میندازه ! اما مشخصه سریال خیلی بیخودی کش میاد و به طور کلی چون از روند داستان اطلاع دارم اصلاً در حد نام بازیگرانش نیست .

Dark Prince
19-01-2010, 00:33
بابا سریال خانوادگی چه نیازی به داستان داره.
همین که Funـه خودش خیلی ـه! من که با دیدن ـش لذت میبرم و فکر کنم یکی از بهترین سریال های خانوادگی ایرانی ـه تو این چند سال. کلا کارگردانش از همه نظر ترکونده. آهنگ های متن ـش هم که فوق العادست.

pcforlife
19-01-2010, 01:51
این قسمتش خوب بود... پرویز پرستویی رو چپوندن تو ماشین خیلی باحال بود!!:31:
نمیدونم چرا از بازیه سید مهرداد ضیایی و البته فرهاد اصلانی (با وجود کم رنگ بودن نقشش) ناجور لذت می برم...!:8:

shifter
19-01-2010, 08:42
الكي دارن طولش ميدن اما حدسم اينه كه از قسمت بعد دوباره جالب بشه!
بازي هاي هيچكدومشون در حد نامشون نيست.
اما اين خواهر كوچيكتره (شيرين) باحاله!
مثل خودمه ، نميذاره ساندويچ بي صاحب رو زمين بمونه !!!

M O B I N
19-01-2010, 09:13
سریال بدی نیست ولی به نظر من موضوع خاصی نداره همونطوری که ربکا خانوم هم گفت فقط دارن کشش میدن به نظر من اگه بازیگرانش اینهایی که هستند نبودند سریالش توفیقی پیدا نمی کرد !!

RoYaYeEe_NiIiLi
19-01-2010, 10:22
والا من کلا شاید 2/3 قسمتش رو کامل دیده باشم...همه رو هم با فاصله دیدم...مثلا 1 قسمت رو چند هفته پیش دیدم و یه قسمت رو هفته ی پیش...انقدر پیشرفت نکرده بوده که من حتی یه سوال تو ذهنم پیش بیاد که بگم:ئهه...اینجا چرا اینطوری شد؟:31:
یکی از دلیلایی که من زیاد خوشم نمیاد از این سریال اینه که داستان دعوای این دو تا رو بدجوری کشش میدن...به نظرم دیگه الان بین همچین زن و شوهر تحصیل کرده ای همچین دعوای مسخره ایی رخ نمیده(البته دلیل دعواشون توجیح داره و لی ادامش دیگه مسخرس)خیلی ساده میتونن حلش کنن ولی واسه اینکه داستان رو دعوای اینا بچرخه ادامش میدن...اگر دعوای اینا ادامه پیدا نمیکرد به قول دوستمون دیگه فیلم خانوادگی جالبی میشد:31:
آها یادم رفت بگم که این کسی که واقعی آشپزی میکنه و مثلا نشون میدن این پرویز پرستوییه خیلی باحال آشپزی میکنه:31:
اصلا وقتی آدم همچین هنری رو از مردا میبینه واقعا جای تعجب داره:31:

*M!L4D*
19-01-2010, 16:26
اصلا وقتی آدم همچین هنری رو از مردا میبینه واقعا جای تعجب داره:31:
مگه مردا چشونه ؟:دی

امير موسر
19-01-2010, 17:07
اون تیکه که بچه ها باباشون و دزدیدن باحال بود !!

joe_satriani
19-01-2010, 17:19
اي بابا. سريال بيخود بيخوده ديگه!! هر چي باشه ايرانيه ديگه!!!!!! :D

M O B I N
19-01-2010, 17:41
به نظر من هر چی هم که این سریال از نظر همه بی خود باشه از 2 لحاظ به نظر من ممتازه
1- موزیک تیتراژ پایانی
2- ترکیب رنگ در داخل سریال (فکر کنم رو این موضوع کار کردن)

sadaf00
25-01-2010, 19:43
اولاش بهتر بود الان خیلییی چرت شده

RoYaYeEe_NiIiLi
25-01-2010, 22:58
یه دفعه اومدم مثل آدم نگاه کنم این سریال رو بهش نرسیدم....2 دقیقه ی آخرش رو دیدم:31:
زیر سر آشپز باشی بلند شده نه؟:31:...این شوهر عمهه اومد چی کار کرد؟دعوا راه انداخت؟

pcforlife
26-01-2010, 13:26
زیر سر آشپز باشی بلند شده نه؟:31:
نه بابا... اون خبرنگاری که از اکبر میخواست شکایت کنه و مینو راضیش کرد، برداشته یه مصاحبه خیالی از طرف مینو راجع به اکبر!! تو مجله چاپ کرده...(البته به نظر میرسه با درخواست اکرم و هومن!) اکبر هم وقتی میفهمه میگه چاره ما فقط طلاقه...

این شوهر عمهه اومد چی کار کرد؟دعوا راه انداخت؟
اونا هم اومده بودن حال زن اکبر رو بگیرن و.... خواستن دعوا راه بندازن اما وقتی آشپزا رو با ساتور و چاقو دیدن، غلاف کردن!!:27:
خلاصه اینکه قوزه بالا قوز شد!!:31:

RoYaYeEe_NiIiLi
26-01-2010, 14:10
اینطوری که معلومه این اکبره اینو طلاق میده و یه زن دیگه میگیره:31:
فکر کنم یه همچین چیزی اولا تو تبلیغش دیدم:31:
بچه پررو:31:

yahoda
26-01-2010, 15:10
با داشتن بازیگران توانا باید سریال بهتری میبود ولی انگار تبلیغ غذاهای سنتی ایرانی توش موفقتر بوده .

payamf1
26-01-2010, 17:21
سریال خوبی است (از نظر بازیگر و کارگردانی) اوایل خیلی جذاب بود الان یه کم از اون جذابیت افتاده و کمی کلیشه ای شده ولی باز هم بازی پرستویی و معتمدآریا رو نمیشه با هیچی عوض کرد. مخصوصا پرستویی که چهره و صداش ناخودآگاه آرامش زیادی بهم میده

Payan
27-01-2010, 00:06
من یکی دو قسمت ندیدم... اما این هفته دیدم
چی شد که اینا باهم آشتی کردن؟

gmuosavi
27-01-2010, 13:59
من یکی دو قسمت ندیدم... اما این هفته دیدم
چی شد که اینا باهم آشتی کردن؟

آشتی نکردن
برای دخترش خواستگار اومد. بچه ها رفتن به زور آوردنش
این هم به خاطر آینده دخترش مودند ولی حالا که دوباره قهر کرده

-----------------------

بچه ها توی تیتراژ پایانی نوشته رستوران اکبر
یعنی رستوران میزنه ؟!

Zende
27-01-2010, 20:21
آره آشتی نکردن.....یعنی کردن اما به خاطر اون چیزایی که خبرنگاره گفت دوباره قهر کرد ایندفعه تازه گفت طلاق!

RoYaYeEe_NiIiLi
28-01-2010, 22:42
بچه ها توی تیتراژ پایانی نوشته رستوران اکبر

توی تبلیغش اولا که نشون میدادن یه جایی داشت آشپزی میکرد...دیگه من نمیدونم رستوران بود یا نه

نیلی

pcforlife
02-02-2010, 11:26
قسمت دیشبش قشنگ بود... به نظر میرسه که با باز شدن یه رستوران جدید توسط هومن و اکبر، داستان جالبتر بشه...!!:31:

sadaf00
02-02-2010, 19:01
هر 2شنبه چرتتر از 2شنبه قبل:13:

Inter
03-02-2010, 04:20
آقا من تازگیا با این بازیها و تکیه کلامهای فرهاد اصلانی بدجور حال می کنم :40:

بنیش بریم :31:

بشت نگفتم :27:

MusicManiac
04-02-2010, 23:51
با وجود بازیگرایی مثل پرستویی و معتمدآریا و کارگردانی مثل هنرمند فکر می کردم خیلی خیلی باید بهتر از این باشه حد اقل چیزی در حد زیر تیغ!

pcforlife
08-02-2010, 22:11
دوستان، امشب نمی پخشه؟؟؟!!

Majid393
08-02-2010, 22:55
دوستان، امشب نمی پخشه؟؟؟!!

همین الان شروع شد(با حدودِ یک ساعت تاخیر!)

pcforlife
08-02-2010, 23:48
چه باحال اصطلاحات مورددار رو مثبت میکنن!
فرق گوشت کوبیده رو از سالاد الویه نمیفهمن!:31:

Inter
09-02-2010, 02:38
وای امشب (دیشب :31:) چقدر خندیدم

مخصوصاً سکانس شکم اون دربون :31:

آقا این فرهاد اصلانی رو من تازه کشف کردم :31: عجب بازیگریه لامصب :40:

ولی یواش یواش داره سریال جون میگیره

Women Vs Men

shifter
09-02-2010, 10:18
وای امشب (دیشب :31:) چقدر خندیدم

آقا این فرهاد اصلانی رو من تازه کشف کردم :31: عجب بازیگریه لامصب :40:

Women Vs Men

ايول...منم همينطور!
فرهاد اصلاني كولاك كرده...البته تو يه سريال فكر كنم راه بي پايان اسمش بود هم عالي بازي كرده بود قبلا!:46:

ever spring
09-02-2010, 11:13
وای من ندیدم هر چی زدم کانال یک داشت نمیداد.کی داد آخر؟
تکرارشو کی میده؟

ever spring
09-02-2010, 11:20
حالا کی تکرارشو میده؟؟؟

pcforlife
09-02-2010, 15:17
حالا کی تکرارشو میده؟؟؟
همین الان تکرارش شروع شد.:20:

sadaf00
09-02-2010, 21:09
بازم دیشبش بد نبود

alpacino_2010
10-02-2010, 01:37
ر اين مطلب مي تونيد نحوه ساخت موسقي تيتراژ سريال آشپز باشي و همچنين بخشي از موسقي متن اين سريال را كه توسط ارکستر کانادایی در استودیویسی.بی.سی تورونتو كاندا ظبط شده است
این هم لینک های دانلود

قسمت اول

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قسمت دوم

sadaf00
12-02-2010, 19:34
وای من نمیدونم شما چه جوری میگین من اصلا از فرهاد اصلانی خوشم نمییاد

pcforlife
15-02-2010, 23:03
ریتم خوبی گرفته...
قسمت امشبش خوب بود...
تیکه هومن هم خیلی باحال بود!:
تو اونور منو ندیدی! اونور من خیلی خطرناکه!:27:

shifter
16-02-2010, 07:54
واي اون قسمتي كه هومن از روي صندلي افتاد [وقتي كه اكبر داد زد] گفت فشارم افتادخيلي باحال بود...:31:
حتما نگاه كنين اگه نديدين...

mahsa1469
16-02-2010, 09:47
به نظر من كه حيف پرويز پرستويي كه توي اين سريال بازي مي كنه...اصلا ارزش وقت تلف كردن نداره

mohammadirani
06-03-2010, 02:06
زیادی دارند کش میدند
هنوز رستوران رو اکبر افتتاح نکرده
از اون ور یا باید تو همین 2 هفته تموم بشه که بعیده یا به بعد از نوروز کشیده شه
که این وقفه ای که وسط میفته حسابی سریال رو از تب و تاب میندازه

.::SMS::.
05-04-2010, 22:02
برنامه رادیویی خیلی جالب بود
مخصوصا اونجا که شوهر عمشون زنگ زد

narges.
05-04-2010, 22:10
فیلم ازاین بی محتواتر ندیدم.بدآموزی هم کم نداشت.

pcforlife
05-04-2010, 22:29
کشش میدن فجیع!!!:13:

Miss Artemis
07-04-2010, 12:58
به نظرم خیلی سرگرم کننده س.از نظر خنده هم که اون هومن خیلی بامزه س.
ولی دقت کنید داستان از وقتی اکبر و مینو با هم قهر کردن یه ذره هم پیش نرفته.ما هر هفته میشینیم پای تلویزیون بلکه یه فرجی بشه یه اتفاقی بیفته که دلمون خوش باشه بیخود وقتمونو تلف نمیکنیم ولی هر بار سریال رقیق تر میشه و بیشتر بهش آب میبندن.:31:

alireza-1991
07-04-2010, 13:54
به نظر من پرستویی با بازی در این سرسال بی محتوا کلاس کار خودش رو پایین اورد

Vahid.Mob.14
07-04-2010, 15:03
خوبیش اینه که یه فیلم خانوادگیه و همه ی افراد خونه رو جذب تلویزیون میکنه. این شوهرعمه(هومن) هم فقط مایه ی خندس با این لهجش. اصلا این لهجش کجاییه؟ ولی دیگه خیلی دارن کشش میدن و هر قسمتش شده فقط کری خوندن و دعوا کردن اکبر و مینو.

Vahid.Mob.14
13-04-2010, 12:23
دیشب اونجایی که اکبر میخواست سهام بده به بچه هاش خیلی مصنوعی بود. ولی ازهمه جا قشنگتر اون دادهای باحالش بود.

dampayi
13-04-2010, 14:57
سلام بر دوستان مهربوون :دی
داستانش واقعایه ؟
می گن داستان هانیه ؟ آره ؟
کسی دقیق ماجرای هانی رو می دونه ...؟

ممنون

Miss Artemis
14-04-2010, 14:45
داستانش واقعایه ؟

ممنون
میگن یه جاهاییش شبیه هانیه.تو هانی الان زن و شوهره جدا شدن بعضی شعبه ها مال مرده س بعضیا مال زنه.
شعبه اصلی هم مال مرده س.
ولی تو آشپز باشی جدا نمیشن.فقیر میشن.

nil2008
14-04-2010, 17:04
خوبیش اینه که یه فیلم خانوادگیه و همه ی افراد خونه رو جذب تلویزیون میکنه. این شوهرعمه(هومن) هم فقط مایه ی خندس با این لهجش. اصلا این لهجش کجاییه؟ ولی دیگه خیلی دارن کشش میدن و هر قسمتش شده فقط کری خوندن و دعوا کردن اکبر و مینو.
فكر كنم به طرفاي همدان و ملاير برميگرده...

Vahid.Mob.14
14-04-2010, 20:11
داستانش واقعایه ؟

ممنون
میشه بپرسم این هانی چیه که شما میگید؟

dampayi
14-04-2010, 23:31
میشه بپرسم این هانی چیه که شما میگید؟
هانی یه رستورانه قدیمی و نسبتا معرفه تهرانه ...
چند سال پیش ما منوجه شدیم که زن و شوهرش (صاحاباش )از هم طلاق گرفتن ..:دی
بعد دیدیم که توی یکی از هانیها زده هانی شعبه ی دیگری ندارد :18:
بعد اسمش شد هانی پارسه ... (این مال زنست )
هانیه میدون قیامم که مال مردس
حالا ما شنیدیم آشپزباشی و از رو داستان اینا ساختن ...

dampayi
23-04-2010, 17:11
سلام بر دوستان مهربوون
کسی موسیقی متن و موسیقی تیتراژ این فیلم رو داره ؟
من به شدت دنبالش می گردم ...

ممنون می شم منو کمک کنید ...:دی

Sara
23-04-2010, 17:22
فكر كنم به طرفاي همدان و ملاير برميگرده...

همدانیه لحجش ! لحجه ملایر تقریباً همون لریه

pcforlife
23-04-2010, 17:24
کسی موسیقی متن و موسیقی تیتراژ این فیلم رو داره ؟

موسیقی متنش رو باید یه شرکتی مثل سروش بده بیرون... اما تیتراژش رو میتونم واست آپ کنم... تصویریشو میخوای یا صوتی؟:10:

dampayi
23-04-2010, 18:57
صوتی :دی
هم شروع هم پایان فیلم :دی
بعد مثل اینکه تیتراژ پایانیش دو جوره ...
یکیش یه جورایی غمگینه یکیش نسبتا شاده ..:دی

واقعا ممنون :11:
خیلیییی مخلصیم :11:

mmiladd
23-04-2010, 19:07
واسه تی وی این سریال از سرشم زیاده..!!!

pcforlife
23-04-2010, 23:15
صوتی :دی
هم شروع هم پایان فیلم :دی
بعد مثل اینکه تیتراژ پایانیش دو جوره ...
یکیش یه جورایی غمگینه یکیش نسبتا شاده ..:دی

واقعا ممنون :11:

این تیتراژ ابتدایی::10:
پسورد: pcforlife

تیتراژ های انتهایی رو هم سعی می کنم تا یکی دو روز آینده واست پیداشون کنم... چون خودم ندارمشون...:20:

خیلیییی مخلصیم :11:

آقایییی!:31::11:
یاعلی

dampayi
25-04-2010, 19:49
تیتراژ های انتهایی رو هم سعی می کنم تا یکی دو روز آینده واست پیداشون کنم... چون خودم ندارمشون...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مهربوون من توی انجمن موسیقی هم درخواست داده بودم مهران عزیز برای تیتراژ پایانی رو برام گذاشتند ولی این یکیشه ..:دی
البته یه ذره کیفیتش بده ..:دی
ظاهرا دوتا تیتراژ پایانی داره :دی
زحمت اون یکیشو می کشید ؟:دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pcforlife
03-05-2010, 13:15
آقا یه نکته ای!:20:
میدونستید بازیگر نقش سعید از بازیگر نقش فرهاد دو سال کوچکتره!:18: محمدرضا غفاری متولد 64 هستش و علی طباطبایی متولد 62...:31:

John Cena723
03-05-2010, 22:04
پسر تو این قسمت اون تیکه که اکبر کلش رو کج کرد که مثلا بهش چک بزنه و حالت گرفتن لب به وجود اومد ته خنده بود . خیلی قشنگ بود این تیکه . چند سالی بود سر فیلم ایرانی اینطوری نخدیده بودم...

gmuosavi
03-05-2010, 22:06
اون تیکه تو حل اختلاف خیلی جالب بود!
خانومه که اومد تو :31:

حسین میتونی عکسشو بذاری ؟!

:20:

mohsen_gh1991
03-05-2010, 22:25
کلا توی مشاوره خیلی باحال بود.هی میگفت طلاق مارو بده کار دارم.

pcforlife
04-05-2010, 12:18
اون تیکه تو حل اختلاف خیلی جالب بود!
خانومه که اومد تو :31:

حسین میتونی عکسشو بذاری ؟!

:20:
عکسش زیاد کیفیت نداره... ولی با این حال میزارم:31::

اینم کلیپ مربوطه:20::

pcforlife
04-05-2010, 15:43
تیتراژ های انتهایی رو هم سعی می کنم تا یکی دو روز آینده واست پیداشون کنم... چون خودم ندارمشون...:20:

ظاهرا دوتا تیتراژ پایانی داره :دی
زحمت اون یکیشو می کشید ؟:دی
الوعده وفا!:31:
بیا عزیز...:10:
ببین این تیتراژ همونیه که میخوای؟:20:
از قسمت دیشبش ضبط کردم...:5:

پسورد فایل زیپ: pcforlife

pcforlife
04-05-2010, 16:49
ر اين مطلب مي تونيد نحوه ساخت موسقي تيتراژ سريال آشپز باشي و همچنين بخشي از موسقي متن اين سريال را كه توسط ارکستر کانادایی در استودیویسی.بی.سی تورونتو كاندا ظبط شده است
این هم لینک های دانلود

قسمت اول

قسمت دوم

الان به صورت اتفاقی این پست رو تو تاپیک دیدم و دو تا لینک داخلش رو دانلود کردم...:20: هر دو تاش عالین!:18::26: عالی... به دوستان پیشنهاد می کنم حتما این دو فایل ویدئویی رو دانلود کنن...:31:

s_paliz
04-05-2010, 17:07
عکسش زیاد کیفیت نداره... ولی با این حال میزارم:31::

اینم کلیپ مربوطه:20::

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیاعلی:11:

وااسلاما این دیگه چی بود . من شخصا موقع دیدن فیلم کف کردم. صدا و سیما و این کارا

MaaRyaaMi
04-05-2010, 17:17
(((((((((((:

خیلی ضایع بود اون تیکه

ضایع تر از این وقتی بود که خانومه هم سرفه کرد !!

OSEN
04-05-2010, 19:23
وای خدا... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... عجب تیکه ای بود اون بخش مشاورش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه لحظه کف کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Miss Artemis
06-05-2010, 15:31
وااسلاما این دیگه چی بود . من شخصا موقع دیدن فیلم کف کردم. صدا و سیما و این کارا

فکر کنم نکته شو نگرفتن که اجازه پخش دادن.
شاید هم اولین بار موقع پخش دیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

OSEN
06-05-2010, 15:37
فکر کنم نکته شو نگرفتن که اجازه پخش دادن.
شاید هم اولین بار موقع پخش دیدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظر منم همینه . به احتمال 120 درصد!!! نگرفتن قضیه چی بوده وگرنه تلویزیون ، تازه اونم شبکه ی سراسری 1 :18: .... عمرا .

Greedy
09-05-2010, 11:27
پسر تو این قسمت اون تیکه که اکبر کلش رو کج کرد که مثلا بهش چک بزنه و حالت گرفتن لب به وجود اومد ته خنده بود . خیلی قشنگ بود این تیکه . چند سالی بود سر فیلم ایرانی اینطوری نخدیده بودم...

من سر این صحنه از خنده مردم بقیه حواسشون نبود همینطوری میخندیدم میگفتن چی شده :دی

pcforlife عزیز میتونی زحمتشو بکشی این تیکشو بذاری کلیپشو ؟

gmuosavi
09-05-2010, 12:48
من سر این صحنه از خنده مردم بقیه حواسشون نبود همینطوری میخندیدم میگفتن چی شده :دی

pcforlife عزیز میتونی زحمتشو بکشی این تیکشو بذاری کلیپشو ؟

صفحه قبل گذاشتن

mohsen_gh1991
11-05-2010, 11:21
دیگه خیلی مسخره شده.....هر وقت میخوان با هم اشتی کنن یه نفر میاد همه چیز بهم میریزه.

Miss Artemis
11-05-2010, 14:39
اصلا داستان ندارن....یکی برای اولین بار بشینه پای سریال چیزی رو از دست نداده.

John Cena723
11-05-2010, 17:53
ولی ناگفته نماند اون سکانس که مریلا تو آشپزباشی بود و زنا داشتند سه نفری دعوا می کردند وقتی داد میزد قیافش خیلی باحال میشد مخصوصا وقتی که زد رو انگشت معتمد آریا و دوباره انگشتت اومد بالا قیافش دیدنی بود...

pcforlife
12-05-2010, 00:35
نه به اون کری خوندنشون و جیغ و فریادشون....، نه به اون با عشوه خیره شدنشون و عشقولانه صدا کردنشون و چسب زخم بستنشون!:13:
کاش حداقل میومدن به جای این همه قسمت تکراری ساختن از اتفاقاته بین اکبر و مینو، رو روابط میان منوچهر و سمیرا یا سارا و تیرداد یا جه میدونم هومن و اکرم یا حتی منوچهر و پدرش که اوایل سریال خیلی جالب بود، کار می کردن... این همه میتونن تو داستان موضوع و گره ایجاد کنن... بعد هر قسمت همش یه موضوع تکراری رو دنبال میکنن... هر هفته میگم نگاش نکنم... ولی آخرش هم میبینمش و هم میضبطمش...!!!:31:

pcforlife
24-05-2010, 21:06
دوستان، امشب می پخشه؟!:13::20:

s_paliz
24-05-2010, 22:05
دوستان، امشب می پخشه؟!:13::20:
:2:!

++++

فیلم داره به سمت لوس بازی میره و من از این لوس بازی ها خوشم نمیاد.......

mp30h
25-05-2010, 03:06
خیلی دارن کشش میدن

Miss Artemis
25-05-2010, 09:00
اه خسته شدم.....چرا هیچ اتفاق خاصی نمیوفته؟فقط هی میرن دادگاه میرن کلانتری....
موضوع خارق العاده ی این هفته شونم این بود که بچه ی سرآشپز به دنیا اومد....چقدر مهم بود واقعا...

pcforlife
25-05-2010, 09:19
گندشو درآوردن...:2: یکی نیست بگه شماها که بلد نیستید سریال بسازید، سریال سازی رو بدید به ما جوونا!:31:
فقط تیکه شیرین برای نقشه تغییر ساعت خیلی باحال بود!:27:

Greedy
25-05-2010, 09:38
3 قسمت دیگه مونده ی
اول 36 قسمت بود برای اینکه دیگه مردم زیاد اعتراض کرده بودن کشدار شده 24 قسمتش کردن :دی

Miss Artemis
25-05-2010, 10:11
3قسمت دیگه مونده ی

:18:
مسخره......الکی الکی مارو گذاشتن سر کار....

فقط تیکه شیرین برای نقشه تغییر ساعت خیلی باحال بود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تیکه های قشنگ داره خوب...قسمتی که هومن تلفنو قطع کرد اکبرو دید هم باحال بود....
ولی هنوز باورم نمیشه هر هفته وقتمو پای چنین چیزی دارم تلف میکنم....:41:

John Cena723
25-05-2010, 14:14
زیادی دارن لوس بازی توش در میارند سریع باید تمومش کنند تا مردم ازش زده نشند.

dampayi
25-05-2010, 20:14
تنها انگیزم برا دیدن این سریال گوش دادن به موسیقی متنشه ...:8: خیلی حرفه ایه ...:دی

scali
26-05-2010, 21:53
زیادی لوس شده .

زودتر باید جمعش کنن .

Facon_Archi
01-06-2010, 12:09
هنوز دارن پخش میکنن این سریال رو؟
چون فاطمه معمتدآریا رو ممنوع التصویر کردن...

M O B I N
01-06-2010, 14:32
جدی برای صنعت سریال ایران متاسفم :41: درون مایه ای که نداره ! الکی هم کشش میدن ! واقعا هیچ هنری در سریال نیست و همه هنر ها و جذابیت ها بخاطر بازیگران سریال هست ! آدم در چشم باد رو نیگا میکنه تو هر دیالوگش یه پیغام هست یه هنر هست واقعا این سریال حال همه رو گرفت
:41:

mortezaon
01-06-2010, 14:38
به نظر من ارزش نگاه كردن نداره

.

pcforlife
01-06-2010, 17:50
آقا من دیشب ندیدمش، تکرارش هم همینطور... میدونم چیزی رو از دست ندادم!!!!:31: ولی بی زحمت یکی از دوستان تعریف کنه بگه چی شد! شرمنده اخلاق ورزشیتونم!!:31::10:

dampayi
01-06-2010, 21:04
اکبر قید رستورانشو زده گذاشته حراج که این یارو چیزه ... اسمش چیه؟ لهجه همدانی داره! هومن! اون می خواد مثلا با اون زنه شریک بشه و.... از این جور چیزا ....
این دوتا هم مثلا دیگه طلاقشون جدیه جدیه ...
آهان این دختره هم، سارا ! تو شب خواستگاری یه جورایی جواب رد داد...
همین

farshidmm
02-06-2010, 20:31
تازه 9 قسمتشو حذف کردن؟
با اینحال این همه کشدار شده!!

errmii
05-06-2010, 13:51
يادداشت محمدرضا هنرمند در واكنش به برخي انتقادات از «آشپزباشي»

فارس: «محمدرضا هنرمند» كارگردان سينما و تلويزيون در يادداشتي با عنوان «اين آشپزباشي بيچاره بدهكار» به برخي از انتقادات و نوشته‌هاي رسانه‌اي پيرامون رقم توليد اين سريال تلويزيوني پاسخ داد.

در اين يادداشت كه نسخه‌اي از آن براي خبرگزاري فارس ارسال شده،‌ آمده است: اين روزها هر جا سخني از سريال آشپزباشي باشد، ضمن اظهارنظر درباره ريتم كند اين سريال ، حرف و حديثي هم از هزينه‌هاي تلف شده بيت‌المال به ميان مي آيد. به همين خاطر لازم ديدم براي روشن شدن اذهان عمومي و آرامش وجدان آنهائي كه سنگ بيت‌المال را با جديت هر چه تمام‌تر به سينه مي‌كوبند، چند نكته را يادآوري كنم.

سازنده «گوركن»، «مرگ ديگري» و «زنگ‌ها» نوشته است:

اول اين كه: چه خوب كه دوستان وگاهي همكاران گرامي ما تا اين اندازه حسابگر و دقيق شده‌اند. ولي اي كاش در كشوري كه هزاران هزار پروژه رها شده، تعطيل شده ، جمع شده ، تكرارشده ، غيب شده ، چپو شده وجود دارد، رسيدگي و مؤاخذه بيت‌المالي تنها به يك سريال و هنرمندان طراز اول آن خلاصه نشود كه بد عاقبتي دارد.

دوم اين كه : سريال «آشپزباشي» هرچه كه هست، حداقل شانزده ميليارد تومان يعني چهار برابر هزينه‌هاي خودش را از طريق جذب و فروش پيام هاي بازرگاني اختصاصي اين سريال به سازمان صدا و سيما يا همان بيت‌المال بازگردانده است. دقت بفرمائيد! چهار برابر هزينه‌هاي خودش. يعني يكي از پرسودترين فعاليت‌هاي اقتصادي ممكن، فارغ از دستاوردهاي فرهنگي ، هنري و اجتماعي.

سوم اين كه: در ماه‌هاي اوليه تصويربرداري اين سريال و با احتساب زمان ثبت هر صفحه از فيلمنامه مصوب ، پيش‌بيني مي‌شد كه قسمت‌هاي اين سريال احتمالاً به سي و چند قسمت برسد كه در مرحله تدوين اين پيش بيني و محاسبه مثل هزاران هزار پيش‌بيني انجام شده در حوزه‌هاي مختلف علمي ، ورزشي ، فني ، اقتصادي ، نظامي و حتي ديپلماتيك درست از آب درنيامد. اين جرم و جنايت بزرگ را من شخصاً به گردن مي‌گيرم و آماده‌ام تا تمام خسارت‌هاي احتمالي وارد شده به بيت‌المال را از دارائي مختصر شخصي‌ام بپردازم تا كسي دچار عذاب وجدان و بي‌خوابي نشود.

در ادامه يادداشت كارگردان «ديدار» ، «ردپايي بر شن» و «موميايي3» مي‌خوانيم: ‌

چهارم اين كه: عليرغم دلسوزي‌هاي بيت‌المالي و دروغ پراكني‌هاي منتقد خيلي بزرگ و هميشه در صحنه، جناب استاد مسعود فراستي مبني بر دريافت دستمزد بالاي يك ميلياردي اينجانب و ديگر هنرمندان مظلوم اين سريال كه آغازگر انحراف افكار عمومي و فتنه عليه اين سريال بود، اينجانب طبق قرارداد منعقده قرار است دستمزد مشخص و متعارفي براي هر قسمت دريافت كنم. بنابراين تقليل قسمت‌هاي سريال يعني تقليل دستمزد خودم. روشن‌تر مي‌گويم تا همه مديران سازمان صدا و سيما و همكاران عزيزم خوب متوجه شوند. من قرار است بابت 26 قسمت دستمزدي دريافت كنم كه هنوز آن را به‌طور كامل دريافت نكرده‌ام. تا همين امروز ، بسياري از همكاران ديگرم در اين سريال نيز حقوق مورد توافق خود را دريافت نكرده‌اند و طلبكار هستند، تهيه كننده هم شرمنده و بدهكار و فعلاً موبايل خاموش است.

در ادامه اين يادداشت،‌ سازنده سري مجموعه‌هاي موفق «كاكتوس» و فيلم پربيننده «دزد عروسك‌ها» نوشته است:‌

پنجم اين كه: اين سريال در سخت‌ترين و بحراني‌ترين شرايط سياسي اجتماعي ساخته شد. يكي دو ماه قبل از انتخابات رياست جمهوري هيجانات انتخاباتي به گروه رخنه كرد. بعداز انتخابات نيز دامنه آشوب‌هاي سياسي و اجتماعي، گروه را تا آستانه تعطيلي و از هم‌پاشيدگي كشاند. تشريح جزئيات فشارهاي عصبي و رواني براي تعطيلي كار در اين يادداشت به صلاح هيچكس نيست، ولي اگر لازم باشد در جائي خواهم گفت كه براي ادامه كار و جلوگيري از تعطيل كامل پروژه چگونه جنگيده‌ام. نه براي خوش رقصي كه براي جلوگيري از اتلاف سرمايه‌هاي هنري كشور و نفس هنر. تعطيلي كار در آن روزها توجيه كافي داشت و هيچ كس را براي آن مؤاخذه نمي‌كردند. به آساني هزينه ديگري به هزينه‌هاي بحران‌هاي سياسي اجتماعي سال 88 اضافه مي‌كردند و بس.

و آخر اين كه: سريال «آشپزباشي» هم تمام شد. پس تا ديداري ديگر..... اگر باشد ..يا علي ! - محمدرضا هنرمند – چهاردهم خرداد89

scali
05-06-2010, 18:29
من از این معتمد آریا متنفر شدم بعد از این افتضاحاتی که به بار اورد . هر چی زودتر طلاق بگیرن تموم بشه بره راحت شیم . البته صدا

و سیما فیلماش آخرش به خیر و خوشی تموم میشه و عمرا طلاق نگیرن . :41:

فقط به عشق پرویز پرستویی فیلمو نگاه میکنم .

nil2008
06-06-2010, 13:25
سريال «آشپزباشي» هرچه كه هست، حداقل شانزده ميليارد تومان يعني چهار برابر هزينه‌هاي خودش را از طريق جذب و فروش پيام هاي بازرگاني اختصاصي اين سريال به سازمان صدا و سيما يا همان بيت‌المال بازگردانده است
:18::18::18::18::18::18::18:
واقعا"...باز خوبه كه به راي مردم احترام گذاشتن و سريالو كوتاش كردن يكي از دوستان كه دو سه هفته پيش ديده بود سريالو ايندفه كه اتفاقي اين قسمتو ديد گفت:اي بابا اينا هنوز تو لج و لجبازي گير كردن ؟ چرا كارو يكسره نميكنن؟ و من مونده بودم چي بگم جوابشو؟؟؟:19:

toolhelp
06-06-2010, 13:53
بنده از قبل از عيد تا هفته قبل اين سريالو نگاه نكرده بودم اين هفته وقتي سريالو ديدم همش حس ميكردم كه تو اين مدتي كه من اين سريالو نگاه نميكردم گويا پخشش از تلويزيون متوقف بوده !!!! واقعا اينجوري بوده يا اينكه هيچ تغيييري تو اين مدت نداشته؟ !

Greedy
08-06-2010, 10:20
دیشب خیلی قشنگ بود خدایی :دی

dampayi
08-06-2010, 14:58
دیشب توی محضر اونجا که حاج آقا هه گفت مسلما خانوم ها کاردان ترند ! معتمد آریا به اکبر چی گفت ؟ گفت خوردی؟!!:18:
استغفرالله منظورش که چیز نبود؟! :18:

pcforlife
08-06-2010, 15:16
دیشب ندیدمش... الان تکرارش رو دیدم! صحنه دوییدن اکبر آخرش بود!:27:

John Cena723
08-06-2010, 15:19
بهترین تیکش مال وقتی بود که داد زد و گفت من کل تهران رو شده چلوکباب میدم تا طلاق بگیرم . کلا پرویز پرستویی تو این فیلم با اون سبیلی که گذاشته وقتی قاطی میکنه آدم از خنده روده بر میشه.

Miss Artemis
08-06-2010, 15:22
او نجا که هومن از ترس اکرم جیغ زد خیلی خنده بود.....

Greedy
08-06-2010, 15:44
دیشب توی محضر اونجا که حاج آقا هه گفت مسلما خانوم ها کاردان ترند ! معتمد آریا به اکبر چی گفت ؟ گفت خوردی؟!!:18:
استغفرالله منظورش که چیز نبود؟! :18:

وای دیشب این تیکه رو که گفت تا یکی دو دقیقه داشتم با صدای بلند میخندیدم خندم هم بند نمیومد بقیه شاکی شدن دیگه :دی
تیکه خفنی بود احتمالا منظورش همون چیز بوده :دی این چیز میتونه چیزای مختلفی باشه :دی

molaali
08-06-2010, 17:43
من اين سريال رو فقط به خاطر بازيگراش تماشا ميكنم. داستانش كشش چنداني نداره.

mohsen_gh1991
08-06-2010, 19:41
دیشبش بد نبود...........

M3HRD@D
08-06-2010, 23:41
واقعا که سریال چرتی در اومده

scali
09-06-2010, 23:34
کی تموم میشه ؟

dampayi
09-06-2010, 23:52
کی تموم میشه ؟
دوشنبه شبا حول و حوش ساعت 11 :دی

molaali
10-06-2010, 09:19
کی تموم میشه ؟

اگه منظورتون تمام شدن قسمت هاي سرياله كه انگار 2 يا 3 قسمت باقي مانده.

scali
10-06-2010, 14:04
به نظر من اگه پرویز پرستویی تو این سریال نبود ارزش یک قسمت دیدن هم نداشت .

mohsen_gh1991
14-06-2010, 23:28
بالاخره این هم تموم شد.......اصلا سریال جالبی نبود.

pcforlife
14-06-2010, 23:49
متاسفانه شاهده پایانی هول هولکی و هپی اند بودیم! منتظر تقدیر از این سریال هم خواهیم بود! واقعا پرستویی و معتمد آریا و اصلانی با بازی تو این سریال خودشون رو خراب کردند... البته این نظر شخصیه منه...:20:

javadmoloudi
14-06-2010, 23:58
دوستان در کل سریا ل جذابی بود من به شخصه خیلی این سریال را دوست داشتم و همه قسمت های سریال را دنبال کردم و به خصوص با بازی گری استاد عزیز جناب آقای پرویزپرستویی که وقعا این شخص تو سینمای ایران اعجوبه است من خیلی این بازیگر را دوست دارم و بازیگری خانم فاطمه معتمد آریا که بسیار بازیگری زیبایی داشتند که این چند روزه میگن ممنوع التصویر شده به خاطر کشف حجاب در جشنواره کن و جاداره از دختران استاد عزیز جناب اقای محمد رضا شریفی نیا هم تشکر کنم که واقعا بازیگری جالبی داشتند اما من به شخصه برای تمام بازیگران محبوب و سرزنده ایران اسلامی آرزویی سلامتی از خداوند عزیز خواستارم و امشب این سریال قسمت اخرش بود که به اتمام رسید دست آقای محمد رضا هنر مند هم دستش درد نکنه واقعا که گل کاشتند . به امید فردایی بهتر برای سینمای ایران و سلامتی روز افزون برای بازیگران ایرانی در سرتا سر دنیا

John Cena723
15-06-2010, 09:29
اگر منصف باشیم به نظرم که پایان خیلی خوبی داشت و اگر چه زیادی کشش دادند ولی حداقل سکانس پایانیش رو قشنگ تموم کردند.
من شنیدم این داستانش واقعیه و دو نفری مثل اینا بودند که رستوران داشتند و این قضایا براشون پیش اومده . حقیقت داره؟

mani6606
15-06-2010, 09:33
من در کل با نصف قسمت دیشب 5 قسمت بیشتر ندیدم خوبی سریال های ایرانبه این که قسمت اول با قسمت اخر رو ببینی کل موضوع سریال به دستت میاد:27::31:

gmuosavi
15-06-2010, 10:19
مشخص بود که خیلی سانسورش کرده بودن
یکی از دلایلش هم ممنوع التصویر بودن معتمدآریا ست

.:Z7:.
15-06-2010, 10:25
e ... به سلامتي تموم شد ؟... من كه چند قسمتش را بيشتر نديدم ... همون چند تا شم به دليل وجود مبارك پرويز پرستويي بود .. وگرنه سريالها ايراني به درد هيچي نمي خوره .. بي فايده است .. اين سريال هم همين شكلي بود .. ولي پرويز پرستويي رنگ و لعابش داده بود ...

molaali
15-06-2010, 10:53
خدا رو شكر اين يكي هم تموم شد.

dampayi
15-06-2010, 12:16
خدا رو شكر اين يكي هم تموم شد.
:27: مث که خیلی خوشحال شدی :دی

خداییش سریال خوبی بود .... ! (در مقایسه با بقیه ) فقط یه ذره موضوع چیزی بود...
از لحاظ بازیگری که به نظر من فقط پرستویی نه همشون خیلی خوب بازی کردن
موسیقی متنشم که فوق العاده بود

mmiladd
15-06-2010, 12:25

AliSub
15-06-2010, 12:33
آخر خیلی خوبی داشت.
ولی چند قسمت مونده به آخر داشتم کلافه میشدم.
این سریال به صورت فیلم بود فکر کنم بهتر بود.

scali
15-06-2010, 14:20
بالاخره تموم شد . راحت شدیم .

دیگه قیافه این معتمدآریا رو نمی بینم. :31:

Miss Artemis
15-06-2010, 19:49
یه سریال ایرانی که حتما باید ایرانی تموم میشد....حالم از پایانش به هم خورد:2::2::2:

*Mehran*
18-06-2010, 21:38
این دیگه چجور سریالی بود !!! از اول تا آخر دعوا شد که !!! هنوز معلوم نشد در آخر اینکه دایی بچه ها با اون خانم ازدواج کرد یا نه ؟؟؟ و اینکه در آخر دوباره آشتی کردن ، بهتر بود بجای اسم آشپز باشی ، آشتی کنون می گذاشتن ....

*Mehran*
19-06-2010, 12:53
راستی ، میگن نصف سریال رو حذف کردن و گفتن موضوعش تکراری هستش !!!

masoudtr
19-06-2010, 14:22
اخرش چی شد من ندیدم
شاید چون ممنوع التصویرش کردن ادامه اش حذف شده

*Mehran*
19-06-2010, 15:25
راستش من تعجب می کنم هنوز عضو جدیدم !!! آخه برم کجا بگم الان فکر کنم موقعش شده که من یک کاربر فعال یا در آغاز فعالیت ویا در اصل داره خودمونی بشه بشم ، اینطور نیست !!!؟؟؟

molaali
20-06-2010, 18:07
اخرش چی شد من ندیدم
شاید چون ممنوع التصویرش کردن ادامه اش حذف شده
هيچي! وقتي براي 50 نفر كباب درست ميكردند تنهايي با هم صحبت كردند و ماجرا به آشتي اين دوتا ختم شد. همين!

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

:27: مث که خیلی خوشحال شدی :دی
از كجا فهميديد؟:31:
آخه اون همه دعوا كردند بعد به همين سادگي تموم شد!
چي شد كه خانومه كوتاه اومد؟ اونم يه همچين شخصيتي؟

hamidkabiri6270
23-06-2010, 16:59
هيچي! وقتي براي 50 نفر كباب درست ميكردند تنهايي با هم صحبت كردند و ماجرا به آشتي اين دوتا ختم شد. همين!

---------- Post added at 07:07 PM ---------- Previous post was at 07:04 PM ----------

از كجا فهميديد؟:31:
آخه اون همه دعوا كردند بعد به همين سادگي تموم شد!
چي شد كه خانومه كوتاه اومد؟ اونم يه همچين شخصيتي؟

سلام

واقعا قسمت آخرش را خیلی بد سر وتهش را به هم آوردند.از کارگردان با تجربه اش چنین پایانی دور از انتظار بود.