PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا رایانه شما برای نصب و استفاده از ویندوز 7 مناسب است ؟

safir_filthy
26-10-2009, 20:20
آیا رایانه شما برای نصب و استفاده از ویندوز 7 مناسب است ؟

مدت کمی تا ارائه نسخه نهایی سیستم عامل جدید مایکروسافت با نام Windows Seven گذشته است .

همان طور که مطلعید تنها 3 روز پیش (اول آبان ۱۳۸۸ ) مایکروسافت ویندوز هفت را به بازار ارائه کرد.

همواره اگر قصد داشته باشید تا سیستم عامل جدیدی را بر روی رایانه خود نصب کنید سوالات زیادی ذهن شما را مشغول خواهد کرد:

- آیا سیستم عامل جدید همه قطعات سخت افزاری من را شناسایی می‌کند ؟ و یا نیازمند تهیه Driver های مورد نیاز آن هستم ؟
- آیا رایانه من قابلیت و به قول معروف کشش استفاده از سیستم عامل جدید را دارد و یا قدیمی شده است ؟
- کدام یک از نرم‌افزارهای مورد استفاده من در ویندوز جدید قابل استفاده نیستند و نیازمند تهیه نسخه‌های جدیدتر و هماهنگ با سیستم عامل جدید هستم ؟

و دهها سوال مشابه دیگر که روند نصب سیستم عامل جدید را برایتان پر از استرس و دلهره میکند .

اما نگران نباشید .

مایکروسافت نرم افزار کوچکی را در همین زمینه ارائه داده است که از طریق آن می‌توانید جواب تمامی سوالات خود را تنها با صرف چند دقیفه زمان بیابید .

نرم افزار Windows 7 Upgrade Advisor یک ابزار کاربردی و رایگان در همین زمینه است

تنها کافی است نرم افزار ۶ مگابایتی فوق را از اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دریافت و بر روی رایانه خود نصب کنید . نرم افزار شروع به بررسی سخت افزار موجود و نرم افزارهای نصب شده بر روی رایانه‌تان و همچنین درایورهای سخت افزیری رایانه تان میکند و پس از چند دقیقه گزارش کاملی از نرم افزارها و سخت افزارها و درایورهای سخت افزاری ای که با ویندوز ۷ هماهنگ نیستند ارائه می‌کند .

»‌ ورود به صفحه دریافت Windows 7 Upgrade Advisor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید