PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال از حرفه ای ها !!!

omidnejat
26-10-2009, 15:14
سلام به اساتید
من میخوام یه سینمای خانگی بگیرم
می خوام بدونم کدوم یکی از این برندها بهتره ؟
اگه مدل خاصی هم میشناسید میشه معرفی کنید

philips

sony

lg

panasonic

afflatus
26-10-2009, 21:42
شما تا چه ميزان مي خوايد هزينه كنيد؟
در جمع بندي كلي برند LG بهتر هست!

ata_webmaker
26-10-2009, 23:14
واقعا ال جی از همه آشغال تره پاناسونیک هم که صدا رو تا نصفه نیاوردن جیغ می زنه و خر خر می کنه باز سونی و فیلیپس یک چیزی

omidnejat
26-10-2009, 23:16
قیمت تا 550 میتونم هزینه کنم

*Alucard*
26-10-2009, 23:34
سیستمهای توی این رنج قیمت تا 75 درصد ولوم روی نهایت قدرتوشن (فول تریبل و فول باس) باید صدا رو بدون دیستورت پخش کنن.

واقعا ال جی از همه آشغال تره پاناسونیک هم که صدا رو تا نصفه نیاوردن جیغ می زنه و خر خر می کنه باز سونی و فیلیپس یک چیزی

من چندتا مدل ال جی رو صداشون رو شنیدم خیلی خوب بودن.ولوم رو روی این مدل پانایی که تست کردین روی چند قرار داده بودین ؟ حد اکثر تا چند داشت؟

afflatus
27-10-2009, 00:38
ميشه لطف كنيد بگيد كدوم مدل ها از ال جي اشغال بودن!؟(من خودم چند مدل از ال جي رو تست كردم و نسبت به قيمتشون واقعا كيفيت صداي خوبي داشتن)
صحبت بدون مدرك اعتبار نداره!

ata_webmaker
27-10-2009, 08:12
نه عزیز دلم من آناهیتا و اسکارلت رو تست کردم فقط اون مدل 750 تومانیشو تست نکردم که اتفاقا چیز جالبی به نظر میاد انگار اصلتره کلا سینمای خانگی دکودر خوبی برای موسقی نیست و فقط برای فیلم خوبه نظر من هم راجب فیلم بود وگرنه صدای همه سره فیلم خوبه

ardavan_2008
27-10-2009, 11:42
ولی من سونی رو ترجیح میدم یعنی صدای واقعا"عالی داره در برابر سامسونگ یا ال جی(خودم چند بار خونه ی اشنایان دیدم )اما بقیه ی برندها رو تجربه نکردم متاسفانه!

Grand
27-10-2009, 11:52
شما سعی کنید هماهنگ با تلوزیونتون سیستم بردارید. به عنوان مثال اگه تلوزیونتون سامسونگه سینما خانگی رو هم سامسونگ بردارید.

nathan
27-10-2009, 12:18

یه جکی تعریف کردی که معلوم نیست از کجا کشیدی بیرون من پاناسونیک دارم صداشو تا ته بلند میکنم صدای جیغ همسایه ها در میاد ولی صدای جیغ این در نمیاد در مجموع کیفیت صدای پاناسونیکو عمرا سونی و فیلیپس داشته باشن صدای ال جیم خیلی بهتر از سونیه.
اول پاناسونیک
دوم فیلیپس
سوم ال جی
چهارم سونی

ardavan_2008
27-10-2009, 13:16
یه جکی تعریف کردی که معلوم نیست از کجا کشیدی بیرون من پاناسونیک دارم صداشو تا ته بلند میکنم صدای جیغ همسایه ها در میاد ولی صدای جیغ این در نمیاد در مجموع کیفیت صدای پاناسونیکو عمرا سونی و فیلیپس داشته باشن صدای ال جیم خیلی بهتر از سونیه.
اول پاناسونیک
دوم فیلیپس
سوم ال جی
چهارم سونی

ببخشید اما فکر میکنم شما زیاد دارید اغراق می کنید چون خودتون پاناسونیک دارید ! الا من کاری ندارم چه طور هستش اما فکر میکنم شما باید بقیه ی مدلها رو ببینید بعد مقایشه کنید نه اینکه خودتون پاناسونیک گرفتید پس پاناسونیک بهتره...

nathan
27-10-2009, 13:50
خب بقیه مدلارو دیدم که دارم میگم دیگه سونی یه چیز حال بهم زنیه صداش که وقتی بشنوی فکر میکنی یارو دارو تو پیت حلبی میخونه من شوهر دختر خالم لوازم صوتی میفروشه نمایندگی سونیم داره با خودش رفتیم 10 تا مدل سینمای خونگی تست کردیم تا من انتخاب کردم اونی که خودش نمایندگی سونی داره میگفت سونی به درد نمیخوره خودشونم واسه اینکه تو پاچه ملت کنن ازش تعریف میکنن ولی واسه ما که نمیاد دودره بازی در بیاره باورت نمیشه کاری نداره یه cd با کیفیت بزار جیبت بگو بهت آدرس بدم برو خودت تست کن پاناسونیک و سونی و سامسونگ و ال جی و جی وی سی و فیلیپس و پایونیر و هر چی که دلت بخواد ولی به شرطی که خریدار باشی الکی نری بگی نمیخوام پاناسونیک تو قیمت 500 تا 700 تومن رو دست نداشت از اون بهتر پایونیر بود که گرونه بعضی مدلای فیلیپسم خیلی خوبن ال جی خیلی خوشکل بود سامسونگم صداش بدک نبود ولی جنسش زیاد خوب نبود مثل پلاستیک بازیافتی بود ولی قیافش تا وقتی بهش نزدیک نشدی خوبه همه سونیایی که الان تو ایرانن چینین هر چیم پشتش نوشته باشه الکیه پاناسونیکم چینی شده ولی کیفیت صداش خیلی بالاس.

ata_webmaker
27-10-2009, 15:19
اول پاناسونیک
دوم فیلیپس
سوم ال جی
چهارم سونی
اول موئدب باشد یکجوری می گید جک تعریف کردمو از کجام کشیدم بیرون که انگار چه حرف نامربوطی زدم که غیرتی میشه پاناسونیک که کمپانیش ماله بابات نیست که ناراحت میشی چیزی بود من خودم امتحان کردم حالا شما دیگه فرقه بین آهن و طلا رو نمی فهمی دلیل نمیشه اینجوری حرفه بزنی من 80 درصد فروشگاه های جمهوری رو زیرو رو کردم کلی از سایت ها رو گشتم اداعا ندارم ولی نمی خوام بلایی که سر من اومد سر این عزیز ما هم بیاد من که سونی گرفتم راضی نیستم چرا؟
چون دکودره خوبی برای موسقی نیست اکثر سینمای خانگی ها اینطورین می خوام سینما خانگیمو بفروشم پایونییر بخرم در اینکه سونی و فیلیپس از اون سایر براند هایی که بالاتر هستند شکی نیست
ولی بنده ارضا نشدم چه برسه به پاناسونیک اتفاقا یکی از دوستانمون فروشگاه لوازم صوتی تصویری داره می گه می خوای سونیتو بده پاناسونیک بهت بدم ( یکدفه فکر نکنید که کشته مرده مارک سونیه که مثلا اصلا گیر نمیاد) می خواد در حق من لطف کنه گفتم نمی خوام از چاله در بیام برم تو چاه الان گذاشتم بفروشم با اینکه 2 ماه بیشتر نیست خریدم ولی در کل من بیشتر با صدا کار دارم سونی و یا هر مارک دیگری برای سینمای خانگی خوب هستند ولی برای پخش موسقی خوب نیستند

afflatus
27-10-2009, 19:21
نه عزیز دلم من آناهیتا و اسکارلت رو تست کردم فقط اون مدل 750 تومانیشو تست نکردم که اتفاقا چیز جالبی به نظر میاد انگار اصلتره کلا سینمای خانگی دکودر خوبی برای موسقی نیست و فقط برای فیلم خوبه نظر من هم راجب فیلم بود وگرنه صدای همه سره فیلم خوبه
دوست عزيز متاسفانه من اين دو مدلي كه شما گفتيد رو امتحان نكردم ولي جالب اينجاست كه مدل هاي كه من تست كردم از لخاظ قيمتي از مدل هاي كه شما گفتيد پايين تر بودن ولي كيفيت صداي خوبي داشتن(نسبت به برند هاي ديگه با همون رنج قيمت) در كل محصولات ال جي در مقابل پول پرداختي كيفيت و ارزش خريد بيشتري نسبت به برند هاي ديگه داره!

omidnejat
27-10-2009, 19:22
دوستان چرا دوا میکنید من یه مدل فیلیپس دیدم بدنش تمام از چوب بود و امکاناتش از هر چی تا حالا دیدم بالاتر بود
مدلش هم3378 بود قیمتش 460 هزارکسی میدونه چتوره