PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوري ميشه تصوير رو به صدا تبديل كرد

imanem1
08-02-2005, 09:00
اول از همه بگم چيزي رو كه مي خوام بپرسم نمي دونستم كجا بايد مي پرسيدم برا همين اينجا نوشنم ....من كلا همش يه ماهواره دارم با يه كامپيوتر ساده ...مي خوام بدونم ميشه موزيك ويدويو هاي ماهوره رو به فاي صوتي تبديل كرد يا نه...اگه ميشه ساده ترين راه رو بگيد...ممنوم. ميشم

Sina
08-02-2005, 16:20
من اينو به اينجا منتقل ميكنم
بله ميشه
بايد از برنامه هاي مخصوصي استفاده كنيد كه صدا رو از فايل هاي ويدپويي استخراج ميكنن
تو سايت كلي معرفي شده :wink:

imanem1
09-02-2005, 11:31
خوب اگه میشه همین جا معرفی بکنید هم طرز کار باهاشو بطور کامل بنویسید خیلی خیلی ممنون میشم :oops:

mpsjavad
15-02-2005, 14:03
با سلام ..
وقتي كه شما فيلم يا كليپ خود را وارد برنامه پريماير ( Adobe Premiere 6.5 ) كرديد --------بعد از اجرا كردن برنامه و با دابل كليك كردن در پنجره Project ميتوني كليپ خودت رو وارد برنامه كني ------ حالا كليپ خودت روكه از قبل وارد پنجره Project كردي با موس بگير و بندازش توي پنجره Time Line در ترك Video 1- در اين لحظه صداي فيلم يا كليپ در ترك Audio قرار ميگيره حالا با موس روي كليپت در پنجرهTime Line كليك كن تا انتخاب بشه يعني دورش يه كادر بيفته حالا به منوي File برو و گزينه Export Time Line و Audio رو انتخاب كن حالا محل ذخيره سازي صدا رو تعيين كن با كليك كردن روي كليد Setting ميتوني نوع و كيفيت ذخيره سازي رو تغيير بدي يعني File Type رو روي WAV بگذاري ...
كاري داشت :P
ٌ
موفق باشيد .

ehsanema
16-02-2005, 19:18
با سلام . چرا اينهمه راه طولاني
براي اينكار مي توني از vcd cutter استفاده كني اگه نسخه خوب و رجيستر شده اونرو داري فيلم يا كليپ مورد نظرتو باهاش باز كن بعد توي قسمت آپشنز يك خط هست كه شبيه اينه mpg>> wave يا يه چيزي مشابهش! اونرو انتخاب كرده فرمت فايل خروجي رو هم بهش بده و كار تمومه.

KhalijefarS
18-02-2005, 16:54
بابا من يه راه بهتر سراغ دارم
كليپ رو با xing پخش كن ، در همون خال صداش رو با jet audio ضبط كن ..تموم شد :mrgreen:

Navid
18-02-2005, 17:02
ehsanema راست می گه بهترین راه همینه
کیفیتشم عالیه

KhalijefarS
18-02-2005, 17:06
فايل شما mp3 شد !!! :shock: در ضمن كيفيتش هم خوب ميشه نگران نباش :mrgreen:

Navid
18-02-2005, 17:09
فايل شما mp3 شد !!! :shock: در ضمن كيفيتش هم خوب ميشه نگران نباش :mrgreen:

من معنی یه این حرفو نفهمیدم اگه می شه یه کم بیشتر توضیح بدید :roll: :roll:

KhalijefarS
18-02-2005, 17:14
ميبخشيد . وقتي اينو فرستادم شما هنوز جواب نداده بودي..!!
مثل اينكه ترافيك سايت خيلي بالاست :mrgreen: :mrgreen: :shock: نويد جون